Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

+6
_KALOGREZA
Nikaia
zaxos4snakes
sellos
brewster
giorgos37
10 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από giorgos37 Τετ 13 Ιαν 2010 - 0:46

Ασε που μου μπαίνουν άλλες ιδέες τώρα... Διαγόρας - fentagin και τέτοια. Δεν μου λες ρε στάρμπακς, μπας και κρατάς από Ρόδο μεριά; Κάτσε να ρίξω το δόλωμα: Ζήτω το έθνος, ζήτω η σημαία Very Happy Very Happy Very Happy

Sorry για το off topic, ελπίζω να είναι το τελευταίο. Απλά για να ελαφρύνει λίγο το κλίμα

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από brewster Τετ 13 Ιαν 2010 - 16:54

Καλως τον ψευτο αντιφα αντιναζι καλογρεζα για να μην ξεχνιομαστε!!!!!!
Ειναι ο μοναδικος ο οποιος εχει γραψει ψεματα αποδεδειγμενα για να μην ξεχνιομαστε.
Αυτος θα μας κανει μαθηματα?
Αντε αλλου τα κυρηγματα σου ψευτακο!
brewster
brewster

Αριθμός μηνυμάτων : 960
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ
Registration date : 08/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από sellos Τετ 13 Ιαν 2010 - 17:00

Ρε τι τραβάμε.. ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Icon_biggrin
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από brewster Τετ 13 Ιαν 2010 - 17:16

Ρε τι τραβαμε με τους ασχετους...... ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Icon_biggrin
brewster
brewster

Αριθμός μηνυμάτων : 960
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ
Registration date : 08/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από zaxos4snakes Τετ 13 Ιαν 2010 - 20:16

προσωπικα εχω μπερδευτει.δεν εχω καταλαβει ποιος ειναι με
ποιον και ποιος βριζει ποιον.στις 10 πρωτες σελιδες δεν
βγηκε ακρη.εχει παντως ενδιαφερον η ολη ιστορια Smile
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 42
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από giorgos37 Τετ 13 Ιαν 2010 - 20:48

zaxos4snakes έγραψε:προσωπικα εχω μπερδευτει.δεν εχω καταλαβει ποιος ειναι με
ποιον και ποιος βριζει ποιον.στις 10 πρωτες σελιδες δεν
βγηκε ακρη.εχει παντως ενδιαφερον η ολη ιστορια Smile

Είναι πολύ απλό ζάχο. Μπήκε ο ροδίτης και μας άρχισε στα μπινελίκια. Ανταποδώσαμε και μετά μπήκε ένας άλλος ροδίτης ο οποίος δεν μένει στη Ρόδο αλλά στην Αθήνα κι όχι όπου κι όπου στην Αθήνα αλλά στο περιστέρι και μπορεί η καταγωγή του να είναι από τη Ρόδο όμως αυτός δεν είναι Ρόδος αλλά Διαγόρας, αλλά όχι μόνο Διαγόρας αλλά και ατρόμητος και όχι μόνο ατρόμητος αλλά οργανωμένος ατρόμητος που τους οργανωμένους τους, τους λένε φενταγίν και πάνω που τα λέγαμε τον μπανάρανε αλλά αυτός δεν είχε πρόβλημα γιατί δεν είχε μόνο ένα λογαριασμό αλλά και δεύτερο και μόλις μπανάρανε και τον δεύτερο πάλι δεν είχε πρόβλημα γιατί έγραψε από τρίτον. Απλό δεν ήταν;

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από Nikaia Τετ 13 Ιαν 2010 - 20:49

λοιπον ζαχο οι φιλοι της ομαδας της ροδου(ελαφια) ειναι με την ομαδα τους και ειναι κυριοι, καπου ξετσουμισαν δυο τρεις φιλοι του διαγορα που ναι μεν εχουν κοντρα με τα ελαφια αλλα επειδη ο δικος τους αγωνας δεν τους ενδιαφερει προτιμησαν να ξεσαλωσουν στο θεμα ΙΩΝΙΚΟΣ – ΡΟΔΟΣ. Εχουμε και τον τιτορμο από τη νικαια που λογο περιοχης είναι με τον ιωνικο και εσκασε μυτη και ο αντιφα- σταρμπακς που για να ολοκληρωθει οπαδος οπου στηθει και οπου βρεθει αποδεικνυει το ποσο σκληρος ειναι , εμεις οι ιωνικοι τα εχουμε με την coca cola που δεν εχει βγαλει ακομα μπλε συσκευασια γι αυτό και πινουμε UP UP UP 7-UP που ταιριαζει με το τρεντι look μας ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Icon_rr

τιτορμε στη θυρα 3 παντα εχει κοσμο τωρα το πως μπαινουν ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Icon_question θα σε γελασω
Nikaia
Nikaia

Αριθμός μηνυμάτων : 1418
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 04/12/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από zaxos4snakes Τετ 13 Ιαν 2010 - 20:53

giorgo και nikaia οντως διαφωτιστικα τα ποστς σας.φανταζομαι
οτι καπου μπερδεψαν και τα ελαφια με τους διαγοριτες.παντως
δεν πειραζει,συμβαινουν αυτα.και στις καλυτερες οικογενειες Smile
αντε καλη υπομονη σε ολους μας και μην αγχωνομαστε.με λιγη
καλη θεληση παντου βγαζεις ακρη.thanks μαγκες Wink
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 42
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από _KALOGREZA Πεμ 14 Ιαν 2010 - 11:13

Nikaia έγραψε:αντιφα αν θες να ερθεις ο ποιο συντομος δρομος απο το πιτσουνι ειναι θηβων και δεξια στη λαμπρακη

Ναι ρε η πρώην μου έμενε νίκαια, όταν είχα κ...λες στην περιοχή σου ερχόμουν, τώρα η νύν είναι από αιγάλεω.λες να μην ξέρω?εδώ με αυτοκίνητο την τελευταία σας χρονιά στην α' ήρθα με άλλους 2 και ούτε γάτα ούτε ζημιά, λες και ήμουν σε κανά χαλάνδρι ή μαρούσι ένιωθα.Πέρα από το ότι σας διέσυρε η ομαδούλα μου με 1-4(το γκολ σας το πανηγυρίσαμε κιόλας... μετά το 85 νομίζω ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Icon_razz ) πέρα από το ότι είσαστε 1000-1200 και εμείς 450 άτομα!!!ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΔΡΑ ΜΑΣ ΔΗΛΑΔΗ...Αλλά ας αφήσουμε τα δεδομένα και ας πάμε στο ματσάκι σας.
ΥΓ. δε το περίμενα ότι θα μπορούσα με 1 μήνυμα μου εντελώς για πλάκα και για να γελάσω από τις αντιδράσεις ότι θα μπέρδευα 3 ιωνικάκια ότι έχω 3 λογαριασμούς και ότι παίζει να έρθω νίκαια κλπ?Ωραίο θα το ξανακάνω να δω, πλακίτσα έχετε όταν βγάζετε μένος όλοι μαζί...
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από giorgos37 Πεμ 14 Ιαν 2010 - 11:40

Δεν αντιλέγω ότι μπορεί να ήρθες Νίκαια με το αυτοκινητάκι σου. Μπορεί να μην το πιστεύεις, αλλά οποιαδήποτε στιγμή της ημέρας στη Λαμπράκη, έξω από το γήπεδο, περνάνε περίπου 500 αυτοκίνητα το λεπτό.
Το μόνο σίγουρο είναι ότι στο αυτοκινητάκι σου - αν ήρθες και δεν είναι μια από τις δεκάδες μπαρούφες που έχεις γράψει - το έπαιζες κινέζος και όχι οπαδός του ατρόμητου.

Την τελευταία μας χρονιά στην Α' Εθνική λοιπόν φίλε μου στάρμπακς, το γήπεδο είχε 2000 Ιωνικούς και 300 ατρόμητους. Οι 200 από αυτούς ήρθαν συνοδεία της μισής αστυνομικής δύναμης Αττικής, ακολουθώντας το δρομολόγιο Περιστέρι - Λ. Καβάλας - Εθνική οδός Αθηνών Κορίνθου - Λεωφόρος Σχιστού. Πάλι καλά που δεν φτάσατε Κόρινθο δηλαδή.

Υπήρξαν όμως και καμιά 100στή που αποφάσισαν να έρθουν μόνοι τους από τον κανονικό δρόμο, την Λαμπράκη. Αυτοί φάγανε το ξύλο της αρκούδας και χρειάστηκε επέμβαση των ΜΑΤ για να μπουν στο γήπεδο. Αυτό δυστυχώς είχε σαν αποτέλεσμα την σύλληψη ενός φιλάθλου, του Ιωνικού εννοείται γιατί η αστυνομία συλλαμβάνει αυτούς που βαράνε και όχι αυτούς που τις τρώνε.
Την επόμενη ημέρα από αυτόν τον "περίπατο" που περιέγραψες, όλες οι εφημερίδες έγραφαν "γκολ ο ατρόμητος, ΞΥΛΟ Ο ΙΩΝΙΚΟΣ".
Τέτοιους περίπατους φίλε μου στάρμπακς είναι χαρά μας να στους προσφέρουμε.

Υ.Γ. Κοιτάξτε έναν moderator που κάνει κηρύγματα για off topic Very Happy

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από _KALOGREZA Πεμ 14 Ιαν 2010 - 12:09

giorgos37 έγραψε:
zaxos4snakes έγραψε:προσωπικα εχω μπερδευτει.δεν εχω καταλαβει ποιος ειναι με
ποιον και ποιος βριζει ποιον.στις 10 πρωτες σελιδες δεν
βγηκε ακρη.εχει παντως ενδιαφερον η ολη ιστορια Smile

Είναι πολύ απλό ζάχο. Μπήκε ο ροδίτης και μας άρχισε στα μπινελίκια. Ανταποδώσαμε και μετά μπήκε ένας άλλος ροδίτης ο οποίος δεν μένει στη Ρόδο αλλά στην Αθήνα κι όχι όπου κι όπου στην Αθήνα αλλά στο περιστέρι και μπορεί η καταγωγή του να είναι από τη Ρόδο όμως αυτός δεν είναι Ρόδος αλλά Διαγόρας, αλλά όχι μόνο Διαγόρας αλλά και ατρόμητος και όχι μόνο ατρόμητος αλλά οργανωμένος ατρόμητος που τους οργανωμένους τους, τους λένε φενταγίν και πάνω που τα λέγαμε τον μπανάρανε αλλά αυτός δεν είχε πρόβλημα γιατί δεν είχε μόνο ένα λογαριασμό αλλά και δεύτερο και μόλις μπανάρανε και τον δεύτερο πάλι δεν είχε πρόβλημα γιατί έγραψε από τρίτον. Απλό δεν ήταν;

Συμπέρασμα: περιορισμένιης ευθύνιης... ρε εσένα μπορεί αν είναι έτσι να σε κάνει να βλέπεις εφιάλτες και να σε δουλεύει ακόμα και 10χρονος περιστεριώτης.Θα κάνουμε ένα τεστ, θα βάλω τον ξάδελφό μου που είναι 12 ετών να φτιάξει λογαριασμό, αν καταλάβεις ποιος είναι ή έστω τι ομάδα είναι θα σε παραδεχτώ και θα αναθεωρήσω...ας βγει κάποιος μοντερέιτορ να τον διαψεύσει για ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ τον αρχιψεύτη αποδεδειγμένα πολλάκις.
ΥΓ. για να μην ξεχνιώμαστε ιωνικάκια ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17Ν 2008...
ε ρε γαμώτο γιατί να μην παίζουμε και φέτος στη β' μου έλειψε... ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Lol
ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑ!!!
ΡΟΔΟΣ ΟΛΕ, ΔΙΑΓΟΡΑΡΑ ΟΛΕ, ΒΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ, ΑΣΑ ΟΛΕ ΟΛΕ, ΕΘΝΙΚΑΡΑ ΟΛΕ...
Α ρε ρεζίλια...ζάχο αν θες επεξήγηση ώστε να το διασκεδάζεις και εσύ(εξάλλου στο χρωστάω τόσες φορές μου έχεις χαρίσει στιγμές γέλιου...)έλα με π.μ.
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από giorgos37 Πεμ 14 Ιαν 2010 - 12:16

Θεός ο στάρμπακς! Ο πρώτος περιστεριώτης (λέμε τώρα) που έγραψε το όνομα "Γιαννιτσών 17-11-2008" μετά από έναν χρόνο!!! Μέχρι τώρα αυτός ο συνδυασμός λέξεων ήταν ταμπού για τους περιστεριώτες!
Στάρμπακς, θεός, Ιωνικός Very Happy Very Happy

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από sellos Πεμ 14 Ιαν 2010 - 12:26

επειδή δεν παλέυεται άλλο η κατάσταση
μεταφέρω κάποια ποστ απο τον αγωνα
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΡΟΔΟΣ εδώ
όλο το νημα για πάρτη σας... ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Icon_biggrin
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από _KALOGREZA Πεμ 14 Ιαν 2010 - 13:31

Σωστός ο giorgios!Διότι ως θεός(οι ιωνικοί είστε πολυθειστές...) άρα παιδιά μου είναι οι ιωνικοί ε?Αυτό δεν κάνει ο θεός-πατέρας?Ρωτήστε τον πάμμαχων για τη δράση του ΔΙΑ στο δωδεκάθεο... ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Lol
ΟΟΟ ΓΙΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ...ξέρετε εσείς μετά πως πάει...
ΧΑΧΑΧΑ!!!
Άσχετο ρε, σας ευχαριστούμε που είστε πλέον πιο κολλημένοι εναντίον μας ακόμα και από τους αιγαλεώτες(που βρεθήκαμε πάραυτα σε 1 συνάντηση με 3 μέλη του φόρουμ και κάναμε μια χαρά πλάκα και καζούρα...).Ξέρω ξέρω τώρα θα μας κατηγορήσετε όλους πάλι επειδή 1 άτρομηταίος(όπως συνηθίζεται από "αδύναμους τω λόγω") βρέθηκε και τα είπε και ήπιε καφέ με αιγαλιώτες χωρίς να πλακωθεί ότι είμαστε αρραβωνιάρηδες και με αυτούς ακόμη.Ανοίξτε κι άλλα τόπικ που θα ασχολείστε με εμάς και την κόντρα που επειδή είστε οι "χαμένοι" και οι "δαρμένοι" σας πονάει, αλλιώς ρε μάγκες γιατί τη συνεχίζετε?Όποιος έχει απωθημένα και χρωστούμενα μόνο το συνεχίζει, αυτός που είναι αλώβητος και δεν τον τσούζει κάτι δε το συνεχίζει στα σοβαρά τουλάχιστον όπως εσείς.Τα συμπεράσματα ανήκουν σε όλους και είναι προφανές ποιοι είναι οι πρωταθλητές στο ψέμα...
το 2006 είμασταν 450 άτομα ακατέβατα και εσείς 1200(με 200οργανωμένους) απανέβατα... ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Icon_twisted Και αν δεν χειροκροτούσαμε ειρωνικά εμείς ούτε που θα ακουγόταν τίποτα.Με το αυτοκίνητο ήρθα απλά μερικά στενά κάτω από το γήπεδο έστριψα αριστερά και βρέθηκα 2 στενάκια και πάρκαρα πίσω από το πέταλό μας.Μετά έξω για 150 μέτρα βολτούλα μέχρι το πέταλο και βρώμικο έξω από το γήπεδο παρέα με 2-3 μπράβους του κανελλάκη στα 20 μέτρα...Πάντως δεν είδα κανέναν με σπασμένη μύτη ή αίματα να έρχεται στο γήπεδο, ούτε καν κάποιον με σκισμένα ρούχα(ΛΥΣΣΑΡΕΣ........).Και μέσα στο γήπεδο θυμάσαι τα συνθήματα καζούρας που σας λέγαμε ε?Τι γίνετε από τη μια γιουχάρετε τους δημοσιογραφορουφιάνους και από την άλλη τους συμμερίζεστε μόνο όταν γράφουν κάτι υπέρ σας?Πολύ αξιόπιστοι είστε σαν πηγή...χαχαχα!!!
Και τέλος επειδή όταν λέω αλήθειες τις θεωρείς ψέματα, τότε πάρε και ένα ψέμα για να κάνω το ανάποδο:Η ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΡΚΑΔΙΑ...λες να είμαι βασικά αστέρας τρίπολης? ΕΛΑ ΡΕ TIGERS γερά πάμε φέτος για την 5η θέση και γιουρόπα λίγκ...γαμώτο χάσαμε και στον άρη την πρόκριση στο κύπελλο...χαχα!!!ούι ρε τζέδες γέλια που θα έλεγαν και οι φίλτατοί μου παγουράδες...
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από mario4 Πεμ 14 Ιαν 2010 - 13:35

από τους οπαδούς του Αστέρα Τρίπολης περισσότεροι ειναι οι Ιωνικοί ή οι Ατρόμητοι..
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από sellos Πεμ 14 Ιαν 2010 - 14:18

Τι ρωτάς τωρα ρε Μάριε?
περιμενεις απαντηση... ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Icon_razz

Υ.Γ άντε θα απαντησω εγω...
το...ΑΙΓΑΛΕΩ και η ΠΡΟΔΕΥΤΙΚΗ... ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Lol
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από zaxos4snakes Πεμ 14 Ιαν 2010 - 15:00

εργοτελης μαζι με αστερα τριπολης,αν μαζευτουμε μια παρεουλα
απο δω τους περνουμε και τους δυο μαζι και εχει χωρο και για το
λεβαδειακο Smile
αντιφα τα πιο πολλα τα πιανω και ειστε οντως απολαυστικοι.αλλα
μην περιμενεις και ολα.παντως ενα γενικο νοημα βγαινει.εσεις εχετε
και δικη σας ορολογια...
αλλα θα σας πω την αποψη μου.μη μαλωνετε για ποιος πηρε ποιον.
αυτα τα οπαδικα-χουλιγκανιστικα ειναι ετσι.οταν εχεις εχθρους,τη μια
θα βγαινεις νικητης την αλλη χαμενος.δεν μπορει να βγαινεις παντα
νικητης ουτε παντα χαμενος.οι οπαδοι που θα εβγαιναν παντα χαμενοι
εξαλλου,επιτρεπουν στη διοικηση τους να βαζει ακομα και τον υμνο
της αντιπαλης ομαδας.ονοματα δεν λεμε και υπολειψεις δεν θιγουμε Wink
ολοι οι οπαδοι που ψαχνονται εχουν παθει καζους και εχουν κανει
κιολας.αυτο ειναι ροδα που γυριζει και σχεδον παντα υπαρχουν αντιποινα.
οποτε δεν αξιζει να χαλιεστε αλλα ουτε και να χαιρεστε τοσο πολυ για αυτα...
αυτα απο μενα και συνεχιστε Cool
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 42
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από giorgos37 Πεμ 14 Ιαν 2010 - 16:02

Το ωραίο με αυτούς τους απίθανους ξέρεις ποιο είναι ρε ζάχο; Οτι όλοι και τα πάντα λένε ψέμματα και μόνο αυτοί αλήθεια. Δεν βάζω τον στάρμπακς μέσα γιατί αυτός ούτε φενταγίν είναι, ούτε πατάει στο γήπεδο. Απλά παπαγαλίζει ότι ακούει από τους φίλους του.

Πάρε μια ιδέα:

Μιλάει για την αξιοπιστία των δημοσιογράφων. Δεν μιλάμε για άρθρα σε μία εφημερίδα ή δύο, αλλά σε όλες. Και πώς έγινε να συμφωνήσουν όλες; Γιατί το κυνηγητό ξεκίνησε από τη Λαμπράκη και τελείωσε στο στενό κάτω ακριβώς από τα δημοσιογραφικά. Τα έβλεπαν με τα ίδια τους τα μάτια, γι' αυτό και γράφτηκαν σε όλες μα σε όλες τις εφημερίδες τα ίδια πράγματα. Ψέμματα. Σύμφωνα με αυτούς, όχι μόνο μας έδειραν, αλλά η αστυνομία συνέλλαβε και τους... δαρμένους! Λογική φενταγίν είπαμε, τι να περιμένεις...

Πέρυσι στο περιστέρι, η αστυνομία απαγόρευσε τη μετακίνηση και ο ατρόμητος έκλεισε και την θύρα για μεμονωμένους. Εμείς πήγαμε, αυτοί περιμένανε με τις μολότοφ στο χέρι. Τους τις βάλαμε εκεί που ξέρουνε. Πάλι άτυχοι ήταν γιατί το ξύλο που ξαναφάγανε ήταν κάτω από τα δημοσιογραφικά. Ολες οι εφημερίδες, πάλι τα ίδια γράψανε. Και όχι μόνο αυτό. Αυτή τη φορά κάποιος Ιωνικός τραβούσε τα ρεζιλίκια τους σε βίντεο. Οι μύθοι έλεγαν ότι και το βίντεο ήταν ψέμματα!

Πήγανε και στον Βόλο. Σε απευθείας τηλεοπτική μετάδοση από την ΕΤ3, μπήκανε ΟΛΟΙ μέσα στον αγωνιστικό χώρο για να σωθούν. Τι είπαν οι απίθανοι; Και η τηλεόραση, ψέμματα έλεγε! Δεν τους τσακίσανε οι βολιώτες!

Κατάλαβες γιατί περίπτωση μιλάμε; Ψέμματα οι Ιωνικοί, ψέμματα οι εφημερίδες, ψέμματα τα βίντεο, ψέμματα οι τηλεοράσεις! Αλήθεια μόνο αυτοί!

Τώρα δύο τινά συμβαίνουν. Η εμείς δωροδοκούμε τους δημοσιογράφους και τους μοντέρ της ΕΤ3, ή αυτοί είναι γυναικείοι και προσπαθούν να μας πούνε ότι το άσπρο είναι μαύρο.

Εγώ συμφωνώ με την "οπαδική τους κουλτούρα". Αρραβωνιάσματα με όλους και με όλα. Γιατί όταν δεν πάνε για αρραβώνες, η φάπα πέφτει σύννεφο...

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από ???????? Πεμ 14 Ιαν 2010 - 16:31

Και γαμω τα τοπικ ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Icon_biggrin Keep posting ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Icon_smile Η κοντρα Γιωργου-Αντιφα δεν ειναι μια απλη κοντρα ειναι επος ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Icon_lol

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από giorgos37 Πεμ 14 Ιαν 2010 - 18:37

Τώρα με προσβάλλεις. Δεν έχω καμιά κόντρα με τον φίλο μου τον στάρμπακς. Αυτός έχει κόντρα με την αλήθεια ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Lol

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από titormos_nikaia_g6 Πεμ 14 Ιαν 2010 - 18:50

και συνεχιζετε ακμαια αυτη η κοντρα...

να πω και γω καποια πραγματα που ξερω εγω...

λοιπον ολοι γνωριζουν την κοντρα ιωνικων-ατρομητων..

ολα ξεκινησαν για το ποιος απο τους δυο εχουν τον περισσοτερο κοσμο-ιστορια-μαγκια στα δυτικα προαστεια...εγω θεωρω πως ο ατρομητος εχει κοσμο(λογω περιστεριου)ομως πιστευω πως ο ιωνικος εχει περισσοτερους και οχι μεικτους..αλλο οτι δεν πατανε τωρα στο γηπεδο...ο ιωνικος δεν εκανε ποτε συγχωνευση(χαλκηδονα)...και δεν εκανε ποτε φιλιες με κανεναν....

κατι αλλο περι μαγκιας...οι φενταγιν...για να ερθουν στο γηπεδο εκαναν ολοκληρο γυρω...ειχαν καλη παρουσια στο γηπεδο...αλλα οχι ρε μαγκες οτι βαρεσατε ιωνικο η οτι δεν παθατε τιποτα μεσα στην νικαια....κατι αλλο 250 ιωνικοι κανονικατα στο γηπεδο του ατρομητου χωρις συνοδεια....μονοι τους...με πορεια...και με ενα πανο στο χερι.... ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Icon_wink


οριστε και οι ενδειξεις.... https://www.youtube.com/watch?v=H8OihTQEkmo&feature=channel
titormos_nikaia_g6
titormos_nikaia_g6

Αριθμός μηνυμάτων : 4003
Ηλικία : 29
Τόπος : Αη-Λιάς
Ομάδα : Παναιτωλικός
Ομάδα : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ
Registration date : 01/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από _KALOGREZA Πεμ 14 Ιαν 2010 - 19:09

Ωωω τι τιμή να μου λένε ότι η κόντρα μου με το γιώργο είναι έπος...ΧΑΧΑΧΑ!!! εγώ που δεν είμαι fentagin,(πλέον) που δεν έχω πατήσει στο γήπεδό τους, που δεν πάω γήπεδο, που είμαι και άλλες ομάδες, πες κι άλλα μαγκίτη νικαιώτη να τους κάνεις ΟΟΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΣΚΑΝΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΜΕ ΤΑ ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΣΟΥ, ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΣΕ ΛΕΩ.
ΟΙ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ, ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ UFO ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ...ρε μήπως και για τους ιωνικούς ότι υπάρχουν έχετε ενδείξεις, γιατί από αποδείξεις... ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Icon_razz Έτσι έτσι πάντως συνεχίστε δυναμικά μπας και πείσετε κανέναν, ήδη κάποιον παναιτωλικό που μένει νίκαια με την προπαγάνδα σας καταφέρατε να τον πείσετε.Ρώτα και τους οφητζήδες για τη γνώμη τους για όσα είδαν πέρσι στο βόλο να σου πουν ως τρίτοι παρατηρητές(που δεν έχουν και τις καλύτερες σχέσεις μαζί μας...(αν και κάποιοι είχαν πει εδώ κάποτε την γνώμη τους για το γεγονός...).Ρε οκ καλοί είστε από χουλιγκανιλίκι, εξάλλου δυτικά προάστεια είστε και εσείς, αλλά ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΓΓΕΛΑΚΑΣ..."ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ Τ'ΑΛΛΑΞΩ.." ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Lol
ΥΓ. ακολουθεί απάντηση από νικαιώτες που έχει γέλιο για τους περισσότερους εδώ: απόδοση 1.05 στο ανταλλακτήριο της betfair...xaxaxaxaxa!!!!!!!!!!!
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από titormos_nikaia_g6 Πεμ 14 Ιαν 2010 - 19:15

ήδη κάποιον παναιτωλικό που μένει νίκαια με την προπαγάνδα σας καταφέρατε να τον πείσετε.

φιλε antifa_kalogreza προβλημα μαζι σου δεν εχω...ελπιζω οτι εσυ με μενα...
απλως ειπα καποια πραγματα που γνωριζω...αν σε πειραζει να μου εστελνες πμ...
και ουτε προπαγανδα μου εκαναν οι ιωνικοι ουτε τιποτα...όλος ο κοσμος το ελεγε...
titormos_nikaia_g6
titormos_nikaia_g6

Αριθμός μηνυμάτων : 4003
Ηλικία : 29
Τόπος : Αη-Λιάς
Ομάδα : Παναιτωλικός
Ομάδα : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ
Registration date : 01/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από titormos_nikaia_g6 Πεμ 14 Ιαν 2010 - 19:16

εξαλλου μενω νικαια τοσο καιρο και ξερω καποια πραγματα...
titormos_nikaia_g6
titormos_nikaia_g6

Αριθμός μηνυμάτων : 4003
Ηλικία : 29
Τόπος : Αη-Λιάς
Ομάδα : Παναιτωλικός
Ομάδα : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ
Registration date : 01/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από _KALOGREZA Πεμ 14 Ιαν 2010 - 19:18

titormos_nikaia_g6 έγραψε:
και ουτε προπαγανδα μου εκαναν οι ιωνικοι ουτε τιποτα...όλος ο κοσμος το ελεγε...

Όλος ο κόσμος στη γειτονιά σου ναι συμφωνώ, αυτό έλειπε... ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) Lol Τα λέμε αύριο πάλι όταν από τη δουλειά θα κάνω ένα ευχάριστο διάλειμμα για να γελάσω λίγο...
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης