Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

+15
κεμπαπ-δοξαρα
VR1927
mastoras
Mihalis Fr
sellos
coldlife
Betafans-media
pyrgos-3-
monoDOXA!!!
BIANCONERI
zaxos4snakes
mario4
iason
nayxus
panaigialeios1927
19 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ 10 Ιουλ 2013 - 17:05

panaigialeios1927 έγραψε: ΠΓΣ: Ο Παύλος Ανωγιάτης θα είναι ο βοηθός προπονητή

Ο Παύλος Ανωγιάτης είναι ο εκλεκτός των ανθρώπων του Παναιγιαλείου για την θέση του βοηθού προπονητή στην ομάδα του Αιγίου.

Ο νέος βοηθός προπονητή αποτελεί προσωπική επιλογή του προπονητή Νίκου Κουρμπανά.

Αναλυτικά η ανακοίνωση του Παναιγιαλείου:

«Η «ΠΑΕ Παναιγιάλειος» ανακοινώνει την πρόσληψη του Παύλου Ανωγιάτη ως βοηθού προπονητή για την ερχόμενη αγωνιστική περίοδο (2013-2014). Η απόφαση για την έναρξη συνεργασίας με τον παλιό ποδοσφαιριστή του Παναιγιαλείου, που τίμησε τη «μελανόλευκη» φανέλα για σειρά ετών, ελήφθη κατόπιν σχετικής εισήγησης του Νίκου Κουρμπανά, την οποία έκανε ομόφωνα αποδεκτή το διοικητικό συμβούλιο της ΠΑΕ.»

Ο νέος βοηθός προπονητή του Παναιγιαλείου δήλωσε:

«Είμαι ιδιαίτερα ευτυχής που επιστρέφω στην ομάδα της καρδιάς μου, τον Παναιγιάλειο. Η ανάληψη των νέων μου καθηκόντων αποτελεί ένα νέο βήμα στην καριέρα μου και ήδη αισθάνομαι το βάρος των ευθυνών που μου αναλογούν. Με πολλή δουλειά, συνεργασία και πίστη στο στόχο θέλω να πιστεύω πως θα δικαιώσω τους ανθρώπους της διοίκησης αλλά και το Νίκο Κουρμπανά που μου εμπιστεύτηκαν αυτή τη θέση».
καλο παικτακι ηταν απο βιντεο που εχω δει γιατι ημουν πιτσιρικας τοτε και δεν καταλαβαινα.
καλα εκανα και πηραν αυτον που κατι εχει προσφερει στην ομαδα

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ 10 Ιουλ 2013 - 17:07

zaxos4snakes έγραψε:
iason έγραψε:
zaxos4snakes έγραψε:Πολύ γκουμούτσα το σήμα. Very Happy 

Εσύ μην χάσεις...

Το σήμα θέλει resize...

Ναι αλλά και πάλι,συγκρίνοντας το με το δικό σου σήμα από πάνω,
του δαφνωστεφανωμένο έφηβου δηλαδή,πάλι μεγάλο φαίνεται.
Τι το μεταφυσικό παίζει με το σήμα του Παναιγιάλειου῞
Η υπόθεση προσεγγίζει σε μυστήριο τον τίτορμο του Παναιτωλικού,
που δεν έχουμε καταλάβει αν πρέπει να κοιτάζει δεξιά ή αριστερά
και που πρέπει να βρίσκεται η κοτρώνα που κουβουλάει μαζί του.
το θεμα με τον τιτορμο εχει λυθει.
κοιτουσε και στις δυο κατευθυνσεις για ηταν αλληθωρος

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από nayxus Τετ 10 Ιουλ 2013 - 17:17

καλη κινηση

nayxus

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 27/01/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από panaigialeios1927 Τετ 10 Ιουλ 2013 - 22:09

Ποδοσφαιριστής τού Παναιγιαλείου θα είναι για την ερχόμενη αγωνιστική περίοδο ο Παντελής Ριζογιάννης. Ο έμπειρος μέσος που έλυσε την συνεργασία του με τη Νίκη Βόλου, την Τετάρτη το απόγευμα βρέθηκε στα γραφεία του συλλόγου, και υπέγραψε το νέο του μονοετές συμβόλαιο. Μετά την ολοκλήρωση των υπογραφών, έκανε τις ακόλουθες δηλώσεις: «Είμαι πολύ ευτυχισμένος που ήρθα στον Παναιγιάλειο, ένα από τα πιο ιστορικά σωματεία. Είναι μεγάλη πρόκληση που βρίσκομαι εδώ, γιʼ αυτό και θέλω να βοηθήσω την καινούρια μου ομάδα να πετύχει τους στόχους της. Περιμένω πώς και πώς να ξεκινήσω προετοιμασία και να γνωρίσω τους νέους μου συμπαίκτες. Εύχομαι ο Θεός να μου δίνει δύναμη και υγεία, ώστε να ανταποκριθώ στις απαιτήσεις του συλλόγου. Ανυπομονώ να παίξω στο γήπεδο του Παναιγιαλείου, ο κόσμος του οποίου γνωρίζω ότι είναι καταπληκτικός! Τέλος, θέλω να ευχαριστήσω τον πρόεδρο του συλλόγου και όλους όσοι με εμπιστεύτηκαν και με έφεραν στον Παναιγιάλειο. Τα υπόλοιπα θα τα πούμε στο γήπεδο!».
panaigialeios1927
panaigialeios1927
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1234
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 22/11/2010

http://www.panaigialeiosfc.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από panaigialeios1927 Πεμ 11 Ιουλ 2013 - 13:54

ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥΡΤΟΥΛΙΔΗ.
Ο Μακεδόνας μέσος είναι ο διακαής πόθος του Κουρμπανά για τη θέση του επιτελικού μέσου.

Έναν ακόμη παίκτη που πέρσι αγωνίστηκε στη Νίκη Βόλου ήθελε να εντάξει στο ρόστερ ο Νίκος Κουρμπανάς.

Ο λόγος για τον 29χρονο Νίκο Πουρτουλίδη, ο οποίος είχε μια πολύ καλή χρονιά με την ομάδα του Βόλου (37 συμμετοχές, 7 τέρματα) και κέντρισε το ενδιαφέρον του τεχνικού του «μελανολεύκων» που ψάχνει απεγνωσμένα έναν «μαέστρο» για τη μεσαία γραμμή της ομάδας.

Ο βραχύσωμος μέσος δέχθηκε επίσημη πρόταση από τους Αιγιώτες, ωστόσο καταρχήν, αρνήθηκε και σύμφωνα με πληροφορίες τον πρώτο λόγο για την απόκτηση του τον έχει ο Αιγινιακός.
panaigialeios1927
panaigialeios1927
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1234
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 22/11/2010

http://www.panaigialeiosfc.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από BIANCONERI Πεμ 11 Ιουλ 2013 - 15:32

τι εγινε ρε παιδια?ολη την νικη θα παρουμε?Very Happy 

BIANCONERI

Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 22/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από monoDOXA!!! Πεμ 11 Ιουλ 2013 - 15:49

η νικη ητανε πολυ δυνατη περσυ.απο τα λιγα ματς που πηγα και την ειχα δει.ασε που ητανε πολη σκληρη για να πεθανει.νομιζω οτι δεν ειχε χασει απο κανεναν της πρωτης 6αδας στο πρωταθλημα.
monoDOXA!!!
monoDOXA!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 4483
Ηλικία : 41
Τόπος : ΞΑΝΘΗ ΠΛΕΟΝ!
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 17/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από panaigialeios1927 Πεμ 11 Ιουλ 2013 - 15:57

monoDOXA!!! έγραψε:η νικη ητανε πολυ δυνατη περσυ.απο τα λιγα ματς που πηγα και την ειχα δει.ασε που ητανε πολη σκληρη για να πεθανει.νομιζω οτι δεν ειχε χασει απο κανεναν της πρωτης 6αδας στο πρωταθλημα.

Συμφωνω φιλε!Κλασσικη ομαδα εδρας,κατι το οποιο διαχρονικα ηταν ο Παναιγιαλειος.Βλεπω με 6-7000 κοσμο σε ντερμπι στο Αιγιο να μην περναει κανενας!Παντως ο Πορτουλιδης ειναι παικτης Α εθνικης για εμενα και μακαρι να ερθει στο Αιγιο!
panaigialeios1927
panaigialeios1927
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1234
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 22/11/2010

http://www.panaigialeiosfc.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από BIANCONERI Πεμ 11 Ιουλ 2013 - 16:04

καλα ναι αμα γινει το θαυμα και ειμαστε στης πρωτες θεσεις
προβλεπω να γινετε πανικος στο γηπεδο...

BIANCONERI

Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 22/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από panaigialeios1927 Κυρ 14 Ιουλ 2013 - 13:30

ΠΓΣ: Πολύ κοντά σε Ρούσεφ

Σε έναν ακόμη παίκτη φέρεται πως είναι κοντά ο Παναγιάλειος.

Σύμφωνα με πληροφορίες, η «Μαύρη Θύελλα» κινείται για την απόκτηση του Ιβάν Ρούσεφ.

Ο Ρούσεφ είναι 34 χρονών , αγωνίζεται ως επιτελικός μέσος και έχει μια μεγάλη καριέρα τόσο στην Ελλάδα όσο και στην Βουλγαρία.

Συγκεκριμένα, έχει περάσει από Πιερικό , ΟΦΗ, ΑΟ Τρίκαλα, Διαγόρα, Λεβαδειακό, ΑΕΚ, Απόλλων Αθηνών, Αιγάλεω,, Αθηναϊκό ενώ στη Βουλγαρία αγωνίστηκε σε Λίτεξ και Τσερνομόρετς.

Την χρονιά που ολοκληρώθηκε αγωνίστηκε στην Δόξα Δράμας έχοντας 32 συμμετοχές με 4 γκολ.

Είναι ο εκλεκτός του Νίκου Κουρμπανά για αυτή την θέση.

Ο Παναιγιάλειος βρίσκεται πολύ κοντά στην απόκτησή του και δεν αποκλείεται πολύ σύντομα να υπάρξουν και επίσημες ανακοινώσεις, αφού πρόθεση της διοίκησης είναι ο 34χρονος μέσος να δώσει κανονικά το παρών στην επίσημη πρώτη της ομάδας που θα γίνει την προσεχή Τετάρτη 15/7.
panaigialeios1927
panaigialeios1927
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1234
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 22/11/2010

http://www.panaigialeiosfc.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από panaigialeios1927 Κυρ 14 Ιουλ 2013 - 14:46

Τριπλό «χτύπημα» ετοιμάζουν στο Αίγιο!

Έντονη κινητικότητα παρατηρείται στο «στρατόπεδο» του Παναιγιαλείου τις τελευταίες ώρες.
Οι «μελανόλευκοι» έχουν την πρώτη τους συγκέντρωση την ερχόμενη Τετάρτη και επιθυμία διοίκησης και τεχνικούτιμ είναι μέχρι τότε να κλείσουν οι περισσότερες «τρύπες» που υπάρχουν στο ρόστερ.Πληροφορίες θέλουν τους «μελανόλευκους» να έχουν συφωνήσει με τον 30χρονο επιθετικό Πάτρικ Αλεξάντροβιτς (φώτο), ο οποίος τη σεζόν που ολοκληρώθηκε αγωνίστηκε σε Εθνικό Γαζώρου και ΑΕΛ, καθώς και τον 20άχρονο μεσοεπιθετικό Αλέξανδρο Αμπντέλ Ραχίμ, ο οποίος αγωνιζόνταν σαν δανεικός από τον Ολυμπιακό Λαυριου στην ομάδα του Αχαρναϊκού.
Οι Αιγιώτες παράλληλα προσπαθούν να εντάξουν στο δυναμικό τους και τον Ιβαν Ρούσεφ. Ο 34χρονος μέσος με μεγάλη θητεία στις μεγάλες κατηγορίες (πέρσι έπαιξε στην Δοξα Δράμας) είναι ο παίκτης που θέλει διακαώς ο Νίκος Κουρμπανάς για τη μεσαία του γραμμή.Εξελίξεις αναμένονται άμεσα και για τους τρεις προαναφερθέντες, ενώ από κει και πέρα, δεδομένη πρέπει να θεωρείται η προσθήκη και ενός αριστερού μπακ, ως δεύτερη λύση πίσω από τον Τάσο Παπαχρήστο.
Εντός της ημερας (14/7) αναμένεται να μεταβεί στο Αίγιο και ο Γιάννης Ιωάννου για να υπογράψει το συμβόλαιο του με τους «μελανόλευκους».
panaigialeios1927
panaigialeios1927
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1234
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 22/11/2010

http://www.panaigialeiosfc.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από panaigialeios1927 Τρι 16 Ιουλ 2013 - 16:00

Ο έμπειρος κεντρικός αμυντικός υπέγραψε τη Δευτέρα το συμβόλαιο του με τους «μελανόλευκους». Αποφασίζουν για Ρούσεφ. "Κλεισμένος" ο Αλεξάντροβιτς.

Τη Δευτέρα μπήκαν και οι... υπογραφές κα ολοκληρώθηκε και τυπικά η απόκτηση του Γιάννη Ιωάννου από τον Παναιγιάλειο.

Ο 29χρονος κεντρικός αμυντικός, μετά και την τυπική ολοκλήρωση της συνεργασίας του με την Αιγιώτικη ομάδα δήλωσε τα εξής:

«Είμαι πολύ χαρούμενος που υπέγραψα στην ομάδα του Παναιγιαλείου. Ηταν ένα έξτρα κίνητρο να συνεχίσω την καριέρα μου στο Αίγιο, μιας και ο Π.Γ.Σ. είναι ιστορική ομάδα με βαριά φανέλα και πολύ κόσμο. Εγώ από την πλευρά μου θα κάνω τα πάντα για να δικαιώσω τόσο τον πρόεδρο όσο και τον προπονητή που με εμπιστεύτηκαν». Σε ότι αφορά στο «μελανόλευκο» κόσμο και τις απαιτήσεις που έχει από τους ποδοσφαιριστές της αγαπημένης του ομάδας τόνισε: «Εχω μάθει να αγωνίζομαι με πίεση. Αλλωστε χωρίς τον κόσμο και τις απαιτήσεις του δεν υφίσταται ποδόσφαιρο. Είμαι έτοιμος να δώσω τον καλύτερό μου εαυτό για τον Παναιγιάλειο και πιστεύω ότι εάν ο κόσμος δει ποδοσφαιριστές που τα δίνουν όλα για την ομάδα σίγουρα θα το εκτιμήσει».

Από κει και πέρα, οι διοικουντες ευελπιστούν να κλείσουν ακόμα δύο προσθήκες μέχρι την «πρώτη» προπόνηση που θα πραγματοποιηθεί το απόγευμα της Τετάρτης (19.00) στο Δημοτικό Στάδιο του Αιγίου. Πληροφορίες αναφέρουν ότι ο ένας από αυτούς είναι ο Πολωνός Πάτρικ Αλεξάντροβιτς.

Αναφορικά με την περίπωση του Ιβάν Ρούσεφ, το ενδιαφέρον, όσο και αν κάποιοι προσπαθούν να το διαψεύσουν είναι υπαρκτό και οι πληροφορίες αναφέρουν ότι είναι θέμα διοίκησης ο παίκτης να φορέσει τα μελανόλευκα.

www.panaigialeiosfc.com
panaigialeios1927
panaigialeios1927
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1234
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 22/11/2010

http://www.panaigialeiosfc.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από panaigialeios1927 Τρι 16 Ιουλ 2013 - 21:18

ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΒΟΜΒΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ ΕΠΣ ΑΧΑΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΥ..



Μπορεί οι παράγοντες και ο προπονητής του Παναιγιάλειου να κινούνται στο μεταγραφικό… παζάρι για να βρουν τους ποδοσφαιριστές που θα καλύψουν τα κενά που υπάρχουν στο ρόστερ της ομάδας, ωστόσο σε διοικητικό επίπεδο ο Αιγιώτικος σύλλογος φαίνεται ότι είναι… ασθενής. Μετά την παραίτηση του πρώην γενικού αρχηγού -Γιώργου Δαλιάνη- λόγω κακής λειτουργίας του συλλόγου, σήμερα ήταν η σειρά του Δημήτρη Μπαλαφούτη, αντιπροέδρου του Ερασιτέχνη και προέδρου της Ε.Π.Σ. Αχαΐας να ανακοινώσει την παραίτησή του και την αποχώρησή του, για τον ίδιο ακριβώς λόγο, από τα δρώμενα του συλλόγου μετά από επτά περίπου χρόνια συνεχούς παρουσίας στα διοικητικά του Παναιγιάλειου. Μάλιστα ο πρώην παράγοντας του Αιγιώτικου συλλόγου καλεί τους διοικούντες, «κλείνοντας» την ανακοίνωση παραίτησης, να «προσγειωθούν» αφήνοντας να εννοηθεί ότι το στοιχείο της… έπαρσης είναι έντονο στον Παναιγιάλειο…

Αναλυτικά η ανακοίνωση παραίτησης του Δημήτρη Μπαλαφούτη
«Με μεγάλη μου λύπη και απογοήτευση αποφάσισα να ανακοινώσω την παραίτησή μου από τη θέση του αντιπροέδρου του Δ.Σ. του Ερασιτέχνη Παναιγιάλειου και από οποιαδήποτε σχέση με την ΠΑΕ Παναιγιάλειος ως εξωθεσμικός παράγοντας.
Οι λόγοι που με οδήγησαν σε αυτή τη δυσάρεστη για μένα απόφαση, μετά από τόσα χρόνια προσωπικής ενασχόλησης με τα δρώμενα στην αγαπημένη μου ομάδα, έχουν να κάνουν τόσο με το θεσμικό μου ρόλο στην Ε.Π.Σ. Αχαΐας όσο και σε γενικότερα θέματα που αφορούν τον τρόπο λειτουργίας του συλλόγου.
Εύχομαι στη διοίκηση και στον προπονητή ο στόχος της τρίτης συνεχόμενης ανόδου να επιτευχθεί και μαζί με όλους τους φιλάθλους της ομάδας μας να πανηγυρίσουμε μία ακόμα επιτυχία του Παναιγιάλειου.
Υ.Γ.: Σεβόμενος την αυριανή «πρώτη» της ομάδας μας, δεν επιθυμώ να αναφερθώ αναλυτικότερα στους λόγους που με οδήγησαν στην παραίτηση μου και επιφυλάσσομαι να τους κοινοποιήσω με νέα ανακοίνωσή μου όταν εγώ κρίνω σκόπιμο. Το μόνο που μπορώ να πω, προς το παρόν, είναι ότι κάποιοι στο σύλλογο πρέπει άμεσα να… προσγειωθούν και να κοιτάξουν το καλό της ομάδας».

Ρεπορτάζ: Γρηγόρης Παλούμπης-aigialeiaspor
panaigialeios1927
panaigialeios1927
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1234
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 22/11/2010

http://www.panaigialeiosfc.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από nayxus Τρι 16 Ιουλ 2013 - 21:57

τι στο διαλο γινεται με ολες αυτες τις παραιτησεις

nayxus

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 27/01/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από panaigialeios1927 Τρι 16 Ιουλ 2013 - 22:43

nayxus έγραψε:τι στο διαλο γινεται με ολες αυτες τις παραιτησεις

Ιδιαιτερα η τελευταια ηταν ηχηρη και πρεπει να προβληματισει σοβαρα τη διοικηση...
panaigialeios1927
panaigialeios1927
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1234
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 22/11/2010

http://www.panaigialeiosfc.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από panaigialeios1927 Τετ 17 Ιουλ 2013 - 21:57

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 400 ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ



Σε μια πανηγυρική φιέστα μετατράπηκε η "πρώτη" του Παναιγιαλείου για τη φετινή ποδοσφαιρική σεζόν, καθώς πάνω από 400 φίλαθλοι βρέθηκαν στο Δημοτικό Στάδιο Αιγίου για να υποστηρίξουν τη "Μαύρη Θύελλα" και να δουν παράλληλα τα πρώτα μεταγραφικά αποκτήματα της αιγιώτικης ομάδας,
που για πρώτη φορά προπονήθηκαν υπό τις οδηγίες του Νίκου Κουρμπανά και του νέου βοηθού του Παύλου Ανωγιάτη. Η ατμόσφαιρα θύμιζε έναρξη πρωταθλήματος και πραγματικά περίσσευε το κέφι και ο ενθουσιασμός.
Στο μεταγραφικό κομμάτι τώρα, το νέο απόκτημα του Παναιγιαλείου θα είναι, όπως αναφέρουν πληροφορίες του filodimos.gr, ο πολωνός επιθετικός Πάτρικ Αλεξάντροβιτς, που αγωνιζόταν μέχρι πρότινος στη Λάρισα.

www.filodimos.gr
panaigialeios1927
panaigialeios1927
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1234
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 22/11/2010

http://www.panaigialeiosfc.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από panaigialeios1927 Πεμ 18 Ιουλ 2013 - 22:30

Δεύτερη μέρα προετοιμασίας για τον Παναιγιάλειο... Εργομετρικά και δίτερμα περιελάμβανε το πρόγραμμα της Πέμπτης. Ατομικό ο Αργυρόπουλος.

Μετά το πέσιμο της... καρώ σημαίας την Τετάρτη, οι παίκτες του Παναιγιαλείου γυμνάστηκαν για δεύτερη μέρα και πάλι στο Δημοτικό Στάδιο υπό τις οδηγίες του Νίκου Κουρμπανά.

Το πρωί της Πέμπτης πέρασε εργομετρικά το πρώτο γκρουπ το οποίο το απόγευμα έκανε αποθεραπεία. Οι υπόλοιποι που θα περάσουν από εργομετρικές εξετάσεις το πρωί της Παρασκευής έπαιξαν δίτερμα σε μικρό χώρο.

Ατομικό πρόγραμμα ακολούθησε ο Αργυρόπουλος ο οποιος δεν έχει ξεπεράσει το πρόβλημα που αντιμετωπίζει στον αστράγαλο.

Στο «μέτωπο» των μεταγραφών, οι πληροφορίες του panaigialeiosfc.com αναφέρουν ότι με τον Ιβάν Ρούσεφ υπάρχει καταρχήν συμφωνία και εξαρτάται αποκλειστικά από την πλευρά του Παναιγιαλείου αν θα προχωρήσει τελικά η απόκτηση του Βούλγαρου μέσου.

Η προπόνηση της Παρασκευής θα γίνει στο γήπεδο της Άκολης.
http://www.panaigialeiosfc.com/nea/958-%CE%A3%CE%95-%CE%A7%CE%91%CE%9B%CE%91%CE%A1%CE%9F%CE%A5%CE%A3-%CE%A1%CE%A5%CE%98%CE%9C%CE%9F%CE%A5%CE%A3.html
panaigialeios1927
panaigialeios1927
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1234
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 22/11/2010

http://www.panaigialeiosfc.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από panaigialeios1927 Κυρ 21 Ιουλ 2013 - 14:51

Πρωί-απόγευμα οι προπονήσεις στον Παναιγιάλειο... Μέσος με θητεία σε ομάδα Σούπερ Λιγκ, ο αντί-Ρούσεφ!

Διπλές προπονήσεις ξεκίνησαν από το Σάββατο στον Παναιγιάλειο και αναμένεται να συνεχιστούν μέχρι την ερχόμενη Παρασκευή, όταν και η ομάδα θα αναχωρήσει για τα Καλάβρυτα, όπου θα πραγματοποιηθεί το βασικό στάδιο της προετοιμασίας.Αν και υπήρξαν πληροφορίες ότι ο Πάτρικ Αλεξάντροβιτς αφίχθει στο Αίγιο, αυτές δεν επιβεβαιώνονται.Στα των προπονήσεων, η πρωινή έγινε στο Δημοτικό Στάδιο και η απογευματινή στο γήπεδο της Άκολης.Ατομικό πρόγραμμα ακολουθεί ο Αργυρόπουλος.Στο «μέτωπο» των μεταγραφών, σύμφωνα με κύκλους της διοίκησης υπάρχει στασιμότητα, μέχρι να ξεκαθαρίσει το τοπίο αναφορικά με το νέο πρωτάθλημα και αν αυτό τελικά διεξαχθεί σε δύο ομίλους.
Οι πληροφορίες του panaigialeiosfc.com αναφέρουν ότι θα γίνουν ακόμα δύο... 11αδάτες μεταγραφές, η μια εξ αυτών θεωρείται ήδη «κλεισμένη» και πρόκειται για παίκτη που παίζει στη μεσαία γραμμή, μετά το «ναυάγιο» με Ρούσεφ.
Το ρεπορτάζ αναφέρει ότι η απόκτηση του Βούλγαρου δεν προχώρησε αφού υπάρχει καρταρχήν συμφωνία με άλλον ποδοσφαιριστή, ο οποίος έχει αρκετές παραστάσεις από ομάδες της Football League, ενώ έχει περάσει και από ομάδα της Super League.
panaigialeiosfc.com
panaigialeios1927
panaigialeios1927
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1234
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 22/11/2010

http://www.panaigialeiosfc.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από panaigialeios1927 Κυρ 21 Ιουλ 2013 - 22:09

ΑΦΙΧΘΕΙ Ο ΑΛΕΞΑΝΤΡΟΒΙΤΣ

Ο Πολωνός φορ έκανε το απόγευμα την πρώτη του προπόνηση με τον Παναιγιάλειο...

Το καλό πράγμα αργεί... Από την «τελειωμένη» μεταγραφή του Πάτρικ Αλεξάντροβιτς, έλειπε το... κερασάκι...

Ποιό ήταν αυτό; Η άφιξη του Πολωνού ποδοσφαιριστή στο Αίγιο.

Αυτό έγινε τελικά την Κυριακή και ο πρώην ποδοσφαιριστής της ΑΕΛ έδωσε το παρών στην απογευματινή προπόνηση στο γήπεδο της Άκολης.

Μετά την ολοκλήρωση της απόκτησης του 30χρονου περιφερειακού φορ, οι «μελανόλευκοι» συνεχίζουν τις κινήσεις τους για τη στελέχωση του ρόστερ.

Πληροφορίες του panaigialeiosfc.com αναφέρουν ότι πρόθεση των διοικούντων και του Νίκου Κουρμπανά είναι να αποκτηθούν ακόμα δύο 11αδάτοι ποδοσφαιριστές, ενώ γίνονται προσπάθειες να κλείσουν άμεσα και να δώσουν το παρών στο βασικό στάδιο προετοιμασίας που θαγίνει στα Καλάβρυτα το διάστημα 26 Ιουλίου-4 Αυγούστου.
panaigialeiosfc.com
panaigialeios1927
panaigialeios1927
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1234
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 22/11/2010

http://www.panaigialeiosfc.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από iason Δευ 22 Ιουλ 2013 - 9:55

Πήρατε Πετκάκη...
iason
iason
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 3664
Τόπος : ΝΕΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΑ
Ομάδα : Ολυμπ. Βόλου
Ομάδα : Ολυμπιακός Βόλου
Registration date : 04/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από panaigialeios1927 Δευ 22 Ιουλ 2013 - 10:43

iason έγραψε:Πήρατε Πετκάκη...

Αν δεν κανω λαθος ο Πετκακης πηγε στον Αιγινιακο!!Εξαλλου δεν ψαχνουμε για δεξι μπακ!
panaigialeios1927
panaigialeios1927
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1234
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 22/11/2010

http://www.panaigialeiosfc.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από Επισκέπτης Δευ 22 Ιουλ 2013 - 13:20

Ο Πετκάκης πράγματι έχει υπογράψει στον Αιγινιακό.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από iason Δευ 22 Ιουλ 2013 - 13:52

Εκει και αυτός? scratch scratch 
iason
iason
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 3664
Τόπος : ΝΕΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΑ
Ομάδα : Ολυμπ. Βόλου
Ομάδα : Ολυμπιακός Βόλου
Registration date : 04/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από panaigialeios1927 Δευ 22 Ιουλ 2013 - 22:38

Αποδυτήρια – πρότυπο στο Δημοτικό Στάδιο Αιγίου!

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΕΣ ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ Αποδυτήρια και εσωτερικοί χώροι που θα… ζηλέψουν ομάδες ακόμα και Super League δημιουργούνται αυτόν τον καιρό στο δημοτικό στάδιο Αιγίου, με τις εργασίες ανακαίνισης να ολοκληρώνονται μέσα στην τρέχουσα εβδομάδα. Οι αλλαγές που γίνονται και που με πολύ μεράκι επιμελούνται οι άνθρωποι τής Επιτροπής Σταδίου σε συνεργασία με τη διοίκηση του Παναιγιαλείου είναι πραγματικά εντυπωσιακές, με την εικόνα που σιγά – σιγά σχηματίζεται να μην θυμίζει σε τίποτα αυτή των προηγούμενων ετών, ακόμα και δεκαετιών.
Ήδη όλοι οι χώροι έχουν βαφτεί, με τα «μελανόλευκα» χρώματα να κυριαρχούν στα αποδυτήρια γηπεδούχων και φιλοξενούμενων. Τοποθετήθηκαν γυψοσανίδες στο ταβάνι όπου περάστηκαν οι ηλεκτρολογικές συνδέσεις, αλλάχτηκαν οι ντουλάπες και τα ράφια, ενώ «λίφτιγκ» έγινε ακόμα και στο γραφείο των διαιτητών (απ’ έξω υπάρχει σε φωτογραφία το πρώτο δελτίο ΠΡΟ-ΠΟ της 1ης Μαρτίου 1959 όπου συμμετείχε και η «Μαύρη Θύελλα»).
Η ιστορία 86 χρόνων περνά από το… διάδρομο!
Εκείνο, όμως, που εντυπωσιάζει περισσότερο είναι ο διάδρομος, ο οποίος πλέον σε όλο το μήκος του φέρει μεγάλες φωτογραφίες τόσο της ομάδας όσο και από τις καλύτερες εξέδρες που έχουν δημιουργήσει στο πέρασμα των χρόνων οι Αιγιώτες φίλαθλοι. Είναι δε τόσο εντυπωσιακές που ο «φιλοξενούμενος» δεν υπάρχει περίπτωση να μην σταθεί και να τις θαυμάσει ή έστω να ρίξει μια κλεφτή ματιά αναλογιζόμενος που έχει έρθει και σε ποιο γήπεδο θα πρέπει να βγει να αγωνιστεί!
«Ξυπνούν»… αναμνήσεις του παρελθόντος
Από την άλλη, οι συγκεκριμένες εικόνες είναι σίγουρο πως θα προκαλούν συγκίνηση αλλά και… θύμησες του παρελθόντος σε όσους εκ των «παλιών» Αιγιωτών θα επισκέπτονται τους χώρους, ενώ οι πιο νέοι σε ηλικία θα μαθαίνουν μέσα από αυτές τη μεγάλη ιστορία του ένδοξου Παναιγιάλειου. Ενός Παναιγιάλειου, η διοίκηση του οποίου πράττει τα δέοντα ώστε να κάνει και πάλι υπερήφανους τους χιλιάδες φιλάθλους του, οι οποίοι είναι σίγουρο πως θα ακολουθήσουν και φέτος την ομάδα στο… ταξίδι της στη Football League!
Άψογη συνεργασία μεταξύ ΠΓΣ και Επιτροπής Σταδίου
Η ιδέα αυτή, δηλαδή της πλήρους ανακαίνισης των αποδυτηρίων αλλά και της τοποθέτησης των φωτογραφιών, τιμά καταρχάς τη διοίκηση της ομάδας που σε αυτή την προσπάθεια βρίσκει αρωγό την Επιτροπή Σταδίου. Όμως, πάνω απ’ όλα τιμά τον σύλλογο. Πλέον είναι σίγουρο πως ο κάθε «μελανόλευκος» ποδοσφαιριστής που θα περνά μπροστά από αυτές τις φωτογραφίες θα παίρνει δύναμη και ο κάθε «φιλοξενούμενος» θα αρχίζει να… τρέμει (με την καλή έννοια), μιας και η ψυχολογική πίεση του αντιπάλου θα ξεκινά από τα… αποδυτήρια!
Τελικά, αποδεικνύεται για ακόμα μια φορά, και μάλιστα εμπράκτως, πως δεν χρειάζεται μόνο κόπος αλλά και τρόπος! Και αυτό το γνωρίζουν πολύ καλά οι άνθρωποι του ιστορικού συλλόγου!

ΦΩΤΟ ΣΤΟ LINK
http://www.aigialeianews.gr/v1/index.php?option=com_content&view=article&id=19525%3A2013-07-22-17-37-40&catid=40%3A2009-05-06-16-09-30&Itemid=60
panaigialeios1927
panaigialeios1927
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1234
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 22/11/2010

http://www.panaigialeiosfc.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

 Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014) - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγωνιστικά [ μεταγραφες-φιλικά-προπονήσεις-προετοιμασια.] (2013 - 2014)

Δημοσίευση από panaigialeios1927 Τρι 23 Ιουλ 2013 - 19:16

Ανακοίνωσε Αλεξάντροβιτς

Η «ΠΑΕ Παναιγιάλειος» ανακοινώνει την απόκτηση του Πάτρικ Αλεξάντροβιτς. Ο Πολωνός ποδοσφαιριστής υπέγραψε σήμερα (Τρίτη) το πρωί το νέο του συμβόλαιο με τον «μελανόλευκο» σύλλογο για να ενισχύσει την επιθετική του γραμμή στο πρωτάθλημα της Football League.

Ποιος είναι...
Ο νεοαποκτηθείς παίκτης τού ΠΓΣ γεννήθηκε στις 5 Ιουνίου 1983 στην Πολωνία, έχει ύψος 1.80, βάρος 79 κιλά και αγωνίζεται ως επιθετικός και επιθετικός μέσος. Ξεκίνησε την καριέρα του στην Πολώνια Βαρσοβίας το 2002, ενώ φόρεσε και την φανέλα της Ζνικ Προύζκο πριν μετακομίσει στην Ελλάδα το 2005 για λογαριασμό της «Μαρκό», η οποία αγωνιζόταν τότε στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής κατηγορίας.

Με τη «Μαρκό» ο Πάτρικ έστειλε την μπάλα στα δίκτυα 4 φορές σε 15 συμμετοχές, ενώ την επόμενη τριετία αποτέλεσε τον ηγέτη τής «Α.Ε. Γιάννινα» με 77 συμμετοχές και 23 γκολ. Το 2008 μετακόμισε στην Καβάλα με την οποία είχε 17 συμμετοχές και 2 γκολ στο πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής κατηγορίας. Την περίοδο 2009 - 2010 παραχωρήθηκε ως δανεικός στον Θρασύβουλο και την επόμενη σαιζόν στη Δόξα Δράμας. Την ποδοσφαιρική περίοδο 2011-2012 αγωνιζόταν στον Ηρακλή Ψαχνών (20 ματς, 2 γκολ), ενώ το πρώτο μισό του 2012-2013 βρέθηκε στον Εθνικό Γαζώρου (13 ματς, 3 γκολ) και στη συνέχεια στην Λάρισα με την οποία είχε 15 συμμετοχές και 5 γκολ.

«Έτοιμος να… γευθούμε πολλές επιτυχίες στο Αίγιο!»
Ο 30χρονος επιθετικός στις πρώτες του δηλώσεις αρκέστηκε να πει: «Επέλεξα τον Παναιγιάλειο για να συνεχίσω την καριέρα μου διότι γνωρίζω ότι είναι ένας σύλλογος με ιστορία αλλά και πολύ οργανωμένος, κάτι που είναι πολύ δύσκολο να βρεις σήμερα στην Ελλάδα.

Για να πω την αλήθεια δεν είχα στόχο να αγωνιστώ και πάλι στο ελληνικό πρωτάθλημα, όμως ο τρόπος που με πλησίασαν οι άνθρωποι τής διοίκησης με έκανε να αλλάξω γνώμη και να έρθω στο Αίγιο. Από την πλευρά μου, θέλω να διαβεβαιώσω τόσο αυτούς που με εμπιστεύτηκαν όσο και τους φιλάθλους ότι θα δώσω τον καλύτερό μου εαυτό, ώστε όλοι μαζί να «γευτούμε» πολλές επιτυχίες!».
www.panaigialeios1927.gr
panaigialeios1927
panaigialeios1927
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1234
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 22/11/2010

http://www.panaigialeiosfc.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης