Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Απολλων Σμύρνης - Γενικά

+30
palios
Dekatrias
boukoumtsa
Mihalis Fr
Omiloparmenos
Betafans-media
Σαντικαι4
zaxos4snakes
Centaur
akisvolos
1891
mario4
Apollonistis
iason
billbong 6
Rossoblu
roni4
agios6
red bull
Michael
palios-4
mike66diagoras
coldlife
ΝΙΚΟΣ333
monoDOXA!!!
ofi-athens
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
Barbabilios
MANOS
sellos
34 απαντήσεις

Σελίδα 8 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από mario4 Δευ 24 Φεβ 2014 - 23:05

σιλανς εσυ παραρτημα, χρήσιμε δεύτερε της σουπερ κλικας σε ποιον θα γελοιοποιηθεις την άλλη κυριακη?
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Panos4ever Δευ 24 Φεβ 2014 - 23:15

mario4 έγραψε:αλλο να κανεις τσιμπουκια (φιλοξενίες ευχες κ παρτυ παραγοντων πλατανια και τελη) και να έχεις ένα καράβι δανεικούς
και άλλο να μην βγάζεις ανακοινώσεις για τη διαιτησία (και πρόστιμα μετά)
εμείς δεν έχουμε κανάλια προπαγάνδας Αλαφούζου ούτε τα φράγκα του Σαβίδη
για να τα κάνουμε αυτά αλλά δεν σημαίνει ότι δεν πατάμε σε αναμένα κάρβουνα
με όλο αυτό το μπουρδέλο γύρω μας συν ότι με τον πόλεμο στο ποκ έχουμε
ανοίξει κάσες που δεν κλείνουν. Η Μαρινούλα δεν γουστάρει καθόλου τον ΟΦΗ
γιαυτό και σπρώχνει άλλες ομάδες της Κρήτης όπως τον Αρη (για κοντρα στον παοκ)
και άλλες ομάδες της ΣΛ που την συμφέρουν. Εδώ έχει 20 ποντους απο τον 2ο κ
βάζει κοράκια να την παιζουν 90-10 αηδιάζοντας και τον τελευταίο νοήμονα γάβρο.

αυτά στο κέντρο του τουριστικου Ηρακλείου στη Λοτζια, εκείνο το καλοκαίρι, δεν ξεχνιούνται:
Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 OFH+DIAMARTIRIA
έχουμε κανει μια συμφωνία στηρίζοντας ΕΜΕΙΣ την ομάδα
αν καθαρίσουμε από χρέη σε 2 χρόνια χωρίς να ξεπουληθούμε καλώς αλλιώς να πάει να γαμηθεί το γκρηκ φουτμπολ...
μακάρι να καθαρίσει ο ΟΦΗ ρε φίλε απο χρέη εμένα μου αρέσει να βλέπω το Γεντι Κουλε γεμάτο anyway παρόλα αυτά αν δε σας ήθελε θα σας έριχνε , οπως είπα ελπίζω το μπαράζ να σώσει τη Βεροια και να μην γίνει οτι έγινε με τον Πλατάνια προ πέρσι αν παίξουμε μπαράζ αλλα έτσι οπως το κόβω δε θέλουν 3ήμερο ομάδα επάνω απο φουτμπολ λιγκ
Panos4ever
Panos4ever

Αριθμός μηνυμάτων : 756
Ηλικία : 27
Τόπος : Veria, Greece
Ομάδα : Βέροια
Ομάδα : Βέροια - QB - Gate 4
Registration date : 25/10/2011

http://thegoldendecade.eu

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από palios Δευ 24 Φεβ 2014 - 23:30

Tι να το κανεις το γεματο γεντικουλε οταν οι αναπληρωματικοι του γαβρου σε τρελλαινουν στην καρπαζα εκει μεσα;
palios
palios

Αριθμός μηνυμάτων : 1137
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 06/10/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Panos4ever Δευ 24 Φεβ 2014 - 23:32

Δεν εχει την ομάδα του Ατρομητου φυσικά ούτε τα λεφτά . Απο την άλλη ο Ατρόμητος που δειλά δειλά μεγαλώνει και παει να μπει στη θέση του Άρη ή μαλλον μπηκε νομίζω πως δε γεμίζει το γήπεδο οπως το γεμίζει ο ΟΦΗ
Panos4ever
Panos4ever

Αριθμός μηνυμάτων : 756
Ηλικία : 27
Τόπος : Veria, Greece
Ομάδα : Βέροια
Ομάδα : Βέροια - QB - Gate 4
Registration date : 25/10/2011

http://thegoldendecade.eu

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από mario4 Δευ 24 Φεβ 2014 - 23:36

ποιά δεύτερα ρε 5 παίκτες δεν έπαιζαν για να ξεκουραστούν με την ματσεστερ λέει.
όχι τα δεύτερα και τα τρίτα, αλλά τα τέταρτα που έχει μοιράσει στη μιση σλ σε σχέση με τους δικούς μου είναι καλύτεροι.
φαντάσου να σφυρίζονται κιόλας φουλ.
Όταν θα βρεις εννιά χιλιάδες κόσμο να τραγουδά μέχρι το 90 κ ενώ χάνει 0-4 να μου ξαναμιλήσεις, μέχρι τότε μην κουράζεις.
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από palios Δευ 24 Φεβ 2014 - 23:41

Πρεπει να υπαρχει συνδυασμος και κοσμου και αξιομαχης ομαδας.
Ο Ατρομητος ειναι στην Αθηνα , δεν εχει ιδιες συνθηκες με τον ΟΦΗ.
Παρ ολα αυτα στον αγωνα κυπελλου με τον γαβρο ειχε αξιολογη παρουσια και στην εξεδρα και στον αγωνιστικο χωρο.
Και δεν ειναι θεμα χρηματων, ειναι θεμα διαχειρισης.
palios
palios

Αριθμός μηνυμάτων : 1137
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 06/10/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Panos4ever Δευ 24 Φεβ 2014 - 23:51

Ο ΟΦΗ με ελάχιστο μπατζετ προσπαθεί να φτιάξει κάτι έχοντας εστίαση στην αποπληρωμή των χρεών. Συμφωνώ πως πρεπει να ειναι συνδιασμενα αξιόλογη ομάδα και γεμάτο γήπεδο και πράγματι στο κύπελλο είχε μπόλικο κόσμο και άλλο Ηράκλειο άλλο Αθήνα αλλα η Αθήνα εχει και 5εκ πληθυσμό άρα θεωρω πως και το Περιστέρι θα πρεπε να εχει γεμάτο γήπεδο ή έστω μπόλικο κόσμο , τωρα δε ξερω και πως μοιράζεται ο κόσμος ανάγκη περιοχή απλα αναλογικά το αναφέρω . Πάντως όσοι είναι ΟΦΗ φαίνεται οτι ειναι άρρωστοι με την ομάδα, δε ξερω τι παιζει με εσάς για αυτό το κομματι
Panos4ever
Panos4ever

Αριθμός μηνυμάτων : 756
Ηλικία : 27
Τόπος : Veria, Greece
Ομάδα : Βέροια
Ομάδα : Βέροια - QB - Gate 4
Registration date : 25/10/2011

http://thegoldendecade.eu

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από palios Δευ 24 Φεβ 2014 - 23:56

Ρε φιλε Πανο 5 εκ η Αθηνα αλλα ποιους και ποσους εχεις να συναγωνιστεις σε προβολη;
Σε μια επαρχιακη πολη και μαλιστα απομακρυσμενη ειναι διαφορετικα.
palios
palios

Αριθμός μηνυμάτων : 1137
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 06/10/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Panos4ever Τρι 25 Φεβ 2014 - 0:05

palios έγραψε:Ρε φιλε Πανο 5 εκ η Αθηνα αλλα ποιους και ποσους εχεις να συναγωνιστεις σε προβολη;
Σε μια επαρχιακη πολη και μαλιστα απομακρυσμενη ειναι διαφορετικα.
ναι δε διαφωνώ εχετε και τους 3 "γίγαντες" τεσπα θα υπάρξουν και εκείνοι που θα γίνουν Ατρόμητος αν ανεξαρτητοποιηθεί πλήρως απο παράγοντες (εννοώντας να συντηρηθεί μόνος του απο Ευρώπη κλπ)και συνεχίσει να ανεβαίνει . Άμα ανέβουν τα έσοδα θα ανεβεί και αλλα κλικ πιο πανω
Panos4ever
Panos4ever

Αριθμός μηνυμάτων : 756
Ηλικία : 27
Τόπος : Veria, Greece
Ομάδα : Βέροια
Ομάδα : Βέροια - QB - Gate 4
Registration date : 25/10/2011

http://thegoldendecade.eu

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από palios Τρι 25 Φεβ 2014 - 0:11

Σωστο , ολη η ιστορια απο οικονομικης αποψης ηταν να μπαιναμε στους ομιλους του Εuropa.
Αλλα σου λεω πανω απολα ειναι θεμα διαχειρισης , να κοιτα που ειναι ο Αρης που ειχε μπει και σε ομιλους και η ΑΕΚ.
palios
palios

Αριθμός μηνυμάτων : 1137
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 06/10/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Betafans-media Τετ 26 Φεβ 2014 - 12:46

Για να σωθεί ο Απόλλων, όχι μόνο η χρονιά..
http://planetapollon.gr/?p=9244

Betafans-media

Αριθμός μηνυμάτων : 1600
Ομάδα : beta
Registration date : 25/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από sellos Πεμ 27 Φεβ 2014 - 10:57

Ο Βελλής δεν κάνει πίσω, αλλά ο Απόλλων (μάλλον) δεν αποχωρεί
http://bit.ly/1fsJPFl
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Betafans-media Πεμ 27 Φεβ 2014 - 11:17

Η αμήχανη στιγμή…
http://planetapollon.gr/?p=9230

Κώστας Αρβανίτης: «Ο Απόλλωνας δεν πρέπει να κάνει πίσω»
http://planetapollon.gr/?p=9293

Betafans-media

Αριθμός μηνυμάτων : 1600
Ομάδα : beta
Registration date : 25/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Betafans-media Πεμ 27 Φεβ 2014 - 11:59

Εφόσον συμφωνείτε με τα κατωτέρω ακολουθήστε το link για να υπογράψετε τη ΔΗΛΩΣΗ ΦΙΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ενόψει της συνάντησης της Πέμπτης 27 Φεβρουαρίου 2014 (18:00, ΓΗΠΕΔΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ) για το μέλλον της ομάδας μας στο Πρωτάθλημα.

Η δήλωση έχει ως εξής:

"Σεβόμενοι την υπερεκατονταετή ιστορία του ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ η οποία είναι γεμάτη από ξεριζωμούς, διώξεις και κατατρεγμούς και τις αρχές και τις αξίες του ευ αγωνίζεσθαι που διαχρονικά ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ πρεσβεύει, δηλώνουμε την αμέριστη εμπιστοσύνη μας στη διοίκηση, το τεχνικό επιτελείο και τους παίκτες της ομάδας μας στην προσπάθεια που κάνουν στο φετινό πρωτάθλημα. Δηλώνουμε επίσης ότι όχι απλά οφείλουμε, αλλά επιβάλλεται να υπερασπιστούμε την ιστορία και τις αρχές μας μέχρι το τελευταίο σφύριγμα αυτού του Πρωταθλήματος του οποίου τους όρους διεξαγωγής γνωρίζαμε από την αρχή του.

Θεωρούμε ότι ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ μπορεί και πρέπει να πρωτοστατήσει στην προσπάθεια εξυγίανσης του ποδοσφαίρου μέσα στα πλαίσια λειτουργίας μίας ευνομούμενης πολιτείας έχοντας συμπαραστάτη όποιον επιλέξει τον δύσκολο και επίπονο αυτό δρόμο αλλά σίγουρα το σύνολο της Ελληνικής κοινωνίας που παρακολουθεί απογοητευμένη και αηδιασμένη αυτά που συμβαίνουν στα ελληνικά γήπεδα.

Με τη στάση μας αυτή δηλώνουμε ότι ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ υπήρχε, υπάρχει και θα υπάρχει και θα μάχεται υπό οποιεσδήποτε συνθήκες δημιουργήθηκαν, δημιουργούνται και θα δημιουργηθούν, ενάντια σε αυτούς που με μεγάλη χαρά θα ήθελαν να τους αδειάσουμε τη γωνιά. Δεν θα τους κάνουμε τη χάρη!

Με σεβασμό και πίστη στην ιστορία του ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ.

Με σεβασμό και πίστη στον υπέροχο και με ήθος κόσμο του.

Με σεβασμό και πίστη προς όλους τους υγιώς σκεπτόμενους φιλάθλους.

[English version]

With great respect to an over a centruy history of APOLLON SMYRNIS which is full of uprooting, prosecutions and persecutions, to the principles and values of fair play that historically APOLLON SMYRNIS represents, we declare our unwavering trust to the administration, the coaching staff and the players of our team for all their effort during this year's league. We also wish to declare that APOLLON SMYRNIS must defend it's history and principles until the final whistle of this year's Championship, the conducting conditions of which we knew from the beginning.

We believe that APOLLON SMYRNIS can and should lead the recovery effort of Greek football within the boundaries and rules of a well-governed state and should welcome anybody that chooses this difficult and painful path but certainly the whole of Greek society that observes disappointed and disgusted that happens in Greek football.

Our approach indicates that APOLLON SMYRNIS existed, exists and will exist and will be battling under all conditions already created or will be created, against those that with great pleasure would like to see us leaving the league. We will certainly won't do this favor to them!

With respect and faith in the history of APOLLON SMYRNIS.

With respect and faith to the wonderful fans of APOLLON SMYRNIS.

With respect and faith to all healthy minded fans of all Greek teams."

http://www.thepetitionsite.com/890/445/959/statement-of-apollon-smirnis-fans-/

Betafans-media

Αριθμός μηνυμάτων : 1600
Ομάδα : beta
Registration date : 25/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Apollonistis Παρ 28 Φεβ 2014 - 10:30

Υπαρχουν και αλλα πραγματα που δεν μπορω να πω τωρα,απλα περιμενω να δω αν επαληθευτουν,ο Βελλης δεν προκειται να αλλαξει την αποφαση του
Για αυτο το πραγμα που εγινε χθες,γιατι δεν ηταν ουτε συνελευση ουτε συγκεντρωση ουτε τιποτα,ηρθαν ατομα που δεν ειχα δει ποτε στο γηπεδο,κορακια παραγοντες απο εποχης αλαμανου,παλαιμαχοι που ξαφνικα θυμηθηκαν οτι υπαρχει Απολλωνας
Ο Βελλης εφυγε σε δεκα λεπτα,αφου πρωτα εθεσε τον εκβιασμο και χωρις να ακουσει την αποψη των οπαδων,παρα μονο ενος παραγοντα απο εποχης αλαμανου και ενος οπαδου που ειχε να πατησει στο γηπεδο 25 χρονια οπως ειπε,ειχε βαλει ενα τυπο που εδινε το μικροφωνο οπου ηθελε αυτος
Στημενο απο πλευρα Βελλη 100%
Η προταση που ειπε οτι να παμε στην γ εθνικη με αυτον προεδρο και να μην ανεβαινουμε ποτε μεχρι να καθαρισει το ποδοσφαιρο,ειναι παιδικη θα ελεγα να μην πω τιποτα αλλο πιο βαρυ,προταση χωρις οραμα χωρις τιποτα
Αν ειναι δυνατο να σηκωσω το χερι μου η αλλος οπαδος της ομαδας να πεσει ο Απολλωνας και να αποσυρθει απο το πρωταθλημα,αυτα δεν γινονται πουθενα
Ενα προεδρο τον κρινεις παντα απο την συνολικη του παρουσια στην ομαδα και απο τι αφηνει πισω του οταν φυγει,για να πεις αν ηταν πετυχημενος
Ο Βελλης πηρε μια ομαδα διαλυμενη στη δ εθνικη και παραδινει μια ομαδα διαλυμενη,ο Απολλωνας ομως δεν πεθαινει ποτε
Τον ευχαριστουμε παντως για αυτα τα 5 χρονια

Apollonistis

Αριθμός μηνυμάτων : 2706
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Ομάδα : Απόλλων
Registration date : 01/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από STRANGLER Παρ 28 Φεβ 2014 - 10:59

Καλά έχει συμφέρον ο Βελλής να είναι πρόεδρος μια ζωή σε ομάδα στην Γ' Εθνική ???
Με μηδέν έσοδα ???
STRANGLER
STRANGLER

Αριθμός μηνυμάτων : 823
Τόπος : Γαβγάμηλα
Ομάδα : Βέροια
Registration date : 15/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από sellos Παρ 28 Φεβ 2014 - 14:55

Για την επόμενη μέρα στον Απόλλωνα, στη στάση της ΕΠΟ και της Super League και όχι μόνο μίλησε ο μεγαλομέτοχος του συλλόγου Σταμάτης Βελλής.

Για το θέμα των αδειοδοτήσεων, την απόφαση του να αποχωρήσει από τα κοινά του Απόλλωνα και τους λόγους αυτής μίλησε στον NovaΣΠΟΡ FM 94,6 ο Σταμάτης Βελλής.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του:


Για την απόφασή του να αποχωρήσει στο τέλος της σεζόν: «Μεγαλομέτοχος είμαι, για πόσο δεν ξέρω. Από πλευράς διοίκησης πάντως θα είμαι για πολύ λίγο ακόμη. Δεν προβλέπω ότι θα συνεχίσω να ασχολούμαι με την ομάδα πλέον.
Είμαι απόλυτα αποφασισμένος να μην ασχολούμαι με ομάδα. Έχω χάσει και το μέτρημα, αν έχω βάλει 7 ή 8 εκατ. ευρώ σε αυτή την ομάδα. Από την ώρα που θα αποχωρήσω από την ομάδα δεν θα τη βοηθώ οικονομικά, γιατί θέλω να κάνω εγώ κουμάντο στα χρήματά μου. Στις 30 Ιουνίου ο Απόλλωνας θα έχει μηδέν σε χρέη και όλα θα είναι τακτοποιημένα».


Για το πώς αποφάσισε να αποχωρήσει: «Ο κ. Καρούλιας και ο κ. Καμάρας με έπεισαν να ασχοληθώ με το ποδόσφαιρο. Για να πάρω την απόφαση να αποχωρήσω μίλησα μόνο με την οικογένειά μου. Αυτά τα πράγματα τα αποφασίζεις μόνος σου, αλλιώς είσαι έφηβος».


Για τους λόγους που επέλεξε να αποχωρήσει: «Υπάρχει μία διάσταση απόψεων για το πώς πρέπει να πορευτεί η ομάδα. Εγώ είχα μια άποψη ότι για να είσαι συνεπής με αυτά που λες πρέπει να κάνεις κάποιες κινήσεις.Ο κόσμος είχε άλλη άποψη. Εγώ είμαι ένας, αυτοί εκατοντάδες και οφείλεις να κάνεις αυτό που επιθυμούν οι πολλοί. Όλοι στεκόμαστε στο ματς με τον Πανιώνιο. Αν ήταν ένα παιχνίδι ή μία φάση, εντάξει…
Όμως μιλάμε για έναν συνδυασμό πραγμάτων, που εμένα μου δημιουργούν την αίσθηση ή τη βεβαιότητα ότι το πράγμα είναι σημαδεμένο. Αν δεν αλλάξει κάτι θεσμικά και σοβαρά, προσωπικά για μένα δεν έχει κανένα νόημα να ξοδεύω αυτά τα λεφτά σε αυτό το πρωτάθλημα. Εγώ αυτό το ποδόσφαιρο έχω πάψει να το χαίρομαι».


Για την επόμενη μέρα στον Απόλλωνα: «Όλα μπορούν να συζητηθούν και να εξεταστούν. Το πιο σημαντικό είναι να οριστεί μία διοίκηση Πρωτοδικείου, που θα έχει την ευθύνη των αποφάσεών τους.Εγώ δεν θέλω να έχω την ευθύνη για αποφάσεις τρίτων. Υπάρχει περίπτωση να κρατήσω τις μετοχές, αλλά να μην ασκώ διοίκηση. Η διοίκηση για την ώρα θα παραμείνει αυτή που έχω ορίσει εγώ, αλλά η ομάδα θα συνεχίσει να αγωνίζεται στο πρωτάθλημα.
Η διοίκηση που έχω ορίσει δεν αποχωρεί άμεσα γιατί υπάρχουν οικονομικά θέματα και ευθύνες. Θα πρέπει να τελειώσει το οικονομικό έτος, να κλείσουμε ισολογισμούς, να έχουμε έλεγχο εφορίας αμέσως όπως κάνω εγώ για να είμαστε πεντακάθαροι.
Άρα δεν μπορώ να βάλω κάποιον στη διοίκηση να υπογράφει και να μην ξέρω τι γίνεται με τα δικά μου λεφτά. Όταν τελειώσει η χρήση, θα ξεκινήσουν οι διαδικασίες».


Για το αν υπάρχει κάποιος χρηματοδότης στον ορίζοντα: «Ρωτήστε αυτούς που ενδιαφέρονται να διοικήσουν, εμένα δεν με έχει πλησιάσει κανένας.Εγώ έχω ξεκαθαρίσει ότι δεν θα συνεχίσω στη διοίκηση και δεν θα χρηματοδοτώ την ομάδα μετά τον Ιούνιο. Μετά αναλαμβάνουν αυτοί που πήραν την απόφαση να συνεχίσουν σε αυτό το χώρο.Εγώ δεν δέχομαι την ευθύνη μίας πρότασης που αποφασίστηκε από άλλους».


Για το αν θα συνεχίσει να πηγαίνει στο γήπεδο: «Αυτή τη στιγμή θέλω να ξεσκάσω, να ξελαμπικάρει το κεφάλι μου. Θέλω να αποστασιοποιηθώ και να ηρεμήσω. Στην καθημερινότητα μία ομάδα χρειάζεται πολύ χρόνο για θέματα που μπορεί να μην έχουν δημοσιογραφικό ενδιαφέρον, αλλά είναι πολύ σημαντικά».


Για τη δήλωση του κ. Μώραλη πως δεν γίνονται προτάσεις από τις ΠΑΕ για τη βελτίωση του ποδοσφαίρου: «Είναι λάθος το σύστημα να κάνουν οι ομάδες προτάσεις στη Σούπερ Λίγκα, όταν αυτή αποτελείται από όλες τις ομάδες.
Τις προτάσεις τις κάνουν οι θεσμοί. Αν πας στις φυλακές και ρωτήσεις τους κρατούμενους αν θέλουν να παίρνουν άδεια, τι θα σου πουν, όχι;. Ο πρόεδρος έχει φέρει καμία πρόταση; Όχι. Τι τον έχουμε τον έμμισθο πρόεδρο, για να δίνει το λόγο; Ποιος είναι ο ρόλος του; Για μένα είναι αστείο αυτό που είπε.
Πώς είναι δυνατόν να πεις σε κάποιον να ψηφίσει κάτι που τον θίγει. Η λίγκα θα πρέπει να απαρτίζεται από ανθρώπους που εκλέγουμε και να κάνουν προτάσεις. Ο κ. Μώραλης σαν προεδρείο τι έκανε πέρα από κάποιες εκδηλώσεις;
Εγώ σαν άνθρωπο τον σέβομαι, είναι ευφυής και μορφωμένος και δεν βλέπω πιο κατάλληλο για τη θέση, αλλά δεν συμφωνώ με την πολιτική του.Θεωρεί πως αν ‘βάλουμε τα πράγματα κάτω από το χαλί, προστατεύουμε το προϊόν’.Εγώ με αυτό διαφωνώ κάθετα. Αν θες να βοηθήσεις το ποδόσφαιρο δεν μπορείς να λες ‘δεν τρέχει τίποτα’».


Για τα περί έλλειψης αποδείξεων για τους ισχυρισμούς του: «Αυτό αφορά το σκέλος των κυρώσεων και της δικαιοσύνης. Δεν σημαίνει ότι αν για κάτι δεν υπάρχει απόδειξη, αυτό δεν συμβαίνει.
Όπως λειτουργεί το ελληνικό ποδόσφαιρο είναι πολύ δύσκολο να έχεις αποδείξεις. Αν π.χ. εγώ συνεννοηθώ με τον κ. Μώραλη να μου δώσει βαθμό στην τελευταία αγωνιστική ο Ολυμπιακός και δεχτεί, κάτι που δεν θα γινόταν ποτέ, πώς θα μπορούσε να αποδειχτεί αυτό;
Όταν όμως είστε προπονητής και μου λέτε ένα τέτοιο συμβάν, αλλά δεν μου επιτρέπετε να το πω στον εισαγγελέα γιατί φοβάστε μήπως δεν ξαναβρείτε δουλειά, τότε δεν μπορώ να κάνω αλλιώς.
Ο εισαγγελέας κ. Κορέας με κάλεσε, αλλά δεν μπορώ να του πω πράγματα. Στο ποδόσφαιρο υπάρχει omerta. Η δικαιοσύνη θέλει αποδείξεις. Υπάρχουν καθοδηγούμενες διαιτησίες. Για να ονομάσω από ποιον, πρέπει να έχω αποδείξεις.
Όμως βλέπω και αισθάνομαι κάποια πράγματα. Δεν μπορώ όμως να καταγγείλω ότι αυτός έβαλε τον τάδε για να κάνει μια δουλειά. Αυτά δεν τα ξέρω. Ο κ. Κούγιας είναι πιο ενήμερος».


Για τη στάση ΕΠΟ και Σούπερ Λίγκας: «Ο κ. Σαρρής είναι ένας συμπαθής και πολιτισμένος άνθρωπος, αλλά για μένα δεν έχει τη διάθεση να αλλάξει κάτι.
Η χθεσινή συνέντευξή του με τον κ. Μώραλη δείχνει σε εμένα δύο ανθρώπους που θέλουν να τα βάλουν όλα κάτω από το χαλί. Είχα την αίσθηση ότι μιλάμε για την Premier League. Όταν η πολιτική σου είναι στρουθοκαμηλισμός, δεν γίνεται τίποτα.
Αν δεν γίνει κάτι, θα την πληρώσουν και οι μεγάλοι. Να μου θυμηθείτε πως σε λίγο καιρό θα παίζει και ο Ολυμπιακός προκριματικά.
Το στυλ ‘όλα είναι καλά, όλα είναι όμορφα και τι είναι αυτά που μας λέτε’ αποδίδει πρόσκαιρα, αλλά θα τα βρούμε μπροστά μας. Αν νομίζεις ότι μπορείς να βελτιώσεις κάτι, πρέπει να υπάρχουν πολλοί που να θέλουν να το κάνουν. Η αίσθησή μου είναι πως η συντριπτική πλειονότητα όσων ασχολούνται με το ποδόσφαιρο, βολεύεται μια χαρά με αυτή την κατάσταση».


Για το γιατί δεν μίλησε για σημαδεμένα παιχνίδια όταν ήταν στη Football League ή στο ξεκίνημα της φετινής περιόδου: «Επειδή τα χρήματα είναι περισσότερα στη Super League, τα πράγματα είναι πιο άγρια.
Τα χρήματα που έδινα στη Football League ήταν περισσότερα. Πέρσι δεν μας υπολόγιζαν για άνοδο, μας έλεγαν ‘καλή ομάδα έχετε, μπορείτε να σωθείτε’. Ούτε εμείς πιστεύαμε ως ένα σημείο πως θα ανέβουμε.
Όλοι ξέρουμε ότι το χοντρό παιχνίδι παίζεται στις τελευταίες δέκα αγωνιστικές, όταν βγαίνουν τα μαχαίρια. Στις πρώτες αγωνιστικές δεν έχει ξεκαθαρίσει ποιες ομάδες είναι σε ποιο γκρουπ.
Άρα αυτό που λέει ο κ. Μώραλης ‘γιατί δεν τα έλεγε ο κ. Βελλής από την αρχή του πρωταθλήματος’ είναι άκυρο. Ο ίδιος ξέρει καλύτερα το ποδόσφαιρο από μένα και τι γίνεται.
Πιο έντιμο θα ήταν το ερώτημα γιατί αφού γνώριζα την κατάσταση γιατί ο Απόλλων συμμετείχε εξ αρχής στη Σούπερ Λίγκα. Μα η ομάδα αυτή έλειπε 13 χρόνια από τη μεγάλη κατηγορία. Φανταστείτε να έβγαινα εγώ και να έλεγα ‘δεν ανεβαίνω’…».
Για τις κατηγορίες πως προσπαθεί να ρίξει αλλού τις ευθύνες για την πορεία του Απόλλωνα: «Δεν ισχυρίζομαι ότι ο Απόλλωνας θα σωζόταν σίγουρα αν όλα ήταν καθαρά. Μην κρύβουμε δικές μας αδυναμίες. Ακόμη και καθαρά να ήταν όλα, η ομάδα θα έδινε μεγάλη μάχη για να σωθεί. Δεν πάμε να καλύψουμε τις δικές μας αδυναμίες».


Για το θέμα των αδειοδοτήσεων: «Το τμήμα αδειοδοτήσεων της ΕΠΟ λειτουργεί άψογα. Ο κ. Δημητρίου είναι σωστός, τα εφαρμόζει όλα κατά γράμμα. Δεν κοιτάζει φανέλες και σήματα.Το λέω αυτό για να μην τα καταδικάζουμε όλα. Έπρεπε να λασκάρουν οι όροι για τις αδειοδοτήσεις, αλλά να τηρούνται αυτοί οι λασκαρισμένοι όροι.Οι όροι είναι πολύ αυστηροί τώρα και μπορούν να τους τηρήσουν 5-6 ομάδες. Όμως η εφαρμογή τους από την επιτροπή της ΕΠΟ είναι άψογη και αποδεικνύεται ότι παρότι μπήκε στη μέση η πολιτική, η UEFA τη δικαίωσε».

gazzetta.gr
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Apollonistis Τετ 5 Μαρ 2014 - 17:50

Ο Βελλης σε δηλωσεις του αποκαλεσε μαιμουδες τους εισαγγελεις της ΕΠΟ

http://www.fcapollon.gr/news/ola-ta-nea/35/@1868.aspx?returnpage=%2fcms%2f1-Home-Page.aspx%3flang%3dgr%26page%3d0

Εχει παρει φορα ο προεδρος δεν τον σταματαει τιποτα

Apollonistis

Αριθμός μηνυμάτων : 2706
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Ομάδα : Απόλλων
Registration date : 01/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Apollonistis Πεμ 6 Μαρ 2014 - 22:16

Με 10 μερες απαγορευσης εισοδου στους αγωνιστικους χωρους τιμωρησε η σουπερλιγδα,για οσα ειπε ο Βελλης εναντιον τους
Μας κοροιδευουν οι τυποι,αναμενουμε τωρα την τιμωρια και απο την επο

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10485&subid=2&pubid=129663440

Apollonistis

Αριθμός μηνυμάτων : 2706
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Ομάδα : Απόλλων
Registration date : 01/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από kerkidas4 Παρ 14 Μαρ 2014 - 15:24

sport24.gr

Σάλιο και δηλητήριο
Ο Κώστας Καίσαρης ασχολείται με τις καταγγελίες Βελλή. Αναγνωρίζει το δίκιο που έχει για συγκεκριμένες διαιτησίες. Που είναι και βουνό μάλιστα. Αυτό, όμως, δεν σημαίνει ότι έχει το δικαίωμα να λέει ό,τι θέλει.


Σαλιο. Και πολύ σάλιο μάλιστα. Σάλιο για όσους δεν έχουν τις σχετικές γνώσεις αποκαλείται στην αργκό, η πολυλογία. Αν κάποιος μιλάει συνέχεια, λένε ότι κάνει κατάχρηση στο σάλιο. Επί του προκειμένου το σάλιο έχει να κάνει με τον Βελλή. Όχι τον Λεωνίδα Βελλή τον τραγουδιστή. Τον "μαϊμού Καζαντζίδη" που στην αρχή εμφανιζόταν με περούκα και στη συνέχεια ξεσκεπάστηκε. Λέμε για τον Βελλή του Απόλλωνα, που έχει πούσια πέραν της γενειάδας και την κώμη. Πριν, όμως, προχωρήσουμε οφείλουμε να του δώσουμε το δίκιο που του αναλογεί. Εύλογο είναι, λοιπόν, να βάλει τις φωνές ο Βελλής όταν ο Αρετόπουλος δίνει αυτό το πέναλτι υπέρ του Πανιωνίου στη Ριζούπολη. Απόλυτα λογικό είναι να σαλτάρει ο Βελλής, όταν ο Γουργιώτης τρέχει στη σέντρα σαν τον Κεντέρη για να κατακυρώσει το γκολ του Πλατανιά στο ματς με τον Άρη. Που μόνο αυτός είδε. Έχει έννομο συμφέρον στην προκειμένη περίπτωση ο Βελλής: αν σωθεί τελικά ο Πλατανιάς μ' αυτούς τους δύο βαθμούς θα σωθεί. Κι αυτός που θα πέσει θα είναι ο Απόλλωνας. Εύλογο είναι να τρελαίνεται ο Βελλής όταν βλέπει τον Κάμπαξη στο Λεβαδειακός-Παναιτωλικός να κάνει το διπλό άσο. Στα τέσσερα λεπτά των καθυστερήσεων. Και ταχυδαχτυλουργός να ήτανε θα δυσκολευότανε να τα καταφέρει. Η σφυρίχτρα, όμως, αποδεικνύεται ότι είναι το καλύτερο εργαλείο. Να ξαναπούμε ότι ο Λεβαδειακός με αυτούς τους τρεις βαθμούς θα σωθεί. Κι ενδεχόμενα μάλιστα στο τέλος να έχει και "περίσσευμα". Μέχρι εδώ, λοιπόν, ο Βελλής δεν έχει ένα δίκιο. Έχει χίλια δίκια. Από 'κει και πέρα, όμως, αρχίζει το σάλιο: βγάζει στημένο το Καλλονή-Βέροια 0-3. Από που κι ως που; Με ποια στοιχεία; Από που προκύπτει, δηλαδή, ότι η Καλλονή άνοιξε τα πόδια; Όταν η Βέροια, μάλιστα, τραβάει ένα σερί εκτός έδρας αποτελεσμάτων: δεν έχασε στο Βικελίδης, έκανε διπλό στα Γιάννενα, διπλό και στο ΟΑΚΑ. Όλα αυτά τα παιχνίδια, δηλαδή, της τα δώσανε; Της έδωσε το ματς ο ΟΦΗ στο Παγκρήτιο που έκανε διπλό; Της έδωσε την ισοπαλία στην Τρίπολη ο Αστέρας; Δεν έβαλε φρένο... Ο Βελλής, ωστόσο, είναι αφρενάριστος: έβγαλε αβαβά τις δύο νίκες του Λεβαδειακού με Ατρόμητο και Αστέρα Τρίπολης. Όταν, δηλαδή, ο Ατρόμητος έχει πάει ταλαιπωρημένος στην Λιβαδειά από τον ημιτελικό με τον Ολυμπιακό. Με ελλείψεις, με τον Ούμπιντες να έχει δοκάρι για να κάνει το 0-1 και τον Λεβαδειακό να παίρνει το ματς στο τέλος. Αν λοιπόν δεν μας συμφέρει το αποτέλεσμα ενός παιχνιδιού, δεν σημαίνει αυτόματα ότι αυτό είναι στημένο. Το σάλιο είναι για τους αργόσχολους στα καφενεία. Όχι για αυτούς που εκφέρουν δημόσιο λόγο. Για τα δύο συγκεκριμένα παιχνίδια Πλατανιάς-Άρης και Λεβαδειακός-Παναιτωλικός που είπαμε ο Βελλής έχει δίκιο εκατό-μηδέν. Κι αν ο Απόλλωνας πέσει τελικά για έναν-δύο βαθμούς θα έχει πέσει από τη διαιτησία. Αυτό το δίκιο είναι δικό του και δεν μπορεί να του το πάρει κανείς. Αυτό, όμως, δεν σημαίνει ότι έχει το δικαίωμα να βγάζει αέρα-πατέρα όποιο παιχνίδι νομίζεις αυτός στημένο! Από που κι ως που, δηλαδή, κάθισε κι έχασε ο Αστέρας Τρίπολης στη Λιβαδειά; Αν είναι έτσι κάτσανε και χάσανε στο Αγρίνιο, ο Παναθηναϊκός κι ο ΠΑΟΚ και ο Ολυμπιακός έδωσε την ισοπαλία. Κάπως έτσι όταν οι καταγγελίες είναι εύκολες και αστήρικτες φτάνουμε στην φαιδρότητα. Ο Βελλής, ωστόσο, το πήγε ακόμα παραπέρα. Χωρίς να ερωτηθεί αναφέρθηκε στον Σπανό και στον Ατρόμητο. ότι ναι μεν τον εκτιμούσε μέχρι τώρα σαν παράγοντα, αλλά από τη στιγμή που προκύπτει λαθρεμπόριο ο Ατρόμητος είναι προϊόν λαθρεμπορίου! Όλα αυτά για έναν άνθρωπο που θεωρητικά τουλάχιστον έχει το τεκμήριο της αθωότητας. Που είναι προφυλακισμένος και δεν έχει τη δυνατότητα να απαντήσει και να υπερασπιστεί τον εαυτό του. Με το σάλιο που λέγαμε να καταλήγει σε δηλητήριο. Το fair-play στη ζωή έχει πολύ μεγαλύτερη αξία και σημασία από ότι στο ποδόσφαιρο. Αν ένας ποδοσφαιριστής είναι πεσμένος και συνεχίσουνε να παίζουν οι αντίπαλοι δεν θα χαθεί ο κόσμος. Να επιτίθεσαι, όμως, σ' έναν πεσμένο είναι τουλάχιστον ανανδρία. έγραψε:

ΕΥΤΥΧΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ "ΠΕΝΕΣ" ΣΑΝ ΤΟΝ ΚΑΙΣΑΡΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΤΟΝ ΤΑΒΕΡΝΙΑΡΗ ΤΗΣ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ,ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ.....

kerkidas4

Αριθμός μηνυμάτων : 1129
Ομάδα : Βέροια
Ομάδα : ΠΙΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
Registration date : 15/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Apollonistis Παρ 14 Μαρ 2014 - 16:21

Γαυρος ο kerkidas4,τι θα επρεπε να διαβαζει,γαυρους δημοσιογραφους που προσπαθουν να ριξουν λασπη στον Απολλωνα και στον Βελλη εδω και δυο βδομαδες
Λοιπον εισαι πολυ λιγος για να κρινεις ανθρωπους σαν τον Βελλη,πολυ περισοτερο αν δεν τους ξερεις κιολας
Επισης πηγαινε τωρα να φας κανα λιγμενο τυρι και να λουστεις απο κανα νοθευμενο σαμπουαν απο τον μπακαλογατο τον δικο σου και ασε τον Βελλη και τις κριτικες

Apollonistis

Αριθμός μηνυμάτων : 2706
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Ομάδα : Απόλλων
Registration date : 01/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από mario4 Παρ 14 Μαρ 2014 - 16:21

@kerkidas4 αυτο ισχύει κ για σας όμως (ΟΦΗ Απολλων 1-4)  :lolll:
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Apollonistis Παρ 14 Μαρ 2014 - 16:58

Διαβαζοντας καλυτερα το κειμενο του γαυροδημοσιογραφου καισαρη,θα πω οτι ειναι απληροφορητος,τουλαχιστον αυτοι που του εδωσαν το κειμενο επρεπε να ηταν πιο προσεκτικοι
Στο ματς Απολλων -πανιωνιος χειρουργος δεν ηταν ο αρετοπουλος αλλα ο αμπαρκιολης,επισης στο πλατανια-αρης χειρουργος δεν ηταν ο γουργιωτης αλλα ο μανταλος,αυτος που θα σφυριξει στο ΟΦΗ-Απολλων
Επισης για αυτα που ειπε ο Βελλης για τον σπανο,δεν ειδε ο ιδιος τις δηλωσεις του Βελλη στην δικη
Αν τις ειχε δει θα καταλαβαινε οτι ο Βελλης εφερε ενα παραδειγμα τον σπανο,για να πει τι σοι ανθρωποι ειναι οι παραγοντες στο ποδοσφαιρο μας,αλλα τι να λεμε η λασπη εδω στην ελλαδα απο ΑΡΔ βασιλευει και θα βασιλευει για παντα,αλλα τι λεω εδω οι ΑΡΔ ανεβοκατεβαζουν κυβερνησεις

Apollonistis

Αριθμός μηνυμάτων : 2706
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Ομάδα : Απόλλων
Registration date : 01/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από kerkidas4 Παρ 14 Μαρ 2014 - 17:43

mario4 έγραψε:@kerkidas4 αυτο ισχύει κ για σας όμως (ΟΦΗ Απολλων 1-4)  :lolll:

ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟ ΧΑΛΑΣ ΤΩΡΑ... :lolll: :lolll: 

kerkidas4

Αριθμός μηνυμάτων : 1129
Ομάδα : Βέροια
Ομάδα : ΠΙΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
Registration date : 15/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 8 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από kerkidas4 Παρ 14 Μαρ 2014 - 17:51

ΡΕ Apollonisti ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ ΑΦΘΟΝΟ ΓΕΛΩΤΑ ΣΤΟ FORUM KAI ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΡΥΘΜΟ.... Exclamation Exclamation 
ΟΠΟΙΟΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΣ,ΟΠΟΙΟΣ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ....ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΒΕΛΗ,ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΜΥΞΟΠΑΡΘΕΝΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΤΕΛΟΥΣΕ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΣΑΠΙΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟΥ ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ....KAI ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΟΛΕΥΕΙ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΒΕΒΑΙΑ!!!ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΠΥΡΑ 13 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ, ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΓΚΟΝΤΖΟΥ.......

kerkidas4

Αριθμός μηνυμάτων : 1129
Ομάδα : Βέροια
Ομάδα : ΠΙΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
Registration date : 15/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 8 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης