Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

+60
diagoras-paranoia
mike66diagoras
rebels agia marina
ayuto PAS
Centaur
sadekg4
palios-4
Rossoblu
ILIOS9_ANTI-POK
Sakis
panos
Nikaia
Barbabilios
ΘΗΡΙΟ 14
kermit14
MPS
rodfan
Serraios-5-
johnyz
maroussi14
lefkada14
Spyrpoul Pinezas
Giorgos_
apaixtos
DoxaΘΥΡΑ4
grafitas14
Sami
DOXAMILTOS
fumangus
COOPER 14
titormos_nikaia_g6
nikos
Mitsos14
ΝΙΚΟΣ 14
sellos
giorgos37
kostas4
κεμπαπ-δοξαρα
ΜΑΥΡΟΣ 14
Spyrpoul14
manolis
leone14
grafikos
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
nek14
peiraiotis 14
ilisios
PasGiannina
monoDOXA!!!
Κρόνιος
duhan
zaxos4snakes
mario4
DiagorasRodou
Michael
thyellara-5
xnikos00
znick
FANAT
πάμμαχον
64 απαντήσεις

Σελίδα 13 από 14 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από sellos Τετ 25 Ιουλ 2012 - 10:00

Εθνικός Πειραιά: Εν αναμονή ιστορικών εξελίξεων!

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 375186_225266327541344_105242556210389_583102_172079233_n

Ετοιμος να κάνει το μεγάλο... άλμα και να επιστρέψει στο επαγγελματικό ποδόσφαιρο είναι, σύμφωνα με δημοσιογραφικές πληροφορίες, ο Εθνικός Πειραιά, ο οποίος βρίσκεται εν αναμονή ιστορικών εξελίξεων! Οι συνεχείς διαβουλεύσεις στις οποίες βρίσκεται τις τελευταίες ημέρες ο Αλέξης Αγγελόπουλος για το μέλλον του πειραϊκού συλλόγου, όλα δείχνουν πως έχουν φτάσει πολύ κοντά σε αίσια έκβαση! Ο πρόεδρος του Εθνικού Πειραιά έχει βρει τον τρόπο για να φέρει τον σύλλογο ξανά στον δρόμο των επαγγελματικών κατηγοριών. Εντός των επόμενων ημερών αναμένονται περισσότερες και οριστικές εξελίξεις στην υπόθεση.

Πηγή:perifereiako.com

http://ethnikos14.blogspot.gr/2012/07/blog-post_25.html
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από sellos Δευ 30 Ιουλ 2012 - 17:50

Ανακοίνωση κ.Αγγελόπουλου

Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τον κ. Αγγελόπουλο (είναι εκτός Αθηνών), παραθέτουμε εκ μέρους του το παρακάτω κείμενο:

«Παρά το γεγονός ότι οι φίλοι του Εθνικού στην πλειοψηφία τους και παρά τα όσα πιθανόν να γνωρίζουν προσπαθούν να είναι συγκρατημένοι, μία μικρή –ευτυχώς- μειοψηφία από νυν και πρώην άτομα της οικογένειάς μας προσπαθούν να διαμορφώσουν μια κατάσταση η οποία είναι ικανή να τορπιλίσει τις διαπραγματεύσεις που έχουμε κάνει το τελευταίο χρονικό διάστημα για το καλό του συλλόγου, οι οποίες μάλιστα βρίσκονται και στο τελικό τους στάδιο.

Καλούμε λοιπόν τους υγιείς φίλους του Εθνικού να κλείσουν τα αυτιά τους από κάθε λογής πληροφορία που διαδίδουν διάφοροι τυχάρπαστοι και να προστατεύσουν αυτή τη προσπάθεια που με τόσο κόπο έχουμε φέρει εις πέρας για την ανάσταση του συλλόγου μας. Υπομονή μέχρι την Πέμπτη 02 Αυγούστου στην έκτακτη γενική συνέλευση του ερασιτέχνη όπου θα ξεκαθαρίσουν όλα!!!
http://ethnikos14.blogspot.gr/2012/07/blog-post_30.html
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από COOPER 14 Δευ 30 Ιουλ 2012 - 20:56

...είναι πράγματι πολύ σπουδαία εξέλιξη!
Λίγο υπομονή ακόμα και θα δουμε!
COOPER 14
COOPER 14

Αριθμός μηνυμάτων : 687
Ηλικία : 66
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : ΕΘΝΙΚΟΣ
Registration date : 15/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από PasGiannina Δευ 30 Ιουλ 2012 - 22:57

Άιντε να δούμε ρε γαμώτο.....
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από palios-4 Δευ 30 Ιουλ 2012 - 23:50

Μακαρι να βρισκεται ο Εθνικος απο β εθνικη και πανω.
palios-4
palios-4

Αριθμός μηνυμάτων : 3886
Ηλικία : 58
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Ομάδα : Ατρόμητος
Ομάδα : ΑΤΡΟΜΗΤΑΡΑ
Registration date : 30/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από rebels agia marina Τρι 31 Ιουλ 2012 - 2:57

ΜΑΓΚΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ..ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ Α ΤΟΠΙΚΟ
rebels agia marina
rebels agia marina

Αριθμός μηνυμάτων : 2800
Ηλικία : 40
Ομάδα : Ηλιούπολη
Registration date : 02/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από sellos Τρι 31 Ιουλ 2012 - 11:35

Την Πέμπτη 2/08/12 θα γινει γενική συνέλευση
και συν των αλλων θα συζήτηθει και το θεμα της απορρόφησης.

http://ethnikos14.blogspot.gr/2012/07/blog-post_31.html
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από giorgos37 Τρι 31 Ιουλ 2012 - 11:45

Εγώ διαφωνώ μάγκες, οριζοντίως και καθέτως. Δεύτερη συγχώνευση (αγορά, απορρόφηση, πείτε το όπως θέλετε) σε λιγότερο από 10 χρόνια είναι πάρα πολύ.
Καταλαβαίνω απόλυτα ότι η Α' Πειραιώς για το τεράστιο βάρος του Εθνικού είναι κακόγουστο αστείο. Ομως οι φίλοι μου οι Εθνικοί γνωρίζουν καλύτερα από μένα ότι τέτοιου είδους "κινήσεις απελπισίας" έχουν τεράστιο ρίσκο.

Εγώ νομίζω ότι ο Εθνικός έπρεπε να παίξει Α' Πειραιώς και να αρχίσει να ανεβαίνει τις κατηγορίες με τις δυνάμεις του. Χαμένος χρόνος; Οχι, κάθε άλλο. Αυτό το διάστημα θα αξιοποιούνταν για να διορθωθούν τα λάθη. Γιατί για να υποβιβάζεται ο Εθνικός από τη Δ' Εθνική έχοντας ομολογουμένως το καλύτερο ρόστερ του ομίλου, πήγαν πολλά πράγματα στραβά.
Εχουν διορθωθεί αυτά; Δε νομίζω. Ηδη από τις τελευταίες αγωνιστικές του πρωταθλήματος, το μόνο θέμα κουβέντας ήταν η αναζήτηση ΑΦΜ, όχι η αυτοκριτική.

Καλλιεργείται στον κόσμο μια λάθος νοοτροπία, του στυλ όταν αποτυγχάνει αγωνιστικά η ομάδα, διορθώνονται όλα με μια συγχώνευση, εξαγορά, απορρόφηση. Δεν είναι έτσι.

Να το πω αλλιώς. οκ, μπαίνουν οι υπογραφές και ο Εθνικός γυρίζει στη Γ ή στη Β Εθνική. Αντέχει ο κόσμος έναν ακόμη υποβιβασμό, αν τα πράγματα δεν πάνε καλά;
Αν δεν διορθώσετε πρώτα τα κακώς κείμενα - κι εγώ ως ανεξάρτητος παρατηρητής είδα πολλά ρε παιδιά - τότε δεν έχει νόημα η κατηγορία που θα παίξετε. Αν επαναληφθούν τα ίδια λάθη, το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο.

Δεν ξέρω, δικά σας θέματα είναι αυτά, εγώ γράφω τη γνώμη μου. Το καταλαβαίνω ότι το τοπικό είναι αβάσταχτο, όμως νομίζω ότι θα λειτουργούσε ευεργετικά σε βάθος χρόνου και θα επιστρέφατε πολύ πιο δυνατοί. Μακάρι να κάνω λάθος. Καλή επιτυχία σε ότι κι αν κάνετε

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από sellos Τετ 1 Αυγ 2012 - 11:57

Το "ΦΩΣ" αναφαίρει το όνομα της Γλυφάδας (του Ρέστη)
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από giorgos37 Τετ 1 Αυγ 2012 - 14:42

Εμένα μου φαίνεται πάρα πολύ επικίνδυνο το όλο εγχείρημα. Αν έχω καταλάβει λάθος, διορθώστε με:

- Η Γλυφάδα εξαγοράζει τον Εθνικό στο σύνολό του ως ερασιτεχνικό σωματείο και στη συνέχεια αλλάζει το καταστατικό της για να χρησιμοποιήσει το όνομα, τα χρώματα και το σήμα του Εθνικού.
- Ο Ρέστης κρατά το 70% της ΠΑΕ, 20% ο Αγγελόπουλος και το 10% μένει υποχρεωτικά βάσει νόμου στον ερασιτέχνη.

Αν αυτά που έχω καταλάβει είναι σωστά, το εγχείρημα είναι εξαιρετικά επικίνδυνο.

- Πρώτα απ' όλα, το 20% του Αγγελόπουλου σε 1 μήνα μπορεί να έχει γίνει 0,0002%, χάνοντας κάθε δυνατότητα ελέγχου. Αυτό μπορεί να γίνει με αύξηση Μ.Κ. Ο κρατών το χρήμα - Ρέστης - βάζει τους κανόνες σε αυτή την περίπτωση. Ο Αγγελόπουλος κι ο κάθε Αγγελόπουλος ούτε κατά διάνοια δεν μπορεί να ακολουθήσει τον Ρέστη, αν αυτός αποφασίσει να του μηδενίσει το ποσοστό.

- Ποιος θα έχει τον έλεγχο του ερασιτεχνικού σωματείου που θα προκύψει; Το ο Εθνικός είναι εύκολη απάντηση. Ομως επειδή στα ερασιτεχνικά σωματεία οι "ταμειακώς εντάξει" είναι στην καλύτερη των περιπτώσεων διψήφιος αριθμός, έχει εξετάσει κανένας τον αριθμό των ταμειακώς εντάξει στο σωματείο της Γλυφάδας; Π.χ. αν ο Εθνικός έχει 100 μέλη κι η Γλυφάδα εμφανίσει 200 μέλη, τότε εννοείται ότι παίρνει τον έλεγχο και του ερασιτεχνικού σωματείου όποια στιγμή θέλει.

- Ο Ρέστης δεν είναι Εθνικός, είναι επιχειρηματίας. Και σαν επιχειρηματίας μπορεί αύριο μεθαύριο να εξετάσει επιχειρηματικά κάποια άλλα νέα δεδομένα. Οπως π.χ. πρόβλημα χρεών στην ΑΕΚ, τον ΠΑΟΚ, τον Αρη, τον ΠΑΟ, κλπ, κλπ, κλπ. Τι γίνεται αν αποφασίσει να κάνει με κάποια άλλη ομάδα, ότι κάνει σήμερα με τον Εθνικό;

Μάγκες δυστυχώς βάζετε την κατηγορία που θα αγωνιστεί η ομάδα σας πάνω απ' όλα. Δεν καταλαβαίνω αυτή τη λογική. Μακάρι να σας πάνε όλα καλά, όμως το δις εξαμαρτείν, ουκ ανδρός σοφού

Εφόσον έχετε αποφασίσει να το κάνετε, ΒΑΛΤΕ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΔΙΚΛΕΙΔΕΣ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ. ΜΗΝ ΠΑΡΑΔΩΣΕΤΕ ΑΝΕΥ ΟΡΩΝ. ΤΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ.

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από PasGiannina Τετ 1 Αυγ 2012 - 15:16

giorgos37 έγραψε:ΒΑΛΤΕ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΔΙΚΛΕΙΔΕΣ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ. ΜΗΝ ΠΑΡΑΔΩΣΕΤΕ ΑΝΕΥ ΟΡΩΝ. ΤΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ.
Συμφωνώ φίλε Γιώργο με αυτά που γράφεις, ειδικά στην τελευταία σου πρόταση.
Θεωρώ όμως δεδομένες και τις κινήσεις από πλευράς των λίγων που εμπλέκονται του Εθνικού, για την σωστή διασφάλιση του σωματείου ΕΘΝΙΚΟΣ.
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από COOPER 14 Τετ 1 Αυγ 2012 - 23:08

PasGiannina έγραψε:
giorgos37 έγραψε:ΒΑΛΤΕ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΔΙΚΛΕΙΔΕΣ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ. ΜΗΝ ΠΑΡΑΔΩΣΕΤΕ ΑΝΕΥ ΟΡΩΝ. ΤΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ.
Συμφωνώ φίλε Γιώργο με αυτά που γράφεις, ειδικά στην τελευταία σου πρόταση.
Θεωρώ όμως δεδομένες και τις κινήσεις από πλευράς των λίγων που εμπλέκονται του Εθνικού, για την σωστή διασφάλιση του σωματείου ΕΘΝΙΚΟΣ.

...κατά την άποψή μου οι Αγγελόπουλος και Πρίντεζης είναι εγγύηση για την διασφάλιση των συμφερόντων μας!
Τώρα για τους προβληματισμούς του φίλου Γιώργου από τη Νίκαια, τους θεωρώ λογικούς.
Όμως όλα αυτά γίνονται! Θα δείξει, πάντως εγώ είμαι αισιόδοξος.
COOPER 14
COOPER 14

Αριθμός μηνυμάτων : 687
Ηλικία : 66
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : ΕΘΝΙΚΟΣ
Registration date : 15/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από maroussi14 Πεμ 2 Αυγ 2012 - 0:59

με την ιδια λογικη αν ο ρεστης αγοραζε τον ιωνικο δε θ αμπορουσε να παει κ να κανει το ιδιο με αλλες ομαδες?δλδ οι ομαδες πρεπει να εχουν μικροεπιχειρηματιες γ προεδρους?

σορυ αλλα δε τ καταλαβαινω αυτο...

μην ανησυχειται (κ καλα) οι ανθρωποι που ειναι τωρα δεν ειναι ουτε λαμογια ουτε τπτ...

ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ...ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΗΡΟΥΝΙΑ...

ΠΟΛΛΟΙ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΕΝΑΝ ΡΕΣΤΗ Γ ΠΡΟΔΡΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΠΙΚΡΙΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΚΑΙ ΤΗ ΖΗΛΕΙΑ...

BEBAIA ΚΡΑΤΑΜΕ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΑΘΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟ ΘΕΜΑ...
maroussi14
maroussi14

Αριθμός μηνυμάτων : 429
Ηλικία : 36
Ομάδα : Εθνικός Π.
Registration date : 27/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από giorgos37 Πεμ 2 Αυγ 2012 - 11:07

Ζήλεια; Εχει περάσει από το μυαλό σου ότι μπορεί ο Ρέστης να ενδιαφέρθηκε φιλολογικά και γι' άλλες ομάδες, αλλά να έκανε πίσω όταν είδε ότι πρέπει να εγγυηθεί για 1-2 βασικά πράγματα, τα οποία εσύ τη δεδομένη στιγμή τα θεωρείς ασήμαντα αλλά για το μέλλον είναι ζωτικής σημασίας; Εσύ τι λες; Στον Εθνικό ήρθε κατευθείαν; Για σκέψου λιγάκι
Κι απ' όσα έγραψα, εσύ κατάλαβες πως οι ομάδες πρέπει να έχουν μικροεπιχειρηματίες για προέδρους;

Ακου μεγάλε, εμείς στον Ιωνικό θεό δεν κάνουμε κανέναν. Για μας η ομάδα μας είναι πολύ μεγαλύτερη από οποιονδήποτε. Υπήρχε πριν από κάθε μεγαλοεπιχειρηματία και πρέπει να υπάρχει και μετά από τον κάθε μεγαλοεπιχειρηματία. Ζούμε στην εποχή των "συγχωνεύσεων" και να τον χέσω τον κάθε μεγιστάνα αν αύριο-μεθαύριο με διαλύσει, πουλώντας το ΑΦΜ μου σε κάποιο μεγαλύτερο ψάρι.

Ο μόνος που θα μπορούσε να πάρει εν λευκώ την ομάδα θα ήταν ο Σπανός κι αυτό γιατί είναι Ιωνικός. Οποιοσδήποτε άλλος, πρέπει να δώσει εγγυήσεις ότι ο Ιωνικός θα υπάρχει και σε 5 χρόνια. Αν εσύ αυτό το παίρνεις σαν ζήλεια, εγώ θα σου ευχηθώ καλή τύχη.

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από PasGiannina Πεμ 2 Αυγ 2012 - 11:57

Φίλε maroussi14, είσαι λάθος στο παραπάνω σου post, έτσι το κατάλαβα εγώ και να με σχωρνάς αυτή είναι η άποψή μου.
Πίκρα ?
Ζήλεια ?
Τρεις - τέσσερις αναφερθήκαμε σε αυτό που πάει να γίνει και απ`ότι φαίνεται δεν διαπιστώνεται κάτι τέτοιο που γράφεις.
Που τα είδες εσύ αυτά και σε ποιον ?
Σε μένα που συμπαθώ τον Εθνικό, πολύ μάλιστα ?
Στον Γιώργο του Ιωνικού που ο τζες απ`ότι έχω καταλάβει πρέπει να έχει φάει πολύ τρέξιμο, για να μην πω άλλη λέξη, στην δική του ομάδα τα τελευταία χρόνια, κάνοντάς τον να μάθει και να καταλάβει πολλά πράματα τα οποία ζείτε και εσείς ?
Στον rebels agia marina που είπε την άποψή του ?
Στον palios-4 που μόνο ευχήθηκε κάτι καλό για τον Εθνικό ?
Όχι φίλε μου, όχι.
Ας προσέχουμε λίγο τι γράφουμε, τουλάχιστον εδώ μέσα στο betafans και δεν το συνεχίζω γιατί θα γράφω μέχρι αύριο το πρωί......
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από COOPER 14 Πεμ 2 Αυγ 2012 - 12:49

PasGiannina έγραψε:Φίλε maroussi14, είσαι λάθος στο παραπάνω σου post, έτσι το κατάλαβα εγώ και να με σχωρνάς αυτή είναι η άποψή μου.
Πίκρα ?
Ζήλεια ?
Τρεις - τέσσερις αναφερθήκαμε σε αυτό που πάει να γίνει και απ`ότι φαίνεται δεν διαπιστώνεται κάτι τέτοιο που γράφεις.
Που τα είδες εσύ αυτά και σε ποιον ?
Σε μένα που συμπαθώ τον Εθνικό, πολύ μάλιστα ?
Στον Γιώργο του Ιωνικού που ο τζες απ`ότι έχω καταλάβει πρέπει να έχει φάει πολύ τρέξιμο, για να μην πω άλλη λέξη, στην δική του ομάδα τα τελευταία χρόνια, κάνοντάς τον να μάθει και να καταλάβει πολλά πράματα τα οποία ζείτε και εσείς ?
Στον rebels agia marina που είπε την άποψή του ?
Στον palios-4 που μόνο ευχήθηκε κάτι καλό για τον Εθνικό ?
Όχι φίλε μου, όχι.
Ας προσέχουμε λίγο τι γράφουμε, τουλάχιστον εδώ μέσα στο betafans και δεν το συνεχίζω γιατί θα γράφω μέχρι αύριο το πρωί......

...για όλα αυτά σε έχω ξεχωρίσει ρε ΤΖΕ!!!!!
Ετοιμάσου για τσίπουρα το Σεπτέμβρη!
...έχω εξεταστική, χρωστάω 2 μαθήματα... Very Happy

...το κείμενο του Γιώργου είναι καλοπροαίρετο αδερφέ maroussi 14. Διάβασέτο πιο προσεκτικά.
Τουλάχιστον εγώ που παρακολουθώ τα κείμενά του, τις περισσότερες φορές έχουν συμβουλευτικό χαρακτήρα!
COOPER 14
COOPER 14

Αριθμός μηνυμάτων : 687
Ηλικία : 66
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : ΕΘΝΙΚΟΣ
Registration date : 15/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από giorgos37 Πεμ 2 Αυγ 2012 - 13:50

Ο Ρέστης έχει λεφτά, άρα δεν μπήκε στο ποδόσφαιρο για να κάνει λεφτά. Εχει γνωριμίες, δεν έχει ανάγκη το ποδόσφαιρο για να τις αυξήσει.
Συνήθως επιχειρηματίες τέτοιου βεληνεκούς ασχολούνται με τη μπάλα για να πιέσουν πολιτικές καταστάσεις, εκμεταλλευόμενοι τον όγκο των φιλάθλων. Φυσικά κάτι τέτοιο ισχύει μόνο για τις 5 γνωστές ομάδες. Αρα δεν μπαίνει στον Εθνικό για τον κόσμο.

Στη Γλυφάδα πέρυσι πώς τα πήγε; Μέτρια χρονιά. Με τα λεφτά του μπορούσε να είχε ανέβει από την 1η αγωνιστική. Υψηλά συμβόλαια, πολλά από τα οποία δεν πλήρωσε. Δεν είχε λεφτά να τα πληρώσει; Δεν το συζητάμε.
Πότε σταμάτησε να πληρώνει; Την ίδια εποχή περίπου που ανακοινώθηκε ότι η έκταση του Ελληνικού πάει στους άραβες. Τότε βγήκαν οι φήμες ότι έφυγε από τη Γλυφάδα κι άρχισε να διερευνεί άλλες ομάδες.
Τώρα που το αραβικό πρότζεκτ πάγωσε, επανήλθε και ενδιαφέρθηκε για τον Εθνικό, που όλως τυχαίως χρησιμοποιεί το γήπεδο του Ελληνικού. Η έκταση αυτή είναι φιλέτο κι ο Ρέστης είναι από τους ελάχιστους Ελληνες που έχει την τσέπη να επενδύσει εκεί.

Ο Ρέστης χέστηκε για τη μπάλα. Τις δουλειές του κοιτάει.
Εσύ μαρούσι, χέστηκες για τις δουλειές του Ρέστη, την ομάδα σου κοιτάς.

Αυτό που πρέπει να κάνεις εσύ σαν φίλαθλος είναι να διασφαλίσεις το μέλλον της ομάδας σου. Αν δεν το κάνεις, είσαι υπόλογος απέναντι στην ιστορία της. Μακάρι να πάνε όλα καλά και να μην επωφεληθεί μόνο ο επιχειρηματίας, αλλά και η ομάδα και να πας τσάμπιονς λιγκ. Αυτό που λέω είναι να μην το αφήσεις στην τύχη.

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από PasGiannina Πεμ 2 Αυγ 2012 - 15:02

COOPER 14 έγραψε:Ετοιμάσου για τσίπουρα το Σεπτέμβρη!
...έχω εξεταστική, χρωστάω 2 μαθήματα... Very Happy
Καλά έλα συ πάνω και τα βρίσκουμε....όχι τα μαθήματα, αλλά τα καλά τσίπουρα !! Very Happy
Ευτυχώς που δεν τα δίνεις εσύ τα μαθήματα, γιατί επιστρέφοντας θα τα έκανες τέσσερα.....θα τα έβλεπες διπλά !!! Exclamation

Με το καλό φίλε !
Σε περιμένουμε !
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από giorgos37 Πεμ 2 Αυγ 2012 - 17:19

Πάντως πληροφοριακά στο τσίπουρο είμαι καλός κι εγώ, όποιος έχει τ' άντερα εδώ είμαστε

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από COOPER 14 Πεμ 2 Αυγ 2012 - 17:28

giorgos37 έγραψε:Πάντως πληροφοριακά στο τσίπουρο είμαι καλός κι εγώ, όποιος έχει τ' άντερα εδώ είμαστε

...εσένα δεν σου έχω πεί γιατί μένεις μακρυά! Very Happy

ΌΠΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΕΦΙ ΣΤΕΙΛΕ PM και εγινε!!!
COOPER 14
COOPER 14

Αριθμός μηνυμάτων : 687
Ηλικία : 66
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : ΕΘΝΙΚΟΣ
Registration date : 15/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από maroussi14 Πεμ 2 Αυγ 2012 - 20:59

PasGiannina έγραψε:Φίλε maroussi14, είσαι λάθος στο παραπάνω σου post, έτσι το κατάλαβα εγώ και να με σχωρνάς αυτή είναι η άποψή μου.
Πίκρα ?
Ζήλεια ?
Τρεις - τέσσερις αναφερθήκαμε σε αυτό που πάει να γίνει και απ`ότι φαίνεται δεν διαπιστώνεται κάτι τέτοιο που γράφεις.
Που τα είδες εσύ αυτά και σε ποιον ?
Σε μένα που συμπαθώ τον Εθνικό, πολύ μάλιστα ?
Στον Γιώργο του Ιωνικού που ο τζες απ`ότι έχω καταλάβει πρέπει να έχει φάει πολύ τρέξιμο, για να μην πω άλλη λέξη, στην δική του ομάδα τα τελευταία χρόνια, κάνοντάς τον να μάθει και να καταλάβει πολλά πράματα τα οποία ζείτε και εσείς ?
Στον rebels agia marina που είπε την άποψή του ?
Στον palios-4 που μόνο ευχήθηκε κάτι καλό για τον Εθνικό ?
Όχι φίλε μου, όχι.
Ας προσέχουμε λίγο τι γράφουμε, τουλάχιστον εδώ μέσα στο betafans και δεν το συνεχίζω γιατί θα γράφω μέχρι αύριο το πρωί......

ΑΝ ΕΘΙΞΑ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ..ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ(ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ Τ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΕΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ) ΝΙΩΘΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ...
ΑΠΛΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΔΕ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΤΟΝ ΡΕΣΤΗ ΣΑΝ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗ ΟΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙ?ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣ ΤΟ ΕΚΛΑΒΕΤΕ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ...
ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΚΑΤΟ ΓΙΑ ΠΕΡΗΦΑΝΙΕΣ ΚΑΙ ΗΘΙΚΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΜΑΣ ΕΡΙΧΑΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ, ΜΑΣ ΕΣΤΗΝΑΝ ΓΙΑ ΝΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΚΛΠ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΗΘΙΚΗ?
ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ ΕΙΤΕ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΟΡ Γ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟΙ ΕΓΓΥΗΤΕΣ...

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΔΩ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΟΜΠΛΕ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΤΟ ΠΗΓΑ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ...ΤΕΣΠΑ


PS:η απορροφηση της γλυφαδας εγκριθηκε σημερα αποτον ερασιτεχνη οφπφ...
maroussi14
maroussi14

Αριθμός μηνυμάτων : 429
Ηλικία : 36
Ομάδα : Εθνικός Π.
Registration date : 27/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από COOPER 14 Πεμ 2 Αυγ 2012 - 21:49

maroussi14 έγραψε:
PasGiannina έγραψε:Φίλε maroussi14, είσαι λάθος στο παραπάνω σου post, έτσι το κατάλαβα εγώ και να με σχωρνάς αυτή είναι η άποψή μου.
Πίκρα ?
Ζήλεια ?
Τρεις - τέσσερις αναφερθήκαμε σε αυτό που πάει να γίνει και απ`ότι φαίνεται δεν διαπιστώνεται κάτι τέτοιο που γράφεις.
Που τα είδες εσύ αυτά και σε ποιον ?
Σε μένα που συμπαθώ τον Εθνικό, πολύ μάλιστα ?
Στον Γιώργο του Ιωνικού που ο τζες απ`ότι έχω καταλάβει πρέπει να έχει φάει πολύ τρέξιμο, για να μην πω άλλη λέξη, στην δική του ομάδα τα τελευταία χρόνια, κάνοντάς τον να μάθει και να καταλάβει πολλά πράματα τα οποία ζείτε και εσείς ?
Στον rebels agia marina που είπε την άποψή του ?
Στον palios-4 που μόνο ευχήθηκε κάτι καλό για τον Εθνικό ?
Όχι φίλε μου, όχι.
Ας προσέχουμε λίγο τι γράφουμε, τουλάχιστον εδώ μέσα στο betafans και δεν το συνεχίζω γιατί θα γράφω μέχρι αύριο το πρωί......

ΑΝ ΕΘΙΞΑ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ..ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ(ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ Τ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΕΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ) ΝΙΩΘΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ...
ΑΠΛΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΔΕ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΤΟΝ ΡΕΣΤΗ ΣΑΝ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗ ΟΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙ?ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣ ΤΟ ΕΚΛΑΒΕΤΕ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ...
ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΚΑΤΟ ΓΙΑ ΠΕΡΗΦΑΝΙΕΣ ΚΑΙ ΗΘΙΚΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΜΑΣ ΕΡΙΧΑΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ, ΜΑΣ ΕΣΤΗΝΑΝ ΓΙΑ ΝΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΚΛΠ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΗΘΙΚΗ?
ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ ΕΙΤΕ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΟΡ Γ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟΙ ΕΓΓΥΗΤΕΣ...

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΔΩ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΟΜΠΛΕ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΤΟ ΠΗΓΑ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ...ΤΕΣΠΑ


PS:η απορροφηση της γλυφαδας εγκριθηκε σημερα αποτον ερασιτεχνη οφπφ...

+14!! Smile
COOPER 14
COOPER 14

Αριθμός μηνυμάτων : 687
Ηλικία : 66
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : ΕΘΝΙΚΟΣ
Registration date : 15/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από mike66diagoras Παρ 3 Αυγ 2012 - 0:24

ρε μαγκες για τον ιστορικοτατο εθνικο μιλαμε για χαλαρωστε λιγο,γνωμη μου ειναι να το κανουνε οι εθνικοι γιατι ο εθνικος πρεπει να ειναι στο προσκηνιο!
mike66diagoras
mike66diagoras

Αριθμός μηνυμάτων : 1543
Ηλικία : 34
Τόπος : Λοχος Στρατηγιου
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΣΤΗΝ ΘΥΡΑ 6 θα βρισκεσε για παντα Ορεστακο

ΘΥΡΑ 6 Γ.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

1905-2012...Keep Walking
Registration date : 17/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από giorgos37 Παρ 3 Αυγ 2012 - 9:30

Χαλαροί είμαστε πρόεδρε τη γνώμη μας γράφουμε

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eθνικός -  [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 13 Empty Απ: Eθνικός - [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από diagoras-paranoia Παρ 3 Αυγ 2012 - 12:22

Εθνικος και Ιωνικος ειναι ιστορικες ομαδες και ανηκουν ψηλα ,καλα κανετε και συζητατε μακαρι να βρεθει λυση που να γουσταρετε :respect1:
diagoras-paranoia
diagoras-paranoia

Αριθμός μηνυμάτων : 452
Ηλικία : 38
Τόπος : Ανω Ηλιουπολη
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
Τσαμπικος το ονομα μου
Registration date : 11/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 13 από 14 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης