Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

+25
πάμμαχον
on tour-6
elena6agrinio
Κρόνιος
mario4
remali
Dracula
agriniofan
Michael
titor6
ionikaulas3revolution
kodeG6
mauri_thiella
THE KING OF CITY
Warriors-6
blackstorm
PasGiannina
giorgos37
pane68
kokkiniotis3
brewster
manolis
sellos
coldlife
Pierikos1961
29 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από Pierikos1961 Τετ 23 Σεπ 2009 - 21:33

Διαιτητής : Δελφάκης (ΕΠΣ Αρκαδίας)
Βοηθοί : Πετρόπουλος (ΕΠΣ Αρκαδίας), Διαμαντέας (ΕΠΣ Δωδεκανήσου)
4ος : Σφήκας (ΕΠΣ Αν.Αττικής)
Παρατηρητής : Καρατζάς (ΕΠΣ Ευβοιας)
Pierikos1961
Pierikos1961
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 6613
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : Pierikos
Registration date : 04/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από coldlife Τετ 23 Σεπ 2009 - 21:51

Nα γινει ενα καλο παιχνιδι,παρα τον ασχημο αγωνιστικο χωρο...Και χωρις ΙΧΝΟΣ βιας και επεισοδειων...
coldlife
coldlife
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 9373
Ηλικία : 47
Τόπος : Νεος Κοσμος,Αθηνα
Ομάδα : Παναιτωλικός
Ομάδα : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ
Registration date : 05/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από sellos Πεμ 24 Σεπ 2009 - 0:33

οι στοχοι των οπαδών για αυτο το παιχνιδι ειναι εντελως δαφορετικοί
καλό θα ήταν να μην μπλεχτουν μεταξύ τους..

αγωνιστικά σαφώς καλυτερη ομαδα ο Παναιτωλικός
δύσκολο να γίνει προβλεψη στα παιχνίδια του Κανελάκη..
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από coldlife Πεμ 24 Σεπ 2009 - 17:38

Δεν θα γινει το παραμικρο.Σεβομαστε τον κοσμο του Ιωνικου.Σεβομαστε τις δυσκολες ωρες που περναει.Θα φωναξουμε για την ομαδα μας και μονο.Αυτο θα προσπαθησω να περασω και στους συμπατριωτες μου.
coldlife
coldlife
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 9373
Ηλικία : 47
Τόπος : Νεος Κοσμος,Αθηνα
Ομάδα : Παναιτωλικός
Ομάδα : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ
Registration date : 05/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από manolis Πεμ 24 Σεπ 2009 - 17:43

Μιας και περασαμε απο την Νικαια σαν φιλοξενουμενοι, να σας αναφερω οτι οι λιγοι οπαδοι του Ιωνικου που ηταν εκει δεν ασχοληθηκαν με εμας, και καποιοι που μπηκαν αργοτερα η προς το τελος του αγωνα, το μονο που εκαναν ηταν να ασχοληθουν με το προβλημα της ομαδας τους.Φυσικα και δεν χρειαζεται να τους προκαλεσει κανενας, γιατι ποτε δεν ξερεις.

manolis

Αριθμός μηνυμάτων : 120
Τόπος : Πειραιάς
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από Pierikos1961 Κυρ 27 Σεπ 2009 - 16:10

Η 11άδα του Ιωνικού

Πουρής, Α. Παπαζούδης, Μπέριος, Μπάγιτς, Τσερκέζος, Κεφαλούκος, Σιδέρης, Σ. Παπαζούδης, Λανγκλέ, Γάλας, Γιόνδης
Pierikos1961
Pierikos1961
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 6613
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : Pierikos
Registration date : 04/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από brewster Κυρ 27 Σεπ 2009 - 19:09

1-1 στο 90+.
Φοβηθηκε το παιχνιδι ο Παναιτωλικος ενω μπορουσε να το καθαρισει νωριτερα.
Ο πρωτος βαθμος που πηραμε κ το πρωτο γκολ που ετσι οπως παει το πραγμα μπορει να ειναι πρωτα κ τελευταια μαζι.
brewster
brewster

Αριθμός μηνυμάτων : 960
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ
Registration date : 08/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από Pierikos1961 Κυρ 27 Σεπ 2009 - 20:25

Ιωνικός-Παναιτωλικός : 1-1

Σκόρερ : 94' Μπέριος / 23' Χατζιτς
Κίτρινες : Γάλας / Μπελεβώνης, Λόπες, Δέντσας, Γκόλιας

Σύνθεση : Πουρής, Α. Παπαζούδης, Μπέριος, Μπάγιτς, Τσερκέζος, Κεφαλούκος, Καφάσο, Σ. Παπαζούδης (76' Γεωργίου), Λανγκλέ (84' Τζανετάκος), Γάλας, Γιόνδης (58' Φουρτάδο)
Pierikos1961
Pierikos1961
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 6613
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : Pierikos
Registration date : 04/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από Pierikos1961 Κυρ 27 Σεπ 2009 - 21:06

Δηλώσεις Βουτσακέλη

Παραλίγο να παιχτεί το ίδιο σενάριο για τρίτη φορά, να έχουμε εμείς τις ευκαιρίες και οι αντίπαλοι να σκοράρουν.
Μοναδική φορά που απειληθήκαμε, ήταν αυτή με τον Μπαϊκαρά. Είχαμε περισσότερες φάσεις.

Θα επαναληφθώ για άλλη μια φορά και θα δώσω συγχαρητήρια στους παίκτες μου που κοπιάζουν φοβερά σε κάθε παιχνίδι.
Ευελπιστώ πως θα βελτιωθούμε για να πάρουμε τις νίκες που αξίζουμε και δικαιούμαστε. Η ισοφάριση σήμερα ήταν μια ηθική δικαίωση για εμάς. Ήταν ο πρώτος βαθμός που πήραμε και το πρώτο γκολ που πετυχαίνουμε φέτος.

Σχόλια από mikriliga

Ο Χρήστος Κανελλάκης άκουσε πάλι τα εξ αμάξης από τους οπαδούς του Ιωνικού, ιδιαίτερα στην ανάπαυλα, όταν κατευθυνόταν στα αποδυτήρια, περνώντας μέσα από τον αγωνιστικό χώρο. Στο σημείο αυτό μάλιστα, ακόμα και οι φίλοι του Παναιτωλικού συντάχθηκαν με τους ομολόγους τους των «κυανόλευκων» και χειροκροτούσαν όποτε ακουγόταν σύνθημα εναντίον του μεγαλομετόχου της νικαιώτικης ΠΑΕ!
Pierikos1961
Pierikos1961
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 6613
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : Pierikos
Registration date : 04/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από kokkiniotis3 Δευ 28 Σεπ 2009 - 9:00

EIMASTE ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΦΑΒΟΡΙ ΓΙΑ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟ . ΠΙΣΤΕΥΑΜΕ ΟΤΙ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΤΙΜΩΤΙΚΟ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟ ΤΟΥ 2007 ( 6 ΒΑΘΜΟΙ !) , ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΨΕΥΣΤΕΙ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΑ . ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ.
ΠΟΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΥΠΙ (ΕΘΝΙΚΟΣ,ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ,ΔΡΑΜΑ,ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΚΛΠ ) , ΕΜΕΙΣ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ.

ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΠΑΡΕ ΔΡΟΜΟ , ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΝΑ ΓΚΡΕΜΙΣΕΙΣ. ΓΚΡΕΜΙΣΕΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ , ΤΗΝ ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ , ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΤΟΥ ΙΩΝΙΚΟΥ , ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΚΡΕΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ...
kokkiniotis3
kokkiniotis3

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ηλικία : 50
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑΡΑ!
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 30/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από kokkiniotis3 Δευ 28 Σεπ 2009 - 23:16

ΝΤΡΟΠΗ ! Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΠΕΛΕΒΩΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΤΥΣΤΕΣ! ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ.
ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΤΟΥ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΨΕΥΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΙΣΧΥΡΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ. ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ( ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΗΚΑΝ ΣΤΗΝ ΝΕΑΠΟΛΗ ) ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ . ΟΤΙ ΤΟ ΔΗΘΕΝ ΚΛΙΜΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΠΟΥ ΕΠΙΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΠΟΤΕ .

ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ( ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΥΠΗΡΞΑΝ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ) , ΑΛΛΑ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΑΝ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ! ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΜΙΑ ΣΦΑΛΙΑΡΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΛΙΜΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑΣ...ΝΤΡΟΠΗ ΣΤΗΝ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ.
kokkiniotis3
kokkiniotis3

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ηλικία : 50
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑΡΑ!
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 30/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από pane68 Δευ 28 Σεπ 2009 - 23:52

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Icon_wink
kokkiniotis3 έγραψε:ΝΤΡΟΠΗ ! Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΠΕΛΕΒΩΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΤΥΣΤΕΣ! ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ.
ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΤΟΥ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΨΕΥΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΙΣΧΥΡΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ. ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ( ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΗΚΑΝ ΣΤΗΝ ΝΕΑΠΟΛΗ ) ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ . ΟΤΙ ΤΟ ΔΗΘΕΝ ΚΛΙΜΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΠΟΥ ΕΠΙΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΠΟΤΕ .

ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ( ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΥΠΗΡΞΑΝ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ) , ΑΛΛΑ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΑΝ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ! ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΜΙΑ ΣΦΑΛΙΑΡΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΛΙΜΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑΣ...ΝΤΡΟΠΗ ΣΤΗΝ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΟΤΙ Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙ ΤΗ ΜΗ ΝΙΚΗ ΜΑΣ [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Icon_exclaim ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΙΣ ..ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΟΥΣΚΕΣ ΠΟΥ ΓΥΡΝΟΥΣΑΝ ΜΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΣΑΝ (ΟΧΙ ΣΤΗΝ Γ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ) ΤΟΝ ΝΕΑΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ,ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ, ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑΝ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΑ, ΟΤΙ ΕΠΕΣΑΝ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΥ ΕΜΠΛΕΞΑΝ [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Icon_wink
pane68
pane68

Αριθμός μηνυμάτων : 433
Ηλικία : 55
Ομάδα : Παναιτωλικός
Registration date : 29/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από giorgos37 Τρι 29 Σεπ 2009 - 0:13

Που έμπλεξαν αυτοί που υποτίθεται ότι χτύπησαν πατέρα και παιδί, που θα μπλέξουν αυτοί που θα τους κυνηγήσουν, δεν νομίζω ότι αφορά το φόρουμ. Αν και συνήθως όποιος έχει άκρες για να βρει κάποιον δεν το διαφημίζει στα φόρουμ, εντούτοις, αν ισχύει το περιστατικό και βρείτε άκρη, όταν τους βρείτε πείτε το και σε μας να έρθουμε να τους γ*$#% παρέα. Δεν ειρωνεύομαι, το εννοώ.
Σημασία έχει ότι το ποδόσφαιρο πέρασε σε δεύτερη μοίρα.
Από την πλευρά σας δικαιολογημένα μας έχετε στην μπούκα για τις κλωτσιές που πέσανε. Από την πλευρά μας, σας βάλαμε στην μπούκα για όσα λέτε, όπως και για την κατάπτυστη ανακοίνωση της διοίκησή σας.
Θέλουμε δεν θέλουμε και οι δυό ομάδες, ανοίξαμε γραμμάτια, τα οποία καλώς ή κακώς, θα ξεπληρωθούν με την πρώτη ευκαιρία.

Νομίζω ότι το εξαντλήσαμε το θέμα. Πάμε γι' άλλα

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από coldlife Τρι 29 Σεπ 2009 - 0:26

Eιλικρινα ρε φιλε...Εισαι 37 χρονων...και μιλας για γραμματια....Το επιχειρημα σου ειναι η ανακοινωση της διοικησης μας?Εχεις διαφορετικη αποψη για τα γεγονοτα?ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ και απολυτως ΣΕΒΑΣΤΗ....Σεβασου λοιπον και τη δικη μας αποψη και ασε τα γραμματια κατα μερος...Δεν αξιζει το κοπο.
coldlife
coldlife
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 9373
Ηλικία : 47
Τόπος : Νεος Κοσμος,Αθηνα
Ομάδα : Παναιτωλικός
Ομάδα : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ
Registration date : 05/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από giorgos37 Τρι 29 Σεπ 2009 - 1:26

37 ήμουν όταν έκανα εγγραφή, τώρα είμαι 38 και από Δεκέμβρη που γυρίζει ο χρόνος θα περιμένω να κλείσω τα 39. Αυτά περί της ηλικίας μου. Και μιας και μιλάμε για ηλικίες, η ηλικία μου δεν μου επιτρέπει να δέχομαι κηρύγματα από κανέναν. Σου αρέσει δεν σου αρέσει, αυτός είμαι.
Μπορεί και να σου απαντούσα διαφορετικά αν συνέχιζες να γράφεις όπως προχθές. Την γύρισες όμως την φυλλάδα, επομένως δεν έχει νόημα να συνεχίσω καμιά κουβέντα. Κοίτα τι έγραψες σήμερα κι άσε τι γράφω εγώ.
Ο καθένας όπως στρώνει, κοιμάται. Αυτό ισχύει και για σας και για μας και τα λέει όλα.

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από PasGiannina Τρι 29 Σεπ 2009 - 2:16

Τελικά με τις συλλήψεις τι έγινε?
Ισχύουν?
Πέρασαν αυτόφωρο?
Είναι μέσα οι συλληφθέντες?
Θα γίνει δικαστήριο?
Αν ναι, κινήσεις υπεράσπισης αυτών?

Ενημερώστε μας οι φίλοι του Ιωνικού.


Και μία παράκληση προς τους φίλους του Ιωνικού.
Μην αναφέρεστε στον αγώνα πριν δύο χρόνια, όπου χάσαμε 4-1.
Είμουν εκεί με το λεωφορείο των blue vayeros, δεν υπήρξαν επεισόδια, παρά μόνο κάποιο πέσιμο σε μεμονωμένους Γιαννιώτες οι οποίοι ζουν Αθήνα που ήταν με μηχανάκια και οι οποίοι έφαγαν κάποιες ψιλές (εμ δεν ήξεραν...δεν ρώταγαν ? ....που πηγαίναν?... εκδρομή στην Νίκαια ? ....και μάλιστα σε μέρα με αγώνα ζωής η'' θανάτου όπως λέγατε, φωνάζατε και γράφατε σε forum, φέιγ βολάν, αφίσσες κλπ ?
....δικαιολογημένα λόγω βαθμολογίας ?).
Βέβαια τα γαλλικά στο γήπεδο υπήρξαν, αλλά αυτά γίνονται.
Το μόνο που τελικά νοιώσαμε σε εκείνον τον αγώνα, πολύ καλά μάλιστα, ήταν η τεσσάρα....... [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Icon_wink
Παράκληση λοιπόν, μην μιλάτε για επεισόδια σ`εκείνον τον αγώνα, γιατί απλά δεν έγιναν.
Επεισόδιο σε μεμονωμένους, που είναι βέβαια κατακριτέα, δεν μπορούν να γενικεύουν την κατάσταση.......

Καλά ξεμπερδέματα με τον ''μικρό''......
Καλή συνέχεια σε εσάς και στην ομάδα σας!
Ο Ιωνικός δεν βρίσκεται εκεί που πρέπει να βρίσκεται....
Άλλη είναι η θέση του....πολύ πιο ψηλά...!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την PasGiannina στις Τρι 29 Σεπ 2009 - 2:26, 2 φορές συνολικά
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από blackstorm Τρι 29 Σεπ 2009 - 2:24

Respect στη νικαια και στους καθαρους ιωνικους...την μονη εδρα στην Ελλαδα,που σαν Καλαματιανος την υπολογισα και την υπολογιζω με δεος και σεβασμο....απο ολες τις εδρες που εχουμε επισκεφθει,πραγματικα εκει μονο γνωρισαμε "εκτος εδρας" αγωνα με ολη τη σημασια της λεξεως...
blackstorm
blackstorm
Banned
Banned

Αριθμός μηνυμάτων : 114
Τόπος : Εκει που εχει να πατησει γυφτος 15 χρονια..
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 08/11/2008

http://www.notioi-kalamata.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από Warriors-6 Τρι 29 Σεπ 2009 - 4:02

εννοειται οτι ανοιξαμε γραμματια απλα το θεμα ειναι το δρομο για αγρινιο θα το βρειτε?τα πιτσιρικια σας και οι 50αριδες 60ριδες ειναι ευπροσδεκτοι,εμεις οτι κανουμε το κανουμε εκει που πρεπει δεν ξεσπαμε αλλου.Τελος με αυτο το θεμα καλη συνεχεια στον ιονικο
Warriors-6
Warriors-6

Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ομάδα : Παναιτωλικός
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από THE KING OF CITY Τρι 29 Σεπ 2009 - 6:42

giorgos37 έγραψε:37 ήμουν όταν έκανα εγγραφή, τώρα είμαι 38 και από Δεκέμβρη που γυρίζει ο χρόνος θα περιμένω να κλείσω τα 39. Αυτά περί της ηλικίας μου. Και μιας και μιλάμε για ηλικίες, η ηλικία μου δεν μου επιτρέπει να δέχομαι κηρύγματα από κανέναν. Σου αρέσει δεν σου αρέσει, αυτός είμαι.
Μπορεί και να σου απαντούσα διαφορετικά αν συνέχιζες να γράφεις όπως προχθές. Την γύρισες όμως την φυλλάδα, επομένως δεν έχει νόημα να συνεχίσω καμιά κουβέντα. Κοίτα τι έγραψες σήμερα κι άσε τι γράφω εγώ.
Ο καθένας όπως στρώνει, κοιμάται. Αυτό ισχύει και για σας και για μας και τα λέει όλα.

και στα εκτος εδρας ετσι αυθορμητος εισαι?
η δεν τα προτιμας?

υ.ς μην μου πεις εγω που εχω παει εδω και εκει.
απλα απαντησε ετσι εισαι?
εαν θες βεβαια απαντας.
THE KING OF CITY
THE KING OF CITY

Αριθμός μηνυμάτων : 177
Τόπος : volos
Ομάδα : Ολυμπ. Βόλου
Ομάδα : olympiakos volou

the king of city
Registration date : 26/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από kokkiniotis3 Τρι 29 Σεπ 2009 - 8:26

OK RE MAΓΚΕΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ . ΟΤΙ ΛΕΕΙ Η ΚΛΑΨΙΑΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΤΕ Κ ΣΕΙΣ ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ . ΑΝΤΡΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΟΥΤΗΓΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΨΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ . ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ , ΣΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΝΟΙΑ ΤΟΥ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥ .
ΣΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΑΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΜΑΣ Κ ΣΑΣ ΕΞΗΓΗΣΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΝΤΡΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ .ΑΛΛΩΣΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΤΟ ΒΙΩΣΑΤΕ , ΑΛΛΟ ΑΝ ΜΙΑ ΣΦΑΛΙΑΡΑ ( ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΕΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΩΣ ΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ ) ΤΗΝ ΠΑΡΑΦΟΥΣΚΩΣΑΤΕ ΣΕ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΖΗΤΗΜΑ .
ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑΤΙ Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΕΤΗΣ. ΤΟ ΨΕΜΑ ΤΟΥ ΜΠΕΛΕΒΕΝΩΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΕ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΨΕΥΔΕΤΕ .

ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ? ΟΚ. ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ . ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΜΕ , ΕΧΟΥΜΕ ΜΝΗΜΗ ΕΛΕΦΑΝΤΑ .

Υ.Γ. ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΞΥΛΟΔΑΡΜΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ . ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΤΣΙ . ΑΠΛΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕ ΤΗΝ ΝΕΑΠΟΛΗ ΤΟ 2001 (1-1) ΚΑΙ ΤΟ 2008. ΕΙΧΕΣ ΧΑΣΕΙ ΠΡΙΝ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ . ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΗΡΘΕΣ ΚΑΜΙΑ 400 ΑΠΟ 2000 ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΧΑΙΔΑΡΙ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ .

Υ.Γ.2 ΡΕ ΒΟΛΙΩΤΗ ΑΣΕ ΤΙΣ ΕΞΥΠΝΑΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΣΙ ΠΟΥ ΗΡΘΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΑΜΑΞΑΚΙΑ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ? ΑΣΕ ΡΕ ΧΘΕΣΙΝΕ , ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΠΑΡΑΖ ΤΟΥ 2003 ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ ΗΡΘΕΣ Κ ΜΕ ΕΓΛΥΦΕΣ Κ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕΣ ΦΙΛΑΡΑΚΙ . ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ , ΜΗΝ ΠΕΤΑΓΕΣΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΣΠΕΡΝΟΥΝ
kokkiniotis3
kokkiniotis3

Αριθμός μηνυμάτων : 683
Ηλικία : 50
Τόπος : ΝΙΚΑΙΑΡΑ!
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 30/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από giorgos37 Τρι 29 Σεπ 2009 - 9:20

THE KING OF CITY έγραψε:
giorgos37 έγραψε:37 ήμουν όταν έκανα εγγραφή, τώρα είμαι 38 και από Δεκέμβρη που γυρίζει ο χρόνος θα περιμένω να κλείσω τα 39. Αυτά περί της ηλικίας μου. Και μιας και μιλάμε για ηλικίες, η ηλικία μου δεν μου επιτρέπει να δέχομαι κηρύγματα από κανέναν. Σου αρέσει δεν σου αρέσει, αυτός είμαι.
Μπορεί και να σου απαντούσα διαφορετικά αν συνέχιζες να γράφεις όπως προχθές. Την γύρισες όμως την φυλλάδα, επομένως δεν έχει νόημα να συνεχίσω καμιά κουβέντα. Κοίτα τι έγραψες σήμερα κι άσε τι γράφω εγώ.
Ο καθένας όπως στρώνει, κοιμάται. Αυτό ισχύει και για σας και για μας και τα λέει όλα.

και στα εκτος εδρας ετσι αυθορμητος εισαι?
η δεν τα προτιμας?

υ.ς μην μου πεις εγω που εχω παει εδω και εκει.
απλα απαντησε ετσι εισαι?
εαν θες βεβαια απαντας.

Οχι, στα εκτός έδρας κάθομαι φρόνιμα για να μην με κάνουν ντα. Καλά, μιλάς σε μένα για εκτός έδρας; Εμένα μέχρι χθες τα εκτός μου ήταν Τούμπα, Καραϊσκάκη, Λεωφόρος, Φιλαδέλφεια. Ξέρεις που πέφτουν αυτά τα γήπεδα; Εχεις μπει ποτέ μέσα; Σου εύχομαι να ανέβεις κατηγορία και να τα επισκεφθείς, αλλά μέχρι τότε όταν θέλεις να πουλήσεις υφάκι για εκτός έδρας μίλα με τους φίλους σου της Νίκης και του Τοξότη Λάρισας, όχι με μένα. Αν πας ποτέ σου, τότε θα δεις πόσο αστείο θα σου φαίνεται να διαβάζεις για "εκτός έδρας στη Β' Εθνική". Και μιας και το φερε η κουβέντα, στον Βόλο έχω έρθει, στη Νίκαια ακόμα σε περιμένω. Φέτος είναι καλή ευκαιρία να εκμεταλλευθείς κι εσύ την αποχή και να έρθεις. Τέτοιες ευκαιρίες δεν παρουσιάζονται κάθε χρόνο.

Warriors-6 έγραψε:εννοειται οτι ανοιξαμε γραμματια απλα το θεμα ειναι το δρομο για αγρινιο θα το βρειτε?τα πιτσιρικια σας και οι 50αριδες 60ριδες ειναι ευπροσδεκτοι,εμεις οτι κανουμε το κανουμε εκει που πρεπει δεν ξεσπαμε αλλου.Τελος με αυτο το θεμα καλη συνεχεια στον ιονικο
Αν χάσουμε το δρόμο, θα σου ζητήσουμε πληροφορίες. Βάλτε καμιά ταμπέλα πάντως καλού κακού.

Γιαννιώτη, αν αναφερόμαστε στην ομάδα σου είναι γιατί παρουσιάζει κάποια κοινά. Κι εσείς την πρώτη φορά που συναντηθήκαμε μετά από χρόνια ήρθατε σε μισοάδειο γήπεδο και μιλούσατε για γειτονιά των 100 φιλάθλων. Πρόπερσι λόγω της κρισιμότητας προκαλούσατε και λέγατε για "αποβάσεις" και "καταλήψεις", όμως νομίζω ότι είδατε με τα ίδια σας τα μάτια αν ο Ιωνικός έχει κόσμο και τι έδρα γίνεται. Ομως όπως είπες, παρά την εκρηκτική ατμόσφαιρα δεν σας πείραξε κανείς, γιατί στη Νίκαια δεν πειράζουμε αν δεν μας πειράξουν. Πέρυσι νομίζω ήταν πιο χαλαρά τα πράγματα και εύχομαι την επόμενη φορά που θα συναντηθούμε να είναι ακόμα καλύτερα.

Σχετικά με τους 5 που πιάσανε, άκουσα ότι οι 4 αφέθηκαν ελεύθεροι και κρατήθηκε ο ένας που πήγε αυτόφωρο και πήρε τακτική δικάσιμο. Θα προσπαθήσω να μάθω περισσότερα.

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από PasGiannina Τρι 29 Σεπ 2009 - 14:34

Φίλε Γιώργο
Πέρυσι νομίζω ήταν πιο χαλαρά τα
πράγματα και εύχομαι την επόμενη φορά που θα συναντηθούμε να είναι
ακόμα καλύτερα.
Σωστός.
Και δική μου ευχή αυτό είναι. Γουστάρω να πιούμε και να κουβεντιάσουμε μαζί στην Νίκαια στην πλατεία απέναντι από το γήπεδο η'' στα Γιάννενα στους επόμενους αγώνες μεταξύ μας.
Οι μαλακίες κάποιων ανεγκέφαλων κι από τις δυο πλευρές, δεν πρέπει να γίνουν ικανές για χωρισμό μεταξύ μας.
Ειλικρινά δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτε μεταξύ μας.
Πρόπερσι λόγω της κρισιμότητας προκαλούσατε και λέγατε για "αποβάσεις"
και "καταλήψεις", όμως νομίζω ότι είδατε με τα ίδια σας τα μάτια αν ο
Ιωνικός έχει κόσμο και τι έδρα γίνεται.
Όντως πολύ κρίσιμος ο αγώνας, θυμάμαι ανακοινώσεις και αφίσες από την πλευρά σας, ζωή η'' θάνατος, η'' νίκη η'' θάνατος, δεν θυμάμαι καλά.....
Φίλε Γιώργο μην μου γράφεις εσύ τουλάχιστον για αποβάσεις και καταλήψεις. Θα πρέπει να γνωρίζεις πως αυτοί που τα γράφουν δεν πατάνε εκτός έδρας, άσε που είναι και πιτσιρίκια με το πιο πιθανό να είναι να μην έχουν πατήσει ποτέ στην Νίκαια.....
Οι γνήσιοι είναι αυτοί που τρέχουν σ`όλα τα γήπεδα εκτός έδρας και είναι σίγουρο πως τέτοιες μαλακίες δεν τις γράφουν.....
Το έχω ψάξει και θα σου πω πως είμαι αυτός που γράφει και στο δικό σας forum rangers και με έχετε παραδεχθεί μάλιστα με πολύ καλά σχόλια και κουβέντες....!
Κάποιοι που γράφανε μαλακίες, τους ξέρω και στους αγώνες ειδικά στην Νίκαια τους έψαχνα, αλλά δεν τους βρήκα ποτέ.....γιατί απλά δεν είχαν έρθει ποτέ... [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Icon_wink
Δυστυχώς στα forums γράφουν πολλοί χωρίς να φαίνεται η ηλικία τους, ώστε να καταλάβουμε και τι παίζεται....
Καλούμαστε λοιπόν οι γνήσιοι, να τα καταλαβαίνουμε κάτι τέτοια η'' να τα προσπερνάμε μη δίνοντας σημασία.....
Εγώ τουλάχιστον το έχω καταφέρει κι όταν τύχω μπροστά μου κάνα τέτοιο τύπο η'' πιτσιρίκο, του τα χώνω άγρια....
Δεν είναι σε θέση και ούτε έχουν το δικαίωμα αυτοί που δεν πατάνε σε εκτός έδρας αγώνες, να γράφουν μαλακίες βάζοντας κάποιους άλλους σε μπελάδες......
Τέλος πάντων, ας μην μακρηγορήσω, είναι θέμα που σηκώνει πολύ κουβέντα και στην οποία είμαι σίγουρος πως μας βρίσκει σύμφωνους...
Σχετικά με τους 5 που πιάσανε, άκουσα ότι οι 4 αφέθηκαν ελεύθεροι και
κρατήθηκε ο ένας που πήγε αυτόφωρο και πήρε τακτική δικάσιμο. Θα
προσπαθήσω να μάθω περισσότερα.
Αυτό είναι που πρέπει να μας καίει όλους μας και πιο ειδικά εσάς τους οπαδούς του Ιωνικού.
Εύχομαι καλά ξεμπερδέματα και αν χρειαστεί βοήθεια φωνάξτε.....
Προσωπικά θα βοηθήσω όπως και όσο μπορώ. Δεν είμαι δικηγόρος, αλλά μια φωνή συμπαράστασης μπορώ να βγάλω όπως επίσης να δώσω όσα μπορώ χρήματα από τα λίγα που παίρνω για να βοηθήσω....

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΓΡΗΓΟΡΗ ΛΥΣΗ ΣΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΑΣ.
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από mauri_thiella Τρι 29 Σεπ 2009 - 15:10

ελα ρε τωρα αφηστε τους ιωνικους απο τις καλητερες εδρες στην ελλαδα...
και εμεις εχουμε πιαστει στα χερια αρκετες φορες με ιωνικους αλλα
αναγνωριζουμε κιολλας χωρις να σημαινει αυτο οτι ειμαστε και φιλαρακια!
ουτε φιλοι ειμαστε ουτε θα τους καταθεσουμε στεφανια και στο δρομο
θα σκωτοθουμε.... τα στεφανια τα συνχαρητηρια και τα φιλακια ειναι για τους
αλλους!

καλη λευτερια και στον ιωνικο!
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από kodeG6 Τρι 29 Σεπ 2009 - 15:17

Συμπαράσταση για ποιο πράγμα?Που χτύπησαν και λήστεψαν 12χρονο με τον πατέρα του?(αν το έκαναν αυτοί)Τους πήραν κινητό λεφτά και έκαναν ζημιές στο αυτοκίνητο.Δεν είναι λογική αυτή..αν είναι δυνατό να συμπαραστέκεστε σε άτομα που ασκούν βία σε μικρά παιδιά..
kodeG6
kodeG6

Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ομάδα : Παναιτωλικός
Ομάδα : Τίτορμος Αιτωλός Ούτος Άλλος Ηρακλής
Registration date : 26/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00) Empty Απ: [3η] Ιωνικός-Παναιτωλικός (Κυριακή 27/09/09, 16:00)

Δημοσίευση από mauri_thiella Τρι 29 Σεπ 2009 - 15:48

kodeG6 έγραψε:Συμπαράσταση για ποιο πράγμα?Που χτύπησαν και λήστεψαν 12χρονο με τον πατέρα του?(αν το έκαναν αυτοί)Τους πήραν κινητό λεφτά και έκαναν ζημιές στο αυτοκίνητο.Δεν είναι λογική αυτή..αν είναι δυνατό να συμπαραστέκεστε σε άτομα που ασκούν βία σε μικρά παιδιά..

δεν ειπα αυτο και βεβαια και καταδικαζω μια τετοια ενεργεια αν εγινε!
οταν μου λες ληστεψαν κιολλας δεν τους πιανω καν σαν οπαδους!
μπορει να ηταν απλα πρεζακια που εψαχναν φραγκα και να βρηκαν αφορμη
τα επεισοδεια να κλεψουν!

ειναι ενα πραγμα που πρεπει να μπει σε πολλα μυαλα μεσα...
ΜΑΛΑΚΕΣ ΚΛΕΒΟΥΝ!
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης