Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δελτία τύπου-Ανακοινώσεις.

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Δελτία τύπου-Ανακοινώσεις. Empty Δελτία τύπου-Ανακοινώσεις.

Δημοσίευση από panaigialeios1927 Παρ 12 Ιουλ 2013 - 13:51

Η «ΠΑΕ Παναιγιάλειος» ανακοινώνει την πρόσληψη του Παύλου Ανωγιάτη ως βοηθού προπονητή για την ερχόμενη αγωνιστική περίοδο (2013-2014). Η απόφαση για την έναρξη συνεργασίας με τον παλιό ποδοσφαιριστή του Παναιγιαλείου, που τίμησε τη «μελανόλευκη» φανέλα για σειρά ετών, ελήφθη κατόπιν σχετικής εισήγησης του Νίκου Κουρμπανά, την οποία έκανε ομόφωνα αποδεκτή το διοικητικό συμβούλιο της ΠΑΕ.

Στις πρώτες του δηλώσεις ο νέος βοηθός προπονητή είπε τα εξής:

«Είμαι ιδιαίτερα ευτυχής που επιστρέφω στην ομάδα της καρδιάς μου, τον Παναιγιάλειο. Η ανάληψη των νέων μου καθηκόντων αποτελεί ένα νέο βήμα στην καριέρα μου και ήδη αισθάνομαι το βάρος των ευθυνών που μου αναλογούν. Με πολλή δουλειά, συνεργασία και πίστη στο στόχο θέλω να πιστεύω πως θα δικαιώσω τους ανθρώπους της διοίκησης αλλά και το Νίκο Κουρμπανά που μου εμπιστεύτηκαν αυτή τη θέση».
Νέος υπεύθυνος Τύπου ο Μιχάλης Μπέσκος
Στο μεταξύ, καθήκοντα υπεύθυνου Τύπου τού συλλόγου αναλαμβάνει ο δημοσιογράφος Μιχάλης Μπέσκος, αποδεχόμενος τη σχετική πρόταση που του έγινε από τη διοίκηση της ΠΑΕ.
«Η ενότητα και η σύμπνοια είναι αυτά που μας χαρακτηρίζουν»
Οφείλουμε να διευκρινίσουμε πως οι όποιες αποφάσεις λαμβάνονται είναι στο σύνολό τους ομόφωνες, τόσο από τα μέλη τής διοίκησης της ΠΑΕ όσο και από αυτά του Ερασιτέχνη. Άλλωστε, από την ημέρα ανάληψης των καθηκόντων μας, αυτά που μας χαρακτηρίζουν είναι η ενότητα, η σύμπνοια και η άριστη συνεργασία για το καλό (και μόνο) του συλλόγου.
panaigialeios1927
panaigialeios1927
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1234
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 22/11/2010

http://www.panaigialeiosfc.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτία τύπου-Ανακοινώσεις. Empty Απ: Δελτία τύπου-Ανακοινώσεις.

Δημοσίευση από panaigialeios1927 Σαβ 10 Αυγ 2013 - 13:35

Τη Δευτέρα 12 Αυγούστου θα γίνει η Γ.Σ. των Μετόχων της ΠΑΕ Παναιγιάλειος, όπως ανακοίνωσε η ομάδα.

Η ανακοίνωση:

"Στην αίθουσα της Φιλαρμονικής Αιγίου θα πραγματοποιηθεί το απόγευμα της Δευτέρας 12 Αυγούστου (7.30) η Γενική Συνέλευση των Μετόχων της ΠΑΕ Παναιγιάλειος, στην οποία θα συζητηθούν η αύξηση του μετοχικού κεφαλαίου αλλά και η τροποποίηση του καταστατικού της εταιρείας.

Αναλυτικά:

«Κατόπιν της από 22-7-2013 αποφάσεως του Διοικητικού Συμβουλίου της ΑΝΩΝΥΜΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 1927 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ και σύμφωνα με το νόμο και το καταστατικό, καλούνται οι μέτοχοι της εταιρείας ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 1927 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ σε Γενική Συνέλευση τη Δευτέρα, 12 Αυγούστου 2013, και ώρα 7.30 μ.μ., στην αίθουσα της Φιλαρμονικής Αιγίου "Ευτέρπη" με θέματα ημερήσιας διάταξης:

Αύξηση μετοχικού κεφαλαίου
Τροποποίηση άρθρου 7 του καταστατικού ως προς το μετοχικό κεφάλαιο.
Οι μέτοχοι και οι αντιπρόσωποι των μετόχων για να έχουν δικαίωμα παράστασης στη Γενική Συνέλευση πρέπει κατά το νόμο και το καταστατικό να καταθέσουν τα αποδεικτικά τραπεζικής καταβολής τού μετοχικού κεφαλαίου καθώς και τα τυχόν πληρεξούσιά τους στην εταιρεία τουλάχιστον πέντε (5) ημέρες πριν από εκείνη η οποία ορίστηκε η συνεδρίαση της Γενικής Συνέλευσης.

Σε περίπτωση μη απαρτίας η Γενική Συνέλευση θα επαναληφθεί με τα ίδια θέματα τη Δευτέρα, 19 Αυγούστου 2013, και ώρα 7.30 μ.μ., στον ίδιο χώρο»".
panaigialeios1927
panaigialeios1927
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1234
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 22/11/2010

http://www.panaigialeiosfc.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτία τύπου-Ανακοινώσεις. Empty Απ: Δελτία τύπου-Ανακοινώσεις.

Δημοσίευση από panaigialeios1927 Σαβ 21 Σεπ 2013 - 17:55

«Την ερχόμενη Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου και ώρα 8 μμ στην αίθουσα "Μαργαρίτα" του ξενοδοχείου "TELIS" θα πραγματοποιηθεί η εκδήλωση για την παρουσίαση της επίσημης εμφάνισης του Παναιγιαλείου και του ρόστερ της ομάδας για τη σεζόν 2013 – 2014.

Στην εκδήλωση θα παραστούν επίσημοι φορείς της Αιγιάλειας, εκπρόσωποι του βασικού χορηγού (Alcatel), αλλά και των υπόλοιπων χορηγών της "ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ", καθώς και αθλητικών σωματείων της περιοχής. Η είσοδος για τους φιλάθλους θα είναι ελεύθερη».
panaigialeios1927
panaigialeios1927
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1234
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 22/11/2010

http://www.panaigialeiosfc.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτία τύπου-Ανακοινώσεις. Empty Απ: Δελτία τύπου-Ανακοινώσεις.

Δημοσίευση από PasGiannina Κυρ 12 Οκτ 2014 - 1:19

PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτία τύπου-Ανακοινώσεις. Empty Απ: Δελτία τύπου-Ανακοινώσεις.

Δημοσίευση από PasGiannina Τρι 28 Οκτ 2014 - 18:26

Ίση μεταχείριση ζητά ο Παναιγιάλειος
http://www.gazzetta.gr/football/article/664863/isi-metaheirisi-zita-o-panaigialeios
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης