Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

+10
mario4
Boas12
gregory12
mike12
fotis gate12
ialysos city-6-
mike66diagoras
giraios 6
veteranos-6-
1905-ΔΙΑΓΟΡΑΣ
14 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από gregory12 Δευ 2 Μάης 2011 - 22:53

ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ ΗΤΑΝ ΑΓΩΝΑΣ ΚΥΠΕΛΟΥ.ΑΜΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΗΣ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΘΥΡΑΣ 12 ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΠΟΙΕΣ
gregory12
gregory12

Αριθμός μηνυμάτων : 517
Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : Αιγάλεω
Ομάδα : ΑΙΓΑΛΕΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ
Registration date : 16/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από mike66diagoras Δευ 2 Μάης 2011 - 23:25

ΜΟΛΙς ειδα και φωτο με δικους σας να χτυπανε με....ζωνες!!!!!
mike66diagoras
mike66diagoras

Αριθμός μηνυμάτων : 1543
Ηλικία : 34
Τόπος : Λοχος Στρατηγιου
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΣΤΗΝ ΘΥΡΑ 6 θα βρισκεσε για παντα Ορεστακο

ΘΥΡΑ 6 Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

1905-2012...Keep Walking
Registration date : 17/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από veteranos-6- Τρι 3 Μάης 2011 - 11:55

gregory12 έγραψε:ΑΡΕ ΒΕΤΑΡΑΝΕ ΤΙ ΜΟΥ ΘΗΜΗΣΕΣ ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΣΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑ ΩΡΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΕΣΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΣΥ ΕΙΧΑΤΕ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΞΕ ΑΛΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΒΓΑΖΕΤΕ ΜΙΑ ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΣΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΓΥΡΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΦΟΒΕΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΑΜΑ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΜΑΣ ΜΕ ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΕΣ ΜΕ ΚΟΛΟΔΑΧΤΥΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΑΙΝΑΤΕ ΜΕΣΑ?ΤΩΡΑ Ο ΜΙΚΕ66 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΟΠΑΔΟ ΤΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?!!ΛΟΙΠΝ ΑΝΟΥΣΙΑ ΚΟΝΤΡΑ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΦΕΝΤΑΓΚΙΝ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΔΗΛΑΔΗ ΑΜΑ ΠΕΦΤΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΙΓΑΛΙΩΤΗΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΕΔΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΙ ΘΑ ΣΑΣ ΡΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΥΝΑΜΕ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΕΛΑΦΑΚΙΑ???!!!!!!ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ
Το σπιτη μου Πλατεια Σταυρωμενου και το στεκι μας Χωρις Ανασα!!!Χρονια καλα δεν λες τιποτα και με πολυ τρελη παρεα(βεβαια ολοι γαυροι ,η μαλλον πιο καλα οι περισοτεροι!!!)Θυμαμε τον Κωστα τον βουλγαρο εναν ανθρωπο 150 κιλα αλλα καρδια μωρου(οποτε το ηθελε βεβαια)
Ναι σε αγωνα κυπελλου οσφπ-ΑΙΓΑΛΕΩ ειχε πεσει το ξυλο τις αρκουδας με την θυρα 12 να μην μασαει απο οσο θυμαμε.
veteranos-6-
veteranos-6-

Αριθμός μηνυμάτων : 3641
Ηλικία : 48
Τόπος : ΙΑΛΥΣΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : Ο Γιωργης και ο Ορεστης στον παραδεισο ειναι τωρα
και απο εκει ψηλα θα βλεπουνε Διαγορα
1905.....keep walking
Σ.Φ ΔΙΑΓΟΡΑ ΘΥΡΑ 6
ΚΑΠΝΙΣΤΕ ΔΙΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΤΕ ΔΥΝΑΤΑ ...
ΓΑΜΙΟΥΝΤΕ ΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ!
ΜΑΣΤΟΥΡΩΣΤΕ ΜΟΝΑΧΑ ΜΕ...ΔΙΑΓΟΡΑ
ΘΥΡΑ-6-
Registration date : 24/04/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από KOUROSS Τρι 3 Μάης 2011 - 12:11

ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ 120 ΚΙΛΩΝ (ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟ ΕΙΠΕ,ΜΕ ΑΔΥΝΑΤΗΣΕ 15 ΚΙΛΑ) ,ΤΟ ΑΡΡΩΣΤΑΚΙ,Ο ΖΟΥΡΑΣ12??? ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΝΑΙ ΜΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΥΤΟ,ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΧΤΗΚΕ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΔΙΤΕΣ......Η ΜΠΛΟΥΖΑ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΑ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΗΤΑΝ Ο ΔΙΑΣ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ.....ΤΩΡΑ ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΑΤΕ ΟΠΩΣ ΛΕΓΑΤΕ,ΜΑΓΚΙΑ ΣΑΣ...ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΡΙΧΝΑΤΕ ΕΜΕΝΑ Η΄ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ,ΣΟΥΜΠΙΤΟ ΘΑ ΠΕΦΤΑΤΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΑΜΕ ΣΩΤΗΡΙΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΑΣ ΚΡΑΤΗΣΕ Η ΤΙΜΩΡΙΑ Η' Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ,ΠΑΝΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ.....ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ...ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΟΛΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΤΟ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΝΤΕΔΡΑΣΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΚΛΗΡΑ....ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ 12,ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΜΩΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΤΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΩ ΕΓΩ ΤΗ 12 Η΄ΟΤΙ ΟΛΗ Η 12 ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΕ ΟΣΑ ΛΕΩ...Ο ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΜΙΛΟΥΣΑΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ....ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΥΠΟ ΑΛΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΜΩΣ ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ)

KOUROSS

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ομάδα : Ελλάς
Registration date : 03/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από mario4 Τρι 3 Μάης 2011 - 12:18

KOUROSS έγραψε:ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟ ΕΙΠΕ,ΜΕ ΑΔΥΝΑΤΗΣΕ 15 ΚΙΛΑ
ωραίος! :lolll:
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από veteranos-6- Τρι 3 Μάης 2011 - 12:40

KOUROSS έγραψε:ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ 120 ΚΙΛΩΝ (ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟ ΕΙΠΕ,ΜΕ ΑΔΥΝΑΤΗΣΕ 15 ΚΙΛΑ) ,ΤΟ ΑΡΡΩΣΤΑΚΙ,Ο ΖΟΥΡΑΣ12??? ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΝΑΙ ΜΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΥΤΟ,ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΧΤΗΚΕ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΡΟΔΙΤΕΣ......Η ΜΠΛΟΥΖΑ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΑ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΗΤΑΝ Ο ΔΙΑΣ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ.....ΤΩΡΑ ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΑΤΕ ΟΠΩΣ ΛΕΓΑΤΕ,ΜΑΓΚΙΑ ΣΑΣ...ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΡΙΧΝΑΤΕ ΕΜΕΝΑ Η΄ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ,ΣΟΥΜΠΙΤΟ ΘΑ ΠΕΦΤΑΤΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΑΜΕ ΣΩΤΗΡΙΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΑΣ ΚΡΑΤΗΣΕ Η ΤΙΜΩΡΙΑ Η' Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ,ΠΑΝΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ.....ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ...ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΟΛΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΤΟ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΝΤΕΔΡΑΣΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΚΛΗΡΑ....ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ 12,ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΜΩΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΤΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΩ ΕΓΩ ΤΗ 12 Η΄ΟΤΙ ΟΛΗ Η 12 ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΕ ΟΣΑ ΛΕΩ...Ο ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΜΙΛΟΥΣΑΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ....ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΥΠΟ ΑΛΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΜΩΣ ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ)
φιλαρακι για να καταλαβεις ποιος ειμαι,ειμαι το παλικαρι που ειχα μπει μεσα στο ημιχρονο, και σου φωναξε ...ζουρα μην ασχολησε με τον κοσμο ....και στο τελος του παιχνιδιου που τα λεγαμε μαζι με τον ....συναγωνιστη σου στα κιλα,στο τελος του ματς εξηγησε σε παρακαλω εκτος απο τη ατμοσφαιρα και 5-6 συνθηματα κατα του αιγαλεω πως περασες στο νησι και αν εχεις ξαναδει τετοιους μαγκες!!!
Το εχεις ξανασυναντησει αυτο σε αλλο γηπεδο???
Χαιρομε ομως που μπηκες να πεις τι ειδες :respect1:
veteranos-6-
veteranos-6-

Αριθμός μηνυμάτων : 3641
Ηλικία : 48
Τόπος : ΙΑΛΥΣΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : Ο Γιωργης και ο Ορεστης στον παραδεισο ειναι τωρα
και απο εκει ψηλα θα βλεπουνε Διαγορα
1905.....keep walking
Σ.Φ ΔΙΑΓΟΡΑ ΘΥΡΑ 6
ΚΑΠΝΙΣΤΕ ΔΙΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΤΕ ΔΥΝΑΤΑ ...
ΓΑΜΙΟΥΝΤΕ ΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ!
ΜΑΣΤΟΥΡΩΣΤΕ ΜΟΝΑΧΑ ΜΕ...ΔΙΑΓΟΡΑ
ΘΥΡΑ-6-
Registration date : 24/04/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από KOUROSS Τρι 3 Μάης 2011 - 12:58

VETERANE,ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ....ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΑ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΙΖΕΙ,ΜΗΝ ΥΠΟΤΙΜΑΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΒΑΖΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΡΙΤΟΥΣ ΑΣΧΕΤΟΥΣ) ΕΙΠΑΜΕ ,Η ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ,ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΗΤΑΝ ΚΑΥΤΗ,ΕΠΙ ΣΑΡΑΝΤΑ ΛΕΠΤΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕΙΝΑΤΕ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ.....ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΙΑ........ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΓΛΕΙΨΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΒΡΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΝ ΧΟΡΩ,ΕΝΩ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΤΕ ΕΙΔΑΤΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΘΥΜΟΣΑΣΤΑΝ.......ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΟΜΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ?? ΞΗΜΕΡΩΣΕ ΤΡΙΤΗ 3 ΜΑΙΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΠΕΦΤΩ ΚΑΙ ΕΞΑΡΤΩΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΛΟΚ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΑΝΥΠΑΡΚΤΕΣ ΔΙΟΙΚΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΛΗΡΩΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ.......ΑΥΤΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΙΡΟΜΟΥΝ ΟΛΗ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΚΙ ΟΧΙ ΑΝ ΕΓΩ ΔΕΡΝΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ...

KOUROSS

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ομάδα : Ελλάς
Registration date : 03/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από 1905-ΔΙΑΓΟΡΑΣ Τρι 3 Μάης 2011 - 13:04

εγω κριμα σημερα γυρισα απο αθηνα δεν ειμουνα στο ματς αλλα μου ειπανε οτι δεν πειραξαμε κανεναν και οτι η ατμοσφαιρα ηταν τελεια και χωρις εκτροπα!!
αλλα δεν μου ειπανε οτι ειχε μεσα και αιγαλεωτες!!!!!!!!
μπραβο στην θυρα 6 για ολα αυτα που διαβαζω και μαθενω απο εδω και την σταση της στον φιλαθλο του Αιγαλεω!!
1905-ΔΙΑΓΟΡΑΣ
1905-ΔΙΑΓΟΡΑΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 485
Ηλικία : 38
Τόπος : RHODES-ZEFYROS
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΜΑΣ...
ΑΛΛΑ ΣΕ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ
29-10-2008
ΘΥΡΑ-6- SINCE 1986

Registration date : 16/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από giorgos37 Τρι 3 Μάης 2011 - 13:06

veteranos-6- έγραψε:
Το σπιτη μου Πλατεια Σταυρωμενου και το στεκι μας Χωρις Ανασα!!!Χρονια καλα δεν λες τιποτα και με πολυ τρελη παρεα(βεβαια ολοι γαυροι ,η μαλλον πιο καλα οι περισοτεροι!!!)Θυμαμε τον Κωστα τον βουλγαρο εναν ανθρωπο 150 κιλα αλλα καρδια μωρου(οποτε το ηθελε βεβαια)
Ναι σε αγωνα κυπελλου οσφπ-ΑΙΓΑΛΕΩ ειχε πεσει το ξυλο τις αρκουδας με την θυρα 12 να μην μασαει απο οσο θυμαμε.

Κοίτα να δεις που τελικά θα βγούμε και γνωστοί. Στην παλιά ανάσα ή στην τελευταία πάνω από το κρητικό; Στην παλιά ειδικά ήταν ωραίες οι εποχές. "Με κοίταξες;". "Ναι ρε". Γκααααπ κι ένα μαγαζί να δέρνεται χωρίς να ξέρει το γιατί lol!

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από mike66diagoras Τρι 3 Μάης 2011 - 13:15

kouro εν χωρο δεν βριζαμε εσενα αλλα το νουμερο 6(το εισαι χοντρος εισαι πολυ χοντρος...δεν αναφερεσε??)αυτος τα ειχε κανει ολα στο πρωτο ματς τον θυμαμε πολυ καλα!!
τεσπα χαρηκα και εγω που βγηκες και ειπες τα πραγματα οπως γινανε γιατι ο γρηγορης δεν τα πιστευε η δεν καταλαβε τι θελαμε να του πουμε!!!
οσο για τον ατρομητο που αναφερθηκες θεωρησαμε σωστο να σας πικαρουμε ετσι ως ανταπωδωση τις φιλοξενιας στο αιγαλεω ...παρα να κανουμε τα ιδια!!!
σωστος εισαι που τουλαχιστον βγηκες να πεις τι ειδες!!
μπραβο παλικαρι μου
mike66diagoras
mike66diagoras

Αριθμός μηνυμάτων : 1543
Ηλικία : 34
Τόπος : Λοχος Στρατηγιου
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΣΤΗΝ ΘΥΡΑ 6 θα βρισκεσε για παντα Ορεστακο

ΘΥΡΑ 6 Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

1905-2012...Keep Walking
Registration date : 17/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από KOUROSS Τρι 3 Μάης 2011 - 13:36

ΤΟ 6 ΗΤΑΝ Ο ΣΟΥΤΙΝΓΚ ΓΚΑΡΝΤ ΚΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ.....ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΑΝ Ο ΣΕΝΤΕΡ ΜΑΣ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΕ ΠΙΑΣΑΤΕ ΑΥΤΟΝ (16 ΝΟΥΜΕΡΟ) ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΙΛΑ! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΣΗΜΑΣΙΑ.....ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΓΩΝΙΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΜΕ (ΚΑΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΜΑΙΚ) ΚΑΙ ΗΡΘΑ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ 5 ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΟΛΟ ΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΝΑ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΕΞΑΛΟΙ "ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΣΑΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ" "ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΣΑΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ" ΚΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ,ΓΙΑΤΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΠΑΝΤΑ,ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ,ΚΟΡΟΙΔΕΥΑΜΕ ΕΝΑΝ ΜΑΛΛΙΑ ΣΑΣ(ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΚΟΥΡΕΜΕΝΟ ΣΤΗ ΡΟΔΟ) ΛΕΓΩΝΤΑΣ ΤΟΝ "ΠΑΤΥ",ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΛΕΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΚΟΜΕΝΟΣ ΤΗΣ "ΠΑΤΥ"! ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΑΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΚΩΛΟΔΑΚΤΥΛΟ...ΑΝΑΨΑΝ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ...ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΥΡΝΑ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΙΔΑ,ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ ΕΛΑΤΕ ΣΤΗ ΡΟΔΟ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΡΧΙΔΙΑ......ΕΚΕΙ ΕΠΕΣΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΨΙΛΕΣ,ΝΑΙ,ΑΛΛΑ Η ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΗΚΕ ΑΠΟ ΟΠΑΔΟΥΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΠΑΙΚΤΕΣ.....ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΑΣ...ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΙΟ,ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΝΩΣΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΑΖΛ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ

KOUROSS

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ομάδα : Ελλάς
Registration date : 03/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από mike66diagoras Τρι 3 Μάης 2011 - 13:50

να και μια αληθεια δεν ξερω αν το ηξερες φιλε ειμουνα μεσα στο πρωτο ματς (στο ειχα πει και εγω οταν μιλουσαμε ολοι μαζι στο τελος του παιχνιδιου και τα ειχα δει ολα,βεβαια η αληθεια ειναι οτι φαγανε καποιες ψιλες!!
τεσπα οτι εγινε εγινε εμας μας φτανει που υπηρχε εστω και ενα ς απο εσας στο γηπεδο(τεντα)να πει ολες τις αληθειες και να μην βιαζοντε οι αιγαλεωτες να μας λενε αδελφια των ατρομηταιων!!τα ξαναειπαμε αυτα μας φερθηκανε καλα ειμασταν υποχρεομενοι να τους φιλοξενησουμε και εμεις απλα ειναι τα πραγματα,και για την φανελα και τα συνθηματα ηταν μονο και μονο να σας ..πικαρουμε παρα να σας χτυπησουμε!!
και παλι καλη συνεχεια μαγκες
φιλιες εχουμε αρκετες και σε αυτο φταιει το ιδανικο μας και η ντοπροσυνη μας,αλλα αδελφια ειναι λιγο βαρια κουβεντα να την πεις γιατι παντα σε εναν συνδεσμο δεν συμφωνουνε ολοι για μερικα πραγματα και καταστασεις ,και παντα υπαρχει και η αντιθετη αποψη!!
τεσπα και παλι καλη συνεχεια!!!(ΚΟΥΡΟΣΣ εισαι μαγκας και καλο παιδι απορω με την παρεξηγηση σου με τον συνδεσμο σας!!)
mike66diagoras
mike66diagoras

Αριθμός μηνυμάτων : 1543
Ηλικία : 34
Τόπος : Λοχος Στρατηγιου
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΣΤΗΝ ΘΥΡΑ 6 θα βρισκεσε για παντα Ορεστακο

ΘΥΡΑ 6 Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

1905-2012...Keep Walking
Registration date : 17/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από gregory12 Τρι 3 Μάης 2011 - 14:08

ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΜΑΣ (Ο ΚΟΥΡΟΣ) ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΛΥΘΗΚΕ Η ΑΠΟΡΙΑ ΜΕΡΙΚΩΝ!!!!
gregory12
gregory12

Αριθμός μηνυμάτων : 517
Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : Αιγάλεω
Ομάδα : ΑΙΓΑΛΕΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ
Registration date : 16/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από veteranos-6- Τετ 4 Μάης 2011 - 2:06

Χωρις ανασα Γρηγορη πριν απο περιπου 20 χρονια σε αυτο στην λεωφορο Καβαλας!!!
Το αλλο ουτε καν ξερω που πηγε μετα και ο λογος στο οτι μενω στο νησι,τα πρωτα μου λιωματα και μουσικα μου πιστευω αποκτησα εκει μεσα drunken
veteranos-6-
veteranos-6-

Αριθμός μηνυμάτων : 3641
Ηλικία : 48
Τόπος : ΙΑΛΥΣΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : Ο Γιωργης και ο Ορεστης στον παραδεισο ειναι τωρα
και απο εκει ψηλα θα βλεπουνε Διαγορα
1905.....keep walking
Σ.Φ ΔΙΑΓΟΡΑ ΘΥΡΑ 6
ΚΑΠΝΙΣΤΕ ΔΙΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΤΕ ΔΥΝΑΤΑ ...
ΓΑΜΙΟΥΝΤΕ ΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ!
ΜΑΣΤΟΥΡΩΣΤΕ ΜΟΝΑΧΑ ΜΕ...ΔΙΑΓΟΡΑ
ΘΥΡΑ-6-
Registration date : 24/04/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από veteranos-6- Τετ 4 Μάης 2011 - 2:13

Και επειδη γυρισαμε λιγο πισω τον χρονο που μου αρεσε αυτο το ...ταξιδι στον χρονο νοσταλγησα καταστασεις και χρονια και επειδη ειμαι γεννεοδωρος παρε 2 φωτο απο παλια πολη στα καστρα απο πισω απο το σταδιο Διαγορα!
Αιγαλεω παντου(ειναι γραμενο εκει τουλαχιστον 10+ χρονια)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 2rhpi1i
ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 331lpgz
veteranos-6-
veteranos-6-

Αριθμός μηνυμάτων : 3641
Ηλικία : 48
Τόπος : ΙΑΛΥΣΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : Ο Γιωργης και ο Ορεστης στον παραδεισο ειναι τωρα
και απο εκει ψηλα θα βλεπουνε Διαγορα
1905.....keep walking
Σ.Φ ΔΙΑΓΟΡΑ ΘΥΡΑ 6
ΚΑΠΝΙΣΤΕ ΔΙΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΤΕ ΔΥΝΑΤΑ ...
ΓΑΜΙΟΥΝΤΕ ΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ!
ΜΑΣΤΟΥΡΩΣΤΕ ΜΟΝΑΧΑ ΜΕ...ΔΙΑΓΟΡΑ
ΘΥΡΑ-6-
Registration date : 24/04/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από gregory12 Πεμ 5 Μάης 2011 - 11:57

ΒΕΤΕΡΑΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΣΑ ΤΟΤΕ ΘΗΜΑΜΕ ΕΠΕΦΤΕ ΤΡΕΛΟ ΞΥΛΟ ΑΠΕΞΩ ΜΕΤΑΞΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΤΩΝ ΚΑΙ ΚΟΛΟΝΙΩΤΟΝ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ ΕΡΧΟΤΑΝ ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΚΛΑΜΠ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΤΡΕΧΑΝ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΜΕΣΑ ΓΥΝΟΤΑΝ ΩΡΑΙΕΣ ΦΑΣΕΙΣ!!!!ΩΡΑΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.ΕΜΕΙΣ ΤΟΤΕ ΕΙΧΑΜΕ ΑΓΝΟΙΑ ΚΙΝΔΥΝΟΥ ΗΤΑΝ ΑΛΛΕΣ ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ.ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΖΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΤΑΛ ΜΟΥΣΙΚΗ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΗΣ Π.....ΑΣ JUDAS METALLIKA SODOM TESTAMID ΧΑΜΟΣ!!!!!!!!!!!!!ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ!!!!!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΛΕΙΣΕ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΝΟΙΞΗ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΚΤΕΛ
gregory12
gregory12

Αριθμός μηνυμάτων : 517
Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : Αιγάλεω
Ομάδα : ΑΙΓΑΛΕΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ
Registration date : 16/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από veteranos-6- Πεμ 5 Μάης 2011 - 12:23

Εμενα το λες????Συνεχεια ερχομουνα(οταν βρισκομουνα Αθηνα)
Σπανια δεν επεφτε ξυλο.....το τραβουσε βεβαια και η μουσικη!!
Αλλα αυτο που ειχε κανει εντυπωση ηταν μετα τα ξημεροματα που πηγαιναμε για φαγητο κυριως στις καντινες με τα λουκανικα(υπαρχουμε ακομα αυτες???)
Ελα ρε Τσαμπικο να δεις λουκανικο που κανουνε εδω μου ελεγε το φιλαρακι μου απο Νεο κοσμο που συνηθως σκαγαμε μαζι!
Ωραια χρονια ωραιες εποχες ακομα και οι φασαριες χερατες ολες καμια σχεση σημερα που βγαζουνε τα σιδερικα οι κολονεολεοι!!!
Επειδη πρεπει να εισαι και εσυ του 1975 μαλλον θα σε ξερω Γρηγορη (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΦΑΤΣΙΚΑ)Απο 1991-1997 εμενα συνεχεια Αθηνα (Αιγαλεω στην πλατεια σταυρωμενου απεναντι απο την σταση των λεωφορειων)
Και φυσικα το ντυσιμο μας κλασικο ....βερμαχτ η μαρτινς μποτες στενο παντελονι μεσα απο τις μποτες,φλαιτ μπουφαν κονκαρδες στο φλαιτ(το δικο μου 8 κονκαρδες σε σχημα το 6)και στο τζιν μπρελοκ του Διαγορα με το 6 να φαινετε και το σημα του Διαγορα απο την πισω μερια.Μαλλι ξυρισμενο με τσουλουφια ως κατω το πιγουνι!!!!!κλασικη φιγουρα τις δεκαετιας του 90 συμφωνεις?????
veteranos-6-
veteranos-6-

Αριθμός μηνυμάτων : 3641
Ηλικία : 48
Τόπος : ΙΑΛΥΣΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : Ο Γιωργης και ο Ορεστης στον παραδεισο ειναι τωρα
και απο εκει ψηλα θα βλεπουνε Διαγορα
1905.....keep walking
Σ.Φ ΔΙΑΓΟΡΑ ΘΥΡΑ 6
ΚΑΠΝΙΣΤΕ ΔΙΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΤΕ ΔΥΝΑΤΑ ...
ΓΑΜΙΟΥΝΤΕ ΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ!
ΜΑΣΤΟΥΡΩΣΤΕ ΜΟΝΑΧΑ ΜΕ...ΔΙΑΓΟΡΑ
ΘΥΡΑ-6-
Registration date : 24/04/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από gregory12 Πεμ 5 Μάης 2011 - 14:11

ΕΤΣΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΠΙΟ ΜΕΤΑΛ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΑΚΡΥ ΜΑΛΛΙ ΤΖΙΝ ΚΟΛΛΗΤΟ ΖΩΝΗ ΜΕ ΚΑΡΦΙΑ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΜΕΤΑΛ ΑΡΒΙΛΕΣ.ΧΕΡΑΤΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ
gregory12
gregory12

Αριθμός μηνυμάτων : 517
Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : Αιγάλεω
Ομάδα : ΑΙΓΑΛΕΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ
Registration date : 16/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από veteranos-6- Πεμ 5 Μάης 2011 - 14:29

Ισως αν ανεβω για δουλειες να προσπαθησω να σε βρω αρχιζω και σε συμπαθω!!!
veteranos-6-
veteranos-6-

Αριθμός μηνυμάτων : 3641
Ηλικία : 48
Τόπος : ΙΑΛΥΣΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : Ο Γιωργης και ο Ορεστης στον παραδεισο ειναι τωρα
και απο εκει ψηλα θα βλεπουνε Διαγορα
1905.....keep walking
Σ.Φ ΔΙΑΓΟΡΑ ΘΥΡΑ 6
ΚΑΠΝΙΣΤΕ ΔΙΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΤΕ ΔΥΝΑΤΑ ...
ΓΑΜΙΟΥΝΤΕ ΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ!
ΜΑΣΤΟΥΡΩΣΤΕ ΜΟΝΑΧΑ ΜΕ...ΔΙΑΓΟΡΑ
ΘΥΡΑ-6-
Registration date : 24/04/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από mike66diagoras Παρ 2 Δεκ 2011 - 22:35

ξανα αντιπαλοι διαγορας -αιγαλεω στο μπασκετ,κουρο θα σε δουμε??
http://12soccer.gr/News_Arxeio_Details.php?N_ID=16732
mike66diagoras
mike66diagoras

Αριθμός μηνυμάτων : 1543
Ηλικία : 34
Τόπος : Λοχος Στρατηγιου
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΣΤΗΝ ΘΥΡΑ 6 θα βρισκεσε για παντα Ορεστακο

ΘΥΡΑ 6 Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

1905-2012...Keep Walking
Registration date : 17/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από veteranos-6- Σαβ 3 Δεκ 2011 - 0:31

1905-ΔΙΑΓΟΡΑΣ έγραψε:ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΕΔΩ!!

Μαντης εισαι ρε Αλεξανδρε????
Εδω ειμαστε και παλι .... :chuss:
veteranos-6-
veteranos-6-

Αριθμός μηνυμάτων : 3641
Ηλικία : 48
Τόπος : ΙΑΛΥΣΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : Ο Γιωργης και ο Ορεστης στον παραδεισο ειναι τωρα
και απο εκει ψηλα θα βλεπουνε Διαγορα
1905.....keep walking
Σ.Φ ΔΙΑΓΟΡΑ ΘΥΡΑ 6
ΚΑΠΝΙΣΤΕ ΔΙΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΤΕ ΔΥΝΑΤΑ ...
ΓΑΜΙΟΥΝΤΕ ΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ!
ΜΑΣΤΟΥΡΩΣΤΕ ΜΟΝΑΧΑ ΜΕ...ΔΙΑΓΟΡΑ
ΘΥΡΑ-6-
Registration date : 24/04/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από KOUROSS Σαβ 3 Δεκ 2011 - 11:56

mike66diagoras έγραψε:ξανα αντιπαλοι διαγορας -αιγαλεω στο μπασκετ,κουρο θα σε δουμε??
http://12soccer.gr/News_Arxeio_Details.php?N_ID=16732

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΑΛΙΟ ΑΔΕΡΦΕ...ΤΑ ΧΑΛΑΣΑΜΕ ΟΛΑ ΣΤΗ ΝΑΞΟ......ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΠΑΛΑΣ ΜΕ ΤΗ ΡΟΔΟ,ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΝΑ ΚΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΦΕ

KOUROSS

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ομάδα : Ελλάς
Registration date : 03/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από diagoras-paranoia Σαβ 3 Δεκ 2011 - 11:59

Εισαι φιλοξενουμενος μας φιλε ανα πασα στιγμη,αλλα εδω τον καφε τον λεμε..μπυρα :chuss:
diagoras-paranoia
diagoras-paranoia

Αριθμός μηνυμάτων : 452
Ηλικία : 38
Τόπος : Ανω Ηλιουπολη
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
Τσαμπικος το ονομα μου
Registration date : 11/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από rodfan Σαβ 3 Δεκ 2011 - 12:23

KOUROSS έγραψε:
mike66diagoras έγραψε:ξανα αντιπαλοι διαγορας -αιγαλεω στο μπασκετ,κουρο θα σε δουμε??
http://12soccer.gr/News_Arxeio_Details.php?N_ID=16732

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΑΛΙΟ ΑΔΕΡΦΕ...ΤΑ ΧΑΛΑΣΑΜΕ ΟΛΑ ΣΤΗ ΝΑΞΟ......ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΠΑΛΑΣ ΜΕ ΤΗ ΡΟΔΟ,ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΝΑ ΚΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΦΕ

Κούρο φίλε κερνάμε εμείς τον καφέ και έπειτα τα παιδιά του Διαγόρα μπύρα Wink ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 67845 ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 648970
rodfan
rodfan
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 3450
Ηλικία : 112
Τόπος : ΡΟΔΟΣ
Ομάδα : Ρόδος
Ομάδα : ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Asrodos2 ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΤΕΙ Ο ΤΣΑΚ ΝΟΡΡΙΣ
Registration date : 26/08/2009

http://kakiaskala.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από mike66diagoras Σαβ 3 Δεκ 2011 - 13:18

κριμα ρεσυ απλα θελαμε να σε ξαναδειξουμε ποσο φιλοξενοι ειμαστε και ας ειχε γινει και παρεξηγηση τοτε,ολα καλα ρε συ τοτε στο επανειδην

ειναι καλο παιδι rodofan θα το διατυπωσης και ο ιδιος Wink
mike66diagoras
mike66diagoras

Αριθμός μηνυμάτων : 1543
Ηλικία : 34
Τόπος : Λοχος Στρατηγιου
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΣΤΗΝ ΘΥΡΑ 6 θα βρισκεσε για παντα Ορεστακο

ΘΥΡΑ 6 Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

1905-2012...Keep Walking
Registration date : 17/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης