Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

+21
Barbabilios
eddy
sellos
Centaur
PasGiannina
mario4
DIO
Σαντικαι4
Apollonistis
duhan
panthrax
orestis 7
Mihalis Fr
ayuto PAS
veriafc
kerkidas4
Rossoblu
north
OK VERIA
islandos
Panos4ever
25 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Αποτελεσμα;

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 I_vote_lcap20%[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 I_vote_rcap 20% 
[ 2 ]
[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 I_vote_lcap20%[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 I_vote_rcap 20% 
[ 2 ]
[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 I_vote_lcap60%[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 I_vote_rcap 60% 
[ 6 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 10
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από mastoras Δευ 17 Δεκ 2012 - 11:01

Μεγαλη νικη για την βασιλισσα, να χαμηλωνουν οι μυτες και να πεφτουν οι κωλοι στις ζελες...

Η Βεροια εδειξε το δρομο,σε 2 αγωνιστικες ανεβειτε ετσι στην λιμνη κ η 5αρα θα σας ερθει απο εκει που δε την περιμενετε...

Χαιρομαι γιατι φετος οι επαρχιακες ομαδες τεινουν να γινουν οι χειροτεροι εφιαλτες του ΠΟΚ-ΠΟΘ...Κeep fucking like this!!! Very Happy
mastoras
mastoras

Αριθμός μηνυμάτων : 1435
Ηλικία : 44
Τόπος : Aθηνα-Δυτικά Προάστεια
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 04/10/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από OK VERIA Δευ 17 Δεκ 2012 - 11:06

τρομος στην κερκιδα.. ειδα πατερα με παιδι ιδρωμένο φουλ απο το ανχος με 5 βαθμους θερμοκρασια...εχασε το ποδοσφαιρο και η βεροια αρκετους φιλους μετα απο αυτο..πολυ καντήλι στους μπατσους στην κεντρικη εισοδο ...τα μ...πανα μπηκαν μεσσα κ συνεχιζαν ενω βλεπαν γυναικοπεδα και παιδακια..τεσπα αυτος στο νοσοκαμειο εφαγε πολλες*

μεγαλη μερα μεγαλη ομαδα ο κοσμος ενθουσιασμενος καποιος(αρβανιτιδης) που μας στέρησε τς χαρες σε ολο τον πρωτο γυρο ειναι αξιος τς μοιρας του


Έχει επεξεργασθεί από τον/την OK VERIA στις Δευ 17 Δεκ 2012 - 11:08, 1 φορά
OK VERIA
OK VERIA

Αριθμός μηνυμάτων : 1923
Τόπος : beroia
Ομάδα : Βέροια
Ομάδα : ΡΕ ΒΕΡΟΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΊΝΕΤΕ .....ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ
Registration date : 30/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από Rossoblu Δευ 17 Δεκ 2012 - 11:07

Barbabilios έγραψε:
islandos έγραψε:
ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΦΟΥ ΠΗΡΑΝ ΕΛΙΞΗΡΙΟ ΟΙ 2 ( Ο ΕΝΑΣ ΑΚΟΜΑ ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΠΑΡΕΜΕΙΝΕ ΓΙΑ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΟΥΣ ΚΥΡΙΩΣ ΛΟΓΟΥΣ ) ΠΗΓΑΝ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΙΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ( ΠΙΘΑΝΟΝ ΚΑΙ ΜΗΝΥΣΗ ΚΑΤΑ ΑΓΝΩΣΤΟΥ ) .

Mπορούμε να μάθουμε ποιο ακριβώς ελιξήριο πήραν οι 2 τραυματίες; Very Happy
Είναι γνωστή η δραστική ουσία;

Πεσαν στο καζανι του Δρουιδη.

Ασ'τον ησυχο ρε! Παραμιλαει μετα απο τοσο σεξ, τι να κανει ο ερμος;
Rossoblu
Rossoblu
Μember
Μember

Αριθμός μηνυμάτων : 3023
Ηλικία : 39
Τόπος : Aθήνα
Ομάδα : Βέροια
Registration date : 29/10/2008

http://www.veria-fc.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από veteranos-6- Δευ 17 Δεκ 2012 - 11:16

Τεραστια νικη,η μαλλον διασυρμος! :ok:
veteranos-6-
veteranos-6-

Αριθμός μηνυμάτων : 3641
Ηλικία : 49
Τόπος : ΙΑΛΥΣΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : Ο Γιωργης και ο Ορεστης στον παραδεισο ειναι τωρα
και απο εκει ψηλα θα βλεπουνε Διαγορα
1905.....keep walking
Σ.Φ ΔΙΑΓΟΡΑ ΘΥΡΑ 6
ΚΑΠΝΙΣΤΕ ΔΙΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΤΕ ΔΥΝΑΤΑ ...
ΓΑΜΙΟΥΝΤΕ ΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ!
ΜΑΣΤΟΥΡΩΣΤΕ ΜΟΝΑΧΑ ΜΕ...ΔΙΑΓΟΡΑ
ΘΥΡΑ-6-
Registration date : 24/04/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από Rossoblu Δευ 17 Δεκ 2012 - 13:16

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 403584_545854195442830_794230602_n
Rossoblu
Rossoblu
Μember
Μember

Αριθμός μηνυμάτων : 3023
Ηλικία : 39
Τόπος : Aθήνα
Ομάδα : Βέροια
Registration date : 29/10/2008

http://www.veria-fc.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από islandos Δευ 17 Δεκ 2012 - 14:26

ATIME ΜΠΑΡΜΠΑΜΠΙΛΙΕ ΘΑ ΤΙΜΩΡΗΘΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΟΥ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ 2 SUPER LEAGUE . Very Happy Very Happy . ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΗ ΧΘΕΣΙΝΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΘΗΣΕ ΚΑΙ Η ΚΥΡΑ .
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ 3 ΤΡΑΥΜΑΤΙΕΣ ΧΑΙΡΟΥΝ ΑΚΡΑΣ ΥΓΕΙΑΣ .


Έχει επεξεργασθεί από τον/την islandos στις Δευ 17 Δεκ 2012 - 20:53, 2 φορές συνολικά
islandos
islandos

Αριθμός μηνυμάτων : 2281
Ηλικία : 52
Τόπος : ΒΕΡΟΙΑ
Ομάδα : Βέροια
Registration date : 10/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από Rossoblu Δευ 17 Δεκ 2012 - 18:11


Ο Μάνος Αντώναρος αναρωτιέται πότε μια ομάδα "κερδίζει" και πότε "χάνει". Είναι θέμα μεγέθους της ομάδας ή θέμα σκορ;


Από τότε που ήμουν μικρός με έκανε και απορούσα (μικρός ήμουν ντε) τι είναι αυτό το περίφημο «σύστημα», για το οποίο όλοι μιλούσαν με δέος.

Μεγαλώνωντας δεν ξέρω αν τα καταφερα, όσες φορές προσπάθησα να το αντιμετωπίσω, αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι κλωτσούσα κάθε φορά που το «σύστημα» με αγκάλιαζε πιο σφικτά από όσο άντεχα. Πολλές φορές (επαναλαμβάνω) οι κλωτσιές πήγαν στο βρόντο. Τωρα που το καλοσκέφτομαι οι περισσότερες κλωτσιές μου, μοιάζουνε (σε αριθμό) με τις σωτήριες επεμβάσεις του Βύντρα. LOL

Τωρα πια που είμαι (πολύ) μεγάλος απλώς με πιάνει το στομάχι μου κάθε φορά που συναντιόμαστε. Εκεί που νομίζεις ότι το’χεις πατήσει, τόχεις λιώσει σαν Λερναία Υδρα βγάζει κι άλλο χέρι… κι άλλο… κι άλλο… Ξέρω ότι σας λέω κοινότοπα πράγματα… αλλά έχω πήξει.

Κοιτάω γύρω μου και βλέπω το πολιτικό, το δημοσιογραφικό και το επιχειρηματικό κατεστημένο να κτυπιέται σαν το ψάρι για να μην εξαφανισθεί… να μην ξεπερασθεί.

Βλέπω ανθρώπους που έχουν οδηγήσει από το χέρι την Ελλάδα εδώ που είμαστε σήμερα, να εμφανίζονται πιο θρασσείς. Οι μεν θα μας «σώσουν», οι άλλοι δεν καταλαβαίνουν Χριστό και οι παράλλοι «τρία πουλάκια κάθονταν και πλέκανε πουλόβερ».

Τέρμα όμως οι γενικούρες (αν και σας διαβεβαιώνω ότι κάτι συγκεκριμένο με έχει πειράξει αυτές τις μέρες… είναι κάτι ζόμπι με καλοσυνάτη αποκριάτικη μάσκα… αλλά έχουμε καιρό γι’ αυτό.) Πάμε λοιπόν σ’ αυτό που πραγματικά με ξύπνησε χθες βράδι από τον ύπνο μου.

Βέροια-Παναθηναϊκός 3-0.

Διαβάζοντας στο internet, στις εφημερίδες ή βλέποντας τηλεόραση, η συντριπτική πλειονότητα των συναδέλφων μου γράφουν για τον Παναθηναϊκό που ήταν απερίγραπτος, απίστευτα κακός, ντροπή κ.λ.π.

Ουψ… για μισό λεπτό.

Παναθηναϊκός είμαι από τα γεννοφάσκια μου. Αν όμως η ζωή τα’χε φέρει διαφορετική θα μπορούσα να είμαι Πανηλειακός, Αστέρας Τρίπολης, Καλλιθέα ή ΟΦΗ… οποιαδήποτε άλλη ομάδα τέλος πάντων.

Αν ήταν έτσι σήμερα θα ένιωθα ότι το σύστημα με συνθλίβει.

Αν ήμουν Βέροια θα ένιωθα εξαιρετικά προσβεβλημένος.

Το «σύστημα» λοιπόν κτύπησε κάτω από τη ζώνη. Ακριβώς όμως συνηθίζει.

Ναι, κυρίες και κύριοι… ο Παναθηναϊκός είναι για πολλές κλωτσές… όμως αλοίμονο αν σε κάθε ήττα του φταίει μόνο αυτός… κι όχι η άλλη ομάδα που κέρδισε. Ειδικά όταν πρόκειται (συγγνώμη για τον χαρακτηρισμό) μικρότερης δυναμικότητας ομάδα.

Θα σας πω τι εννοώ.

Πριν από καιρό διάβαζα για έναν αγώνα που δεν είχα δει. Μια Μεγάλη ομάδα είχε χάσει εντός έδρας από μια Μικρή. Διάβαζα το άρθρο και δεν πίστευτα στα μάτια μου… ούτε καν το σκορ δεν ανέφερε… ούτε τους σκόρερ… παρα μόνο περιγραφόταν η κατάντια της Μεγάλης ομάδας.

Βρε πόσο έχασε;

Πουθενά στο κείμενο.

Πότε μπήκαν τα γκολ;

Ούτε λέξη…

Ποιοι τα βάλανε;

Ούτε για αστείο.

Πάμε τώρα στον πρόλογο μου: Το σύστημα απλώς έβαλε τον μηχανισμό ατοσυντηρησης του στο φουλ.

Μπαααααα… τι μου λέτε…

Κάθε φορά που χάνει μια «μεγάλη» ομάδα φταίει εκείνη και κάθε φορά που κερδίζει είναι αυτονόητος ο θρίαμβος;

Μπαααααα… από τότε;

Ετσι αντιδρά το σύστημα όταν π.χ. η Μάντσεστερ Γοιυνάϊτεντ ή η Λιβερπουλ αποκλείεται από τον θεσμό του Κυπέλλου από μια ομάδα Δ’ Κατηγορίας;

Είναι κατάντια για τον ηττημένο κι όχι θρίαμβος για τον νικητή;

Όχι βέβαια…

Οσο το σύστημα δεν ενοχλείται… αφού η έκπληξη συμβαίνει εκτός συνόρων… όλοι μας είμαστε αντικειμενικοί… Μόλις το σύστημα ενοχληθεί εντός συνόρων… οι ιθαγενείς αρχίζουμε και μετράμε τις χάντρες μας.

Προφανώς οι ενθουσιασμένοι οπαδοί της Βέροιας είναι πολύ λιγοτεροι από τους απογοητευμένους Παναθηναϊκούς… αλλά ποιος είπε ότι η ΑΛΗΘΕΙΑ έχει στατιστικά (καταναλωτικά) ή ποσο τικά στοιχεία;

Πιθανότατα πολλοί από σας να ερμηνεύσετε ότι προσπαθώ να γλυκάνω την ήττα της ομάδας μου, φέρνοντας ως πρόσχημα την αντικειμενικότητα.

Λάθος.

Στον λόγο της συνείδησης μου, λάθος.

Όταν ένα μάτς ξεκινάει το σκορ είναι 0-0.

Η οποιαδήποτε εξέλιξη δεν αφορά μόνο τον Ισχυρό, αλλά και τον λιγότερο Ισχυρό.

Ο θρίαμβος δεν μπορεί να είναι προνόμιο του Δυνατού και η πανωλεθρία να είναι (πάλι) λάθος του Δυνατού.

Κι όμως ετσι συμβαίνει…

Γιατί; Επειδή το σύστημα που μας έχει του κλώτσου και του μπάτσου μας βγάζει ανερυθρίαστα τη γλώσσα.

Δεν το’δα το ματς και δεν έχω γνώμη.

Όμως όπως οπαδικά ρίχνω μια μουντζα στην ομάδα μου, αλλα τόσο (και περισσότερο) βγάζω το καπέλο στην Βέροια, που μας ΠΑΤΗΣΕ.

www.gazzetta.gr
Rossoblu
Rossoblu
Μember
Μember

Αριθμός μηνυμάτων : 3023
Ηλικία : 39
Τόπος : Aθήνα
Ομάδα : Βέροια
Registration date : 29/10/2008

http://www.veria-fc.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από sellos Δευ 17 Δεκ 2012 - 18:14

Οντως ρε γαμω το
ολοι ασχολουνται με την μεγαλη ηττα κι όχι με την μεγάλη νικη σε αυτές τις περιπτωσεις.
το ίδιο θυμαμαι ειχε συμβει και στο 4-0 που ειχαμε κανει με τον ΠΑΟΚ.

Βέβαια, αυτό μαλλον είναι ένα φαινόμενο που ισχύει σε ολόκληρη την Ευρώπη.
Πιθανόν και παγκοσμίως..
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από Rossoblu Δευ 17 Δεκ 2012 - 18:17

Oχι Σελλε, δεν ειναι πανευρωπαικο ή παγκοσμιο.
Ακρως ελληνικο ειναι και ειναι κριμα!
Rossoblu
Rossoblu
Μember
Μember

Αριθμός μηνυμάτων : 3023
Ηλικία : 39
Τόπος : Aθήνα
Ομάδα : Βέροια
Registration date : 29/10/2008

http://www.veria-fc.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από OK VERIA Δευ 17 Δεκ 2012 - 19:05

ρε παιδες να ριξω ενα μπινελίκι????
OK VERIA
OK VERIA

Αριθμός μηνυμάτων : 1923
Τόπος : beroia
Ομάδα : Βέροια
Ομάδα : ΡΕ ΒΕΡΟΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΊΝΕΤΕ .....ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ
Registration date : 30/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από OK VERIA Δευ 17 Δεκ 2012 - 19:08

σε αυτο το πουστο σωματειο τον πουσταρα τον παοκ π να του γαμηθει ο πατος κ απατος να παει ....5-0 σημερα ρε γιαννενααααααααααααααααααααααααα 5 ριχτου του γαμημενου
αστο διαλο
OK VERIA
OK VERIA

Αριθμός μηνυμάτων : 1923
Τόπος : beroia
Ομάδα : Βέροια
Ομάδα : ΡΕ ΒΕΡΟΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΊΝΕΤΕ .....ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ
Registration date : 30/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από Rossoblu Δευ 17 Δεκ 2012 - 21:10

Ντροπή για ΝΕΤ και ΣΚΑΙ!!

Ενώ χιλιάδες κόσμου ήταν μάρτυρες της εντελώς αναίτιας εισβολής και επίθεσης των οπαδών του Παναθηναϊκού προς τους φιλάθλους της ΒΕΡΟΙΑΣ λίγο πριν τη λήξη του Κυριακάτικου αγώνα, δύο τηλεοπτικά κανάλια πανελλήνιας εμβέλειας προσπάθησαν να διαστρεβλώσουν τα γεγονότα!

Και αν ο ΣΚΑΙ, που είναι ιδιοκτησίας του προέδρου του ΠΑΟ κ. Αλαφούζου, είδε προκλητικά στην βραδινή αθλητική του εκπομπή τους Βεροιώτες φιλάθλους ως πρωταίτιους των επεισοδίων (!!!), ανακαλύπτοντας μάλιστα ο απεσταλμένος του ότι οι φίλοι των γηπεδούχων κατέβασαν πανό του Παναθηναϊκού, είναι ανεπίτρεπτο σε κρατικό κανάλι όπως η ΝΕΤ να κλείνει τα μάτια και συνειδητά να διαστρεβλώνει την αλήθεια, λέγοντας ότι τα επεισόδια προκλήθηκαν και από τις δύο πλευρές!!

Όσοι ήταν στο γήπεδο είδαν τους «κάφρους» του Παναθηναϊκού στα καλά καθούμενα να φεύγουν από κερκίδα τους και να σπάνε την πόρτα που τους χώριζε από αυτή που κάθονταν οι φίλοι της «Βασίλισσας», με αποτέλεσμα να ακολουθήσει ένα πανδαιμόνιο και να χρειαστεί η επέμβαση των αστυνομικών δυνάμεων, οι οποίες είναι αλήθεια ότι καθυστέρησαν, ώστε να αποφευχθούν τα χειρότερα…

www.kerkidasport.gr
Rossoblu
Rossoblu
Μember
Μember

Αριθμός μηνυμάτων : 3023
Ηλικία : 39
Τόπος : Aθήνα
Ομάδα : Βέροια
Registration date : 29/10/2008

http://www.veria-fc.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από panthrax Δευ 17 Δεκ 2012 - 21:24

OK VERIA έγραψε:σε αυτο το πουστο σωματειο τον πουσταρα τον παοκ π να του γαμηθει ο πατος κ απατος να παει ....5-0 σημερα ρε γιαννενααααααααααααααααααααααααα 5 ριχτου του γαμημενου
αστο διαλο

Αυτό ξαναπές το [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 853360
panthrax
panthrax

Αριθμός μηνυμάτων : 1247
Τόπος : to pc
Ομάδα : Πανθρακικός
Ομάδα : Πανθρακικάρα
Registration date : 25/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από panthrax Δευ 17 Δεκ 2012 - 21:45

Rossoblu έγραψε:Ντροπή για ΝΕΤ και ΣΚΑΙ!!

Ενώ χιλιάδες κόσμου ήταν μάρτυρες της εντελώς αναίτιας εισβολής και επίθεσης των οπαδών του Παναθηναϊκού προς τους φιλάθλους της ΒΕΡΟΙΑΣ λίγο πριν τη λήξη του Κυριακάτικου αγώνα, δύο τηλεοπτικά κανάλια πανελλήνιας εμβέλειας προσπάθησαν να διαστρεβλώσουν τα γεγονότα!

Και αν ο ΣΚΑΙ, που είναι ιδιοκτησίας του προέδρου του ΠΑΟ κ. Αλαφούζου, είδε προκλητικά στην βραδινή αθλητική του εκπομπή τους Βεροιώτες φιλάθλους ως πρωταίτιους των επεισοδίων (!!!), ανακαλύπτοντας μάλιστα ο απεσταλμένος του ότι οι φίλοι των γηπεδούχων κατέβασαν πανό του Παναθηναϊκού, είναι ανεπίτρεπτο σε κρατικό κανάλι όπως η ΝΕΤ να κλείνει τα μάτια και συνειδητά να διαστρεβλώνει την αλήθεια, λέγοντας ότι τα επεισόδια προκλήθηκαν και από τις δύο πλευρές!!

Όσοι ήταν στο γήπεδο είδαν τους «κάφρους» του Παναθηναϊκού στα καλά καθούμενα να φεύγουν από κερκίδα τους και να σπάνε την πόρτα που τους χώριζε από αυτή που κάθονταν οι φίλοι της «Βασίλισσας», με αποτέλεσμα να ακολουθήσει ένα πανδαιμόνιο και να χρειαστεί η επέμβαση των αστυνομικών δυνάμεων, οι οποίες είναι αλήθεια ότι καθυστέρησαν, ώστε να αποφευχθούν τα χειρότερα…

www.kerkidasport.gr
Αυτοί έχουν γ@μίσει μέχρι και το " μπλοκάκι " .... εσάς θα άφηναν ???
[youtube][/youtube]


Έχει επεξεργασθεί από τον/την panthrax στις Τρι 18 Δεκ 2012 - 14:10, 1 φορά
panthrax
panthrax

Αριθμός μηνυμάτων : 1247
Τόπος : to pc
Ομάδα : Πανθρακικός
Ομάδα : Πανθρακικάρα
Registration date : 25/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι 18 Δεκ 2012 - 1:00

Κλασικοί ΠΟΚίτες που μόλις τους ανοίξει ο κώλος το παίζουν γαμιάδες.
Άντε γεια!

Συγχαρητήρια στην Βέροια!

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από north Τρι 18 Δεκ 2012 - 10:23

ΠΩΣ Ο ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΕΚΑΝΕ ΜΑΤ ΣΤΟΝ ΡΟΤΣΑ
Το πλάνο θριάμβου
Το προχθεσινό 3-0 της Βέροιας επί του Παναθηναϊκού δίχως υπερβολή ήταν τιμητικό για τους «πράσινους». Η ομάδα της Ημαθίας είχε σωρεία ευκαιριών τελειώνοντας εύστοχα τις τρεις με σκόρερ τους Ιωάννου (2) και Μπαργκάν.

Πώς φτάσαμε, όμως, στο σημείο ο Δημήτρης Καλαϊτζίδης να κάνει κίνηση... ματ στον Χουάν Ραμόν Ρότσα; Ο ίδιος ξεκαθάριζε στο περιβάλλον του: «Τίποτα διαφορετικό απ' ό,τι στους προηγούμενους αγώνες. Απλά οι τελικές μας έγιναν γκολ». Και δεν έχει άδικο. Στα προηγούμενα τέσσερα παιχνίδια του 55χρονου τεχνικού η Βέροια είχε φέρει ισοπαλία 1-1 με την Κέρκυρα και τρεις λευκές (0-0) με ΠΑΟΚ, Πλατανιά, Θρασύβουλο. Στα ματς αυτά είχε δεχτεί μόλις επτά ουσιαστικές τελικές προσπάθειες από τις αντιπάλους της, ενώ δεν είχε αξιοποιήσει τις δικές της, που ήταν σαφώς περισσότερες. Προχθές ο Παναθηναϊκός έκανε μόλις ένα σουτ εντός περιοχής και άλλα τέσσερα εκτός που δεν ανησύχησαν τον Ισπανό τερματοφύλακα Τζόναθαν. Το «Goal», λοιπόν, έψαξε και βρήκε το τεχνικό πλάνο του Δημήτρη Καλαϊτζίδη και σας το μεταφέρει σε ελεύθερη... μετάφραση.

1) ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΑΜΥΝΑ: Οπως και ο Πλατανιάς, έτσι και ο Παναθηναϊκός, σύμφωνα με όσα εξήγησε ο Καλαϊτζίδης στους παίκτες του, αγωνίζεται με σύστημα 4-1-4-1 και τον Βιτόλο μπροστά από τους στόπερ. Η εντολή, μάλιστα, του Ρότσα είναι ρητή. Η μπάλα από τους κεντρικούς αμυντικούς πηγαίνει πάντα στον Ισπανό αμυντικό μέσο. Η Βέροια, λοιπόν, φρόντισε να μπλοκάρει αυτό το κομμάτι. Ο Ιωάννου ως επί το πλείστον πίεζε τον Βιτόλο είτε για να κάνει το λάθος (τον θεωρούσε επιρρεπή ο Ελληνας προπονητής) είτε για να μην πάρει μπάλα, ενώ ανάλογα με το αν αυτή πήγαινε αριστερά ή δεξιά ο Μπαργκάν ή ο Ολαϊτάν έτρεχαν για να πρεσάρουν τον κάτοχό της και τον άλλον αμυντικό αντίστοιχα. Η τακτική αυτή φέρνει ως αποτέλεσμα τον περιορισμό των φάσεων που ξεκινά από την άμυνά του ο εκάστοτε αντίπαλος (είτε θα αναγκαστούν οι αμυντικοί σε απομάκρυνση με γέμισμα είτε θα υποπέσουν σε λάθος), αλλά και δίνει την ευκαιρία για δημιουργία φάσης υπέρ της Βέροιας σε περίπτωση που υπάρξει κάποιο κλέψιμο. Οπως, δηλαδή, είδαμε να γίνεται πολλάκις προχθές.

2) ΟΙ ΜΕΣΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΡΕΣΚΟΝΤΑΙ ΣΕ... ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ: Το δεύτερο κομμάτι στο οποίο εστίασε η Βέροια αφορούσε τους Σισοκό και Ζέκα. Δύο παίκτες σημαντικούς στον τρόπο ανάπτυξης του Παναθηναϊκού, σύμφωνα με τον Δημήτρη Καλαϊτζίδη. Η εντολή, λοιπόν, και στην προκειμένη περίπτωση ήταν ρητή. Αμεση πίεση από τους Γεωργέα και Καφέ (με τη συνδρομή και του πλάγιου μεσαίου) και στους δύο ώστε να μη δεχτούν την μπάλα, διότι αμφότεροι (οι παίκτες των «πράσινων») δεν αρέσκονται σε επιστροφές. Οπερ και εγένετο, αφού ο Ιβοριανός και ο Πορτογάλος ήταν... εξαφανισμένοι και η Βέροια έβγαλε αρκετές φάσεις κλέβοντας μπάλα στη μεσαία γραμμή. Αλλωστε τα κλεψίματα των γηπεδούχων έφτασαν τα 28 συνολικά στον αριθμό.

3) ΤΑ ΠΛΑΓΙΑ ΜΠΑΚ ΚΑΙ Η ΚΑΛΥΨΗ: Είδαμε προχθές το δεύτερο γκολ των γηπεδούχων να προέρχεται από προώθηση και σέντρα του δεξιού μπακ Γεωργιάδη. Χαρακτηριστικό της ομάδας του Καλαϊτζίδη που αρέσκεται (και) σε επιθέσεις από τα πλάγια μπακ. Σε τέτοια περίπτωση, όμως, υπάρχει προσοχή και στα μετόπισθεν. Συγκεκριμένα, ο έτερος πλάγιος αμυντικός μένει κοντά στον χώρο της μεσαίας γραμμής μαζί με τους στόπερ συνεπικουρούμενους από τον έναν τουλάχιστον ή και τους δύο αμυντικούς μέσους ώστε ν' ανακοπεί πιθανή προσπάθεια αντεπίθεσης από τον αντίπαλο.

4) Η ΑΝΑΧΑΙΤΙΣΗ ΤΩΝ «ΠΡΑΣΙΝΩΝ» ΑΙΦΝΙΔΙΑΣΜΩΝ: Ο Δημήτρης Καλαϊτζίδης είχε επιστήσει την προσοχή των παικτών του στη δυνατότητα του Παναθηναϊκού στους αιφνιδιασμούς και είχε τη λύση και σ' αυτόν τον τομέα. Οργανωμένη άμυνα στον χρόνο και στον χώρο κι εντολή για άμεση κάλυψη σε περίπτωση που η μπάλα χανόταν για την ομάδα της Ημαθίας. Οπερ και εγένετο.

5) Η ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΚΑΤΟΧΩΝ: Ο 55χρονος προπονητής γνώριζε καλά τη δυνατότητα της ομάδας του να αξιοποιήσει τις όποιες κατοχές μπάλας πάρει στο παιχνίδι. Γι' αυτό το μόνο που άλλαξε επί της ουσίας ήταν να βάλει τον Γκιγέρμο στα αριστερά αντί του Καλτσά. Περίμενε, λοιπόν, ο Καλαϊτζίδης ότι οι παίκτες του θα βγάλουν μπροστά καλές συνεργασίες όπως σε προηγούμενα παιχνίδια και το ζητούμενο ήταν αν αυτές μετουσιωθούν σε τέρματα. «Κάναμε γκολ το 1/3 των εκτελέσεων κι έτσι ήρθε το τελικό 3-0» έλεγε ο ίδιος χαρακτηριστικά στο περιβάλλον του.

Ολαϊταν: Οι Μάιτι Τζετς, ο Αρης και τώρα ποιος;

Ο Ηλίας Ιωάννου μπορεί να σκόραρε δύο γκολ στον θρίαμβο επί του Παναθηναϊκού, ωστόσο βρίσκει ισχυρό ανταγωνιστή για τον τίτλο του «προσώπου» της αναμέτρησης στον Μισέλ Ογενέγε Ολαϊτάν. Το μόνο που δεν έκανε ο γεννηθείς την 1/1/93 Νιγηριανός επιθετικός ήταν να σκοράρει. Με την ταχύτητα και την εξαιρετική του τεχνική κατάρτιση «ζάλισε» τους αμυντικούς των «πράσινων», έχοντας στη στατιστική του και την τρομερή ασίστ στο πρώτο γκολ της ομάδας της Ημαθίας.

Μάλιστα είναι σίγουρα το πρόσωπο της χρονιάς για τη Βέροια, αφού ήδη το όνομά του έχει εμπλακεί σε μεταγραφικά σενάρια. Αλλωστε μιλάμε για έναν 20χρονο παίκτη που μπορεί να παίξει και στα άκρα της επίθεσης και στην κορυφή και πίσω από τον φορ. Τον Ιούνιο του 2013 μένει ελεύθερος και όποια ομάδα θέλει μπορεί να τον κλείσει από τώρα. Στόχος της «βασίλισσας» του Βορρά αλλά και του εκπροσώπου του παίκτη (το γραφείο του Πασχάλη Ντουντούρη) είναι να έχει όφελος και η Βέροια. Δηλαδή η πώληση να γίνει τον Ιανουάριο, αλλά ο παίκτης να μείνει δανεικός στην ομάδα της Ημαθίας δουλεύοντας υπό τις οδηγίες του Καλαϊτζίδη (τον οποίο λατρεύει σαν προπονητή) μέχρι το καλοκαίρι.

Εντονο ενδιαφέρον υπάρχει από ομάδα του εξωτερικού, ενώ από την Ελλάδα σφήνα στον ΠΑΟΚ φέρεται να έχει μπει ο Ολυμπιακός. Αυτοί που θα... χτυπούν σίγουρα το κεφάλι τους στον τοίχο είναι οι άνθρωποι του Αρη. Διότι τον Ιανουάριο του 2011 ο Ολαϊτάν ήρθε από τους άσημους Μάιτι Τζετς στην Ελλάδα για λογαριασμό των «κίτρινων». Ελέω, όμως, της έλλειψης στις θέσεις ξένων κατέληξε στη Βέροια υπό το καθεστώς μιας άτυπης συμφωνίας μεταξύ των δύο ομάδων. Ο 18χρονος τότε Ολαϊτάν έπαιξε μόνο σε δύο παιχνίδια και στο δεύτερο μόλις για 4' αφού μπήκε στο 67' και αποβλήθηκε στο 71'.

Ο Αρης εκείνο το καλοκαίρι δεν ασχολήθηκε περισσότερο, η Βέροια τον «έδεσε» με διετές συμβόλαιο και τώρα θέλει να ωφεληθεί από τις επιδόσεις του (πέρυσι επτά γκολ και έξι ασίστ σε 32 ματς, φέτος δύο γκολ και τρεις ασίστ σε 15).
http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=11078&subid=2&pubid=129244246
Ρε σείς, αυτά πρέπει να τα έδωσε κάποιος στον Δημοσιογράφο, μέσα από την Βέροια....
study
north
north

Αριθμός μηνυμάτων : 390
Τόπος : Βέροια
Ομάδα : Βέροια
Ομάδα : Βασίλισσα του Ελληνικού Βορρά
Registration date : 15/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από Rossoblu Τρι 18 Δεκ 2012 - 11:47

Αντιγραφω απο kerkidasport.gr στο facebook.

Δείτε σε ποιο λεπτο εσπασε η γκαντεμια του Ιωαννου:

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 224957_399700210110483_1540015168_n

Δε γινονται αυτα, αληθεια...
Rossoblu
Rossoblu
Μember
Μember

Αριθμός μηνυμάτων : 3023
Ηλικία : 39
Τόπος : Aθήνα
Ομάδα : Βέροια
Registration date : 29/10/2008

http://www.veria-fc.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από Barbabilios Τρι 18 Δεκ 2012 - 17:08

Στις 13:13 επίσης την Παρασκευη έρχεται το τέλος του κόσμου....Δεν ξερω όμως αν είναι ωρα Γκρίνουιτς ,Ζουασιλάνδης ή Παπούα-Γουινέα
Barbabilios
Barbabilios

Αριθμός μηνυμάτων : 2116
Ηλικία : 48
Ομάδα : Παναιτωλικός
Ομάδα : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Registration date : 16/03/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από Panos4ever Τρι 18 Δεκ 2012 - 21:19

Barbabilios έγραψε:Στις 13:13 επίσης την Παρασκευη έρχεται το τέλος του κόσμου....Δεν ξερω όμως αν είναι ωρα Γκρίνουιτς ,Ζουασιλάνδης ή Παπούα-Γουινέα
Ώρα Ελλάδος! lol!
Panos4ever
Panos4ever

Αριθμός μηνυμάτων : 756
Ηλικία : 28
Τόπος : Veria, Greece
Ομάδα : Βέροια
Ομάδα : Βέροια - QB - Gate 4
Registration date : 25/10/2011

http://thegoldendecade.eu

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από islandos Τρι 18 Δεκ 2012 - 22:04

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ ΒΑΖΕΛΟΜΟΥΡΗΔΕΣ . 4,5 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΣΤΟΛΗ , 2.000 ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ 2 ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΔΙΑΜΟΝΗ ΣΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ . ΜΙΑ ΧΑΡΑ .
ΠΟΙΝΗ ΕΞΑΓΟΡΑΣΙΜΗ 5 ΕΥΡΩ ΤΗ ΜΕΡΑ . ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΑΣΚΗΣΟΥΝ ΕΦΕΣΗ .
ΑΝ ΒΡΩ ΣΑΙΤ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ ΠΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ .
ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΡΓΗΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΞΑΓΡΙΩΜΕΝΟΙ .
islandos
islandos

Αριθμός μηνυμάτων : 2281
Ηλικία : 52
Τόπος : ΒΕΡΟΙΑ
Ομάδα : Βέροια
Registration date : 10/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από monoDOXA!!! Τετ 19 Δεκ 2012 - 1:49

islandos έγραψε:ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ ΒΑΖΕΛΟΜΟΥΡΗΔΕΣ . 4,5 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΣΤΟΛΗ , 2.000 ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ 2 ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΔΙΑΜΟΝΗ ΣΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ . ΜΙΑ ΧΑΡΑ .
ΠΟΙΝΗ ΕΞΑΓΟΡΑΣΙΜΗ 5 ΕΥΡΩ ΤΗ ΜΕΡΑ . ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΑΣΚΗΣΟΥΝ ΕΦΕΣΗ .
ΑΝ ΒΡΩ ΣΑΙΤ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ ΠΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ .
ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΡΓΗΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΞΑΓΡΙΩΜΕΝΟΙ .


μακαρι να αρχισει να γινεται κανονας αυτη η εξαιρεση!
monoDOXA!!!
monoDOXA!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 4483
Ηλικία : 41
Τόπος : ΞΑΝΘΗ ΠΛΕΟΝ!
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 17/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από OK VERIA Τετ 19 Δεκ 2012 - 10:18

τα μαιμουνια μεσσα βαθια ....



https://www.facebook.com/Novasports.gr/app_292612477429415

οποιος θελει βοηθαει τον ιωαννου για 1% μας περναει ο παπαζογλου κ ληγει στς 12 ποιος παπαζογλου.....
OK VERIA
OK VERIA

Αριθμός μηνυμάτων : 1923
Τόπος : beroia
Ομάδα : Βέροια
Ομάδα : ΡΕ ΒΕΡΟΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΊΝΕΤΕ .....ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ
Registration date : 30/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από PasGiannina Τετ 19 Δεκ 2012 - 13:33

Exclamation :lolll: Exclamation
Ρε τι τραβάμε.....
Καλός και ο Παπάζογλου, αλλά ψήφισα Ιωάννου....ήταν πολύ καλός....ξεμπούκωσε κιόλας !

ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ ΣΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ ΠΑΙΚΤΗ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΥΤΣΙΑΝΙΚΟΥΛΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΚΟΛ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ !
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από islandos Τετ 19 Δεκ 2012 - 13:36

ΒΕΡΟΙΑ - ΟΦΗ 1-1 Very Happy
islandos
islandos

Αριθμός μηνυμάτων : 2281
Ηλικία : 52
Τόπος : ΒΕΡΟΙΑ
Ομάδα : Βέροια
Registration date : 10/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0 - Σελίδα 4 Empty Απ: [14η] Βέροια - Παναθηναϊκός 3-0

Δημοσίευση από Rossoblu Τετ 19 Δεκ 2012 - 13:38

Τον βγαλαμε δημαρχο τον Ιωαννου! Very Happy
Rossoblu
Rossoblu
Μember
Μember

Αριθμός μηνυμάτων : 3023
Ηλικία : 39
Τόπος : Aθήνα
Ομάδα : Βέροια
Registration date : 29/10/2008

http://www.veria-fc.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης