Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

+23
titormos_nikaia_g6
Michael
MPS
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
nik.18
brewster
duhan
iraklio4
zaxos4snakes
paranoia_trikala
monoDOXA!!!
palios-4
rodos-4-
PasGiannina
Betafans
mario4
Stef-Pierikos
alves...7
Κρόνιος
vtec
MAciVOL
giorgos37
sellos
27 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από sellos Δευ 18 Οκτ 2010 - 14:02


Από σήμερα τα τασάκια και πάλι στα μαγαζιά

Την απόφαση αυτή πήρε ομόφωνα η Πανελλήνια Ομοσπονδία Εστιατορικών και Συναφών Επαγγελμάτων (ΠΟΕΣΕ), την οποία στηρίζει και το συντονιστικό των επαγγελματιών χώρων εστίασης, το οποίο συγκροτούν 600 καταστήματα από όλη τη χώρα.

Οι ιδιοκτήτες βλέπουν την κίνηση στις επιχειρήσεις τους να μειώνεται σημαντικά μέρα με τη μέρα, κατάσταση την οποία αποδίδουν εν πολλοίς και στην απαγόρευση του καπνίσματος. «Πέρα από την οικονομική κρίση που μας ταλαιπωρεί, από την 1η Οκτωβρίου έχει επιδεινωθεί η κατάσταση, η κίνηση έχει πέσει πάρα πολύ» επισημαίνει ο Μάνος Σουμπασάκης, επικεφαλής του «συντονιστικού επαγγελματιών».

«Με μια τέτοια κατάσταση, το 20% με 30% των μαγαζιών θα κλείσει και θα υπάρξει ανεργία. Στον χώρο μας απασχολούνται πανελλαδικά 600.000 άτομα, φανταστείτε λοιπόν τι πλήγμα θα φέρει αυτός ο νόμος» επισημαίνει.

Σημαντική, τονίζει ο ίδιος, είναι η αλληλεγγύη των μελών του συντονιστικού σχετικά με το θέμα αυτό. Συγκεκριμένα, με ανακοίνωση καλούνται οι ιδιοκτήτες να κάνουν δήλωση «συνενοχής», στηρίζοντας τους συναδέλφους τους που έχουν ήδη πληρώσει σχετικά πρόστιμα για μια πρακτική την οποία σε μεγάλο βαθμό υιοθετεί το σύνολο του κλάδου. «Θέτουμε στη διάθεση κάθε ενδιαφερομένου τα στοιχεία μας και τους καλούμε να επισκεφθούν τα καταστήματά μας και να διαπιστώσουν τις "παραβάσεις μας"» αναφέρει χαρακτηριστικά η ανακοίνωση.

Παράλληλα, το συντονιστικό κάνει λόγο για «θολή εικόνα» από πλευράς του υπουργείου.

«Το Δεκέμβριο θα εκτιμηθεί η πορεία της απαγόρευσης του καπνίσματος» επεσήμανε στον ΣΚΑΙ ο υπουργός Υγείας κ. Λοβέρδος. Ο υπουργός, παράλληλα, άφησε ανοικτό το ενδεχόμενο χαλάρωσης των περιορισμών στο κάπνισμα σε δημόσιους χώρους, προσθέτοντας ότι ο νόμος δεν είναι σωστό να αλλάξει αν δεν δούμε πρώτα πως λειτουργεί στην πράξη.

«Ο νόμος για την απαγόρευση του καπνίσματος θα εφαρμοστεί» τόνισε ο υφυπουργός Υγείας κ. Τιμοσίδης. «Ο νόμος που έχει ψηφισθεί από τη Βουλή αλλάζει αντιλήψεις και νοοτροπίες. Πρέπει να εφαρμοστεί για τη δημόσια υγεία, το δημόσιο καλό, για τα παιδιά μας» ανέφερε σχετικά.

«Εντείνουμε τις προσπάθειες με ενημερωτικές καμπάνιες για την εφαρμογή του, ενώ αναμένεται και συνάντηση με τη ΓΣΕΒΕΕ, ώστε να συζητηθούν τρόποι ενίσχυσης αυτών που πλήττονται από το νόμο, όχι όμως και η εφαρμογή του» κατέληξε ο κ. Τιμοσίδης.

http://tvxs.gr/news/%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%B1/%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%83%CE%AE%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%B1-%CF%84%CE%B1-%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%AC%CE%BA%CE%B9%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%80%CE%AC%CE%BB%CE%B9-%CF%83%CF%84%CE%B1-%CE%BC%CE%B1%CE%B3%CE%B1%CE%B6%CE%B9%CE%AC
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από Επισκέπτης Δευ 18 Οκτ 2010 - 16:45

Είμαι φανατικά εναντίον του καπνίσματος και πιστεύω ο νέος νόμος θα μας βάλει σε τάξη.Και εγώ θα ρωτήσω τον φίλο Σέλλο κάτι:Κάτσε ρε Σέλλο γιατί εγώ να πάω σε καφετέρια και να δέχομαι την μπόχα του τσιγάρου σου;Γιατί πρέπει να βρωμάω εγώ;Ας κοιτάξουμε επιτέλους να γίνουμε κράτος και να πάρουμε ώς πρότυπο τα άλλα κράτη.Εφόσον θέλει να ζήσεις αρμονικά σαν κοινωνία πρέπει να κάνεις και υποχωρήσεις.

Λέμε STOP στο Κάπνισμα-Λέμε Ναι στην Ζωή.



Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από sellos Δευ 18 Οκτ 2010 - 16:56

Δεν ειπα εγω το αντιθετο.. Smile

Αλλα η αληθεια ειναι πως στη συγκεκριμενη χρονικη στιγμη ειναι
λιγο ατοπο,
τοσες εκπτωσεις γινονται λογω οικονομικης κρισης
έπρεπε να γινει ακομη μια..
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ Δευ 18 Οκτ 2010 - 18:01

Κι εγω αντι-καπνιστης ειμαι αλλα αλλο προβλημα δεν ειχαμε τωρα το τσιγαρο μας μαρανε ας κανουν οτι θελουν οι ανθρωποι δικαιωμα τους ειναι αν θελουν να καπνιζουν ας καπνιζουν χεστηκα...Μονο στο σπιτι μου εχω το δικαιωμα να το απαγορευσω πουθενα αλλου... Smile Και το κανω...
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 5412
Ηλικία : 35
Τόπος : ΞΑΝΘΗ ΠΛΕΟΝ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΜΟΝΑΧΑ ΔΟΞΑ
Registration date : 23/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από MPS Δευ 18 Οκτ 2010 - 19:06

Γιαννιώ μπράβο που δεν καπνίζεις. Πρόσεχε όμως γιατι κι εγώ στην ηλικία σου φανατικός αντικαπνιστής ήμουν και τώρα προσπαθώ να το ελλατώσω Wink
Οσον αφορά το νόμο τώρα καταρχήν δεν είμαι αρνητικός. Προσωπικά δεν χρειαζομαι κανένα νόμο για να μην καπνίσω δίπλα σε παιδί, έγκυο ή μη καπνιστή που τον ενοχλεί ο καπνός, άλλοι όμως μπορεί και να χρειάζονται..... Μου τη σπάει αφάνταστα όμως ο τρόπος και ο χρόνος που πάει να εφαρμοστεί. Ενδιαφέρονται άραγε οι τύποι για την υγεία των καπνιστών; Μπα .....ισα-ισα αμα ψοφήσουμε δεν θα τους κυνηγάμε για μα μας πληρώσουν και σύνταξη. Αντίθετα κάνει κρά οτι το μέτρο είναι καθαρά εισπρακτικό. Φάγανε οι άχρηστοι μέχρι που σκάσανε και τώρα που ήρθε ο λογαριασμός τον πασάρουν σε μας. Τωρα, εκτος των άλλων, πρόστιμο για το τσιγάρο, αργότερα, αν δεν βγαίνουν τα κουκιά, που δεν θα βγαίνουν, πρόστιμο και για τον αέρα που αναπνέουμε........
Θες κύριε να γίνεις Ευρώπη; Δες τι κάνουν στην Ευρώπη σε πολιτικούς που καταχρώνται δημόσιο χρήμα, πράξε τα ανάλογα και μετά έλα να μου κόψεις το κάπνισμα και μέσα στο σπίτι μου, και θα σου πώ και μπράβο.
Αλήθεια στην βουλή απαγορευεται το κάπνισμα ή εκεί είναι αλλο κράτος, τύπου βατικανού, δεν τους αγγίζει η κρίση, δεν τους αγγίζουν τα μέτρα, δεν τους αγγίζουν οι νόμοι........
MPS
MPS

Αριθμός μηνυμάτων : 936
Ηλικία : 100
Τόπος : Έπαε
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : Ο.Φ.Η - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 23/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από duhan Δευ 18 Οκτ 2010 - 22:19

Γιατι δεν φορας ζωνη?
Που ειναι το κρανος σου?
Γιατι καπνιζεις?
Shocked

Φαε κοσμε καταθλιπτικα τζαμπα και ελυθερα. Φαε χημικα και συντηριτικα. Να μιλας στο κινητο με τις ωρες, κανει καλο. Να βλεπςις πολυ τηλεοραση και να ακους τραγουδια και οχι μουσικη.

..αστα διαλα, συγχιστηκα.

duhan
duhan

Αριθμός μηνυμάτων : 1112
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 29/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι 19 Οκτ 2010 - 18:08

MPS έγραψε:Γιαννιώ μπράβο που δεν καπνίζεις. Πρόσεχε όμως γιατι κι εγώ στην ηλικία σου φανατικός αντικαπνιστής ήμουν και τώρα προσπαθώ να το ελλατώσω Wink
Οσον αφορά το νόμο τώρα καταρχήν δεν είμαι αρνητικός. Προσωπικά δεν χρειαζομαι κανένα νόμο για να μην καπνίσω δίπλα σε παιδί, έγκυο ή μη καπνιστή που τον ενοχλεί ο καπνός, άλλοι όμως μπορεί και να χρειάζονται..... Μου τη σπάει αφάνταστα όμως ο τρόπος και ο χρόνος που πάει να εφαρμοστεί. Ενδιαφέρονται άραγε οι τύποι για την υγεία των καπνιστών; Μπα .....ισα-ισα αμα ψοφήσουμε δεν θα τους κυνηγάμε για μα μας πληρώσουν και σύνταξη. Αντίθετα κάνει κρά οτι το μέτρο είναι καθαρά εισπρακτικό. Φάγανε οι άχρηστοι μέχρι που σκάσανε και τώρα που ήρθε ο λογαριασμός τον πασάρουν σε μας. Τωρα, εκτος των άλλων, πρόστιμο για το τσιγάρο, αργότερα, αν δεν βγαίνουν τα κουκιά, που δεν θα βγαίνουν, πρόστιμο και για τον αέρα που αναπνέουμε........
Θες κύριε να γίνεις Ευρώπη; Δες τι κάνουν στην Ευρώπη σε πολιτικούς που καταχρώνται δημόσιο χρήμα, πράξε τα ανάλογα και μετά έλα να μου κόψεις το κάπνισμα και μέσα στο σπίτι μου, και θα σου πώ και μπράβο.
Αλήθεια στην βουλή απαγορευεται το κάπνισμα ή εκεί είναι αλλο κράτος, τύπου βατικανού, δεν τους αγγίζει η κρίση, δεν τους αγγίζουν τα μέτρα, δεν τους αγγίζουν οι νόμοι........

*Βασικά είναι πολύ δύσκολο να καπνίσω γιατί είμαι 16 χρονών και δεύτερον 2 πράγματα μισώ πολύ στη ζωή μου:Το ένα είναι το κάπνισμα και το άλλο είναι τα ναρκωτικά.Άς μαζευτούμε λίγο εμείς οι Έλληνες επιτέλους και για μία φορά στην ζωή μας να τηρήσουμε ένα νόμο.Πρέπει να μάθουμε να σεβόμαστε λίγο και τους άλλους δεν είμαστε μόνοι μας.Και στο κάτω κάτω όποιος καπνιστής θέλει να καπνίσει να πάει στο σπίτι του και να πάθει καρκίνο μόνος του.Γιατί εγώ δλδ να βγαίνω έξω βόλτα και να δέχομαι όλες αυτές τις καρκινογόνες ουσίες που είναι αμέτρητες;Απορώ πώς αντέχετε να σκοτώνετε τον ευατό σας.Είμαστε πρώτοι στην Ευρώπη που καπνίζουμε πιο πολύ...Δλδ άς πάρουμε και καμιά πρωτιά σε κάτι θετικό.Καινούριο είναι το ''αυτοκαταστρέφομαι'';Θα παρακαλούσα τους καπνιστές να σκεφτούν και να βάλουν κάτω κάποια πράγματα.Εκτός άν θέλετε να πεθάνετε στα 40,50 ή 60 σας.Γιατί σύμφωανα με έρευνα το 95% των καπνιστών πεθαίνει.Άς ήμουν Κυβερνήτης αυτής της χώρας και θα σας έλεγα εγώ τώρα τι θα σας έκανα. :lolll:

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ Τρι 19 Οκτ 2010 - 18:23

Εμενα ο προπαππους μου καπνιζε 12 πακετα την ημερα και πεθανε 90 φευγα... Rolling Eyes
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 5412
Ηλικία : 35
Τόπος : ΞΑΝΘΗ ΠΛΕΟΝ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΜΟΝΑΧΑ ΔΟΞΑ
Registration date : 23/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι 19 Οκτ 2010 - 18:30

Το ξανατονίζω ότι το 95% πεθαίνει.Λογικά ο προπάππους σου άνηκε στο 5%. :lolll:

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από sellos Τρι 19 Οκτ 2010 - 18:31

Βγήκε αποφαση σημερα που θα επιτρεπει το καπνισμα στα μαγαζια μετα τις 22.00 βραδυ..
ακομη κι απο αυτο φαινεται η σοβαροτητα των νομων..
κι αυτοι που εχουν καφε??
και τι θα κανουμε δηλαδη,δεν θα κοιμομαστε για να καπνιζουμε..??

αρε μπ@@@κρατος..!!
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι 19 Οκτ 2010 - 18:37

Και πάλι καλά να λέτε που έκαναν αυτή την υποχώρηση...Προσωπικά κατά την γνώμη μου δεν έπρεπε ούτε αυτό να γίνει αλλά ασόψαται η οικονομική κρίση που είναι αβάσταχτη για τα μαγαζιά.Και εσύ ρε Σέλλο πρέπει έξω να πιείς καφέ;Πιές μέσα στο σπίτι σου να είσαι και ήσυχα. Wink

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από sellos Τρι 19 Οκτ 2010 - 18:38

οκ... Rolling Eyes

για τα μαγαζια που σερβιρουν καφε λεω ρε στο πηγαδι κατουρησαν??
μην κολας.. Smile
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι 19 Οκτ 2010 - 18:40

Δεν κολάω την άποψη μου παραθέτω. Wink

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από sellos Τρι 19 Οκτ 2010 - 18:54

μα σου λεω για αυτους που εχουν καφετεριες κι οχι βραδυνα μαγαζια για το τι θα κανουν?πως θα δουλεψουν?γινετε διακριση δηλαδη
και μου λες να πινω τον καφε σπιτι μου..?

το προβλημα ειναι που θα πινω εγω τον καφε ή πως θα δουλεψουν οι άνθρωποι??

γι'αυτο σου λεω ξεκολησε το μυαλο σου..


Υ.Γ προφανως να καταθετεις την γνωμη σου αλλα να υπαρχει
μια καποια επαφη..
φιλικα στα λεω,μην με παρεξηγεις..
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από Michael Παρ 22 Οκτ 2010 - 13:32

Και νέα αύξηση 10 με 20 λεπτά στα τσιγάρα

Η ''διπλή'' πολιτική της κυβέρνηση στο θέμα των τσιγάρων οδηγεί σε παραλογισμό.... Από τη μία με συνεχείς αυξήσεις του ΦΠΑ που παρασύρουν και την τιμή των τσιγάρων προς τα πάνω το οικονομικό επιτελείο προσδοκά έσοδα, από την άλλη όμως και λόγω της αντικαπνιστικής εκστρατείας οι καπνιστές ή το κόβουν ή στρέφονται σε φτηνά πακέτα και καπνό, με αποτέλεσμα οι προσδοκίες να μένουν ανεκπλήρωτες..........

http://www.cosmo.gr/Finance/Hellas/293849.html
Michael
Michael
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 10995
Ηλικία : 52
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : Εθνικάρα
Registration date : 05/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από Κρόνιος Παρ 22 Οκτ 2010 - 14:45

Η αντικαπνιστικές αποφάσεις δεν πάρθηκαν με γνώμωνα την υγεία μας.
Αποτελούν κι αυτές μέρος του σχεδίου του Τζέφρυ, άξιου συνεχιστή του σχεδίου Κίσσινγκερ.
Αποτελούν σχέδιο εξόντωσης των επαγγελματιών, μέρος του σχεδίου καταστροφής της Ελλάδας των Ελλήνων.
Αποπροσανατολισμός από τα πραγματικά προβλήματα...

Ένα είναι το πραγματικό μας πρόβλημα: Πως θα απαλαχτούμε από τους προδότες που μας κυβερνούν εδώ και δεκαετίες...
Κρόνιος
Κρόνιος
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 4243
Ηλικία : 63
Τόπος : Καβάλα
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από Επισκέπτης Σαβ 23 Οκτ 2010 - 11:32

Τον Απρίλιο θα πάμε Αθήνα με το σχολείο 4ήμερη.Και σίγουρα θα πάμε στην Βουλή...Θα σου πω εγώ τι θα γίνει...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από titormos_nikaia_g6 Σαβ 23 Οκτ 2010 - 11:40

φιλε καλυτερα να βγαλετε καμια φωτο με τους τζολιαδες απεξω γιατι μεσα οτι και να τους πειτε.. Rolling Eyes
titormos_nikaia_g6
titormos_nikaia_g6

Αριθμός μηνυμάτων : 4003
Ηλικία : 29
Τόπος : Αη-Λιάς
Ομάδα : Παναιτωλικός
Ομάδα : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ
Registration date : 01/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από Επισκέπτης Σαβ 23 Οκτ 2010 - 11:54

Ξέρω φίλε έχω ξαναπάει και στην πέμπτη Δημοτικού.Ό,τι και να τους κάνεις αντίδραση 0...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από PasGiannina Σαβ 23 Οκτ 2010 - 12:04

Κάποιος παίζει με τα συν (+) και τα πλην (-).
Να τονίσω πως αυτά μπήκαν στο forum για κάποιο σκοπό τον οποίο δεν χρειάζεται να εξηγήσω.
Εδώ και καιρό κάποιος βάζει στον john gate-5- συνέχεια (-) χωρίς λόγο και αιτία κι εγώ που το έχω διαπιστώσει βάζω αντίστοιχα (+).
Δηλαδή αν δεν το έκανα, τώρα ο john gate-5- θα έπρεπε να είχε καμιά διακοσαριά μείον, ίσως και παραπάνω.
Με λίγα λόγια κάποιος παίζει και το κακό είναι πως παίζω κι εγώ μαζί του, (εκτός από το σπάσιμο νεύρων).
Δεν το ψάχνω, ειλικρινά το λέω, αλλά έτσι και καταλάβω ποιος το κάνει το δηλώνω πως θα φτάσει μείον χίλια σε κάνα δυο ώρες...... Very Happy
Παίξε με τίποτε άλλο ρε μεγάλε...υπάρχουν τόσα πράματα για παίξιμο...... Smile

Ρε τι έχουμε πάθει....
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από Επισκέπτης Σαβ 23 Οκτ 2010 - 12:24

Μαζί σου φίλε ΠάςΓιάννινα... :ok:

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από titormos_nikaia_g6 Σαβ 23 Οκτ 2010 - 15:27

PasGiannina έγραψε:Κάποιος παίζει με τα συν (+) και τα πλην (-).
Παίξε με τίποτε άλλο ρε μεγάλε...υπάρχουν τόσα πράματα για παίξιμο...... Smile

Ρε τι έχουμε πάθει....

:respect1: :lolll:
titormos_nikaia_g6
titormos_nikaia_g6

Αριθμός μηνυμάτων : 4003
Ηλικία : 29
Τόπος : Αη-Λιάς
Ομάδα : Παναιτωλικός
Ομάδα : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ
Registration date : 01/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από κεμπαπ-δοξαρα Κυρ 24 Οκτ 2010 - 12:13

ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ έγραψε:Εμενα ο προπαππους μου καπνιζε 12 πακετα την ημερα και πεθανε 90 φευγα... Rolling Eyes

καλα ρε ο παππους σου μονο καλλιφυτου καπνο καπνιζε? lol! lol! lol!
κεμπαπ-δοξαρα
κεμπαπ-δοξαρα

Αριθμός μηνυμάτων : 2363
Τόπος : δραμααααααα
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ ΚΟΥΚΟΥΤΣΙΑ ΚΑΙ ΥΠΝΟ ΜΕ ΠΑΠΟΥΤΣΙA!
ΔΟΞΑ ΜΕ ΚΕΜΠΑΠ ΓΑΜΙΕΤΑΙ Ο ΟΠΑΠ!
Registration date : 13/02/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από gioricas Πεμ 2 Δεκ 2010 - 18:56

ΗΜΟΥΝ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΠΝΗΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΟΨΑ.ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΜΕΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ.ΛΕΜΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΘΕΡΙΑΚΛΗΔΕΣ ΚΑΠΝΗΣΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ CLUB ΚΑΙ ΒΡΩΜΑΝ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ..ΑΝ ΜΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΔΕΝ ΣΕΒΕΤΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ ΘΕΜΑ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΑ..Η ΤΗΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑΣ.ΟΙ ΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΒΙΩΝΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΑΝ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΔΕΚΑ ΠΑΚΕΤΑ...ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΠΟΥ ΙΣΧΥΕΙ Η ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΜΑΣ..
gioricas
gioricas

Αριθμός μηνυμάτων : 411
Τόπος : θεσσαλονικη
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Registration date : 24/08/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει - Σελίδα 3 Empty Απ: Το τσιγάρο που ο νέος νόμος δε σβήνει

Δημοσίευση από Mitsos14 Παρ 3 Δεκ 2010 - 19:10

καλα σε καθε ποστ παιρνει ποντο ο john gate 5 ;
Mitsos14
Mitsos14

Αριθμός μηνυμάτων : 1891
Ηλικία : 28
Τόπος : Άγιος Στέφανος
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : Περήφανος Εθνικός
Περήφανος Πειραιώτης ...
ΠΙΝΕΖΕΣ ΘΥΡΑ 14
Registration date : 19/01/2010

http://www.gate14.gr/forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης