Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

+6
_KALOGREZA
Nikaia
zaxos4snakes
sellos
brewster
giorgos37
10 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από ionikaulas3revolution Πεμ 14 Ιαν 2010 - 23:45

Επειδή μου το ζήτησε ο giorgos σαν χάρη να το βγάλω, θα το κάνω. Όσο για εσάς που φαγωθήκατε να το βγάλω αν στήριζε το φόρουμ να βάζεις μεγαλύτερο αβατάρ θα σας έβαζα την σημαία με τον Κέλτικο που έχω στο δωμάτιο μου. Πάντως να το ψάξετε αυτό(την λογοκρισία εννοώ)... γιατί μπορεί να σας πουν φασίστες...
ionikaulas3revolution
ionikaulas3revolution

Αριθμός μηνυμάτων : 256
Τόπος : NIKAIA ΡΕ
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ, ΝΑ ΣΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΩ ΚΙΟΛΑΣ?
Registration date : 04/03/2009

http://www.rac-forum.org

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από _KALOGREZA Πεμ 14 Ιαν 2010 - 23:48

mario4 έγραψε:όχι δεν λύθηκε! υπάρχει ο κανονισμός που το απαγορεύει.

Έλα διαγράφτε το τώρα να τελειώνουμε μωρέ...εκτός κι αν θέλετε να μπει και αυτό σε ψηφοφορία για το αν παραβιάζει τον κανονισμό να εκτεθεί και δημοσίως.Τι συγκρίνεις τώρα ρε τον ΑΝΑΡΧΙΣΜΟ με τα φασιστοσκατά που μόνο κακό προκάλεσαν στην ανθρωπότητα?Άσε τα ψευτοεπιχειρήματα περί δήθεν αρχαιελληνικών συμβόλων, σε άσχετους αυτά που δεν ξέρουν και τα χάφτουν...Ρώτα ακόμα και δεξιούς διαβασμένους που ξέρουν γιατί πιστεύουν τι, και θα δεις τι θα σου πουν ότι η αναρχία είναι το ιδανικό πολίτευμα απλά το θεωρούν ουτοπικό...και ότι έχει προσφέρει σχεδόν μόνο καλά στην ανθρωπότητα σε αντίθεση με "κομμουνισμό"(μόνο αυτό δεν ήταν...) που προκάλεσε στο εσωτερικό κυρίως των κρατών μεγάλα κακά πέρα από κάποια λίγα καλά.(βλ. πολωνία, τσεχία και πολλά άλλα)ας μην πιάσουμε πολιτική κουβέντα, είμαστε off ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Lol .
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από brewster Πεμ 14 Ιαν 2010 - 23:48

Με αυτα που εγραψες φανηκε οτι το γηπεδο το βλεπεις απο χιλιομετρα.
Το πανο στο μπαραζ το σηκωσατε?χα χα χα
Σε εντος ειχε πεις οτι πηρατε πανο?χα χα χα
αλλα ξεχασα τοτε ασχολησουν μονο με το μπασκετ μετα την συγχωνευση εμαθες κ ποδοσφαιρο.
ρωτα κανεναν παλιο να σου πουν!!!
brewster
brewster

Αριθμός μηνυμάτων : 960
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ
Registration date : 08/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από _KALOGREZA Πεμ 14 Ιαν 2010 - 23:55

brewster έγραψε:Με αυτα που εγραψες φανηκε οτι το γηπεδο το βλεπεις απο χιλιομετρα.
Το πανο στο μπαραζ το σηκωσατε?χα χα χα
Σε εντος ειχε πεις οτι πηρατε πανο?χα χα χα
αλλα ξεχασα τοτε ασχολησουν μονο με το μπασκετ μετα την συγχωνευση εμαθες κ ποδοσφαιρο.
ρωτα κανεναν παλιο να σου πουν!!!

το κακό είναι ότι άλλα γράφω, άλλα καταλαβαίνεις εσύ...γυμνάσιο έβγαλες?
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από brewster Πεμ 14 Ιαν 2010 - 23:59

Μαλλον εσυ δεν εχεις βγαλει ουτε δημοτικο κ δεν τα προλαβες τοτε.
Λεγε τιποτα αλλο θα μας πει να γελασουμε?
Τελικα στο μπαραζ τι εγινε θα μας πεις?
Το πανο?
Ελα μην αλλαζεις συζητηση.
Παρε κανενα τηλεφωνο να σου πουν.
brewster
brewster

Αριθμός μηνυμάτων : 960
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ
Registration date : 08/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από sellos Παρ 15 Ιαν 2010 - 0:00

Τώρα περι ιδεολογίας τα έχεις μπερδεμένα ούτε εθνικοσοσιαλιστής είμαι ούτε φασίστας ούτε ακροδεξιός... Εθνικιστής είμαι έτσι για να βάλουμε κάποια πράγματα στη θέση τους. Τα υπόλοιπα τα είπα πριν...
ε,πες το τοτε
τι μου ανακατευεις την αρχαία ιστορια
και την προελευση του συμβολου
αφου το βαζεις για άλλο λογο..

τελος παντων
σ'ευχαριστω που το άλλαξες
έστω κι αν δεν το κανες για μένα

και ας ληξουμε και τη συζητηση εδώ
γιατι η πολιτικη φερνει μεγαλύτερες κόντρες
απ'ότι το ποδόσφαιρο.. ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Icon_smile
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από giorgos37 Παρ 15 Ιαν 2010 - 0:10

Ευχαριστώ ionikaula. Τώρα να ξαναγυρίσω στο θέμα μας. Φίλτατε στάρμπακς, σε έχω εκθέσει πάμπολες φορές στο παρελθόν, στενοχωριέμαι που δεν έβαλες μυαλό και συνεχίζεις τα αθώα ψεμματάκια σου.


ANTIFA_KALOGREZA έγραψε:
brewster έγραψε:Ρε ψευτο φενταγιν αντιφα καλογρεζα που εμφανιστηκες παλι?
Τι ψεματακι θα γραψεις παλι σημερα?
Ειχες ερθει το 2006 α ειναι το παιχνιδι που εγραφες οτι πειρατε κ πανο ε? ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Icon_biggrin ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Icon_smile ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Icon_eek
Μηπως ειχες ερθει κ στο παιχνιδι με την χαλκηδονα που κρεμαγατε πανο κ παρακαλουσατε για συγχωνευση?
Μηπως εισαι αυτος που εβγαζε παρεα φωτογραφιες με τον Φραγκολια?
Απιστευτες στιγμες γελιου προσφερεις Μπραβο σου ψευτακο.
Το επομενο σου παραμυθι - κυρηγμα ποτε θα το βγαλεις?

Δεν έγραψα για αυτό το ματς ότι είχαμε πάρει πανό, για εντός μίλησα στο οποίο δεν ήμουν...Τον φραγκολιά δεν τον είδα να παίζει ή δεν τον θυμάμαι, δεν πάταγα τότε, μόνο ΓΣΠΑΡΑ(μας έκλεψαν κοτζάμ πρωτάθλημα ο βασιλακόπουλος και τα λαμόγια του)...Με χαλκηδόνα στο μπαράζ για τη β' ήμουν μαζί με άλλους 2500 ατρομηταίους αλλά δεν άκουσα κάτι τέτοιο που λες.
Τώρα να σε δω τι θα πεις, ότι σε συμφέρει ή ότι και αυτά ψέματα είναι? ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Icon_razz χαχα!δυσκολεύεσαι ε???

Να θυμηθούμε τι έγραφες;

σταρμπακς, Κυρ Nov 16, 2008 11:51 pm
ΝΟΜΙΖΩ ΕΓΙΝΕ ΠΡΟΠΕΡΣΥ ΣΤΟ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ Β' ΓΥΡΟΥ ΣΤΗΝ Α' ΕΘΝΙΚΗ(ΝΙΚΗ ΜΕ 1-0 ΜΕ ΛΟΥΤΣΙ).ΕΙΧΕ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ ΑΠΟΒΑΣΗ 450 ΑΤΡΟΜΗΤΑΙΩΝ ΣΤΗ ΝΙΚΑΙΑ ΚΑΙ 1-4!!!(ΟΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ Ο ΙΩΝΙΚΟΣ)ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ 130-140(Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΩΤΟ ΠΡΙΝ ΠΑΕΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΣΤΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕΤΑ...)ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΑ ΣΟΥΡΓΕΛΑ ΤΟΥΣ. 1 ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ Twisted Evil :xei: :telia: ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΚΟΤΣΙΑ...ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΓΡΑΦΤΗΚΕ ΣΕ ΒΙΝΤΕΑΚΙ.
giorgos, Σαβ Nov 22, 2008 6:02 pm
Πω πω, εσύ έχεις ξεπεράσει και τον πινόκιο. Το πανώ κλάπηκε τσάτσικα, στο μπαράζ Ολυμπιακού Βόλου - Ρόδου που έγινε στο περιστέρι, όταν 30 άτομα την έπεσαν σε δύο πιτσιρικάδες και μια κοπέλα, που είχαν πάει στο πλευρό των φίλων τους βολιωτών. Οχι τίποτε άλλο, απλά για να καταλαβαίνουν και οι υπόλοιποι τη σοβαρότητα των κειμένων σου... Εντελώς πληροφοριακά, σε μεταξύ μας παιχνίδι δεν έχεις πάρει ούτε κονκάρδα... Αλλά, τέτοια φαντασία πια;.. Πόσο χρονών είσαι;
σταρμπακς, Σαβ Nov 22, 2008 8:13 pm
TI ΛΕΣ ΡΕ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΚΙ?26 ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΩ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ.ΚΑΙ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣΕΙΣ ΡΕ ΟΤΙ ΠΗΓΑΝ 2 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΑΝ ΟΙ ΒΟΛΙΩΤΕΣ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΝΟ ΣΕ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΒΟΛΟΥ?ΑΣΤΑ ΑΡΧΙΨΕΥΤΑΚΟ,ΑΥΤΑ ΣΤΟΥΣ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ ΣΟΥ ΟΧΙ ΕΔΩ.ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΤΣΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΡΟΜΠΑ 1 ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΟΥΤΗΞΕ ΤΟ ΠΑΝΟ?ΕΝΩ ΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΠΗΡΑΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΕΑ ΖΩΗ ΘΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ?ΠΟΥ ΠΑΝΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ(ΑΠΟ ΤΗ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΦΛΟΡΟΥΜ ΣΑΣ)ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΗ ΝΙΚΑΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΤΥΠΩΣΑΤΕ(ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΤΗ ΦΩΤΟ ΞΕΡΟΥΝ).ΑΣΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΗ(ΕΙΤΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ),ΜΙΛΑ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΔΙΟΤΙ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ.ΠΟΥ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΑΝΟΙ ΣΤΗ Β' ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΕΒΛΕΠΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ.Ε ΡΕ
ΓΕΛΙΑ...

Αυτά για αρχή. Πρόσεξε τι θα γράφεις από εδώ και πέρα ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Lol

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από brewster Παρ 15 Ιαν 2010 - 0:16

Ρε Γιωργο αστον να απαντηση κ μετα κ ειναι ετοιμα.
Αγαπουλη εξαφανιστηκες?
Παρε την βοηθεια του τηλεφωνου!
Για το μπαραζ θα μας πεις που εισασταν 2500 χιλιαδες?
Σε ατο ειχατε παει για την χαλκηδονα?
brewster
brewster

Αριθμός μηνυμάτων : 960
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ
Registration date : 08/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από _KALOGREZA Παρ 15 Ιαν 2010 - 0:19

μπράβο ρε τι ψάχνεις ρε θηρίο?1,5 χρόνο πριν...εντυπωσιάστηκα και σε παραδέχομαι. ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ 1 ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΘΕΛΑ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΠΡΙΝ 1.5 ΕΤΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΩΝΙΚΟΥΣ(ξέρεις δεν είναι και το πρώτο μου μέλημα στη ζωή μου όπως σε άλλους...)ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΟΤΙ ΕΙΠΑ ΨΕΜΜΑΤΑ...Μ Π Ρ Α Β ΟΟΟΟΟΟ!!!
ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Lol ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Lol ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Lol μάλλον εσύ τελικά εκτέθηκες για άλλους λόγους ύστερα και από αυτό...αν ψάξεις και στα άλλα 2.500 ποστ μου παίζει να βρεις και άλλα ενδιαφέροντα πράγματα ρε συ.Φτιάξε και άλλο τόπικ με τα καλύτερά μου "best of antifa_kalogreza ή fentagin_kalogreza" σύμφωνα με το παλιό nickname...θα μου κάνεις την τιμή? ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Icon_razz ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Lol
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από giorgos37 Παρ 15 Ιαν 2010 - 0:21

Μην ανησυχείς, είμαι ειδικός στα φόρουμ, δεν μου πήρε παραπάνω από 1 λεπτό να το βρω. Για ότι άλλο θέλεις, στη διάθεσή σου

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από _KALOGREZA Παρ 15 Ιαν 2010 - 0:21

brewster έγραψε:Ρε Γιωργο αστον να απαντηση κ μετα κ ειναι ετοιμα.
Αγαπουλη εξαφανιστηκες?
Παρε την βοηθεια του τηλεφωνου!
Για το μπαραζ θα μας πεις που εισασταν 2500 χιλιαδες?
Σε ατο ειχατε παει για την χαλκηδονα?

Κόβω τα φρύδια μου όμως λέμε ότι ακούστηκε έντονα 2-3 φορές τότε το σύνθημα "ΣΠΑΝΕ ΜΠΙΝΕ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΕ". ότι και να μου λέτε αυτό το άκουσα και το φώναξα 2-3 φορές με την παράγκα του τότε που έκανε ότι ήθελε σε γ' και β' με τη χαλκηδώνα...εσείς τότε δεν ξέρατε για β'-γ' αλλά για ρωτήστε και άλλους...
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από brewster Παρ 15 Ιαν 2010 - 0:22

Μην αλλαζεις συζητηση απαντα.
Δυσκολευεσαι αγαπουλη?
brewster
brewster

Αριθμός μηνυμάτων : 960
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ
Registration date : 08/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από brewster Παρ 15 Ιαν 2010 - 0:29

Επειδη η ωρα περασε κ μαλλον χαθηκες μεσα στα κυρηγμα σου απαντα μου αυριο.
Γιατι τετοια ωρα δεν θα βρεις κανεναν στο τηλεφωνο.
Μαθε για το μπαραζ πρωτα την αληθεια κ μετα για αλλο παιχνιδι που εχει σχεση με την χαλκηδονα.
Αντε ρε σε βοηθαω μηπως κ μαθεις τιποτα εκτος του να γραφεις ασυναρτησιες στο ιντερνετ κ να κανει κυρηγματα.
κ επειδη επεσες κ σε μπασκετικο καθως κ πρωην καλαθοσφαιριστης κ επειδη απο ποδοσφαιρο εισαι χθεσινος θα τα πουμε για μπασκετ αφου τοτε ησουν μονο Περιστερι στο μπασκετ.
brewster
brewster

Αριθμός μηνυμάτων : 960
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ
Registration date : 08/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από _KALOGREZA Παρ 15 Ιαν 2010 - 0:34

brewster έγραψε:Επειδη η ωρα περασε κ μαλλον χαθηκες μεσα στα κυρηγμα σου απαντα μου αυριο.
Γιατι τετοια ωρα δεν θα βρεις κανεναν στο τηλεφωνο.
Μαθε για το μπαραζ πρωτα την αληθεια κ μετα για αλλο παιχνιδι που εχει σχεση με την χαλκηδονα.
Αντε ρε σε βοηθαω μηπως κ μαθεις τιποτα εκτος του να γραφεις ασυναρτησιες στο ιντερνετ κ να κανει κυρηγματα.
κ επειδη επεσες κ σε μπασκετικο καθως κ πρωην καλαθοσφαιριστης κ επειδη απο ποδοσφαιρο εισαι χθεσινος θα τα πουμε για μπασκετ αφου τοτε ησουν μονο Περιστερι στο μπασκετ.

Tι να μου πεις και εσύ για μπάσκετ ρε βαριομοίρη...Τότε δεν υπήρχατε στο μπασκετικό χάρτη μετά το 90'.Δε λέω πριν στις δικές σας δόξες δεν υπήρχαμε εμείς, αλλά συνολικά οι ιστορίες μας ΔΕ ΣΥΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΛΑ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ, άλλο τόσο περισσότερη ιστορία και διακρίσεις έχετε στην μπάλλα σε σχέση με εμάς...αλλά εσύ ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Icon_cyclops
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από giorgos37 Παρ 15 Ιαν 2010 - 0:46

Ευτυχώς που δεν είμαι μπασκετικός γιατί θα φρίκαρα μ' αυτό που έγραψες!

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 3 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από brewster Παρ 15 Ιαν 2010 - 21:13

Καλα τωρα μας τρελανες τελειως!
Μαλλον εκτος οτι βλεπεις μπαλα απο χιλιομετρα κ στο μπασκετ μαλλον παλι τα ιδια εισαι!
Αφου δεν σου παει το παιχνιδι ερωτησεων με τα αθλητικα διαλεξε αλλη κατηγορια δεν μπορεις σε κατι θα εισαι σχετικος.
Παντως στα χθεσινα δεν βρηκες απαντηση αλλα λεγαμε αλλα απανταγες
δεν ειναι κακο να πεις οτι δεν ξερεις δεν θα σε μαλωσουμε ετσι κ ετσι φαινετε οτι εχεις πολλα κενα.
brewster
brewster

Αριθμός μηνυμάτων : 960
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ
Registration date : 08/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης