Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

[21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0

+8
duhan
PasGiannina
Betafans
Michael
manos-rodos
titormos_nikaia_g6
PASantreas
sellos
12 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

[21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0

Δημοσίευση από sellos Σαβ 6 Φεβ 2010 - 20:50

Είναι σαφώς υπερβολικο το δημοσιευμα,βεβαια μεσα γραφει για την ισοπαλία
ως το πιο δίκαιο αποτέλεσμα,κατι το οπόιο μάλλον δεν απεχει και πολυ απο'την πραγματικότητα..

Κατα τα άλλα, Γιαννιώτικο ειναι το site απευθύνεται σε συγκεκριμένο κοινό.. Smile
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0

Δημοσίευση από sellos Σαβ 6 Φεβ 2010 - 21:27

Η ισοπαλία θα ήταν πιο δίκαιο αποτέλεσμα είπε στη συνέντευξη Τύπου ο προπονητής του ΠΑΣ Νίκος Αναστόπουλος που υπογράμμισε: «Σύμφωνα με τις ευκαιρίες που κάναμε, το πιο δίκαιο αποτέλεσμα θα ήταν η ισοπαλία.



Η Καβάλα έκανε ουσιαστικά μια φάση και κατάφερε να κερδίσει το παιχνίδι. Είμαι ευχαριστημένος από την διάθεση που έδειξαν στο παιχνίδι οι παίκτες μου. Κοιτάμε κάθε παιχνίδι ξεχωριστά και στο επόμενο παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ θα προσπαθήσουμε να διορθώσουμε τα όποια λάθη κάναμε για να φτάσουμε στη νίκη».

Ντε Μος: Δύσκολες συνθήκες στο παιχνίδι

Από την άλλη πλευρά ο προπονητής της Καβάλας Ντε Μος δήλωσε: «Στις λίγες μέρες που έχω στην ομάδα έχω καταφέρει να αλλάξω μερικά πράγματα και να περάσω όσο γίνεται τη δική μου φιλοσοφία. Είναι δύσκολο σε τόσο κακό αγωνιστικό χώρο να παιχτεί καλό ποδόσφαιρο. Κι αν θυμάμαι καλά είναι η δεύτερη φορά στην καριέρα μου που κρύωσα τόσο πολύ σε παιχνίδι. Η Καβάλα προσπάθησε κατά διαστήματα να παίξει καλό ποδόσφαιρο, αλλά ήταν δύσκολο σ’ αυτές τις συνθήκες».
gianninasports.gr
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0

Δημοσίευση από PasGiannina Σαβ 6 Φεβ 2010 - 21:55

Μοιρασμένος ο αγώνας τόσο στα ημίχρονα όπου η Καβάλα είχε το πρώτο και ο ΠΑΣ το δεύτερο, όσο και στις ευκαιρίες, με την μία από αυτές να καταλήγει έστω και με αυτογκόλ στα δίχτυα γράφοντας και το τελικό σκορ 1-0.
Βαρύς ο αγωνιστικός χώρος που δεν προσφέρονταν για καλό ποδόσφαιρο.
Την διαιτησία την είδα μέτρια. Θα ήταν καλή αν δεν γίνονταν τα λίγα λάθη και για τις δύο ομάδες.
Για να είμαι ειλικρινής δεν κατάλαβα πόσο κόσμο είχε στο γήπεδο, 2000 ήταν, 3000 ήταν, δεν ξέρω....
Γιαννιώτες υπήρξαν στο γήπεδο και στην ευθεία, εκ των οι 60 περίπου στο ημίχρονο μεταφέρθηκαν στο πέταλο για μη ύπαρξη επεισοδίων.
Κάνανε και κερκίδα η οποία μάλιστα ακούστηκε....καλή φάση....
Ο καιρός χάλια, αγάλλιασαν κρύο άπαντες όσοι βρέθηκαν στο ''ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ''.
Πιστεύω πως η ισοπαλία θα ήταν το πιο δίκαιο αποτέλεσμα.
Τέλος πάντων, κάπως έτσι είναι το ποδόσφαιρο....έχουμε δει και χειρότερα, δηλαδή να παίζεις καλύτερα και να χάνεις.
Συγχαρητήρια στην ομάδα της Καβάλας για την νίκη με τους τρεις βαθμούς, έστω και με ένα γκολ αυτογκολ.
Για την ομάδα μου εύχομαι καλή συνέχεια!
Πιστεύω πως δεν θα έχει πρόβλημα στο τέλος!

Καλή επιστροφή στους Γιαννιώτες φίλους!
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0

Δημοσίευση από Betafans Κυρ 7 Φεβ 2010 - 1:25

Κι αν θυμάμαι καλά είναι η δεύτερη φορά στην καριέρα μου που κρύωσα τόσο πολύ σε παιχνίδι.

Απο την συνεντευξη τυπου μετα το παιχνιδι. Αρα φανταστειτε τι καιρο ειχε...Ανθρωπος που για χρονια ηταν προπονητης σε ομαδες απο πολυ πιο βορειες περιοχες (Βελγιο, Ολλανδια). 1.347 εισιτηρια στο χθεσινο ματς. Αρκετα αν αναλογιστει κανεις τις κακιστες καιρικες συνθηκες, ειδικα σε μια πολη που δεν ειμαστε και συνηθισμενοι σε τοσο ισχυρους ανεμους και κρυο. Ζεστη σχετικα η κερκιδα με παλμο. Ελπιζω και στο επομενο εντος ο Ψωμιαδης να κρατησει τις ιδιες τιμες και με το ιδιο προμοσιον θα εχουμε παρα πολυ κοσμο στο γηπεδο σιγουρα.

Οσον αφορα τον ΠΑΣ, ηταν μια απο τις καλες ομαδες που περασε απο την Καβαλα και θα μπορουσε να παρει βαθμους εν αντιθεση με αλλους οπως ο Αστερας που με μολις 1 τελικη προσπαθεια νικησε 0-1. Εχετε καλυτερη ομαδα και απο τον Λεβαδειακο και απο τον Ηρακλη που περασαν απο Καβαλα. Θα μεινετε πιστευω.
Betafans
Betafans
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 4548
Ομάδα : Καβάλα
Ομάδα : Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑ
Registration date : 28/10/2008

https://bethniki.catsboard.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0

Δημοσίευση από duhan Κυρ 7 Φεβ 2010 - 1:46

PasGiannina έγραψε:Για να είμαι ειλικρινής δεν κατάλαβα πόσο κόσμο είχε στο γήπεδο, 2000 ήταν, 3000 ήταν, δεν ξέρω....

Εγω ομως καταλαβα!! Γυρω στους 1500 στην αρχη και 3000-3500 απο το Β ημιχρονο και μετα.
Τσαμπατζηδες οι Καβαλιωτες [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Icon_biggrin [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Icon_razz
duhan
duhan

Αριθμός μηνυμάτων : 1112
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 29/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0

Δημοσίευση από PasGiannina Κυρ 7 Φεβ 2010 - 3:48

Και μία οπαδική άποψη από οργανωμένους που βρέθηκαν στην Καβάλα και στο ''ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ'':
http://www.bluevayeros.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=1529:-1-0-&catid=13


Υ.Γ. Δεν σας το έγραψα από χθες, αν και το ήξερα.
Λόγω της απαγόρευσης της μετακίνησης οπαδών και γνωρίζοντας πως θα υπάρξουν έλεγχοι από την αστυνομία, πήγαμε στην Καβάλα όχι οργανωμένα με λεοφωρεία αλλά με αρκετά Ι.Χ. αυτοκίνητα, εννοείται χωρίς διακριτικά της ομάδας μας.
Μέχρι και τις ώρες που θα ταξιδέψουμε είχαμε τακτοποιημένες, με ενημερώσεις από προπομπούς κλπ.
Στους δε ελέγχους από την αστυνομία, λέγαμε πως πάμε σε γάμο και δείχναμε και το προσκλητήριο γάμου που θα δείτε στην παραπάνω ιστοσελίδα.
Εννοείται πως ο γάμος ήταν ''μαιμού'' και δεν υπήρχε, όπως εννοείται πως τα προσκλητήρια ήταν κανονικότατα και τυπωμένα σε πολυτελέστατο χαρτί..... [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Icon_biggrin
Στον επόμενο εκτός, αν θα ισχύει η απαγόρευση ακόμη, έχουμε άλλο έτοιμο σχέδιο...... [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Icon_biggrin [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Icon_wink
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0

Δημοσίευση από aoktshs777 Κυρ 7 Φεβ 2010 - 11:56

Λαθος που δεν μπηκαν οι οπαδοι τους πας σε δικια τους κερκιδα οπως εγινε στο β ημιχρονο... Δεν υπηρχαν αυτα τα μικρα σκηνικα.... Ειμαι υπερ των μετακινησεων αλλα βαλτε τους σε μια κερκιδα ρε παιδια δεν θα γινει τιποτα... Εχουμε αποδειξη οτι ειμαστε φιλοξενοι οπαδοι.... Και δεν εχουμε προβλημα με αυτα... Απλα καποιους τους πειραξε οτι φωναζανε συνθηματα μεσα στην κερκιδα μας αυτο ειναι ολο.... Μπραβο σε οσους ηρθανε [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Icon_wink

Καλη συνεχεια [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Icon_smile
aoktshs777
aoktshs777

Αριθμός μηνυμάτων : 1606
Ηλικία : 32
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ...Η ΓΑΛΑΖΙΑ ΠΟΛΗ!!!
Ομάδα : Καβάλα
Ομάδα : Ελαφρά Ταξιαρχία του Βορρά
Registration date : 06/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0

Δημοσίευση από Betafans Κυρ 7 Φεβ 2010 - 12:25

Καλος ο διαιτητης σε καμια περιπτωση παντος αν και βασικα θα ελεγα οι βοηθοι οι οποιοι κοψαν πολλες φασεις με ανυπαρκτα οφ-σαιτ, ειδικα το ενα απο το πεταλο φαινοταν οτι δεν ειναι (και οντως δεν ηταν τελικα) που εβγαινε ο Σουλτανιδης μονος με τον Ελευθεροπουλο. Εκοψαν 2 τετ-α-τετ εμας και 1 τον ΠΑΣ...Για τα πανηγυρια ηταν οχι καλος.
Betafans
Betafans
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 4548
Ομάδα : Καβάλα
Ομάδα : Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑ
Registration date : 28/10/2008

https://bethniki.catsboard.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0

Δημοσίευση από mario4 Κυρ 7 Φεβ 2010 - 13:24

PasGiannina έγραψε:
Στους δε ελέγχους από την αστυνομία, λέγαμε πως πάμε σε γάμο και δείχναμε και το προσκλητήριο γάμου που θα δείτε στην παραπάνω ιστοσελίδα.

ωραίοι τζέδες. :lol:
Αλλά εμείς δεν θα μπορούσαμε να κάνουμε τέτοιο στρατήγημα!
Έτσι και λέγαμε ότι πάμε για γάμο οι μπάτσοι θα φωνάζανε τις ειδικές δυνάμεις,
να βγάλουν τα καθίσματα για να βρουν τα όπλα.. :P
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0

Δημοσίευση από PasGiannina Κυρ 7 Φεβ 2010 - 14:42

Χαχαχαχαχαχα
Καλό κι αυτό!!!!!!
Θα είσασταν ντυμένοι κυνηγοί, στα τρέιλορ τα σκυλιά και θα λέγατε πως πάτε για κυνήγι... [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Icon_biggrin
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0

Δημοσίευση από ???????? Κυρ 7 Φεβ 2010 - 15:19

ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ''ΟΠΑΔΩΝ'' ΤΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΗΤΑΝ ΦΟΒΕΡΑ....4 ΦΩΝΑΞΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ 3 ΗΤΑΝ''ΕΚΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗ Β' ΕΘΝΙΚΗ''ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΕΝΤΑΣΗ ΣΤΟ ΚΑΘΕΝΑ....

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0

Δημοσίευση από hris Κυρ 7 Φεβ 2010 - 16:14

ελα ενταξει μην το παιρνης και τις μετρητοις πιο πολυ για καζο το ελεγαν
αν ρωτησεις μεμονομενα κανεις καβαλιωτης δεν θελη να πεση ο ΠΑΣ και κατα την γνωμη μου σιγουρα δεν θα κινδυνευση.εχει καλη ομαδα

hris

Αριθμός μηνυμάτων : 164
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ
Ομάδα : Καβάλα
Registration date : 08/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0

Δημοσίευση από sellos Κυρ 7 Φεβ 2010 - 18:20

Το ματς Καβάλας-ΠΑΣ Γιάννινα με αριθμούς


Ισορροπία ανάμεσα στις δύο ομάδες δείχνουν τα νούμερα της στατιστικής, αν και από πλευράς ΠΑΣ Γιάννινα υπάρχει μια σαφέστατη υπεροχή στις τελικές προσπάθειες, γεγονός που επιβεβαιώνει ότι τουλάχιστον η ισοπαλία θα ήταν δικαιότερο αποτέλεσμα. Κυριαρχία στους «αιθέρες» δείχνει το 0-4 στις κεφαλιές, την οποία δυστυχώς δεν κατάφεραν να εκμεταλλευτούν οι παίκτες του Νίκου Αναστόπουλου. Αξιοσημείωτο στα στατιστικά είναι τα πάρα πολλά λάθη που έκανε ο ΠΑΣ Γιάννινα, "σπάζοντας" το φράγμα των 60! Αναλυτικά:


1 Καβάλα-ΠΑΣ Γιάννινα 0

2 Σουτ εντός περιοχής 1

3 Σουτ εκτός περιοχής 4

0 Κεφαλιές 4

4 Αποκρούσεις 4

14 Επεμβάσεις 13

20 Κλεψίματα 16

19 Φάουλ 16

9 Οφσάιντ 4

4 Κόρνερ 5

48 Λάθη 61

5 / 15 Γεμίσματα 5 / 16

1 Διεισδύσεις 1


super-fm.gr
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0

Δημοσίευση από ???????? Κυρ 7 Φεβ 2010 - 22:25

ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 2ΠΛΟ

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Empty Απ: [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0

Δημοσίευση από Stef-Pierikos Δευ 8 Φεβ 2010 - 16:23

Kι εγω το περιμενα αυτο το αποτελεσμα και δικαιωθηκα... [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Icon_rolleyes

Ρε τί εχουμε παθει... [21η] ΚΑΒΑΛΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-0 - Σελίδα 2 Icon_pirat
Stef-Pierikos
Stef-Pierikos
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Τόπος : Kaτερίνη: Η μελανόλευκη πόλη !
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
GATE-5
www.sop-pierikos.gr/forum
Registration date : 19/11/2008

http://WWW.SOP-PIERIKOS.GR

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης