Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

μητροπουλος

+17
citysquad G.12
aigalew gate 12
PasGiannina
Bullet
fotis gate12
zaxos4snakes
georgios
mike12
mario4
Boas12
kallithea12
sellos
ratm12
zografou
Sakis
thyellara-5
ilisios
21 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από Sakis Σαβ 7 Νοε 2009 - 21:12

ασφαλώς και δεν είναι.... ήθελα να πω οτι δεν είναι αθλητικό και το είπα πολιτικό... λάθος διατύπωση

Sakis

Αριθμός μηνυμάτων : 629
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 02/11/2009

http://www.ilisiakos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από zaxos4snakes Κυρ 8 Νοε 2009 - 8:16

και ο μεγας καζαντζακης ειχε πει στο καπεταν μιχαλης
για μενα οτι πιο κορυφαιο εγραψε,οτι καλυτερο ειναι
το ελευθερια ΚΑΙ θανατος Wink
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 42
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από mario4 Κυρ 8 Νοε 2009 - 11:20

πού το έγραψε? γιατί εγώ δεν το θυμάμαι..
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : μητροπουλος - Σελίδα 2 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από Sakis Κυρ 8 Νοε 2009 - 14:57

ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΡΕ ΠΑΛΛΙΚΑΡΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΩΝΕΨΕΤΕ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕ ΣΗΜΑ ΚΑΙ ΦΑΝΕΛΛΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ 80 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΕ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΕΚΑΕΤΙΑ!!!
ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ Ή ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΧΑΖΟΥΣ Ή ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΣΤΕ.

Α) Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ Β' . ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ? ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ. ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΤΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ.
Β) Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΑΦΜ ΤΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΥ
Γ) Η ΟΜΑΔΑ ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ ΤΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΥ
Δ) Η ΟΜΑΔΑ ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ 10% ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΕΣ ΜΕΤΟΧΕΣ ΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟ Α.Ο.
Ε) Η ΟΜΑΔΑ ΑΥΤΗ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΟΝΟΜΑΣΙΑΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ ΠΑΤΗΣΕ ΠΑΝΩ ΣΕ ΜΙΑ 1000% ΠΑΡΑΝΟΜΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΣΕ 1000% ΠΛΑΣΤΑ ΕΓΓΡΑΦΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΕ ΣΕ ΟΛΑ
ΣΤ) ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΝΑΝ ΕΝ ΓΝΩΣΗ ΤΟΥ ΑΦΕΝΤΙΚΟΥ ΣΟΥ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΡΑΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ, ΑΠΛΑ ΑΓΟΡΑΣΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΑΠΑΤΕΩΝΙΕΣ ΤΟΥ. ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΧΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ. ΑΠΟ Α ΣΕ Β ΑΠΟ Β ΣΕ Γ ΑΠΟ Γ ΣΕ Δ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ Β ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ Γ... ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΕΦΕΡΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΡΟ ΤΕΤΕΛΕΣΜΕΝΩΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΝΟΜΗΣΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ. Ο ΑΠΟΨΗ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΕΛΛΕΙΨΕΙ ΚΡΑΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΟΡΗΓΗΣΕΩΝ. ΓΙΑΥΤΟ ΤΗΣ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΦΩΤΙΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ. Η ΝΔ ΝΑΥΑΓΗΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΜΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΠΝΗΓΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΟΥ. ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΤΟΥ ΜΕΙΝΑΝΕ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΕΙΝΑΙ Ε Γ Ω ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ Α΄ΕΘΝΙΚΗ ΕΩΣ ΤΗΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ. ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ. ΑΜΑ ΕΠΑΙΖΑ ΚΑΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΟΛΥΑΣΧΟΛΙΟΜΟΥΝΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΙΕΣ ΤΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΟ ΚΑΤΩΧΗΡΩΜΕΝΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΟΣΟ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΦΡΙΧΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΣΑΣ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ. ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ, ΝΑ ΤΣΑΝΤΙΖΟΜΑΙ, ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΜΑΙ

ΕΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΣΕ ΤΙ ΛΑΜΟΓΙΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΟ Ο ΘΩΜΑΣ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΗ ΧΡΟΝΟΣ. ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ 50 ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΟΛΟΣ Ο ΥΠΟΛΟΙΠΟΣ ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΑΔΙΚΟ.

ΑΥΤΑ ΣΤΑ ΛΕΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΟΠΑΔΟΣ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.

ΑΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΥΠΕΡΤΑΤΗ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΤΟΤΕ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΟ ΠΩ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΕΙΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΕΓΩ. ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΝΕΙΣ, ΟΥΤΕ ΘΑ ΣΤΟ ΕΧΕΙ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑ ΤΗΣ ΒΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΤΡΟΠΟ ΟΠΩΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ. ΤΟΤΕ Ε Σ Υ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΟΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΕΝΙΕΣ ΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩΤΩΝ .... ΘΑ ΧΤΥΠΑΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΕΝΑΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ ΜΕ ΑΡΧΙΔΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ. ΘΑ ΧΤΥΠΑΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΩΣΟΥΝ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ.

ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.....

Sakis

Αριθμός μηνυμάτων : 629
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 02/11/2009

http://www.ilisiakos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από fotis gate12 Κυρ 8 Νοε 2009 - 17:19

ΡΕ ΠΑΛΛΙΚΑΡΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ Η ΕΙΣΑΙ ΒΛΑΚΑΣ!!!ΣΕ ΠΟΙΑ ΧΩΡΑ ΖΕΙΣ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΞΕΡΕΙΣ?ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Β'ΕΘΝΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ?ΔΗΛΑΔΗ ΡΕ ΜΑΓΚΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?ΗΡΘΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΣΑΜΕ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑΚΟ ΕΝΩ ΕΣΕΙΣ ΚΟΙΤΑΓΑΤΕ(ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ ΒΕΒΑΙΑ Η ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΜΕ ΤΟ ΛΑΜΟΓΙΟ ΠΡΟΕΔΡΟ ΓΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ ΚΛΠ)ΣΑΣ ΚΑΛΕΣΑΜΕ ΣΑΝ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΙΑ ΚΟΙΝΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΜΠΑΛΑΜΠΕΚΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΑΓΩΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ.ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΛΟΧΩΡΑ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΑΣΙΔΟΣΙΑ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?ΠΑΨΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΕΙΡΩΝΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ.ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ ΦΩΝΑΞΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΑΥΡΙΟ ΑΚΥΡΩΘΕΙ Η ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΠΑΛΙ ΑΙΓΑΛΕΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΣΤΗΝ Β'ΕΘΝΙΚΗ!ΑΝΤΕ ΞΕΚΟΛΑ.

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΙΓΑΛΕΩ!!!!!!!!!
ΘΥΡΑ12!!!!!!!!!!!
fotis gate12
fotis gate12

Αριθμός μηνυμάτων : 406
Ηλικία : 56
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 18/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από Sakis Κυρ 8 Νοε 2009 - 19:19

ΧΑΧΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΧΡΙΣΤΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΡΧΙΣΕΣ ΤΙ ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Ή ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ? ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ Ή ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΕΣΤΩ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ?
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Β'ΕΘΝΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ?
ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΩΡΑ? ΠΑΙΖΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ? ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΩ ΚΙ ΕΓΩ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΛΟΧΩΡΑ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΑΣΙΔΟΣΙΑ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?
ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΤΩΡΑ....ΕΥΓΕ...ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ...

ΑΝ ΑΥΡΙΟ ΑΚΥΡΩΘΕΙ Η ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΠΑΛΙ ΑΙΓΑΛΕΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΣΤΗΝ Β'ΕΘΝΙΚΗ
ΧΑΧΑ ΕΧΕΙΣ ΠΛΑΚΑ...ΜΗΠΩΣ ΘΕΣ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΩ ΚΙΟΛΑΣ ΩΣΤΕ ΟΤΑΝ ΑΚΥΡΩΘΕΙ Η ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ ΝΕ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ Β ΕΘΝΙΚΗ?
ΣΑΣ ΚΑΛΕΣΑΜΕ ΣΑΝ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΙΑ ΚΟΙΝΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΜΠΑΛΑΜΠΕΚΟ
ΜΗΝ ΠΙΑΝΕΙΣ ΤΟ ΜΠΑΛΑΜΠΕΚΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΦΩΤΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΨΕΙ, ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΤΗΝ ΠΙΠΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΧΟΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ? ΜΕ ΤΟ SAVEGALEO ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ΚΑΙ ΙΔΡΥΤΙΚΑ ΤΗΣ ΘΥΡΑΣ 12. ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝΕ ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ. ΑΣΕ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ...

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΛΕΩ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ...

Sakis

Αριθμός μηνυμάτων : 629
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 02/11/2009

http://www.ilisiakos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από ilisios Κυρ 8 Νοε 2009 - 19:50

ΗΛΥΣΙΑΚΟ Α.Ο. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ

επειδη ομως δεν καταλαβαινετε την λεει το <παληκαρακι> δεν υπαρχει λογος παραπανω εξηγησης
βλαση μην ασχολεισαι παραπανω
ο κοσμος εχει καταλαβει τι εχει γινει

μακαρι να μπορεσουμε να φτιαξουμε ομαδα ..... Α.Ο. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ να ξκινησουμε απο γ αθηνων και ας λουστουνε τον μητροπουλο και την ομαδα με τη ΜΠΑΣΤΑΡΔΗ ιστορια

ilisios

Αριθμός μηνυμάτων : 838
Ηλικία : 56
Τόπος : ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ομάδα : Ηλυσιακός
Ομάδα : ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Registration date : 15/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από fotis gate12 Κυρ 8 Νοε 2009 - 21:49

ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΡΕ *** ΕΤΡΕΧΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ ΣΑΣ(ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΤΥΠΟΥ ΚΛΠ)ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΑΝ?ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΛΑΜΠΕΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΙΑΝΩ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ.Η ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑ ΓΙΑ SAVEGALEO ΚΑΙ ΘΥΡΑ12!!ΡΩΤΑ ΡΕ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΩ!ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΒΑΛΤΑ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ(ΘΩΜΑ-ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗ-ΜΑΡΚΑΚΗ-ΑΝΔΡΕΑΚΟ)ΚΑΙ ΑΣΕ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ ΜΑΣ!ΑΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΣΤ ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ.

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΙΓΑΛΕΩ!!!!!!!!
ΘΥΡΑ12!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Betafans στις Δευ 9 Νοε 2009 - 11:15, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Κοψε τους χαρακτηρισμους)
fotis gate12
fotis gate12

Αριθμός μηνυμάτων : 406
Ηλικία : 56
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 18/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από Sakis Κυρ 8 Νοε 2009 - 22:31

Λοιπόν κύριε Φώτη Β. Κόψε το "βλάκα" γιατί μπορώ να σου απαντήσω ανάλογα. Ούτε εσύ με ξέρεις που ήμουν και τι έκανα. Και δεν είμαι κανας πιτσιρικάκος και άσχετος που απλά στη λέει στο internet.
Δεν με νοιάζει τι κάνεις εσύ και για πιο λόγο υποστηρίζεις τώρα το έκτρωμα του Θωμά. Κάποιοι όμως από εσάς φοράνε ακόμα παντελόνια και έχουν φθείρει την υγεία τους από τα συχαμερά κατορθώματα του ακατανόμαστου.
Μη μου πεις τώρα οτι ο Ν.Ν., ο Κ.Δ., ο Μ.Ν. τρέχουν στο μαυροθαλασίτης και χειροκροτάνε ?
Και κάτι τελευταίο για να ξεκαθαρίσουμε. Κανείς δεν τα έχει με το γνήσιο αιγάλεω και τους αυθεντικούς αιγαλεώτες. Σέβομαι την τρέλα που αγαπάς και την ιδέα μιας ομάδας. Δεν σέβομαι όμως το έκτρωμα του Θωμά που κατέστρεψε 2 ιστορικές ομάδες και τα τσιράκια χειροκτοτητές του. Αν ανήκεις σε αυτήν την κατηγορία λυπάμαι. Αν όχι απορώ γιατί να τσακωνόμαστε από εδώ....

Sakis

Αριθμός μηνυμάτων : 629
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 02/11/2009

http://www.ilisiakos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από Bullet Δευ 9 Νοε 2009 - 11:50

fotis gate12 έγραψε:ΑΝ ΑΥΡΙΟ ΑΚΥΡΩΘΕΙ Η ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΠΑΛΙ ΑΙΓΑΛΕΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ

ότι θα είστε στο τοπικό από που και πως προκύπτει?????
θα φτιάξετε καινούργια ομάδα?

και τότε τι θα λέτε? ότι σας κλέψαμε την ομάδα και ότι είμαστε λαμογια? εγώ ξέρω ότι αργά ή γρήγορα πάλι η ομάδα θα είναι στα Ιλισια. είτε όταν θα πέσετε στα τοκικα είτε αν δεν γίνει η συγχώνευση... το Αιγάλεω πες μου που θα είναι σας ποδοσφαιρική ομάδα.
αν ξέρεις κάτι παραπάνω σε παρακαλώ πες μου.

Bullet

Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 16/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από Boas12 Δευ 9 Νοε 2009 - 17:03

Παληκάρια του Ηλυσιακού,μάλλον δεν έχετε καταλάβει καλά. Και να πέσει αυτή η ομάδα στη Δ εθνική πάλι Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ θα λέγεται. Δεν περιλαμβάνεται πουθενά ο Ηλυσιακός στην ονομασία και σας το ξαναείπα και θα το ξαναπώ, ζητήθηκε η μη εκμετάλλευση του σήματος και του ονόματος του Ηλυσιακού. Για δείτε και τα εισητήρια που γράφουν Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ. Σας το έλεγα και πριν κάτι μέρες ότι ηταν θέμα γραφειοκρατικό από την εφορία κι εσείς μου λέγατε τα δικά σας. Για κάποιους που λέτε οτι η ομάδα έχει το ΑΦΜ του Ηλυσιακού μην έχετε αυταπάτες. Η ομάδα έχει το ίδιο ΑΦΜ που είχε το Αιγάλεω,είναι εξακριβωμένο.

Φιλικά και χωρίς καμία διάθεση για αντιπαράθεση.
Boas12
Boas12

Αριθμός μηνυμάτων : 195
Ηλικία : 44
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 12/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από kallithea12 Δευ 9 Νοε 2009 - 18:17

Ας υποθέσουμε ότι δεν ακολουθάγαμε τη συγχωνευμένη ομάδα και συνεχίζαμε τις διαμαρτυρίες και κάναμε κοινό αγώνα με τους οπαδούς του Ηλυσιακού και τελικά καταφέρναμε να αρθεί η απόφαση και ο Ηλυσιακός να παίξει Β εθνική. Το Αιγάλεω που θα ήταν; Πουθενά. Θα κατεβάζαμε μια άλλη ομάδα στη γ τοπικό. Ναι αλλα θα ήμασταν παντελονάτοι και αδελφια για τους φίλους του Ηλυσιακού. Για τους υπολοιπους δε θα άλλαζε κάτι. Καλα να πάθει το κωλοΑιγάλεω του Μητρόπουλου θα έλεγαν. Το έχουμε βιώσει πολλά χρόνια τώρα. Η αντιπάθεια για τους Μητρόπουλους μεταφέρεται και στους οπαδούς του Αιγάλεω. Ομάδα της παράγκας και τέτοια. Αν υπήρχε δυνατότητα να συνεχίσουμε τον αγώνα για να παίξει το Αιγάλεω στη Δ και ο Ηλυσιακός στη Β να είστε σίγουροι ότι θα τον κάναμε. Οσοι Αιγαλιώτες δεν έρχονται στο γήπεδο τώρα απλά έχουν πάρει απόφαση να κόψουν τη μπάλα για πάντα. Μεγάλη απόφαση. Μπράβο τους. Εγώ δε μπορώ...
kallithea12
kallithea12

Αριθμός μηνυμάτων : 242
Ηλικία : 42
Τόπος : Καλλιθέα
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 19/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από fotis gate12 Δευ 9 Νοε 2009 - 22:16

ΤΑ ΕΙΠΕ ΟΛΑ Ο ΚΑΛΛΙΘΕΑ12!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΚΗ ΑΠΟ ΤΑ ΙΛΙΣΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟ ΑΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΧΕΣ ΕΚΦΡΑΣΤΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΕΠΙΘΥΜΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΑΡΡΩΣΤΑΚΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΝΑ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΖΟΥΝ ΟΤΙ ΑΓΝΑ ΑΓΑΠΑΜΕ!

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΙΓΑΛΕΩ!!!!!!!!!
fotis gate12
fotis gate12

Αριθμός μηνυμάτων : 406
Ηλικία : 56
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 18/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από Sakis Δευ 9 Νοε 2009 - 23:38

Φίλε φώτη κατανοητός, αλλά έλα στη θέση μας και στο πακέτο που έχουμε φάει. Δεν έχουμε ομάδα και έχουμε τρελαθεί, σαλτάρει στην κυριολεξία. Και τα έχουμε βάλει με όλους.
kallithea12 κανεις λάθος εδώ. Θα ήσουνα στην δ΄εθνική υγιέστατος και χωρίς μητρόπουλο. Χάσατε χρυσή ευκαιρία να γλιτώσετε μια και καλή αλλά δεν θέλατε. Στην δ' δεν υπάρχουν αε και μετοχικό κεφάλαιο, κουμάντο κάνει ο ερασιτέχνης και κανένας μητρόπουλος. Νομίζω όμως ότι τόσα χρόνια σας έχει αλλοτριώσει εντελώς, πλέον δεν μπορείτε να βρέιτε ούτε 20 ανθρώπους να πάρετε τον ερασιτέχνη στα χέρια σας. Γιαυτό και προτιμήσατε την σιγή. Τέλος πάντων. Ο χρόνος θα δείξει αν πράξατε σωστά. Την γνώμη μου την έχω πει....εμείς έχουμε όμως τα δικά μας υπαρξιακά αλλοίμονο αν ασχολούμαστε με των άλλων....

Sakis

Αριθμός μηνυμάτων : 629
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 02/11/2009

http://www.ilisiakos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από ilisios Τρι 10 Νοε 2009 - 12:09

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΔΙΚΟΙ...

ΣΤΟΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ ΑΙΓΑΛΕΩ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΨΑΝΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΓΓΡΑΦΗ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΟΠΑΔΟΙ ΟΠΩΣ ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΕΙΧΑΝ ΔΕΜΕΝΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ........

ilisios

Αριθμός μηνυμάτων : 838
Ηλικία : 56
Τόπος : ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ομάδα : Ηλυσιακός
Ομάδα : ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Registration date : 15/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από kallithea12 Τρι 10 Νοε 2009 - 15:08

Ακριβώς. Στο χέρι μου έμεινε η αίτηση εγγραφής στον ερασιτέχνη. ετσι όπως πήγαν τα πράγματα ότι απόφαση έβγαινε στα μέσα του Αυγούστου θα αφηνε εναν εκ των δυο μας χωρίς ομάδα...
kallithea12
kallithea12

Αριθμός μηνυμάτων : 242
Ηλικία : 42
Τόπος : Καλλιθέα
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 19/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από Sakis Τρι 10 Νοε 2009 - 19:29

ρε ιλισιε για πες μου εσύ κι εγώ τι θα κάναμε αν ένα ωραίο πρωί σου έλεγε ο ερασιτέχνης Ηλυσιακός και κάποιοι που υποθετικά πάντα τα άρπαζαν και έλεγαν οτι συναινεί στην συγχώνευση και οτι δεν δεχεται εγγραφές. ΠΕς μου για να καταλάβουν οι κύριοι εδώ γιατί είμαστε η μέρα με την νύχτα οπαδικά με αυτούς και γιατί ο Ηλυσιακός είναι έτη φωτός μπροστά και έχει μέλλον... για πες ρε φίλε γιατί βρήκαν νέα δικαιολογία τώρα. Εδώ ο Δήμαρχος μας αν και έτρεξε κατά καιρούς τον κάναμε κουρέλι και ρόμπα σε όλη την πόλη.

Λοιπόν αγαπητοί μου αιγαλιώτες, πρέπει να αποφασίσετε, δύο εκδοχές υπάρχουν και νομίζω οτι εσείς εδώ είστε παντελονάτοι να διαλέξετε μια.
α) ή βολευτήκατε και σας καλάρεσε η ιδέα, και λογω αδυναμίας και κάνατε την πάπια, αναμένωντας την συγχώνευση και καταπίνοντας όλες τις ντροπές
β) ή το κάποτε φοβερό και τρομερό αιγάλεω και ο κόσμος του είναι τόσο ανυπόληπτοι πλέον που δεν μπορούν ούτε να μαζέψουν 50 άτομα να πάνε και να τα κάνουν πουτάνα και να βάλουν στη θέση του τον κάθε ιούδα Ισηγόνη και να είναι σήμερα περήφανοι στην Δ' , χωρίς χρέη και χωρίς μητρόπουλους, με το κούτελο καθαρό και αγωνιστικά εκεί που αρμόζει βάσει της παρακμής και της αγωνιστικής δύναμης της ομάδας σας.

είναι τόσο απλά. Τόσοι και τόσοι οπαδοί είναι εδώ μέσα, ας πούν τι θα κάνανε αυτοί να δούμε μήπως και έχετε εσείς δίκιο κι εμείς άδικο.....

Sakis

Αριθμός μηνυμάτων : 629
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 02/11/2009

http://www.ilisiakos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από ilisios Τρι 10 Νοε 2009 - 19:47

εγω ξερω οτι επιασα εναν εναν και τους ορκιστικα στα παιδια μου οτι θα τους σκοτωσω αν κανουν εστω και ενα βημα πισω........

σημερα ο ερασιτεχνης πηγε εγγραφα στην επο και επαε και τους ζηταει το λογο που δεχτηκαν τη συγχωνευση ενω απο το καλοκαιρι η ΟΥΕΦΑ αναγκασε την επο να απογορευσει μετονομασιες και αγορες κατηγοριων
επισης τους ενημερωνει οτι οπως εκανε με τον γ. βλαχο θα τους μηνυσει

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗ ΝΔ ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΤΗΣ ΟΝΝΕΔ Α ΙΛΙΣΙΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ
τους ενημερωσα οτι 8 ψηφοι πεταξανε οριστικα εκτος αν με κλεισουν για 10 λεπτα με τον συναγωνιστη απατεωνα γ βλαχο σε ενα δωματιο
ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΡΑΦΙΚΟΣ ΠΑΡΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΕΝΟΣ

ilisios

Αριθμός μηνυμάτων : 838
Ηλικία : 56
Τόπος : ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ομάδα : Ηλυσιακός
Ομάδα : ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Registration date : 15/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από kallithea12 Τρι 10 Νοε 2009 - 21:50

οσον αφορά το α δε μπορώ να αποκλείσω ότι κάποιοι έκαναν τη πάπια. Οχι όμως τα παιδιά που ακουθούσαμε το Αιγάλεω στη Γ και συμμετείχαμε σε όλες τις κινήσεις της συντονιστικής επιτροπής.
όσον αφορά το β ο ερασιτέχνης έπαιξε άσχημο παιχνίδι. δεν είμαι ο αρμόδιος να σου απαντήσω, δεν έκανα εγω επαφές με τον ερασιτέχνη αλλά για πολύ καιρό ψάχναμε να βρούμε για ένα εγγραφο που κανείς δε δεχόταν ότι έχει υπογραψει. εκ των υστέρων θα έπρεπε να τα κάνουμε πουτάνα στον ερασιτέχνη αλλά ακολουθήσαμε τη συντονιστικη επιτροπή που ήθελε ότι γινόταν να γίνεται ειρηνικά. Ισως τελικά να χρειαζόταν και λίγη βία...
Οπότε σου απαντάω το β όχι όμως ακριβως με το τρόπο που το παρουσιάζεις...
kallithea12
kallithea12

Αριθμός μηνυμάτων : 242
Ηλικία : 42
Τόπος : Καλλιθέα
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 19/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από ilisios Τρι 10 Νοε 2009 - 22:24

για μενα ειναι δεκτες οι απαντησεις
και πανω κατω ξερω οτι ετσι ειναι τα πραγματα
ομως αυτον τον ισηγονη επρεπε νατον εχετε κανει τουμπανο απο τις φαπες και καταλαβαινεις το γιατι..

ilisios

Αριθμός μηνυμάτων : 838
Ηλικία : 56
Τόπος : ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ομάδα : Ηλυσιακός
Ομάδα : ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Registration date : 15/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από Boas12 Τετ 11 Νοε 2009 - 8:46

Παληκάρια πήγαμε και στο Δημαρχείο 150 άτομα το καλοκαίρι,κάναμε φασαρίες, βρήκαμε τον Δήμαρχο κι απειλήσαμε,ο Ισηγώνης άφαντος και κρυμένος ποιος ξέρει που...Ξέρετε τι έγινε την επόμενη μέρα μετά τη μάζοξη στο Δημαρχείο. Βγήκαν εντάλματα σύλληψης για φθορές σε δημόσια περιουσία και πιάσαν δουλεία οι ασφαλίτες του Αιγάλεω σε όλα τα στέκια και τις καφετέριες. Πολλά παιδιά εδώ εχουν φάει κρατητήριο εδώ και αρκετά χρόνια και δεν ξαναρισκάρουν να χαλάσουν τη ζωή τους.Από ασφαλίτες και παρατρεχάμενους άλλο τίποτα στο Αιγάλεω. Είναι κάποια πράματα παιδιά που δεν τα ξέρετε, οπότε Sakis το β που είπες αρμόζει πολύ καλύτερα στην συγκεκριμένη ιστορία.
Boas12
Boas12

Αριθμός μηνυμάτων : 195
Ηλικία : 44
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 12/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από ilisios Τετ 11 Νοε 2009 - 11:41

βοα
καταλαβαινομαστε
γι αυτο ο καλογεροπουλος δεν εδινε το γηπεδο μεχρι να αλλαξει το ονομα
και ο ισηγονης ειναι γνωστη μαριονετα του θωμα

προφανως η διαφορα μας ειναι οτι φωναζετε γι αυτο το <αιγαλεω> που για μας ειναι η ντροπη των ομαδων

εσυ εχεις δικιο γιατι τιμωρησαι για λαμογιες του θωμα που σε <υποχρεωνει> να βλεπεις αυτο το αιγαλεω

προφανως και οι δυο σαν οπαδοι εχουμε δικιο

μην μου στερεις ομως το δικαιωμα να φωναζω" οτι ο θωμας ειναι λαμογιο και μου εκλεψε την κυριακατικη απολαυση μου "
δεν εχω βρισει πουθενα εδω μεσα το αιγαλεω σαν αιγαλεω
παντου ομαδα του θωμα γραφω γιατι σε μενα ετσι δειχνει

ilisios

Αριθμός μηνυμάτων : 838
Ηλικία : 56
Τόπος : ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ομάδα : Ηλυσιακός
Ομάδα : ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Registration date : 15/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από ilisios Τετ 11 Νοε 2009 - 17:31

Στις 29-10-2009, ύστερα από αίτησή μας, λάβαμε από την Ε.Π.Ο. το πρακτικό με αριθμ. 11 του Δ.Σ. της 24-6-2006.

Από το συγκεκριμένο πρακτικό προκύπτει ότι η Ε.Π.Ο., ενσωμάτωσε στο καταστατικό της οδηγία της UEFA, από την ως άνω ημερομηνία και μετά δεν αναγνωρίζει καμία συγχώνευση όταν το ένα σωματείο αποβλέπει να κερδίσει στα «χαρτιά» κατηγορίες, δηλαδή με εξωαγωνιστικά κριτήρια. Όταν δε έχουν προηγηθεί, της ως άνω ημερομηνίας, διαδικασίες για συγχώνευση αναγνωρίζονται μόνο ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΩΝ και δεν λαμβάνονται υπόψη αποφάσεις Γενικών Συνελεύσεων (Εισηγητής ο κος Κουρίδης- ομόφωνα αποδεκτό).


ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 24-6-2006 Η ΕΠΟ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ilisios στις Τετ 11 Νοε 2009 - 21:46, 1 φορά

ilisios

Αριθμός μηνυμάτων : 838
Ηλικία : 56
Τόπος : ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ομάδα : Ηλυσιακός
Ομάδα : ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Registration date : 15/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από ilisios Τετ 11 Νοε 2009 - 18:29

Κατόπιν αυτού και πριν την αποστολή του σχετικού φακέλου στο CAS αποστείλαμε στις 10-10-2009 στην ΕΠΟ Αίτηση-Υπόμνημα με όλα τα κρίσιμα έγγραφα και τις Αποφάσεις που αφορούν την παράνομη Συγχώνευση-Απορρόφηση Αιγάλεω-Ηλυσιακού, επισημαίνοντας μία προς μία όλες τις παράτυπες και παράνομες ενέργειες. Καλούμε την ΕΠΟ, ως ανώτερη Αρχή στο αυτοδιοικούμενο Ελληνικό ποδόσφαιρο, να εξετάσει και να αποφασίσει επί του αιτήματός μας να εφαρμόσει τους Ελληνικούς και διεθνείς κανονισμούς, αποκαθιστώντας αμέσως την νομιμότητα και πριν την προσφυγή μας στις Διεθνείς Συνομοσπονδίες.

σε απλα ελληνικα η θα συμορφωθειτε η θα σας συμορφωσει η ΟΥΕΦΑ
ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΗΣ ΕΠΑΕ ΤΗΣ ΕΠΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ

ilisios

Αριθμός μηνυμάτων : 838
Ηλικία : 56
Τόπος : ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ομάδα : Ηλυσιακός
Ομάδα : ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Registration date : 15/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μητροπουλος - Σελίδα 2 Empty Απ: μητροπουλος

Δημοσίευση από ilisios Τετ 11 Νοε 2009 - 21:55

σημερα ο ερασιτεχνης πηγε εγγραφα στην επο και επαε και τους ζηταει το λογο που δεχτηκαν τη συγχωνευση ενω απο το καλοκαιρι η ΟΥΕΦΑ αναγκασε την επο να απογορευσει μετονομασιες και αγορες κατηγοριων
επισης τους ενημερωνει οτι οπως εκανε με τον γ. βλαχο θα τους μηνυσει


επειδη δεν μου αρεσουν οι αντιδικιες και μεγαλωσα πια απο χθες ενημερωσα οτι κατι σοβαρο παιζεται στην ΕΠΟ

ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΘΑ ΠΟΛΕΜΑΜΕ ΝΑ ΔΙΩΞΟΥΜΕ ΤΟ ΘΩΜΑ ΑΠΟ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Very Happy
και το γραφω γιατι τα γραπτα μενουνε
Wink
τωρα θα διακοψουμε παιχνιδι στου ζωγραφου?
θα γινει ντου στην ομαδα που θα ερθει να παιξει και θα τους παρουμε τα δελτια?
παντως και σε ψηφοφορια βαζω και στοιχημα οτι στην ΕΡΤ θα λεει ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ στην τελευταια θεση :lol:

ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΑΣΗ ΤΟΥ ΟΠΑΠ ΜΕ ΤΟ ΘΩΜΑ
ΑΛΛΑ ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΟ ΕΓΓΡΑΦΟ ΑΠΟ 24-6-2006 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ........ :bom:

ilisios

Αριθμός μηνυμάτων : 838
Ηλικία : 56
Τόπος : ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ομάδα : Ηλυσιακός
Ομάδα : ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Registration date : 15/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης