Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

+25
πάμμαχον
on tour-6
elena6agrinio
Κρόνιος
mario4
remali
Dracula
agriniofan
Michael
titor6
ionikaulas3revolution
kodeG6
mauri_thiella
THE KING OF CITY
Warriors-6
blackstorm
PasGiannina
giorgos37
pane68
kokkiniotis3
brewster
manolis
sellos
coldlife
Pierikos1961
29 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από elena6agrinio Τετ 30 Σεπ 2009 - 12:44

αυτο εγινε ακριβως απεναντι απο το γηπεδο..εμεις περιμεναμε να μπουμε στον κυριο δρομο καθως περνουσαν αυτοκινητα...

δεν ξερω πως ξεκινησε το επεισοδιο αφου φτασαμε μολις τον χτυπουσαν..δεν ξερω αν τους ειπε κατι αλλα δεν ειναι δυνατον να χτυπανε εναν 5 ατομα και αλλοι 15 να παρακολουθουν...

ο αλλος που πηγε να βοηθησει δεν ξερω αν ηταν αγρινιωτης...
τους ειπε <<τι κανετε ρε θα τον σκοτωσετε..>>και μολις πηγε να τους χωρισει τον χτυπησαν και αυτον..του χτυπαγαν το κεφαλι σε ενα αυτοκινητο..
elena6agrinio
elena6agrinio

Αριθμός μηνυμάτων : 260
Ηλικία : 32
Τόπος : Αγία Τριάδα - Αγρίνιο
Ομάδα : Παναιτωλικός
Registration date : 04/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από ionikaulas3revolution Τετ 30 Σεπ 2009 - 12:54

Ήταν και μια παρέα απο τους οπαδούς σας που πήγαν να την πέσουν σε δικούς μας... έτσι για να μην το παίζουν ρολιγκανς μερικοί... και βέβαια φάγανε τα μούτρα τους απλά πράγματα. Για μένα όποιος προκάλεσε κ έφαγε πακέτο καλά έπαθε...

όποιος την ψάχνει την βρίσκει...
ionikaulas3revolution
ionikaulas3revolution

Αριθμός μηνυμάτων : 256
Τόπος : NIKAIA ΡΕ
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ, ΝΑ ΣΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΩ ΚΙΟΛΑΣ?
Registration date : 04/03/2009

http://www.rac-forum.org

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από elena6agrinio Τετ 30 Σεπ 2009 - 13:06

ωραιος εισαι εσυ...τι να σου πω..ωραιο σκεπτικο.
ειμαι σιγουρη 100% οτι κανενας οπαδος του παναιτωλικου δεν την επεσε σε κανεναν δικο σας...

ενα εχω να πω το αγρινιο το βλεπετε απο φωτογραφια...λιγοι ειναι ευπροσδεκτοι φετος...

οσο για τον επαναληπτικο μεταξυ μας θα υπαρξουν τρομερα αντιποινα..
και επειδη δεν θα ερθει ουτε ενας σας αμφιβαλω αν θα φτασει η αποστολη του ιωνικου στο γηπεδο μας...
με βαση αυτα που ακουω τουλαχιστον απο το συνδεσμο guerreros που ανηκω.....
καλα ντραβαλα λοιπον....
elena6agrinio
elena6agrinio

Αριθμός μηνυμάτων : 260
Ηλικία : 32
Τόπος : Αγία Τριάδα - Αγρίνιο
Ομάδα : Παναιτωλικός
Registration date : 04/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από on tour-6 Τετ 30 Σεπ 2009 - 13:16

Σωστη η elena.Oπως και να χει το να πας να την πεσεις σε μεμονωμενους μονο μαγκια δεν ειναι.Θες να κανεις επεισοδια ,τραβα στους οργανωμενους,τι μου την πεφτεις στον πενηνταχρονο,μονο εκει περναει η μαγκια σου?Κατι αλλο ο χοντρος απο τον παγκο σας ,που απο οτι μαθευτηκε ειναι μελος της διοικησης ωραιες χειρονομιες μας εκανε στο γκολ,για ελα στο Αγρινιο παλικαρα μου να σε ξεφουσκωσουμε

on tour-6

Αριθμός μηνυμάτων : 323
Ομάδα : Παναιτωλικός
Registration date : 02/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από ionikaulas3revolution Τετ 30 Σεπ 2009 - 13:22

Κοιτα να δεις αν σε βρίσω δεν θα με τουμπανιάσεις στο ξύλο??? θα μου πεις μπραβο??? καθίστε καλά λοιπόν κ αφήστε τις παπαρολογίες!¨Όσο για αντίποινα τα ακούω βερεσέ.... όποιος γουστάρει ξέρει που θα μας βρει... απειλές στην κάτω ραχούλα όχι στους Ιωνικούς!
ionikaulas3revolution
ionikaulas3revolution

Αριθμός μηνυμάτων : 256
Τόπος : NIKAIA ΡΕ
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ, ΝΑ ΣΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΩ ΚΙΟΛΑΣ?
Registration date : 04/03/2009

http://www.rac-forum.org

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από elena6agrinio Τετ 30 Σεπ 2009 - 13:25

on tour-6 δεν ηθελα να μιλησω για αντιποινα αλλα επειδη ολοι βλεπουν το ηθος των φιλαθλων του παναιτωλικου δεν δεχομαι κανενας να μου λεει οτι επιτεθηκαν παναιτωλικοι.....!!!
συμφωνω μαζι σου αν ειναι να την πεσεις πεστην σε οργανωμενους οχι στον γερακο..
ντροπη..
το ειδα με τα ματια μου..
θα πω και το ονομα για οσους φιλους του παναιτωλικου τον γνωριζουν (να αποφεύγονται τα ονόματα) τον λενε..
για να μην με αμφισβητησει κανενας..

αυτοι ολοι που τα κανουν αυτα ειναι ψευτομαγκες για μενα και οχι μαγκες που λεει ο φιλος του ιωνικου..αυτοι δεν πανε σε κανενα εκτος εδρας..μονο μεσα την πεφτουν σε μεμονωμενους και μετα την κοπανανε απο τα σοκακια της γειτονιας τους...

ας με συγχωρεσουν στο φορουμ που αναψα τα αιματα αλλα επειδη διαβασα αλλα νταλλον απο αλλα ποστ δεν μπορουσα να μην πω αυτο που ειδα με τα ματια μου...

Από Global Moderator PasGiannina: Για προσέξτε σας παρακαλώ. Συτητείστε όμορφα και αποφεύγετε τα ονόματα....οι λόγοι ευνόητοι...
elena6agrinio
elena6agrinio

Αριθμός μηνυμάτων : 260
Ηλικία : 32
Τόπος : Αγία Τριάδα - Αγρίνιο
Ομάδα : Παναιτωλικός
Registration date : 04/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από elena6agrinio Τετ 30 Σεπ 2009 - 13:26

ionikaulas3revolution έγραψε:Κοιτα να δεις αν σε βρίσω δεν θα με τουμπανιάσεις στο ξύλο??? θα μου πεις μπραβο??? καθίστε καλά λοιπόν κ αφήστε τις παπαρολογίες!¨Όσο για αντίποινα τα ακούω βερεσέ.... όποιος γουστάρει ξέρει που θα μας βρει... απειλές στην κάτω ραχούλα όχι στους Ιωνικούς!


μαγκια στη γειτονια σου μονο...στη δικια μου θα ερθεις για μαγκια...?
οχι μαλλον...αρα εχω δικιο τζαμπα μαγκες......!!!
elena6agrinio
elena6agrinio

Αριθμός μηνυμάτων : 260
Ηλικία : 32
Τόπος : Αγία Τριάδα - Αγρίνιο
Ομάδα : Παναιτωλικός
Registration date : 04/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από PasGiannina Τετ 30 Σεπ 2009 - 13:28

Kαταρχάς δεν είμαστε off topic, αλλά και να είμαστε δεν πειράζει γιατί η κουβέντα πλέον είναι σοβαρή και έχει πολύ ζουμί.....

ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΑΓΙΕΣ ( ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ) ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΜΑΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΜΕ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ . ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ
ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ ( ΟΠΩΣ ΤΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ) ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΟΥΜΕ ΑΠ ΤΗΝ ΚΟΝΤΡΑ ΤΗΣ
ΠΕΝΤΑΕΤΙΑΣ 2003-2008 ( ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΔΙΚΟ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟ ΤΟΥ ΠΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ
ΕΥΘΗΝΟΤΑΝ ΟΜΩΣ Ο ΙΩΝΙΚΟΣ ) .
Σωστός ο φίλος kokkiniotis3
Έτσι είναι, το 24 τότε είχε γίνει μεγαλύτερο του 25 και ναι, είχε αδικηθεί ο ΠΑΣ. Το φταίξιμο είχε πέσει στον Ιωνικό από τους φιλάθλους του ΠΑΣ, λαθεμένα όμως. Αλλά κι έτσι να ήταν σίγουρα δεν φταίγανε οι φίλαθλοι του Ιωνικού σε τίποτε.....
Πολλοί παλιοί απορούσαν πως και γιατί οι σχέσεις των φιλάθλων των δύο ομάδων έφτασαν σε τέτοιο σημείο. Πολλοί είναι αυτοί που λέγανε πως δεν θα έρθουν στην Νίκαια γιατί φοβόντουσαν επεισόδια και δικαιολογημένα (απόδειξη ο αγώνας του Χαιδαρού μία βδομάδα πιο πριν που ο ΠΑΣ είχε 2000 φιλάθλους, κάτι που ανέφερε φίλος του Ιωνικού κάπου παραπάνω).
Προσωπικά είμαι από αυτούς που προσπαθούν για το καλό των σχέσεων των οπαδών των δύο ομάδων και ξέρω πως είμαστε πολλοί αυτοί που το ίδιο επιδιώκουν.....
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΙΩΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΤΙΠΑΘΗΣ .
Μιας που το ψάχνω γενικώς, θα πω εγώ κάποιους λόγους, χωρίς να αποκλείω και πως κάπου μπορεί να κάνω και λάθος:
- Οι 10-15 ανεγκέφαλοι και κάφροι που μετά από κάθε αγώνα αλωνίζουν τα στενά γύρω από το γήπεδο, αναζητώντας φασαρίες και επεισόδια. Πρέπει οι τύποι να συμμαζευτούν και πιστεύω πως δεν είναι οργανωμένοι και από αυτούς πιθανόν πρέπει να καθαριστούν....
Είναι πάμπολλα τα επεισόδια που έχουν δημιουργήσει, με πιο πιθανό να είναι κι οι ίδιοι που το δημιούργησαν και προχθές.....
Είναι πολλές ομάδες που έχουν τέτοιους τύπους που μόνο προβλήματα δημιουργούν. Στην Νίκαια πιστεύω όμως πως το κακό έχει παραγίνει... όπως και στην Λάρισα όπου κι εκεί υπάρχουν τέτοιοι κάφροι, οι οποίοι μάλιστα αυτοονομάστηκαν και ''street gans'' τρομάρα τους. Προσωπικά έχω πέσει επάνω τους, ήταν καμιά εικοσαριά με χοντρούς γαλβανιζέ σωλήνες και την γλίτωσα αφού το αμάξι μου είχε τοπικές από εκεί πινακίδες..... [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Icon_wink ....αλλιώς σήμερα μάλλον δεν θα ζούσα η'' θα είμουν ανάπηρος και χωρίς αυτοκίνητο φυσικά.....
Είναι πολλοί αυτοί που έχουν πάει νοσοκομείο από αυτά τα κολόπαιδα....
- Το forum των rangers, όπου δυστυχώς ήταν ανεξέλεγκτο από τους εκεί υπευθύνους admin και moderators, με αποτέλεσμα να διαβάζει κανείς ότι πιο αισχρό μπορεί να φανταστεί κανείς. Το βρίσιμο σύννεφο, μέχρι μανάδες, θειά (Χριστοπαναγίες), ιερά και όσια....
Πολύ κακό αυτό, μιας που πολλοί είναι οι φίλαθλοι άλλων ομάδων που εκεί μπαίνουν για να ενημερωθούν για τους αγώνες των ομάδων των....
Βέβαια μετά την ενός μήνα παύση λειτουργίας του μετά τον αγώνα με τον Ατρόμητο πέρυσι, μπορώ να πω πως το βρίσκω λίγο καλύτερο....
Πιθανόν να υπάρχουν κι άλλοι λόγοι (που σίγουρα υπάρχουν και στις άλλες ομάδες), πιστεύω όμως πως αυτοί είναι οι κυριότεροι.
Πιστεύω πως θα συμφωνούν μαζί μου οι φίλοι του Ιωνικού και εύχομαι να τα διορθώσουν αυτά τα κακώς κείμενα, αν κι απ`ότι κατάλαβα από τον φίλο giorgos37, μάλλον για κάτι τέτοιο γίνεται προσπάθεια με πολλά παραδείγματα, όπως το ψάξιμο των ανεγκέφαλων της ομάδος των που την πέσανε σε αυτοκίνητο παίκτη της ίδιας της ομάδος των νομίζοντας πως είναι φίλαθλος αντίπαλης ομάδας, αλλά κι από το προχθεσινό συμβάν όπου προσπαθούσαν αρκετοί να χωρίσουν τους εμπλεκόμενους ταραξίες σταματώντας την όλη φασαρία.....
Διορθώστε με αν κάνω λάθος.....
Τελειώνοντας θα ξαναπώ ακόμη μία φορά πως το μεμονωμένο περιστατικό με τους λίγους εμπλεκόμενους, κακώς έγινε.
Επίσης να πω πως οι μεμονωμένοι ειδικά θα πρέπει να προσέχουν πολύ σε εκτός έδρας αγώνες.
Καλό είναι να προτιμούνται οι οργανωμένες εκδρομές μιας που εκεί υπάρχει προστασία.
Μεμονωμένα συμβάντα δεν θα πρέπει να γίνονται αιτίες για γενικό χάλασμα των σχέσεων μεταξύ των οπαδών κυρίως και φιλάθλων των ομάδων...

Τέλος να παρακαλέσω στην συνέχιση της κουβέντας να είστε σωστοί και ξέρετε πολύ καλά τι εννοώ.....
Συζητείστε όμορφα μπας και βγάλουμε κάτι το θετικό, έστω κι από κουβέντα που γίνεται εξαιτίας άσχημου επεισοδίου....
Τσαμπουκάδες, πληκτρομαγκιές, βεντέτες κλπ αφήστε τες στην άκρη, δεν μας αρμόζουν.....πρέπει να καταλάβουμε επιτέλους πως δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτε μεταξύ μας.......τα χωράφια μας τα έχουμε μακρυά ο ένας από τον άλλο...... [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Icon_wink
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από πάμμαχον Τετ 30 Σεπ 2009 - 13:32

elena6agrinio έγραψε:on tour-6 δεν ηθελα να μιλησω για αντιποινα αλλα επειδη ολοι βλεπουν το ηθος των φιλαθλων του παναιτωλικου δεν δεχομαι κανενας να μου λεει οτι επιτεθηκαν παναιτωλικοι.....!!!
συμφωνω μαζι σου αν ειναι να την πεσεις πεστην σε οργανωμενους οχι στον γερακο..
ντροπη..
το ειδα με τα ματια μου..
θα πω και το ονομα για οσους φιλους του παναιτωλικου τον γνωριζουν......... τον λενε..
για να μην με αμφισβητησει κανενας..

αυτοι ολοι που τα κανουν αυτα ειναι ψευτομαγκες για μενα και οχι μαγκες που λεει ο φιλος του ιωνικου..αυτοι δεν πανε σε κανενα εκτος εδρας..μονο μεσα την πεφτουν σε μεμονωμενους και μετα την κοπανανε απο τα σοκακια της γειτονιας τους...

ας με συγχωρεσουν στο φορουμ που αναψα τα αιματα αλλα επειδη διαβασα αλλα νταλλον απο αλλα ποστ δεν μπορουσα να μην πω αυτο που ειδα με τα ματια μου...
αυτο το <<ηθος>>οπως λες μας εχει φαει- [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 480341 ειμαι κ το ξερω αλλα θα μιλησω για τον ηθος των παναιτωλικων πριν 8 χρονια να πετανε καρεκλες σε 70 εθνικους!!!!!στο αγρινιο μεσα!!!!!!!επειδη εχετε ενθουσιασμο σαν οπαδοι(μεχρι κ επαρση μπορω να το πω)θα φατε τα μουτρα σας ειτε σαν ομαδα ειτε σαν οπαδοι-εγω συμβουλη δινω...............β εθνικη ειναι δεν ειναι τοπικο!!!!!!!!!!!!!!!συγνωμη για το [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 480341 .τα επεισοδια ειναι κατακριταια-παρολο αυτα αμα προκληθει καποιος οχι με λογια καλο ειναι να απαντησει-γιατι απο μαγκες με τα λογια κ με τα πληκτολογια χορτασαμε
πάμμαχον
πάμμαχον
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 4161
Ηλικία : 44
Τόπος : πειραιας
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : ethnikos14.blogspot.gr
Registration date : 08/05/2009

http://ethnikos14.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από blackstorm Τετ 30 Σεπ 2009 - 13:32

Σορρυ που επεμβαινω...στα οικογενειακα σας.αλλα κατσε ρε Ελενα,που το ξερεις οτι ειναι τσαμπα μαγκες???κατσε να γινει το παιχνιδι του δευτερου γυρου και τοτε θα δεις αν ειναι τσαμπα μαγκες..δλδ,τι θα κανεις,θα τους βαρεσεις??οκ,και πες τους βαρας ενταξει...εσυ μετα θα π[ας παλι νικαια??η θα εισαι τσαμπα μαγκας μετα κι εσυ??ρε χαλαρωστε λιγο,οτι εγινε εγινε,θα ανοιξετε πολεμο τωρα απο το ιντερνετ??δν θα βγαλει πουθενα αυτο,οπως πολυ σωστα ειπε καποιος φιλος,η βια γεννα βια...στη τελικη,οποιος θελει να κανει κατι,τα κανει στα γηπεδ,οχι στο ιντερνετ..
blackstorm
blackstorm
Banned
Banned

Αριθμός μηνυμάτων : 114
Τόπος : Εκει που εχει να πατησει γυφτος 15 χρονια..
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 08/11/2008

http://www.notioi-kalamata.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από ionikaulas3revolution Τετ 30 Σεπ 2009 - 13:37

elena6agrinio έγραψε:
ionikaulas3revolution έγραψε:Κοιτα να δεις αν σε βρίσω δεν θα με τουμπανιάσεις στο ξύλο??? θα μου πεις μπραβο??? καθίστε καλά λοιπόν κ αφήστε τις παπαρολογίες!¨Όσο για αντίποινα τα ακούω βερεσέ.... όποιος γουστάρει ξέρει που θα μας βρει... απειλές στην κάτω ραχούλα όχι στους Ιωνικούς!


μαγκια στη γειτονια σου μονο...στη δικια μου θα ερθεις για μαγκια...?
οχι μαλλον...αρα εχω δικιο τζαμπα μαγκες......!!!

Μίλα καλύτερα, γιατί δεν με ξέρεις καν... είσαι χθεσινή και θα ρθεις να μου πεις για τσαμπουκάδες? Εγω ο μαλάκας φταίω που έλεγα σε δικους σας που να μπουν σε ποια εξέδρα... ούτε που πέφτει το γήπεδο δεν ξέρανε! Όσο για το αν ειμαστε τζαμπα μάγκες ψάξου καλύτερα.
ionikaulas3revolution
ionikaulas3revolution

Αριθμός μηνυμάτων : 256
Τόπος : NIKAIA ΡΕ
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ, ΝΑ ΣΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΩ ΚΙΟΛΑΣ?
Registration date : 04/03/2009

http://www.rac-forum.org

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από elena6agrinio Τετ 30 Σεπ 2009 - 13:38

blackstorm έγραψε:Σορρυ που επεμβαινω...στα οικογενειακα σας.αλλα κατσε ρε Ελενα,που το ξερεις οτι ειναι τσαμπα μαγκες???κατσε να γινει το παιχνιδι του δευτερου γυρου και τοτε θα δεις αν ειναι τσαμπα μαγκες..δλδ,τι θα κανεις,θα τους βαρεσεις??οκ,και πες τους βαρας ενταξει...εσυ μετα θα π[ας παλι νικαια??η θα εισαι τσαμπα μαγκας μετα κι εσυ??ρε χαλαρωστε λιγο,οτι εγινε εγινε,θα ανοιξετε πολεμο τωρα απο το ιντερνετ??δν θα βγαλει πουθενα αυτο,οπως πολυ σωστα ειπε καποιος φιλος,η βια γεννα βια...στη τελικη,οποιος θελει να κανει κατι,τα κανει στα γηπεδ,οχι στο ιντερνετ..


αν εβλεπες αυτο που ειδα θα καταλαβαινες γιατι λεω τζαμπα μαγκες...
χτυπαγαν γερο μονο αβοηθητο 5 ατομα......
ειμαι κατα των επεισοδιων..
ουτε μπορω να χτυπησω κανεναν αλλα και να μπορουσα δεν θα χτυπαγα..
αλλα αυτο που ειδα ειναι εκλημα που γινεται απο τζαμπα μαγκες καλα τους λεω...
χτυπανε και φευγουν...χουλιγκανς της κακιας ωρας..
elena6agrinio
elena6agrinio

Αριθμός μηνυμάτων : 260
Ηλικία : 32
Τόπος : Αγία Τριάδα - Αγρίνιο
Ομάδα : Παναιτωλικός
Registration date : 04/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από elena6agrinio Τετ 30 Σεπ 2009 - 13:39

ionikaulas3revolution έγραψε:
elena6agrinio έγραψε:
ionikaulas3revolution έγραψε:Κοιτα να δεις αν σε βρίσω δεν θα με τουμπανιάσεις στο ξύλο??? θα μου πεις μπραβο??? καθίστε καλά λοιπόν κ αφήστε τις παπαρολογίες!¨Όσο για αντίποινα τα ακούω βερεσέ.... όποιος γουστάρει ξέρει που θα μας βρει... απειλές στην κάτω ραχούλα όχι στους Ιωνικούς!


μαγκια στη γειτονια σου μονο...στη δικια μου θα ερθεις για μαγκια...?
οχι μαλλον...αρα εχω δικιο τζαμπα μαγκες......!!!

Μίλα καλύτερα, γιατί δεν με ξέρεις καν... είσαι χθεσινή και θα ρθεις να μου πεις για τσαμπουκάδες? Εγω ο μαλάκας φταίω που έλεγα σε δικους σας που να μπουν σε ποια εξέδρα... ούτε που πέφτει το γήπεδο δεν ξέρανε! Όσο για το αν ειμαστε τζαμπα μάγκες ψάξου καλύτερα.


οταν λεω τζαμπα μαγκες εννοω συγκεκριμενη κατηγορια ατομων.δεν εννοω ουτε εσενα ουτε το συνολο των οπαδω του ιωνικου..
elena6agrinio
elena6agrinio

Αριθμός μηνυμάτων : 260
Ηλικία : 32
Τόπος : Αγία Τριάδα - Αγρίνιο
Ομάδα : Παναιτωλικός
Registration date : 04/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από ionikaulas3revolution Τετ 30 Σεπ 2009 - 13:41

Επειδή μίλησες στον ενικό κατάλαβα πως έλεγες για μένα... γράψε λάθος.
ionikaulas3revolution
ionikaulas3revolution

Αριθμός μηνυμάτων : 256
Τόπος : NIKAIA ΡΕ
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ, ΝΑ ΣΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΩ ΚΙΟΛΑΣ?
Registration date : 04/03/2009

http://www.rac-forum.org

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από elena6agrinio Τετ 30 Σεπ 2009 - 13:45

το κλιμα εγινε ασχημο και το κακο ειναι οτι προκληθηκε απο πολυ λιγους...20 ατομα χαλασαν την ολη εικονα...

το ιδιο εγινε και απο εμας στο ματς με το βολο..
τρεις βλακες πεταξαν πετρες στο πουλμαν της ομαδας του βολου και τωρα αν παω στο βολο θα μου σπασουν το κεφαλι...
τι φταιω εγω για τρεις χαζους...?
elena6agrinio
elena6agrinio

Αριθμός μηνυμάτων : 260
Ηλικία : 32
Τόπος : Αγία Τριάδα - Αγρίνιο
Ομάδα : Παναιτωλικός
Registration date : 04/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από blackstorm Τετ 30 Σεπ 2009 - 13:46

Αυτο σου λεω κι εγω...εδω μεσα τα παιδια που γραφουν,εχουν ξεκαθαρισει τη θεση τους,κι εχου πει ανοιχτα οτι καταδικαζουν,αν εγιναν ολα αυτα που λετε ( που εσενα προσωπικα σε πιστευω για αυτα που λες,μην παρεξηγηθω) απλα το να μπαινεις εδω και να λες θα παθεις αυτο οταν ερθεις,η εκεινο,δν κερδιζεις τπτ...ισα ισα,χανεισ και οποιο δικιο εχεις....
blackstorm
blackstorm
Banned
Banned

Αριθμός μηνυμάτων : 114
Τόπος : Εκει που εχει να πατησει γυφτος 15 χρονια..
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 08/11/2008

http://www.notioi-kalamata.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από PasGiannina Τετ 30 Σεπ 2009 - 13:47

Κάντε μου τη χάρη να διαβάζετε όλα και ολόκληρα τα posts των εδώ μελών.
Και επιτέλους ξεκολλήστε, μιλάμε για μεμονωμένο συμβάν από κάποιους λίγους ανεγκέφαλους - κάφρους, οι οποίοι δεν πρέπει να γίνουν η αιτία για γενικεύσεις.
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από elena6agrinio Τετ 30 Σεπ 2009 - 13:52

τελοσπαντων εμενα αυτο που ειδα μου καρφωθηκε στο μυαλο..
αμφιβαλω αν θα ξαναπαω σε εκτος ειδικα στην αθηνα...
εμεις εδω συζηταμε και ξερουμε τι σκεφτονται οι αλλοι οπαδοι και αυτο ειναι το καλο του ιντερνετ..

οι αλλοι ομως απ εξω που δεν ασχολουνται με ιντερνετ, φορουμ κ.τ.λ δεν εχουν ιδεα γι αυτο λεω οτι γι αυτους τους λιγους μαγκες θα υπαρξουν αντιποινα...οπως ειναι σιγουρα οτι θα υπαρξουν και με μας στο ματς του βολου χωρις να φταιμε σε τιποτα....
elena6agrinio
elena6agrinio

Αριθμός μηνυμάτων : 260
Ηλικία : 32
Τόπος : Αγία Τριάδα - Αγρίνιο
Ομάδα : Παναιτωλικός
Registration date : 04/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από giorgos37 Τετ 30 Σεπ 2009 - 13:54

Ελένη, καλύτερα να χαλαρώσεις. Διάβασε καλύτερα τι έχουμε γράψει και τι έχουμε πει για το παιχνίδι και μετά άναψε τα αίμματα όσο θέλεις.

και επειδη δεν θα ερθει ουτε ενας σας αμφιβαλω αν θα φτασει η αποστολη του ιωνικου στο γηπεδο μας...
με βαση αυτα που ακουω τουλαχιστον απο το συνδεσμο guerreros που ανηκω.....
Αν σου απαντούσα σε αυτό ότι με βάση αυτά που ακούω στους ρέιντζερς, θα μας κάνουν τα τρία δύο, θα βγει κάτι;

Το να μην πάνε 100 εκδρομείς του Ιωνικού στο Αγρίνιο, θα είναι πρόβλημα. Πρόβλημα θα είναι όμως και το ότι την επόμενη φορά θα μετρήσουμε και πόσοι αγρινιώτες θα έρθουν στην Νεάπολη. Θα σε ικανοποιεί μετά αυτό; Τι προτιμάς 900 άτομα να υποστηρίζουν την ομάδα σου ή 50; Διαλέγετε και παίρνετε

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από blackstorm Τετ 30 Σεπ 2009 - 13:58

Εγω παντως,αν με ρωτατε,θα προτιμουσα 2000 Καλαματιανους να πηγαινουν παντου,οπως παλια... [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 762694 [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 762694 ....πλακιτσα να ελαφρυνουμε λιγο το κλιμα......
blackstorm
blackstorm
Banned
Banned

Αριθμός μηνυμάτων : 114
Τόπος : Εκει που εχει να πατησει γυφτος 15 χρονια..
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 08/11/2008

http://www.notioi-kalamata.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από elena6agrinio Τετ 30 Σεπ 2009 - 14:06

ετσι ειναι...δεν θα ερθετε και δεν θα ερθουμε...το πιο λογικο..
κριμα...εγω μπηκα να αναφερω ενα γεγονος δεν μπηκα να το παιξω ηθικη...

εσυ γιωργο προσωπικα θα μπορουσες να χτυπησεις εναν ανθρωπο 50 χρονων μπορει και παραπανω..?
εγω οχι...
ακομα και να με εβριζε..
οχι να τον κανω τουλουμι στο ξυλο..
elena6agrinio
elena6agrinio

Αριθμός μηνυμάτων : 260
Ηλικία : 32
Τόπος : Αγία Τριάδα - Αγρίνιο
Ομάδα : Παναιτωλικός
Registration date : 04/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από giorgos37 Τετ 30 Σεπ 2009 - 14:22

Ελενα, δεν ξέρω αν διάβασες ότι έγραψα, θα κάνω μια γρήγορη σούμα.
Ηρθατε 900 άτομα, εκ των οποίων οι 800 ξεκάρφωτοι. Μπήκατε χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα στο γήπεδο και μάλιστα πολλοί αγρινιώτες ρωτούσαν φιλάθλους του Ιωνικού για το που θα πάνε.
Μπήκατε μέσα, είδατε ότι είσαστε πολλοί σε άδειο γήπεδο και χωρίς καμία πρόκληση από μέρους μας, αρχίσατε να βρίζετε.
Μετά το τέλος του αγώνα, καθώς οι φίλαθλοι έβγαιναν ταυτόχρονα, κάποιοι οπαδοί του Ιωνικού παραφέρθηκαν και όντως, για 5 λεπτά χτυπούσαν όποιον έβρισκαν μπροστά τους.
Τα επεισόδια σταμάτησαν αμέσως, γιατί επενέβησαν οπαδοί του Ιωνικού και τους τράβηξαν μακριά.

Κανείς σας δεν αναγνώρισε ότι παρά το γεγονός ότι φτάνατε στο γήπεδο μόνοι, δεν σας πείραξε κανείς. Μιλάτε όλοι για τα μικρής έκτασης επεισόδια που έγιναν μετά και τα οποία έληξαν με δική μας παρέμβαση.
Αν αυτό σας κάνει να μιλάτε για εκδίκηση, είναι κατανοητό και δεκτό από μας. Ειλικρινά σου λέω, ότι αν θέλουμε να έρθουμε στο αγρίνιο, δεν μας ενδιαφέρει αν θα θελήσετε να πάρετε εκδίκηση ή όχι. Ούτε θα σου πω αν μπορείτε να μας πειράξετε ή όχι. Αυτό που μπορώ να σου πω είναι ότι τα αντίποινα τα δικά σας θα φέρουν νέα αντίποινα από την πλευρά του Ιωνικού. Και πίστεψέ με, 900 άτομα στη Νεάπολη δεν θα ξαναδείς ποτέ.
Γι' αυτό καλύτερα είναι να σταματήσουμε όλοι τις μαλακίες και να ασχοληθούμε με ποδόσφαιρο. Οπως θέλεις να δεις εσύ την ομάδα σου, θέλω κι εγώ και όλοι.

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από elena6agrinio Τετ 30 Σεπ 2009 - 14:36

θα δεχτω αυτα που λες...
χωρις να συμφωνησω απολυτα καθως αν και το βρυσιμο ειναι φυσιολογικο καθως γηπεδο ειναι
εσεις βρισατε πρωτοι και οταν πηγαν να βρισουν οι δικοι μας καποιοι απο μας ελεγαν μην τους βριζετε ρε...και αλλοι ελεγαν αφου μας βριζουν και αυτοι...

μακαρι να μην γινει τιποτα στο 2ο γυρο και να ερθουμε παλι του χρονου..

ξεχασες να αναφερεις τα χειροκροτηματα των φιλαθλων του παναιτωλικου οταν βριζατε τον κανελλακη.. [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Icon_wink
elena6agrinio
elena6agrinio

Αριθμός μηνυμάτων : 260
Ηλικία : 32
Τόπος : Αγία Τριάδα - Αγρίνιο
Ομάδα : Παναιτωλικός
Registration date : 04/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από giorgos37 Τετ 30 Σεπ 2009 - 14:38

Σχετικά με το χειροκρότημα, ήταν το πρώτο ποστ μου για τον αγώνα. Δυστυχώς μετά αναγκάστηκα να μιλάω για άλλα

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από elena6agrinio Τετ 30 Σεπ 2009 - 14:50

ναι εχεις δικιο το ειδα ειναι σε αλλο τοπικ..
elena6agrinio
elena6agrinio

Αριθμός μηνυμάτων : 260
Ηλικία : 32
Τόπος : Αγία Τριάδα - Αγρίνιο
Ομάδα : Παναιτωλικός
Registration date : 04/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης