Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

+10
zaxos4snakes
boukoumtsa
kerkidas4
Barbabilios
Rossoblu
mastoras
PAS
ayuto PAS
PasGiannina
sellos
14 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Αποτέλεσμα..?

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 I_vote_lcap80%[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 I_vote_rcap 80% 
[ 4 ]
[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 I_vote_lcap20%[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 I_vote_rcap 20% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 5
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από boukoumtsa Κυρ 13 Ιαν 2013 - 14:40

Το σέντρα λέει για 2 πιτσιρικάδες
Το γκαζέτα και το ονσπορτς για αγνώστους
Το παμεσπορτς για οργανωμένους οπαδούς
Αν συνεχίσω το διαδικτυακό ζάππινγκ ίσα με την Αλ Κάεντα θα διαβάσω.
boukoumtsa
boukoumtsa
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2003
Ηλικία : 44
Τόπος : Γεντί Κουλέ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 28/09/2009

http://www.fmgreece.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από Rossoblu Κυρ 13 Ιαν 2013 - 14:41



Ένταση στα Γιάννενα, με το πούλμαν που μετέφερε την αποστολή του Παναθηναϊκού να δέχεται επίθεση με πέτρες την ώρα που πήγαινε στο γήπεδο, αφού πέρασε μπροστά από σύνδεσμο οπαδών του ΠΑΣ.

Επεισόδιο στα Γιάννενα, λίγη ώρα πριν την έναρξη της αναμέτρησης του ΠΑΣ με τον Παναθηναϊκό. Ενώ το πούλμαν πήγαινε προς το γήπεδο, πέρασε μπροστά από σύνδεσμο οργανωμένων των γηπεδούχων, οι οποίοι πέταξαν καφέδες και πέτρες προς αυτό.

Ειδοποιήθηκε η αστυνομία, υπήρξε μια καθυστέρηση, αλλά τελικά η αποστολή έφτασε στους «Ζωσιμάδες», ενώ κανείς δεν τραυματίστηκε, oύτε προκλήθηκαν ζημιές.

www.gazzetta.gr

Oι συνδεσμοι του ΠΑΣ δεν ειναι στην Τζαβελλα, πισω ακριβως απο τη μεγαλη σκεπαστη; Πως ειναι δυνατον να μην μπορει να το ελεγξει η αστυνομια;
Κατα τ'αλλα δεν μου προξενει καμια εντυπωση επειτα απο τοσα τιτιβισματα του Αλ Αφουζ...
Rossoblu
Rossoblu
Μember
Μember

Αριθμός μηνυμάτων : 3023
Ηλικία : 39
Τόπος : Aθήνα
Ομάδα : Βέροια
Registration date : 29/10/2008

http://www.veria-fc.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από Rossoblu Κυρ 13 Ιαν 2013 - 14:58

Rossoblu
Rossoblu
Μember
Μember

Αριθμός μηνυμάτων : 3023
Ηλικία : 39
Τόπος : Aθήνα
Ομάδα : Βέροια
Registration date : 29/10/2008

http://www.veria-fc.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από zaxos4snakes Κυρ 13 Ιαν 2013 - 15:23

ωραίος ρε :mpravo:
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 43
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από sellos Κυρ 13 Ιαν 2013 - 23:08

ήταν απο τα κλασικά κωλοπαίχνιδα που σου τη δίνουν στα νευρα.
Οι περισσότεροι είναι σκασμένοι που μας πήρε την ισοπαλια ο Παναθηναϊκός
κι εγω ως ενα σημειο, αλλα απο την αλλη θελω να το δω και λιγο ορθολογικα.

Απο την μια, στο βασικο ζητούμενο αυτής της χρονιας, την παραμονή
τουτος ο βαθμός σε κραταει μακρυα απο τα επικινδυνα και σε φερνει
κοντα στο "και με τα δυο πόδια".

Απο την αλλη, σε σχεση με τις βλεψεις για το παραπανω (που κατα τη γνωμη μου δεν εχουν αντικειμενικο πεδιο συζήτησης, αλλα για ποδοσφαιρο μιλαμε, το αθλημα που η εθνικη ομάδα κατεκτησε το Ευρωπαϊκο πρωταθήμα 9 χρόνια πριν, οποτε ας το κουβεντίασουμε) ήταν και είναι σημαντικο για να μεινεις ζωντανος και μετα την 20η αγωνιστικη, καταρχήν, να μην χάσεις τα δυο παιχνιδια με Παναθηναϊκό και Λεβαδειακό.

Σε γενικές γραμμες ολοι ειναι ικανοποιημενοι απο την αγωνιστικη παρουσια της ομάδας
μιας ομάδας με σχετικα μικρο ροστερ για να εχει πολλες φιλοδοξίες...κι όμως.

Υ.Γ.
Είναι θλιβερά να φαινομενα βιας στο ποδόσφαιρο (και προφανώς καταδικαστέα) ειτε απευθυνονται στα τζαμια ενος πουλμαν, ειτε (και πολυ περισσότερο) οταν δεχεται πλήγμα η σωματικη ακεραίοτητα ανθρωπων.

Τι να πω?καλα μυαλά?
αμφιβαλω αν υπάρχουν για να ειναι και καλά, οποτε ας ευχηθώ περαστικα στον νεαρό
και καλή ανάρρωση.
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από sellos Δευ 14 Ιαν 2013 - 10:30

sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από sellos Δευ 14 Ιαν 2013 - 10:36

Μεγάλη στιγμή η βράβευση του Ντε Βινσέντι από τον Ζντένκο Μουφ (video)

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Mouf_devincenti_xristovasilis

Ο Τόμας Ντε Βινσέντι ήταν ο παίκτης που ξεχώρισαν οι δημοσιογράφοι του ΠΑΣ Γιάννινα και του Παναθηναίκού ως πολυτιμότερου παίκτη της αναμέτρησης. Τη βράβευση έκανε ο παλιά δόξα του ΠΑΣ Γιάννινα, Ζντένκο Μουφ, που βρέθηκε μετά από πάρα πολλά χρόνια στην πόλη που αγάπησε και αγαπήθηκε.

Ο Μουφ δήλωσε συγκινημένος από το χειροκρότημα του κόσμου προς τον ίδιο και ενθουσιασμένος από την απόδοση του ΠΑΣ, ενώ χαρακτήρισε "παιχταρά" τον Τόμας.

"Μεγάλη μου τιμή" δήλωσε ο Ντε Βινσέντι που έδειξε να γνωρίζει τη μεγάλη ιστορία του Μουφ στα Γιάννενα και είχε την ευκαιρία να μιλήσει μαζί του ισπανικά και να αστειευτούν.

Ζντένκο Μουφ

«Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος που βρίσκομαι στα Γιάννενα μετά από 10 χρόνια, γιατί αυτή η ομάδα, η πόλη και ο κόσμος της, τους θεωρώ δεύτερη πατρίδα. Δεν έχω λόγια να περιγράψω αυτά που νιώθω. Πάντα σκέφτομαι τον ΠΑΣ Γιάννινα. Είναι πάρα πολύ μεγάλη τιμή για μένα το χειροκρότημα του κόσμου. Δεν το περίμενα μετά από 10 χρόνια. Ευχαριστώ αυτόν τον υπέροχο κόσμο.

Ο ΠΑΣ είναι καλός, τον έχω δει σε 4-5 παιχνίδια μέσω δορυφόρου, μου αρέσει γιατί παίζει τεχνικό ποδόσφαιρο. Εκεί που είμαστε, λέω είμαστε γιατί είμαι κι εγώ μέλος της ομάδας, μπορούμε να πολεμήσουμε για να βγούμε Γιουρόπα Λιγκ.

Ο Τόμας είναι παιχταράς, τους ζητάει το ποδόσφαιρο τέτοιους παίκτες, είμαι ενθουσιασμένος που τον είδα από κοντά. Να συνεχίσει έτσι όπως παίζει και θα κάνει μεγάλη καριέρα.

Τώρα είμαι προπονητής σε Γ' Εθνική Σερβίας από εκεί που ξεκίνησα να παίζω ποδόσφαιρο. Είμαστε νεαρή ομάδα, είμαι 1,5 χρόνο, δεν υπάρχει πίεση, παρά τις 4 συνεχόμενες ήττες δεν με άλλαξαν, άρα έχω κάτι (σ.σ. γέλια). Ο παλιός μου συμπαίκτης Μιλόγιεβιτς είναι κι αυτός προπονητής σε Β' Εθνική και είναι 2η στη βαθμολογία η ομάδα του».


Τόμας Ντε Βινσέντι

«Είμαι χαρούμενος, μεγάλη τιμή που με βραβεύει ο Μουφ, δεν είναι μόνο δικό μου το βραβείο όπως λέω πάντα, αλλά για όλη την ομάδα. Προσπαθούμε να παίζουμε πάντα καλό ποδόσφαιρο».

Για τη μεταγραφή του απάντησε: «Το μόνο που ξέρω είναι ότι στο επόμενο ματς με τον Ολυμπιακό λόγω καρτών θα λείψω. Μετά με την Βέροια θα επιστρέψω».

Για το αν θα άλλαζε το βραβείο του μ' ένα γκολ: «Φυσικά, με κλειστά μάτια. Ακόμα και αν το πετύχαινε κάποιος άλλος το γκολ».

Για το στόχο της παραμονής, αλλά και τις προσδοκίες για την πεντάδα της βαθμολογίας: «Ίσως μπορούμε κάτι παραπάνω, αλλά το πρόβλημα είναι ότι έχουμε το χειρότερο γήπεδο της Ελλάδας, αλλά προσπαθούμε και προσπαθούμε σκληρά από τον Καρίμ μέχρι τον Μπράνα. Όλοι προσπαθούν να παίξουν καλό ποδόσφαιρο και στο τέλος του πρωταθλήματος θα δούμε».

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Preview2_mouf_devincenti

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Mouf_soykoyvelos

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Mouf_devincenti_karutsas



http://www.super-fm.gr/articles/pas_giannina/megale_stigme_e_brabeuse_tou_nte_binsenti_apo_ton_zntenko_moup_video
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από PAS Δευ 14 Ιαν 2013 - 11:07

Καλημέρα!!Χαμός ε?

Καταρχην καλή ανάρρωση να ευχηθούμε στον άτυχο
μαθητή που έκανε το λάθος να περάσει με διακριτικά
μπροστα απο τα αγνά παιδιά του πατέρα.

Το να είσαι βαζελος τελικά ειναι λίγο ιδιότροπο πράγμα.

Πάντως απ οτι μαθαίνουμε ο σύνδεσμος τους στα Γιάννενα
προχθές το βράδυ είχε προγραμματισμένα εγκαίνια μαζί με
την συντροφιά κάποιων ειδικών φίλων τους από Γκύζη,Ζωγράφου
κτλ.

Φήμες λένε οτι τα εγκαίνια δεν έγιναν τελικά,ενώ οι γείτονες
των εκεί περιοχών παραπονέθηκαν για την έντονη παρουσία της
πυροσβεστικής η οποία έχει κουραστεί να σβήνει φωτιές
σε ενα συγκεκριμένο κτήριο.

Ο αλαφουζος πάντως και τα μέσα του,ανακάλυψαν και κάτι
πέτρες οι οποίες λέει έπεσαν στο πούλμαν του ΠΑΟ.
Κάτι νερωμένοι καφέδες έπεσαν,ένας γεμάτος με αφρόγαλα
και μιση τυρόπιτα.

Τα του ματς τέλος αφηνουν για ακομα μια φορά γλυκόπικρη
γεύση.Η ομαδα πετάει βαθμους κάθε αγωνιστική αλλά μόλις
το κάθε ματς τελειωνει αποθεώνεται από όλο το γήπεδο.

ΥΓ 1 Αυτός ο ΠΑΣ μπορεί να απειλήσει στο Καραϊσκάκης
ΥΓ 2 Ωραία τα πανιά για Αλαφούζο και Νικολογιαννη.
ΥΓ 3 Μουφ Μουφ Μουφ Μουφ.....
PAS
PAS

Αριθμός μηνυμάτων : 2974
Ηλικία : 110
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 11/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από mastoras Δευ 14 Ιαν 2013 - 13:21

Καταρχην ξα, ολη την βδομαδα μας ειχες πει την μιση αληθεια για το ματς.
Δεν μας εδωσε δυο πολυ σημαντικες πλεροφοριες.
Η πρωτη ηταν η παρουσια του Ζντενκο...
Η δευτερη ηταν η παρουσια του Λαμπροπουλου...
Κατα τα αλλα, για αλλη μια φορα καταφεραμε να μην στειλουμε ακομη πιο κατω τον πεθαμενο...
Ανυπαρκτος η μικρη ομαδα με τα πρασινα, ας δοξολογει την τυχη, το γηπεδο κ τον αιλουρο που εχει στο τερμα.
Το ρεπορταζ σχετικα με την επιθεση του πουλμαν λεει οτι η μισοφαγωμενη τυροπιτα εγινε ερμαιο στο στομα του Mapet...Sow!!! Μαλλον υπαρχει μεγαλη πεινα προς Παιανια μερια...Ετσι εξηγειται γιατι δε εδωσε κ τα 20 χιλιαρικα στο ψηλοκοντο για τον Ντινα.

Υ.Γ 1.Αυτος ο ΠΑΣ, χωρις τρεις βασικους, θα παρει ισοπαλια στο Καραισκακης.
Υ.Γ2. MUF MUF MUF MUF
mastoras
mastoras

Αριθμός μηνυμάτων : 1435
Ηλικία : 44
Τόπος : Aθηνα-Δυτικά Προάστεια
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 04/10/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από oui Δευ 14 Ιαν 2013 - 16:39

να προσθεσω κ γω στα παραπανω οτι:
ΜUF MUF MUF MUF MUF

oui

Αριθμός μηνυμάτων : 227
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 07/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από duhan Δευ 14 Ιαν 2013 - 19:27

Πως γινεται ρε φιλε να καμαρωνεις που βαζετε φωτια στους βαζελες σε τακτικη βαση(τονιζοντας πως ειναι και ζωγραφιωτες/γκυζιωτες, για να νιωσετε και το κατι παραπανω), να καμαρωνεις που κοπανησατε τον βαζελο που εκανε το "λαθος", και στο τελος να λες αυτο:
Ο αλαφουζος πάντως και τα μέσα του,ανακάλυψαν και κάτι
πέτρες οι οποίες λέει έπεσαν στο πούλμαν του ΠΑΟ.
Κάτι νερωμένοι καφέδες έπεσαν,ένας γεμάτος με αφρόγαλα
και μιση τυρόπιτα.
Ντροπη.


Κατα τ΄αλλα μολις γινει η πρωτη η στραβη (ή μολις κανουν καμμια μαλακια οι ορκ ΟΦΗτζηδες οπως συνηθιζουν), θα βγαινουμε πρωτη μουρη και θα καταδικαζουμε, και πρωτα ειμαστε ανθρωποι, με ευαισθησιες, κοινωνικους προβληματισμους και παπαρια μεντολες.

Wannabe ποκιτης εισαι φιλος και δεν το εχεις καταλαβει.
duhan
duhan

Αριθμός μηνυμάτων : 1112
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 29/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από sellos Δευ 14 Ιαν 2013 - 19:34

24 προσαγωγές

Απόρροια των χτεσινών οδομαχιών ανάμεσα σε φίλους του Παναθηναϊκού και αστυνομικώνδυνάμεων ήταν να υπάρξουν 24 προσαγωγές οπαδών του «Τριφυλλιού» στους οποίους δεν επετράπη να προσεγγίσουν το Εθνικό στάδιο καθώς δεν είχαν προμηθευτεί εισιτήρια.
Όσον αφορά τους δύο νεαρούς οι οποίοι μεταφέρθηκαν χτες στο νοσοκομείο , ο ένας μαχαιρωμένος και ο άλλος για χτύπημα με μπουκάλι, τα νέα είναι ευχάριστα καθώς σήμερα πήραν εξιτήριο.
sportsioannina.gr


sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από PAS Δευ 14 Ιαν 2013 - 19:35

Αξιόπιστη γνωμη η παραπάνω.

να καμαρωνεις που κοπανησατε τον βαζελο που εκανε το "λαθος", και στο τελος να λες αυτο:
Παράθεση:

Μάθε να διαβάζεις και θα σταματήσω να σε λέω ορκ.
μέχρι τότε...ουγκ.
PAS
PAS

Αριθμός μηνυμάτων : 2974
Ηλικία : 110
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 11/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από duhan Δευ 14 Ιαν 2013 - 19:36

Τα μελη του φορουμ εχουν ματια για να διαβαζουν και κριση για να κρινουν.
Ολα τ΄αλλα...
duhan
duhan

Αριθμός μηνυμάτων : 1112
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 29/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από PAS Δευ 14 Ιαν 2013 - 19:38

Ε ωραια,άσε τα μέλη του φόρουμ να με κρίνουν
και άσε τα δικηγοριλικια.

Και είπαμε,μαθε να διαβάζεις.

PAS
PAS

Αριθμός μηνυμάτων : 2974
Ηλικία : 110
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 11/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από sellos Δευ 14 Ιαν 2013 - 19:38

Δεν ήταν βαζελοι αυτοι που χτυπηθηκαν duhan, χτυπηθηκαν απο βαζελους δυο πιτσιρικαδες.
ο ένας με μαχαιρι......
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από duhan Δευ 14 Ιαν 2013 - 19:54

sellos έγραψε:Δεν ήταν βαζελοι αυτοι που χτυπηθηκαν duhan, χτυπηθηκαν απο βαζελους δυο πιτσιρικαδες.
ο ένας με μαχαιρι......

Τι σχεση εχει αυτο ρε selle?
Πλακα μου κανεις και συ?
Πουλαει μουρη που καιτε τους βαζελους? Ναι ή ου?
Και στο καπακι κραζει τον αλαφουζο που η πετρα εγινε φραπες ? Ναι ή ου?
Αν η πυροσβεστικη αργησει μια φορα να παει στο κτιριο, και γινει η μαλακια θα καμαρωνει? Ναι ή ου?
Ειναι υποκριτικο να ειμαστε "πρωτα ανθρωποι" και κατα της βιας, αλλά να γουσταρουμε οταν κοπαναμε γενιτσαρους? Ναι ή ου?

Ξαναπες μου τωρα, τι σχεση εχουν οι βαζελοι που χτυπησαν δικους σας, με αυτα που λεω εγω.
duhan
duhan

Αριθμός μηνυμάτων : 1112
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 29/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από PAS Δευ 14 Ιαν 2013 - 19:57

χαχαχαχα ####


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sellos στις Δευ 14 Ιαν 2013 - 20:07, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : .)
PAS
PAS

Αριθμός μηνυμάτων : 2974
Ηλικία : 110
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 11/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από duhan Δευ 14 Ιαν 2013 - 20:03

Αξιολογο το επιχειρημα σου.


duhan
duhan

Αριθμός μηνυμάτων : 1112
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 29/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από sellos Δευ 14 Ιαν 2013 - 20:17

Ξαναπες μου τωρα, τι σχεση εχουν οι βαζελοι που χτυπησαν δικους σας, με αυτα που λεω εγω.

να καμαρωνεις που κοπανησατε τον βαζελο που εκανε το "λαθος",
νομιζα πως κατάλαβες ότι χτυπηθηκε βαζελος που εκανε το "λαθος" σε σχεση με το "περαστικα" που εγραψε ο PAS και διευκρινησα πως δεν χτυπηθηκε βαζελος, αλλα το αντιθετο.


Πλακα μου κανεις και συ?
οχι
Πουλαει μουρη που καιτε τους βαζελους? Ναι ή ου?
δεν ξερω αν καηκε συνδεσμος του βαζελου απο καποιους

Και στο καπακι κραζει τον αλαφουζο που η πετρα εγινε φραπες ? Ναι ή ου?
Υπήρξε μια διασπορα ειδησεων και συσχετισμο επιθεσης με πετρες και αποδοκιμασιας με καποιους καφεδες εξω απο το γηπεδο.
Δεν ξερω αν ειναι δυο διαφορετικα γεγονοτα ή απλα το περασμα "βαπτιστηκε" επιθεση με πετρες, σε αυτο αναφερονταν ο PAS νομιζω.

Αν η πυροσβεστικη αργησει μια φορα να παει στο κτιριο, και γινει η μαλακια θα καμαρωνει? Ναι ή ου?
Ειναι υποκριτικο να ειμαστε "πρωτα ανθρωποι" και κατα της βιας, αλλά να γουσταρουμε οταν κοπαναμε γενιτσαρους? Ναι ή ου?
Δεν το συζητάω καν, ειμαι κατα της βιας που σχετιζεται με το ποδόσφαιρο σε οποιοδήποτε μεγέθους.
Αλλα πάντα, υπαρχει αλλα...
η βια που φερνει βια και ολα τα σχετικα.

Δεν ξερω αν καηκε καποιος συνδεσμος (και μαλιστα παραμονη του αγωνα), πρωτη φορα το ακούω.
η αληθεια ειναι πως υπάρχει προϊστορια και ενα αναπτυσόμενο γαϊτανάκι.

Το να εγινε κατι μετα τον αγωνα και μετα το ακουσμα της ειδησης για το μαχαίρωμα, μου φαινεται πιο πιθανον (και παλι χωρις να γνωριζω κατι τετοιο).

Σε καθε περιπτωση, προσωπικα δεν με συγκυνουν αυτα
και διαφωνω, οριζοντιως και καθέτως.
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από PAS Δευ 14 Ιαν 2013 - 20:19

Σε παρακάλεσα να μάθεις να διαβάζεις.Αν δεν το κάνεις
ειναι τετοια η δομή του μέσου που δεν θα μπορέσεις να
αντεπεξέλθεις κατά πρώτον αλλά ούτε και να την πεις στον
οποιονδήποτε κατά δεύτερον.

Γράφεις οτι καμάρωσα επειδη βαρέσαμε βαζελο και
δεν βαρέσαμε κανεναν και στα καπάκια γράφεις ότι ειρωνεύομαι
τον Αλαφουζο επειδη έκανε τις πέτρες φραπεδες ενώ εγινε το
ακριβώς αντίθετο.

Παρουσιάστηκε οτι έφαγε πέτρες το πούλμαν του Βαζελου
και έφαγε κάτι καφέδες και μια τυρόπιτα.Μπροστά ήμουν.

Εμπρός για διάβασμα λοιπόν.Για να σε βοηθήσω κιόλας
σου προτείνω το παρακατω....

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 BKS.0268022
PAS
PAS

Αριθμός μηνυμάτων : 2974
Ηλικία : 110
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 11/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από duhan Δευ 14 Ιαν 2013 - 20:22

Δεν ξερω αν καηκε καποιος συνδεσμος (και μαλιστα παραμονη του αγωνα), πρωτη φορα το ακούω.
η αληθεια ειναι πως υπάρχει προϊστορια και ενα αναπτυσόμενο γαϊτανάκι.

Το να εγινε κατι μετα τον αγωνα και μετα το ακουσμα της ειδησης για το μαχαίρωμα, μου φαινεται πιο πιθανον (και παλι χωρις να γνωριζω κατι τετοιο).

Σε καθε περιπτωση, προσωπικα δεν με συγκυνουν αυτα
και διαφωνω, οριζοντιως και καθέτως.

Αυτο ακριβως.

Και δες μαλιστα τι εγινε. Εγινε χθες το μαχαιρωμα, και στο φορουμ εγινε μια απλη αναφορα απο αρθρο site χωρις να γινει κουβεντα και συζητηση απο ΚΑΝΕΝΑΝ.
Και την επομενη, διαβαζω για καψιματα, απο μελος "ανθρωπιστη".
Πιστευω τωρα να καταλαβαινεις γιατι πεταχτηκα σαν την πουτσα.

edit:
Διαβαστερέ τυπε, με την φραση "τα αγνα παιδια του πατερα" τι εννουσες? Τους μπραβους του Πατερα? Του Μαρινακη? Του Χριστοβασιλη? Του Χριστοδουλου?
Εγω το τελευταιο καταλαβα.
Αν καταλαβα λαθος, πιστευεις οτι χανει το νοημα της η παρεμβαση μου?
Αν ναι, κανεις λαθος.
duhan
duhan

Αριθμός μηνυμάτων : 1112
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 29/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από PAS Δευ 14 Ιαν 2013 - 20:33

Άστο μάγκα μου.

PAS
PAS

Αριθμός μηνυμάτων : 2974
Ηλικία : 110
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 11/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από mario4 Δευ 14 Ιαν 2013 - 20:33

Ημείς οι ούγκα καλωσορίζομε το νέο μέλος στο κλαμπ.
ούγκ!

lol!
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [17η] ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός 0-0

Δημοσίευση από PAS Δευ 14 Ιαν 2013 - 20:35

Αργησες εσυ,σε περιμενα νωρίτερα.
PAS
PAS

Αριθμός μηνυμάτων : 2974
Ηλικία : 110
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 11/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης