Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

+30
foxerkaterini-5-
πάμμαχον
znick
Κρόνιος
ligans
vour
KESARIANH*WARRIORS
mauri_thiella
Pasas7
PASantreas
Soultanidis
Fredericks -5-
iason
palios-4
aoktshs777
Παναγιώτης
eddy
Tzes
alves...7
Stef-Pierikos
Jim
Pierikos1961
Betafans
_KALOGREZA
LiGNiT
PasGiannina
MIXOS
sellos
thyellara-5
Rossoblu
34 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 40 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από MIXOS Κυρ 30 Νοε 2008 - 2:30

υποτόπικ

lol!

Τελικά έχουμε μεγαλύτερη δύναμη απ’ ότι νόμιζα..

Τελικά είστε πιο απατεώνες απ' ότι νόμιζα εγώ :lolll: :lolll: :lolll:

Το humor member είναι μια χαρά τιμητικός τίτλος αλλά εσείς οι φαγάνες πού να καταλάβετε από τέτοια!

Και τώρα... Sleep Sleep Sleep καλή ποδοσφαιρική Κυριακή σε όλους :cheers:

Rossoblu, οφείλεις μια απάντηση...
MIXOS
MIXOS

Αριθμός μηνυμάτων : 396
Τόπος : ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Ομάδα : ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 30/10/2008

http://www.myspace.com/lisaslick2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από sellos Κυρ 30 Νοε 2008 - 2:39

Τι έγινε? Οι Καλαματιανοί εξαφανίστηκαν απο σήμερα για να γλιτώσουν την καζούρα?
Από άυριο μετά τις 5 θα ξεκινήσει παιδία.. Smile
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από Rossoblu Κυρ 30 Νοε 2008 - 13:26

Ουι!!!!!!!!!!!!Μ'εκανε αφιερωση ο συντροφος-συναγωνιστης Μιχος κι εγω δεν το πηρα ντιπ ειδηση!Ο Μιχος ομως δεν απειλησε με καμια καταγγελια εις βαρος μου :oxi: .Εχω και εγω τα μυστικα μου οπλα... :sfirizo:
Το τοπικ και οχι υποτοπικ (ακους εσυ αγνε φιλαθλε του Πιερικου, παμμεγιστε Κατερινιωτη που αντεξες να βλεπεις τον Καριμ Μουζαουι στην ομαδα σου :respecet: ) αφιερωνεται εξαιρετικα, που αλλου;Στον Μιχο! :kipello:
Rossoblu
Rossoblu
Μember
Μember

Αριθμός μηνυμάτων : 3023
Ηλικία : 38
Τόπος : Aθήνα
Ομάδα : Βέροια
Registration date : 29/10/2008

http://www.veria-fc.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από _KALOGREZA Κυρ 30 Νοε 2008 - 18:18

ΜΙΧΟ είχες δεν είχες πάλι μας βάζεις σε υποψίες για τη σχέση σου με την αληθινή παράγκα του Γκαγκάτση...Ρε αθεόφοβε πως έπιασες (όπως και ο σύνταυρός σου sellos) ως τώρα 7/8 στις προβλέψεις σου για την αγωνιστική.Προφανώς γι΄αυτό τα χώνεις στο Γκαγκάτση για ξεκάρφωμα εεε???Σου μολόγησε όλα τα αποτελέσματα και για να μην κάνεις μπαμ έχασες τον Ηλυσιακό και τα σφύριξες βέβαια στον σελλό.Επίσης για ξεκάρφωμα στο αυριανό(επειδή περιμένατε το κράξιμο) παίξατε ο ένας 1 κι ο άλλος Χ οπότε κάποιος στάνταρ θα πιάσει 8/9!!!Για πες μας πόσα έβγαλες από το στοίχημα αυτό το σ/κ 500,1000, 2000 ευρώ? lol! :lolll: . Όλα τσίπρα θα τα πιείς έτσι ή θα πας κανένα ταξιδάκι με την "μαύρη, μαύρη..." γαζέλα ΤΣΙΛΑ?Αλλά ξέχασα αυτό θα το κάνει ο φίλος σου και συνεργός sellos... :xaxa: Πάντως κι εγώ με άλλον 1 περιστεριώτη μια χαρά ως τώρα 6/8!!!Μου φαίνεται θα ξανασκεφτώ να προσχωρήσω στην φτωχή(σε συγκομιδή βαθμών)πλην τίμια μελανόλευκη συμμαχία καλαματιανοπιερικών γιατί εγώ κονέ με Γκαγκάτσηδες δε γουστάρω... :bluefans: :kaskolfan3: :tibanoblue: :bluefan:
ΥΓ. Αλήθεια ο Γκαγκάτσης παραιτήθηκε?Άιντα στην υγειά μας :poto: :chuss:
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από sellos Κυρ 30 Νοε 2008 - 20:35

Και η ασπρόμαυρη κλίκα μεγαλώνει...

Λευτερία στους ανένταχτους οπαδούς! lol!
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από sellos Κυρ 30 Νοε 2008 - 20:49

ιδικα για εκεινο το διπλο του
ηλυσιακου υπογραφω και αυτογραφα :lol: :lol: :lol:

Αυτά να τα βλέπουν αυτοί που μιλούν περι δήθεν πληροφορίες..
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από Pierikos1961 Δευ 1 Δεκ 2008 - 1:25

FENTAGIN_KALOGREZA έγραψε:Μου φαίνεται θα ξανασκεφτώ να προσχωρήσω στην φτωχή(σε συγκομιδή βαθμών)πλην τίμια μελανόλευκη συμμαχία καλαματιανοπιερικών

:lolll: :lolll: :lolll: :lolll: :lolll: :lolll: :lolll:
Φτωχή πλην ΤΙΜΙΑ !!! lol!
Pierikos1961
Pierikos1961
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 6613
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : Pierikos
Registration date : 04/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από sellos Δευ 1 Δεκ 2008 - 1:41

Έτσι,έτσι αποκαλύπτεστε σιγά σιγάΟ απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Icon_smile
Ευελπιστω ότι μαζί με την παράγκα του Γκαγκάτση θα πάψει να υπάρχει και κλίκα του forum.Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Lol
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από Pierikos1961 Δευ 1 Δεκ 2008 - 1:49

sellos έγραψε:Έτσι,έτσι αποκαλύπτεστε σιγά σιγάΟ απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Icon_smile
Ευελπιστω ότι μαζί με την παράγκα του Γκαγκάτση θα πάψει να υπάρχει και κλίκα του forum.Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Lol

Μπράβο ρε Sello, είσαι μυαλωμένο παιδί...
Κάτω η κλικα του forum (ΠΑΣ-Ατρομητος-Καβαλα), ζήτω οι μελανολευκες ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ !!! :lolll:
Pierikos1961
Pierikos1961
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 6613
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : Pierikos
Registration date : 04/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από sellos Δευ 1 Δεκ 2008 - 1:55

Για την ασπρόμαυρη κλικα έλεγα που έχει την ξαφνική στηριξη του fenta..
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από _KALOGREZA Δευ 1 Δεκ 2008 - 1:59

Όχι ρε έτσι το λέω για ξεκάρφωμα για να φανεί ότι είμαι με το μέρος των πιο αδύναμων του πρωταθλήματος... Wink Ωχ δε θυμάμαι αυτό είναι pm ή κανονικό ποστ?Ότι και νάναι θα το στείλω κι όποιον πάρει ο χάρος... :berdema: :lolll:
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από Pierikos1961 Δευ 1 Δεκ 2008 - 2:07

FENTAGIN_KALOGREZA έγραψε:Όχι ρε έτσι το λέω για ξεκάρφωμα για να φανεί ότι είμαι με το μέρος των πιο αδύναμων του πρωταθλήματος... Wink Ωχ δε θυμάμαι αυτό είναι pm ή κανονικό ποστ?Ότι και νάναι θα το στείλω κι όποιον πάρει ο χάρος... :berdema: :lolll:

Ρε αFENτικό πές καθαρά ποιον υποστηρίζεις και ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ. :P
Σε έχουν ήδη παρεξηγήσει... :lolll: :lolll:

ΥΓ. Sellos, το "αFENτικό" ήταν φοβερή έμπνευση :cheers:
Pierikos1961
Pierikos1961
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 6613
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : Pierikos
Registration date : 04/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από _KALOGREZA Δευ 1 Δεκ 2008 - 2:24

Ρε τζε μη με ξαναπείς αFENτικό τι θες να σε βάλω στην black list? (ωχ πάλι έκανα νύξη για την ασπρόμαυρη συμμαχία)Ε δεν κατάλαβες με ποιούς είμαι?Με την μπλε αγωνιστικά(αυτή η ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑ)θέλω να ανέβει και εδώ μέσα συμπαθώ κυρίως τους Καλαματιανούς(ας όψεται ότι το PRO EVOLYTION δεν παίζεται ξεροσφύρι... :lol: και έχουν καλή ποιότητα οι άτιμοι),τους Παγουράδες(ας όψονται τα τσίπρα που μας κέρασαν πάνω drunken ) τους Καβαλιώτες(κυρίως λόγω alves 7) και τους Καρδιτσιώτες ultras για τη συμπεριφορά τους στους δικούς μας που είχαν πάει.Σε μπέρδεψα έτσι?Ε, 1 φορά είπα κι εγώ να πω την αλήθεια σ'αυτό το θέμα και τα έκανα κώλος :lolll: lol! :paradinomai: .ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ, ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΥΝΟΠΑΔΟΙ!
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από Pierikos1961 Δευ 1 Δεκ 2008 - 2:31

FENTAGIN_KALOGREZA έγραψε:Ρε τζε μη με ξαναπείς αFENτικό τι θες να σε βάλω στην black list?

Sad
Κι όμως εσύ το ξεκίνησες...
Τόπος : ΚΡΑΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Η ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ)
Pierikos1961
Pierikos1961
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 6613
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : Pierikos
Registration date : 04/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από thyellara-5 Δευ 1 Δεκ 2008 - 2:36

FENTAGIN_KALOGREZA έγραψε:Ρε τζε μη με ξαναπείς αFENτικό τι θες να σε βάλω στην black list? (ωχ πάλι έκανα νύξη για την ασπρόμαυρη συμμαχία)Ε δεν κατάλαβες με ποιούς είμαι?Με την μπλε αγωνιστικά(αυτή η ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑ)θέλω να ανέβει και εδώ μέσα συμπαθώ κυρίως τους Καλαματιανούς(ας όψεται ότι το PRO EVOLYTION δεν παίζεται ξεροσφύρι... :lol: και έχουν καλή ποιότητα οι άτιμοι),τους Παγουράδες(ας όψονται τα τσίπρα που μας κέρασαν πάνω drunken ) τους Καβαλιώτες(κυρίως λόγω alves 7) και τους Καρδιτσιώτες ultras για τη συμπεριφορά τους στους δικούς μας που είχαν πάει.Σε μπέρδεψα έτσι?Ε, 1 φορά είπα κι εγώ να πω την αλήθεια σ'αυτό το θέμα και τα έκανα κώλος :lolll: lol! :paradinomai: .ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ, ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΥΝΟΠΑΔΟΙ!

χαχα συναγωνιζεσαι το ΜΙΧΟ :lolll:

ελα μαζι μας , ειμαστε η καλυτερη κλικα του φορουμ , :sfirizo: :tibanoblack:
thyellara-5
thyellara-5
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1298
Τόπος : K A L A M A T A
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Registration date : 07/11/2008

http://www.grupponero.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από Pierikos1961 Δευ 1 Δεκ 2008 - 2:42

thyellara-5 έγραψε:
FENTAGIN_KALOGREZA έγραψε:Ρε τζε μη με ξαναπείς αFENτικό τι θες να σε βάλω στην black list? (ωχ πάλι έκανα νύξη για την ασπρόμαυρη συμμαχία)Ε δεν κατάλαβες με ποιούς είμαι?Με την μπλε αγωνιστικά(αυτή η ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑ)θέλω να ανέβει και εδώ μέσα συμπαθώ κυρίως τους Καλαματιανούς(ας όψεται ότι το PRO EVOLYTION δεν παίζεται ξεροσφύρι... :lol: και έχουν καλή ποιότητα οι άτιμοι),τους Παγουράδες(ας όψονται τα τσίπρα που μας κέρασαν πάνω drunken ) τους Καβαλιώτες(κυρίως λόγω alves 7) και τους Καρδιτσιώτες ultras για τη συμπεριφορά τους στους δικούς μας που είχαν πάει.Σε μπέρδεψα έτσι?Ε, 1 φορά είπα κι εγώ να πω την αλήθεια σ'αυτό το θέμα και τα έκανα κώλος :lolll: lol! :paradinomai: .ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ, ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΥΝΟΠΑΔΟΙ!

χαχα συναγωνιζεσαι το ΜΙΧΟ :lolll:

ελα μαζι μας , ειμαστε η καλυτερη κλικα του φορουμ , :sfirizo: :tibanoblack:

Μπα...
Για να έρθει ο πως-τον-λένε στην καλυτερη κλίκα του forum, θα πρέπει να αποχωρήσω εγώ και να μπουν οι ΠΑΣ-Καβάλα και Καρδίτσα (τσέκαρε συμπάθειες).

Ή αλλιώς...
Η κλίκα "ΠΑΣ-Καβάλα-Ατρόμητος" υπάρχει ήδη. Άρα ρίχνοντας στάχτη στα μάτια με τους Καρδιτσιώτες, σας κάνει να αποχωρήσετε από την μελανόλευκη συμμαχία και να προσχωρήσετε στην Αγία Μπλέ Τριάδα.
Και μετά θα μείνω ΜΟΝΟΣ. :3ylo: :3ylo:
Αυτό δεν είναι το υπουλο σχέδιο σου, πως-σε-λένε ???? :mmmmm:
Pierikos1961
Pierikos1961
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 6613
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : Pierikos
Registration date : 04/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από _KALOGREZA Δευ 1 Δεκ 2008 - 10:16

Λέγε με και αφεντικό στα δυτικά της Αθήνας.Μη στενοχωριέσαι μελανόλευκε του βορρά, κάπου θα σε βολέψουμε κι εσένα...(αν και αν κερδίσεις σημερα τον Εθνικό Αστέρα θεωρητικά αρχίζεις να ελπίζεις αφού θα απέχεις -7 βαθμούς από τον τρίτο...)
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από thyellara-5 Τετ 3 Δεκ 2008 - 1:09

ΕΡΩΤΗΣΗ : Ακουω πολλους και λετε μιλατε για τσιπουρα , τελικα ποια πολη βγαζει το καλυτερο τσιπουρο (το μαγικο ποτο Smile ) ???

εχουμε Βολο, Γιαννενα , Καρδιτσα ,Κατερινη

πειτε οχι απαραιτητα αντικειμενικα , να μιλησουν και τριτοι :cheers:
thyellara-5
thyellara-5
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1298
Τόπος : K A L A M A T A
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Registration date : 07/11/2008

http://www.grupponero.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από Pierikos1961 Τετ 3 Δεκ 2008 - 1:16

thyellara-5 έγραψε:ΕΡΩΤΗΣΗ : Ακουω πολλους και λετε μιλατε για τσιπουρα , τελικα ποια πολη βγαζει το καλυτερο τσιπουρο (το μαγικο ποτο Smile ) ???

εχουμε Βολο, Γιαννενα , Καρδιτσα ,Κατερινη

πειτε οχι απαραιτητα αντικειμενικα , να μιλησουν και τριτοι :cheers:

Να απαντησει και ο beta. Είναι του αθλήματος... :lolll:
Pierikos1961
Pierikos1961
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 6613
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : Pierikos
Registration date : 04/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από MIXOS Τετ 3 Δεκ 2008 - 1:21

Αγαπάω τα τσίπουρα όσο ο Οβελίξ το αγριογούρουνο. Να πω;
MIXOS
MIXOS

Αριθμός μηνυμάτων : 396
Τόπος : ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Ομάδα : ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 30/10/2008

http://www.myspace.com/lisaslick2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από thyellara-5 Τετ 3 Δεκ 2008 - 1:24

για πες ΜΙΧΟ , τσιπουρο φτιαχνετε ετσι ?
thyellara-5
thyellara-5
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1298
Τόπος : K A L A M A T A
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Registration date : 07/11/2008

http://www.grupponero.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από MIXOS Τετ 3 Δεκ 2008 - 1:42

Όχι!


lol!
MIXOS
MIXOS

Αριθμός μηνυμάτων : 396
Τόπος : ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Ομάδα : ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 30/10/2008

http://www.myspace.com/lisaslick2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από Pierikos1961 Τετ 3 Δεκ 2008 - 1:50

MIXOS έγραψε:Όχι!


lol!

Τι απατεώνας είσαι ρε φίλε :lolll:
Pierikos1961
Pierikos1961
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 6613
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : Pierikos
Registration date : 04/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από thyellara-5 Τετ 3 Δεκ 2008 - 1:51

α , οκ τουλαχιστον καταναλωνεται :cheers:

μηπως να κανω την ερωτηση ποιος κατεβαζει πιο πολυ τσιπουρο ? σορρυ εγω ειμαι της Κοκα-κολας affraid

ενταξει και εχουμε και τσικουδια ,
thyellara-5
thyellara-5
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1298
Τόπος : K A L A M A T A
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Registration date : 07/11/2008

http://www.grupponero.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ!

Δημοσίευση από sellos Τετ 3 Δεκ 2008 - 1:58

μηπως να κανω την ερωτηση ποιος κατεβαζει πιο πολυ τσιπουρο ?

Μάλλον και σ'αυτο πρώτοι ερχόμαστε Ο απολυτος χωρος εκτονωσης του φορουμ! - Σελίδα 2 Icon_smile
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 40 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης