Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

+9
_KALOGREZA
katakoyzinos1973
aoktshs777
mario4
PASantreas
ONLY PERISTERI
palios-4
giorgos37
sellos
13 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΓΩΝΑ

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 I_vote_lcap29%[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 I_vote_rcap 29% 
[ 5 ]
[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 I_vote_lcap29%[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 I_vote_rcap 29% 
[ 5 ]
[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 I_vote_lcap41%[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 I_vote_rcap 41% 
[ 7 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 17
 
 

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από sellos Πεμ 26 Νοε 2009 - 16:23

Χωρίς τον Ντάσιο ο ΠΑΣ Γιάννινα στο Περιστέρι

Το ευχάριστο για τον τεχνικό Γεώργιο Παράσχο είναι ότι είδε τον Ίβιτσα Μαϊστόροβιτς να βγάζει με επιτυχία όλο το πρόγραμμα της προπόνησης, ενώ αντίθετα ο αρχηγός της ομάδας μας Γεώργιος Ντάσιος δεν έχει ξεπεράσει το πρόβλημα τραυματισμού(θλάση - μυϊκή κάκωση),ακολουθεί θεραπευτική αγωγή και η συμμετοχή του στον αγώνα με τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΑΘΗΝΩΝ κρίνεται εξαιρετικά δύσκολη. Δημήτριος Σιαλμάς και Λάμπρος Βαγγελής συνεχίζουν την θεραπεία και δεν υπολογίζονται από τον Γεώργιο Παράσχο για την αναμέτρηση του Περιστερίου.

http://www.gianninasports.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=338:2009-11-26-12-56-28&catid=1:2009-09-30-23-35-51&Itemid=2
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από katakoyzinos1973 Πεμ 26 Νοε 2009 - 16:39

sellos έγραψε:Χωρίς τον Ντάσιο ο ΠΑΣ Γιάννινα στο Περιστέρι

Το ευχάριστο για τον τεχνικό Γεώργιο Παράσχο είναι ότι είδε τον Ίβιτσα Μαϊστόροβιτς να βγάζει με επιτυχία όλο το πρόγραμμα της προπόνησης, ενώ αντίθετα ο αρχηγός της ομάδας μας Γεώργιος Ντάσιος δεν έχει ξεπεράσει το πρόβλημα τραυματισμού(θλάση - μυϊκή κάκωση),ακολουθεί θεραπευτική αγωγή και η συμμετοχή του στον αγώνα με τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΑΘΗΝΩΝ κρίνεται εξαιρετικά δύσκολη. Δημήτριος Σιαλμάς και Λάμπρος Βαγγελής συνεχίζουν την θεραπεία και δεν υπολογίζονται από τον Γεώργιο Παράσχο για την αναμέτρηση του Περιστερίου.

http://www.gianninasports.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=338:2009-11-26-12-56-28&catid=1:2009-09-30-23-35-51&Itemid=2
Πλάκα σου κάνω για το γίδι που σου είπα οκ ???? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Απλός μου λείπουν τα Γιάννενα και οι φίλοι μου εκεί .
katakoyzinos1973
katakoyzinos1973

Αριθμός μηνυμάτων : 422
Τόπος : KAVALA
Ομάδα : Καβάλα
Ομάδα : KAVALA
Registration date : 07/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από sellos Πεμ 26 Νοε 2009 - 17:18

Α,δεν κατάλαβα ότι απευθυνοσουν σε μενα
γι'αυτο δεν απαντησα.. Smile
κανενα προβλημα αδερφε..

Υ.Γ τζεδες,όχι τσέδες... Very Happy
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από _KALOGREZA Πεμ 26 Νοε 2009 - 20:59

katakoyzinos1973 έγραψε:Α ωρέ γίδι θα το πάρετε το ματς .. Οι Τσέδες κάτω δεν κάνουν μία

Δεν κάνουμε μία ε?Α ρε μάκαρε με τη διαιτησία 80-20% υπέρ σου σε κάθε αγώνα θα έπρεπε να έχεις εσύ 12-13 βαθμούς κανονικά και εγώ αν η διαιτησία με έπαιζε 50-50 και είχα την τύχη όχι 80-20 εναντίον μου αλλά έστω 60-40 εναντίον μου δικαιούμουν να έχω 18-19 βαθμούς και όλοι να μίλαγαν για τον 4-5ο ως τώρα ΑΤΡΟΜΗΤΟ και όχι για σένα και τον εργοτέλη(που σίγουρα είναι καλύτερος από καβάλα) άιντε που μου έβγαλες και γλωσσίτσα, τα ξέχασες με ποιο τρόπο με νίκησες στην έδρα σου?Η τη θεωρείς και αυτή τη νίκη δίκαιη???Αντικειμενικοί να είμαστε, ωραία ομαδίτσα έχεις αλλά μη μου βγάζεις καλύτερη την ομάδα σου από τη δικιά μου γιατί θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε από μπάλλα.Εκτός κι αν σε νοιάζει μόνο η βαθμολογία(και όχι η ποιότητα της μπάλλας που παίζουν οι ομάδες).Εγώ όπως έχει αποδειχτεί έχω μάθει τα αποτελέσματα να τα παίρνω συνήθως με κόντρα διαιτησία στο χορτάρι με αίμα και όχι με άλλους τρόπους.Δικαιότατη ωστόσο και σπουδαία ήταν η περσινή σου νίκη(μία από τις πιο εξευτελιστικές ήττες για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ στην ιστορία του) με 5-0 στην έδρα σου.Στην σούπερ κλίκα έχουμε περισσότερους "εχθρούς" από εσένα και το ξέρεις...Αλλά θέλω να σε δω στο β' γύρο όταν θα αρχίσει τα στημένα(ήττες εντός κυρίως)λογικά ο μάκαρος που σας παραμυθιάζει ως τώρα να δω τι θα λες?Κι αν θέλει να τα κονομήσει χοντρά μην αποκλείεις μέχρι και να σας ρίξει.Εμείς(που για άλλους τελείως λόγους πέσαμε, χιλιοειπωμένους και εδώ...) τη χρονιά που πέσαμε στο τέλος του α' γύρου είχαμε 21 βαθμούς και είμαστε 7οι!Στόχος μας τότε η 5η θέση και ο τελικός κυπέλλου(είμαστε ακόμη στους Cool και τελικά περάσαμε στους 4, αποκλειστήκαμε σχετικά καθαρά από τον άρη και πέσαμε με μόλις 7 βαθμούς σε 15 ματς στο β' γύρο παρόλο που ενισχυθήκαμε(ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ, ΠΕΡΟΝΕ, ΤΣΙΓΚΑΣ) ειδικά επιθετικά που δεν είχαμε τίποτα πριν, μέχρι που τελικά μας έριξαν κυρίως τα 4-5 λαμόγια που συνεργάστηκαν εναντίον μας...Εξαιρώ το ματς με τον εργοτέλη στο περιστέρι που ενώ είμαστε 7-8 βαθμούς πάνω από τη ζώνη ξέρουμε τι έγινε και χάσαμε, προηγούμενοι 1-0 στο ημίχρονο...Αν διαφωνείς εδώ είμαι να τα πούμε αλλά με επιχειρήματα, όχι τυφλό οπαδιλίκι... Wink
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από palios-4 Πεμ 26 Νοε 2009 - 22:20

Ρε sellos συγκινηθηκα μονο που διαβασα για το 75-76 αλλα το λινκ δεν μου βγαζει τιποτα ,για κοιταξε το παλι υπαρχει αυτος ο αγωνας, απιστευτο;
Να πω και γω λιγα για αυτη την χρονια.Ηταν η καλυτερη στην ιστορια του Ατρομητου προ της ελευσης Σπανου,την χρονια αυτη κερδισαμε τον πρωταθλητη ΠΑΟΚ στην τουμπα την προτελευταια αγωνιστικη και ειχαμε στην ομαδα μας παικταραδες οπως ο μεγαλος Εσπινοζα και ο θρυλικος Ντεμελο που μετα τον Παο αγωνιστηκε στον Ατρομητο.Και κατι για τους φιλους Αγρινιωτες,η χρονια αυτη στιγματιστηκε απο το περιστατικο με τον διαιτητη Ραμμο στο ματς Παναιτωλικος-ΠΑΟΚ οταν δεχθηκε επιθεση απο οπαδους των γηπεδουχων και ενας απο αυτους του δαγκωσε και του εκοψε το αυτι.
palios-4
palios-4

Αριθμός μηνυμάτων : 3886
Ηλικία : 58
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Ομάδα : Ατρόμητος
Ομάδα : ΑΤΡΟΜΗΤΑΡΑ
Registration date : 30/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από Michael Πεμ 26 Νοε 2009 - 22:50

Παλιέ μιλάς για αυτό το παιχνίδι...
http://www.ert-archives.gr/V3/public/pop-view.aspx?tid=9881&tsz=0&act=mMainView
Εάν δεν σου ανοίξει ξαναπροσπάθησε αργότερα, έχει προβλήματα η όλη ιστορία αλλά ανοίγει κάποια στιγμή.
Και για ήχο..... μην περιμένεις, με κινηματογραφική κάμερα και φίλμ τότε...
Michael
Michael
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 10995
Ηλικία : 52
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : Εθνικάρα
Registration date : 05/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από palios-4 Πεμ 26 Νοε 2009 - 23:21

Φοβερο στην Τουμπα το 1-2 ε;
Για κοιτα και για το Ατρομητος-ΠΑΣ 3-0.
palios-4
palios-4

Αριθμός μηνυμάτων : 3886
Ηλικία : 58
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Ομάδα : Ατρόμητος
Ομάδα : ΑΤΡΟΜΗΤΑΡΑ
Registration date : 30/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από Michael Πεμ 26 Νοε 2009 - 23:23

Michael
Michael
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 10995
Ηλικία : 52
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : Εθνικάρα
Registration date : 05/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από palios-4 Πεμ 26 Νοε 2009 - 23:26

Πω πω ρε σαν τα τσαμπια κρεμεται ο κοσμος.
palios-4
palios-4

Αριθμός μηνυμάτων : 3886
Ηλικία : 58
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Ομάδα : Ατρόμητος
Ομάδα : ΑΤΡΟΜΗΤΑΡΑ
Registration date : 30/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από PasGiannina Πεμ 26 Νοε 2009 - 23:35

Θέλω στον μεθαυριανό αγώνα να ξανανοιώσω όπως πέρυσι....
Να κάνω και να απολαύσω κερκίδα, χωρίς να βρίσω, χωρίς να βριστώ, χωρίς το παραμικρό...
Να είμαστε οι φίλαθλοι των δύο ομάδων μαζί έξω από το γήπεδο και την θύρα εισόδου μας, κάνοντας τους αστυνομικούς να απορούν και να νοιώθουν τελείως άχρηστοι......
Όσο για τον αγώνα?
Θέλω με σωστή διαιτησία ο καλύτερος να κερδίσει.....!
Απλά.......

**Αντίφα, έχω ψιλοαρρωστήσει....κτυπάω κάτι σαραντάρια στο θερμόμετρο, άστα να πάνε......
Ήδη πέρασαν δύο μέρες και σήμερα στην τρίτη είμαι λίγο καλύτερα......
Ελπίζω να αναρρώσω πλήρως και να είμαι κάτω για να τα πούμε και από κοντά......
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από palios-4 Παρ 27 Νοε 2009 - 0:05

Και μια αφιερωση στον Μιχαλη απο την χρονια 75-76.
Βροχερη μερα στο Περιστερι Ατρομητος-Εθνικος και το γηπεδο τιγκα και φυσικα σε καποιες θυρες ο κοσμος αναμικτος.Στην σημερινη θυρα 2 με το γκολ του Εθνικου ξεσπαει ομπρελοπολεμος και κατεβαινει ενα λεφουσι κουτρουβαλωντας τις κερκιδες,με παιρνουν σβαρνα μεχρι το καγκελο και κρατιεμαι τελευταια στιγμη.Τελικο αποτελεσμα 1-1.
palios-4
palios-4

Αριθμός μηνυμάτων : 3886
Ηλικία : 58
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Ομάδα : Ατρόμητος
Ομάδα : ΑΤΡΟΜΗΤΑΡΑ
Registration date : 30/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από Michael Παρ 27 Νοε 2009 - 0:20

Ε, άμα σου πω ότι ήμουνα μέσα, 4 χρονών με είχε πάρει ο σχωρεμένος ο νονός μου στο γήπεδο...
Είχα τρομάξει και έφαγε κατσάδα ο νονός μου από την γυναίκα του που με πήγε σε ντέρμπυ...
Πρέπει να είχε πέσει πολύ ξύλο τότε...
Δεν θυμάμαι τίποτα, μόνο την κατσάδα... :lol:
Α ρε, από μικρός στα βάσανα...
Που με τρέχανε...
Michael
Michael
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 10995
Ηλικία : 52
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : Εθνικάρα
Registration date : 05/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από _KALOGREZA Παρ 27 Νοε 2009 - 1:20

lol! Έ ρε εποχές που δεν προλάβαμε οι νεότεροι... Με ανάμικτο κόσμο, με 10.000 κόσμο στο γήπεδό μας και σε πολλά άλλα γήπεδα που τώρα τα βλέπεις άδεια ή κάνεις πάρτι όταν μισογεμίζουν...Άλλο είδος ξύλου και τσακωμών επίσης...με μπέσα όχι σα τα σημερινά, αλλά και πιο πολύ μαγκιά γνήσια από τον κόσμο τότε...Γεια σου ρε μιχαλάρα καμικάζι από το προνήπιο!!! :lol: Παντόφλα μετά ο νονός ε που σε έμπλεξε σε τέτοιο πανικό?Από τα πρώτα σου παιχνίδια ήταν?Έτσι και εγώ πάντως πόσο πολύ χαίρομαι όταν βλέπω τα μικρά παιδάκια από 4-7 ετών που ίσα ίσα που καταλαβαίνουν τι γίνεται και κάνουν σαν τρελά(πολλές φορές χωρίς λόγο...), μπορεί να χάσω λεπτά αγώνα για να τα χαζεύω και να γελάω με τις αντιδράσεις τους!
Θόδωρα σε περιμένω στο περιστέρι και πιστεύω και φέτος να ζήσουμε όμορφες στιγμές όλοι!Θα φέρεις και την κορούλα με τη θεική μπλούζα που γράφει για τους στόχους του ΠΑΣ τα επόμενα χρόνια? Wink Θα αναγκαστούν να τα δείξουν και στη τηλεόραση επιτέλους όχι όπως πέρσι που είπαν κάτι για 5-10 δευτερόλεπτα...Μακάρι από τα 2 φετινά(ξέχωρα βάζω το κύπελλο) ματς να φύγουμε στο τέλος όλοι ευχαριστημένοι όπως πέρσι και να πετύχουμε τους στόχους μας ώστε και του χρόνου να τους κάτουμε ξανά στο λαιμό, διότι οι ομάδες μας και οι οπαδοί μας ομορφαίνουν τις κερκίδες των ελληνικών γηπέδων, τιμή τους κάνουμε λέμεεεε!!!
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από Michael Παρ 27 Νοε 2009 - 1:31

Με έπαιρναν σε πολλά παιχνίδια, και πιο μικρό, και μακρινά, εκτός έδρας και εκτός Αθήνας.
Δεν θυμάμαι πολλά, εικόνες μόνο...
Μου τα έλεγαν πιο μετά...
Εντάξει, δεν υπήρχαν τότε οργανωμένες προσπάθειες να γίνει μακελειό.
Έλεγε ένας κάτι, απαντούσε ο άλλος, άναβαν τα αίματα, και άρχιζε ο καβγάς.
Καμία σχέση με στρατούς και όλα αυτά που γίνονται σήμερα...
Μιλάμε πάντως γεμάτα γήπεδα, σαν τα τσαμπιά...
Θυμάμαι σε αγώνα φιλικό, ήμουν 6 χρονών, Αύγουστος.
Εθνικός - Ιωνικός στο Καραϊσκάκη...
Πρέπει να είχαμε κερδίσει με 3-0 ή 3-1.
Αυτό που μου έκανε εντύπωση τότε ήταν ότι σε φιλικό του καλοκαιριού τραγουδούσαν συνθήματα.
Τότε σε λίγα γήπεδα άκουγες συνθήματα.
Άκουγες μόνο ιαχές...
Συνθήματα λοιπόν θυμάμαι πριν το '80 και στο Περιστέρι, και στο Αιγάλεω (φοβερός φανατισμός εκεί) και φυσικά από το ΠΟΚ.
Και εμείς είχαμε βγάλει κάποια, κορόιδα είμαστε... :lol:
Τέλος πάντων, τέρμα τα ρετρό, ωραίος αγώνας να γίνει και να περάσετε όμορφα στην κερκίδα.
Θα το δείξει κανένα κανάλι ;;;
Michael
Michael
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 10995
Ηλικία : 52
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : Εθνικάρα
Registration date : 05/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από _KALOGREZA Παρ 27 Νοε 2009 - 1:40

Το λέει στην επικεφαλίδα του τόπικ! lol! Η ΝΟΒΑ 1 μιχάλη παρατηρητικέ... :P Φαντάζομαι θα το δεις, διότι τι να δεις από το άλλο ανούσιο ματς των γαυροβάζελων...
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από Michael Παρ 27 Νοε 2009 - 1:43

Επειδή έχουμε εμείς αγώνα αύριο δεν βλέπω μπροστά μου... :lol:
Θα κοιτάξω να το δω...
Για να δούμε, υπάρχουν τόσα πολλά πράγματα.
Από την άλλη είναι κρίσιμο παιχνίδι.
Προγνωστικά δεν χωράνε.
Michael
Michael
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 10995
Ηλικία : 52
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : Εθνικάρα
Registration date : 05/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από sellos Παρ 27 Νοε 2009 - 10:11

Κι όμως εχει δικιο ο Μιχάλης
την ωρα που έγραψε το ποστ δεν υπηρχε στον τίτλο
ο sellos έκανε φουστιά.. Smile

Ο Γιώργος Σαϊτιώτης κακός δαίμονας του Ατρόμητου
http://www.gianninasports.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=340:2009-11-27-07-24-01&catid=10:super-leaugue&Itemid=10
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από sellos Παρ 27 Νοε 2009 - 15:07

Η αποστολή

Ελευθερόπουλος, Σικαλιάς, Μαιστόροβιτς, Κούσας, Κώτσιος, Γεωργιάδης, Βάντερσον, Μιχαήλ, Μπουχάν, Ανδράλας, Κανακούδης, Μπαλάφας, Μενδρινός, Κοντογουλίδης, Σαϊτιώτης, Τζάνης, Μιχαλόπουλος, Μπακαγιόκο, Ντιμπαλά.

οριστικά εκτός ο Ντασιος και με την απουσια και του Σταθη,υπαρχει προβλημα στην δεξια
πλευρα.
θα παιξει ο Γεωργιάδης ή θα καλυφθει η θεση παιζοντας με 3 στόπερ (Μαιστοροβιτς-Κουσας-Κώτσιος)?


Υποψήφιος για την αρχική ενδεκάδα ο Κοντογουλίδης
http://www.gianninasports.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=342:2009-11-27-12-42-20&catid=1:2009-09-30-23-35-51&Itemid=2

Μαιστόροβιτς vs Γεωργιάδη
http://www.sportsioannina.gr/pas-giannina/1836--vs-.html
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από PasGiannina Παρ 27 Νοε 2009 - 22:20

Λεπτομέρειες για τον αγώνα στην εκπομπή ''ΟΙ ΒΑΓΕΡΜΕΝΟΙ'' που γίνεται αυτήν την ώρα (LIVE) και θα κρατήσει μέχρι την 23:30+ στο www.super-fm.gr.
Κατα την διάρκεια της εκπομπής θα υπάρξει και τηλεφωνική επικοινωνία με μέλος του forum μας, οπαδό του Ατρομήτου.......δεν λέω όνομα, βρείτε τον....... Very Happy
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από sellos Παρ 27 Νοε 2009 - 23:05

θα καταλάβουμε νομίζω... Very Happy
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από sellos Σαβ 28 Νοε 2009 - 15:05

Νοκ αουτ και το τριτο δεξι μπακ (Γεωργιάδης)
οπως και ο Βαντερσον (αριστερο μπακ),θα απουσιασει λόγω μιας μικρής επιπλοκής που παρουσίασε η συζυγός του μετά τη γέννα, ζήτησε να μείνει στο πλευρό της και να τεθεί εκτός αγώνα, γεγονός που σεβάστηκε ο Παράσχος.

πιθανό σχημα συμφωνα με το gianninasports.gr

.............Ελευθερόπουλος...............

Μαϊστόροβιτς..Κώτσιος- Κούσας....Κανακούδης

.....................Μπαλάφας....................

..Τζάνης ......Μενδρινός..........Μιχαλόπουλος


................Κοντογουλίδης- Ντιμπαλά.........


Η αποστολή συμπληρώνεται από τους Σικαλιά, Μπουχάν, Ανδράλα, Καζναφέρη, Σαϊτιώτη, Μιχαήλ, Μπακαγιόκο.
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από sellos Κυρ 29 Νοε 2009 - 6:34

Δυσκολο παιχνιδι
εχει εκ των πραγμάτων μεγάλο βαθμολογικο ενδιαφερον.
πιστευω πως μεγαλύτερο αγχος θα εχει η ομαδα του Ατρομήτου.

αγωνιστικα για μας το μεγαλο προβλημα ειναι στα πλαγια και πιστευω πως ο Παρασχος θα φορτωσει
τον άξονα για να αποκοψει την καλη κυκλοφορια του Ατρομητου
πιστευω επισης πως όσο θα περναει η ωρα και μενουμε στο μηδεν
θα χτυπήσουμε το παιχνίδι.
δινω προβαδισμα στο χ και ως δευτερο σημείο τον 1

οπως και να χει αυτα θα αποδειχθουν αυριο

να ευχηθω να εχει οσο περισσότερο κοσμο γινετε,να φωναξουν
οι Ατρομηταιοι και για τα παιδια που θα βλέπουν απο ψηλά
και ειμαι σιγουρος πως παρόλη την κρισιμότητα του αγωνα
οι σχεσεις μας με τους φιλους του Ατρομήτου δεν θα διασαλευτούν..

καλο παιχνιδι να εχουμε και καλό δρομο
σε οσους ταξιδέψουν..
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από iason Κυρ 29 Νοε 2009 - 8:56

Θα ξεκινήσει Κοντογουλίδη? οοοχχ
iason
iason
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 3664
Τόπος : ΝΕΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΑ
Ομάδα : Ολυμπ. Βόλου
Ομάδα : Ολυμπιακός Βόλου
Registration date : 04/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από monoDOXA!!! Κυρ 29 Νοε 2009 - 14:48

ΟΧ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2?
monoDOXA!!!
monoDOXA!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 4483
Ηλικία : 41
Τόπος : ΞΑΝΘΗ ΠΛΕΟΝ!
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 17/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA) - Σελίδα 2 Empty Απ: [12] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1 (ΝΟVA)

Δημοσίευση από sellos Δευ 30 Νοε 2009 - 16:32

φάσεις του αγώνα
https://www.youtube.com/watch?v=BqlzvrVksFI


Για τον αγώνα δεν μπορω να πω πολλα,γιατι δεν ειδα και πολλα
απο αυτα που καταλαβα,ειδα δυο κακες ομαδες που δημιουργουσαν φασεις
απο τα λάθη του αντιπαλου.
Δυστυχως και οι δυο ειμαστε απο τα φαβορί για φούντο..

κοσμο δεν ειχε το γηπεδο,κατι το οποιο ήταν αναμενόμενο για πολλους και διαφορους λογους (παιχνιδι Ολυμπιακου- Παναθηναικου,εκλογές,κακη πορία των ομάδων).
το καλο της υποθεσης είναι πως οι περιπου 500 ΠΑΣολέδες ξεραν για ποιον λογο βρισκονταν στο γηπεδο,φανταζομαι το ίδιο ισχυει και για τους κάτι λιγοτερο απο 2.000 φιλους του Ατρομητου.
απο τα θετικα στοιχεια του αγωνα θα πρεπει να μεινουν οι πολυ καλες σχεσεις μεταξυ των οπαδων
των δυο ομαδων,οι οποιες φαινεται πως παγιώνονται..

Το ματς Ατρομήτου-ΠΑΣ Γιάννινα με αριθμούς
http://www.super-fm.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=2901&Itemid=98
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης