Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

+29
animals4
vsoulis
kissDoxaANIMALS4
teo-doxa
doxadramas4
pit1918
kostas4
SONICPUNK 4
DoxaDramasG4
burgos
sellos
miltosdoxa
morfi
doxa_re
zaxos4snakes
apaixtos
GLORY 4
nik.18
Sir George
monoDOXA!!!
Michael
mario4
mavraetos_4
fumangus
spk
iraklio4
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
brewster
BadBoyG4
33 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από doxadramas4 Σαβ 30 Ιαν 2010 - 16:32

Τελευταία ενημέρωση Σάββατο 16:15
Τα στελέχη του κ. Νικολαϊδη δηλώνουν, ανεπίσημα πάντα, ότι δεν γνωρίζουν αν γίνεται ή θα γίνει η συνάντηση των δύο πλευρών. Τα κινητά και των δύο (Νικολαίδη-Παντελή) χτυπούν αλλά δεν τα σηκώνουν. Ας ελπίσουμε ότι συζητούν.... !!!!!

doxadramas4

Αριθμός μηνυμάτων : 657
Ηλικία : 46
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 13/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από apaixtos Σαβ 30 Ιαν 2010 - 16:38

περιμενουμε με αγωνια τις εξελιξεις....
apaixtos
apaixtos
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1969
Ηλικία : 38
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Registration date : 26/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από doxa_re Σαβ 30 Ιαν 2010 - 18:14

Τελευταία ενημέρωση Σάββατο 17:47
Αυτήν την ώρα προσπαθήσαμε να επικοινωνήσουμε και με τους δύο
πρωταγωνιστές. και το κινητό του κ. Νικολαϊδη και το κινητό του κ.
Παντελή αφήνουν το ίδιο μήνυμα: ''... η σύνδεση δεν είναι εφικτή''.
Επειδή κανένας δεν μας ενημερώνει, Ας ευχηθούμε να βρίσκονται κάπου
μαζί και να συζητάνε και για αυτό δεν πιάνουν τα κινητά τους !!!!

draminaspor.gr
doxa_re
doxa_re

Αριθμός μηνυμάτων : 174
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ
Registration date : 26/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από doxadramas4 Σαβ 30 Ιαν 2010 - 22:18

Τελευταία ενημέρωση Σάββατο 22:13
ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ. ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗ ΔΡΑΜΑ ΚΑΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΤΗ ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΗ !!!!!

ΖΗΤΩ Η ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

doxadramas4

Αριθμός μηνυμάτων : 657
Ηλικία : 46
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 13/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από doxadramas4 Σαβ 30 Ιαν 2010 - 22:19

Πριν απο δευτερόλεπτα μιλήσαμε με τον κ. Νικολαϊδη ο οποίος μας ανε’φερε ότι όλα πήγαν καλά και αύριο θα βρίσκονται στην πρωϊνή προπόνηση της ομάδας μαζί με τον κ. Παντελή. Σε επίμονη ερώτησή μας αν είναι ανακοινώσιμο: "Και βέβαια είναι προς ανακοίνωση η συμφωνία μας. Μετά την προπόνηση θα υπάρξει ενημέρωση

doxadramas4

Αριθμός μηνυμάτων : 657
Ηλικία : 46
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 13/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από apaixtos Σαβ 30 Ιαν 2010 - 22:26

epitelous!!!telisose!!sorry gia ta greeklish alla mpika apo to pc enos filou kai den exei o mpoufos ellinika!!
apaixtos
apaixtos
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1969
Ηλικία : 38
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Registration date : 26/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από doxadramas4 Σαβ 30 Ιαν 2010 - 22:28

ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ Η ΨΥΧΗ........


Κ. ΠΑΝΤΕΛΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΑΞΙΟΣ ΤΩΝ ΠΡΟΣΔΟΚΙΩΝ ΜΑΣ...

doxadramas4

Αριθμός μηνυμάτων : 657
Ηλικία : 46
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 13/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ Σαβ 30 Ιαν 2010 - 22:42

ΠΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ...Ε ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ..ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ... ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Lol
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 5412
Ηλικία : 36
Τόπος : ΞΑΝΘΗ ΠΛΕΟΝ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΜΟΝΑΧΑ ΔΟΞΑ
Registration date : 23/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από teo-doxa Σαβ 30 Ιαν 2010 - 23:01

Τρέξτε λαμόγια να πουλήσετε εκδούλευση......Αντε πάρτε τον κο Παντελή για συγχαρητήρια........Πείτε του ποσο αγαπάτε τη Δόξα και για τα λάθη που έκανε ο Νικολαιδης επειδή δε σας άκουγε.

Υ.Γ. 1 ξέρετε εσείς για ποιούς μιλάω.Εσείς που και πυρηνικός πόλεμος να γίνει θα επιζήσετε.

Υ.Γ. 2 Σε ότι αφορά προηγούμενη ανάρτηση του Μύγα έχω να του πώ ότι για το έλειμμα στη Δόξα φταίει η θεία μου η Μαρίκα που δεν πήρε χρυσό διαρκείας και η κυρα Κατίνα που δεν έβαλε διαφήμηση στο γήπεδο.

Υ.Γ 3Τελικά μας βολευε ο Τσίτσος , για όλα έφταιγε αυτος και οι άλλοι συνλενοχοι στο απυρόβλητο.

Υ.Γ. 4 Πάσα αντίρηση δεκτή

Τέο <<άρρωστος>>

teo-doxa

Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : Αλλοι ζούν για τη Δόξα .....και άλλοι θελουν να ζουν απ΄τη Δόξα...............
Registration date : 08/12/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από fumangus Κυρ 31 Ιαν 2010 - 1:01

Τώρα που τελείωσε η δουλεία λύθηκε και η γλώσσα του συνδέσμου.
Θα δοθούν εξηγήσεις. ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ.
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΙΔΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΡΑΣΥΤΕΧΝΕΣ.
Θα τους ακούσουμε όλους τι έχουν να μας πουν.
ΑΛΛΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ
Η Δόξα ήτα μια πεντακάθαρη ομάδα με τεράστια για τη κατηγορία έσοδα, μικρό μπάτζετ και παρόλα αυτά ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΟ ΧΕΙΛΟΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ.
Και πάλι δεν έχει τελειώσει τίποτα γιατί ακόμα δε ξέρουμε τι μέρος του λόγου είναι ο Κύπριος. Αλλα κάποιοι δε θα πρέπει να εφυσηχασουν.
Και σε κάποιους που θα τρέξουν να πουν οτι εξισώνω ερασυτεχνική με αυτούς που είχαν το κουμάντο, δεν εξισώνω, αλλα όλοι έχουν ευθύνες, όχι επειδή είναι φίλοι..
Ηθελες να πάρεις την ομάδα ρε μπαγλαμά Μπάμπη μόνος σου; Έστω να το καταπιούμε, αλλα όχι και να μετοχοποιήσεις.
Και ο πρόλογος, "τι κάναν οι οργανωμένοι" καλός, αλλα δε καλύπτει την ερασυτεχνική που είχε ΘΕΣΜΙΚΟ ΡΟΛΟ.
Για Μπάμπη και παρατρεχάμενους δε γράφω γιατί θα γεμίσουν 5 σελίδες...
fumangus
fumangus

Αριθμός μηνυμάτων : 619
Τόπος : Εκεί ψηλά στη Βόρειο Ελλάδα, που διάλεξε ο Διόνυσος να γεννηθεί
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 26/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από vsoulis Κυρ 31 Ιαν 2010 - 2:16

ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΑ ΧΑΡΑΣ ΣΗΜΕΙΩΝΩ ΤΑ ΕΞΗΣ:
1)ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΟΠΑΠ-ΕΤ3, 160000 ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΗ ΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΙΩΝ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ.
2)Η ΛΕΣΧΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΜΕΣΑ.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙΝΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΕΒΟΜΑΙ,ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΡΓΟΥΝ.
3)ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3500 ΕΙΣΗΤΙΡΙΑ.ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΠΛΗΡΩΜΗ ΠΑΙΚΤΩΝ ΑΠΟ ΤΑ ΕΣΟΔΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
4)ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΤΡΟΠΟ ΚΡΙΤΙΚΟΙ ΑΠΕΝΤΑΝΤΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.
5)ΣΗΜΕΙΩΝΩ ΤΕΛΟΣ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ Ο ΝΕΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ.ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΧΡΩΣΤΟΥΝΤΑΙ 450000 ΕΥΡΩ.ΤΑ ΕΣΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 340000 ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ,ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ Η SUPER LEAGUE(ΥΠΟΘΕΤΩ ΠΕΡΙΠΟΥ 80000).ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΞΗ Η ΟΜΑΔΑ, ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΣ ΦΕΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ.
6)ΠΑΝΤΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΜΕ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ(ΟΠΩΣ ΠΕΡΣΙ)Η ΔΟΞΑ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΣΟΔΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ, ΘΑ ΤΟ ΔΕΙ Ο ΠΑΝΤΕΛΗ, ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ;ΙΔΟΥ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ.

vsoulis

Αριθμός μηνυμάτων : 782
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 31/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από teo-doxa Κυρ 31 Ιαν 2010 - 10:35

Ας κρατήσουμε και <<πισινή> γιατί ποτέ δεν ξέρεις υπάρχουν πολλά ερωτήματα αλλά δεν είναι της παρούσης.Αφού κατάντησαν την <<πολύφερνη>> νύφη (τη Δόξα) ,σιτεμένη γεροντοκόρη τι να πεις , οι επιλογές της παντρειάς στενευουν.
Υ.Γ. συγνώμη που μιλάω αλληγορικά.

Τέο

teo-doxa

Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : Αλλοι ζούν για τη Δόξα .....και άλλοι θελουν να ζουν απ΄τη Δόξα...............
Registration date : 08/12/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από animals4 Κυρ 31 Ιαν 2010 - 11:46

APO TWRA PERIMENW EKSTRATEIA STHN KATERINI THN ALLH DEYTERA.......
3-0 TN DIAGORA OPWS K NA EXEI ME OPIONDIPOTE TROPO....1 DIAGORA 2 KATERINI 1 AGROTIKO K META THELW 1000 EISITIRIA GIA VOLO OPWS PIRAN K AYTOI....
PAIDES KSANAFORESTAI THN ASPROMAYRH STOLH K ETOIMASOU GIA MEGALES STIGMES....
THA M PEITE POLI MPROSTA PAS ALLA THA DEITE OTI EXW DIKIO....
DOXA THREISKEIA STHN A ME THN VIA

Φίλε μου μας στεναχωρείς.
Πάλι greeklish ?

+1 Warn. (δυστυχώς το τελευταίο που ενεργεί ως banned μίας μέρας)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την PasGiannina στις Κυρ 31 Ιαν 2010 - 16:35, 2 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : greeklish)
animals4
animals4

Αριθμός μηνυμάτων : 204
Ηλικία : 42
Τόπος : DRAMA
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 03/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από GLORY 4 Δευ 1 Φεβ 2010 - 11:14

ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΥΠΡΙΟΥ ΤΙΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ:
1)ΕΔΩ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ,ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑ 1' ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ.

2)ΔΕΝ ΓΙΟΥΧΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟΠΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ.ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΞΑΝΑΣΗΚΩΝΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ ΜΑΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΥΝΟΥΜΕ.

3)ΣΙΓΟΥΡΑ Ο ΠΑΝΤΑΛΑΚΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΙΟΣ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΚΥΠΡΙΟΣ ΚΡΟΙΣΣΟΣ ΜΕ 9 ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΟΔΕΙΧΤΕΙ ΠΟΛΥ ΓΑΤΟΝΙ ΚΑΙ ΙΚΑΝΟΣ ΣΤΟ MANAGMENT ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟ ΠΙΣΩ ΤΟΥ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΑ ΧΑΡΤΙΑ.

4)ΤΟΥΣ ΕΙΔΑΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΔΟΞΑΙΟΥΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ ΠΟΣΟ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ.ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΧΑΖΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΟΤΙ Ο ΜΠΑΜΠΗΣ ΙΕΧΕ ΤΙΣ ΜΕΤΟΧΕΣ.ΟΚ ΤΙΣ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΑΥΤΗ Η ΔΕΣΜΕΥΣΗ ΤΟΥ ΠΟΝΤΙΟΥ ΟΤΙ ''ΦΕΡΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΟΝ (ΤΟΥΣ) ΕΠΕΝΔΥΤΗ (ΤΕΣ) ΚΑΙ ΓΩ ΣΑΣ ΠΑΡΑΧΩΡΩ ΤΟ ΠΑΚΕΤΑΚΙ.ΕΙΠΑΜΕ Ο ΜΠΑΜΠΗΣ ΕΧΕΙ 1002 ΚΟΥΣΟΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΔΕΣΜΕΥΤΗΚΕ ΕΝΩΠΙΟΝ ΟΛΩΝ (ΜΜΕ, Γ.Σ,ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ,ΚΟΣΜΟΣ) ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟΣ ΒΛΑΚΑΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΡΟΜΠΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙ ΜΕΤΑ ΟΧΙ.

5)ΟΠΩΣ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ ΑΝΟΡΘΩΣΗΣ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ (ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΚΕΤΟ) ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΕΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑΣ.ΔΛΔ ΜΕ 500-600 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΑΝ ΒΑΛΕΙ (ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ) ΣΕ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ 3-4 ΜΥΡΙΑ ΚΑΘΑΡΑ.ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΥ ΝΑ ΕΠΕΝΔΥΕΙ ΚΑΠΟΥ 500ΧΗΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ 3 ΧΑΡΤΙΑ ΜΕΣΑ ΣΕ (ΕΓΩ ΔΕΝ ΛΕΩ ΦΕΤΟΣ) 1,5 ΧΡΟΝΟ?ΕΓΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΑΝΤΩΣ.

6)Ο ΠΟΝΤΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΖΟΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΕΝΕΚΕΣ.ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙ,ΚΑΤΙ ΕΙΔΕ,ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΓΓΥΗΘΗΚΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΠΡΙΟ..

GLORY 4

Αριθμός μηνυμάτων : 2894
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : 9 στα 9....



Registration date : 28/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από SONICPUNK 4 Δευ 1 Φεβ 2010 - 14:23

ΣΥΜΦΩΝΩ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΗ ΔΟΞΑ KAI OTI ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΑΒΡΟΙ ΝΑ ΠΑΝΥΓΙΡΙΖΟΥΜΕ ΠΕΤΣΙΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ....ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΟΛΟΙ Η ΔΟΞΑΙΟΙ ΚΡΑΖΑΤΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ Β. ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΠΗΔΗΞΕ Ο ΜΠΕΟΣ...ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΗΔΑΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΛΕΤΕ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ.........Ο ΔΟΞΑΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟΙ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΚΑΘΑΡΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ........ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΧΡΟΝΙΑ.......ΑΠΟ ΤΟ 87 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΙΑ ΒΡΩΜΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ.........ΜΙΑ ΣΤΟΝ ΒΑΖΕΛΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΟΝ ΓΑΒΡΟ......ΔΛΔ Η ΠΕΡΣΥΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΕΧΕΙ ΖΗΣΕΙ Ο ΔΟΞΑΙΟΣ ΟΠΑΔΟΣ.........ΑΝΕΒΗΚΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕΣ ΟΜΑΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΒΟΘΡΟΥΣ ΤΗΣ Γ ΠΗΡΕΣ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΑΛΛΟΝΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΓΚΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕΣ ΜΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΝΑ ΠΑΡΑΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΟΥ.............
Ο ΓΝΗΣΙΟΣ ΔΟΞΑΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΟΔΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΣΠΑΘΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΦΙΛΑΘΛΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΜΑΣ.........ΕΣΕΙΣ ΟΛΟΙ ΚΡΑΖΑΤΕ ΤΩΝ ΨΩΜΙΑΔΗ ΠΩΣ ΑΝΕΒΗΚΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ.........ΜΕ ΠΡΟΣΧΥΜΑ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΛΑΜΟΓΙΟ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ......ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΑΤΕ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΔΟΘΗΚΑΜΕ ΣΤΗΣ ΟΡΕΞΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ.....ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑΜΕ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΔΛΔ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΤΙ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ...ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΕΡΣΥ ΑΝΑΤΡΑΨΑΜΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΛΟΓΙΚΕΣ ΤΟΥ ΣΑΠΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΣΥΝΙΘΗΖΕΤΑΙ ΝΑ ΛΕΓΕΤΕ ΑΛΛΑ ΒΓΗΚΑΜΕ......ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΑΜΕ......ΑΥΤΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΠΑΜΕ.........ΤΩΡΑ ΤΟ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΚΑΘΕ ΛΑΜΟΓΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΗΣ ΔΟΞΑ...ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΤΩ ΜΕ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΕΓΑΛΟΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΟΜΑΔΕΣ ΒΕΛΙΝΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ........ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.........ΖΗΣΑΜΕ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΥ ΛΙΓΟΙ ΘΑ ΤΟ ΖΗΣΟΥΝ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΘΕΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ..............ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ.............ΔΕΝ ΘΑ ΖΗΣΩ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΛΕΟΝ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΟΙ ΠΙΣΤΕΥΩ.........ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΕ ΑΛΛΗ ΕΠΟΧΗ.... ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΩΝ....ΟΧΙ ΜΑΓΚΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ.....ΤΑ ΛΕΜΕ........
SONICPUNK 4
SONICPUNK 4

Αριθμός μηνυμάτων : 984
Ηλικία : 48
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ...........ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Registration date : 28/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από SONICPUNK 4 Τρι 2 Φεβ 2010 - 13:50

ΠΑΝΤΕΛΗ ΞΕΧΝΑ ΤΟΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ.......ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΤΑ ΚΟΥΜΑΝΤΑ ΣΟΥ.......Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΑΠΑΡΤΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΓΝΗΣΙΟΥΣ ΔΟΞΑΙΟΥΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΠΑΛΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΔΟΞΑΙΟΙ.........ΔΛΔ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΕΝ ΛΕΥΚΩ ΤΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΚΑ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ? ΚΑΛΩΣ ΤΩΝ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΡΕ ΣΥ?
ΑΚΟΥ ΚΑΤΙ ΜΑΓΚΕΣ...............ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΤΩΜΑ ΜΑΣ..........
SONICPUNK 4
SONICPUNK 4

Αριθμός μηνυμάτων : 984
Ηλικία : 48
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ...........ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Registration date : 28/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από GLORY 4 Τρι 2 Φεβ 2010 - 14:14

Ή ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΕΤΑΞΕ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ Ή ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ.
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΔΙΑΛΥΣΕΙ ΤΟΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΑΣΜΕΝΟΣ.
ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΘΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΜΕ ΜΕ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΚΑΚΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.

GLORY 4

Αριθμός μηνυμάτων : 2894
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : 9 στα 9....



Registration date : 28/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από BadBoyG4 Τρι 2 Φεβ 2010 - 15:08

ΓΙΑΤΙ ΕΦΥΓΕ Ο ΜΠΑΜΠΙΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ? ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΩΝΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤΑ ΔΙΑΟΛΟΥ ? ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΘΑ ΑΡΠΑΞΟΥΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ... ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΙΣΤΕΡΕΙ ΤΟΣΟ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΠΡΙΟ ΚΑΙ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΕΝΑ ΧΑΟΣ ? Η ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΡΕΨΕΙ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΤΟΥ , ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΑΠΟΚΑΛΕΙΤΕ ΓΝΗΣΙΟΙ ΔΟΞΕΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΗΝΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ , ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΣΤΗΝ ΤΩΡΑ ΕΠΟΧΗ , ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΗΤΑΝ Ο ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΙ ... ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΚΥΠΡΙΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ , ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ! ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ Η ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝΕ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ! ΚΑΙ ΔΗΛΑΔΗ , ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΚΥΠΡΙΟΣ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ? ΟΛΑ ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ ??? Η ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΘΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΑΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΜΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ . ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΒΡΙΣΤΕ ΜΕ ΚΡΑΨΤΕ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ , ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ! ΚΑΙ ΕΠΙΣΕΙΣ ΔΗΛΟΝΩ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΦΥΓΕΙ ΑΥΤΗ Η ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ !!! ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΖΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΨΟΥΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ , ΠΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΧΩ ΚΛΑΨΕΙ ΕΧΩ ΠΟΝΕΣΕΙ ΕΧΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ... ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΜΟΛΥΝΕΤΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ !!!
BadBoyG4
BadBoyG4

Αριθμός μηνυμάτων : 209
Τόπος : Δεν μπορείς να φανταστείς
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1918
Registration date : 05/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από GLORY 4 Τρι 2 Φεβ 2010 - 15:28

ΤΟ ΝΑ ΛΕΜΕ ΣΤΑ @@ ΜΑΣ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΑΜΑΩ ΟΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΕΥΚΟΛΟ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ.
ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΛΕΜΕ ΟΤΙ Η ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΝΕ ΝΑ ΚΟΝΟΜΑΝΕ.ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΚΟΝΟΜΑΝΕ ΡΕ ΑΔΕΦΕ?ΜΗΝ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.
ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΣΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΕΝ ΛΕΥΚΩ ΣΤΟΝ ΚΥΠΡΙΟ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΠΝΟ ΦΟΥΜΑΡΕΙ ΟΤΙ ΠΑΠΑΡΙΑ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΖΗΤΗΣΕΙ?
ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΗ,ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΕΝΑ ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΟΜΠΥ,ΑΠΟΜΑΚΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ ΔΛΔ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΔΩΣΑΜΕ ΜΑΧΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΙΔΙΑΤΕΡΑ ΜΥΣΤΙΚΟΠΑΘΕΙΣ.ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΣΑΛΠΙ ''ΑΝ ΔΕΝ ΣΠΑΣΕΙΣ ΑΥΓΑ ΟΜΕΛΕΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ'' ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΣΠΑΣΑΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΥΓΟ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΝΑ ΤΑ ΣΠΑΣΟΥΝ.
ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΞΑ,ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΙΟΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΤΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΑΣΤΙΚΑ LOW PROFILE ΚΡΑΤΑΝΕ ΤΑ ΣΤΕΓΑΝΑ.
ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΩΡΕΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ,ΠΟΛΛΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΛΛΑ 1ον ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΠΑΡΟΝΤΟΣ ΚΑΙ 2ον ΑΝ ΥΟΘΕΤΗΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΔΙΑΠΡΑΤΤΩ ΕΓΚΛΗΜΑ ΑΦΗΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΕΛΕΟΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΚΥΠΡΙΟΥ.
ΤΕΛΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ(ΤΙΜΙΟΤΗΤΑ,ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ).

GLORY 4

Αριθμός μηνυμάτων : 2894
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : 9 στα 9....



Registration date : 28/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από BadBoyG4 Τρι 2 Φεβ 2010 - 15:34

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ! Η ΔΡΑΜΑ ΕΧΕΙ ΧΩΡΙΣΤΕΙ ΣΕ 2 ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ , ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝΕ 1 ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝΕ ! ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΩ ΤΟ
ΚΑΙ ΕΠΙΣΕΙΣ ΔΗΛΟΝΩ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΦΥΓΕΙ ΑΥΤΗ Η ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ
ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΜΑΚΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 4 ...
BadBoyG4
BadBoyG4

Αριθμός μηνυμάτων : 209
Τόπος : Δεν μπορείς να φανταστείς
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1918
Registration date : 05/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από SONICPUNK 4 Τρι 2 Φεβ 2010 - 15:59

ΤΕΟ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ........ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΤΑΚΤΙΚΗΣ.......
ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ 3 ΠΡΑΓΜΑΤΑ.............
ΑΥΤΗ Η ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΤΑ ΕΒΑΛΕ ΜΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ......ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΝΟΜΙΜΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ.......ΚΑΙ Ο ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΕ ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ....ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΥΤΟΥ ΤΣΙΤΣΟΣ.......100 ΑΤΟΜΑ ΤΡΕΧΑΜΕ ΝΑ ΔΙΩΞΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ....ΚΑΙ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΜΥΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΕΙΛΕΣ ΚΑΙ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ.......ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙΣ......ΑΛΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΑΚΟΜΑ ΤΣΙΤΣΟ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΛΟΥΣΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...............

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΠΡΙΟ............ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΧΕΡΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ......ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ........Η ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΣΜΕΥΜΕΝΕΣ ΛΟΓΩ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΩΝ......ΔΛΔ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΕΝ ΛΕΥΚΩ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΤΥΧΟΝΤΑ ΤΗΝ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΜΑΣ........ΑΝΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΤΗΝ.......ΑΛΛΑ Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΝΑ..........ΑΝ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΛΑΜΟΓΙΟ ΤΟΤΕ ΑΝΤΙΟ ΔΟΞΑ..........

ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..........Ο ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΙΠΕ ΔΩΡΙΖΩ ΤΗΣ ΜΕΤΟΧΕΣ..........
ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΖΑΡΙΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ Ο ΚΥΠΡΙΟΣ Η Ο ΕΦΟΠΛΙΣΤΗΣ..........ΔΕΝ ΤΟΝ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΜΟΓΙΟ ΑΡΚΕΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ.........

ΑΥΤΑ.............
SONICPUNK 4
SONICPUNK 4

Αριθμός μηνυμάτων : 984
Ηλικία : 48
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ...........ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Registration date : 28/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από doxa_re Τρι 2 Φεβ 2010 - 20:32

BadBoyG4 έγραψε:ΓΙΑΤΙ ΕΦΥΓΕ Ο ΜΠΑΜΠΙΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ? ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΩΝΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤΑ ΔΙΑΟΛΟΥ ? ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΘΑ ΑΡΠΑΞΟΥΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ... ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΙΣΤΕΡΕΙ ΤΟΣΟ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΠΡΙΟ ΚΑΙ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΕΝΑ ΧΑΟΣ ? Η ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΡΕΨΕΙ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΤΟΥ , ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΑΠΟΚΑΛΕΙΤΕ ΓΝΗΣΙΟΙ ΔΟΞΕΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΗΝΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ , ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΣΤΗΝ ΤΩΡΑ ΕΠΟΧΗ , ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΗΤΑΝ Ο ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΙ ... ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΚΥΠΡΙΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ , ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ! ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ Η ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝΕ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ! ΚΑΙ ΔΗΛΑΔΗ , ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΚΥΠΡΙΟΣ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ? ΟΛΑ ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ ??? Η ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΘΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΑΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΜΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ . ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΒΡΙΣΤΕ ΜΕ ΚΡΑΨΤΕ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ , ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ! ΚΑΙ ΕΠΙΣΕΙΣ ΔΗΛΟΝΩ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΦΥΓΕΙ ΑΥΤΗ Η ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ !!! ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΖΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΨΟΥΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ , ΠΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΧΩ ΚΛΑΨΕΙ ΕΧΩ ΠΟΝΕΣΕΙ ΕΧΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ... ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΜΟΛΥΝΕΤΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ !!!


ΜΑΖΙ ΣΟΥ +100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
doxa_re
doxa_re

Αριθμός μηνυμάτων : 174
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ
Registration date : 26/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από fumangus Τρι 2 Φεβ 2010 - 20:43

ΡΕ μαλάκα τι είναι αυτά που λες;;;
Απο που τρώει η ερασυτεχνική ρε ζοντόβολο;;
Κάθεσαι και τρως παπα απο τα λαμόγια που έχουν απλήρωτη 4 μήνες την ομάδα.. Δε φάγαν αυτοί λεφτα και τα έφαγε η ερασυτεχνική;;
Χτες μπροστά σε 30 άτομα ρώτησα τον Κυσσίδη πως έφαγε λεφτά η ερασυτεχνική αφού διαχείρηση δεν ασκούσε στην ΠΑΕ και ξέρεις τι μου είπε;; Οτι έγιναν υπερκοστολογήσεις παικτών. Και όταν τον ρώτησε ποιος φταίει για αυτό είπε το τεχνικό τιμ. Δηλαδή ο Μάλλιος και ο Βασιλακάκης.
Δηλαδή αυτοί που εχουν απλήρωτη την ομάδα εδώ και 4 μήνες κατηγορούν αυτούς που κρατάνε την ομάδα εδω και 4 μήνες και τους ποδοσφαιριστές.
Δηλαδή να ανοίξουμε το στόμα μας;; Για το οτι η ομάδα μας σφαγιάζετε όσο δε σφαγιάστηκε ποτέ, φταιέι η ερασυτεχνική;;; Πού ηταν τα λαμόγια που τη βρίζουν το καλοκαίρι για να κάνουν κινήσεις να προστατέψουν την ομάδα;;;; Το Νικολαϊδη και στη διαιτησία ο ερασυτέχνης του βαλε τρικλοποδιές;; Που μας πουλουσε ο καραγκιόζης παραγοντιλίκι.... Αλλα το μόνο που ένοιαζε στα λαμόγια το καλοκαίρι ήταν να βολέψουν τους δικούς τους διασπαθίζοντας το χρήμα της Δόξας. Και γεμίσαμε υπαλλήλους στη μπουτικ και το γήπεδο λες και είμαστε πολυκατάστημα....
Μου συγκρίνεις τον τσίτσο με την ερασυτεχνική;; Είσαι πολύ μικρός φιλράκι (ηλικιακά). Άμα δεν ήταν αυτοί οι άνθρωποι ακόμα θα είχες τσίτσο και πιθανόν εσύ και πολλοί φίλοι σου που είσται μόνο Δόξα, τώρα θα είσασταν άλλη ομάδα. Είσται Δόξα χάρη στην ερασυτεχνική. Μη το ξεχνάς αυτό..
Μόνο ο Τοματσίδης απο τους Νικολαϊδικούς ήταν τότε μαζί μας στους αγώνες.. Καρατζάδες και Κυσσιδηδες δεν υπήρχαν... Ειδικά ο πρώτος έγινε Δοξαίος πέρσυ. Και όλα τα καφενεία που βρίζουν τον ερασυτέχνη είναι τσιτσοπουλάκια. Ούτε αυτό να το ξεχνάς.
Αμα δε φύγει η ερασυτεχνική θα φύγεις απο το γήπεδο;; ΦΥΓΕ!!!!!!!!!!!!!
Η Δόξα θα χάσει πολύ λιγότερα αν φύγω εγώ η εσύ απο οτι το να φύγει αυτή η ερασυτεχνική..
Γιατί τους βρίζεις;; Τρως παπα οτι διώξαν το Νικολαϊδη; Ξέχασες το Νικολαϊδη που μας έκανε μανούρα για τα καπνογόνα;;; Ξέχασες τις άλλες μανούρες που μς έκανε στο σύνδεσμο;
ΔΕν τον βγάλαμε με τη σημαία της λαϊκής βάσης που μετά την έκανε πολυμετοχικότητα και μετά την εξαφάνησε τελειως;;;
Ποιος μετοχοποίησε τα (ελάχιστα) λεφτά του;;; Η ερασυτεχνική;;;
ΔΕΝ άκουσες στη συνέλευση οτι τα έσοδα απο το Μάϊο ήταν 1.200.000 και τα έξοδα περίπου τόσα. ΦΡΑΓΚΟ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΟΥΣΕ ΜΕ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΑΚΗ. ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ. Και με αυτά τα φράγκα ένοιωσε μάγκας και έδιωξε το Μποδούρογλου και άλλους που θέλαν να μπουν. Τώρα δε θα είχε πρόβλημα οικονομικό η Δόξα.
Η μήπως φταίει η ερασυτεχνική που δεν έδωσε την ομάδα στο χαραλαμπίδη "για να παει μπροστά η Δόξα";;; Ο Σαρίδης χτες μου έλεγε οτι ο χαραλαμπίδης ήταν κελεπούρι που είχε άλλους απο πίσω και τον χάσαμε και πήγε στον ηρακλή. Σήμερα γράφουν οι εφημερίδες οτι ο Ρέμος τον έδιωξε γιατί την έκανε γυριστή και δεν είχε να πληρώσει τα 350.000 που χρειάζοντε στον Ηρακλή.
Καρκίνος στη Δράμα είναι τα καφενεία. Κάποτε αργά η γρήγορα θα το καταλάβεις. Και μόνο που τα καφενεια είναι εναντίων της ερασυτεχνικής εμένα μου φτάνει για να την στηρίζω. Είναι δέίκτης αγνότητος. Οποιον βρίζουν, εκείνος είναι ο σωστός.
Τα καφενεία ήταν τα προπύργια του τσίτσου, ούτε αυτό μην το ξεχνάς.
Ήθελες τον κοκο ντίνεφ; Γιατί; Συνίθησες 1 χρόνο τα πανυγήρια και τώρα δεν μπορείς χωρις αυτά; Άλλοι φάγαν 15 χρόνια απο τη ζωή τους για να δουν Δόξα καθαρή και εμείς δε μπορούμε να κάνουμε 1 χρόνο υπομονή;
Στη Βουλγαρία γιατί εριξε την ομάδα του και τώρα πήρε άλλη;; Βαράτε καλά; Κοροϊδεύετε τους καβαλιώτες, αλλα και εμείς με Ψωμιάδη δεν θα έιμασταν πολύ καλύτερα.
Εκανε ενα γύρο καλό η Καβάλα και μου θέλετε όλοι Ψωμιάδη!! Ουστ ρε λοιμά! Δείτε τώρα τη Καβάλα που θα παλέψει για σωτηρία. Για αυτό είστε Δόξα ρε λιγούρια;; Να βλέπετε 2 καραβιές μισθοφόρους και 5 προπονητές κάθε χρόνο;; Για να ξεπλένουν οι άλλοι τα λεφτά;; Να πάτε να γίνεται ολυμπιακός και παοκ, δεν έχεται ιδέα απο Δόξα.. Και ειδικά εσείς που θέλετε να το παίζετε οπαδοί. Και οπαδός θα πεί να σέβεσε και κάποιους που έχουν κάνει αγώνες στο παρελθόν. Άμα δε τους σέβεσε πούλο....
fumangus
fumangus

Αριθμός μηνυμάτων : 619
Τόπος : Εκεί ψηλά στη Βόρειο Ελλάδα, που διάλεξε ο Διόνυσος να γεννηθεί
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 26/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από pit1918 Τετ 3 Φεβ 2010 - 1:57

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΜΕΝΗ ΝΑ ΔΙΑΛΥΣΕΙ, Η ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΟΡΙΣΜΕΝΩΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΑ ...ΚΡΙΜΑ
pit1918
pit1918

Αριθμός μηνυμάτων : 297
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 02/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από mario4 Τετ 3 Φεβ 2010 - 2:14

fumangus respect

τελικά κάθε μέρα συνειδητοποιώ ότι μοιάζουμε σε πάρα πολλά πράματα!
ακόμα και στις απόψεις των οπαδών μας.
γιατί έχουμε και μεις πολλώ λογιώ φρούτα.. ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Icon_rolleyes
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 4 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης