Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

+15
Michael
zografou
aigaleo
thanosleeds
Bullet
ilisios
veteranos-6-
Mitsos14
Boas12
M0orb1d
Barbabilios
mike66diagoras
PasGiannina
mike12
fotis gate12
19 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από Sakis Τρι 1 Φεβ 2011 - 23:09

εγώ προσωπικα τα facebook και τα όμοιά τους τα γράφω στα @@. Δεν τα χρησιμοποιώ ούτε μ αρέσουν. Και αν θες την άποψή μου είναι χαζομάρα να βάζεις την φάτσα σου στο ιντερνετ οπαδικά. Πας και λίγο γυρεύοντας. Οκ είμαι άλλης εποχής κι ας έχω καλή σχέση με την τεχνολογία. Το καταλαβαίνω. Και τα τσαμπουκαλίκια μέσω ιντερνετ είναι αστεία. Φαντάσου εγώ να ανοίξω ένα facebook και να βάλω μια φωτο ενός μπράβου του Μπέου χαχαχαχα ή φαντασού να δείς κανα ξερακιανό 1,50 και 60 κιλά και να είναι kickbox champion αλλά ζαμπίδης και να σε σαπίσει σε κανα ραντεβού. Είχα διαβάσει κάποτε ότι κάποιοι μπαίνουν με γυναικεία ονόματα και φωτό από μουνάρες και έκλειναν ραντεβού σε οπαδούς και πήγαιναν 10 άτομα στο ραντεβού και τους στελναν νοσοκομείο !!! :lolll:
Γιαυτό πήγαινε στο γηπεδάκι βγάλε το άχτι σου εκεί βρίσε θεούς και δάιμονες να ξεδώσεις και όχι ακρότητες γιατί υπήρξαν πολλοί στο παρελθόν που τους σημάδεψε μια κακή στιγμή σε ένα γήπεδο

Sakis

Αριθμός μηνυμάτων : 629
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 02/11/2009

http://www.ilisiakos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από mike12 Τρι 1 Φεβ 2011 - 23:15

saki για το fb δεν λεει εσενα.....
τον φιλο mad max λεει....που εδω ειναι ο κυριος bullet.......αλλα κατι εχει επαθε το καμαρι μασ και του κοπηκε η μιλια ρε γμτ.......
mike12
mike12

Αριθμός μηνυμάτων : 822
Ηλικία : 37
Τόπος : αιγαλεω
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 17/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από Sakis Τρι 1 Φεβ 2011 - 23:23

ρε μην μανουριάζετε με κόσμο που δεν ξέρετε ούτε έχετε δεί ποτέ στην ζωή σας...είναι χαζομάρα. Έχεις σκεφτεί ότι κάποιον που μπινελικώνεις στο ιντερνετ μπορεί να είναι συνάδελφός σου στην δουλειά ή κανα συγγενής σου ? τραβηγμένο αλλά θεωρητικά μπορεί να συμβεί....

Sakis

Αριθμός μηνυμάτων : 629
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 02/11/2009

http://www.ilisiakos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από gregory12 Σαβ 5 Φεβ 2011 - 22:54

ΑΥΤΑ ΣΑΚΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΑΥΡΑΚΟ (MAD MAX) ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΕ ΠΟΤΕ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΛΛΑ ΠΕΣ ΤΟΥ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ ΛΙΓΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙ
gregory12
gregory12

Αριθμός μηνυμάτων : 517
Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : Αιγάλεω
Ομάδα : ΑΙΓΑΛΕΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ
Registration date : 16/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης