Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

+6
_KALOGREZA
Nikaia
zaxos4snakes
sellos
brewster
giorgos37
10 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από DIAGORAS--6 Πεμ 14 Ιαν 2010 - 19:19

ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΤΙΚΑ ΔΙΩΤΗ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝ ΠΑΤΡΙΩΤΗΣ ΚΑΙ ΒΕΡΟΣ ΔΙΑΓΟΡΙΤΗΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΩΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΙΟ ΟΠΑΔΟΙ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΕΟΙ
DIAGORAS--6
DIAGORAS--6

Αριθμός μηνυμάτων : 635
Ηλικία : 49
Τόπος : ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΘΥΡΑ-6- ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ
Registration date : 09/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από Nikaia Πεμ 14 Ιαν 2010 - 19:22

ρε σταρμπακς ειναι αληθεια οτι εστειλες κατα το παρελθον pm σε οπαδο του ιωνικου με ακρος προσβλητικο περιεχομενο γι αυτον και την οικογενεια του (τυχαινει να ειναι και ξαδερφακι)
Nikaia
Nikaia

Αριθμός μηνυμάτων : 1418
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 04/12/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από giorgos37 Πεμ 14 Ιαν 2010 - 19:24

ANTIFA_KALOGREZA έγραψε:ΟΙ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ, ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ UFO ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ...ρε μήπως και για τους ιωνικούς ότι υπάρχουν έχετε ενδείξεις, γιατί από αποδείξεις... ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Icon_razz

Τι θέλει να πει ο ποιητής;;;
ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Icon_scratch ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Icon_eek ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Icon_rolleyes ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Icon_cyclops ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Icon_study

Ρώτα και τους οφητζήδες για τη γνώμη τους για όσα είδαν πέρσι στο βόλο να σου πουν ως τρίτοι παρατηρητές
Πάλι παραπληροφόρηση είσαι. Ενας οφιτζής είχε γράψει εδώ ότι άκουσε ότι 50 ατρόμητοι βάσταγαν 300 βολιώτες που τους έκαναν του. Δεν είχαν δει το παιχνίδι. Μόλις είδαν το βίντεο ξεκαθάρισαν όλα. Ούτε 300 ήταν οι βολιώτες που έκαναν ντου (ανάμεσά τους και... γυναικόπαιδα!), ούτε βαστήξατε. Μόλις πλησίασαν στα 5-6 μέτρα, κάνατε ότι κάνετε όταν βλέπετε εμάς. Τρέχατε πανικόβλητοι.

Υ.Γ. Nikaia, εγώ πρέπει να ήμουν ο δεύτερος Ιωνικός που γράφτηκε εδώ. Μέχρι τότε ήταν μόνο ένας μικρός που ο στάρμπακς τον είχε φλομώσει στο μπινελίκι.

Υ.Γ. 2. Καλώς τον διαγορίτη που είναι και φενταγίν. Ποιος λογαριασμός σου είναι αυτός; Ο τέταρτος - πέμπτος ή πάλι μαζευτήκατε όλοι οι διαγορίτες του περιστερίου σε ένα σπίτι;

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από zaxos4snakes Πεμ 14 Ιαν 2010 - 19:43

antifa δεν εχουμε καλη σχεση ουτε με εσας ουτε με τους ιωνικους.
την ιστορια με τους βολιωτες τη θυμαμαι οταν ειχε γραφτει,αλλα δεν
ειχα βγαλει και τοτε πολυ ακρη.το ματς δεν το ειχα δει.αν καποιος εχει
το βιντεο ας το ανεβασει ξανα εδω περα να το ξαναδουμε...
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 42
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από ionikaulas3revolution Πεμ 14 Ιαν 2010 - 19:48

Ρε τι τραβάμε.... με τον αντιφα πάλι... πάλι καλά που δεν μπορεί να σβήνει πάλι μηνύματα όπως έκανε στο παρελθόν(την είχε δει μπάτσος του φόρουμ). lol!
ionikaulas3revolution
ionikaulas3revolution

Αριθμός μηνυμάτων : 256
Τόπος : NIKAIA ΡΕ
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ, ΝΑ ΣΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΩ ΚΙΟΛΑΣ?
Registration date : 04/03/2009

http://www.rac-forum.org

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από sellos Πεμ 14 Ιαν 2010 - 20:12

250 ιωνικοι κανονικατα στο γηπεδο του ατρομητου χωρις συνοδεια
για τα υπόλοιπα δεν ξερω
αλλα επειδή ήμουν σε αυτον τον αγώνα
δεν ήταν 250,αλλα πολυ λιγοτεροι

όντως ήταν χωρίς συνοδία και με απαγορευση μετακίνησης.
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από titormos_nikaia_g6 Πεμ 14 Ιαν 2010 - 20:34

συγνωμη φιλε σελλος...δεν ηταν 250 ηταν 100-150 λαθος ο αριθμος που εδωσα...
(δεν το λεω ειρωνικα)
titormos_nikaia_g6
titormos_nikaia_g6

Αριθμός μηνυμάτων : 4003
Ηλικία : 29
Τόπος : Αη-Λιάς
Ομάδα : Παναιτωλικός
Ομάδα : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ
Registration date : 01/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από mario4 Πεμ 14 Ιαν 2010 - 21:31

ιονικάυλα3ρεβολούσιον μπορείς να μου εξηγήσεις ίντα εικονίζει το αβατάρ σου?
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από mario4 Πεμ 14 Ιαν 2010 - 21:51

μετά από μήνυμα που πήρα μαθαίνω ότι έβαλες τον κέλτικο
για να δηλώσεις ότι εισαι εθνικιστής.
όμως ναζιστικά και άλλα σύμβολα μίσους απαγορεύονται από τον κανονισμό..

- Το avatar δεν πρέπει να περιέχει ρατσιστικά ή φασιστικά σύμβολα (ακόμα και στην αρνητική τους μορφή), σύμβολα πορνογραφικού περιεχομένου, σύμβολα παρανόμων οργανώσεων, σύμβολα με προφανή στόχο να προκαλέσουν μέλη του forum για οποιοδήποτε λόγο.

υπάρχει κανείς που να διαφωνεί στο συμπέρασμα αυτό?
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από brewster Πεμ 14 Ιαν 2010 - 22:19

Ρε ψευτο φενταγιν αντιφα καλογρεζα που εμφανιστηκες παλι?
Τι ψεματακι θα γραψεις παλι σημερα?
Ειχες ερθει το 2006 α ειναι το παιχνιδι που εγραφες οτι πειρατε κ πανο ε? ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Icon_biggrin ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Icon_smile ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Icon_eek
Μηπως ειχες ερθει κ στο παιχνιδι με την χαλκηδονα που κρεμαγατε πανο κ παρακαλουσατε για συγχωνευση?
Μηπως εισαι αυτος που εβγαζε παρεα φωτογραφιες με τον Φραγκολια?
Απιστευτες στιγμες γελιου προσφερεις Μπραβο σου ψευτακο.
Το επομενο σου παραμυθι - κυρηγμα ποτε θα το βγαλεις?
brewster
brewster

Αριθμός μηνυμάτων : 960
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ
Registration date : 08/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από mario4 Πεμ 14 Ιαν 2010 - 22:35

ionikaulas3revolution έγραψε:

1) Δεν είναι ναζιστικό

2) Δεν είναι σύμβολο μίσους, αν ήταν σύμβολο μίσους η παράταξη Λαϊκό κόμμα Χρυσή Αυγή θα έπρεπε να μην υπάρχει... αντιθέτως όμως είναι κατοχυρωμένο κόμμα απο τον Άρειο Πάγο. Και άλλωστε από που και ως που μπορεί να κρίνει κάποιος.. τι είναι τι;

3) Το έβαλα για προσωπικούς λόγους που δεν έχω την ανάγκη να τους εκμυστηρευτώ σε κάποιον.

Μπορείς να με ρωτήσεις ότι άλλο θες δεν έχω πρόβλημα, ακόμα αν έβαζα ενα Α θα ήταν τόσο σπουδαίο και θα γινόταν τόσος ντόρος; Σιχαίνομαι ανέκαθεν τον κόκκινο φασισμό και την λογοκρισία απο τους "αντιεξουσιαστές".

Υ.Γ: Δεν το είπα για σένα αυτό που αναφέρω στην τελευταία παράγραφο, είναι γενική σημείωση για τον ρατσισμό που υπάρχει ενάντια σε όσους ασπάζονται κάτι διαφορετικό από την μόδα σε αυτή την προοδευτική κοινωνία του οτινανισμού.
συγγνώμη φίλε αλλά θεωρώ ότι αυτή η συζήτηση δεν πρέπει να γίνει με π.μ.
εκτιμώ κάποιον που υπερασπίζεται μια ιδεολογία εφόσον αυτό σημαίνει ότι δεν είναι αδιάφορος και αναίσθητος
είμαι αντίθετος σε όποιον βάζει την όποια ιδεολογία άλλοθι για εγκληματικές και απάνθρωπες πράξεις.
Δεν έχει σημασία αν κάνεις τον Χριστιανό ή τον Σταλινικό ή τον ..Κευνσιανστή σημασία έχει πόσο ανθρωπισμό έχεις.
Και οι περισσότερες παρόμοιες ιδεολογίες προκάλεσαν απάνθρωπα εγκλήματα. Επομένως για να μην τσακωνόμαστε αενάως εγώ απλώς θυμίζω ότι υπάρχει σχετικός κανονισμός.
Όποιος έχει να πει κάτι ενάντια στον κανονισμό είναι ελεύθερος, διότι όσο δεν αλλάζει υπάρχει θέμα με το συγκεκριμένο αβατάρ.
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από ionikaulas3revolution Πεμ 14 Ιαν 2010 - 22:39

Το θέμα το δημιουργείς μόνος σου φίλε μου. Όποιος έχει πρόβλημα ας απευθυνθεί στην ιστορία που θα του δώσει απαντήσεις.

Η απάντηση σου βρίσκεται εδώ, αφου έχεις πρόβλημα...

Ο Ελληνικός Σταυρός, γνωστός και ως Crux Immissa Quadrata
Ο απλός ισοσκελής και όρθιος σταυρός(σαν αυτόν που έχω στο αβατάρ μου), έχει παραμείνει να λέγεται «ελληνικός σταυρός» και είναι αυτός που θεωρείται η μια από τις 3 αρχαιότερες μορφές σταυρού (μαζί με τον Πλάγιο Σταυρό και τον Ηλιακό Σταυρό).
Συμβολίζει τα τέσσερα στοιχεία της φύσης (γη, νερό, αέρας, φωτιά) σε ισορροπία και σταθερότητα. Κατ’ επέκταση, συμβολίζει την αρμονία της φύσης. Συμβολίζει επίσης τα τέσσερα σημεία του ορίζοντα. Τέλος, συμβολίζει την σχέση του Θείου (κάθετος άξονας) με τον Κόσμο (οριζόντιος άξονας).
Αργότερα στον Χριστιανισμό, ο απλός ισοσκελής σταυρός συμβόλισε τους 4 Ευαγγελιστές. Περαιτέρω, επειδή μπορεί να διαχωριστεί σε 13 κύβους, συμβολίζει τους 12 αποστόλους και, ο κύβος του κέντρου, τον Χριστό.
Μια λιγότερο γνωστή παραλλαγή του ελληνικού σταυρού, είναι αυτή με γραμμένες τις λέξεις «ΦΩΣ» στον κάθετο άξονα και «ΖΩΗ» στον οριζόντιο, που όλο μαζί διδάσκει ότι μόνο με το Θεϊκό Φως (δηλαδή Σοφία και Αγάπη) μπορεί ο άνθρωπος να κερδίσει την αθάνατη Ζωή.
Στα μαθηματικά είναι το σύμβολο της πρόσθεσης και στην Κινεζική αρίθμηση είναι ο αριθμός 10.

Υ.Γ: Θα σε παρακαλέσω να βγάλεις τη νεκροκεφαλή γιατί:

νεκροκεφαλή

Το κρανίο με τα δύο χιαστί κόκαλα κυριαρχεί στις περισσότερες πειρατικές σημαίες. Το επέλεγαν σκόπιμα, γιατί ήταν το σύμβολο-προειδοποίηση όσων πλοίων είχαν χτυπηθεί από πανούκλα. Με αυτό το τέχνασμα ξεγελούσαν τα πολεμικά πλοία, αποθαρρύνοντας την προσέγγιση και τον έλεγχο. Οι πειρατές κάνανε πολλά εγκλήματα αφου ξεκλήρισαν ολόκληρα νησιά βιάζοντας, σκοτώνοντας και κλέβοντας περιουσίες του κόσμου.
ionikaulas3revolution
ionikaulas3revolution

Αριθμός μηνυμάτων : 256
Τόπος : NIKAIA ΡΕ
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ, ΝΑ ΣΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΩ ΚΙΟΛΑΣ?
Registration date : 04/03/2009

http://www.rac-forum.org

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από mario4 Πεμ 14 Ιαν 2010 - 22:45

καλά εντάξει και ο ήλιος του ΠΑΣΟΚ είναι φοβερό σύμβολο
και ο πυρσός της ΝΔ και το σφυροδρέπανο του ΚΚΕ κλπ

Ας αρχίσουμε λοιπόν όλοι αφού κάποιος βάζει το σταυρό της ΧΑ
να βάζουμε το σήμα της ΚΚΚ που έχει το ΛΑΟΣ και ούτε καθεξής..

Εμένα είναι πειρατική σημαία, και οι προγόνοι μου πειρατία στους Ρωμαίους κάνανε
το αντάρτικο της εποχής.. pirat
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από ionikaulas3revolution Πεμ 14 Ιαν 2010 - 22:50

mario4 έγραψε:Εμένα είναι πειρατική σημαία, και οι προγόνοι μου πειρατία στους Ρωμαίους κάνανε
το αντάρτικο της εποχής.. pirat

Με αυτή τη λογική, αν ο παππούς μου ήταν στα SS θα μπορούσα να βάζω την σβάστικα ελεύθερα.. σωστά;
ionikaulas3revolution
ionikaulas3revolution

Αριθμός μηνυμάτων : 256
Τόπος : NIKAIA ΡΕ
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ, ΝΑ ΣΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΩ ΚΙΟΛΑΣ?
Registration date : 04/03/2009

http://www.rac-forum.org

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από mario4 Πεμ 14 Ιαν 2010 - 22:52

Σωστά, αλλά αν θεωρείς αυτά που κάνανε στους προγόνους μου τα ΣΣ άξια διαφήμισης
θα σχηματίσω πολύ άσχημη εικόνα για σένα Very Happy
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από ionikaulas3revolution Πεμ 14 Ιαν 2010 - 22:56

Ωραία τότε, λύθηκε το θέμα.
ionikaulas3revolution
ionikaulas3revolution

Αριθμός μηνυμάτων : 256
Τόπος : NIKAIA ΡΕ
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ, ΝΑ ΣΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΩ ΚΙΟΛΑΣ?
Registration date : 04/03/2009

http://www.rac-forum.org

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από mario4 Πεμ 14 Ιαν 2010 - 23:02

όχι δεν λύθηκε! υπάρχει ο κανονισμός που το απαγορεύει.
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από ionikaulas3revolution Πεμ 14 Ιαν 2010 - 23:06

mario4 έγραψε:όχι δεν λύθηκε! υπάρχει ο κανονισμός που το απαγορεύει.

Άποψη σου, από που και ως που ένας κανονισμός απαγορεύει τα σύμβολα του Ελληνισμού; (που τα χρησιμοποίησαν και άλλοι πολιτισμοί) Κάνε μας την χάρη, αν θες κάνε μου μήνυση. μπλα μπλα μπλα κουράστηκα. Ψάξε και μετά τα ξαναλέμε.
ionikaulas3revolution
ionikaulas3revolution

Αριθμός μηνυμάτων : 256
Τόπος : NIKAIA ΡΕ
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ, ΝΑ ΣΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΩ ΚΙΟΛΑΣ?
Registration date : 04/03/2009

http://www.rac-forum.org

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από brewster Πεμ 14 Ιαν 2010 - 23:08

O καθε ανθρωπος εχει τα πιστευω του κ προσπαθει να τα υπερασπιστει.
Για μενα το ιδιο ειναι κ καθε ασχετος που γραφει η εχει σημα αντιφα αντιναζι αναρχια κ ολοι ξερουμε για τι ειναι υπευθνοι ολοι αυτοι κ καποιοι εδω στο φορουμ
διαφημιζαν τα κατορθωματα τους.
brewster
brewster

Αριθμός μηνυμάτων : 960
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ
Registration date : 08/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από giorgos37 Πεμ 14 Ιαν 2010 - 23:18

Βασικά εγώ είμαι ενάντια σε κάθε πολιτικό σύμβολο στο γήπεδο - και κατ' επέκταση και στα "διαδικτυακά γήπεδα" (βλ. φόρουμς) - είτε αυτό λέγεται κέλτικος σταυρός είτε το άλφα των αναρχικών. Στο φόρουμ των rangers πριν 4-5 χρόνια κάποια μέλη έβαλαν σύμβολα είτε της μίας πλευράς είτε της άλλης, τους ζητήθηκε να τα αφαιρέσουν και το έκαναν, γιατί όλοι ξέρουν ότι στον Ιωνικό δεν χωρά πολιτική. Το ίδιο πράγμα έγινε και στο γήπεδο τις λίγες φορές που χρειάστηκε, όχι μόνο για κέλτικους σταυρούς αλλά και για αναρχικά σύμβολα.
Μάλλον θα σου έλεγα κι εγώ ionikaula να το αφαιρέσεις επειδή πρόκειται για αθλητικό φόρουμ και δεν το έχεις βάλει σαν σύμβολο ελληνισμού αλλά σαν ένδειξη πολιτικής κατεύθυνσης. Το μεγαλύτερο σύμβολο του ελληνισμού είναι η σημαία και το καλύτερο χρώμα το μπλε Smile

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από sellos Πεμ 14 Ιαν 2010 - 23:23

οπα το χασα τώρα..
αυτος που σηκώνει το χέρι ψηλα είναι Αρχαίος Ελληνας ή πρωτοΧριστιανος?

Πάντως αυτο που δεν καταλαβαινω μερικες φορες είναι γιατι κάποια
φασιστακια,οπαδοι του ναζισμου,εθνικιστες (δεν ξερω πως να τους πως) δεν παραδεχονται αυτο που είναι και το γυρνανε στην ιστορία (αρχαία).
Ωρα ειναι να μαθω πως ο Σωκρατης ή ο Ιησους ήταν φασιστας ή θεωρητικος
του Εθνικοσοσιαλισμου..
αλλα λεγε,λέγε μπερδευετε το μυαλο του ανθρώπου
δεν θέλει και πολύ..

τέλος πάντων
ο καθενας μπορει να πιστευει ότι θελει
αλλα οι Ελληνες δεν μπορουν να πιστευουν στο φασισμο
για να παραφρασω και τον μεγάλο "επαναστατη".
Περα απο την πλακα
ο καθενας μπορει να πιστευει ότι θελει μεσα του
ακομη και σε κάτι με το οπόιο θα τριζαν τα κοκκαλα των προγονων μας
(βεβαια υπήρχαν και δοσιλογοι,χαφιεδες,παρτακιδες και δεν ξερω μήπως ειναι κληρονομικο)
αλλα τέτοια συμβολα προσβαλουν το φόρουμ μας
και κυριως θα έλεγα,τσιγκλανε τις μνήμες μας
και για τους περισσότερους δεν ειναι ευχάριστες..

Θα σε παρακαλουσα λοιπον να το βγαλεις
βάλε κάτι εκει του Ιωνικου να είσαι μέσα..

ευχαριστώ.
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από _KALOGREZA Πεμ 14 Ιαν 2010 - 23:33

mario4 έγραψε:μετά από μήνυμα που πήρα μαθαίνω ότι έβαλες τον κέλτικο
για να δηλώσεις ότι εισαι εθνικιστής.
όμως ναζιστικά και άλλα σύμβολα μίσους απαγορεύονται από τον κανονισμό..

- Το avatar δεν πρέπει να περιέχει ρατσιστικά ή φασιστικά σύμβολα (ακόμα και στην αρνητική τους μορφή), σύμβολα πορνογραφικού περιεχομένου, σύμβολα παρανόμων οργανώσεων, σύμβολα με προφανή στόχο να προκαλέσουν μέλη του forum για οποιοδήποτε λόγο.

υπάρχει κανείς που να διαφωνεί στο συμπέρασμα αυτό?

συμφωνώ απολύτως σε λίγο θα μπουν και σβάστιγγες εδώ μέσα αμα είναι...και έλεγα να στο πω μάριε αλλά με πρόλαβες(στο μυαλό μου όπως κι άλλες φορές...)
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από ionikaulas3revolution Πεμ 14 Ιαν 2010 - 23:34

sellos έγραψε:οπα το χασα τώρα..
αυτος που σηκώνει το χέρι ψηλα είναι Αρχαίος Ελληνας ή πρωτοΧριστιανος?

Επειδή είμαι δεξιόχειρας όταν πανηγυρίζω σηκώνω την δεξιά μου γροθιά(2 χέρια δεν έχουμεWink, έτσι και το αβατάρ που επέλεξα. Τώρα περι ιδεολογίας τα έχεις μπερδεμένα ούτε εθνικοσοσιαλιστής είμαι ούτε φασίστας ούτε ακροδεξιός... Εθνικιστής είμαι έτσι για να βάλουμε κάποια πράγματα στη θέση τους. Τα υπόλοιπα τα είπα πριν...
ionikaulas3revolution
ionikaulas3revolution

Αριθμός μηνυμάτων : 256
Τόπος : NIKAIA ΡΕ
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ, ΝΑ ΣΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΩ ΚΙΟΛΑΣ?
Registration date : 04/03/2009

http://www.rac-forum.org

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από brewster Πεμ 14 Ιαν 2010 - 23:39

Oι χαρακτηρισμοι δεν επιτρεπονται για ολους η μονο για μερικους?
brewster
brewster

Αριθμός μηνυμάτων : 960
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ
Registration date : 08/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα)

Δημοσίευση από _KALOGREZA Πεμ 14 Ιαν 2010 - 23:40

brewster έγραψε:Ρε ψευτο φενταγιν αντιφα καλογρεζα που εμφανιστηκες παλι?
Τι ψεματακι θα γραψεις παλι σημερα?
Ειχες ερθει το 2006 α ειναι το παιχνιδι που εγραφες οτι πειρατε κ πανο ε? ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Icon_biggrin ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Icon_smile ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Icon_eek
Μηπως ειχες ερθει κ στο παιχνιδι με την χαλκηδονα που κρεμαγατε πανο κ παρακαλουσατε για συγχωνευση?
Μηπως εισαι αυτος που εβγαζε παρεα φωτογραφιες με τον Φραγκολια?
Απιστευτες στιγμες γελιου προσφερεις Μπραβο σου ψευτακο.
Το επομενο σου παραμυθι - κυρηγμα ποτε θα το βγαλεις?

Δεν έγραψα για αυτό το ματς ότι είχαμε πάρει πανό, για εντός μίλησα στο οποίο δεν ήμουν...Τον φραγκολιά δεν τον είδα να παίζει ή δεν τον θυμάμαι, δεν πάταγα τότε, μόνο ΓΣΠΑΡΑ(μας έκλεψαν κοτζάμ πρωτάθλημα ο βασιλακόπουλος και τα λαμόγια του)...Με χαλκηδόνα στο μπαράζ για τη β' ήμουν μαζί με άλλους 2500 ατρομηταίους αλλά δεν άκουσα κάτι τέτοιο που λες.
Τώρα να σε δω τι θα πεις, ότι σε συμφέρει ή ότι και αυτά ψέματα είναι? ΙΩΝΙΚΟΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (άνευ αγώνα) - Σελίδα 2 Icon_razz χαχα!δυσκολεύεσαι ε???
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης