Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Προς μια μερίδα οπαδών της ΑΕΛ που ήρθαν στην Βέροια...

+2
PasGiannina
vannelle
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Προς μια μερίδα οπαδών της ΑΕΛ που ήρθαν  στην Βέροια... Empty Προς μια μερίδα οπαδών της ΑΕΛ που ήρθαν στην Βέροια...

Δημοσίευση από vannelle Δευ 21 Νοε 2011 - 0:06

Επειδή μια μερίδα των οπαδών της ΑΕΛ μας αποκάλεσαν Βούλγαρους, θέλω να κάνω μια ερώτηση.
Όταν μπήκατε στην Μακεδονία δείξατε το διαβατήριο σας ή περάσατε με την νέα αστυνομική ταυτότητα? Γιατί ως γνωστόν με την αστυνομική ταυτότητα πας σε όποια χώρα της Ευρώπης θες.
vannelle
vannelle

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Registration date : 08/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προς μια μερίδα οπαδών της ΑΕΛ που ήρθαν  στην Βέροια... Empty Απ: Προς μια μερίδα οπαδών της ΑΕΛ που ήρθαν στην Βέροια...

Δημοσίευση από PasGiannina Δευ 21 Νοε 2011 - 1:17

Μην ασχολείσαι με τους λίγους μακάκες φίλε μου vannelle.
Αυτοί υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν σε όλες τις ομάδες με συνθήματα για όλες τις ομάδες.
Δυστυχώς το οπαδικό ρεπερτόριο αυτών των λίγων έχει απ`όλα, ότι θές, Αλβανούς, Βούλγαρους, Τούρκους και Αφρικανούς.
Απλά μην ασχολείσαι....δεν αξίζει καν.
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προς μια μερίδα οπαδών της ΑΕΛ που ήρθαν  στην Βέροια... Empty Απ: Προς μια μερίδα οπαδών της ΑΕΛ που ήρθαν στην Βέροια...

Δημοσίευση από kerkidas4 Δευ 21 Νοε 2011 - 9:24

ΝΑΙ ΟΜΩΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΥΤΟΙ ΑΠΕΧΟΥΝ 1,5 ΩΡΑ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ ΚΑΙ 3,5 ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ,ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΛΟΥΝ ΕΜΑΣ ΒΟΥΛΓΑΡΟΥΣ???ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΕΙ ΕΣΕΝΑ ΕΝΑΣ ΑΡΤΙΝΟΣ ΑΛΒΑΝΟ!!!!

kerkidas4

Αριθμός μηνυμάτων : 1129
Ομάδα : Βέροια
Ομάδα : ΠΙΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
Registration date : 15/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προς μια μερίδα οπαδών της ΑΕΛ που ήρθαν  στην Βέροια... Empty Απ: Προς μια μερίδα οπαδών της ΑΕΛ που ήρθαν στην Βέροια...

Δημοσίευση από rodfan Δευ 21 Νοε 2011 - 9:56

Τα αντεθνικά συνθήματα είναι εμετικά και προφανώς κατακριτέα.
Σας καταλαβαίνω απόλυτα φίλοι της Βέροιας (από πρώτο χέρι Wink).
Αν ανατρέξετε σε τόπικς της Ρόδου του Παναιτωλικού και του Διαγόρα θα δείτε συζητήσεις επί συζητήσεων, αναλύσεις επί αναλύσεων και γενικά πληρέστατη κάλυψη του θέματος. Ουσιαστικά θα καταλήξετε σε ένα συμπέρασμα :
Εύλογες οι απορίες και η αγανάκτηση ...ΑΛΛΑ Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΗΤΗ !!!!
rodfan
rodfan
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 3450
Ηλικία : 112
Τόπος : ΡΟΔΟΣ
Ομάδα : Ρόδος
Ομάδα : Προς μια μερίδα οπαδών της ΑΕΛ που ήρθαν  στην Βέροια... Asrodos2 ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΤΕΙ Ο ΤΣΑΚ ΝΟΡΡΙΣ
Registration date : 26/08/2009

http://kakiaskala.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προς μια μερίδα οπαδών της ΑΕΛ που ήρθαν  στην Βέροια... Empty Απ: Προς μια μερίδα οπαδών της ΑΕΛ που ήρθαν στην Βέροια...

Δημοσίευση από OK VERIA Δευ 21 Νοε 2011 - 11:52

PasGiannina έγραψε:Μην ασχολείσαι με τους λίγους μακάκες φίλε μου vannelle.
Αυτοί υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν σε όλες τις ομάδες με συνθήματα για όλες τις ομάδες.
Δυστυχώς το οπαδικό ρεπερτόριο αυτών των λίγων έχει απ`όλα, ότι θές, Αλβανούς, Βούλγαρους, Τούρκους και Αφρικανούς.
Απλά μην ασχολείσαι....δεν αξίζει καν.
δεν ηταν λιγοι φιλε μου ηταν μισοι και πανω αυτοι που το φωναξαν... Evil or Very Mad
OK VERIA
OK VERIA

Αριθμός μηνυμάτων : 1923
Τόπος : beroia
Ομάδα : Βέροια
Ομάδα : ΡΕ ΒΕΡΟΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΊΝΕΤΕ .....ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ
Registration date : 30/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προς μια μερίδα οπαδών της ΑΕΛ που ήρθαν  στην Βέροια... Empty Απ: Προς μια μερίδα οπαδών της ΑΕΛ που ήρθαν στην Βέροια...

Δημοσίευση από diagoras-paranoia Δευ 21 Νοε 2011 - 12:04

Πονανε πολυ αυτα τα συνθηματα και παραπανω σε κερκιδες οπως οι δικια σας και η δικη μας φιλοι Βεροιωτες αλλα υπηρχανε υπαρχουνε και θα υπαρχουν και στο μελλον,Ολοι μας ειμαστε Ελληνες ξυπνατε ωρε...
Στα γηπεδα ουτε δεξια ουτε αριστερα ουτε κεντρο ουτε τιποτα,αν και οι Λαρισαιοι δεν πιστευω να το φωναζανε για εσας αλλα για μερικα παοκια που μαλλον θα ειδανε,και ο λογος που ξεφυγανε ειναι η γνωστη κοντρα που εχουνε ο παοκ και η Λαρισα ,απο εποχη Χαραλαμπου Μπλιονα φιλαθλου της ΑΕΛ
Τελος παντων απαραδεκτη αντιδραση των λαρισαιων :oxi: :oxi:
diagoras-paranoia
diagoras-paranoia

Αριθμός μηνυμάτων : 452
Ηλικία : 38
Τόπος : Ανω Ηλιουπολη
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
Τσαμπικος το ονομα μου
Registration date : 11/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης