Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

+7
PasGiannina
gondola
diagoras-paranoia
1905-ΔΙΑΓΟΡΑΣ
mike66diagoras
veteranos-6-
billbong 6
11 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 I_vote_lcap71%ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 I_vote_rcap 71% 
[ 5 ]
ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 I_vote_lcap14%ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 I_vote_rcap 14% 
[ 1 ]
ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 I_vote_lcap14%ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 I_vote_rcap 14% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 7
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από Rossoblu Δευ 26 Νοε 2012 - 16:24

Συμφωνω 100% με τον PG.
Απλως θελω να προσθεσω οτι ο Διαγορας σε 6 αναμετρησεις εχει δεχτει 21 γκολ, εχει βαλει 3 και εχει φυσικα 6 ηττες. Μαλλον μαζι με την Ανω Μερα ειναι οι χειροτερες και με διαφορα ομαδες της κατηγοριας. Θελω να πω οτι αυτοι οι παικτες τοσο μπορουν, τοσο παιζουν. Συμφωνα με αυτα που ειδα ο τερματοφυλακας φερει ευθυνη ισως μονο στο τριτο γκολ. Πουθενα αλλου. Αποδεχτειτε την κακη χρονια, σχεδιαστε απο τωρα για του χρονου και στηριξτε τον Διαγορα ωστε να γινει ξανα μεγαλος, οπως ακριβως ειναι στις συνειδησεις σας!
Rossoblu
Rossoblu
Μember
Μember

Αριθμός μηνυμάτων : 3023
Ηλικία : 38
Τόπος : Aθήνα
Ομάδα : Βέροια
Registration date : 29/10/2008

http://www.veria-fc.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από giorgos37 Δευ 26 Νοε 2012 - 16:35

Rossoblu, προφανώς ο φίλαθλος δεν ήθελε να δείρει τον τερματοφύλακα επειδή έφαγε γκολ που έφταιγε. Ηθελε να τον δείρει για τα καντήλια που ξεστόμισε.

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από Rossoblu Δευ 26 Νοε 2012 - 16:39

Ρε Γιωργο συμφωνω αλλα συμφωνω και με τον PG στο εξης:

Τι περίμενε να ακούσει από έναν τερματοφύλακα που έχει σκάσει από το κακό του αφού έχει φάει πέντε γκολ ?
Άσε που μπορεί να νόμισε πως λέγοντας ο άλλος έτσι, αφήνει και υποννοούμενα.

Εννοειται οτι δεν μπορουμε να ανεχτουμε βρισιες απο ανθρωπους που στηριζουμε και κανουμε χιλιομετρα για την παρτη τους αλλα κι εγω αν ημουν στη θεση και τη ψυχολογια του τερματζη, μπορει να αντιδρουσα αναλογα.

Μη ξεχνατε οτι οι παικτες σε αυτες τις κατηγοριες δεν ειναι επαγγελματιες, ισως και το παρειστικο κλιμα που επικρατει φετος εκει επαιξε κι αυτο τον ρολο του.
Rossoblu
Rossoblu
Μember
Μember

Αριθμός μηνυμάτων : 3023
Ηλικία : 38
Τόπος : Aθήνα
Ομάδα : Βέροια
Registration date : 29/10/2008

http://www.veria-fc.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από sellos Δευ 26 Νοε 2012 - 16:40

Μα αφου καποιος αποφασίζει να δείρει καποιον αλλον
(για οποιονδήποτε λογο) πως μπορει να περιμενουμε να σκεφτει οτι ειναι
εντός αγωνιστικου χώρου.

Τι εννοω?
εγω διαφωνω με την λογικη της βιας εντός-εκτός κι επι ταυτα
ενός γηπεδου.
Αλλα απο την στιγμη που καποιος αποφασίζει να ασκήσει βια, δεν εχω την απαιτηση να σκεφτει οτι θα τιμωρηθει η ομάδα.
Ή μαλλον εχω την αποψη ότι δεν γινεται να το σκεφτει, γιατι αν συμβεί κατι τετοιο
τοτε σημαινει πως δεν μιλαμε για μια εκρηξη νευρων που οδηγει σε βια
αλλα για μια σχεδιαζόμενη κατάσταση βιας.
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από diagoras-paranoia Δευ 26 Νοε 2012 - 17:14

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ Α ΕΘΝΙΚΗ
ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΓΑΜΑΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΜΕ FACEBOOK KAI ME ΜΑΛΙ..
Το λαθος ηταν μοναχα οτι δεν περιμεναμε να τσακισουμε τον μισθοφορο που αποκαλεσε οπαδους του Διαγορα ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΥΣ ΚΑΙ ΕΞΩ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ... :grrr: και το καναμε εντος,αλλα ποσοι απο εσας που απο εδω μεσα λετε οτι θελετε θα αντεχατε η θα ειχατε την ψυχραιμια να σε λεει παιχτης τις ομαδας σας ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟ να περιμενατε την ληξη? scratch
Και οσο για τους Διαγοριτες φιλτατοι που μας κραζετε εχτες εισασταν στο γηπεδο,και αν οχι που σιγουρα δεν εισασταν :oxi: ,ακουστε αυτο εμεις δεν εχουμε χασει ματς,εντος εκτος,με ηλιο με χιονι με βροχη με ψοφοκρυα,με μπορες με μποφορ,την ιδια στιγμη που εσεις κραζετε απο εναν υπολογιστη τρωγωντας χαβιαρι και πινοντας κρασι σε ενα ζεστο δωματιο με κερακια και τζακι,οταν εμεις τρωμε πορτοκαλια ψημιθια και πινωντας καφε μοναχα απο σπαστο(0,20ε) ο ενας για βρεθουμε σε ολα τα γηπεδα τις Ελλαδας, εμεις αγαπαμε με τις πραξεις και εσεις με τα megampite σας και τα enter!!! :!@#$:
diagoras-paranoia
diagoras-paranoia

Αριθμός μηνυμάτων : 452
Ηλικία : 38
Τόπος : Ανω Ηλιουπολη
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
Τσαμπικος το ονομα μου
Registration date : 11/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από diagoras-paranoia Δευ 26 Νοε 2012 - 17:16

sellos έγραψε:Μα αφου καποιος αποφασίζει να δείρει καποιον αλλον
(για οποιονδήποτε λογο) πως μπορει να περιμενουμε να σκεφτει οτι ειναι
εντός αγωνιστικου χώρου.

Τι εννοω?
εγω διαφωνω με την λογικη της βιας εντός-εκτός κι επι ταυτα
ενός γηπεδου.
Αλλα απο την στιγμη που καποιος αποφασίζει να ασκήσει βια, δεν εχω την απαιτηση να σκεφτει οτι θα τιμωρηθει η ομάδα.
Ή μαλλον εχω την αποψη ότι δεν γινεται να το σκεφτει, γιατι αν συμβεί κατι τετοιο
τοτε σημαινει πως δεν μιλαμε για μια εκρηξη νευρων που οδηγει σε βια
αλλα για μια σχεδιαζόμενη κατάσταση βιας.

Κανεις δεν ειχε αποφασισει να δειρει κανεναν.....ΚΟΦΤΕ ΤΟ
Εγινε γιατι ηταν μαλακια δικια μας,η παπαρια του τερμα,τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο :grrr:
diagoras-paranoia
diagoras-paranoia

Αριθμός μηνυμάτων : 452
Ηλικία : 38
Τόπος : Ανω Ηλιουπολη
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
Τσαμπικος το ονομα μου
Registration date : 11/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από PasGiannina Δευ 26 Νοε 2012 - 18:17

Φίλε μου diagoras-paranoia σε βρίσκω μέσα στα νεύρα, δικαιολογημένα προφανώς, κατά την δική σου άποψη βέβαια.
Το θέμα που κάποιοι εδώ μέσα λέμε είναι πως θα τιμωρηθεί η ομάδα και αυτό είναι κάτι που οι οπαδοί και αυτοί που ταξιδεύουν με κρύα χιόνια γκόμενες, ρετσίνες, ξύδια, μύδια και βροχές, δεν επιθυμούν και όχι μόνο αλλά επιδιώκουν να μην γίνονται σκηνικά από τα οποία θα τιμωρηθεί η ομάδα.
Αυτό σημαίνει οπαδός, κατ`εμέ τουλάχιστον.
Προστατεύω την αγαπημένη μου ομάδα που ακολουθώ μέσα έξω και δεν κάνω βλακείες που θα της επιφέρουν πρόστιμα η'' τιμωρίες από αγώνες κακλεισμένων των θυρών, μέχρι υποβιβασμούς.
Συμφωνώ με το ότι σε πιθανή παρατήρηση - βρίσιμο κλπ από τους φιλάθλους του, ο παίκτης αυτό που πρέπει να κάνει είναι να σκύψει το κεφάλι χωρίς να πεί το οτιδήποτε.
Συμφωνώ με το ότι είναι δύσκολο να αντέξει κάποιος όταν θα τον βρίσει παίκτης της ομάδος του....
Συμφωνώ με το ότι η ομάδα είναι ο κόσμος της και κανένας άλλος....αν και τα τελευταία χρόνια τείνει να αλλάξει αυτό....και ο νοών νοείτω....
Συμφωνώ ...συμφωνώ.....συμφωνώ....
ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟΝ ΔΙΑΓΟΡΑ ΤΟΝ ΓΑΜΗΣΟΥΝ ΑΠ`ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΙΕΣ ΣΤΕΛΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ, ΤΟΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΘΑ ΛΕΜΕ: ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ, ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.
ΚΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΕ....ΟΥΤΕ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ....ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΕ ΠΟΝΟ - ΚΟΠΟ - ΧΡΗΜΑ - ΙΔΡΩΤΑ ΚΑΙ ΨΥΧΗ ΔΙΔΟΝΤΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, ΟΠΟΙΟ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ.

Εν ολίγοις, δεν παίρνω πίσω τίποτε απ`όλα όσα έγραψα στα δύο μου προηγούμενα posts.
Έγινε μαλακία χοντρή. Δεν έπρεπε να μπείτε στον αγωνιστικό χώρο εν ώρα αγώνος....με τίποτε λέμε. Υπάρχει λάθος μέγα...η ομάδα δεν φταίει σε τίποτε αν από ένα: '''Πιάσε και κάνα σουτ ρε Κλεάνθη''' έγινε της φουτάνας το κάγκελο.
Ο παίκτης ήδη πρέπει να μην βρίσκεται στην ομάδα.....ουστ.....δεν είναι ποδοσφαιριστής αυτός που βρίζει φίλαθλο της ομάδος του, είτε εκείνος (ο φίλαθλος) έχει δίκιο, η'' άδικο.

Φίλε diagoras-paranoia, ναι εγώ θα άντεχα και θα είχα την ψυχραιμία να κρατηθώ όταν θα με έβριζε παίκτης της ομάδος μου. Σίγουρα όμως με την λήξη του παιχνιδιού, θα αποτελούσε παρελθόν από την ομάδα.
Και πιο σίγουρα ακόμη, δεν θα έμπαινα με τίποτε μέσα στον αγωνιστικό χώρο, γιατί ξέρω πως από μία μαλακία που μπορεί να πάρει έκταση στο πι και φι, να τιμωρηθεί η αγαπημένη μου ομάδα από αγώνες κεκλεισμένων των θυρών, βαριά χρηματικά πρόστημα μέχρι και υποβιβασμό σε πιο χαμηλή κατηγορία με ότι σημαίνει αυτό.....
Κι όλα αυτά γιατί ?????????
Για ένα '''Πιάσε και κάνα σουτ ρε Κλεάνθη''' με απάντηση '''πουτάνας γιε θα σε γαμήσω απ`έξω'''......
Ε όχι ρε παιδιά....όχι με τίποτε......

ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ
ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΤΟ ΟΛΟ ΚΑΚΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΝΑ ΣΤΟΙΧΙΣΕΙ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΣΤΟΝ ΔΙΑΓΟΡΑ.

ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΥΑΛΑ.

Υ.Γ. - Τζάκι δεν έχω και χαβιάρι δεν έχω φάει ποτέ μου....προτιμώ τα βρώμικα στις καντίνες που συναντώ όταν ταξιδεύω για την αγάπη μου......κι όταν αυτή κερδίζει μου φαίνονται και πιο νόστημα τα μαμημένα....!

- Φίλε gondola, σου βγάζω το καπέλλο και συμφωνώ απόλυτα με όσα έγραψες !

- Το video που ανάρτησα κάπου παραπάνω το διαγράφω, μιας που το ζήτησε φίλος Διαγορίτης.

PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από mike66diagoras Δευ 26 Νοε 2012 - 23:51

ετσι ειναι εγινε λαθος κινηση αλλα πεσανε να μας φανε,αλλα εμεις δεν τρωγωμαστε με τιποτα.
αν μπορουσαμε να γυρναγαμε πισω τον χρονο θα το καναμε,απλα πεσαμε σε μια παγιδα,και ολοι μας το εχουμε μετανιωσει.
ολοι εχουνε τα δικια τους και ο παρανοια και ο γονδολα,λαθος ενεργεια ειπαμε,που θα κανουμε τα παντα ωστε στο μελον να μην ξανασυμβει.
mike66diagoras
mike66diagoras

Αριθμός μηνυμάτων : 1543
Ηλικία : 34
Τόπος : Λοχος Στρατηγιου
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΣΤΗΝ ΘΥΡΑ 6 θα βρισκεσε για παντα Ορεστακο

ΘΥΡΑ 6 Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

1905-2012...Keep Walking
Registration date : 17/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από gondola Τρι 27 Νοε 2012 - 0:24

ειναι γεγονος οτι αυτη την στιγμη ο διαγορας διαθετει το καλυτερο δυνατον σχημα στα διοικητικα !!!
ανθρωπους που εχουν τιμηση τον διαγορα εδω και 10ετιες ...οι οποιοι επεστρεψαν μονο οταν η ομαδα καθαρισε απο τα πολλα μαυρα συννεφα που ειχαν μαζευτη τα τελευταια χρονια !!
αυτους τους ανθρωπους μαζι και ο πετρος γυρισαν με ενα σκοπο .....
να ξαναδημιουργησουν τον διαγορα....
και το ξαναγραφω...παροτι ξεκινησαμε στραβα κρατανε το τιμονι στην χειροτερη περιοδο της ομαδας ...
το ευκολο θα ηταν ( και το πιο λογικο) να απεχουμε μια χρονια να ανασυγκροτηθουμε και να βγουμε πιο δυνατοι απο αυτη την κατασταση ...
οχι ομως.. υπερισχυσε η γνωμη ( απο εσας που τωρα αποδοκιμαζεται παιχτες) να συμμετασχουμε στην κατηγορια και οτι βγει ...
απο εκει και περα χασαμε τον δρομο... κλπ.. κλπ..κλπ ....
ξερετε φιλοι μου καποιοι αρχαιοι ελεγαν ..παν μετρο αριστο ...
η υπερβολη σε ολα τα επιπεδα φερνει αντιθετα αποτελεσματα...
και το κυριακατικο ηταν υπερβολικο ... ολοι εχουν δικιο και ολοι αδικο εξαρταται πως το βλεπει ο καθενας μας το θεμα !!
ενα ομως ειναι ΞΕΚΑΘΑΡΟ δεν πατας το γηπεδο για κανενα λογο...
εαν θελεις να λεγεσε μεγαλη ομαδα πρεπει και να συμπεριφερεσε αναλογα !!!
αλλα δυστηχως αυτα τα χρονια οι επιλογες μας και οι συμπεριφορες εχουν συρικνωση την ομαδα ...


φιλε ΠΑΣ δυστηχως πρεπει να περασουμε ακομα πολλα για να βγουμε καποτε ποιο δυνατοι και μυαλωμενοι ....αλλα να εισαι σιγουρος οτι θα το πετυχουμε γιατι ειναι ετσι η ρατσα μας εαν δεν φαμε χωμα δεν μαθαινουμε ...και ευχαριστω για τα καλα και αγνα αισθηματα σου προς την ομαδα μας...το εκτιμω πολυ !!




gondola
gondola

Αριθμός μηνυμάτων : 913
Ηλικία : 56
Τόπος : ροδος
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΔΙΑΓΟΡΑΣ
Registration date : 20/12/2010

http://www.gondolapizza.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από veteranos-6- Τρι 27 Νοε 2012 - 3:59

Εγω ειμουνα απο τους 3 πρωτους προχτες που μπηκε στο γηπεδο,και εγω σας λεω,ΟΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΜΑΛΑΚΙΑ σταματηστε λοιπον να βγαζετε χωλη σε διαφορα σχολια δικων μας η μη,μπορει να μαλακιστηκε ο γκολκιπερ μας να μας εβρισε αλλα επρεπε να την κανουμε με ελαφρια,δεν εγινε αυτο και γινανε ολα τα υπολοιπα που ξερουμε ολοι,το περνω πανω μου το θεμα και ζηταω συγνωμη απο την διοικηση και τους μη οργανωμενους,πρεπει να συνεχισουμε και πρεπει να παλεψουμε ολοι μας για την ανασταση ΤΟΥ ΓΗΡΑΙΟΥ ΜΑΣ,και εννοητε οτι στηριζουμε τους μικρους μας!!
veteranos-6-
veteranos-6-

Αριθμός μηνυμάτων : 3641
Ηλικία : 48
Τόπος : ΙΑΛΥΣΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : Ο Γιωργης και ο Ορεστης στον παραδεισο ειναι τωρα
και απο εκει ψηλα θα βλεπουνε Διαγορα
1905.....keep walking
Σ.Φ ΔΙΑΓΟΡΑ ΘΥΡΑ 6
ΚΑΠΝΙΣΤΕ ΔΙΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΤΕ ΔΥΝΑΤΑ ...
ΓΑΜΙΟΥΝΤΕ ΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ!
ΜΑΣΤΟΥΡΩΣΤΕ ΜΟΝΑΧΑ ΜΕ...ΔΙΑΓΟΡΑ
ΘΥΡΑ-6-
Registration date : 24/04/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από gondola Τρι 27 Νοε 2012 - 11:54

φιλε βετερανε η ποιοτητα του ανθρωπου φαινετε απο τα λαθη του ...
ολοι κανουμε τα λαθη μας ... οποιοι ομως τα παραδεχοντε και γινονται καλυτεροι μεσα απο τα λαθη τους γινονται και καλυτεροι ανθρωποι ...
ενας απο αυτους εισαι και εσυ ...
χαιρομαι που εισαι φιλος μου ..χαιρομαι που εισαι ΔΙΑΓΟΡΑΣ...
ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ .....τιποτα δεν τελειωνει εαν δεν το τελειωσουμε εμεις...
μια ομαδα δεν ειναι μονο η βαθμολογια ,η νικη ,η κατηγορια ...
μια ομαδα ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΙ ειναι ψυχες ειναι ζωντανος οργανισμος στο μονο που διαφερει ειναι στην διαρκεια της ζωης της.. εμεις θα φυγουμε αλλα θα εχουμε βαλει της βασεις ( της σωστες ) για να συνεχισει να υπαρχει αυτο ειναι το καθηκον μας...
εαν δεν το κανουμε σωστα τοτε δεν θα κληρονομηση η επομενη γενια υγιη ΔΙΑΓΟΡΑ....
ΠΑΜΕ ΞΑΝΑ ........
:redfans: :bluefans: :redfans: :bluefans:
gondola
gondola

Αριθμός μηνυμάτων : 913
Ηλικία : 56
Τόπος : ροδος
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΔΙΑΓΟΡΑΣ
Registration date : 20/12/2010

http://www.gondolapizza.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από veteranos-6- Τρι 27 Νοε 2012 - 13:27

Εγω φρικαρα με κατι σχολια δικων μας,που ειναι πιτσιρικαδες και το αιμα βραζει και ειχα υποχρεωση να υπερασπιστω και εσενα αλλα και την ομαδα μας,ΝΑΙ ΕΚΑΝΑ ΜΑΛΑΚΙΑ που περασα μεσα απο τον αγωνηστηκο χωρο για να αποκαθηλωσω την σημαια μας μαζι με τα αλλα 2 παιδια,αλλα δεν υπολογισα στην αντιδραση των μικρων που σε καμια περιπτωση ομως δεν εχουνε 100 τις 100 την ευθηνη για οσα γινανε,την αναλαμβανω εγω 37 χρονων μαντραχαλος και μπαινω ασπιδα σε αυτα τα νεαρα παιδια,που αγαπανε οσο εμεις την ομαδα μας,οσο για εσενα το λεω συνεχεια το ελεγα και θα το λεω εισαι απο τους ανθρωπους που διχνουνε την αγαπη τους καθημερινα και αυτο που μου εστειλες ως μυνημα στο facebook και εδω μας εκανε να αισθανθουμε περισσοτερο και ξανα μια οικογενεια αυτες οι κινησεις δειχνουνε το ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΓΙΑΝΝΑΡΕ!
Ενημερωσα ηδη τον ΝΕΚ και μεχρι την παρασκευη θα το κανουμε και πραξη,νομιζω ειναι το καλυτερο που θα μπορουσε να συμβει!!
Τουλαχιστον για τους συμφορουμιτες εδω στο μπετα Διαγοριτες μην προτρεξετε ξανα να βγαλετε χωλη σε οποιοδηποτε σχολιο του gondola γιατι απλα οταν αυτος γυρναγε,,,,εσεις ακομα δεν ειχατε ξεκινησει!!
veteranos-6-
veteranos-6-

Αριθμός μηνυμάτων : 3641
Ηλικία : 48
Τόπος : ΙΑΛΥΣΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : Ο Γιωργης και ο Ορεστης στον παραδεισο ειναι τωρα
και απο εκει ψηλα θα βλεπουνε Διαγορα
1905.....keep walking
Σ.Φ ΔΙΑΓΟΡΑ ΘΥΡΑ 6
ΚΑΠΝΙΣΤΕ ΔΙΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΤΕ ΔΥΝΑΤΑ ...
ΓΑΜΙΟΥΝΤΕ ΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ!
ΜΑΣΤΟΥΡΩΣΤΕ ΜΟΝΑΧΑ ΜΕ...ΔΙΑΓΟΡΑ
ΘΥΡΑ-6-
Registration date : 24/04/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από diagoras-paranoia Τρι 27 Νοε 2012 - 19:14

Οκ ειχα τα νευρα μου κυριε Γιαννη συγνωμη :giveup:

Τελος ο αληταρας ....Κλεανθης
http://www.12soccer.gr/News_Arxeio_Details.php?N_ID=23996
diagoras-paranoia
diagoras-paranoia

Αριθμός μηνυμάτων : 452
Ηλικία : 38
Τόπος : Ανω Ηλιουπολη
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
Τσαμπικος το ονομα μου
Registration date : 11/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης