Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

+29
animals4
vsoulis
kissDoxaANIMALS4
teo-doxa
doxadramas4
pit1918
kostas4
SONICPUNK 4
DoxaDramasG4
burgos
sellos
miltosdoxa
morfi
doxa_re
zaxos4snakes
apaixtos
GLORY 4
nik.18
Sir George
monoDOXA!!!
Michael
mario4
mavraetos_4
fumangus
spk
iraklio4
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
brewster
BadBoyG4
33 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από GLORY 4 Πεμ 28 Ιαν 2010 - 16:21

ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΣΑ ΣΤΗΝ SUPER LAEAGUE Very Happy Very Happy Very Happy
ΤΑ ΣΚΟΥΛΗΚΙΑ ΝΑ ΒΟΛΟΔΕΡΝΟΥΝ ΕΚΕΙ ΣΤΟ Α' ΤΟΠΙΚΟ ΜΙΑ ΖΩΗ............

GLORY 4

Αριθμός μηνυμάτων : 2894
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : 9 στα 9....



Registration date : 28/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από spk Παρ 29 Ιαν 2010 - 2:16

Αν είναι λαμόγιο ο Κύπριος,εγώ προτιμώ να παίζουμε με τον Πανδραμαικό και την Πετρούσα.Τώρα που είμαι σχεδόν σίγουρος ότι είναι απατεώνας αλλά όχι απόλυτα,δεν ξέρω,είμαι μπερδεμένος.Ντε και καλά αν έπρεπε να σου πω τώρα,θα σου έλεγα να έρθει αλλά με μια δικιά μας υγιή λέσχη που δε θα του επιτρέψει να λαμογίζει.Αν το κάνει,δρόμο και βουρ στα τοπικά.Μαγκιά μας και καμάρι μας...

spk

Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 12/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από Sir George Παρ 29 Ιαν 2010 - 8:17

Ας με βγαλει (ο οποιοσδηποτε Κυπριος) Σουπερ Λιγκ, ας με κρατησει εκει 20 χρονια ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ, ας παιξω κανεναν τελικο κυπελλου, κανενα ουεφακι, ας με κανει κερδοφορα επιχειρηση και οπως πρεπει να ειμαι και ονειρευομαι, ας με δωσει σε καλα χερια οταν φυγει και καθαρο... και απο κει και περα ας βαλει και 5 φραγκα στην τσεπη (οχι απαραιτητα απο το ταμειο της ομαδας)... δεν με νοιαζει... για μενα θα ειναι πρωτος μαγκας... αν θελουμε καποιον που θα βαζει 100-200-300-400 χιλιαρικα καθε χρονο απο την τσεπη του, τοτε ψαχνουμε για εναν κοινως λεγομενο μαλακα που αργα ή γρηγορα θα καταρρευσει... θεωρω οτι η ομαδα χρειαζεται σωστη διαχειρηση πανω απο ολα και προεδρο να ασχολειται απο κοντα και θα γνωριζει 5 πραγματα επι του ποδοσφαιρου... δεν ξερω αν αυτος ειναι ο Παντελη αλλα καποια πραγματα εκ πρωτης παντα οψεως μπορει να τα φερει εις περας... Στο ιντερνετ πολλα γραφονται και γενικα ακουγονται στην κοινωνια ... το θεμα ειναι ποιος τα γραφει και τα λεει αντιστοιχα ... και στα σαιτ μας γραφονται τοσα, αλλα ποσα αληθευουν πραγματικα ? εδω ο αλλος μου γραφει παπαριες με βασει οσα ακουει στα καφενεια, τι να λεμε τωρα ...

ΤΟ ΞΥΛΟ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ !!!
Sir George
Sir George

Αριθμός μηνυμάτων : 932
Ηλικία : 47
Τόπος : Drama
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : Δόξα Δράμας Δόξα Δράμας μια ζωή όπου παίζεις θα είμαστε εκεί...
Registration date : 26/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από GLORY 4 Παρ 29 Ιαν 2010 - 9:04

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ.....ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΟΞΑΙΟΙ ....ΜΑΛΑΚΑ Ή ΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ?
ΤΟΥΣ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ.ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΛΥΣΗ.
ΑΡΑ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΕΛΩ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΣΤΗΝ Α' ,ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΦΕΤΟΣ,ΘΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΣΗ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΥΣΗ ΜΟΥ ΑΝΗΚΩ,ΘΑ ΔΩ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΤΥΧΩ (Π.Χ ΕΝΑ ΟΥΕΦΑΚΙ),ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ ΔΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΙΚΤΟΥΡΑ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΑΜ ΣΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΤΕΛΗ ΕΧΩ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ.

GLORY 4

Αριθμός μηνυμάτων : 2894
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : 9 στα 9....



Registration date : 28/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από doxa_re Παρ 29 Ιαν 2010 - 10:14

Sir George έγραψε:Ας με βγαλει (ο οποιοσδηποτε Κυπριος) Σουπερ Λιγκ, ας με κρατησει εκει 20 χρονια ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ, ας παιξω κανεναν τελικο κυπελλου, κανενα ουεφακι, ας με κανει κερδοφορα επιχειρηση και οπως πρεπει να ειμαι και ονειρευομαι, ας με δωσει σε καλα χερια οταν φυγει και καθαρο... και απο κει και περα ας βαλει και 5 φραγκα στην τσεπη (οχι απαραιτητα απο το ταμειο της ομαδας)... δεν με νοιαζει... για μενα θα ειναι πρωτος μαγκας... αν θελουμε καποιον που θα βαζει 100-200-300-400 χιλιαρικα καθε χρονο απο την τσεπη του, τοτε ψαχνουμε για εναν κοινως λεγομενο μαλακα που αργα ή γρηγορα θα καταρρευσει... θεωρω οτι η ομαδα χρειαζεται σωστη διαχειρηση πανω απο ολα και προεδρο να ασχολειται απο κοντα και θα γνωριζει 5 πραγματα επι του ποδοσφαιρου... δεν ξερω αν αυτος ειναι ο Παντελη αλλα καποια πραγματα εκ πρωτης παντα οψεως μπορει να τα φερει εις περας... Στο ιντερνετ πολλα γραφονται και γενικα ακουγονται στην κοινωνια ... το θεμα ειναι ποιος τα γραφει και τα λεει αντιστοιχα ... και στα σαιτ μας γραφονται τοσα, αλλα ποσα αληθευουν πραγματικα ? εδω ο αλλος μου γραφει παπαριες με βασει οσα ακουει στα καφενεια, τι να λεμε τωρα ...

ΤΟ ΞΥΛΟ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ !!!

+100000000000000000000000000
ΚΙ ΑΠ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΝΑΙ ΔΕ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ
ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΠ ΤΟ -500.000, ΑΣ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΣΤΟ +10.000.000 ΜΕ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΚΙ ΑΣ ΦΑΕΙ ΚΙ ΑΛΛΑ 5.000.000 ΑΥΤΟΣ. ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ.
doxa_re
doxa_re

Αριθμός μηνυμάτων : 174
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ
Registration date : 26/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από apaixtos Παρ 29 Ιαν 2010 - 10:53

πολυ σωστο αυτο που ειπες "δοξα_ρε".ο τυπος απο τα -10εκ τους πηγε +5(ισως και παραπανω)και καταχραστηκε 500.000χιλ,τα οποια τα γυρισε και πισω...οποτε βλεπουμε οτι τα καλα που εκανε ειναι πολλα περισσοτερα απο τα κακα!
apaixtos
apaixtos
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1969
Ηλικία : 38
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Registration date : 26/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από SONICPUNK 4 Παρ 29 Ιαν 2010 - 11:07

EMENA MΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΑ ΤΣΙΜΠΟΥΡΙΑ ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΟΝΤΑΙ ΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΟΥΝ ΠΑΛΙ (ΚΙΣΣΙΔΗΣ - ΚΑΡΑΤΖΑΣ) ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΕΣΟΔΑ Η ΟΜΑΔΑ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΧΡΕΩΜΕΝΟΙ 500.000 ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΤΟΥΣ,
ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΥΣ ΔΙΑΤΗΤΕΣ, ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΔΙΧΑΣΑΝΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ.....
SONICPUNK 4
SONICPUNK 4

Αριθμός μηνυμάτων : 984
Ηλικία : 48
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ...........ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Registration date : 28/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από doxa_re Παρ 29 Ιαν 2010 - 12:43

ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΝΙΚΑΝΟΥΣ ΑΥΛΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΕΞΟΥΝ ΠΑΛΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΒΛΗΘΟΥΝ.
doxa_re
doxa_re

Αριθμός μηνυμάτων : 174
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ
Registration date : 26/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από GLORY 4 Παρ 29 Ιαν 2010 - 13:49

ΡΕ ΣΕΙΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΗΓΟΥΝΤΑΝ ΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΟ ΤΣΟΥ-ΛΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟΣ,ΞΕΡΕΙ ΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΟΥΛΑ.
ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥ ΦΟΡΤΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ.....ΛΙΓΟΥΣ,ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΥΣ,ΤΣΟΜΠΑΝΟΥΣ....ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΠΕΣ ΤΕ ΣΟΥΣ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΑΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΚΟΒΕΙ ΦΑΤΣΕΣ.
ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΦΤΑΝΕΙ........
ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΕΓΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΘΥΣΤΑ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ.

GLORY 4

Αριθμός μηνυμάτων : 2894
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : 9 στα 9....



Registration date : 28/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από doxa_re Παρ 29 Ιαν 2010 - 14:50

spk έγραψε:Αν είναι λαμόγιο ο Κύπριος,εγώ προτιμώ να παίζουμε με τον Πανδραμαικό και την Πετρούσα.Τώρα που είμαι σχεδόν σίγουρος ότι είναι απατεώνας αλλά όχι απόλυτα,δεν ξέρω,είμαι μπερδεμένος.Ντε και καλά αν έπρεπε να σου πω τώρα,θα σου έλεγα να έρθει αλλά με μια δικιά μας υγιή λέσχη που δε θα του επιτρέψει να λαμογίζει.Αν το κάνει,δρόμο και βουρ στα τοπικά.Μαγκιά μας και καμάρι μας...

Ή ΠΑΡΑΓΚΑ 'Η ΜΑΡΜΑΓΚΑ. ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ. ΡΩΤΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ! (ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΜΟΓΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ ΚΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΚΙΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΛΙΣΤΑ)
doxa_re
doxa_re

Αριθμός μηνυμάτων : 174
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ
Registration date : 26/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από kostas4 Παρ 29 Ιαν 2010 - 15:07

spk ΜΑΖΙ ΣΟΥ...ΚΑΛΙΑ Η ΜΑΡΜΑΓΚΑ...
kostas4
kostas4

Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 31
Τόπος : Καμινια,Ηρακλειο
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : Ο.Φ.Η
Registration date : 06/08/2009

http://www.freeofi4.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από pit1918 Παρ 29 Ιαν 2010 - 16:09

doxa_re έγραψε:ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΝΙΚΑΝΟΥΣ ΑΥΛΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΕΞΟΥΝ ΠΑΛΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΒΛΗΘΟΥΝ.

ΟΠΩΣ...?
pit1918
pit1918

Αριθμός μηνυμάτων : 297
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 02/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από GLORY 4 Παρ 29 Ιαν 2010 - 16:11

PIT1918,DOXARAS,DUAN Very Happy

GLORY 4

Αριθμός μηνυμάτων : 2894
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : 9 στα 9....



Registration date : 28/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από doxa_re Παρ 29 Ιαν 2010 - 18:28

ΔΟΞΑ – ΠΑΝΤΕΛΗ: ΕΚΡΗΚΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ , ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΙΩΣΗ
ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΕΚΠΟΜΠΗ PRE GAME ΤΗΣ SPORT DRAMA.
Στην εκπομπή PRE GAME με το Σ. Πετρόπουλου είχαμε την τηλεφωνική
παρέμβαση του έγκριτου δημοσιογράφου του Ρ.Ι.Κ. κ. Αχιλλέα Γεωργιάδη
και σε ερώτηση μας μας να σκιαγραφήσει την παραγοντική και
επιχειρηματική οντότητα του υποψήφιου Μεγαλομετόχου κ.Α. Παντελή είπε
κατά λέξη.
« Θεωρώ τη ΔΟΞΑ τυχερή ομάδα αφού η παραγοντική ιστορία του Α.
Παντελή και η εμπλοκή του στη διοίκηση της Ανόρθωσης ήτανε η αφορμή και
η αιτία η Ανόρθωση από τα αζήτητα του Κυπριακού ποδοσφαίρου βρέθηκε
στην ελίτ του Ευρωπαϊκού Ποδοσφαίρου και στους ομίλου CHAMPION LEAGUE.
Η έλευση στην Κύπρο γνωστών παγκοσμίως ποδοσφαιριστών ήταν απορια της
δραστηριότητας του κ. Παντελή . Έρχεται στη Δράμα συνοδευόμενος από
τους συνεργάτες του και είναι άνθρωπος που δίνεται και πιστεύει αυτό
που κάνει. Στη Κύπρο θα παρακολουθούμε τη πορεία της ΔΟΞΑΣ που
εκπροσωπεί και μία μαρτυρική πόλη τη Δράμα και ξέρουμε τα αισθήματα του
Δραμινού λαού για τη Μεγαλόνησο.
Η συνύπαρξη ΔΟΞΑΣ και Παντελή μόνο ένα αποτέλεσμα θα φέρει μόνο
επιτυχίες . Κάποια στιγμή θα έρθω να παρακολουθήσω αγώνες της ΔΟΞΑΣ.».
doxa_re
doxa_re

Αριθμός μηνυμάτων : 174
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ
Registration date : 26/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από doxa_re Παρ 29 Ιαν 2010 - 21:57

ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ εκνευριστική
doxa_re
doxa_re

Αριθμός μηνυμάτων : 174
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ
Registration date : 26/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από doxadramas4 Παρ 29 Ιαν 2010 - 23:45

Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία του δημοσιογράφου της SPORTDRAMA με τον κ. Α. Παντελή επιβεβαιώθηκε τελικά η άφιξη του στο αεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλος της Αθήνας στις 22:30. Η καθυστέρηση και η αλλαγή του προορισμού αντί του αεροδρομίου της Θεσσαλονίκης οφείλεται στις δυσμενείς καιρικές συνθήκες που επικρατούσαν.

Αυτή την στιγμή γίνονται προσπάθειες για επιβίβασή του σε μια από τις επόμενες πτήσεις προς το αεροδρόμιο Μακεδονίας. Εμείς θα είμαστε μαζί σας online όλο το 24ωρο. Για κάθε νεότερη πληροφορία που αφορά την άφιξη του κ. Α. Παντελή και το πολυπόθητο ραντεβού με τον κ. Νικολαίδη για την τελική συμφωνία μεταβίβασης του πλειοψηφικού πακέτου των μετοχών.

ΕΠΕΙΔΗ Η ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΤΡΕΧΟΥΝ…ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΟΤΕΡΑ





αντιγραφη απο σπορτδραμα...

αυτη η ομαδα εχει καταρα...
μα ειναι δυνατον ολα μα ολα να πανε στραβα....

doxadramas4

Αριθμός μηνυμάτων : 657
Ηλικία : 46
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 13/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από teo-doxa Σαβ 30 Ιαν 2010 - 0:15

Εγώ ένα ξέρω ο Παντελή στην Κύπρο είχε Δέλλα στη Δράμα θα έχει βδέλλα.
Μιλάμε για πολύ βδέλλα.

Υ.Γ.1 ας μας πεί την ομάδα αίματος που έχει να τον έχουμε έτοιμο αίμα για μετάγγιση.

Υ.Γ. 2 Δραμινά λαμόγια των καφενείων ξέρετε το δρόμο, βουρ στο ψαχνό.

Υ.Γ. 3 και ο καστρινός να αναστηθεί τα δραμινά λαμόγια πάλι θα έλεγαν λόγια όπως π.χ. ότι δεν είναι Δραμινός.
Αρκετά σας ζάλισα.

teo-doxa

Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : Αλλοι ζούν για τη Δόξα .....και άλλοι θελουν να ζουν απ΄τη Δόξα...............
Registration date : 08/12/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από spk Σαβ 30 Ιαν 2010 - 0:16

Καλά,είπα ότι είμαι ΣΧΕΔΟΝ σίγουρος ότι είναι λαμόγιο,δεν κόβω και το...χέρι μου.Μακάρι να είναι καθαρός ή και να βρώμικος να είναι,να φερθεί καθαρά στη Δόξα.Συναλλαγές στο παρασκήνιο και ''προστασία της ομάδας από τα χειρουργεία'' εγώ δε γουστάρω.Καλύτερα σφαγμένος αλλά καθαρός...Ότι και να΄ναι όμως,θα αναγκαστεί να γίνει λαμόγιο σε αυτήν την κατηγορία,με την πίεση του κόσμου για επιτυχίες,μια πίεση που πηγάζει από την ιστορία μας.Οπότε,για να μη γίνει λαμόγιο,ας φτιάξουμε αυτήν τη ρημαδολέσχη να τον ελέγξουμε και αυτόν και όσους ακολουθήσουν στη θέση του...Γιατί το ενδεχόμενο να επιχειρήσει λαμογιές,να τον καβαλήσουν τα έμπειρα λαμόγια παράγοντες της κατηγορίας,των άλλων ομάδων,που είναι χρόνια βουτηγμένοι στη μπόχα και ''αηδιασμένος και ξενερωμένος'' να φύγει,αφήνοντας ένα κάρο υποχρεώσεις στην ομάδα,δε θέλω να το σκέφτομαι...Και ότι έχω αντίθετη άποψη με την πλειοψηφία της Δράμας,για να μην πω σχεδόν με όλους τους Δοξαίους,σε αυτό το θέμα,το ξέρω αδερφέ doxa_re...Τέλος πάντων,τραβηγμένα είναι όλα αυτά ΤΩΡΑ.Ας έρθει μια φορά και βλέπουμε...

spk

Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 12/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από pit1918 Σαβ 30 Ιαν 2010 - 0:20

Η καθυστέρηση και η αλλαγή του προορισμού αντί του αεροδρομίου της Θεσσαλονίκης οφείλεται στις δυσμενείς καιρικές συνθήκες που επικρατούσαν.

Shocked Shocked Shocked
pit1918
pit1918

Αριθμός μηνυμάτων : 297
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 02/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ Σαβ 30 Ιαν 2010 - 10:49

ΕΧΩ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ..ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΠΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΚΟΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΡΑΤΖΑ ΚΥΣΣΙΔΗ.ΣΥΜΦΩΝΩ ΒΑΛΤΕ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΚΕΡΙΔΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΕΡΔΗ Η ΜΠΟΥΤΙΚ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ 7 ΗΜΕΡΕΣ ΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΗΜΕΡΑ..ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ...
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 5412
Ηλικία : 36
Τόπος : ΞΑΝΘΗ ΠΛΕΟΝ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΜΟΝΑΧΑ ΔΟΞΑ
Registration date : 23/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από kissDoxaANIMALS4 Σαβ 30 Ιαν 2010 - 14:30

EMENA MΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΑ ΤΣΙΜΠΟΥΡΙΑ ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΟΝΤΑΙ ΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΟΥΝ ΠΑΛΙ (ΚΙΣΣΙΔΗΣ - ΚΑΡΑΤΖΑΣ) ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΕΣΟΔΑ Η ΟΜΑΔΑ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΧΡΕΩΜΕΝΟΙ 500.000 ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΤΟΥΣ,
ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΥΣ ΔΙΑΤΗΤΕΣ, ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΔΙΧΑΣΑΝΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ..... SONICPUNK4

ΕΓΡΑΨΕΣ ΑΥΤΑ ΕΝ ΑΓΝΟΙΑ ΣΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΤΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΡΩΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΑΛΑΝ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΡΩ ΣΤΗΝ ΔΟΞΑ ΚΑΙ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΠΕΡΣΙ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΗΘΙΚΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΒΑΖΟ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΚΥΣΣΙΔΗΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ SONICPUNK4 ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ...

kissDoxaANIMALS4

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 26/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από doxadramas4 Σαβ 30 Ιαν 2010 - 15:00

ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ..
ΕΣΩΣΤΡΕΦΕΙΑ, ΑΛΛΗΛΟΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ,ΔΙΧΟΝΟΙΑ... (ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΘΗΣΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΕΥΧΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΤΛ. ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΔΟΞΑ ΚΑΙ Η ΛΕΞΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ... ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ ΛΥΠΕΣ)

ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΡΑ Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ...

ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ... Η ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΤΗΣ ΔΙΑΛΥΣΗΣ , ΑΠΟ ΩΡΑ ΣΕ ΩΡΑ ΔΙΑΛΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΝΩΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΜΑΣ (ΞΕΡΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΣΤΗΝ ΣΦΑΙΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ) ΑΝΑΖΗΤΟΥΜΕ ΦΤΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΟΛΟΓΙΖΟΥΜΕ ΕΥΘΥΝΕΣ...



ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ


Τελευταία ενημέρωση Σάββατο 13:15
Μέχρι αυτήν την ώρα δεν έχει δεχθεί τηλεφώνημα ο κ. Νικολαϊδης από τον κ. Παντελή για γίνει αυτή η πολυαναμενόμενη συνάντηση!!!!!!!!!!


ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΗ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

https://www.youtube.com/watch?v=7YVc0bj3Wzw


ΚΑΙ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ ΟΤΙ Ο Κ. ΜΠΑΜΠΗΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ ΜΕ ΧΡΥΣΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ,
ΑΝ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΚΟΠΟ Η ΔΥΝΑΜΕΙΣ Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΔΙΔΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ....
ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΔΙΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....

ΚΡΙΜΑ...

doxadramas4

Αριθμός μηνυμάτων : 657
Ηλικία : 46
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 13/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από doxadramas4 Σαβ 30 Ιαν 2010 - 15:03

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ Γ ΤΟΠΙΚΟ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ
ΘΑ ΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΔΟΞΑΡΑ.....

ΕΞΑΛΟΥ ΤΟ ΧΡΩΣΤΑΩ ΣΤΟΝ ΣΥΓΧΩΡΕΜΕΝΟ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ
ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ...


ΔΟΞΑ ΘΥΜΗΣΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ (ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ) ΜΑΖΙ ΣΟΥ

doxadramas4

Αριθμός μηνυμάτων : 657
Ηλικία : 46
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 13/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από SONICPUNK 4 Σαβ 30 Ιαν 2010 - 16:17

ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΠΗΚΕ Η ΟΜΑΔΑ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΣΑΣ...ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΚΛΕΨΕΣ ΕΣΥ Η Ο ΑΛΛΟΣ...ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΣΑΣ ΘΑ ΚΡΑΞΩ.....ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΑΜΕ ΜΕΣΑ 500.000 ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ? ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΛΕΚΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΙΤΟΥΡΑ ΤΟΝ ΤΡΩΝΕ ΟΙ ΚΟΤΕΣ.........ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΑΞΙΟΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΕΣΟΔΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΨΕΤΕ ΣΩΣΤΑ...
Κ. ΚΥΣΣΙΔΗ ΠΟΣΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΝΑΤΕ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΣΑΝ ΠΑΕ? ΜΟΝΟ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ............ΑΥΤΑ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΜΥΓΑΣ.......

Α ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΠΕΣ ΤΟΝ ΚΑΡΑΤΖΑ ΟΤΑΝ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΤΟ ΚΙΝ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΠΙΟ ΣΙΓΑ......ΓΙΑ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ......ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ......ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.......
SONICPUNK 4
SONICPUNK 4

Αριθμός μηνυμάτων : 984
Ηλικία : 48
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ...........ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Registration date : 28/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΚΗ ΚΥΠΡΟ, ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΔΟΞΑΣ

Δημοσίευση από BadBoyG4 Σαβ 30 Ιαν 2010 - 16:27

ΕΧΕΙ ΑΝΙΞΕΙ ΕΝΑΣ ΕΜΦΙΛΙΟΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ , ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ !!! ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΟ ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΔΙΚΟ ! ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΞΑ !!! ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ ΘΕΛΩ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ , ΑΜΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΜΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΣΤΗΝ ΔΟΞΑ ΤΟΤΕ ΚΑΡΚΙΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΟΥ ΤΑ ΣΟΓΙΑ !!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟΙ ΕΦΑΓΑΝ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΠΙΟΙ ΟΧΙ !!! ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΠΛΕΟΝ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΛΘΩΝ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΘΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΤΕΛΙΚΑΟ ΚΥΠΡΙΟΣ Η ΟΧΙ !!!
BadBoyG4
BadBoyG4

Αριθμός μηνυμάτων : 209
Τόπος : Δεν μπορείς να φανταστείς
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1918
Registration date : 05/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης