Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ολυμπιακός Βόλου - ΑΟ Κέρκυρα

+23
iason
alani
transformer-asa
yellowstorm6
Elafoulis
ligans
Fredericks -5-
mario4
Kotsos_ACAB
psixiatros
kodeG6
fanatic.4
rodfan
psr146
zaxos4snakes
oeo
vour
Pierikos1961
THE KING OF CITY
nikos-aystriakos
PasGiannina
eddy
ederson
27 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Ολυμπιακός Βόλου - ΑΟ Κέρκυρα - Σελίδα 3 Empty Απ: Ολυμπιακός Βόλου - ΑΟ Κέρκυρα

Δημοσίευση από MANOS Κυρ 13 Σεπ 2009 - 13:19

μπραβο ρα παιδια για το διπλο
!!!!!!!!!!!!

MANOS

Αριθμός μηνυμάτων : 278
Τόπος : Καλαμαριά
Ομάδα : Ελλάς
Registration date : 02/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολυμπιακός Βόλου - ΑΟ Κέρκυρα - Σελίδα 3 Empty Απ: Ολυμπιακός Βόλου - ΑΟ Κέρκυρα

Δημοσίευση από vour Κυρ 13 Σεπ 2009 - 15:39

πιστευω πως ηταν μια σπουδαια νικη αλλα πρεπει οι παικτες και εμεις να την ξεχασουμε γιατι εχουμε πολυ δρομο μπροστα
συγχαρητηρια και στις 2 ομαδες γιατι απο οτι μου ειπαν παιχτηκε ωραιο ποδοσφαιρο
vour
vour
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2300
Ηλικία : 87
Τόπος : Στο νησί των φαιάκων
Ομάδα : ΑΟ Κέρκυρα
Ομάδα : ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ.ΟΜΙΛΟΣ.ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Registration date : 11/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολυμπιακός Βόλου - ΑΟ Κέρκυρα - Σελίδα 3 Empty Απ: Ολυμπιακός Βόλου - ΑΟ Κέρκυρα

Δημοσίευση από JigSaw Δευ 14 Σεπ 2009 - 16:32

Κατσε παιδια γιατι θα τρελαθουμε τελειως...ενταξει δε λεω ολοι εχουν την αποψη τους αλλα κ γω εχω μαθει να λεω οτι βλεπω κ οτι αισθανομαι..
1ον. Ρε αδελφια Βολιωτες, που ειδατε οτι η Κερκυρα σαυτο το παιχνιδι πηρε παναξια κιολας(!) την νικη???!!
Αλλο παιχνιδι βλεπαμε??Απο ουδετερους που εφερα κιολας στο γηπεδο δε μπορουσαν να πιστεψουν πως το σκορ ηταν 1-3 κ οχι 3-1!?

2ον ποτε κ που καναν εμφανη την παρουσια τους οι 20 κερκυραιοι φιλοι μας που ηρθαν κ ακουστηκαν κιολας?!!?!Εντωμεταξυ ,αν οχι 20 40 πες, απο τους 40 οι 15 ηταν οι ομαδα των νεων της Κερκυρας που παιζαν την επομενη μερα κ ηταν περα περα για περα ξεκαθαρο λογω των φορμων προπονησης που φορουσαν κ τον τροπο που καθοντουσαν ολοι διπλα διπλα..

Ενταξει ξερω αναζηταμε να χουμε καλη σχεση με τους οπαδους των αλλων ομαδων ,κ το υποστηριζω κιολας, και μετα την απαξιωση και την προβοκατσια που δεχτηκαμε απτους κωλοδημοσιογραφους θελαμε να μη δωσουμε αλλη τροφη..αλλα οχι κ να μαλακωνουμε κιολας!!!

Αυτα που ειδα εγω ηταν-> την ομαδα μας παθιασμενη κ αποφασισμενη,πλην βεβαια αγχωμενη( κ σ'αυτο βοηθησαμε ολοι εμεις..κ με την καλη κ με την κακη εννοια)
Μια ομαδα επιθετικη,που ατυχησε να βαλει ενα αυτογκολ που πολυ σπανια το βλεπεις στα γηπεδα..κ αυτο αν δεν εχεις μεγαλη εμπειρια σε επηρεαζει πολυ σιγουρα.Και προσωπικα μια λανθασμενη αλλαγη του Πλιαγκα με τον Χανιωτη-παρολο που ο τελευταιοσ σημειωσε το μοναδικο γκολ της ομαδας μας- αφου ο πλιαγκας πλαγιοκοπει υπεροχα κ ειναι πολυ πιο ευελικτος απτον χανιωτη.Εκτος κ αν υπηρχε καποιο αλλο προβλημα που δε μπορω να το ξερω!

Δε θα ελεγα τα ιδια πραγματικα αν εβλεπα μια κερκυρα να μας χτυπαει αλυπητα οπως αφηνεται να εννοηθει ή εστω αν επαιζε οπως θα πρεπε λογω του ονοματος κ της ιστοριας που εχει.Αντι αυτου ηταν μια πολυ αμυντικογενης ομαδα,ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ σαυτο το ματς και κοιτουσε να εκμεταλευτει τις αντεπιθεσεις.Δε λεω επαιξε πονηρα κ της βγηκε.. αλλα εγω προσωπικα γουσταρα που εβλεπα την ομαδα μου να επιτηθεται συνεχως κ συστηματικα , να εχει παθος κ ας εχασε!Απλα δεν ειχε καποιον να σπρωξει την μπαλα στο πλεκτο..ΤΕΣΠΑ

Βριστε οσο θελετε αλλα οσο νομιζω οτι μου καταπατε η νοημοσυνη τοσο θα αντιδρω και αυτο ισχυει τοσο για τους αντιπαλους οσο για τους συνοπαδους...
ΑΝΤΕ ΜΩΡΗ ΒΟΛΑΡΑ ΜΑΖΙ Α ΕΘΝΙΚΗ ΔΕ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ!
JigSaw
JigSaw

Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ομάδα : Ολυμπ. Βόλου
Registration date : 07/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολυμπιακός Βόλου - ΑΟ Κέρκυρα - Σελίδα 3 Empty Απ: Ολυμπιακός Βόλου - ΑΟ Κέρκυρα

Δημοσίευση από eddy Δευ 14 Σεπ 2009 - 20:49

φιλε jigSaw ενα θα σου πω μονο και εγω αν επεζα με την ομαδα της Κερκυρας παρα τα κιλα που εχω θα εβαζα και εγω γκολ στον κολιτσι με τετοια αμυνα.
δε ξερω αν εχεις παρακωλουθησει Β΄εθνικη ξανα
αλλα συνηθως στην Β΄ετσι παιζετε η μπαλα φιλε
ο γηπεδουχος και φαβορι επιτηθετε και ο φιλοξενουμενος ταμπουρι και αντεπιθεση
αυτο εκανε η Κερκυρα και το εκανε καλα με τα 3 μπαλακια που εβαλε.
eddy
eddy

Αριθμός μηνυμάτων : 1324
Ομάδα : Ολυμπ. Βόλου
Ομάδα : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολυμπιακός Βόλου - ΑΟ Κέρκυρα - Σελίδα 3 Empty Απ: Ολυμπιακός Βόλου - ΑΟ Κέρκυρα

Δημοσίευση από JigSaw Δευ 14 Σεπ 2009 - 21:05

τεσπα αρκετα εννοουσα σαυτα που εγραψα αλλα παρτο κι ετσι.. δε μου καθεται καλα να δινω συγχαρητηρια και να χριζω παναξια νικητρια μια ομαδα που παιζει ταμπουρι οπως λες κ συ, και ετσι να σβηνω μια καλη προσπαθεια που εκανε η ομαδα μου(να πεις οτι κ μεις δε βλεπωμασταν να παει στο διαολο). Ετσι ειναι το ποδοσφαιρο δε κερδιζει παντα ο καλυτερος..αλλα ο καλυτερος πρεπει να τιμαται πρωτα.
btw 2 goal εβαλε η κερκυρα..
JigSaw
JigSaw

Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ομάδα : Ολυμπ. Βόλου
Registration date : 07/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ολυμπιακός Βόλου - ΑΟ Κέρκυρα - Σελίδα 3 Empty Απ: Ολυμπιακός Βόλου - ΑΟ Κέρκυρα

Δημοσίευση από ederson Δευ 14 Σεπ 2009 - 22:14

JigSaw έγραψε:
btw 2 goal εβαλε η κερκυρα..

Και 2 εσείς. Οπότε Χ. Να αλλάξει η βαθμολογία πάραυτα.
ederson
ederson

Αριθμός μηνυμάτων : 988
Ηλικία : 35
Ομάδα : beta
Ομάδα : ΑΟ Κέρκυρα
Registration date : 28/02/2009

http://www.aokerkyra.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης