Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

+15
Michael
zografou
aigaleo
thanosleeds
Bullet
ilisios
veteranos-6-
Mitsos14
Boas12
M0orb1d
Barbabilios
mike66diagoras
PasGiannina
mike12
fotis gate12
19 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από zografou Σαβ 29 Ιαν 2011 - 17:23

Μιχαλη σε αυτη την κατηγορια πρεπει να κανουν αιτηση οι ομαδες ωστε τα τερματα να εχουν 25 μετρα μηκος και 15 υψος
zografou
zografou

Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ομάδα : Ηλυσιακός
Ομάδα : ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Registration date : 07/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από Bullet Σαβ 29 Ιαν 2011 - 21:10

http://www.citysquad.gr/

τι θέλει να πει ο ποιητής με το " Οι οπαδοί δεν χρειάζονται εισιτήρια" ?

Bullet

Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 16/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από Bullet Σαβ 29 Ιαν 2011 - 21:15

και κάτι άλλο που μόλις το είδα τώρα

εισΙτήρια είναι η σωστή λέξη όχι εισΗτηρια κάποιος έλειπε από το μάθημα ορθογραφίας

Bullet

Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 16/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από gregory12 Σαβ 29 Ιαν 2011 - 22:50

ΛΟΙΠΟΝ BULLET ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΡΙΑ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑΣ.
gregory12
gregory12

Αριθμός μηνυμάτων : 517
Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : Αιγάλεω
Ομάδα : ΑΙΓΑΛΕΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ
Registration date : 16/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από aigaleo Σαβ 29 Ιαν 2011 - 23:21

Bullet έγραψε:http://www.citysquad.gr/

τι θέλει να πει ο ποιητής με το " Οι οπαδοί δεν χρειάζονται εισιτήρια" ?

θα σου εξηγησω εγω τι θελει να πει ο ποιητης ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΟΙ ΑΛΛΑ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΨΥΧΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΙΞΑΜΕ ΣΤΟ Ν ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ

ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΕΡΧΕΤΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΠΟΙΟΣ ΚΟΚΟΚΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΕΑΤΡΟ

ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΓΡΑΨΟΙ ΟΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΙ ΟΠΑΔΟΙ

ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΩΡΑΙΟ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

aigaleo

Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 19/10/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από aigaleo Σαβ 29 Ιαν 2011 - 23:23

zografou έγραψε:προσωπικα ειμαι υπερ των μετακινησεων οπαδων παντου και παντα,θα μιλησω στα ισα τωρα και ας κατηγορηθω απο μερικους ηλυσιακους,καλα εκανε το αιγαλεω και δεν εδωσε εισητηρια,φυσικα το εκανε για να μην φαει προστιμο για τις μαλακιες που θα γινοντουσαν με τους ηλυσιακους,και οχι γιατι τους επιασε ο πονος για τα επεισοδια,και δεν μιλαω για το αιγαλεω προσωπικα,ολες οι διοικησεις αν ξερανε οτι δεν θα φανε προστιματα μεχρι και μαζι θα βαζανε να κατσουν οι οπαδοι,στα παπαρια τους για 100 σπασμενα κεφαλια,αρκει να πληρωναν το 10αρικακι για το ταμειο,και αυτο επρεπε να κανουν και τα δικα μας τα γατονια στο πρωτο γυρο,οποτε καλα να παθουν που γινανε ζημιες στο γηπεδο,προστιμο δεν γνωριζω αν εφαγαν,πηραν απο τους αιγαλεωτες 150 ευρω πχ,σκασανε 1000 για τις ζημιες,μιλαμε για μυαλο κουκουτσι!!!ολη η ελλαδα ηξερε τι θα γινει και απο τις 2 πλευρες με την μαλακια που δερνει 50 απο την μια πλευρα και 50 απο την αλλη,δεν βλεπουν τα χαλια τους που βρεθηκε ενας μητροπουλος και πηδηξε 2 ομαδες β εθνικης για πλακα,και η δ εθνικη μια χαρα ειναι,στην α αθηνων μην βρεθουνε και πεφτουμε για υπνο το σαββατο στις 8 το βραδυ για να προλαβουμε να ξυπνησουμε νωρις την κυριακη που θα παιζουμε στις 11 το πρωι

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΛΟΓΙΚΟΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΠΟ 30 ΗΛΙΘΙΟΥΣ

aigaleo

Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 19/10/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από zografou Κυρ 30 Ιαν 2011 - 17:42

προφανως εισουνα στο γηπεδο,δεν ειδες ατομα να προσπαθουν να σταματησουν την μαλακια που ειχε αρχισει;και συνηθως ο λογικος που παντα ειναι πανω απο 25χρ δυσκολα μπαινει αναμεσα στις πετρες για αυτο ειναι και λογικος,οπως επισης ολοι ξερουμε σε ποια ομαδα ανηκαν αυτοι που καναν τα χειροτερα,και το ξερουμε και εμεις πολυ καλα οτι στην περιοχη κουμαντο κανουν αλλοι,τα ιδια ειχαν καναν στο ματβ εθνικης με τον αρη, και δυστυχως δεν εχουμε την δυναμη να τους σταματησουμε,και τον τελευταιο μηνα εχουν γινει πολλα με τους συγκεκριμενους,αυτο ειναι αλλη ιστορια και δεν ειναι του παροντος,οπως επισης δεν ξερω αν συμφωνεις οτι η συγκεκριμενη αφισα που κυκλοφορησε πριν το σημερινο παιχνιδι δεν την κυκλοφορει καποιος λογικος,δεν το παιζω οτι στον ηλυσιακο ειναι ολοι αγιοι και παιδια της εκκλησιας,λεβεντες εχουν ολες οι ομαδες απλα δεν προσφαιρουν τιποτα στην ομαδα που και καλα αγαπανε,το αντιθετο.....το σημερινο παιχνιδι τελειωσε 2-2 βασικα οποια ομαδα κερδιζε θα εκανε σημαντικο βημα για την παραμονη,απλα τωρα θα συνεχισουν να βραζουν στο ζουμι τους και οι 2,καλη συνεχεια στην ομαδα σας
zografou
zografou

Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ομάδα : Ηλυσιακός
Ομάδα : ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Registration date : 07/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από mike12 Κυρ 30 Ιαν 2011 - 18:18

2-2 σημερα....χωρις καμια παρεξηγηση η χειροτερη ομαδα που εχω δει στην κατηγορια ειναι ο ηλυσιακος.......2 δοκαρια για εμας και αρκετα τετ α τετ.....η ομαδα σας δεν περναγε το κεντρο στο σημερινο ματς.....οι παιχτες σας αρκετα προκλητικοι.....και συνεχεια πεφταν κατω για να κερδησουν χρονο....να μου πεις ολες η ομαδες το κανουν αυτο......

τεσπα....να πω ενα μπραβο στον φιλο zografou για τον λογο οτι ειναι σωστος και λεει τα πραγματα ετσι οπως ειναι.......

mike12
mike12

Αριθμός μηνυμάτων : 822
Ηλικία : 37
Τόπος : αιγαλεω
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 17/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από fotis gate12 Κυρ 30 Ιαν 2011 - 20:47

ΚΑΘΑΡΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΙΞΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΒΑΣΗ ΕΥΚΑΙΡΙΩΝ 4-1 ΤΕΛΙΚΑ ΔΩΡΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΙΣΟΠΑΛΙΑ ΣΤΟΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟ.ΣΕ ΕΝΑ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΠΟΥ ΠΡΟΗΓΗΘΗΚΕ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ ΛΕΠΤΑ ΑΝΕΛΠΙΣΤΑ ΑΠΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΛΑΘΟΣ(ΣΗΦΑΚΗ)ΚΑΙ ΤΑΜΠΟΥΡΩΘΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΙΣΟΦΑΡΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΧΑΣΑΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΕΤ ΑΤ ΤΕΤ ΣΤΗ ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ!ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΤΕΡΕΝ.ΓΚΟΛ ΜΕ ΠΕΝΑΛΤΥ ΤΟΥ ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΚΑΙ ΑΛΛΑ 2 ΔΟΚΑΡΙΑ ΣΥΝ ΑΛΛΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ.ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΕ ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ ΑΔΡΑΝΕΙΑ ΑΠΟ ΠΛΑΓΙΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΕΝΑΛΤΥ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΟΦΑΡΙΣΗ.ΣΑΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΥΡΙΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ!!!ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΤΟΥ ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!!!

Υ.Γ.ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΙΛΙΣΣΙΟ!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΜΑΣ!!!

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΙΓΑΛΕΩ!!!!!!!!!!!
fotis gate12
fotis gate12

Αριθμός μηνυμάτων : 406
Ηλικία : 56
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 18/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από mike12 Κυρ 30 Ιαν 2011 - 21:11

θα πω ενα πραγμα σε καποιο μελος του φορουμ......

λοιπον....
αν ξανα δω ποστ δικο σου σε αλλο site και να κατηγορεις μελη του betafans.net απο την περιοχη του αιγαλεω οτι εδω περα το παιζουν κυριλε παιδια και στο γηπεδο δεν θα εχουν κανενα προβλημα να σου ************************.....**********************......

..........................γιατι εγω εχω κατι που δεν εχεις εσυ................................
το ονομα σου δεν θα το δυασυρω εδω μεσα οπως εκανες εσυ σε αλλα site.........

ξερεις εσυ ομως.........




Έχει επεξεργασθεί από τον/την PasGiannina στις Κυρ 30 Ιαν 2011 - 21:55, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Όμορφα φίλε μου.)
mike12
mike12

Αριθμός μηνυμάτων : 822
Ηλικία : 37
Τόπος : αιγαλεω
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 17/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από DiMiTRiS_Egaleo-City Κυρ 30 Ιαν 2011 - 21:42

*****************************
Αdmin PasGiannina
Φίλε μπήκες άγρια και όχι σωστά.
Εδώ στο betafans είμαστε άλλου είδους πάστα άτομα.
Αν σου αρέσει, σοβαρέψου και γράψε σωστά και όπως οι κανόνες του forum λένε, τους οποίους παρακαλείσαι να διαβάσεις μιας που δεν τους διάβασες....αν όχι τότε κάνε την για άλλες πολιτείες...υπάρχουν πολλές.....
Τα greeklish πρωτίστως δεν επιτρέπονται και επιπλέον κακοί χαρακτηρισμοί, κλπ κλπ, επίσης δεν επιτρέπονται.


DiMiTRiS_Egaleo-City

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 09/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από Επισκέπτης Κυρ 30 Ιαν 2011 - 21:48

:chuss: :mpravo: :ok:

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από Boas12 Κυρ 30 Ιαν 2011 - 23:56

Αγωνιστικά είμασταν καλύτεροι και αξίζαμε τη νίκη. Βέβαια δεχτήκαμε 2 γκολ κοροιδίστικα και αυτό μας στοίχησε.
Στα υπόλοιπα

MadMax(Bullet) και τα αρχ...α μου κουνιούνται...Είσαι πολύ λίγος εσύ και κάποιοι άλλοι δικοί σου να λέτε για κάποιους από μας.
Αφού ρε μπ...λα είμασταν 150 άτομα όπως λέτε, γιατί δεν κατεβάσατε τον λαό σας να μας πάρετε παραμάζωμα? Μιλάτε εκ του ασφαλούς από το νετ αλλά στους δρόμους δεν υπάρχετε ρε. Και η πλάκα είναι ότι στο γήπεδο ήταν περίπου 1500 άτομα σήμερα, όλη η μάκρης σχεδόν γεμάτη,μέσα σας ξέρετε τι θα παθαίνατε αυτοί οι 30 που μπορεί να ερχόσασταν αλλά είστε τόσο ''νούμερα'' που δε βλέπετε καν την αλήθεια και πουλάτε φούμαρα στα γυμνασιόπαιδα σας αλλά και για αυτοικανοποίηση. Ρωτήστε ρε τι έπαθε η διμοιρία που έσκασε απέξω να επιβάλλει την τάξη, ρωτήστε που την φτάσανε και βάλτε λίγο το μυαλό σας να δουλέψει.
Και αφού βρήκες τον άλλο με το ''σεμεδάκι'' στο fcb, γιατί δεν του κάνεις μια πρόσκληση να τα πείτε και μαλακίζεσαι από site σε site σαν τις που...νες? Ακόμα και στο νετ λαγοπόδαρα έχεις ρε μάγκα? Πάρτο αλλιως ρε γατάκι,τουλάχιστον έχουμε γνωρίσει κάποιοι από μας μαγκες και παντελονάτους που γράφουν στα νετ αλλά είναι και στην πραγματικότητα.
ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ILISIO ΚΑΙ ΤΟΝ ZOGRAFOU,ΠΟΥ ΔΝ ΤΟΥΣ ΞΕΡΩ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Ο ΦΩΤΗΣ, ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΙ, ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΕΙΣΤΕ ΚΩΛ...ΔΕΣ!
Και για να σου λυθεί η απορία, αν θέλανε σήμερα να ερθουν αυτοί οι 2, θα τους έβαζα εγώ ο ίδιος και κάποιοι άλλοι δίπλα, δε θα τους πείραζε κανείς και άμα γουστάραν θα φωνάζαν και για την ομάδα τους χωρίς να τους πεί κανείς τίποτα.
Γιατί στο Αιγάλεω εμείς ξέρουμε να αναγνωρίζουμε τους παντελονάτους...Κάτι άλλες τρ...ες σαν κι εσένα το Σίτυ μόνο από φωτογραφία το βλέπουν.

Boas12
Boas12

Αριθμός μηνυμάτων : 195
Ηλικία : 44
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 12/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από giorgos37 Δευ 31 Ιαν 2011 - 1:33

Αν τα στενά είχαν wifi, σε όλα τα παιχνίδια θα γίνονταν ομηρικές μάχες. Αντί για πορείες με κασκόλ, θα είχαμε πορείες με πληκτρολόγια.

Το κακό της τεχνολογίας, είναι ότι είσαι αναγκασμένος να απαντάς σε "εξαγριωμένους" που οι 9 στους 10 κάθονται σπίτι τους όταν έρθει η ρημάδα η στιγμή να κάνουν το text, πράξη.
Δεν αναφέρομαι σε αυτό το παιχνίδι, απλά πήρα την αφορμή από το κείμενο του Boa. Κάποια στιγμή σκέφτομαι να γίνω εκδότης, συγκεντρώνοντας τα pm που έχω πάρει κατά καιρούς ότι θα με τεμαχίσουν, θα με κάψουν, θα με σκοτώσουν, θα με ψάξουν. Κι εγώ για να μην κουράζονται στο ψάξιμο, τους δίνω και διεύθυνση. Ομως εκεί που μπορούν να με βρουν, δεν έχει wifi, δυστυχώς.

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από gregory12 Δευ 31 Ιαν 2011 - 12:36

ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΕΓΑΛΟΣΟΥΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΕΔΩ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Ο ΣΤΑΥΡΟΥΛΗΣ (MAD MAX)ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΟ FCB ΕΨΑΞΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΗΚΕ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΡΧΕΤΕ ΟΛΟ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΤ.
gregory12
gregory12

Αριθμός μηνυμάτων : 517
Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : Αιγάλεω
Ομάδα : ΑΙΓΑΛΕΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ
Registration date : 16/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από fotis gate12 Δευ 31 Ιαν 2011 - 20:23

ΓΚΡΕΓΚΟΡΥ ΤΟ ΣΕΜΕΔΑΚΙ ΣΤΟ ΕΧΕΙ ΠΛΕΞΕΙ Η ΜΑΜΑ Η Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ?ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΙΓΑΛΕΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fotis gate12
fotis gate12

Αριθμός μηνυμάτων : 406
Ηλικία : 56
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 18/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από Sakis Δευ 31 Ιαν 2011 - 21:43

θα πω ενα πραγμα σε καποιο μελος του φορουμ......

λοιπον....
αν ξανα δω ποστ δικο σου σε αλλο site και να κατηγορεις μελη του betafans.net απο την περιοχη του αιγαλεω οτι εδω περα το παιζουν κυριλε παιδια και στο γηπεδο δεν θα εχουν κανενα προβλημα να σου ************************.....**********************......

..........................γιατι εγω εχω κατι που δεν εχεις εσυ................................
το ονομα σου δεν θα το δυασυρω εδω μεσα οπως εκανες εσυ σε αλλα site.........

ξερεις εσυ ομως.........
καλησπερα σε όλους....μετά από καιρό

δεν έχω διάθεση πραγματικά να τσακωθώ μαζί σας παιδιά. Θέλω να πω μόνο στο mike οτι είμαι αυτός που αναφέρει επάνω και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τσιρίζει και λέει οτι θα με διασύρει. Τον διευκολύνω λοιπόν γιατί απλά δεν έκανα και τίποτε σπουδαίο. Επειδή λέω την αλήθεια όπως την βλέπω εγώ. Χαίρομαι που διαφωνεί, μαγκιά του.

Για όποιον αναρωτιέται, είπα ότι κάποιοι από εσάς εδώ πέρα ευχαριστως θα ξυλοφορτώνατε κάποιον Ηλυσιακό αν τον πετυχαίνατε στο γήπεδο πάνω στην μανούρα χωρίς να κάνετε διακρίσεις αν είναι καλός ή κακός, ακόμα κι αν είναι ο φίλος zografou παραπάνω. Και ίσως και το ανάποδο. Δηλαδή τι το κουφό είπα ? Δεν γίνονται αυτά στα γήπεδα ? Δεν το αποδείξατε στο πρώτο γύρο που πετάγατε στου γέρους και τις γυναίκες πέτρες ενώ οι οργανωμένοι ήταν από την άλλη πλευρά στο απυρόβλητο ? Οκ άμα θέλετε να κοροιδευόμαστε κανέναν πρόβλημα. Κι εσείς κι εμείς είμαστε αγγελούδια και τις μανούρες τις κάνουν οι εξωγήινοι προβοκάτορες. Στο κάτω κάτω :

1) αυτό το έγραψα και εδώ παλιότερα
2) το ξαναέγραψα ευγενέστατα στο σαιτ της ομάδας μου αποκλειστικά χωρίς να βρίσω κανέναν(και όχι σε άλλα site όπως λέει) που είναι κλειδωμένο με εγγραφές και εκείνος μπαίνει και κρυφοκοιτάει
3) τα λεγόμενα του επάνω απλά αποδεικνύουν του λόγου το αληθές, δεν είστε όλο απειλές ? δέιξτε μου ένα Post δικό μου να σας απειλώ... και μετά είμαι εγώ ο χουλιγκάνος του ιντερνετ...χαχα. Δεν βλέπετε ότι ειναι αστείο ? Μήπως εγω γέμισα το αιγάλεω με αφίσες και απειλές για μάνες ? και μετά κοροιδεύουμε το ποκ
4) ξεχώρισα τον Φώτη μάλιστα που αν και διαφωνούμε, δεν μπορώ να τον κατατάξω μαζί με τους υπόλοιπους. Προφανώς λόγο ηλικίας και οικογένειας. Πιστέψτε με είναι μεγάλη η διαφορά.

Δεν καταλαβαίνω ειλικρινά τι σε πείραξε mike. Σε σένα δεν αναφέρθηκα. γενικά μίλησα για "κάποιους από εσάς" που θα μπορούσε να ειναι "κάποιοι από εμάς". so what ?

Τέλος να σας πω ότι δεν είμαι χουλιγκάνος του ιντερνετ, στον α' γύρο να σου υπενθυμίσω ότι δεν μπλέχτηκα πουθενα και μάλιστα βοήθησα με τον Ιλίσιο ένα παλικάρι δικό σας που του είχε σκιστεί το χέρι. Οπότε ούτε επιθυμώ να πιαστώ στα χέρια με κανέναν που μάλιστα δεν γνωρίζω όυτε εξ όψεως. Είναι ανόητο.
Το παραπάνω μήνυμα είναι ανώριμο και φανερώνει πολλά. Μπορεί όμως κι εγώ στην ηλικία του mike να έλεγα τα ίδια και χειρότερα, οπότε δεν κατηγορώ κανέναν.
Σταματήστε λοιπόν εδώ.... οι περισσότεροι από εσάς είναι με αναστολή και μερικοί-λίγοι δικοί μας το ίδιο. Μην χαλάσετε μάγκες το μέλλον σας για μαλακίες. Δεν αξίζει και θα το μετανιώσετε πικρά κάποτε. Ηρεμήστε λοιπόν όλοι. Ξέρουμε ότι σε μερικά πράγματα δεν συμφωνούμε και ότι ο καθένας έχει την εκδοχή του. Πρώτη φορά γίνεται ? Κι εγώ πάνω στα νεύρα μου έχω γράψει λαλακίες αλλά όλα οκ. Κοιτάξτε μόνο την ομάδα σας, είναι η καλύτερη γιατρειά για όλους. Μην περιμένετε να βγεί κάτι καλό από τα άλλα, ούτε κανα παράσημο θα πάρετε ποτέ.

Τέλος πραγματικά εύχομαι να σωθούν και οι δύο γιατί ανεξαρτήτως προτιμήσεων και αντιπαθειών, είναι ντροπή να παίζει κάποιος από μας Α΄τοπικό αθήνας.

Γεια χαρά σας

Sakis

Αριθμός μηνυμάτων : 629
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 02/11/2009

http://www.ilisiakos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από zografou Δευ 31 Ιαν 2011 - 23:22

ρε σακη ντροπη δεν ειναι να παιζεις στην α αθηνων,το προβλημα μοο ειναι οτι παιζουν νωρις και αντε να ξυπνησεις μετα το σαββατιατικο πιωμα lol! σιγα μην με ξυλοφορτωσουν εμενα,ρε αυτοι ειναι σαν τον γιο μου,λες να ορμησουν σε ανθρωπο της ηλικιας μου lol! lol!
zografou
zografou

Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ομάδα : Ηλυσιακός
Ομάδα : ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Registration date : 07/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από gregory12 Τρι 1 Φεβ 2011 - 7:26

ΡΕ ΣΑΚΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΑΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟ ΔΙΚΟΣ ΣΑΣ ΒΡΙΖΕΙΣ ΑΙΓΑΛΙΩΤΕΣ ΚΑΙ ΕΡΧΕΣΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΛΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ? ΕΚΑΝΕΣ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ MAD MAX ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΑΚΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΤ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟ ΑΣΕ ΡΕ ΣΑΚΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΗ ΟΥΤΕ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ.ΦΩΤΗ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΑΚΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΩΣΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gregory12
gregory12

Αριθμός μηνυμάτων : 517
Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : Αιγάλεω
Ομάδα : ΑΙΓΑΛΕΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ
Registration date : 16/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από Boas12 Τρι 1 Φεβ 2011 - 9:55

Gregory12 ας τελειώσει εδώ. Δεν έχει νόημα η ιντερνετική διαμάχη. Εγώ εγραψα πιο πάνω το κείμενο μιας και κάποιοι είναι αρχ...τοι μέσα από τις οθόνες μόνο.
Ρε Zografou να βγαίνεις Παρασκευές για πιώμα όπως βγαίνω εγώ,έχει πιο γούστο...Και το Σαββατο να χαλαρώνεις lol!
Επίσης, δε θα σε πείραζαν ούτε οι πάρα πολλοί παλιοί που ηταν προχτές, μάλλον της ηλικίας σου, της καλής γνωστής σχολής δηλαδή, με τα χέρια τανάλιες και κορμοστασιά από χάλυβα lol!
Boas12
Boas12

Αριθμός μηνυμάτων : 195
Ηλικία : 44
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 12/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από zografou Τρι 1 Φεβ 2011 - 11:59

Αν πεσουμε θα το αλλαξω Smile θα το κανω παρασκευες,ειναι εντελως ανουσιες οι κοντρες και το καταλαβαινω αν τις κανουν πιτσιρικαδες κατω των 20 αλλα αν τις κανουν οι 25αρηδες και ανω παει να πει οτι υπαρχει σοβαρο προβλημα στον εγκεφαλο,και να πω και κατι αλλο;πες οτι κατα τυχη συνανταει καποιος πχ τον βοα σε ενα καφε και πιανουν κουβεντα για τις ομαδες,λεει ο βοας ειμαι αιγαλεω,του απανταει ο σακης πχ ειμαι ηλυσιακος τι πιστευετε οτι θα γινει;θα πλακωθουν στις καρεκλιες;εγω λεω οτι θα αρχισει ο ενας να πειραζει τον αλλον και να κανουν χαβαλε,κανω λαθος;Αντε χαλαρωστε ολοι και παρτε το αλλιως
zografou
zografou

Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ομάδα : Ηλυσιακός
Ομάδα : ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Registration date : 07/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από gregory12 Τρι 1 Φεβ 2011 - 14:20

ΧΑΛΑΡΑ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΩΡΑΙΑ ΧΑΛΑΡΑ...............................ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΧΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΑΚΩΘΟΥΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΘΕΝ!!!!!!!!!!! ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΑΝ ΟΠΑΔΟΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟΝ.ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟ ΕΠΕΙΧΗΡΙΜΑ ΣΟΥ ΛΙΓΟ ΑΣΤΟΧΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΟΑΣ ΦΗΜΗΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΜΕΣΟΛΑΒΗΤΗΣ ΚΑΛΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ!!!!ΟΠΟΤΕ ΑΚΥΡΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΠΙΩΜΕΝΟΣ??????????????
gregory12
gregory12

Αριθμός μηνυμάτων : 517
Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : Αιγάλεω
Ομάδα : ΑΙΓΑΛΕΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ
Registration date : 16/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από Sakis Τρι 1 Φεβ 2011 - 18:43

gregory12 έγραψε:ΡΕ ΣΑΚΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΑΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟ ΔΙΚΟΣ ΣΑΣ ΒΡΙΖΕΙΣ ΑΙΓΑΛΙΩΤΕΣ ΚΑΙ ΕΡΧΕΣΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΛΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ? ΕΚΑΝΕΣ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ MAD MAX ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΑΚΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΤ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟ ΑΣΕ ΡΕ ΣΑΚΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΗ ΟΥΤΕ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ.ΦΩΤΗ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΑΚΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΩΣΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ok. αφού έχεις πρόσβαση στο site μας δείξε μου 1 μόνο 1 post από τις 5 σελίδες του αγώνα που βρίζω το αιγάλεω ή εσένα. Και δώσε μου πρόσβαση στο δικό σου να δω τι λες εσύ. Και τότε θα πραδεχτώ ότι είμαι μεγάλος κωλοτούμπας. Απλό δεν είναι ? Μην λεμε ρε παιδιά παπαριές έτσι για να τις λέμε. Και Ας υπόθέσουμε ότι έβρισα. Τι έγινε δηλαδή ? πρώτη φορά διαβάζεις σε οπαδικό σαιτ να βρίζει κάποιος. Εδώ δεν σε έβρισε κανείς, ούτε απείλησε κανέναν. Για τις αφίσες με τις μάνες όμως δεν άκουσα κανέναν σας να λεεί τιποτα. Περιμένω να μου πείτε. ?Τι θα λέγατε αν είχαμε κάνει κάτι τέτοιο. Οπότε εντάξει.... εγώ είμαι ο κωλοτούμπας και είστε εντάξει.... οκ ? Φαντάσου ρε Gregory μόνο να απαντούσα στο ίδιο ύφος με αυτά που λέτε εσείς.... μην τρελαθούμε κίόλας. Είπαμε αγαπάμε παθολογικά τις ομάδες μας αλλά να μην κάνουμε και το μαυρο-άσπρο

Sakis

Αριθμός μηνυμάτων : 629
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 02/11/2009

http://www.ilisiakos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από gregory12 Τρι 1 Φεβ 2011 - 19:18

ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΠΟΤΑ ΡΕ ΣΑΚΙ ΜΗΝ ΤΡΕΛΕΝΕΣΑΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΟΥ ΜΕΙΟΝ 2 ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΕΤ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΦΑΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΤΟΥΣ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΣΑΚΙ?!!!!!!!!!!!!!Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΣ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!!
gregory12
gregory12

Αριθμός μηνυμάτων : 517
Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : Αιγάλεω
Ομάδα : ΑΙΓΑΛΕΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ
Registration date : 16/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Δημοσίευση από zografou Τρι 1 Φεβ 2011 - 20:13

gregory12 έγραψε:ΧΑΛΑΡΑ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΩΡΑΙΑ ΧΑΛΑΡΑ...............................ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΧΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΑΚΩΘΟΥΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΘΕΝ!!!!!!!!!!! ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΑΝ ΟΠΑΔΟΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟΝ.ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟ ΕΠΕΙΧΗΡΙΜΑ ΣΟΥ ΛΙΓΟ ΑΣΤΟΧΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΟΑΣ ΦΗΜΗΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΜΕΣΟΛΑΒΗΤΗΣ ΚΑΛΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ!!!!ΟΠΟΤΕ ΑΚΥΡΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΠΙΩΜΕΝΟΣ??????????????
βρε παραδειγμα εφερα τον βοα!!!δεν το διαβασες;αυτος μου ηρθε στο μυαλο προχειρος,που να ξερω ποιος ειναι σκληρος και ποιος πιο διαλακτικος;δεν ετυχε να γνωρισω καποιον,συμφωνω οτι εχουμε διαφορετικη φιλοσοφια,μην σας κουραζω αλλο,καλη συνεχεια στην ομαδα σας
zografou
zografou

Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ομάδα : Ηλυσιακός
Ομάδα : ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Registration date : 07/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης