Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

+47
Nikaia
rangers3
giorgos37
DoxaΘΥΡΑ4
$tef-Pierikos
STAR
morfi
spk
doxa_re
OK VERIA
Sir George
animals4
miazwipierikos
πάμμαχον
sellos
gourou1980
duan
Sami
ΣΤΑΘΑΡΑΣ Ο ΔΟΞΑΙΟΣ
mpampino
Stef-Pierikos
pasas4
Gi0`
Serraios-5-
fumangus
DOXAMILTOS
MYKONOS
rebels agia marina
ΨΥΧΟ
Centaur
vsoulis
gatzilakis
SONICPUNK 4
burgos
PasGiannina
GLORY 4
coldlife
DOXARAS4
mavraetos_4
COOPER 14
apaixtos
κεμπαπ-δοξαρα
Michael
BadBoyG4
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
monoDOXA!!!
mario4
51 απαντήσεις

Σελίδα 20 από 40 Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ Δευ 19 Ιουλ 2010 - 2:16

PasGiannina έγραψε:Τι λύκος είναι αυτό το πράμα φίλε μου vsoulis?????????

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΛΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΑΞΙΑΣ ΤΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΣΤΩΝ... study
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 5412
Ηλικία : 35
Τόπος : ΞΑΝΘΗ ΠΛΕΟΝ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΜΟΝΑΧΑ ΔΟΞΑ
Registration date : 23/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από DOXARAS4 Δευ 19 Ιουλ 2010 - 4:45

burgos έγραψε:Λεω γω τωρα,ποιον να φοβηθω φετος και γιατι?Τους ειδα περσι ολους αυτους,28 βαθμους ειχα στο πρωτο γυρο(δεν ειμαι σιγουρος)και μετα αστα να πανε...ομως και μεχρι το παιχνιδη με κερκυρα θα μπορουσα να παω πλει οφφ...οτι επαιξα παλαι αουτ ειναι ειρωνια...Τεσπα..να δεχτω οτι δεν εχω υποδομες και καλα θα ηταν να ειχα.Ερωτημα ο σαμιος εβγαλε καμια μακετα για τα εργα που εχει στο μυαλο του .Εγω δεν ειδα καμια.Το μονο που ειδα ειναι κατι φανελακια κοκκινα πουμα(Glou) η lakatoni σε μαρανε.Οτι ονομα εχω ακουση απο αρρωστους δοξαιους οτι θα παιζη σε μας εχει παει στα Τρικαλα.Εχουν και τα τρικαλα εφοπλιστες στην τελικη?Δεν υπαρχει χρονος ασ το καταλαβουν ορισμενοι καθε χρονος που δεν παιζουμε στην ΑΑΑΑΑΑ ειναι καταστροφη για την δοξα και το δραμινο ποδοσφαιρο.Γρηγοριου στην τελικη μην κανεις προβλεψεις για το τι θα γινει φετος,μπορει καλυστα να παρεις Σουτ πριν των Δεκεμβριο....Πιστωση χρονου δεν δινουν πλεον οχι μονο οι οπαδοι αλλα και οι προεδροι.

ΩΡΑΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΠΥΡΟΒΟΛΕΙΤΕ ΤΟΝ ΑΓΕΛΙΟΦΟΡΟ. ΕΓΩ ΛΕΩ ΤΙ ΛΕΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ. ΔΕΝ ΕΙΚΑΖΩ.

ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΕΓΩ ΑΝ ΕΙΧΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΙΣΧΥΡΗ ΟΣΟ ΕΣΕΙΣ, ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΩ. ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ. ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΤΙ ΣΑΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΕΞΗΓΗΣΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗ Β ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΕΝΗ ΚΛΠ??? ΑΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΨΗ, ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΛΕΓΑ. ΟΧΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΛΩ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ, ΑΠΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΘΕΤΑ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ, ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ, ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΟΧΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΞΕΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ Χ ΚΑΙ Ψ ΛΟΓΟΥΣ. ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΠΛΕΥΡΑ ΟΦΕΛΗ, ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕΣ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ. ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΙΧΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΕΜΠΑΠΤΣΗ (ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΟΥΣ), ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΠΡΟΔΟΤΗ.

ΑΣΦΑΛΩΣ, ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΤΑΚΤ, ΟΧΙ ΚΟΝΤΡΑ. ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΒΓΑΖΑΜΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΕΜΠΑΠΤΣΗ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΑΠΟ ΚΟΝΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΜΗΝΥΜΑ. ΟΤΑΝ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΝΤΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΟΜΩΣ, ΧΩΡΙΣ ΠΙΕΣΕΙΣ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΝ ΜΟΝΟΝ ΑΝ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΜΗΝΥΜΑ.

DOXARAS4

Αριθμός μηνυμάτων : 2785
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 08/12/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από DOXARAS4 Δευ 19 Ιουλ 2010 - 5:05

Sami έγραψε:Διαβασα αυτα που εγραψε ο φιλος Δοξαρας4 και συμφωνω μαζι του.

Εκ των πραγματων πιστευω οτι ο Σαμιος δεν θελει να ανεβει η ομαδα(οχι ακομα)και ο ποιο σοβαρος λογος το ΓΗΠΕΔΟ.Το αγαπημενο και ιστορικο μας γηπεδο θα χρειαστει 2-3 εκατομμυριακια μες το νερο για να γινει ανθρωπινο(δεν ειναι υπερβολικο το ποσο πιστεψτε με).ΕΙναι διατεθιμενος ο Σαμιος να βαλει ενα μεγαλο ποσοστο απο τα χρηματα που χρειαζονται, πιστεω πως ναι αλλα οχι μεσα σε ενα καλοκαιρι.Η αρχη εγινε ηδη με το προπονητικο και απο οτι μαθαινουμε γινονται ηδη μελετες για τον φοτισμο.Αυτα αμα ολοκληρωθουν φετος εγω θα ειμαι ευτυχισμενος.Δειτε τη τραβανε οι κερκυρεοι που τρεχουν και δεν φτανουν με το γηπεδο

Αυτη η παραμονη στη β εθνικη(αν υπαρξει) θα ωφελησει και την ομαδα και τον κοσμο και τον Σαμιο.Σαν προετοιμασια ενα πραγμα να ψηθουμε λιγο καταλαβατε
Τελος παντον το θεμα πως μετα απο παρα πολλα χρονια βρεθικε ενας σοβαρος ανθρωπος στην ομαδα και πρεπει να του δωσουμε μια ευκερια να μας αποδειξει για το τι ειναι αξιος να κανει

ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΣΕ ΟΛΑ, ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ. Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΑΠΟ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. ΟΥΤΕ ΜΕ 'ΣΕΙΡΕΣ' ΚΛΠ. ΑΠΛΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΞΙΖΩ. ΜΕ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΡΕΝΟ, Η ΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΡΙ ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ, ΠΑΝΗΓΥΡΤΖΗΔΕΣ ΑΠΟ ΝΟΡΜΑΛ ΟΠΑΔΟΥΣ, ΑΠΛΑ ΘΑ ΚΑΚΟΜΑΘΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ, ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΝΗΓΥΡΤΖΗ. ΕΠΙΣΗΣ, Η ΔΟΞΑ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΤΕ ΣΥΜΠΑΘΕΙΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΛΙΜΑΚΑ. ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ, ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΙΖΕ Η ΔΟΞΑ ΣΤΗ Β ΔΕ ΘΑ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ. ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΤΟΥΣ ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΥΣ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΑΝ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΝΟΣ ΣΑΜΙΟΥ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ, ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ 5 ΧΙΛΙΑΔΩΝ ΟΠΑΔΩΝ, ΝΑ ΤΟ ΓΑΜΗΣΩ ΑΥΤΟ, ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ? ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΦΥΡΗΛΑΤΗΘΟΥΝ ΤΑ ΝΕΑ ΤΑ ΔΟΞΑΚΙΑ. ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΧΩΝΕΨΟΥΝ ΟΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΟΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑΞΕ ΣΤΗ ΔΟΞΑ ΜΑΣ. ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ 3000 ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΕΡΚΙΔΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΦΕΝΕΙΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ 4 ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ 5-6 ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΕ ΑΥΤΑΠΑΡΝΗΣΗ ΑΓΓΟΥ, ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ ΟΠΑΔΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΤΑΛΑΝΤΟΥΧΟ ΤΗΣ ΕΝΔΕΚΑΔΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΔΙΝΕΙ. ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΑΛΑΝΤΟΥΧΟΥΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΑΡΚΕΤΟΙ ΝΑ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΣΟΥΝ, ΑΣΕ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ...

ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΠΑΔΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ, ΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΥΝΑΠΑΝΤΗΜΑ, ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ. ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ ΔΟΞΑ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΓΕΝΙΚΑ. ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΑΞΙΖΕΙ Η ΔΟΞΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΦΥΡΗΛΑΤΗΘΟΥΜΕ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ. ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΕΚΤΙΜΑΝ ΩΣ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΑΙΚΤΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ. ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΟΙΤΑΝ ΜΕ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟΝ 'ΦΤΑΙΧΤΗ'.

ΑΛΛΑ ΕΝ ΠΑΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ, ΤΟ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΓΩ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ, ΟΥΤΕ ΤΟ ΤΙ ΘΕΛΩ ΕΓΩ. ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ, ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ, ΠΑΛΙ ΚΑΝΑ ΧΙΛΙΑΡΙΚΟ ΣΕ ΤΑΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ ΘΑ ΔΙΝΩ, ΟΠΩΣ ΣΤΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ, ΚΑΙ ΘΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΝΕΡΟ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ.

ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΣΑΜΙΟΣ. ΟΠΟΙΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ Ο ΣΑΜΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΓΝΩΜΕΣ, ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΑ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΙΣΧΥΡΟΓΝΩΜΩΝ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΑΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ 'ΕΓΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΗ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ', Ή ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ Ή ΔΕ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ. ΑΛΛΟ ΚΑΠΕΛΟ ΤΩΡΑ ΑΝ ΠΕΤΑΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΕΙ 10 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΚΟΣΜΟ. ΤΟ ΑΓΩΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟΝ ΑΓΩΓΙΑΤΗ. ΑΦΗΝΩ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΙΣΙΝΗ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΙΑΡΗΣ, ΑΝ ΔΕΙ ΜΙΑ ΑΝΕΛΠΙΣΤΑ ΥΨΗΛΗ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ, ΑΝΑΛΟΓΗ ΤΗΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ, ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΟ ΠΛΑΝΟ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙ 'ALL-IN'. ΑΠΛΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΛΕΕΙ. ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ.

DOXARAS4

Αριθμός μηνυμάτων : 2785
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 08/12/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από DOXARAS4 Δευ 19 Ιουλ 2010 - 5:32

vsoulis έγραψε:ΓΥΡΙΣΕΣ ΑΓΟΡΙΝΑ ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ;ANTE ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ....ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ.ΚΑΛΑ ΤΡΕΞΙΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΞΑΡΑ ΜΑΣ, ΘΑ ΜΑΛΩΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΦΕΤΟΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ.

ΔΙΑΦΩΝΩ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΑΙ ΔΑΝΟΜΑΡΑ ΑΝ ΣΑΣ ΤΑ ΕΙΠΑΝ ΟΠΩΣ ΛΕΣ. ΣΤΗΝ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΟΡΕΙΑ ΤΩΝ ΜΕΤΑΓΡΑΦΩΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ.ΚΕΡΔΙΣΑΝ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΗΔΗ.

ΕΝΤΟΥΤΟΙΣ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ,ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ Η ΔΟΞΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗΝ Α' ΕΘΝΙΚΗ ΦΘΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑΙΝΕΙ.

Α, ΕΠΙΣΗΣ ΣΗΜΕΙΩΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΠΟΥ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΒΑΘΟΣ ΧΡΟΝΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ,ΘΑ ΣΑΣ ΦΕΡΩ ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ.ΔΕΝ Μ'ΑΡΕΣΕΙ, ΤΟ ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΧΑΛΕΠΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΑΥΤΗ Η ΧΩΡΑ.

ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ:ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΕΙΧΑ ΔΥΟ ΚΥΡΙΕΣ ΙΔΙΑΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ,ΜΗΧΑΝΙΚΗΝΕΣ, ΑΝΩΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΑ.Η ΜΙΑ ΗΤΑΝ ΠΑΣΟΚ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΦΤΑΡΟΥ(ΜΑΛΛΟΝ ΤΡΟΜΕΡΗ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΣΤΟΝ ΚΑΝΟΝΑ) ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ,ΚΑΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ.Η ΑΛΛΗ ΗΤΑΝ ΝΔ, ΧΑΒΑΛΕΣ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ. ΜΕ ΜΕΤΡΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ.ΗΤΑΝ ΠΑΡΑΜΟΝΕΣ ΕΚΛΟΓΩΝ 2007 ΩΣΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ(ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΛΛΩΣΤΕ) ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΕΞΩ.ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΝΔ-ΚΡΑΤΗΣΑ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΟΠΩΣ ΑΝΑΜΕΝΟΤΑΝ.ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΟΥΝ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΔΙΚΙΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΞΕΚΑΡΦΩΜΑ ΒΑΖΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΘΕΤΟΥΣ ΚΟΜΜΑΤΙΚΑ ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΑΣ, ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΤΕΣΤΗΣΑΝ ΤΗΝ ΠΑΣΟΚΑΤΖΟΥ, ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΙ Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΗΡΘΕ ΤΟ Δ.Ν.Τ , Ε.... ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΑΣΟΚ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΑΛΑΝΕ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ. ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΩ ΠΕΡΑΣΑΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ Η ΜΙΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗΣ ΕΠΙ 48 ΜΗΝΕΣ+ΔΩΡΑ (ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ), ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΣΤΗΝ ΑΠ'ΕΞΩ.
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ,ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ ΑΣ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΣ ΠΕΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ, ΤΡΩΓΟΝΤΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΟΡΕΞΗ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΤΟ ΚΑΡΤΟΥΜΕΝΟ, ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ SUPER LEAGUE ΜΑΖΕΨΕ ΧΡΗΜΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΟΔΟ. ΘΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΡΕ ΛΙΜΑ 10 ΕΚ Ο ΠΕΡΟΥΚΑΣ ΣΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΣΕΙ ΡΟΥΘΟΥΝΙ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑΛΕΝΤΑ.ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΥΠΟΔΟΜΕΣ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΩ ΑΚΟΜΑ) ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΩ 3 ΓΕΙΤΟΝΙΚΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΣΤΗΝ SUPER LEAGUE.ΕΙΧΕ Ο ΑΟΞ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΟΤΑΝ ΑΝΕΛΑΒΕ Ο ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΜΕ 1400 ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΝΑ ΜΑΛΑΚΙΖΕΤΑΙ ΣΤΗΝ SUPER LEAGUE.ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΛΟΓΟΣ , ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΡΑΝΟΙΑ Η ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥ,ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΨΗΦΙΟ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ ΟΙ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΤΟΥ ΠΕΘΑΝΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ "ΕΓΩ ΟΣΟ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΘΑ ΔΙΝΩ 100 ΣΤΗΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΜΗΔΕΝ ΣΤΗΝ ΔΡΑΜΑ". ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΡΥΣΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΣΤΗΝ ΔΡΑΜΑ.

ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ , ΤΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΗΣΕΙ Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΔΕΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΗΣΕΙ Ο ΟΠΑΠ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ 1 ΧΑΡΤΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΟΝ ΧΑΡΟ ΤΗΝ 5-6 ,ΩΣ ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΣΤΗΝ Β' ΕΘΝΙΚΗ.ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΑΜΙΟ.ΑΝ ΑΝΕΒΕΙ Η ΔΟΞΑ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΠΕΙ Ο ΣΑΜΙΟΣ Η' Η ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ SUPER LEAGUE.ΔΕΣΜΕΥΟΜΑΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΑΠΟΠΕΡΑΤΩΣΗ ΓΗΠΕΔΟΥ Η' ΣΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΠΟΣΤΟ ΜΟΥ ΖΗΤΗΘΕΙ.
ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ FORUM ΑΣ ΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ "ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΟΥΛΗ ΓΙΑ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ".

ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ 'ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΜΙΟ' ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΝΗΜΕΡΩΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΜΙΛΑΜΕ, ΤΙ ΕΧΕΙ ΕΙΠΩΘΕΙ, ΚΛΠ. ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ...

ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΔΕ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΕΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΜΙΑ 'ΕΛΠΙΔΑ' ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΙΠΩΘΕΙ ΕΤΣΙ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ. ΤΟ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΤΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ, ΕΣΥ ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙ ΤΙΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΟΥ. ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΣ ΕΣΥ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ, ΝΑ ΠΑΡΕΙ Η ΜΠΑΛΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ??? ΤΙ ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕ ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΝΑ ΠΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ, ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ...)??? ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΑΥΤΟΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ...Ο ΔΑΝΟΜΑΡΑΣ ΤΙ ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΠΑΛΙ??? ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ Ο ΓΗΓΟΡΙΟΥ ΗΡΘΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟ, ΧΩΡΙΣ ΔΑΝΟΜΑΡΑ Ή ΚΑΣΔΟΒΑΣΙΛΗ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΣΥΜΠΕΡΑΝΕΣ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΕΙ Ο ΔΑΝΟΜΑΡΑΣ? ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΦΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΕΙ ΘΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΣ??? ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙ ΓΕΝΙΚΟ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΑΛΟ ΜΙΣΘΟ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΘΟΤΑΝ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ??? ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΓΝΩΜΗ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ, ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΕ ΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ? ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΡΕ ΒΑΣΙΛΗ. ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΟΝ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ...

ΕΝ ΠΑΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ, ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ ΕΙΠΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ. ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ, ΙΔΟΥ ΠΕΔΙΟ ΔΟΞΗΣ ΛΑΜΠΡΟΝ, ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΤΕ ΤΟΥ ΜΥΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ. ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΤΑ ΛΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ, ΔΕ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ.

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, Ο ΜΟΝΟΣ ΠΙΘΑΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΜΥΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΜΑΖΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΤΟ ΓΗΕΔΟ, ΑΝΕΛΠΙΣΤΑ ΕΣΟΔΑ, ΠΙΕΣΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ ΚΛΠ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΑ ΕΣΟΔΑ ΔΕΝ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΑΥΞΗΘΟΥΝ, ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ ΜΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ, ΠΑΡΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ. ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ ΒΟΗΘΑΝ ΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ, ΟΙ ΔΕ ΤΟΠΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΜΑΣ ΕΜΠΑΙΖΟΥΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΟΤΕ...ΤΕΛΟΣ, ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΕ ΓΕΜΙΣΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΝΑΜΕΝΟΤΑΝ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΠΗΧΗΣ ΜΠΗΚΕ ΟΣΟ ΨΗΛΟΤΕΡΑ ΓΙΝΟΤΑΝ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΩΡΩΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ 'ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ'. ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΕΛΘΕΙ Η ΨΥΧΩΣΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ, ΠΡΕΠΕΙ Ο ΠΗΧΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΑ. ΜΕΤΑ ΤΑ 'ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ 8ΔΑ' ΓΙΝΟΝΤΑΙ 'ΘΑ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΛΕΙ-ΟΦ' ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΝΕΤΑ ΚΑΙ 'ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΑΝΟΔΟΣ ΑΦΟΥ Η ΟΜΑΔΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΕΦΟΔΙΑ???'. ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΕΚΕΙ, Η ΠΟΛΗ ΠΑΙΡΝΕΙ ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΑ. Η ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ 'ΑΝ ΔΕ ΒΓΕΙΤΕ, ΝΑ ΠΑ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ', Η ΟΠΟΙΑ ΟΥΤΕ ΚΑΛΟ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ, ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΟΚ.

ΑΠΛΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ. ΠΡΟΠΕΡΣΙ ΛΕΓΑΜΕ ΟΤΙ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΚΥΨΕΙ. ΕΙΔΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΕΙΠΕ ' Α ΟΧΙ ΤΩΡΑ ΔΕ ΒΓΑΙΝΩ, ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΜΑΔΑ ΠΗΓΑΙΝΑ!'??? ΟΧΙ, ΑΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ, ΒΓΑΙΝΕΙΣ. ΠΕΡΣΙ, ΛΕΓΑΜΕ ΠΕΡΙ ΑΠΟΤΥΧΙΑΣ ΑΝ ΔΕ ΜΠΟΥΜΕ ΠΛΕΙΟΦ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΓΧΩΘΗΚΑΝ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ, ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, ΚΑΙ ΦΤΑΣΑΜΕ ΠΛΕΙΑΟΥΤ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΠΑΡΩΔΙΑ. ΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΠΡΟΤΙΜΑΣ?

DOXARAS4

Αριθμός μηνυμάτων : 2785
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 08/12/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από DOXARAS4 Δευ 19 Ιουλ 2010 - 5:53

ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ, ΕΙΝΑΙ ΜΙΖΕΡΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ ΣΑΝ ΣΤΕΡΗΜΕΝΟΙ ΒΛΑΧΟΙ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ ΜΟΥ. Η ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΤΗ Β ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ. ΟΛΟ ΤΟ ΚΙΝΗΜΑ ΤΩΝ 80's ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΣ ΕΚΟΒΑΝ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΚΑΙ Η ΣΠΙΘΑ ΕΓΙΝΕ ΠΥΡΚΑΓΙΑ. ΑΥΤΟ ΑΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.

ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟ...ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΤΗΝ ΖΗΛΕΨΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΜΕ 500 ΚΑΙ 600 ΟΠΑΔΟΥΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ??? ΑΥΤΟ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΞΑ??? ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗ ΦΙΕΣΤΑ ΕΣΥ, ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΙ 500 ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΣΟΝ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΤΡΥΡΙΓΥΡΙΖΕΣΑΙ ΑΠΟ 8000 ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ? ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ ΑΝΟΔΟ? ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΑΚΩΣΩ 5-6 ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΣΤΟΝ ΚΟΝΤΙΝΟΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΔΟΞΑΙΟ ΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΝΑ ΤΟ ΧΕΣΩ.

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗ ΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ, ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΜΗ ΒΓΩ ΧΙΛΙΑ ΧΡΟΝΙΑ.

ΚΑΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΙ. ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΛΕΕΙ? ΤΙ ΖΩΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΡΕ? ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΕΣΤΕΛΝΑ ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΕΔΩ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ, ΠΕΡΑΣΕ Ο ΒΟΥΛΓΑΡΟΣ ΚΑΖΙΝΙΕΡΗΣ, ΠΕΡΑΣΕ Ο ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΦΡΑΓΚΙΑ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΠΟΥ ΕΡΙΞΕ ΤΗΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΦΕΤΟΣ ΠΕΡΑΣΕ, ΣΩΘΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΑΡΟΥ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΟΛΛΑΜΕ ΣΤΗ ΓΑΜΩΑΝΟΔΟ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΜΕ ΑΠΛΑ ΝΟΡΜΑΛ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΒΓΟΥΜΕ ΑΡΓΑ Ή ΓΡΗΓΟΡΑ??? ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ Η ΕΠΟΧΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΟΡΙΑΣ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΑΤΕ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ??? ΔΟΞΑ ΕΙΣΑΙ, ΚΟΥΛΑΡΕ, ΑΡΓΑ Ή ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΑΝ ΔΕ ΔΙΟΙΚΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΣΥΜΜΟΡΙΕΣ ΠΑΛΙ.

DOXARAS4

Αριθμός μηνυμάτων : 2785
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 08/12/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από GLORY 4 Δευ 19 Ιουλ 2010 - 9:19

2-3 ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΓΕΝΙΚΑ:

1)ΤΟ ΟΤΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΒΕΡΟΙΑ-ΠΑΝΘΡΑΞ ΚΛΠ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΠΟΥ ΧΤΥΠΑΝΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΠΟΡΤΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ Κ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥΣ ΑΣ ΓΑΘΗΜΟΥΝ

2)ΟΠΩΣ ΗΔΗ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΣΥΝΑΡΡΩΣΤΟΣ Κ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΜΕ (ΣΧΕΔΟΝ ΜΕ ΟΛΟΥΣ) Η ΟΜΑΔΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΕΡΣΥΝΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ.ΜΕ 2-3 ΠΡΟΣΘΗΚΕΣ ΠΟΙΟΤΙΚΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ,ΙΣΩΣ Κ ΕΘΝΙΚΟΣ (ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΔΥΣΚΟΛΟ).ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΟΥΤΕ ΟΦΗ,ΟΥΤΕ ΓΙΑΝΝΕΝΑ,ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΒΕΡΟΙΑ ΚΑΙ ΤΡΙΚΑΛΑ ΚΑΙ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ.
ΤΟ ΤΙ ΣΤΟΧΟΥΣ ΘΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΑΦΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΤΟ ΠΑΖΛ ΤΟ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΟ.

3)ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΝΕ ΜΕΡΙΚΟΙ ΟΤΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΧΤΙΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΡΑΙΟΤΗΤΕΣ ΜΑΣ.ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ,ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΗ,ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΝΟΔΟ?ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΠΙΤΥΓΧΑΝΟΝΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΟΝΟ.ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ.

4(ΕΙΠΑΜΕ Η ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΤΩΝ ΜΕΤΑΓΡΑΦΩΝ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ.ΔΛΔ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΛΗΡΗ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΡΩΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΟΤΙ ΚΑΤΣΕΙ.ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ.....ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΔΡΑΜΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΕΔΡΑ Κ ΟΧΙ ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΕΞΙΩΣΕΩΝ.

5)31/7 1/8 ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ,ΣΤΗΝ ΚΟΥΤΣΟΥΦΛΊΑΝΗ.ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΕΛΘΕΤΕ.

GLORY 4

Αριθμός μηνυμάτων : 2894
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : 9 στα 9....



Registration date : 28/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από GLORY 4 Δευ 19 Ιουλ 2010 - 10:01

ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΣΟΥΛΗΣ ΟΤΙ ΔΛΔ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ Η ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΜΙΚΡΑΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑΜΕ.ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ''ΚΩΛΟΒΑΡΟΥΣΑΜΕ΄΄ ΘΑ ΞΕΚΟΛΩΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ ΜΕ ΤΣΑΠΑΤΣΙΟΥΛΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΣΑΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ Ο ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ?
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΩ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΕΜΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΟ ΖΩΗΣ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΞΑΝΑ Α' ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Η ΛΟΓΙΚΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ 1-2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΤΑ ΘΕΛΕΜΕΛΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝΕ ΣΑΜΙΟΣ-ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΣΤΗΝ ΑΛΦΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΨΗΛΑ,ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.
ΣΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΜΩ ΤΟ 2ο ΚΑΙ ΑΣ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙΣ.ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ 1-2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ Β' ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΛΥΜΕΝΑ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ-ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ)ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΛΜΑ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΠΕΡΥΣΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΕΚΔΡΟΜΕΣ Π.Χ ΚΡΗΤΗ,ΑΓΡΙΝΙΟ,ΛΕΙΒΑΔΕΙΑ ΠΟΥΙ ΦΕΤΟΣ ΑΛΛΑ Κ ΙΣΩΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΥΤΩ Κ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ.
ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΩ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΩ Π.Χ ΤΟ ΣΟΥΜΠΙ Ή ΤΟΝ ΣΥΓΧΩΡΙΑΝΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ ΑΛΛΑ Η ΚΑΨΟΥΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΞΑ Κ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ.

GLORY 4

Αριθμός μηνυμάτων : 2894
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : 9 στα 9....



Registration date : 28/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ Δευ 19 Ιουλ 2010 - 11:10

Ο ΛΟΥΑΜΟ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ ΕΜΕΙΝΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ... Suspect ΩΡΑΙΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΙΡΑΛΑ... Twisted Evil
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 5412
Ηλικία : 35
Τόπος : ΞΑΝΘΗ ΠΛΕΟΝ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΜΟΝΑΧΑ ΔΟΞΑ
Registration date : 23/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από DOXAMILTOS Δευ 19 Ιουλ 2010 - 13:06

ρε μαγκεσ κ ο φορλαν εκανε την διαφορα τι να κανουμε τωρα να τον φερουμε δοξα?εκτοσ αν εχεισ πληροφοριεσ οτι μπαινει ο γρηγοριου στο φορουμ.ε τοτε καλα κανεισ που εισηγησε αλλοσ ενασ ακομα μανατζερ....χαλαρωστε λιγο κ σοβαρευτειτε ξερουνε καλυτερα απο εμασ ποιουσ παιχτεσ 8α παρουνε κ να το χεσω αν ειναι παιχταρα αλλα κολοπαιδαρασ οπωσ ρουσεφ κ ηταν κ ο λογοσ που αποριφθηκε...

DOXAMILTOS

Αριθμός μηνυμάτων : 508
Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ!!!!!
Registration date : 26/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ Δευ 19 Ιουλ 2010 - 13:12

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΦΙΚΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ Ο ΦΟΡΛΑΝ....ΚΙ Ο ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ ΗΤΑΝ ΚΙ ΑΠ'ΟΣΟ ΞΕΡΩ Ο ΡΟΥΣΕΦ ΜΑΣ ΑΠΕΡΡΙΨΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ...
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 5412
Ηλικία : 35
Τόπος : ΞΑΝΘΗ ΠΛΕΟΝ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΜΟΝΑΧΑ ΔΟΞΑ
Registration date : 23/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από Sami Δευ 19 Ιουλ 2010 - 20:27

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Watermark.php?path=191833324_6Z9B1488







Πρώτη της Δόξας με 1000 φιλάθλους



Πραγματοποιήθηκε σήμερα το απόγευμα ο καθιερωμένος αγιασμός της Δόξας Δράμας Με τον πρόεδρο της ομάδος κ. Αθανάσιο Σάμιο να τονίζει ότι είναι μια καινούργια χρονιά, με καινούργιο πρόεδρο ,καινούργιο προπονητή και καινούργιους παίκτες ….. μετά από ερωτήσεις δημοσιογράφων ανέφερε ότι έχει συμπληρώσει κατά το 80% το ρόστερ της ομάδας θα γίνουν όμως εντός της εβδομάδος και άλλες τέσσερις πέντε μεταγραφές ποδοσφαιριστών αξίας [/color]CHAMPION LEAGUE και από το εξωτερικό μερικά ονόματα τα οποία όπως τόνισε θα κάνουν την διαφορά ,αυτή τη στιγμή βρίσκονται σε οικονομική διένεξη με τις ομάδες τους KAI [color=black] ορισμένοι έχουν κάνει και προσφυγή Γι αυτό θα πρέπει να έχουμε υπομονή μέχρι τις το τέλος της επόμενης εβδομάδας όπου και ορισμένοι θα ανακοινωθούν πιθανώς κατά τη διάρκεια της προετοιμασίας ένα δύο άτομα να ανηφορίσουν και να ενσωματωθούν με την ομάδα στα τρία πέντε πηγάδια όπου θα κάνουν την προετοιμασία , όσον αφορά το προπονητικό κέντρο ανέφερε ότι υπάρχει ένα μικρό πρόβλημα αυτό θα διευθετηθεί αύριο με τον Δήμαρχο των Σιταγρών Κ. Αθανασιάδη ...Σε λίγο πλήρης τα ρεπορτάζ από τον δημοσιογράφο της ιστοσελίδας καθώς και πολλές φωτογραφίες από τον αγιασμό





Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Image01h
Sami
Sami

Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ηλικία : 34
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΜΙΑ ΖΩΗ ΔΟΞΑΡΑ
Registration date : 03/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ Δευ 19 Ιουλ 2010 - 21:08

1000 ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ... Rolling Eyes ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΝΝΟΕΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ..ΠΕΡΑ ΑΠ'ΑΥΤΑ ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ..ΚΑΤ'ΑΙΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ Ο ΜΟΣΧΑΚΗΣ ΜΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑ ΤΟ ΝΕΑΡΟ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΩΡΑΙΑ ΚΑΘΕΤΗ ΠΑΣΑ... :blackfans:


ΥΓ ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΣΑΙΤ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ 1000 ΑΣ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΛΟ ΟΠΤΙΚΟ ΠΕΔΙΟ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ στις Δευ 19 Ιουλ 2010 - 22:19, 3 φορές συνολικά
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 5412
Ηλικία : 35
Τόπος : ΞΑΝΘΗ ΠΛΕΟΝ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΜΟΝΑΧΑ ΔΟΞΑ
Registration date : 23/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από Sami Δευ 19 Ιουλ 2010 - 21:19

CHAMPION LEAGUE ρε ειπε ο Σαμιος τελειωσε θα τον δεις τον Ριερα αντι για τον γαυρο να ερχεται στην Δοξα και θα τρελαθεις Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 265174 Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Icon_cool Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 265174 Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Icon_cool Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Lol
Sami
Sami

Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ηλικία : 34
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΜΙΑ ΖΩΗ ΔΟΞΑΡΑ
Registration date : 03/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ Δευ 19 Ιουλ 2010 - 21:21

https://www.youtube.com/watch?v=EWSZGG592YM&feature=player_embedded



ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΑΜΙΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΓΙΑΣΜΟ....ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕ ''ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ''ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ...ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Μ'ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ;;;
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 5412
Ηλικία : 35
Τόπος : ΞΑΝΘΗ ΠΛΕΟΝ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΜΟΝΑΧΑ ΔΟΞΑ
Registration date : 23/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από vsoulis Δευ 19 Ιουλ 2010 - 23:21

ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ ΣΤΗΝ SUPER LEAGUE ΚΑΙ ΑΣ ΠΕΣΩ. ΟΛΑ Τ'ΑΛΛΑ ΤΑ ΑΠΟΡΙΠΤΩ.ΕΤΣΙ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ.ΤΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΚΑΙ ΛΟΓΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΕΡΙΤΤΑ.ΟΣΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΣΤΗΝ SUPER LEAGUE ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΥΠΟΔΟΜΕΣ.ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ.ΑΡΚΕΤΑ ΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΞΑ. ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΟΝ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΡΓΑΤΙΚΟΣ ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΕΤΗ,ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΛΟ ΣΥΝΟΛΟ.ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΜΑΛΛΟΝ, ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ,ΟΤΙ Η ΦΥΣΙΚΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ ΕΙΝΑΙ Η SUPER LEAGUE ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟΧΕΥΣΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟ.ΜΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΩΝ ΠΕΡΟΥΚΑ,ΜΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΟΥΛΗ,ΜΙΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΟΦΗ (Ε,ΠΑΣΟΚ ΕΧΟΥΜΕ Η ΚΡΗΤΗ ΘΑ ΒΟΗΘΗΘΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ) ,ΜΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΑΣΠΡΑ ΧΩΜΑΤΑ.ΦΤΑΝΕΙ.ΦΕΤΟΣ ΕΧΟΥΜΕ ΗΔΗ ΣΙΓΟΥΡΗ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ.ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΙ 3ΑΔΑ.ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΜΕΣΑ ΜΑΓΚΕΣ.ΠΡΩΤΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ. ΑΜΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΤΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΘΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΑΜΠΛΟ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ 500 ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΠΑΛΜΟ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ (ΤΟΣΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ 1000 ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ).ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ Μ'ΑΥΤΟ.ΔΕΝ ΗΜΑΣΤΑΝ 50 ΟΠΩΣ ΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ Η' 70 ΟΠΩΣ Η ΒΕΡΟΙΑ.ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΦΕΤΟΣ.Ο ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΟΥ.

vsoulis

Αριθμός μηνυμάτων : 782
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 31/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από Sami Δευ 19 Ιουλ 2010 - 23:26

Πρεμιέρα για τους «μαυραετούς»
Μπροστά σε περίπου χίλια άτομα έγινε χθες η επίσημη πρώτη παρουσίαση του φετινού έμψυχου υλικού, των «μαυραετών». Μέσα σε πανηγυρικό κλίμα, όπως άλλωστε είχε προγραμματιστεί, κύλησε όλη η εκδήλωση, που ξεκίνησε με τον καθιερωμένο αγιασμό στον οποίο πρωτοστάτησε ο ιερέας της γειτονικής εκκλησίας του Αγίου Παντελεήμονα. Παρόντες ήταν ο πρόεδρος της ΠΑΕ Θανάσης Σάμιος, τα μέλη της νέας διοίκησης, ο νομάρχης και ο δήμαρχος της Δράμας, όπως επίσης και η βουλευτής του ΠΑΣΟΚ Χαρά Κεφαλίδου. Η θύρα των επισήμων ήταν γεμάτη από κόσμο, ενώ υπήρχαν σε διάφορα σημεία του γηπέδου αρκετοί διάσπαρτοι φίλαθλοι. Όλοι μαζί έδωσαν έναν εξαιρετικά πανηγυρικό παλμό με συνθήματα και πυρσούς, που ξεκίνησαν με την είσοδο της διοίκησης, των ποδοσφαιριστών και της τεχνικής ηγεσίας της ομάδας. Μετά τον αγιασμό ο πρόεδρος της ΠΑΕ Αθανάσιος Σάμιος χειροκροτήθηκε θερμά την ώρα που ανέβαινε στην κερκίδα για να παρακολουθήσει και αυτός την προπόνηση. Στην συνέχεια οι ποδοσφαιριστές της Δόξας, ξεκίνησαν την προπόνηση που είχε διάρκεια κάτι λιγότερο από ώρα και στην οποία το ζέσταμα ακολούθησε οικογενειακό διπλό.

Σάμιος: «Όλα καινούργια»
Μετά το τέλος του αγιασμού ο Θανάσης Σάμιος μίλησε στους εκπροσώπους των Μ.Μ.Ε. της πόλης, τονίζοντας μεταξύ άλλων: «Καινούργια ομάδα, καινούργια προσπάθεια, καινούργιος προπονητής, όλα καινούργια, δύσκολη χρονιά για το ποδόσφαιρο. Θέλουμε υπομονή, τον κόσμο κοντά μας και πιστεύω ότι η χρονιά θα είναι πολύ καλή.»
Στη συνέχεια απάντησε σε ερωτήσεις πάνω σε φλέγοντα θέματα της ομάδας:
Για το προπονητικό κέντρο στους Σιταγρούς, είπε: « Έχουμε κάποιο θέμα να ξεπεράσουμε με το προπονητικό κέντρο. Αύριο (σ.σ. σήμερα)έχουμε μια συνάντηση με το Δήμαρχο Σιταγρών και ελπίζω με καλή θέληση να ξεπεραστεί γρήγορα το πρόβλημα για να έχουμε τον Οκτώβριο προπονητικό κέντρο».
Για το αν λείπουν κομμάτια από το πάζλ της Δόξας: «Ναι λείπουν κάποια κομμάτια σίγουρα. Φέτος η χρονιά είναι ιδιαίτερη, το ξέρετε καλά. Ούτως η άλλως ποντάρουμε σε παίκτες υψηλής ποιότητας από ομάδες της Superleague. Ελπίζω μέχρι την άλλη εβδομάδα να έχουμε τελειώσει με το θέμα αυτό. Ξέχωρα από τρία τέσσερα άτομα που έχουν επιλεγεί από τις δοκιμές, πιστεύω πως έστω και αν η ομάδα θα έχει ξεκινήσει την προετοιμασία στο βουνό, ένα με δυο ονόματα με τα οποία ακόμα συζητάμε μπορεί να αποτελέσουν μέλος του ρόστερ της Δόξας, όπου το 80% του έχει ολοκληρωθεί».
Ρωτήθηκε για το αν με την προσθήκη των δυο μεγάλων ονομάτων αν κλείνει το ρόστερ της ομάδας και τόνισε: «Πιστεύω πως ναι, κλείνει και υπολογίζουμε το ρόστερ να έχει 27 άτομα, που για ομάδα Β΄ Εθνικής θα είναι υπεραρκετά».
Για τα παιδιά που ξεχώρισαν από τις δοκιμές είπε: «Θα υπάρχουν έγκαιρα ανακοινώσεις και για αυτό το θέμα».
Σε ότι αφορά τα εισιτήρια διαρκείας ανέφερε: «Όπως βλέπετε προσπαθούμε να κάνουμε πρωτοποριακά πράγματα στη Δόξα, τα οποία έχει ανάγκη η ομάδα και το ελληνικό ποδόσφαιρο. Ενάντια σε όλες τις υπόλοιπες ΠΑΕ της Superleague και της Β΄ Εθνικής, θέλουμε τα εισιτήρια διαρκείας να κυκλοφορήσουν αφού οι φίλαθλοι έχουν δει την ομάδα. Με λίγα λόγια γουρούνι στο σακί στη Δόξα δε θα υπάρχει. Όπως θα υπάρχει και διαφάνεια».
Για τους κατόχους των μετοχών της ΠΑΕ, είπε: «Το νέο που θέλω να σας πω, είναι ότι πρώτα ο θεός με την επιστροφή του κόσμου από τις διακοπές (θα το κάναμε νωρίτερα αλλά τον Αύγουστο ο κόσμος λείπει και υπάρχουν και διοικητικές εκκρεμότητες)η πρώτη μου προτεραιότητα από τις αρχές Σεπτεμβρίου είναι να παραδοθούν οι μετοχές στους κυρίους τους».
Για το ζήτημα που εκκρεμεί με τον κ. Νικολαΐδη, τόνισε: «Δυστυχώς, μέχρι στιγμής δεν υπάρχει εξέλιξη. Δεν εμποδίζει αυτό το θέμα την προσπάθεια μου, ωστόσο φέρνει την ομάδα και τη διοίκηση σε δύσκολη θέση, διότι θέλουμε τον κ. Νικολαΐδη όπως και κάθε Δοξαίο κοντά μας. Εκτιμώ ότι αυτές οι διενέξεις πρέπει να λύνονται φιλικά και όχι να καταλήγουν εκεί που φαίνεται ότι θα καταλήξουν τελικά. Επαναλαμβάνω πως οι εκκρεμότητες αυτές είναι προς την ΠΑΕ και όχι προς εμένα και ως διαχειριστής και μόνο, είμαι υποχρεωμένος να πράξω τα δέοντα».
Για το θέμα του Καστρινού είπε: «Οι ρόλοι έχουν ξεκαθαρίσει ήδη πλήρως. Θα είμαστε κοντά στον ερασιτέχνη, αλλά από εκεί και πέρα, πρέπει να είναι δυο διαφορετικές οντότητες και εξάλλου είναι δυο διαφορετικές νομικές και οικονομικές οντότητες, άρα πρέπει να είναι ξεκάθαροι οι ρόλοι για το καλό και των δύο».
Το δικό του μήνυμα ως πρόεδρος της Δόξας για το πρωτάθλημα της Β΄ Εθνικής και το ελληνικό ποδόσφαιρο είναι: «Διαφάνεια, όχι στη βία, ναι στο καθαρό ποδόσφαιρο, ναι στον αθλητισμό, ναι σε ευχαριστημένους φιλάθλους. Αν γεμίσει το γήπεδο με κόσμο θα είμαστε πολύ χαρούμενοι».
Για τους φετινούς στόχους της Δόξας ανάφερε χαρακτηριστικά: « Οι στόχοι από μόνοι τους σε μια ομάδα τόσο ιστορική είναι πάρα πολύ υψηλοί».

Αναμονή για την ολοκλήρωση του ρόστερ
Εύλογη είναι πάντα μια προσπάθεια σύγκρισης με την προηγούμενη αντίστοιχη εκδήλωση. Τα συμπεράσματα δείχνουν ένα σχετικό μούδιασμα από πλευράς κόσμου, που σίγουρα φέτος ήταν λιγότερος σε αριθμό και παλμό. Ωστόσο σε αυτό σημαντικό ρόλο έχει παίξει η έλλειψη κάποιων ποδοσφαιριστών από αυτούς που αποτελούν «κράχτη» για τον κόσμο. Αυτά τα κενά για τα οποία ο Σάμιος παραδέχτηκε ότι υπάρχουν και θα καλυφθούν στην συνέχεια είναι σίγουρα αυτά που κάνουν την διαφορά. Και φυσικά πάντα πρέπει να λαμβάνεται υπ’ όψιν και η δυναμική της προηγούμενης χρονιάς, καθώς πέρσι η Δόξα προέρχονταν από πρωταθλητισμό , ενώ φέτος από διαδικασία play out.

Δεν έκλεισε το θέμα των μετοχών
Δεν φαίνεται να υπάρχει …φως στον ορίζοντα σε ότι έχει να κάνει με το θέμα της οριστικής μεταβίβασης των μετοχών. Ο Σάμιος θεωρεί σχεδόν δεδομένη την προσφυγή στα θεσμικά όργανα για την επίλυση του θέματος. Από την άλλη πλευρά ο Μπάμπης Νικολαΐδης εμμένει και αυτός από την πλευρά του στην αρχική του θέση λέγοντας και πάλι ότι: «υπάρχει ανέκκλητο πληρεξούσιο όπου υπάρχουν δεσμεύσεις και υποχρεώσεις. Δεν μένει παρά να εκπληρωθούν» για να συμπληρώσει: «εύχομαι καλή επιτυχία στον Θανάση Σάμιο και στο έργο του».

Εντυπωσίασε και υπογράφει ο πολωνός Κιζίνσκι
Πολύ καλές εντυπώσεις άφησε και χθες ο πολωνός Μάρτιν Κιζίνσκι. Ο 30χρονος υψηλόσωμος κεντρικός αμυντικός όπως όλα δείχνουν τις επόμενες μέρες θα υπογράψει συμβόλαιο συνεργασίας με τους «μαυραετούς» γεγονός που οδηγεί πλέον αυτόματα τον Δημήτρη Σαμαρά εκτός ρόστερ

http://www.sportdrama.gr/index.php/doxa-dramas/2629-2010-07-19-19-49-29.html
Sami
Sami

Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ηλικία : 34
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΜΙΑ ΖΩΗ ΔΟΞΑΡΑ
Registration date : 03/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από Sami Δευ 19 Ιουλ 2010 - 23:35

Βιντεο απο την πρωτη Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 771339

https://www.youtube.com/watch?v=b8AT_SF6WP4
Sami
Sami

Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ηλικία : 34
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΜΙΑ ΖΩΗ ΔΟΞΑΡΑ
Registration date : 03/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από DOXARAS4 Τρι 20 Ιουλ 2010 - 4:46

vsoulis έγραψε:ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ ΣΤΗΝ SUPER LEAGUE ΚΑΙ ΑΣ ΠΕΣΩ. ΟΛΑ Τ'ΑΛΛΑ ΤΑ ΑΠΟΡΙΠΤΩ.ΕΤΣΙ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ.ΤΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΚΑΙ ΛΟΓΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΕΡΙΤΤΑ.ΟΣΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΣΤΗΝ SUPER LEAGUE ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΥΠΟΔΟΜΕΣ.ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ.ΑΡΚΕΤΑ ΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΞΑ. ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΟΝ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΡΓΑΤΙΚΟΣ ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΕΤΗ,ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΛΟ ΣΥΝΟΛΟ.ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΜΑΛΛΟΝ, ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ,ΟΤΙ Η ΦΥΣΙΚΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ ΕΙΝΑΙ Η SUPER LEAGUE ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟΧΕΥΣΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟ.ΜΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΩΝ ΠΕΡΟΥΚΑ,ΜΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΟΥΛΗ,ΜΙΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΟΦΗ (Ε,ΠΑΣΟΚ ΕΧΟΥΜΕ Η ΚΡΗΤΗ ΘΑ ΒΟΗΘΗΘΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ) ,ΜΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΑΣΠΡΑ ΧΩΜΑΤΑ.ΦΤΑΝΕΙ.ΦΕΤΟΣ ΕΧΟΥΜΕ ΗΔΗ ΣΙΓΟΥΡΗ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ.ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΙ 3ΑΔΑ.ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΜΕΣΑ ΜΑΓΚΕΣ.ΠΡΩΤΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ. ΑΜΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΤΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΘΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΑΜΠΛΟ.

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ 500 ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΠΑΛΜΟ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ (ΤΟΣΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ 1000 ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ).ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ Μ'ΑΥΤΟ.ΔΕΝ ΗΜΑΣΤΑΝ 50 ΟΠΩΣ ΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ Η' 70 ΟΠΩΣ Η ΒΕΡΟΙΑ.ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΦΕΤΟΣ.Ο ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΟΥ.

ΚΑΙ Η ΦΥΣΙΚΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΕΜΠΟΡΙΚΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, ΟΠΟΤΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΠΕΣ ΣΤΟ ΣΑΜΙΟ ΟΤΙ 'ΚΑΚΩΣ ΠΟΥΛΗΣΕΣ ΤΑ ΚΑΡΑΒΙΑ ΣΟΥ, ΕΓΩ ΤΟ ΑΠΟΡΡΙΠΤΩ' Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Icon_biggrin Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Icon_biggrin Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Icon_biggrin

ΤΙ, ΑΔΙΚΟ ΕΧΩ? ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΝΑΥΤΙΚΟΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑΝ ΓΝΩΣΤΟΙ ΕΠΕΙΔΗ 'ΔΙΕΒΛΕΠΑΝ ΚΡΙΣΗ ΣΤΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ ΣΟΡΤΑΡΑΝ ΤΟ ΔΕΙΚΤΗ ΤΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ' (ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΣΑΜΙΟΣ ΣΕ ΠΑΛΙΑ ΤΟΥ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ), ΕΓΙΝΑΝ ΓΝΩΣΤΟΙ ΓΙΑΤΙ ΑΨΗΦΟΥΣΑΝ ΤΑ ΡΙΣΚΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΑΝ ΝΑ ΜΠΛΕΚΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ (ΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΖΩΝΕΣ ΚΛΠ). ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Icon_biggrin

ΒΑΣΙΛΗ, ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ ΣΟΥ, ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΓΝΩΣΤΟ ΟΤΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΙΣΩΣ ΦΟΡΕΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Η ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ (ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ). ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΛΕΜΕ, ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Ή ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΜΗΝ ΚΑΤΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ ΤΖΑΜΠΑ, ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΑ ΘΑ ΕΚΤΕΘΕΙΣ, ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΣΕ ΤΙ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ.

DOXARAS4

Αριθμός μηνυμάτων : 2785
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 08/12/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από GLORY 4 Τρι 20 Ιουλ 2010 - 9:04

ΟΚ ΣΥΜΦΩΝΩ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΝ 1Η ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ 500-600Μ ΑΤΟΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Κ ΟΧ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΟΥΝ ,ΑΡΑΓΕ ΠΟΙΟΥΣ????
ΕΣΕΙΣ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΚΑΛΟΚΑΙΡΟ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΜΟΥ ΝΑ ΕΙΧΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 20-30 ΑΤΟΜΑ ΣΤΗΝ 1Η ΤΗΣ?
ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΦΟΥ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΠΕΡΝΟΥΣΑΜΕ ΤΟΥΣ 150-200.
ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ....ΚΑΤΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΔΡΑΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ ΟΤΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ Κ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ.ΕΓΩ ΜΕ ΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΜΙΛΗΣΑ (ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10) ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΟΙ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΤΙ ΚΙΝΟΥΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ Κ ΔΕΝ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΕΡΣΥΝΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΑ ΑΦΟΥ Ο ΠΡΟΕΔΡΑΣ ΕΙΠΕ 2-3 ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ.
ΤΩΡΑ ΑΝΑ ΚΑΝΑ 2 ΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ Ή ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΑΣΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΤΗΤΕΣ Κ ΚΑΠΟΙΑ GIFTS (ΞΕΡΟΥΝ ΑΥΤΟΙ) ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΚΑΘΕΣΤΩΣ (ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ) ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥΣ.
ΑΥΤΑ...ΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ,ΝΟΙΚΟΚΥΡΑΙΟΙ,ΜΕΘΟΔΙΚΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΤΠΤ.
ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΟΥΛΗ.ΟΛΟΙ ΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ Α' ΕΘΝΙΚΗΣ.ΑΣΕ ΤΑ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΑ ΔΙΑΒΗΜΑΤΑ Κ ΚΟΙΤΑ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΑ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΣΟ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΠΑΥΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ Κ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΔΟΚΩ.
ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΣΤΑ @@ ΜΑΣ.ΑΝ ΟΧΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟΥ ΠΑΡΑΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ 16 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ.ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΜΑΣ.ΣΕ ΘΕΛΩ ΧΑΛΑΡΩ ΦΕΤΟΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙΣ ΣΤΑΥΡΟ ΦΕΤΟΣ.ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ....

GLORY 4

Αριθμός μηνυμάτων : 2894
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : 9 στα 9....



Registration date : 28/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από Sami Τρι 20 Ιουλ 2010 - 13:18

GLORY 4 έγραψε:
ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ....ΚΑΤΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΔΡΑΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ ΟΤΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ Κ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ.

Α καλα για αυτο να εισαι σιγουρος.Εγω παρακουλουθω καθημερινα το αγαπημενο μου σιτε sportdrama Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Affraid και δεν μπορεις να φανταστεις τη γραφουναι εκει.Οχι στα Αρθρα στα σχολια απο κατο φοβερη προπαγανδα εναντιων του Σαμιου και των παιχτων τους εχουν βγαλει ολους αχρηστους και αναπηρους.Ειναι οργανομενο το εγκλημα ειμαι σιγουρος εχουνε βρει απο εκει παραθυρο καποιοι και πετανε δηλητηριο Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 746728 αλλα που θα παει καπια στιγμη θα τους Ξεμπροστιασουμε και τοτε Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 749316 Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 749316 !!
Sami
Sami

Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ηλικία : 34
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΜΙΑ ΖΩΗ ΔΟΞΑΡΑ
Registration date : 03/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ Τρι 20 Ιουλ 2010 - 13:22

ΡΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΕΣΣΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙ Ο ΣΑΜΙΟΣ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΟΣ ΑΦΗΣΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΛΟΓΙΚΑ ΤΟΥΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ... :mlk:
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 5412
Ηλικία : 35
Τόπος : ΞΑΝΘΗ ΠΛΕΟΝ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΜΟΝΑΧΑ ΔΟΞΑ
Registration date : 23/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από apaixtos Τρι 20 Ιουλ 2010 - 15:09

ρε παιδια ειναι προφανες,ο σαμιος δεν ειναι κανενα κοροιδο να δινει ασκοπα λεφτα οπουδηποτε,ειτε σε μεταγραφες που δεν αξιζουν,ειτε σε κατι δημοσιογραφους που τα αρπαζουν!!οι κυριοι Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 404772 Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 404772 αυτοι δεν περνουν κατι και ξεκινησαν πολεμο εναντιων του σαμιου για να στρεψουν τον κοσμο εναντιων του!!απλα εμετικοι και γελοιοι!!!γλυφτρακια του κερατα και αρπαχτακηδες!!!! Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 80479
apaixtos
apaixtos
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1969
Ηλικία : 38
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Registration date : 26/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από DOXAMILTOS Τρι 20 Ιουλ 2010 - 20:43

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.....Ο ΡΟΜΠΙΝΙΟ Ο ΓΚΙΚΑΣ Κ Ο ΚΑΡΑΤΖΙΟΒΑΛΗΣ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑΝ???ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ???ΑΡΕ ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ......ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ!!!!!!

DOXAMILTOS

Αριθμός μηνυμάτων : 508
Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ!!!!!
Registration date : 26/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από Sami Τρι 20 Ιουλ 2010 - 22:13

Sami
Sami

Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ηλικία : 34
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΜΙΑ ΖΩΗ ΔΟΞΑΡΑ
Registration date : 03/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα] - Σελίδα 20 Empty Απ: Μεταγραφες-Σχεδιασμος [καλοκαιριου-χειμωνα]

Δημοσίευση από DOXARAS4 Τετ 21 Ιουλ 2010 - 8:04

ΩΡΑΙΑ, ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ 2 ΠΡΟΛΑΛΗΣΑΝΤΕΣ...

ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΡΧΙΤΣΑΤΣΟΥΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙ Ο ΣΑΜΙ, ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ...ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΖΗΤΙΑΝΟΙ ΤΗΣ ΜΙΖΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΛΥΠΗΣΗ ΠΑΡΑ ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ...ΑΠΛΑ ΓΕΛΑΜΕ ΚΑΙ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΤΩΜΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΣΥΡΕΤΑΙ.......

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΚΛΟΡΥ, ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΠΟΙΝΤ ΜΟΥ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΑΔΥΝΑΤΟΥΣ ΠΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΦΑ Ή ΤΟ ΒΗΤΑ ΛΟΓΟ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΜΑ-ΚΑ-ΡΙ!!! ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ, ΑΣ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΓΑΜΩΤΟ... ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΕΡΚΙΔΑ, ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ ΜΑΖΙ. ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΕΦΟΔΙΑ, ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΕΤΟΙΑΣ ΠΑΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ...ΤΩΡΑ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ, ΣΕ ΕΝΑΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗ ΤΟΥΣ. ΟΧΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΤΟΥΣ, ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ. ΚΑΛΟΣ? ΚΑΚΟΣ? ΠΑΛΑΒΙΑΡΗΣ? ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΠΙ ΚΕΦΑΛΗΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ 20ΡΙΑ ΑΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ...ΑΡΑ ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΓΑΜΩΤΟ. ΒΡΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑΝ, ΕΝΑΝ ΟΜΩΣ, ΕΙΤΕ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΣΔΟΒΑΣΙΛΗΣ, ΕΙΤΕ ΔΑΝΟΜΑΡΑΣ, ΕΙΤΕ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΚΟΜΑ-ΑΚΟΜΑ, ΠΟΥ ΝΑ ΝΟΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΜΠΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ -ΦΙΛΟ ΤΟΥ- ΣΑΜΙΟ, ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ Ή ΔΕΔΟΜΕΝΟΣ. ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ.

ΔΙΑΚΡΙΤΟΙ ΡΟΛΟΙ, ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΕΞΟΥΣΙΩΝ ΑΝ ΠΡΟΤΙΜΑΤΕ, ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ, ΟΧΙ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ...ΑΝ ΑΥΡΙΟ Ο ΦΟΥΦΟΥΤΟΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΣΤΗ ΔΟΞΑ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΕΙΣΕ ΤΟ ΣΑΜΙΟ ΟΤΙ ΤΟ 'ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ' ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ, ΔΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΕΠΕΙΔΗ 'ΘΑ ΠΕΙΣΩ ΤΟ ΣΑΜΙΟ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ'. ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ. ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΑ ΑΓΧΗ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ Ο ΚΑΣΔΟΒΑΣΙΛΗΣ. ΑΝΤΕ ΠΕΣ ΑΥΤΟΣ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕ ΘΑ ΒΡΕΙ. ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΓΧΗ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ Ο ΔΑΝΟΜΑΡΑΣ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΘΑ ΒΡΕΙ ΑΝΑΛΟΓΗ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΝ ΕΔΙΩΧΝΕ Ο ΣΑΜΙΟΣ. ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ 'ΑΓΧΗ' ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΞΕΦΡΑΓΚΟ ΑΜΠΕΛΙ, ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΕΛΕΓΧΟΝΤΑΙ...ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ Η ΣΟΒΑΡΟΤΗΡΑ ΛΥΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ, ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΟΥΜΕ ΔΙΧΤΥΑ. ΔΙΧΤΥΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ 100-200 ΕΥΡΩ Ή ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ Ο ΔΑΝΟΜΑΡΑΣ ΑΠΑΙΤΕΙ 3 ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ, ΟΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ -ΤΥΠΙΚΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ- ΣΕ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ. ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ, ΟΠΟΙΟΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ 2 ΛΕΠΤΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΠΟΛΑΤΡΗΣ ΑΛΛΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΓΑ ΠΡΑΚΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΑΡΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΝΤΟΛΗ. ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΣΑΜΙΟΣ, 'ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ 63%, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΣΟΣΤΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ, ΑΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ'.

ΑΥΤΕΣ ΟΙ 'ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ' ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΒΕΒΑΙΩΣ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΑΝ ΩΣ ΕΚΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ, ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΠΑΛΙΑ, ΑΣ ΕΧΟΥΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΣΘΕΝΟΣ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΟΥΝ ΤΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΑΝΕΛΑΒΑΝ. ΑΥΤΟ, ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ, ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΤΗ ΔΟΞΑ. ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ.

ΜΙΑ ΒΛΑΧΟΑΝΟΔΟΣ ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ. ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ. ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΕΠΑΙΖΕ ΠΕΡΣΙ ΜΕ ΠΑΝΑΙ. ΒΑΖΩ ΕΝΑ ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΟΥ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΞΑ, ΕΤΣΙ? ΚΑΙ ΟΜΩΣ, ΟΛΟΙ ΤΟΝ ΦΟΒΟΝΤΟΥΣΑΝ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ. ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΣΕ, ΕΒΡΙΣΚΕΣ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ 'ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΟΝ ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟ Χ Ή Ψ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΧΟΝΤΡΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ'. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙ ΣΤΗΜΕΝΑ ΣΥΛΛΑΛΗΗΡΙΑ Ή ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ...ΞΑΝΑΛΕΩ ΤΟ ΑΠΛΟ, ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ, ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Η ΔΟΞΑ ΔΕ ΘΑ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΡΕΣΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ, ΑΠΛΑ 'ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΗΣ ΚΑΤΣΕΙ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ'. ΑΙΣΘΑΝΕΣΤΕ ΑΝΕΤΟΙ? ΑΡΧΙΔΙΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΤΕ. ΓΙΑ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΤΕ ΑΝΕΤΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΜΕΓΑΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΝΝΟΩ), ΟΠΩΣ Ο ΟΦΗ ΚΑΙ Ο ΠΑΣ, ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΑΡΚΕΤΑ ΛΕΦΤΑ (ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΦΑΝΕΛΑΣ ΚΛΠ) ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΔΙΚΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ....ΚΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ...

ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ ΕΧΕΓΓΥΑ? ΑΡΧΙΔΙΑ, ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ. ΑΡΑ ΔΕ ΧΑΛΙΕΜΑΙ. ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ, ΟΤΙ ΜΟΝΤΕΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΟΥΝ, ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ, ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΛΑ ΦΤΩΧΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΣΤΟ ΕΓΧΕΙΡΗΜΑ....

ΓΙΑΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟΣΟ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ? ΑΛΛΟΥ ΘΑ ΤΗ ΖΗΛΕΥΑ...

DOXARAS4

Αριθμός μηνυμάτων : 2785
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 08/12/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 20 από 40 Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης