Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

+17
TALOS
zaxos4snakes
palios-4
κεμπαπ-δοξαρα
roni4
Michael
ayuto PAS
mavraetos_4
monoDOXA!!!
PAS
mastoras
orestis 7
Jimakos pasoles
PasGiannina
DOXARAS4
coldlife
sellos
21 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Αποτέλεσμα..?

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 I_vote_lcap58%[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 I_vote_rcap 58% 
[ 7 ]
[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 I_vote_lcap17%[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 I_vote_rcap 17% 
[ 2 ]
[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 I_vote_lcap25%[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 I_vote_rcap 25% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 12
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από palios-4 Κυρ 4 Μαρ 2012 - 23:32

η παναχαικη επαιζε στην Γ εθνικη οταν εσκιζε τα διχτυα ο Κυβελιδης και αν δεν κανω λαθος του ελυσαν το συμβολαιο, τον αφησαν ελευθερο δηλαδη κι ετσι κατεληξε στην Δοξα.
palios-4
palios-4

Αριθμός μηνυμάτων : 3886
Ηλικία : 58
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Ομάδα : Ατρόμητος
Ομάδα : ΑΤΡΟΜΗΤΑΡΑ
Registration date : 30/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από mastoras Κυρ 4 Μαρ 2012 - 23:53

Σημερα καταλαβαν κ οι εχθροι μας ποσο μαζοχιστικο ειναι να εισαι ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ...

Δεν υπαρχουν (ειμαι σιγουρος για αυτο) οπαδοι αλλης ομαδας στο ελληνικο ποδοσφαιρο που να γευονται τοσες σφαλιαρες, χαστουκια, πικρες, στεναχωριες και να ειναι ακομη εκει, να υποστηριζουν το ταυρο...

Οπως πολυ σωστα εγραψε κ ο ξαδερφος πιο πανω...

ΠΑΣ ειμαστε ωρε, μην μας λυπασαι...Βαρατε κιαλλο ρε...αντεχουμε!!!
mastoras
mastoras

Αριθμός μηνυμάτων : 1435
Ηλικία : 44
Τόπος : Aθηνα-Δυτικά Προάστεια
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 04/10/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από orestis 7 Δευ 5 Μαρ 2012 - 0:07

ελα ρε δεν ξενερωνουμε..σωζουμε φετος την κατηγορια κ το καλοκαιρι πουλο ολοι..

ωραια κερκιδα σημερα κ ας χαναμε απ το πρωτο 10 λεπτο..

ωρε τι ακουστικη εχει αυτο το γηπεδο??σκετη γκαβλα ηταν..
orestis 7
orestis 7

Αριθμός μηνυμάτων : 1978
Ηλικία : 31
Τόπος : πλεον,ΑΡΤΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 05/07/2010

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/205163_111711808911

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από coldlife Δευ 5 Μαρ 2012 - 0:14

mastoroxwritis έγραψε:Σημερα καταλαβαν κ οι εχθροι μας ποσο μαζοχιστικο ειναι να εισαι ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ...

Δεν υπαρχουν (ειμαι σιγουρος για αυτο) οπαδοι αλλης ομαδας στο ελληνικο ποδοσφαιρο που να γευονται τοσες σφαλιαρες, χαστουκια, πικρες, στεναχωριες και να ειναι ακομη εκει, να υποστηριζουν το ταυρο...

Οπως πολυ σωστα εγραψε κ ο ξαδερφος πιο πανω...

ΠΑΣ ειμαστε ωρε, μην μας λυπασαι...Βαρατε κιαλλο ρε...αντεχουμε!!!

Δεν υπαρχει φιλε Λαμπρο... :sfyrig:
coldlife
coldlife
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 9373
Ηλικία : 48
Τόπος : Νεος Κοσμος,Αθηνα
Ομάδα : Παναιτωλικός
Ομάδα : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ
Registration date : 05/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από zaxos4snakes Δευ 5 Μαρ 2012 - 0:58

να υποστηρίζει ταύρο?οι οπαδοί των σικαγο μπουλς,τσικάγκο που τους έλεγε
και ο κόκκαλης :p
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 43
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από PasGiannina Δευ 5 Μαρ 2012 - 1:03

21 ματς - 18 βαθμοί και γουστάρουμε και συνεχίζουμε.....
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από TALOS Δευ 5 Μαρ 2012 - 4:04

**********************************


Έχει επεξεργασθεί από τον/την PasGiannina στις Τρι 6 Μαρ 2012 - 3:06, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ********)
TALOS
TALOS

Αριθμός μηνυμάτων : 657
Τόπος : ΧΑΝΙΑ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : Ο. Φ. Η. Κρήτης
Registration date : 13/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από sellos Δευ 5 Μαρ 2012 - 10:53

sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από mastoras Δευ 5 Μαρ 2012 - 11:05

Φιλε του Παναθηναικου, ε συγνωμη Πλατανια, χτυπας κατω απο το τραπεζι...

Και απο οσο γνωριζω οι Κρητικοι ειναι πανω απο ολα λεβεντες και χτυπηματα κατω απο το τραπεζι δε ειναι στην ιδιοσυγκρασια τους....

Ο φιλος zaxos εκανε την πλακιτσα του και πραγματικα ηταν πετυχημενη..Εσυ ομως δε εκανε πλακα αλλα βγαζεις χολη...Δε πειραζει, απο οτι φαινεται ο ανθρωπος ποτε δε αλλαζει...

Μιας και μιλας σαν φιλος του παλιου ΟΦΗ και οχι της ομαδας που υποστηριζεις και γραφεις,αν ειναι τελευταια αγωνιστικη να με ριξει ο ανεξαρτητος ΟΦΗ(οχι αυτος που εσυ υποστηριζες) δε εχω θεμα...Θα με πονεσει αλλα τουλαχιστον θα με ριξει ο ανεξαρτητος...Αυτος ντε που δε υποστηριζεις πλεον γιατι ξεριζωσε το τριφυλλι που τοσο πολυ γουσταρεις και δε μπορεις χωρις αυτο....

Αλλα εμεις οι Γιαννιωτες ειμαστε πανω απο ολα ανθρωπιστες...Ακομη και αν ο ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ δε ανεβει στη Α για να χαιρεσαι το αγαπημενο σου τριφυλλι στην Σκουπρολιγκα (αυτην που θα αφησουμε εμεις, οταν τελευταια αγωνιστικη μας ριξει ο ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΟΦΗ), μη αγχωνεσαι...Θα μπορεις να υποστηριζεις κ αλλη μια ομαδα περα απο τον αγαπημενο σου βαζελο που ειναι στη Α κατηγορια....

Αυτην....

http://en.wikipedia.org/wiki/Viborg_FF

Και κατι τελευταιο....Κατι τυποι σαν κ σενα που ψαχνουν την ευκαιρια να την πουν και να βγαλουν ολοι τους την χολη οταν ο αλλος εχει την σοχαδα του και την στεναχωρια του, ειναι αυτοι που συντηρουν αυτη την ηλιθια κοντρα τοσο χρονια... Αλλα δε πειραζει, εσενα σε βολευει οποτε κατι παραπανω ξερεις...


mastoras
mastoras

Αριθμός μηνυμάτων : 1435
Ηλικία : 44
Τόπος : Aθηνα-Δυτικά Προάστεια
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 04/10/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από NOTOS Δευ 5 Μαρ 2012 - 11:42

Σπάω το εμπάργκο στο ποστάρισμα για να δηλώσω ότι με ενοχλεί αφάνταστα γεγονός ότι ο ΠΑΣ οδεύει προς την κατώτερη κατηγορία, μιά ομάδα, μεταξύ άλλων βέβαια , που θέλω να είναι στην ΣΛ είναι ο ΠΑΣ.

Παλέψετε το όσο μπορείτε, είναι κρίμα να μένουν οι σφραγίδες και να καμαρώνουν κιόλας.

Είναι αδιαπραγμάτευτο ότι στο τελευταίο ματς θα κάνω τα πάντα για την νίκη της ομάδας μου αυτό όμως δεν αναιρεί την επιθυμία μου.

Νομίζω ότι ο ΠΑΣ αποκτά συμπάθειες πλέον στις τάξεις του ΟΦΗ, στις υγιείς τάξεις για να μην παρεξηγηθώ.

Ευχή μου μετά τα συμπαθεί Παοκια οι επόμενοι φιλοξενούμενοι στο ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ να είναι οι εξίσου συμπαθείς οπαδοί του ΠΑΣ.

ΥΓ. ενήμερος είμαι, τα ανοιχτά φορα που έχετε τα διαβάζω, οπότε γράφω εντελώς συνειδητά .

επιστρέφω στο εμπάργκο μου.

NOTOS
NOTOS

Αριθμός μηνυμάτων : 263
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 26/06/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από PAS Δευ 5 Μαρ 2012 - 14:17

Η ομαδα έχει πολύ καλό προπονητή
αρκετούς γκαφατζήδες ποδοσφαιριστές και ελλειπέστατο
ροστερ.Με φορ τον Βιλα παίζουμε.

Για να σωθείς από δω και πέρα χρειάζεσαι ψυχή σε κάθε ματς
αλλά και τύχη και συνδυασμούς αποτελεσμάτων.

Το πρώτο δεδομένο είναι πως ο ΠΑΣ δεν θα μπλεχτεί
σε περίεργα αποτελέσματα και σε υπόγειες διαδικασίες
και το δεύτερο δεδομένο είναι πως αρκετά πράγματα σε σχέση
με τους άλλους δεν περνάνε από το χέρι του.Καλό δείγμα σε
σχέση με τα παραπάνω είναι η ανάσταση του Παναιτωλικου στην
Ξάνθη.Και που να δείτε τι έρχεται από δω και πέρα....

Συνεχίζουμε πλέον Τετάρτη-Κυριακη να δούμε τι μας αναλογεί
και τι μπορουμε να καταφέρουμε με αυτό το ροστερ.
Η σούμα θα γίνει στο τέλος,όπως πάντα.

ΥΓ Μην απαντάτε σε οτιδήποτε.
Αν την δούμε έτσι θα πάει η δουλειά σε κόντρες
σε παραρτήματα κτλ κτλ και αυτά που μας απασχολουν αυτήν
την στιγμη είναι άλλα.

Συνεχίζουμε.Όσο υπαρχουν κουρέλια που ταξιδεύουν
θα υπάρχει και ΠΑΣ Γιάννινα.

Σε όποια κ αν παίζεις εθνική.
PAS
PAS

Αριθμός μηνυμάτων : 2974
Ηλικία : 110
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 11/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από Jimakos pasoles Δευ 5 Μαρ 2012 - 14:26

Τελικα με την Δοξα και στην Αθηνα να παιξουμε θα στραβοπατησουμε και εκει ...... Δεν ειναι δυνατον να μας νικαει ομαδα που μπενει στα μισα του πρωτου γυρου χωρις εδρα και χωρις προετημασια .... Αυτο σημαινει οτι οι παιχτες μας , μας κοροΪδευουν ..... Τα παιρνουν καλα καλα και εμεις μενουμε μαλακες για αλλη μια φορα ........ Ενα χερι ξυλο θελουν τα μαλακιασμενα (οπως λεει και ο παππους μου) να στανιαρουν ........ καθομαστε και μας κοροϊδευουν και εμεις τους χειροκροταμε ......Να μην πατησει για μια δυο αγωνηστικες κανενας στο γηπεδο να τους πω εγω .... Μας εχουν κανει καρδιακους φετος ....... Καταντησαν την ομαδα σαν τον κολο τους ......... Δυστυχος πασολεδες αυτη ειναι η αληθεια !!!!!!
ΝΙΚΗΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!!!!!!!!!!!
Jimakos pasoles
Jimakos pasoles

Αριθμός μηνυμάτων : 1285
Ηλικία : 33
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Ομάδα : PAS NOT DEAD
Registration date : 05/02/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από orestis 7 Δευ 5 Μαρ 2012 - 15:00

μαλακιασμενα..χαχαχαχαχαχαχα..αρε παππου αλανι..
orestis 7
orestis 7

Αριθμός μηνυμάτων : 1978
Ηλικία : 31
Τόπος : πλεον,ΑΡΤΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 05/07/2010

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/205163_111711808911

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από giraios 6 Δευ 5 Μαρ 2012 - 15:17

RESPECT DOXARA :respect1:
giraios 6
giraios 6

Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : ΡΟΔΟΣ (ΔΙΑΓΟΡΑΣ)
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ?ΜΟΝΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΕ!
Registration date : 20/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από DOXARAS4 Δευ 5 Μαρ 2012 - 15:43

Εγώ λέω να βάλετε τους αρχηγούς Πας-Παναί να το παίξουν στην ξερή στα 151 και όποιος νικήσει να πέσει, αφού φαίνεται ότι το θέλετε πολύ και οι 2...

Αν υπήρχε ποδοσφαιρική δικαιοσύνη, θα έπρεπε να πέσουν Δόξα, Παναί και Πας. Και αυτό όχι γιατί οι 2 τελευταίοι είναι οι χειρότεροι, αλλά γιατί αυτές οι 3 ομάδες είναι που κοροϊδεύουν περισσότερο από όλες -όσες εμπλέκονται στον υποβιβασμό- τους οπαδούς τους. Εμείς βέβαια πρέπει να βγούμε και τελευταίοι, γιατί όχι απλώς μας κοροϊδεύει η διοίκηση, αλλά μας βρίζει κι όλας ξεκάθαρα. Εσάς -ακόμη?- δε σας βρίζουν, αλλά προφανώς σας κοροϊδεύουν...
Όποιος κοροϊδεύει περισσότερο τον κόσμο του, καλό είναι να πέφτει, ας σωθεί η Κέρκυρα στην τελική...

Ζήτω λοιπόν οι ομάδες-σφραγίδες!!! Αν η διοίκηση του Θρασύβουλου ήταν στον Πας ή τον Όφη ή πολλώ δε μάλλον τον Παοκ, οι οπαδοί τους θα είχαν να λεν για την πιο καθαρή ομάδα του γαλαξία που 'δεν εμπλέκεται σε άλλες ιστορίες' και τα ρέστα. Εδώ τα λεν για το ΧΒ, τον (ήμαρτοοοον) Ζαγοράκη και τον (τα σχόλια περιττεύουν) Μαχλά!
Αλλά είπαμε, δεν υπάρχουν οπαδοί του Θρασύβουλου για να μας πρήξουν τα συκώτια για την ανεξαρτήσια, την καθαρότητα, την 'ιδέα' κλπ που είναι ο Θρασύβουλος, οπότε βγαίνουν και 'ομάδα της παράγκας'... Που καθαροί δεν είναι σε καμία περίπτωση, αλλά είναι κωμικό να τους φορτώνουν οι οπαδοί μεγαλύτερων ομάδων το γεγονός ότι οι ΒΡΩΜΙΚΕΣ διοικήσεις τους, πέρα από βρώμικες είναι και ΑΝΙΚΑΝΕΣ ή σε άλλες περιπτώσεις είναι εκτός από βρώμικες και ΑΠΛΗΣΤΕΣ.
Τα ίδια και με Κομπόταρο, ζήτω ο Κομπότης! Αν είναι τόσο βρωμιάρης να μην τον έκανε κουμπάρο ο 70% του Ηρακλείου. Ή αν τον έκανε, οι 'καθαροί' να μην τον άφηναν να περνάει ούτε έξω από το Γεντί Κουλέ.
Αν ο πρόεδρος του Θράσου (Μουσούρης?) είχε κουμπάρο τον Κομπότη ή τον Γκαγκάτση, θα ήθελα πολύ να ξέρω τι -παραπάνω- θα λέγανε για το Θρασύβουλο...

Σφραγίδες και μ@λ@κίες...Έχω συμπάθειες μόνο σε ΟΠΑΔΟΥΣ, όχι σε ομάδες ως ομάδες (εκτός αν σέβονται τους οπαδούς τους). Αν τους κοροϊδεύουν τους οπαδούς τους, ακόμα και αν αυτοί δεν το καταλαβαίνουν, ας πέφτουν. Ας ανέβει ο Θρασύβουλος στην τελική, ακόμα και αν κοροϊδεύει τον κόσμο του. Καλύτερα να κοροϊδεύουν 5 ανθρώπους, παρά 5 χιλιάδες. Αύριο-μεθαύριο θα θέλουν να μας πείσουν ότι ο Σάμιος στήθηκε στην Κέρκυρα, αλλά όχι στον ΧΒ. Κοροϊδία δηλαδή. Ο άνθρωπος είτε δε στήνει γιατί του φτάνουν αυτά που θα βγάλει αλλιώς, είτε στήνει και άρα θα μπορούσε να το πάρει και έτσι ο ΧΒ, που καθαρός ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ για να κολλήσει να το κάνει. Φτάνει λοιπόν με το παραμύθι. Εγω είδα μια Κέρκυρα που έπαιξε έξυπνα με εμάς και πήρε 2 νίκες και έναν Πας που αν ο Άγγελος διάβαζε μπέτα θα ήξερε πως να παίξει και να κερδίσει. Κι επειδή προφανώς δε χρειαζόταν εμένα να του πω πως παίζει η Δόξα, προφανώς είτε το κωλοβάρεσε αυτός, είτε οι παίκτες του δεν εφάρμοσαν την πιο απλή ποδοσφαιρική συνταγή για να πάρουν το ματς με μια ομάδα που σκοράρει ΜΟΝΟ από λάθη του αντιπάλου και μάλιστα στο δικό του μισό του γηπέδου. Άρα είτε είναι έπαρση, είτε κωλοβάρεμα, πάντως σοβαρότητα δε δείχνει, κοροϊδία δείχνει...

DOXARAS4

Αριθμός μηνυμάτων : 2785
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 08/12/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από PAS Δευ 5 Μαρ 2012 - 15:47

Όποιος κοροϊδεύει περισσότερο τον κόσμο του, καλό είναι να πέφτει, ας σωθεί η Κέρκυρα στην τελική...

Που δεν έχει καθόλου κόσμο συνεπώς δεν έχει και
κάποιον για να κοροϊδέψει. Very Happy

Επισης ο Χβ μπορεί να στήνει.Ας πούμε μάλλον οτι στήνει.
Ε που στον χαμό έστησε φέτος και δεν το κατάλαβε κανείς?

Ο ΠΑΣ πρέπει να ναι η μόνη ομαδα στην Ελλάδα με πρόεδρο που
στήνει και παρόλα αυτά βλέπει βαθμους με το σταγονόμετρο.
PAS
PAS

Αριθμός μηνυμάτων : 2974
Ηλικία : 110
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 11/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από Michael Δευ 5 Μαρ 2012 - 16:08

Ο κάθε ένας στήνει εκεί που τον παίρνει, είναι κάτι που αφορά προσφορά και ζήτηση.
Φέτος, πέρσι ή του χρόνου, δεν έχει σημασία.
Σημασία έχει το νταλαβέρι.....
Σημασία έχει και το κίνητρο.
Κάποτε κάποιος καταχράστηκε πολλά λεφτά από τράπεζα, για την καψούρα του, και τα έβαλε όλα στην ομάδα, τον έπιασαν, τον έβαλαν στην ψειρού, κάποιοι τον είδαν σαν μαλάκα, κάποιοι σαν ήρωα, τιμωρήθηκε όμως σαν κλέφτης.
Το κίνητρο του ήταν η κάβλα.
Κάποιος μπορεί να κλέψει, να στήσει, να νταλαβεριστεί με σκοπό να επενδύσει, και του χρόνου να βγάλει περισσότερα.
Εδώ δεν έχουμε την κάβλα ως κίνητρο, αλλά το προσωπικό συμφέρον.
Ουδείς μπορεί να διαβάσει το μυαλό του άλλου, τι έχει εκεί μέσα.
Τα αποτελέσματα θα τον κρίνουν και η πορεία του.
Το μοναδικό καλό που διαχρονικά μπορεί να βοηθήσει την ομάδα, εάν και εφόσον η παρουσία αυτού του ανθρώπου είναι σε βάθος χρόνου, και όχι παροδική, είναι ο Αναστασιάδης.
Όλα τα υπόλοιπα, πάνε και έρχονται.
Ο Κομπότης νταλαβερίζεται αβέρτα, έχει όμως και μια ικανότητα να φτιάχνει και ομάδα σε φάσεις, έχει μαζέψει πολύ καλούς παίκτες, πήρε και καλό προπονητή.
Πέρα από τα σούρτα φέρτα, θέλει και ομάδα.
Ο ΧΒ μου φαίνεται λιγάκι ασχετούλης και μπουνταλάς με το αντικείμενο.
Και παραγοντικά, αλλά και ποδοσφαιρικά.
Θα δούμε.
Ακόμα και τώρα πάντως ο ΠΑΣ κρατάει την κατάσταση στα χέρια του.
Michael
Michael
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 10995
Ηλικία : 52
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : Εθνικάρα
Registration date : 05/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από sellos Δευ 5 Μαρ 2012 - 18:23

Καμία φορά τι σου είναι οι συγκυρίες..
για διαφορους λογους δεν εχω δει τις 2 πιο βαριες ηττες του τελευταίου χρόνου.
τουτη εδώ ήταν βαριά, όχι γιατί έχουμε καλυτερη ομάδα ή γιατί το σκορ ήταν μεγαλο ή γιατί χασαμε εκει που αλλες φορες κερδαγαμε ή κατι τετοιο.
Ηταν βαρία γιατί πιστεψαμε σ'αυτο το "μπας και"...αμ δε..!!
στο ποδόσφαιρό εκτός απο τα "κουμπια" υπαρχει και η λογική που κανει πιο απλα
τα πραγματα και μας διευκολυνει να ξεφυγουμε απ'τα πολλά τα λόγια.

δηλαδη?..απλό.

Αν ειχαμε καλή ομάδα θα κερδιζαμε, δεν εχουμε καλη ομάδα γι'αυτό και χάσαμε.

Είπαμε, με ψεματα δεν κάνεις ομάδα και εκτός απο τις παγιες ελλειψεις στο ροστερ
εμφανιστηκε και το "ελαφρυμα" ενός ήδη ελαφρυ (σε ποιοτητα) ροστερ
ήρθαν και οι τραυματισμοι...και μια απο τα ίδια δηλαδή...

Γι'αυτό καλύτερα που δεν το δα, οχί συνειδητά, αλλά γλυτωσα...

Μέχρι να γυρισει και τα μυαλα η παναγία
αν και όποτε σοβαρευτουμε, εγώ να ειμαι καλά
και να με προστατευει η μοιρα απο δυσαρεστες καταστασεις..

κι ο θεος μαζί μας..!!
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από mavraetos_4 Δευ 5 Μαρ 2012 - 20:53

Όλες οι φάσεις:

mavraetos_4
mavraetos_4

Αριθμός μηνυμάτων : 1043
Τόπος : Σέρρες
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Doxavs

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 19small140

Registration date : 28/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από TALOS Δευ 5 Μαρ 2012 - 21:14

****************************************
Πολλά συγχαρητήρια στη Δόξα, είναι η ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗΤΡΙΑ του φετινού πρωταθλήματος.Είναι παράδειγμα ομάδας που θα έχω χρόνια να θυμάμαι.Μπράβο στον Κατσαβάκη και τα παλικάρια του γιατί ότι έχουν πετύχει κόντρα σε όλους και σε όλα είναι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ απίστευτα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την PasGiannina στις Τρι 6 Μαρ 2012 - 3:07, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ********)
TALOS
TALOS

Αριθμός μηνυμάτων : 657
Τόπος : ΧΑΝΙΑ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : Ο. Φ. Η. Κρήτης
Registration date : 13/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από PAS Δευ 5 Μαρ 2012 - 21:18

Για να έχω κάθε χρόνο ένα παιχνίδι που για 90' θα μου βλαστημάνε την πατρίδα μου, τους προγόνους μου και τη μάνα μου?

Μα και στην β να πέσει ο ΠΑΣ
πάλι θα στα βλαστημάει όλα αυτά. Smile

PAS
PAS

Αριθμός μηνυμάτων : 2974
Ηλικία : 110
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 11/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από zaxos4snakes Δευ 5 Μαρ 2012 - 21:19

ε τουλάχιστον όμως δεν θα είναι αναγκασμένος να τους ακούει
(στα μεταξύ μας) :p
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 43
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από coldlife Δευ 5 Μαρ 2012 - 21:23

Η αληθεια ειναι οτι η ΔΟΞΑ εχει φορεσει γυαλια σε ολους μας,οπως και ο Λεβαδειακος...Ποιος το περιμενε?Αυτη ειναι η αληθεια ομως.Καθαρα και ξαστερα...Τωρα τι φταιει... για τις ομαδες μας...εχουμε βγαλει τα συμπερασματα μας.Τιποτα δεν τελειωσε ακομη...
coldlife
coldlife
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 9373
Ηλικία : 48
Τόπος : Νεος Κοσμος,Αθηνα
Ομάδα : Παναιτωλικός
Ομάδα : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ
Registration date : 05/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από palios-4 Δευ 5 Μαρ 2012 - 22:34

Aυτους τους μικροψυχους τι τους αφηνετε να βγαζουν διαγγελματα;
Για να μην χασετε την πελατεια;
palios-4
palios-4

Αριθμός μηνυμάτων : 3886
Ηλικία : 58
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Ομάδα : Ατρόμητος
Ομάδα : ΑΤΡΟΜΗΤΑΡΑ
Registration date : 30/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [23η] Δόξα Δράμας - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Δημοσίευση από Omiloparmenos Δευ 5 Μαρ 2012 - 22:49

Ο άλλος γράφει σε θέμα Δόξα - ΠΑΣ και ασχολείται πάλι με τον ΟΦΗ, με το Μαχλά και τον 70%... χαχαχα Very Happy
Omiloparmenos
Omiloparmenos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 1063
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 25/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης