Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

+19
sellos
iason
duhan
PasGiannina
zaxos4snakes
palios-4
giorgos37
Κρόνιος
veteranos-6-
mario4
manos-rodos
Fredericks -5-
Stef-Pierikos
ΝΙΚΟΣ 14
rodos-4-
paranoia_trikala
rebels agia marina
ILIOS9_ANTI-POK
brewster
23 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από mario4 Πεμ 6 Μάης 2010 - 1:39

έλα θα σου κάνω εγώ τον αντίπαλο για να μου τα λες εμένα να ξεδώσεις!

Αρχίζω:
-Να καεί να καεί το μπουρδέλο η Βουλή
-το αίμα κυλάει εκδίκηση ζητάει

Smile

Το θέμα είναι ότι για θέματα που μας αφορούν όλους καθόμαστε και
αντιδικούμε σε ηλίθιες κόντρες. Εκτός και αν έχουμε τη χαρά να έχουμε
στο φόρουμ εισοδηματίες και εφοπλιστές..
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από giorgos37 Πεμ 6 Μάης 2010 - 1:41

Μια χούφτα μαλάκες κατάφεραν να σβήσουν μια απίστευτη σε όγκο και παλμό διαδήλωση.
2, 3, 5 δολοφόνοι που ξεπήδησαν μέσα από τη χούφτα με τους μαλάκες, σκότωσαν 3 νέους εργαζόμενους κι ένα έμβρυο που θα γεννιόταν σε λίγους μήνες. Μπορούν ήδη να υπερηφανεύονται ότι με την πράξη τους αυτή κατάφεραν ένα συντριπτικό χτύπημα στο κεφάλαιο και την πλουτοκρατία.

Από σήμερα, 300 κλέφτες στη Βουλή ψάχνουν να βρουν ποια πτέρυγα έχει τους περισσότερους μαλάκες. Η αριστερά; Η δεξιά; Το κέντρο; Λες και ενδιαφέρει τις οικογένειες των αδικοχαμένων ανθρώπων αν ήταν αριστερός ή δεξιός αυτός που τους σκότωσε.
Ολοι είναι στον κόσμο τους... Δεν έχουν ιδέα για την οργή που νιώθει ο κόσμος για όλους τους, μηδενός εξαιρουμένου. Ο ένας νομίζει ότι φταίει ο άλλος, κανείς δεν κοιτάει την καμπούρα του. Κανείς δεν καταλαβαίνει ότι τελείωσαν, ότι είναι παρελθόν.

3 νέοι άνθρωποι χάθηκαν τζάμπα.
Φυσικά δεν πρόκειται να γίνει καμιά επανάληψη των περσινών γεγονότων από την πτέρυγα των αντιεξουσιαστών του κώλου για τον θάνατο των 3 ανθρώπων. Και πώς θα μπορούσε, άλλωστε; Να σπάει ο ένας το κεφάλι του άλλου; Τον 15χρονο πέρυσι τον έφαγε μπάτσος, άρα έπρεπε να γίνει της πουτάνας. Αυτοί οι 3 άνθρωποι δεν έφυγαν από τη σφαίρα της εξουσίας, ήταν απλά παράπλευρες απώλειες στον αγώνα για την κατάλυση του συστήματος, υποθέτω.
Μια ζωή πλάτες στο σύστημα κάνουν, γι' αυτό και τους αφήνουν ακόμα να σπάνε... Αν ήξεραν μόνο τι θα πει "αναρχικός"...

Οι ρουφιανοδημοσιογράφοι βρήκαν θέμα για τις επόμενες μέρες. Η ψήφιση των μέτρων θα περάσει δεύτερη, τρίτη είδηση. Για μια ακόμη φορά η ίδια πλοκή στο έργο. Το μόνο που έχει αλλάξει είναι ο κόσμος. Τα καθοδηγούμενα πρόβατα ανεξαρτήτως χρώματος, λιγοστεύουν μέρα με τη μέρα. Κι αυτό τα κάνει απρόβλεπτα.

Κουράγιο στις οικογένειες των συνανθρώπων μας που χάθηκαν τόσο άδικα.

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από Κρόνιος Πεμ 6 Μάης 2010 - 1:46

Όποιος νοιώθει οργή από τη διαφθορά και το αποτυχημένο πολιτικό σκηνικό
που κυβερνά τη χώρα εδώ και δεκαετίες οφείλει να διαδηλώσει.
Κυρίως όταν αντιδημοκρατικά παίρνονται αποφάσεις εις βάρος του
και υπέρ των λαμόγιων χωρίς να ερωτάται ο ίδιος.
Σωστά!
Γι αυτό και είχε τόσο κόσμο η εκδήλωση. Γιατί συμφωνούν όλοι με αυτό.

Αλλά, από αυτό το σημείο μέχρι το έγκλημα, υπάρχει μεγάλη απόσταση...
Κρόνιος
Κρόνιος
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 4243
Ηλικία : 63
Τόπος : Καβάλα
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από mario4 Πεμ 6 Μάης 2010 - 1:51

Δεν νομίζω ότι τέλειωσε εδώ. Αυτό ήταν η αρχή..

Κρόνιε:
αναφορα εργαζομενου της Μαρφιν:
http://www.betafans.net/forum-f82/topic-t3179.htm
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από palios-4 Πεμ 6 Μάης 2010 - 2:11

Αντι να ανοιχτει ενα τοπικ για την μνημη των νεκρων εργαζομενων,κατω απο τουλαχιστον περιεργες συνθηκες εργοδοσιας,ανοιχτηκε τοπικ ρεβανσισμου των ακροδεξιων απο τους αντιεξουσιαστες;
palios-4
palios-4

Αριθμός μηνυμάτων : 3886
Ηλικία : 58
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Ομάδα : Ατρόμητος
Ομάδα : ΑΤΡΟΜΗΤΑΡΑ
Registration date : 30/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από Κρόνιος Πεμ 6 Μάης 2010 - 2:32

mario4 έγραψε:Δεν νομίζω ότι τέλειωσε εδώ. Αυτό ήταν η αρχή..

Κρόνιε:
αναφορα εργαζομενου της Μαρφιν:
http://www.betafans.net/forum-f82/topic-t3179.htm
Σύμφωνοι!
Με το έγκλημα όμως, τι σχέση έχει;
Κρόνιος
Κρόνιος
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 4243
Ηλικία : 63
Τόπος : Καβάλα
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από mario4 Πεμ 6 Μάης 2010 - 2:41

έχει την περισσότερη. Νομίζεις ότι κάποιος ήθελε να σκοτώσει
και θα αποδειχθεί αυτό? ρεαλιστικά..
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από Κρόνιος Πεμ 6 Μάης 2010 - 3:18

Ειλικρινά Μάριε δε σε πιάνω.
Δεν έχει και σημασία όμως.
Με τόσα προβλήματα, θα έπρεπε το 98% των Ελλήνων να είχαμε την ίδια γνώμη.
Το ψιλοκαταφέραμε στην αρχή της μέρας, αλλά μετά....
Μετά άρχισε το ένα κόμμα να προβοκάρει το άλλο, η μια παράταξη την άλλη, ο ένας τον άλλο.
Σ΄αυτό το παιχνίδι δεν θα μπω. Θα μείνω στο απλό: Για τους φόνους ευθύνονται οι εμπρηστές, όποιοι κι αν είναι αυτοί, βρεθούν δε βρεθούν...
Δεν θα κάτσω να φιάξω σενάρια με πιθανούς ηθικούς αυτουργούς.
Το θέμα είναι αλλού, το θέμα είναι ότι η Ελλάδα είναι θύμα μιας προδοσίας που διαρκεί σαράντα και χρόνια.
Ξέρω ποιοι είναι αυτοί οι προδότες, αυτοί οι άχρηστοι, αυτοί οι χαραμοφάηδες.
Εκεί είμαι εστιασμένος εγώ, είναι απλά τα πράματα.
Όλα τ' άλλα είναι παιχνίδι για να πλατυάσει το θέμα, για να ξεφύγουμε από το ζητούμενο, να μπερδευτούμε, να απομακρυνθουμε. Όλη μέρα στην τηλεόραση σήμερα αυτό το παιχνίδι έβλεπα.
Εεε, αρκετά, δεν θα το παίξω κι εγώ αυτό το παιχνίδι τώρα...
Κρόνιος
Κρόνιος
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 4243
Ηλικία : 63
Τόπος : Καβάλα
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από zaxos4snakes Πεμ 6 Μάης 2010 - 3:26

brewster λες που ειναι οι λαληστατοι του φορουμ?ειλικρινα πρεπει να εχεις
αχερα στη κεφαλη σου μεσα αλλιως δεν εξηγουνται αυτα που λες.τεσπα.
ψαχνετε τους ηθικους αυτουργους του σημερινου εγκ΄ληματος και της
καταντιας που εχει φτασει η ελλαδα?ζητηστε απο τους εισαγγελεις των τελευταιων
15 χρονων να ανοιξουν τα συρταρια τους.να πανε φυλακη ολοι οι ενοχοι
και ηθκοι αυτουργοι ολων των εγκληματων και δεσμευση των περιουσιων
τους και των συγγενικων τους προσωπων για να βγει η χωρα απο το
οικονομικο αδιεξοδο.IT'S SO SMPLE!απλα δεν θελουν να το κανουν.δεν πειραζει.
οταν θα δουν τη βουλη να καιγεται και να ναι και αυτοι μεσα ισως αρχιζουν να
αλλαζουν μυαλα σιγα σιγα...
οσο για τα αλλα brewster εσυ και οι ομοιδεατες σου αφηστε τα αυτα...

υγ: https://www.youtube.com/watch?v=hkQ4YsRlFxI&feature=player_embedded
η προβοκατσια ακροδεξιας και αστυνομιας παει συννεφο νομιζω ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Icon_rolleyes


Έχει επεξεργασθεί από τον/την zaxos4snakes στις Πεμ 6 Μάης 2010 - 9:21, 1 φορά
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 42
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από PasGiannina Πεμ 6 Μάης 2010 - 5:12

Παιδιά ας μην τα ισοπεδώνουμε όλα.
Σωστά έγινε η απεργία και πορεία των χιλιάδων διαφωνούντων για τα μέτρα που εξαγγέλθηκαν και θα εφαρμοστούν.
Το ρίξιμο όμως των μολότωφ και η εμπόδιση ακόμη και των πυροσβεστών να σώσουν τις ζωές που εργάζονταν εντός της τράπεζας είναι έγκλημα.
Αυτοί ειδικά οι 2-3 που το διέπραξαν πετώντας τις μολότωφ θα πρέπει να τιμωρηθούν παραδειγματικά.
Το αν αυτοί οι 2-3 ήθελαν η'' όχι να σκοτώσουν δεν το ξέρω....ξέρω όμως και πολύ καλά μάλιστα, πως οι μολότωφ σκοτώνουν.....κι αυτοί τις είχαν από πριν φτιαγμένες και τις κουβαλούσαν μαζί τους.....
Εννοείται πως μπορεί να βρεθούν, γιατί σίγουρα τους είδαν πολλά μάτια.
Ας αναγγείλει η κυβέρνηση ένα μεγάλο ποσό που θα πάρουν αυτοί η'' αυτός που θα τους καταδώσει και ας τους πιάσει.
Βέβαια οι τέσσερις ζωές (η μία ούτε τον ήλιο δεν πρόλαβε να δει) δεν θα επιστρέψουν πίσω, αλλά θα πρέπει τουλάχιστον και επιτέλους να αποδοθεί δικαιοσύνη.
Δεν μιλάμε απλά για μία καταστροφή τράπεζας, αλλά για τέσσερις ζωές που χάθηκαν.

Κουράγιο στις οικογένειες των θανόντων!
Που να το βρούν όμως κι αυτό.....αν μάλιστα οι οικογένειες αυτές ζούσαν από την εργασία αυτών που χάθηκαν, τότε είναι που δεν βρίσκεται με τίποτε!
Πόνος, κλάμα και οργή στην υπόλοιπη ζωή.
Συν σ`αυτά κι η δυστυχία....

Όσο για το πως, το γιατί και το ποιος η'' ποιοι φταίνε πέρα από τους 2-3 που έριξαν τις μολότωφ, αφήστε το καλύτερα, δεν θα βγάλουμε άκρη σίγουρα.
Αν καθήσουμε να το αναλύσουμε, είναι σίγουρο πως θα έχουμε το topic με τις περισσότερες σελίδες, χωρίς όμως να βγάλουμε κάτι το θετικό στο τέλος, παρά μόνο ανεπιθύμητους τσακωμούς και αντιπαραθέσεις μεταξύ μας.
Δυστυχώς άπειρα και καθημερινά τα παραδείγματα που το αποδεικνύουν. Όπως και το σημερινό, όπου ενώ ξεκίνησε μια χαρά η μέρα, από κάποιο σημείο (φωτιά σε τράπεζα με τέσσερις νεκρούς) και μετά, άρχισαν οι μεν στους δε, οι δε στους μεν, οι δίπλα στους μεν και στους δε και τέλος οι παραδίπλα σε όλους τους άλλους.....
Θα παρακαλέσω ως άνθρωπος και ως μέλος του forum μας, να προσέξουμε στην συζήτηση που ανοίχτηκε, χωρίς να δείξουμε αν ανήκουμε η'' υποστηρίζουμε τους μεν, τους δε, τους δίπλα, τους παραδίπλα η'' τους άλλους.
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από duhan Πεμ 6 Μάης 2010 - 6:13

"Είμαι διευθυντης υποκαταστήματος της Proton και
θελω να πω 2
πράγματα :

1. ολη την ημέρα από τα ΜΜΕ αναφέρουν για
"ανεγκέφαλους δολοφόνους" κουκουλοφόρους, "γνωστούς-άγνωστους"
βομβιστές, που...
"έβλεπαν ανθρώπους μέσα στη
Μαρφιν και πέταγαν τις μολότοφ αδιαφορώντας για τις συνέπειες". Θα
ήθελα να κάνω μια -δυστυχώς ρητορική πλέον- ερώτηση την οποία δεν έκανε
κανένας δημοσιο-λόγος:

- οι υπεύθυνοι της τράπεζας γιατί άφησαν
τους συναδέλφους του καταστήματος στο έλεος αυτών των ανεγκέφαλων? Δεν
ξέρουν ότι σε κάθε πορεία τα καταστήματα τραπεζών είναι στόχος? Γιατί
υπήρχε προσωπικό στο κατάστημα την ώρα που απ'έξω περνούσε η πορεία? ΤΙ
ΓΥΡΕΥΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ?

2. παρότι το
κατάστημά μου είναι σε προάστιο και ως εκ τούτου δεν κινδυνεύει από
τέτοιου είδους επεισόδια, παρόλα αυτά είχα οδηγίες από χθες να
παρακολουθώ τυχόν μαζικές εκδηλώσεις πλησίον του καταστήματος και με
ευθύνη μου, αν διαπίστωνα κίνδυνο, να αποδέσμευα όλους τους υπαλλήλους
και να έκλεινα το κατάστημα γιατί όπως μου είχε ρητά τονιστεί, ως
υπεύθυνος του καταστήματος θα έπρεπε πρώτα να εξασφαλίσω τους ανθρώπους
μου ΚΑΙ ΜΕΤΑ την περιουσία της τράπεζας.
Για του λόγου το αληθές, το
δικό μας κατάστημα στην οδό Σταδίου που βρίσκεται πολύ κοντά σε αυτό της
Μαρφιν (και έχει καεί αρκετές φορές στο παρελθόν) είχε εκκενωθεί από
νωρίς. Θα ήθελα να μάθω αν υπήρχε τέτοιου είδους εντολή και στη Μαρφιν
και μάλιστα σε κατάστημα που βρίσκεται πάνω στο δρόμο της πορείας.
Υπήρξε τέτοια εντολή και δεν τηρήθηκε ή δεν υπήρξε? Ότι από τα 2 και να
συνέβη ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ.
Ή μήπως όχι ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?

υγ. Το ξέρατε ότι λόγω του ότι το συγκεκριμένο
κατάστημα είναι νεοκλασσικό κτίριο ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΡΟΛΑ?"


Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ PROTON


http://troktiko.blogspot.com/2010/05/blog-post_207.html


Τα συμπερασματα δικα σας.
duhan
duhan

Αριθμός μηνυμάτων : 1112
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 29/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από zaxos4snakes Πεμ 6 Μάης 2010 - 8:18

"Ανάθεμα και κατάρα στους κλέφτες του δημόσιου βιου...κρεμαλα στους πολιτικούς.... να πάνε φυλακή τα λαμογια...κάθαρση τωρα…είναι μερικες απ τις κραυγές των αγανακτισμένων ελληνων για την κριση .Κριση που δειχνει αξεπεραστη οσα δις.ευρω και να μας δανεισουν..κριση που δεν είναι μονο λογιστικη,κριση που...

δεν αποτυπωνεται μονο σε οικονομικα μεγεθη,αλλα είναι κριση βαθυτατη και ριζωμενη πια στις ζωες ολων μας.Ειναι κριση αξιων,νοοτροπιας και ηθους.

Ειμαι ενας πολιτης που ζω και εργαζομαι στη χωρα αυτή και θεωρω τον εαυτο μου μοναδικο και αναντικαταστατο,σπανιο ειδος της ανθρωπινης αλυσιδας που ολοι πρεπει να φροντιζουν για μενα γιατι ...εχουμε δημοκρατια.Γειτονα,συμπολιτη,συνανθρωπε μπορει να μην καταχραστηκα δημοσιο χρημα μπορει να μην εγινα πολιτικος μπορει να μην εχτισα βιλες μπορει να μην εκανα χλιδατους γαμους στο εξωτερικο μπορει να μη μπηκα σε κοτερο ποτε μου αλλα σε εκλεψα και εγω,και σε θα σε κλεβω συνεχεια και καθημερινα γιατι ειμαι συμφεροντολογος,ατομιστης ,ναρκισσος ασυνεπης που δεν ξερω τι θα πει αυτοκριτικη και παντα μου φταινε οι αλλοι .

Σου κλεψα την ησυχία σου όταν για να επιδειχτώ στη γειτονια περασα απ το σπιτι σου με διαπασων τη μουσικη και την εξατμιση να μουγκριζει.

Σου κλεψα την γαληνη σου όταν προσπαθησες να περασεις τη διαβαση πεζων και εγω εστεκα αγερωχος με το 36 ατοκες δοσεις αυτοκινητο μου πανω της.

Σου κλεψα τη θεση παρκινγκ βαζοντας οριζοντια τη μηχανη μου γιατι στη γειτονια υπαρχω μονο εγω και η γυναικα μου πρεπει να παρκαρει χωρις να δυσκολευτει όταν ερθει απ τη δουλεια.

Σου κλεψα τη ουρα στο σουπερ μαρκετ,γιατι βιαζομουν.

Σου ζητησα 120 ευρω για να σου βαλω ένα αιρ κοντισιον χωρις να σου κοψω αποδειξη.

Σου πηρα 100 ευρω την ημερα για ένα δωματιο το χειμωνα σε χωριο της ελληνικης υπαιθρου γιατι μια καντηλήθρα στην παρουσιασα για τζακι.

Μου πληρωσες 4 ευρω τον καφε και 6 ευρω τη χωριατικη και 10 ευρω το ποτο γιατι ολοι τοσο τα εχουν.

Εκμεταλευτηκα την πετρελαικη κριση και χωρις καθυστερηση σου ανεβασα την τιμη στα καυσιμα αισχροκερδοντας εις βαρος σου ενώ ξεχασα να τις κατεβασω όταν περασε η κριση.

Σου στερησα τα δελτια κοινωνικου τουρισμου γιατι μπορω να αποκρυπτω εισοδηματα και να εμφανιζομαι σαν δικαιουχος.

Πηρα επιδοματα και επιδοτησεις με πλασματικα στοιχεια και τωρα φωναζω να φερουν πισω τα κλεμενα

Σηκωσα κοματικες σημαιες ενιωθα δεος όταν με κερναγε και με χαιρετουσε ο βουλευτης στο καφενειο,ψηφιζα για ιδιοτελεις σκοπους ξερογλυφομουν στα πολιτικα γραφεια για να εχω έναν ανθρωπο για τις δουλειες μου και τωρα απαιτω να παει φυλακη.

Έδωσα φακελακι σε γιατρο για να σε παρακαψω στη λιστα και να σωθώ εις βαρος σου.

Λάδωσα το μηχανικο της πολεοδομιας να κανει τα στραβα ματια μεχρι να σηκώσω το αυθαιρετο σε δασικη εκταση και μετα πηγα στο συνταγμα σε καντηλοφορια να κλαψω για τα δαση που καηκαν.

Εψαξα και βρήκα γνωστο στην εφορια να γλιτώσω το προστιμο που μου επιβλήθηκε για φορολογικες παραβασεις και μετα παραπονέθηκα για τη διαπλοκη.

Προειδοποίησα με φωτεινο σινιαλο παραβατες οδηγους για υπαρξη τροχονομικου μπλοκου και μετα διαμαρτηρηθηκα γιατι η τροχαια δεν τους γραφει.

Πεταξα το αδειο πακετο τσιγαρων απ το αυτοκινητο και μετα θυμωσα με την αμελεια των αρχων να καθαρισουν τα φρεατια και να πλημυρίσει η γειτονιά μου.

Σε εμποδισα να περπατησεις ελευθερα στο πεζοδρομιο γιατι αφησα το αυτοκινητο, μιας και πεταχτηκα για δυο λεπτα σε μια δουλεια.

Τα εβαλα με τους αλλοδαπους που μολυνουν την χωρα μου ενώ τους εκμεταλλεύτηκα για φτηνή και ανασφαλιστη εργασια

Εβγαλα το σκυλο βολτα δηλώνοντας τη ζωωοφιλια μου αλλα ξεχναω να μαζεψω τα περιτωματα του υπονομευοντας την υγεια σου .

Εμπιστεύτηκα τους δημοσιογραφους, τους θεωρησα αυθεντιες,τους αφησα να με καθοδηγησουν…με μπερδεψαν με αλλοτριώσαν.

Μου ειπανε πως οι γερμανοι συντακτες του Spiegel είναι ανθελληνες ενώ ειδα την ιδια μερα οπαδους των δυο μεγαλων ομαδω να μη σέβονται την ανακρουση του εθνικου υμνου.

Μου ειπανε πως ξενοι ετοιμαζονται να αγορασουν νησια μας και ειδα ελληνες να καταπατουν την ακτογραμμη φτιαχοντας ιδιωτικα λιμανια και να μου ζητουν χρηματα ώστε να μου επιτρεψουν το μπανιο.

Μου ειπανε πως τα σταδια των ολυμπιακων αγωνων φτιαχτήκαν για μενα και θα μεινουν σε μενα και ειδα να δινονται στην οικονομικη ελιτ και στις αθλητικες εταιρίες.

Μου ειπανε πως ο διαγωνισμος τραγουδιου της eurovision είναι εθνικη υποθεση ενώ ειδα πως είναι ένας θιασος που τρεφει το life style με χρηματα φορολογουμενων.

Μου ειπανε πως η επενδυση του χρηματιστηριου εχει εγγυημένες αποδοσεις και οι προβλεψεις είναι αισιοδοξες και ειδα μια καλοστημενη κομπινα με την ομηρια χιλιαδων μικρο επενδυτων.

Μου ειπανε πως μετα τις κραυγες των ζωντανων συνδεσεων υστερα από μαγαλες τραγωδιες και καταστροφες το μαχαιρι θα φτασει στο κοκαλο και ότι θα παρακολουθουν την υποθεση και ειδα νατην συγκαλύπτουν και να την ξεχνουν.(σαμινα σεισμοι πυρκαγιες χρηματιστηριο)

Μου ειπανε πως οι δημοσιογραφοι είναι οι ελεγκτες της εξουσιας και προστατες των αδυνατων και ειδα να γίνονται εκδοτες,κομιστες και διαπλεκομενοι με το κεφαλαιο και τη εξουσια.

Μπερδευομαι ρε γαμωτο δυσκολευομαι να καταλαβω.Η σύγχυση μεγαλη...!

Ενώ ηξερα πως τα τανκς που κατεβηκαν στους δρομους και κατελυσαν την δημοκρατια αυτό ζημιωσε τη χωρα μου,ειδα πως οι αγροτες μπορουν να κλεινουν τους δρομους,οι λιμενεργατες τα λιμανια γιατι τα αιτηματα των συντεχνιων είναι πιο πανω απ τα δικα μου δικαιωματα.

Ενώ ηξερα πως η αριστερα είναι προοδευτικο κινημα ειδα ότι αποτελει τροχοπεδη σε κάθε μεταρυθμιση.

Ενω ηξερα πως η δεξια είναι πατριωτικο κομα ειδα να σαμποταρει τους θεσμους και να διαβρωνει τις αξιες και το νομιμο να γινετε ηθικο

Ενώ ηξερα πως σοσιαλισμος είναι αναδιανομη εισοδηματος και κοινωνικη δικαιοσυνη ειδα πλουτισμο ημετερων,σκανδαλα,και κοινωνικη ανισοτητα.

Ενώ ηξερα πως ο εθνικιστης θεωρει την πατριδα του υπερ ανω ολων,ειδα να φορα τη ναζιστικη μποτα και τον αγκυλωτο σταυρο που το 41 εισεβαλε στη πατριδα του και σκοτωσε ελληνες.

Ενώ ηξερα πως ο αναρχικος είναι φορεας επαναστατικων ιδεων και εναντιωνεται στο συστημα,ειδα να πηγαινει στις καταληψεις με ταξί,να ντυνεται με γνωστες φιρμες πολυεθνικων,και να επικαλειτε το ιδιο το συστημα που θελει να ανατρεψει.

Ενώ ηξερα πως ο συνδικαλιστης είναι προαγωγός τον δικαιωματων των εργαζομενων και ακαμπτος υπερασπιστης,ειδα να γινεται βουλευτης και να διαπλεκεται στα γραναζια της εργοδοσιας.

Ενώ ηξερα πως τα κοματα είναι στυλοβατες της δημοκρατιας ειδα να αυθαιρετουν να εμφανιζονται σαν συμμοριες και να καπηλεύονται τους θεσμους.

Και τοτε εχασα τελειως τον ελεγχο..

Ενώ ηξερα πώς είναι να φερεσαι σαν πολιτης και σαν ανθρωπος εχοντας υποχρεωσεις και δικαιωματα προτιμησα να φερθω σαν καταναλωτης και χουλιγκανος.

Ενώ οι καλυτεροι μου φιλοι είναι παναθηναικοι πηγα στο καραισκακη να τους βρισω τη μανα και να τους πεταξω φωτοβολιδες γιατι η χαρα της νικης είναι μονο δικο μου προνομιο.

Ενώ ελεγα πως οι πολιτικοι είναι εντολοδοχοι ξενων συμφεροντων και υπηρετουν οικονομικους παραγοντες,με φανατισμο τους υποστηριζα στις εκλογες δινοντας τους μια ακομη ευκαιρια…και καπως ετσι εφτασα να ζω το ψέμα μου συμπολιτες…

Επιδοθηκα σε ασταματητη καταναλωση προκειμενου να βρω ταυτοτητα

Υποτιμησα τη σημασια της παιδειας και των αξιων και προτιμησα να μιμηθω το life style της τηλεορασης.

Ταυτισα την ευτυχια με το τριημερο στην αραχωβα και το 4Χ4 τζιπ.

Η αυταπατη της παντοδυναμιας μου ενισχυθηκε με την πιστωτικη καρτα.. μπορουσα να αποκτησω περισσοτερα από οσα δικαιουμαι.

Χωρις εγκρατεια ζητησα να δανειστω για να απολαυσω αγαθα που εβλεπα να απολαμβανουν οι πλουσιοι και ηθελα να τους μοιασω.

Εγκατελειψα το χωριο μου για να γινω υπαλληλος των 700 ευρω.

Αφησα την ποιοτητα ζωης στην υπαιθρο για να ζησω σε ένα δυαρακι στη κυψελη.

Περιφρονησα τα πανηγυρια στην επαρχια γιατι στα μπουζουκια πια γινεται η επιδειξη και το νυφοπαζαρο.

Ενιωθα σπουδαιος αν τη δευτερα το πρωι μιλουσα στη δουλεια για το διημερο που περασα στα χιονια η τη κρεπαλη στα μπουζουκια.

Χρεοκοπησα νεοελληνα...γιατι πια δεν ξερω τι είναι σωστο και τι λαθος,τι είναι δικαιο και τι αδικο.ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ..δε θα λυτρωθώ απ τα spreads ουτε απ τους οικους αξιολογησης..

Για να σηκωθω ξανα χρειαζεται περισυλλογη συγκεντρωση και αυτοκριτικη χρειαζεται εσωτερικη επανασταση.

Ηρθε ο καιρος να αλλαξω ,γιατι αν δε το κανω η νεα γενια από λαμογια παραμονευει να παρει τη θεση των απερχομενων και το νέο κυμα σκανδαλων που θα παραξει ξανα το συστημα θα με βρει παλι να σκουζω σα βικτωριανη παρθενα..’’κλειστε τους ολους φυλακη΄΄!!"

Αναγνώστης

http://troktiko.blogspot.com/2010/05/blog-post_2696.html
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 42
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από giorgos37 Πεμ 6 Μάης 2010 - 9:29

Τα 'χουμε μπλέξει λίγο τα πράγματα μου φαίνεται... Δεν μιλάμε για καταστροφές κτιρίων ή τραυματισμούς, μιλάμε για θανάτους.
Αλλο η ηθική αυτουργία κι άλλο η φυσική. Δεν γίνεται να κάνουμε την πάπια για τους φυσικούς αυτουργούς και να τα φορτώνουμε στους ηθικούς. Είναι εξοργιστικό.

Αλλες οι ευθύνες του Βγενόπουλου, που κράτησε την τράπεζα ανοιχτή, που την είχε χωρίς μέτρα ασφάλειας, που έγραψε στα παλιά του τα παπούτσια τους εργαζόμενούς του, κι άλλες του πατσαβούρη που έλουσε με βενζίνη κλειστό χώρο με κόσμο μέσα και πέταξε μολότοφ.
Αλίμονο αν εργαζόμενοι είναι εν δυνάμει στόχοι δολοφονίας επειδή εργάζονται σε τράπεζα, την οποία δεν προνόησε να κρατήσει κλειστή ο φραγκοφονιάς που την έχει.

Οσοι δεν μπορούν να καταλάβουν τη διαφορά, ας προσπαθήσουν τουλάχιστον να μην προκαλούν το κοινό αίσθημα των υπολοίπων.

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από iason Πεμ 6 Μάης 2010 - 10:09

Θα πω την άποψη μου αλλα πολύ λιτά....
Ιδεολόγοι του κώλου είμαστε όλοι μας....
Προσωπικό συμφέρον πάνω απο όλα....
Μπέσα,τιμή,φιλότιμο,αξιοπρέπεια,δικαιοσύνη ειναι πλέον άγνωστο
για τους " Έλληνες"
Ειμαστε για τον Λούτσο ολοι μας...και οι "επαναστάτες" όλων των αποχρώσεων
ειναι κοινοί μπαχαλάκηδες....
iason
iason
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 3664
Τόπος : ΝΕΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΑ
Ομάδα : Ολυμπ. Βόλου
Ομάδα : Ολυμπιακός Βόλου
Registration date : 04/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από mario4 Πεμ 6 Μάης 2010 - 10:32

Δεν διαφωνούμε αλλά χάνουμε την ουσία με αυτές τις κόντρες.
Και όσοι δεν μπορούν να καταλάβουν ότι κανείς δεν αθωώνει κανέναν
όταν χάνονται άνθρωποι με αυτόν τον τρόπο ας σταματήσουν να προκαλούν.


έτσι κ αλλιώς αυτή η χώρα είναι και ηθικά χρεωκοπημένη.
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από rebels agia marina Πεμ 6 Μάης 2010 - 11:11

ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΛΗΡΩΜΕΝΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΛΗΡΩΜΕΝΟΥΣ ΔΗΘΕΝ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥΣ ΝΑ ΣΠΑΝΕ ΝΑ ΚΑΙΝΕ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΝΟΜΟΣΧΕΔΙΑ!!!!! ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕΤΕ ΖΩΑ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΣΑΤΕ 4 ΑΘΩΕΣ ΨΥΧΕΣ!!!!ΟΥΥΥΥΥΥΥΣΤ!!!!
rebels agia marina
rebels agia marina

Αριθμός μηνυμάτων : 2800
Ηλικία : 40
Ομάδα : Ηλιούπολη
Registration date : 02/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από mario4 Πεμ 6 Μάης 2010 - 11:30

τρεις-νεκροί-από-ασφυξία-σε-τράπεζα-στο-σύνταγμα

Πρόκειται για την Παρασκευή Ζούλια, 35 ετών,
την Αγγελική Παπαθανασοπούλου, 32 ετών
και τον Επαμεινώνδα Τσακάλη, 36 ετών.
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από rebels agia marina Πεμ 6 Μάης 2010 - 11:35

+ ΜΙΑ ΑΘΩΑ ΨΥΧΗ ΜΑΡΙΕ
rebels agia marina
rebels agia marina

Αριθμός μηνυμάτων : 2800
Ηλικία : 40
Ομάδα : Ηλιούπολη
Registration date : 02/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από mario4 Πεμ 6 Μάης 2010 - 12:04

είναι λινκ για την είδηση, δεν ήταν σχόλιο σε σένα! Smile
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από rebels agia marina Πεμ 6 Μάης 2010 - 12:07

ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΝΕΝΑ ΛΙΝΚ ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Icon_biggrin
rebels agia marina
rebels agia marina

Αριθμός μηνυμάτων : 2800
Ηλικία : 40
Ομάδα : Ηλιούπολη
Registration date : 02/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από sellos Πεμ 6 Μάης 2010 - 12:09

τρεις-νεκροί-από-ασφυξία-σε-τράπεζα-στο-σύνταγμα

αμα πατησεις εδω στο ποστ του Μάριου...θα πας αλλου.. Very Happy
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από brewster Πεμ 6 Μάης 2010 - 14:05

zaxos4snakes έγραψε:brewster λες που ειναι οι λαληστατοι του φορουμ?ειλικρινα πρεπει να εχεις
αχερα στη κεφαλη σου μεσα αλλιως δεν εξηγουνται αυτα που λες.τεσπα.
ψαχνετε τους ηθικους αυτουργους του σημερινου εγκ΄ληματος και της
καταντιας που εχει φτασει η ελλαδα?ζητηστε απο τους εισαγγελεις των τελευταιων
15 χρονων να ανοιξουν τα συρταρια τους.να πανε φυλακη ολοι οι ενοχοι
και ηθκοι αυτουργοι ολων των εγκληματων και δεσμευση των περιουσιων
τους και των συγγενικων τους προσωπων για να βγει η χωρα απο το
οικονομικο αδιεξοδο.IT'S SO SMPLE!απλα δεν θελουν να το κανουν.δεν πειραζει.
οταν θα δουν τη βουλη να καιγεται και να ναι και αυτοι μεσα ισως αρχιζουν να
αλλαζουν μυαλα σιγα σιγα...
οσο για τα αλλα brewster εσυ και οι ομοιδεατες σου αφηστε τα αυτα...

υγ: https://www.youtube.com/watch?v=hkQ4YsRlFxI&feature=player_embedded
η προβοκατσια ακροδεξιας και αστυνομιας παει συννεφο νομιζω ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Icon_rolleyes



οταν θες να πεις κατι πεστο κ μην αερολογεις με χαρακτηρισμους που δεν εχουν καμμια σχεση με το αντικειμενο απλα για εντυπωσεις.
κ επειδη μαλλον δεν καταλαβαινεις κια πολλα θα στο πω στην γλωσσα σου για να το καταλαβεις.
προσεχε γιατι η πολυ μ....... σε εχει πειραξει στον εγκεφαλο.


ΕΕΕΕΕΕΕ
Ιασων
brewster
brewster

Αριθμός μηνυμάτων : 960
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ
Registration date : 08/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από PasGiannina Πεμ 6 Μάης 2010 - 14:13

Bλέπω στην 5η σελίδα να κλειδώνει το topic, ίσως και νωρίτερα.....
Εδώ δεν τα βρίσκουν οι τριακόσιοι, εδώ δεν τα βρίσκουμε μέσα σε μία οικογένεια με τέσσερα η'' πέντε άτομα, εδώ δεν τα βρίσκουν δύο που τελικά χωρίζουν.....εδώ μέσα που είμαστε χίλιοι τετρακόσιοι θα τα βρούμε?

Μη την συνεχίσετε σε αυτό το στυλ την κουβέντα....παρακαλώ πολύ!!!!
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από sellos Πεμ 6 Μάης 2010 - 14:20

ναι ρε παιδια...δεν υπαρχει λογος για χαρακτηρισμους και προσωπικες
αναφορες..
ο καθενας μπορει να βρει ωραιο τροπο να πει αυτο που θελει...

κι αλλωστε το προβλημα μας δεν θα επρεπε να ειναι ο διπλανος,αλλα..ο απο πανω..
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ

Δημοσίευση από zaxos4snakes Πεμ 6 Μάης 2010 - 14:31

να σου απαντησω και εγω στη γλωσσα σου λοιπον.αρχισε να ριχνεις ΠΟΛΥ  ΗΣΥΧΙΑ - Σελίδα 2 62778
που και που να φευγουνε τα χοντραδια γιατι δε σε βλεπω καλα.εξαλλου
οι μεγαλυτεροι μαλακες ειναι αυτοι που δε ριχνουν μαλακια
και οι μεγαλυτερες πουτανες ειναι αυτες που δεν πληρωνονται.γνωστα αυτα
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 42
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης