Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

+12
rodfan
Betafans
PasGiannina
mario4
Elafoulis
DIAGORAS-ULTRAS-6
iason
Jiottis
skorpios
rodos-4-
Kotsos_ACAB
DiagorasRodou
16 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από DiagorasRodou Δευ 28 Σεπ 2009 - 20:15

Αληθεια ρε παιδια συντοπιτες γενικα τι γινεται με αυτο το γηπεδο?προχωρανε οι εργασιες ή αρ.....α?εχει κανεις προσφατη εικονα σε τι κατασταση βρισκεται ο αγωνιστικος χωρος καθως και οι εξεδρες?εχουμε καποια επισημη τοποθετηση ποτε θα μπουμε μεσα?
DiagorasRodou
DiagorasRodou
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Τόπος : ΡΟΔΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Registration date : 26/08/2009

https://www.facebook.com/pages/Rhodes-Greece/DIAGORAS-FC-1905/989

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από Kotsos_ACAB Δευ 28 Σεπ 2009 - 20:20

Εγω ακουσα φιλε για 15 Οκτομβριου... ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Suspect Δεν ξερω τωρα κατι παραπανο..κΑΝΟνικα επρεπε μα βγαλουν καποια ανακοινωσει να μας ενημερωσουν! ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΚΟΥΓΙΕ!
Kotsos_ACAB
Kotsos_ACAB

Αριθμός μηνυμάτων : 1076
Ηλικία : 36
Τόπος : Ροδοσ
Ομάδα : Ρόδος
Ομάδα : ΕΛΑΦΑΡΑ
Registration date : 27/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από DiagorasRodou Δευ 28 Σεπ 2009 - 20:22

Αν εξαρτωμαστε απο το συγκεκριμενο "κυριο" τοτε ζητω που καηκαμε και οι δυο ομαδες,δεν θα μπουμε ουτε του χρονου μεσα...αν περασει κανεις απο εκει,ας βγαλει καμια φωτο αν ευκαιρεσει ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Icon_lol
DiagorasRodou
DiagorasRodou
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Τόπος : ΡΟΔΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Registration date : 26/08/2009

https://www.facebook.com/pages/Rhodes-Greece/DIAGORAS-FC-1905/989

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από rodos-4- Δευ 28 Σεπ 2009 - 22:40

Να φτιαξουν το γηπεδο????Γιατι εχει καμια συναυλια για να βιαστουν??Ε ρε καταντια...Εχουμε 2 ομαδες στη Β εθνικη και τρεχουμε στα χωρια!!Ευγε σε ολους τους υπευθυνους...
rodos-4-
rodos-4-
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1225
Ηλικία : 37
Τόπος : ΡΟΔΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Ομάδα : Ρόδος
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από skorpios Τρι 29 Σεπ 2009 - 15:02

παιδια το γηπεδο δεν θα ειναι ετοιμο με τπτ πριν το τελος οκτωβριου.....
ο χλοοταπητας θα ερθει αρχες οκτωβρη,δεν πρεπει να πατηθει καθολου για 2-3 εβδομαδες και μετα θελει πατημα για αλλες 10 μερες!!!!
σημερα ακουσα στην εκπομπη του Δραγατη οτι ισως να παμε και τελη Νοεμβριου!!!! Ολοι ελπιζουμε για γρηγοροτερα αλλα δυστηχως δεν το βλεπω ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Icon_sad

skorpios

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΙΑΛΥΣΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΟ ΜΙΞΕΡ!!!

Registration date : 08/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από DiagorasRodou Τρι 29 Σεπ 2009 - 17:03

τοσο καιρο γιατι δεν ειχε ερθει ο χλοοταπητας?
τα νεα καθισματα τουλαχιστον εχουν μπει??
DiagorasRodou
DiagorasRodou
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Τόπος : ΡΟΔΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Registration date : 26/08/2009

https://www.facebook.com/pages/Rhodes-Greece/DIAGORAS-FC-1905/989

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από skorpios Τρι 29 Σεπ 2009 - 19:30

φιλε μου δεν ξερω για τα καθισματα....
ο χλοοταπητας για να ερθει πρεπει να ειναι ετοιμες οι υποδομες που πρεπει να υπαρχουν απο κατω....μολις τοποθετηθει θα πρεπει να αρχισει να ποτιζεται....δεν μπορεις να το αφησεις στην αποθηκη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Icon_biggrin
απο οτι μου ειπε πριν απο λιγο ανθρωπος που γνωριζει πριν τις 15 Νοεμβριου με τπτ.....αν μπει και βιαστουν να το χρησιμοποιησουν τοτε σε 1 εξαμηνο θα ειναι χειροτερο απο το παλιο χορτο!!!!

skorpios

Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΙΑΛΥΣΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΟ ΜΙΞΕΡ!!!

Registration date : 08/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από Jiottis Πεμ 1 Οκτ 2009 - 11:34

Η Ελλαδα των πολαπλων ταχυτητων, οπου και οποτε μας συμφερει τρεχουμε και δεν μας φτανουν..., οποτε δεν μας συμφερει κανουμε "σωστες" δουλειες και οχι "βιαστικες"... Αμα ειχαμε νησι 200000 κατοικων και ανω, μεχρικαι νεο γηπεδο θα μας φτιαχνανε...Αλλα στη Ελλαδα των πολιτικων που κυναγανε ψηφους και κανουν παρελασεις απο τους συνδεσμους, ...του χρονου θα δουμε τον χλοτοταπητα...
Jiottis
Jiottis

Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ηλικία : 61
Ομάδα : Ρόδος
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από iason Πεμ 1 Οκτ 2009 - 12:15

ποιο χλοοταπητα...εδω εμας ηταν στα Ολυμπιακα εργα και τον βαλανε
πέρυσι μετα απο μακελειό ....

*** πατε αγοραστε μονοι σας 3-4 τσουβαλια σπορο και ριξτε τον...
iason
iason
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 3664
Τόπος : ΝΕΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΑ
Ομάδα : Ολυμπ. Βόλου
Ομάδα : Ολυμπιακός Βόλου
Registration date : 04/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από Jiottis Πεμ 1 Οκτ 2009 - 12:19

iason έγραψε:ποιο χλοοταπητα...εδω εμας ηταν στα Ολυμπιακα εργα και τον βαλανε
πέρυσι μετα απο μακελειό ....

*** πατε αγοραστε μονοι σας 3-4 τσουβαλια σπορο και ριξτε τον...

Καλοοοο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Icon_lol
Jiottis
Jiottis

Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ηλικία : 61
Ομάδα : Ρόδος
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από DIAGORAS-ULTRAS-6 Τετ 7 Οκτ 2009 - 0:58

ΕΣΕΙΣ ΕΛΑΦΙΑ ΤΙ ΑΝΧΟΝΕΣΤΕ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ- ΘΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΜΗΝ ΤΡΕΛΕΝΕΣΤΕ!!!!
DIAGORAS-ULTRAS-6
DIAGORAS-ULTRAS-6

Αριθμός μηνυμάτων : 213
Τόπος : ΙΑΛΥΣΟΣ -6-
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΔΙΑΓΟΡΑΣ
DIAGORAS
diagoras
διαγορασ
ΓΗΡΑΙΟΣ
GHRAIOS
GATE 6
ΘΥΡΑ 6
Registration date : 06/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από Elafoulis Τετ 7 Οκτ 2009 - 2:35

Ρε "φιλαρακι" το σταδιο ονομάζεται επι λέξη...:

Δημοτικό στάδιο ΡΟΔΟΥ "Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ".

Είναι ιδιοκτησία του Δήμου. ΓΚΕΓΚΕ;;; Ουτε της δικιας σου ομάδας είναι ούτε της δικιάς μου. Να λείπουν οι ειρωνίες λοιπόν...

Ονομάζεται "Ο Διαγόρας" προς τιμήν του Ολυμπιονίκη του νησιού, οχι επειδή ανήκει στην ομάδα σου... Άντε να δουμε...

Ασχολείσου με την ομάδα σου και σταμάτα να προκαλέις και να ειρωνεύεσε... Σε αυτό το τοπικ συζητάμε οι οπαδοί και των δύο ομάδων για το κοινό μας γήπεδο... Μην χαλάς το κλίμα...
Elafoulis
Elafoulis

Αριθμός μηνυμάτων : 485
Τόπος : Rodos
Ομάδα : Ρόδος
Ομάδα : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" 245zzeo
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από mario4 Τετ 7 Οκτ 2009 - 10:13

πολύ ορθό το σχόλιο.
Το όνομα "Διαγόρας" είναι ένδοξο λόγω της ιστορίας
του αθλητή (όπως και το "Εργοτέλης" που πρέπει να γίνει
ανδριάντας του, κατά τη γνώμη μου)
Δεν είναι ιδιοκτησία κανενός. Φανταστείτε ότι και μεις
έχουμε ομάδα "Διαγόρας" αφού και μεις είμεθα αδέλφια
με τους Ροδίους ως Δωριείς :P
http://www.epsirakliou.gr/teams/a1_topiko/diagoras.html

Smile
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από rodos-4- Τετ 7 Οκτ 2009 - 11:15

Σε λιγο θα μας πουν οτι τους ανηκει και το αεροδρομιο και για να πεταξουμε θα πρεπει να παρουμε την αδεια τους...Τι αλλο θα ακουσουμε??? ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" 20597
rodos-4-
rodos-4-
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1225
Ηλικία : 37
Τόπος : ΡΟΔΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Ομάδα : Ρόδος
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από Jiottis Τετ 7 Οκτ 2009 - 12:00

DIAGORAS-ULTRAS-6 έγραψε:ΕΣΕΙΣ ΕΛΑΦΙΑ ΤΙ ΑΝΧΟΝΕΣΤΕ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ- ΘΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΜΗΝ ΤΡΕΛΕΝΕΣΤΕ!!!!

Ωπως φιλοξενησατε στο κυπελο τον ολυμπιακο? ποιοι ηταν οι φιλοξενουμενοι και ποιοι οι γηπεδουχοι τοτε?.... ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" 20597

Τερμα.. το γηπεδο ειναι και των δυο ομαδων ωπως ειναι και για τις αλλες Ροδιτικες ομαδες.
Και καλα θα κανουμε ολοι εμεις οι ΡΟΔΙΤΕΣ να βαλουμε χερι στους υπευθηνους να μας παραδωσουν το γηπεδο ΦΕΤΟΣ και οχι του χρονου.
Και για να μην ξεχνωμιαστε, ΙΤΑΛΟΙ μας εφτιαξαν το σταδιο, ουτε Ελληνες ουτε Αμερικανοι ουτε Ισραηλιτες ουτε Σουηδοι.
Σε αυτους ανηκει να λεμε ευχαριστω και σε κανεναν αλλον!
Και σταματηστε τις φαγομαρες αναμεταξυ μας. Μας διαβαζει η υπολοιπη Ελλαδα και γελανε μαζι μας.
Δεν ειμαστε Αθηναιοι να τρωγομαστε σαν τους γατες με τους σκυλους.
Αιντε και εχουμε καταντησει ΑΗΔΙΑ!
Jiottis
Jiottis

Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ηλικία : 61
Ομάδα : Ρόδος
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από Kotsos_ACAB Τετ 7 Οκτ 2009 - 12:27

DIAGORAS-ULTRAS-6 έγραψε:ΕΣΕΙΣ ΕΛΑΦΙΑ ΤΙ ΑΝΧΟΝΕΣΤΕ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ- ΘΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΜΗΝ ΤΡΕΛΕΝΕΣΤΕ!!!!

ΟΧ..ΜΑ ΤΙ ΛΕΝΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ...ΓΙΑΤΙ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΚΛΙΜΑ... ΜΑ ΚΑΛΑ ΠΟΣΟ ΜΙΚΡΟ IQ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ?? ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑ ΛΕΓΟΤΑΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣFC ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΗΤΑΝ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ! ΟΠΩΩΩΩΩΣ ΤΟΣΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΩΣΤΕΕΕWink
Kotsos_ACAB
Kotsos_ACAB

Αριθμός μηνυμάτων : 1076
Ηλικία : 36
Τόπος : Ροδοσ
Ομάδα : Ρόδος
Ομάδα : ΕΛΑΦΑΡΑ
Registration date : 27/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από PasGiannina Τετ 7 Οκτ 2009 - 16:49

Κάντε μου τη χάρη να ηρεμήσετε οι Ροδίτες γενικώς.
KotsoS_ACAB εσύ είσαι ιδιαίτερα προκλητικός, όπως και λίγοι άλλοι κι απ`τις δυο πλευρές.
Προσπαθείστε να είστε σωστοί στα γραφώμενά σας και να μην προκαλείτε.
Άλλη όρεξη δεν είχαμε να παίρνουμε τα posts σας από πίσω μη τυχόν και κάνετε μπάχαλο την κουβέντα.....
Σοβαρευτείτε εσείς οι ορισμένοι λοιπόν και μπείτε στο πνεύμα του forum και στις σωστές συζητήσεις του.
Άιντε λεβέντες μου.....άιντε.
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από Kotsos_ACAB Τετ 7 Οκτ 2009 - 16:56

ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΤΙ ΕΙΜΑΙ? ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟΣ? ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ!! ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΓΙΝΟΜΑΙ! ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΝΕ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΠΡΩΤΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ 8Α ΛΕΣ ΤΟ nICK ΜΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ! ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΒΛΑΚΕΙΕΣ? ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ! ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΟΥΜΠΕΚΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ! ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ! ΟΚ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ ΚΥΡΙΕ?
Kotsos_ACAB
Kotsos_ACAB

Αριθμός μηνυμάτων : 1076
Ηλικία : 36
Τόπος : Ροδοσ
Ομάδα : Ρόδος
Ομάδα : ΕΛΑΦΑΡΑ
Registration date : 27/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από Elafoulis Τετ 7 Οκτ 2009 - 17:00

PasGiannina έγραψε:Κάντε μου τη χάρη να ηρεμήσετε οι Ροδίτες γενικώς.
KotsoS_ACAB εσύ είσαι ιδιαίτερα προκλητικός, όπως και λίγοι άλλοι κι απ`τις δυο πλευρές.
Προσπαθείστε να είστε σωστοί στα γραφώμενά σας και να μην προκαλείτε.
Άλλη όρεξη δεν είχαμε να παίρνουμε τα posts σας από πίσω μη τυχόν και κάνετε μπάχαλο την κουβέντα.....
Σοβαρευτείτε εσείς οι ορισμένοι λοιπόν και μπείτε στο πνεύμα του forum και στις σωστές συζητήσεις του.
Άιντε λεβέντες μου.....άιντε.

Στο συγκεκριμένο τόπικ όλα έβαιναν καλώς μέχρι που ο Diagoras-Ultras-6 προκάλεσε ΠΡΩΤΟΣ με σχόλεια περι φιλοξενείας κτλ... Την απάντηση του την έδωσα εγώ όπως έπρεπε, και όπως σχολίασε ο έταιρος mod Μάριος ήταν πολύ σωστή...

ΟΜΩΣ ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΤΟΥΣ MOD δεν "τράβηξε το αυτάκι" του Diagoras-Ultras-6 για το προκλητικό σχόλειο του, ΓΙΑΤΙ ΖΗΤΑΤΕ ΤΑ ΡΕΣΤΑ απο τον ΚΩΤΣΟ ΜΟΝΟ; ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΙΑ...
Elafoulis
Elafoulis

Αριθμός μηνυμάτων : 485
Τόπος : Rodos
Ομάδα : Ρόδος
Ομάδα : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" 245zzeo
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από Jiottis Τετ 7 Οκτ 2009 - 17:22

Παλι με τον Κοτσο τα βαλανε. Τι εγινε ρε Κοτσο με σενα? Προκαλας χωρις λογο, ΑΣΧΕΤΑ αν προκαλεσε ο διαγοριτης.... ΕΛΕΟΣ ρε παιδια, με τον Κοτσο τα βαλατε?
Αυτο το διαβασατε?
"DIAGORAS-ULTRAS-6 έγραψε:ΕΣΕΙΣ ΕΛΑΦΙΑ ΤΙ ΑΝΧΟΝΕΣΤΕ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ- ΘΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΜΗΝ ΤΡΕΛΕΝΕΣΤΕ!!!! "

Δηλαδη ρε φιλε, αν στο γραφανε εσενα αυτο οι αντιγιανιωτες τι θα εγραφες εσυ χωρις να δωσεις αιτια για γουορμ?

Μας κυνηγανε παντου αυτοι οι μερικοι διαγοριτες, εμεις βρισκουμε τον μπελα μας. ΝΑΙ ΕΜΕΙΣ, Ο Κοτσος Ο Ελαφουλις ο Ροδοφαν και ολοι οι ΡΟΔΙΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ.
Για να σταματησει αυτο το κυνηγημα!
Jiottis
Jiottis

Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ηλικία : 61
Ομάδα : Ρόδος
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από Betafans Τετ 7 Οκτ 2009 - 19:02

Το προβλημα ξεκιναει με τους Διαγοριτες απο οσο εχω καταλαβει...Πρεπει να βρεθει λυση αμεσα ωστε ναι μεν να υπαρχει η καζουρα και η πλακα, αλλα στο οριο του επιτρεπτου. Επισης οταν καποιος γραφει κατι μην βιαζεστε αμεσως να βαφτισετε "προκλητικο" το ποστ του (επειδη ειπε Σταδιο Διαγορα πχ), αλλα αν θελετε μπορειτε να του απαντησετε με ευλογα επιχειρηματα, η στην χειροτερη περιπτωση να απαντησετε στο ιδιο υφος και με τον ιδιο τονο, χωρις προκλητικες εκφρασεις. Τελος για οσους το ξεχασαν υπαρχει και το κουμπι "!" ωστε να ειδοποιειτε αμεσα καποιος συντονιστης για να ριξει μια ματια στο ποστ που θεωρειτε (και ενδεχωμενος να ειναι) προκλητικο κτλ. Οι συντονιστες ειναι ανθρωποι μην το ξεχνατε, ειναι οπαδοι, ουτε και αυτο να το ξεχνατε. Ουτε εξουσια, ουτε αστυνομια. Ναι εχουν γινει λαθη (ειτε σημαντικα ειτε ασημαντα) και θα συνεχισουν να γινονται, γιατι ολοι οι συντονιστες δεν γινεται να εχουν την ιδια κριση. Ο καθενας κρινει αλλιως. Και για να τελειωνουμε με το θεμα αυτο θα παρακαλουσα πολυ τους φιλους του Διαγορα, η καλυτερα, οσοι φιλοι του Διαγορα δεν εχουν καλοπροαιρετες διαθεσεις, να μην ξαναγραψουν στην κατηγορια της Ροδου οτιδηποτε ασχετο με οποιοδηποτε θεμα, με αυτοσκοπο ειτε να προκαλεσουν ειτε να ειρωνευτουν καποια κατασταση.

Τελος, οτι προβλημα υπαρχει με τους συντονιστες μιληστε στο "Κουτι παραπονων" ωστε να το συζητησουμε το θεμα και να επιλυθει. Ελπιζω να μην ημουν πολυ αοριστος και κουραστικος. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Icon_smile

Υ.Γ. Για να μην παρεξηγηθω, δεν προτρεπω ολους να αρχισουν αυτα τα ποστ και επικροτω αυτο που γινεται, μιας και αλλη ειναι η φιλοσοφια του φορουμ και το επιπεδο, αλλα καλο θα ηταν οταν βλεπετε τετιου ειδους ποστ να πατατε το κουμπι "!" και να τελειωνει η υποθεση, η οταν ο rodfan ειναι μεσα να τα διαγραφει (μεσω edit ωστε μετα να υπαρχει η δυνατοτητα να μπει και το warn απο εμενα).
Betafans
Betafans
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 4548
Ομάδα : Καβάλα
Ομάδα : Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑ
Registration date : 28/10/2008

https://bethniki.catsboard.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από DiagorasRodou Τετ 7 Οκτ 2009 - 20:52

δεν μπορειτε ρε παιδια να χαλαρωσετε λιγακι!οντως υπαρχουν καποια ατομα που πανε συνεχεια να χαλασουν το κλιμα.
λαθος του ΕΝΟΣ διαγοριτη που εκανε ενα σχολιο που δεν αρεσε,λαθος και ολων των "ελαφιων" που αντιδρασανε και απαντησανε με πολλαπλα μηνυματα.χαλαρωστε!!!

κωστακη εισαι υποτροπος αγορι μου απο το παρελθον οταν το ειχες ξεφτυλισει το θεμα,εχεις βελτιθωθει ομως και δεν το λεω ειρωνικα

betafans,επιτρεψε μου να διαφωνησω βλεποντας ολα τα ποστ των φιλων των 2 ομαδων,οσον αφορα το ποιος ξεκιναει και συνεχιζει αυτη τη κοντρα αλλα δεν εχει σημασια

με λιγα λογια ξεκολλατε ολοι σας και αντι να μαλωνετε,ασχοληθειτε με το αναθεματισμενο γηπεδο και τους τοπικους μας αρχοντες που ειναι τοσο αχρηστοι που δεν ξερουμε ποτε θα ειναι το γηπεδο ετοιμο και αναγκαζομαστε και οι δυο ομαδες να παιζουμε σε χωραφια
DiagorasRodou
DiagorasRodou
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Τόπος : ΡΟΔΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Registration date : 26/08/2009

https://www.facebook.com/pages/Rhodes-Greece/DIAGORAS-FC-1905/989

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από Jiottis Τετ 7 Οκτ 2009 - 23:25

DiagorasRodou
Ετσι ειναι τα πραγματα, ετσι εγιναν ωπως το εγραψες και συμφωνω μαζι σου.
Διαφωνω ωμως στο , το οτι δεν εχει σημασια ποιος το αρχισε.
Ειναι γραφικοτητα να λεμε αυτη την κουβεντα!
Απο την στιγμη που εγω και εσυ ειμαστε αντιπαλοι και για ενα φυσικο λογο ψαχνομαστε για φασαριες.
Εσυ και εγω μπορει να μην παραφερομαστε ωπως ο αυτος ο ενας Διαγοριτης, αλλα αμα και εγω δω καποια στραβη κουβεντα, ωπως και εσυ, θα αναψω και θα σου πω εγω μια αλλη. στραβη.
Εχει σημασια ποιος κανει την αρχη, γιατι ουτε εσυ ουτε και εγω μπορουμε να το περασουμε στο ντουκο μια βλακεια που θα υποθει.

Υπαρχουν θεματα που εσυ και εγω δεν μπορουμε να συζητησουμε, αλλα υπαρχουν θεματα με κοινο ενδιαφερον.
Για αυτο συμφωνω μαζι σου, και στο οτι, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ, να τσακωνωμαστε μεταξυ μας.
Εμενα με στεναχωρει το οτι μας διαβαζουν και οι αλλοι αντιπαλοι και γελανε μαζι μας.
Ωπως και να το κανουμε, οτι και να κανουν μερικοι ανεγκεφαλοι, ΕΙΜΑΣΤΕ ΡΟΔΙΤΕΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ! Το προβλημα του σταδιου ειναι προβλημα των ΡΟΔΙΤΩΝ εμας τους τσαμπικους. "φιλοι" μας ειναι οι πολιτικοι αυτου του νησιου και γενικοτερα της Ελλαδας που κινουντε σε διαφορετικες ταχυτητες.

Εγω δεν το βλεπω οτι ειναι προβλημα να συνυπαρχουν στο νησι και η Ροδος και ο Διαγορας.
ΜΑΓΚΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ 2 ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΗΣΙ στην Β Εθνικη.

Το προβλημα το εχουν ΟΙ ΚΑΦΡΟΙ ΣΑΣ αυτα τα 5 καθικια που τα ξερω, και οι επειχηρηματιες που θελουν να κοβουν περισσοτερα εισητηρια, και αυτο που διευκολυνη την κατασταση αυτη, ειναι να υπαρχει μονο μια ομαδα στο νησι, ενα μονοπολιο στα ποδοσφαιρικα εισητηρια.
Εδω θελω να κανω μια παρενθεση για να εξηγησω για μας το αν υπαρχετε η οχι ειναι τετρατευον θεμα....

Εμεις ανεβηκαμε στην Β Εθνικη και αυτο τρομαξε αυτους που αναφερα παραπανω. Εσεις υπηρχατε στην Β εθνικη απο περσυ. Βλεποντας ο Χρυσοχοιδης (ο ενας επεχηρηματιας) την εξελιξη αυτη και γνωριζοντας την κατασταση που υπαρχει με τον κοσμο που ερχετε στο γηπεδο καταλαβε πως θα υπαρξει μεγαλυτερη ζημια στις εισπραξεις με την ανοδο της Ροδου και αυτος ο φοβος μεταδωθηκε και στους φιλαθλους και στους καφρους σας.
Ειναι ωμως λαθος!
Το οτι ο Διαγορας εχει λιγοτερο κοσμο απο την Ροδο, το προβλημα δεν ειναι η Ροδος, αλλα οι ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΙ αυτοι του διαγορα.
Θα στο πω απλα για να δεις οτι εχω δικιο.
Δημιουργητε ενα νεο συνδεσμο τους ΦΙ.ΔΙΑ, και ενας απο τους βασικοτερους λογους απο αυτα που ακουσα απο εσας τους ιδιους ειναι, οτι θελετε να απομακρυνθητε απο αυτους τους καφρους.
Για το ιδιο λογο ακριβως αντιδρουν και οι περισσοτεροι φιλαθλοι, που θελουν να ερθουν στο γηπεδο αλλα χαλιουντε απο τους καφρους.
Δεν θελω να το παρεξηγησεις αυτο που εγραψα.
Αληθεια ειναι οτι χαιρωμαι πως σας εχουμε απο κατω στην Βαθμολογια.
Ωπως αληθεια εινα οταν σου λεω οτι ειμαι τοπικιστης και οταν μιλαω για την Ροδο σε αλλους γιατον κολοσσο την ροδο τον διαγορα, ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ. Ενα νησι 100000 ανθρωπως εχει στολιδια που πρωταγωνιστουν στην Ελλαδα
.
Ειναι αληθεια οτι χαρομαι που εμεις κερδαμε και εσεις χανετε.
ΑΛΛΑ δεν παω να κλεψω και να καψω τα συμβολα σας η να τολμισω και να φωναζω υπερ της αντιπαλης σου ομαδα.
Εχει σημασια φιλε ποιος αρχιζει, γιατι και εγω και εσυ σε αναμενα οπαδικα καρβουνα καθωμαστε, συγκρατιωμαστε μεν αλλα ειναι στο τσακ.
Νομιζω πως με καταλαβαινεις και ελπιζω να συμφωνας μαζι μου.
Jiottis
Jiottis

Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ηλικία : 61
Ομάδα : Ρόδος
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από DiagorasRodou Πεμ 8 Οκτ 2009 - 1:09

φιλε μου γιωτη συμφωνουμε αλλα νομιζω οτι τα βλεπεις μονοπλευρα,οπως λες οτι υπαρχουν οι 5 αυτοι καφροι του διαγορα,αντιστοιχως υπαρχουν και οι αντιστοιχοι 5 στους οπαδους της ροδου,δεν ειναι απο τη μια πλευρα,και απο τις 2 πλευρες εχουν γινει πολλα λαθη και προκλησεις,και μπορει να παει πολυ πισω για να δεις ποιος ξεκινησε αυτη τη κοντρα,ειναι ανουσιο να το κανεις αυτο,για μενα φταινε και οι 2 πλευρες των "οπαδων"
DiagorasRodou
DiagorasRodou
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 651
Τόπος : ΡΟΔΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Registration date : 26/08/2009

https://www.facebook.com/pages/Rhodes-Greece/DIAGORAS-FC-1905/989

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Empty Απ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"

Δημοσίευση από mario4 Πεμ 8 Οκτ 2009 - 2:28

2 πράγματα:

πρώτον, όσοι έχουν νου καταλαβαίνουν ότι δεν πρέπει να παίζουν
σαν μαριονέτες προς τέρψιν αυτών που έχουν συμφέρον να μην υπάρχει
αυτόβουλη περιφέρεια αλλά μόνο πελάτες του "κεντρικού θεάματος".
γι'αυτούς τους τύπους που πουλάνε life-style οπαδιλίκι το διαίρειν
και βασίλευε είναι η θρησκεία που υπηρετούν.

δεύτερον αυτό το θέμα όπως και άλλα θα μπορούσε να βρίσκεται στο
ένα ή το άλλο νήμα των θεμάτων των 2 ΠΑΕ, "Διαγόρας" και "Ρόδος" αλλά,
δεν αφορά αποκλειστικά το ένα ή το άλλο.
Κάντε τα πειράγματά σας αδέρφια γιαυτό άλλωστε είναι το ποδόσφαιρο.
πλάκα, χαβαλές, μέσα σε επιτρεπτά όρια, χωρίς φτηνά βρισίδια και προσωπικές
επιθέσεις διαδικτυακής ψευτομαγκιάς. Τέτοια πράματα εκθέτουν πρώτο από όλους
όποιον τα γράφει.
Να θυμάστε ότι η συμπεριφορά σας πρέπει να είναι τέτοια που να μην
κάνει τους συντονιστές να σβήνουν και να προειδοποιούν.
Προσωπικά δεν υπάρχει μεγαλύτερη απογοήτευση από το
να βλέπω άτομα τόσα χιλιόμετρα μακριά από το κέντρο και μάλιστα νησιώτες
να αλληλοκαταστρέφονται.
οκ αδέρφια? :Geia:
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης