Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

+83
koronios
daysleeper_trikala
apaixtos
Akis-Pinezes
the_Next
Nikaia
veteranos-6-
Mitsos14
mesia3
TMAC
Betafans
xhris
Antwnis4
spith
ILIOS9_ANTI-POK
tzonnis4
paranoia_trikala
omilitissa
monoDOXA!!!
κεμπαπ-δοξαρα
Melanoleukos
rebels agia marina
nikaia -3-
wesper
austriancrew88
Nem 4
morbid-ccm644
alekossssss
palios-4
stef rodos
eddy
coldlife
ionikaulas3revolution
Silent
volos-1-
iason
ederson
titormos_nikaia_g6
SiDiS GATE -5-
kontoblaxos
kostas4
rodos-4-
kodeG6
mez
ΝΙΚΟΣ 14
FANAT
Elafoulis
zaxos4snakes
pit1918
πάμμαχον
Blue - Warriors
nik.18
freakout
Mj
Kotsos_ACAB
ONLY PERISTERI
ofi athens
PASantreas
led6
aggelos-6
mauri_thiella
pistol
DIO
Serraios-5-
psixiatros
SKINHEAD14
Gas
Spyrpoul14
MAciVOL
Michael
Fredericks -5-
Stef-Pierikos
Κρόνιος
aoktshs777
PasGiannina
vour
mario4
thyellara-5
King_Slayer
alves...7
sellos
Pierikos1961
Rossoblu
87 απαντήσεις

Σελίδα 28 από 40 Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από Elafoulis Παρ 7 Μάης 2010 - 7:31

Αφού μόλις μάθαμε ότι έρχονται τα αλάνια ( http://www.rocking.gr/article7471.php ) μετά από 15 χρόνια στην Ελλάδα, στις 13 Ιουλίου στο Ejekt festival και φτιαχτήκαμε τι άλλο θα μπορούσε να μου κολλήσει...
(Τραγούδι του 1993 και ακόμα είναι (δυστυχώς) επίκαιρο...)



Υ.Γ Άσχετο αλλά επίσης μου έχει κολλήσει εδώ και λίγη ώρα και το γαύροι μουνιά από τα στόματα των οπαδών της Παρτιζάν λόγω του σημερινού αγώνα του γαύρου με την Παρτιζάν. lol!

https://www.youtube.com/watch?v=rRn71jbqgwA
Elafoulis
Elafoulis

Αριθμός μηνυμάτων : 485
Τόπος : Rodos
Ομάδα : Ρόδος
Ομάδα : Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 245zzeo
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από zaxos4snakes Παρ 7 Μάης 2010 - 9:29

καλη επιτυχια σημερα στην Παρτιζαν Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Icon_biggrin
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 43
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από ???????? Παρ 7 Μάης 2010 - 16:47

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 7951 Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 7951 Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 66345 Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 260623 Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 93137 Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 260623 Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 376944

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από ???????? Παρ 7 Μάης 2010 - 16:56


και ενα απο τρ Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 67845

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από coldlife Παρ 7 Μάης 2010 - 18:04

https://www.youtube.com/watch?v=MHW2CF4GF-8

Rotting Christ-Daimonon Vrosis
coldlife
coldlife
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 9373
Ηλικία : 48
Τόπος : Νεος Κοσμος,Αθηνα
Ομάδα : Παναιτωλικός
Ομάδα : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ
Registration date : 05/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από veteranos-6- Παρ 7 Μάης 2010 - 18:43

Elafoulis έγραψε:Αφού μόλις μάθαμε ότι έρχονται τα αλάνια ( http://www.rocking.gr/article7471.php ) μετά από 15 χρόνια στην Ελλάδα, στις 13 Ιουλίου στο Ejekt festival και φτιαχτήκαμε τι άλλο θα μπορούσε να μου κολλήσει...
(Τραγούδι του 1993 και ακόμα είναι (δυστυχώς) επίκαιρο...)



Υ.Γ Άσχετο αλλά επίσης μου έχει κολλήσει εδώ και λίγη ώρα και το γαύροι μουνιά από τα στόματα των οπαδών της Παρτιζάν λόγω του σημερινού αγώνα του γαύρου με την Παρτιζάν. lol!

https://www.youtube.com/watch?v=rRn71jbqgwA
MΠΡΑΒΟ ΡΕ ΕΛΑΦΙ .... ΝΑ ΥΠΟΣΤΙΡΙΖΕΙΣ ΤΙΣ ΞΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΙΝ ΕΥΡΩΠΗ!!!!!
ΚΑΙ ΜΙΛΑΝΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΣΩΣΤΟ ΟΠΑΔΙΚΟ ΣΑΙΤ!!!ΕΓΩ ΧΕΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΟΛΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΘΟΜΕ ΣΠΙΤΗ ΚΑΙ ΒΡΙΖΩ ΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΟΦΗ ΕΒΡΙΖΑ ΤΙΝ ΑΤΛΕΤΙΚΟ!! ............................

EEEEE
Κοφτοοο

ΙΑΣΩΝ
veteranos-6-
veteranos-6-

Αριθμός μηνυμάτων : 3641
Ηλικία : 48
Τόπος : ΙΑΛΥΣΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : Ο Γιωργης και ο Ορεστης στον παραδεισο ειναι τωρα
και απο εκει ψηλα θα βλεπουνε Διαγορα
1905.....keep walking
Σ.Φ ΔΙΑΓΟΡΑ ΘΥΡΑ 6
ΚΑΠΝΙΣΤΕ ΔΙΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΤΕ ΔΥΝΑΤΑ ...
ΓΑΜΙΟΥΝΤΕ ΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ!
ΜΑΣΤΟΥΡΩΣΤΕ ΜΟΝΑΧΑ ΜΕ...ΔΙΑΓΟΡΑ
ΘΥΡΑ-6-
Registration date : 24/04/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από rodos-4- Παρ 7 Μάης 2010 - 18:54

:off: αλλα ελεος δε θα του πεις εσυ τι θα υποστηριζει!!!Οποτε σημερα θα εισαι και με το γαυρο ε?χαχαχαχαχα

Ρε δε μαμιουνται και οι πρασινοι και οι κοκκινοι και οι κτρινοι που να μην ξανασηκωσουν κουπα πουθενα!!Αν εσυ θα εισαι περηφανος βλεπωντας το γαυρο η το βαζελο να σηκωνει ευρωπαικες κουπες στα @@ μας!!Αλλα δε μπορεις να την λες στον αλλο γιατι εκφραζει μια τετοια γνωμη!!

Υ.Γ +1 στον ελαφουλη γιατι ετσι γουσταρω!!!Γαμω το ποκ!!
rodos-4-
rodos-4-
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1225
Ηλικία : 37
Τόπος : ΡΟΔΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Ομάδα : Ρόδος
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από zaxos4snakes Παρ 7 Μάης 2010 - 19:54

προσωπικα ειμαι παρτιζαν και στο ποδοσφαιρο.τους συμπαθω σαν οπαδους.
ειναι και ασπρομαυροι Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 771339 εν αντιθεσει με τους γκει που τους
αντιπαθω.αλλα και στον τελικο να περασουν αν παιξουν με μπαρτσα,ειμαι
ατυχος μιας και δεν μπορω να τους υποστηριξω και παλι λογω μπαρτσα.
και για να ειμαι ειλικρινεις με κανενα δε θα τους υποστηριζα Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Icon_biggrin
απλα τωρα θα πανηγυρισω κιολας.παμε ρε παρτιζαν
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 43
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από Mitsos14 Παρ 7 Μάης 2010 - 20:07

Mitsos14
Mitsos14

Αριθμός μηνυμάτων : 1891
Ηλικία : 29
Τόπος : Άγιος Στέφανος
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : Περήφανος Εθνικός
Περήφανος Πειραιώτης ...
ΠΙΝΕΖΕΣ ΘΥΡΑ 14
Registration date : 19/01/2010

http://www.gate14.gr/forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από paranoia_trikala Παρ 7 Μάης 2010 - 21:30

zaxos4snakes έγραψε:προσωπικα ειμαι παρτιζαν και στο ποδοσφαιρο.τους συμπαθω σαν οπαδους.
ειναι και ασπρομαυροι Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 771339 εν αντιθεσει με τους γκει που τους
αντιπαθω.αλλα και στον τελικο να περασουν αν παιξουν με μπαρτσα,ειμαι
ατυχος μιας και δεν μπορω να τους υποστηριξω και παλι λογω μπαρτσα.
και για να ειμαι ειλικρινεις με κανενα δε θα τους υποστηριζα Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Icon_biggrin
απλα τωρα θα πανηγυρισω κιολας.παμε ρε παρτιζαν


Μαζί σου και εγώ. εξάλλου στο μπασκετάκι δεν υπάρχει η δικαιολογία του δήθεν να πάρουν
βαθμούς για την Ελλάδα όπως συμβαίνει στο ποδόσφαιρο που στην ευρώπη δεν μπορούν να
σταυρώσουν νίκη... εδώ στο μπάσκετ κάθε χρόνο και ο γαύρος και ο βάζελος φτάνουν μέχρι
τα ημιτελικά τουλάχιστον... οπότε ας αποκλειστεί δεν θα γίνει και τίποτα...
paranoia_trikala
paranoia_trikala

Αριθμός μηνυμάτων : 2287
Τόπος : Trikala City
Ομάδα : Τρίκαλα
Ομάδα : ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΗ ... ΟΛΟΚΛΗΡΗ Η ΕΛΛΑΔΑ !!!
Registration date : 11/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από monoDOXA!!! Παρ 7 Μάης 2010 - 21:36

Grigoris4 έγραψε:
zaxos4snakes έγραψε:προσωπικα ειμαι παρτιζαν και στο ποδοσφαιρο.τους συμπαθω σαν οπαδους.
ειναι και ασπρομαυροι Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 771339 εν αντιθεσει με τους γκει που τους
αντιπαθω.αλλα και στον τελικο να περασουν αν παιξουν με μπαρτσα,ειμαι
ατυχος μιας και δεν μπορω να τους υποστηριξω και παλι λογω μπαρτσα.
και για να ειμαι ειλικρινεις με κανενα δε θα τους υποστηριζα Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Icon_biggrin
απλα τωρα θα πανηγυρισω κιολας.παμε ρε παρτιζαν


Μαζί σου και εγώ. εξάλλου στο μπασκετάκι δεν υπάρχει η δικαιολογία του δήθεν να πάρουν
βαθμούς για την Ελλάδα όπως συμβαίνει στο ποδόσφαιρο που στην ευρώπη δεν μπορούν να
σταυρώσουν νίκη... εδώ στο μπάσκετ κάθε χρόνο και ο γαύρος και ο βάζελος φτάνουν μέχρι
τα ημιτελικά τουλάχιστον... οπότε ας αποκλειστεί δεν θα γίνει και τίποτα...

εγω θα διαφωνησω μαζι σασ.δεν εχει να κανει με τουσ βαθμουσ,αλλα εχει να κανει με το ελληνικο μπασκετ,καλωσ η κακωσ και εκει επικρατει η ιδια κατασταση με το ελληνικο ποδοσφαιρο,με μια διαφορα ομωσ,στο μπασκετ ημαστε υπερδυναμη σαν χωρα.μονιμα στισ καλυτερεσ ομαδεσ του κοσμου τα τελευταια 20 χρονια.εγω το μπασκετ αγαπησα και υπηρετησα σαν αθλητησ και ακομα το αγαπω.ειμαι υπερ του γαβρου η του βαζελου η του παοκ η οποιουδηποτε αλλου στην ευρωπη.γτι να το σηκωσει δλδ η λουζερ μπαρτσελονα?10 τελικουσ 1 κυπελο και εκινο πωσ το πηρε....
ενταξει η τσσκα εχει βοηθεια απο τουσ γκρι και δεν μου αρεσει και τοσο σαν ομαδα.εγω παραδεχομουνα την κιντερ προ δεκαετιασ.αλλα οπωσ και να το κανουμε ολοι ειτε μασ αρεσει ειτε οχι ο μπαζελ ειναι η κορυφαια ελληνικη ομαδα στην ευρωπη!
monoDOXA!!!
monoDOXA!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 4483
Ηλικία : 41
Τόπος : ΞΑΝΘΗ ΠΛΕΟΝ!
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 17/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από Elafoulis Παρ 7 Μάης 2010 - 21:43

veteranos-6- έγραψε:
Elafoulis έγραψε:Αφού μόλις μάθαμε ότι έρχονται τα αλάνια ( http://www.rocking.gr/article7471.php ) μετά από 15 χρόνια στην Ελλάδα, στις 13 Ιουλίου στο Ejekt festival και φτιαχτήκαμε τι άλλο θα μπορούσε να μου κολλήσει...
(Τραγούδι του 1993 και ακόμα είναι (δυστυχώς) επίκαιρο...)



Υ.Γ Άσχετο αλλά επίσης μου έχει κολλήσει εδώ και λίγη ώρα και το γαύροι μουνιά από τα στόματα των οπαδών της Παρτιζάν λόγω του σημερινού αγώνα του γαύρου με την Παρτιζάν. lol!

https://www.youtube.com/watch?v=rRn71jbqgwA
MΠΡΑΒΟ ΡΕ ΕΛΑΦΙΝΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΙΡΙΖΕΙΣ ΤΙΣ ΞΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΙΝ ΕΥΡΩΠΗ!!!!!
ΚΑΙ ΜΙΛΑΝΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΣΩΣΤΟ ΟΠΑΔΙΚΟ ΣΑΙΤ!!!ΕΓΩ ΧΕΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΟΛΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΘΟΜΕ ΣΠΙΤΗ ΚΑΙ ΒΡΙΖΩ ΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΟΦΗ ΕΒΡΙΖΑ ΤΙΝ ΑΤΛΕΤΙΚΟ!! ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΛΑΦΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΥΝΗΓΗΤΑ ΕΧΕΤΕ ΧΑΖΕΨΕΙ

Πρώτον κόψε τα ελαφίνα...
Δεύτερον ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ θα υποστηρίζω στην Ευρώπη και όπου θέλω!
Επειδή είμαι Έλληνας πάει να πει ότι είμαι υποχρεωμένος να υποστηρίζω όλες τις ελληνικές ομάδες στην Ευρώπη και πόσο μάλλον να βρίζω τους ξένους χωρίς λόγο;! Απλά δηλαδή επειδή είναι ξένοι εσύ τους βρίζεις;!
Δεν το συνεχίζω αυτό το θέμα από τα λεγόμενα σου καταλαβαίνει κανείς ότι χρειάζεται να καταλάβει...
Όσο για τα κυνηγητά που λες, τι να σου πω είσαι αξιολύπητος...
Elafoulis
Elafoulis

Αριθμός μηνυμάτων : 485
Τόπος : Rodos
Ομάδα : Ρόδος
Ομάδα : Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 245zzeo
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από paranoia_trikala Παρ 7 Μάης 2010 - 21:49

Απο μια άποψη σωστά τα λές... αλλα γιατί να μην πάει τελικό
κάποια άλλη ελληνική ομάδα;;
paranoia_trikala
paranoia_trikala

Αριθμός μηνυμάτων : 2287
Τόπος : Trikala City
Ομάδα : Τρίκαλα
Ομάδα : ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΗ ... ΟΛΟΚΛΗΡΗ Η ΕΛΛΑΔΑ !!!
Registration date : 11/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από Elafoulis Παρ 7 Μάης 2010 - 21:53

Grigoris4 έγραψε:Απο μια άποψη σωστά τα λές... αλλα γιατί να μην πάει τελικό
κάποια άλλη ελληνική ομάδα;;

Φίλε εγώ συγκεκριμένα για το ΠΟΚ μιλάω και μόνο!!!
Δεν είπα οτι δεν θα υποστήριζα η ότι δεν έχω υποστηρίξει ή ότι δεν θα υποστηρίξω μια άλλη ελληνική ομάδα στην Ευρώπη, πόσο μάλλον αν είναι επαρχιακή!!!
Πάντως τους ξένους ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ποτέ να τους βρίσω απλά επειδή είναι ξένοι...
Πιστεύω όλοι μας γνωρίζουμε τι είδους απόψεις είναι αυτές...
Elafoulis
Elafoulis

Αριθμός μηνυμάτων : 485
Τόπος : Rodos
Ομάδα : Ρόδος
Ομάδα : Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 245zzeo
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από paranoia_trikala Παρ 7 Μάης 2010 - 21:58

Δεν πήγαινε για σένα το μήνυμα μου...
για τον φίλο monoDOXA πήγαινε...
paranoia_trikala
paranoia_trikala

Αριθμός μηνυμάτων : 2287
Τόπος : Trikala City
Ομάδα : Τρίκαλα
Ομάδα : ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΗ ... ΟΛΟΚΛΗΡΗ Η ΕΛΛΑΔΑ !!!
Registration date : 11/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από Elafoulis Παρ 7 Μάης 2010 - 22:01

Grigoris4 έγραψε:Δεν πήγαινε για σένα το μήνυμα μου...
για τον φίλο monoDOXA πήγαινε...

:lolll: Ε και πάλι δεν πειράζει σιγά Very Happy
Elafoulis
Elafoulis

Αριθμός μηνυμάτων : 485
Τόπος : Rodos
Ομάδα : Ρόδος
Ομάδα : Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 245zzeo
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από paranoia_trikala Παρ 7 Μάης 2010 - 22:05

Elafoulis έγραψε:
Grigoris4 έγραψε:Δεν πήγαινε για σένα το μήνυμα μου...
για τον φίλο monoDOXA πήγαινε...

:lolll: Ε και πάλι δεν πειράζει σιγά Very Happy


Ε ναι αφου και οι 2 σε γενικές γραμμές ήττα του
γαύρου θέλουμε... Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Icon_wink
paranoia_trikala
paranoia_trikala

Αριθμός μηνυμάτων : 2287
Τόπος : Trikala City
Ομάδα : Τρίκαλα
Ομάδα : ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΗ ... ΟΛΟΚΛΗΡΗ Η ΕΛΛΑΔΑ !!!
Registration date : 11/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από veteranos-6- Παρ 7 Μάης 2010 - 22:59

ειμαι ΕΛΛΗΝΑΣ απο την μερα που γεννηθηκα και ΕΛΛΗΝΑΣ θαπαραμεινω No ειστε επιηκοσ απαραδεκτοι ετσι θα πασ μπροστα ελαφουλι στην ζωη σου οταν σε καμια δεκαρια χρονια 15 δεν ξερω ποσα θα μαθενουνε τα παιδια σου στο σχολειο αντι αγγλικα -αλβανικα οταν σου φερει η κορη σου για γαμπρο βουλγαρο οταν σε ολεσ τισ δουλειεσ οταν ψαχνεισ θα σου λενε....α ελληνασ εισαι οχι δεν θελουμε βρηκαμε...οταν,οταν θα βγαινουνε παρεεσ λεγοντασ...ρε συ σημερα παμε για ΕΛΛΗΝΕΣ τοτε θα ειναι αργα και εσυ θα ζεισ στον κοσμο σου και κριμενοσ μεσα στο σπιτη σου αλλα και παλι θα ειναι αργα!!!ειμαστε αντιπαλοι στα γηπεδα ποδοσφαιρου και μπασκετ μονο σε επιπεδο ΕΛΛΑΔΟΣ οταν μια ομαδα μασ βγαινει εκτοσ συνορων και αγωνιζετε πρεπει να εισαι ελλαδα και οχι(ολυμπιακοσ-παο-αεκ παοκ αρησ -οφη κτλ)απλα ξερετε τι εισται εδω μεσα μια μεγαλη παρεα και κανετε κουμαντο πια σχολεια θα σβησετε και πιουσ θα διαγραψετε!!!τωρα θα μου πεισ γιατι εισαι μεσα???θελω να δω οι διαχειριστεσ που σβησανε(ο ιασονασ)το ελαφια απο το τρεξιμο τα εχετε χασει τα μυαλα σασ και δεν εσβησε και στα σερβικα ο ελαφουλησ!!!!!και δεν σβηνουνε το παρτιζαν γερα γαμα τιν ελλαδα!!! στην ουσια
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΜΟΝΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ,ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΝΑΣ ΣΑΣ ΔΝ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙ ΓΑΥΡΟ ΧΑΝΟΥΜΙ ΒΑΖΕΛΟ ΚΤΛ ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΔΙΟΤΙ ΣΙΓΑ ΤΩΡΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΡΟΔΟΣ ΜΟΝΟ ΡΟΔΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝΕ ΗΤΤΑ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ(Η ΒΑΖΕΛΟΣ ΕΙΣΑΙ Η ΧΑΝΟΥΜΑ Η ΑΡΕΙΑΝΟΣ Η ΠΑΟΚΙ)ΔΗΛΩΣΕ ΤΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑ ΠΡΙΖΩ,,,,ΕΛΑΦΟΥΛΗ
ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΧΟΥΝΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΑΓΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΦΕΥΓΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΣΜΙΟΙ ΟΛΟΙ αλλα στα εθνικα θεματα απουσιαζουνε κατα συμπτωση ολοι οι υπεφθυνοι του σαιτ..........για εμενα εισαι :mlk: γροθοσ και σιγουρα οχι ελληνασ
το αληθινο σου ονομα ειναι χασαν, ιγκορ,χουσειν,η αλια????γρψτο να το ξερουμε και ασε τα ..ελαφουλισ!!
ΜΙΑ ΖΩΗ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΛΛΗΝΑΣ
veteranos-6-
veteranos-6-

Αριθμός μηνυμάτων : 3641
Ηλικία : 48
Τόπος : ΙΑΛΥΣΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : Ο Γιωργης και ο Ορεστης στον παραδεισο ειναι τωρα
και απο εκει ψηλα θα βλεπουνε Διαγορα
1905.....keep walking
Σ.Φ ΔΙΑΓΟΡΑ ΘΥΡΑ 6
ΚΑΠΝΙΣΤΕ ΔΙΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΤΕ ΔΥΝΑΤΑ ...
ΓΑΜΙΟΥΝΤΕ ΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ!
ΜΑΣΤΟΥΡΩΣΤΕ ΜΟΝΑΧΑ ΜΕ...ΔΙΑΓΟΡΑ
ΘΥΡΑ-6-
Registration date : 24/04/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από rodos-4- Παρ 7 Μάης 2010 - 23:20

Η βλακια ειναι ανικητη..... :giveup: :giveup: :giveup: :giveup:
rodos-4-
rodos-4-
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1225
Ηλικία : 37
Τόπος : ΡΟΔΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Ομάδα : Ρόδος
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από veteranos-6- Παρ 7 Μάης 2010 - 23:23

ΕΣΕΙΣ ΜΑΛΟΝ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΑΝΙΚΗΤΟΙ,ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΣΠΟΡ...ΣΤΟ ΚΑΤΟΣΤΑΡΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΡΟΥΦΙΑΝΙΑ!!!
ΚΑΙ ΑΣΕ ΕΜΑΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΛΑΚΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ........
ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΓΑΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΜΕ ΛΕΣ ΒΛΑΚΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ , ΟΚ?????????????ΒΑΡΥ ΠΕΠΟΝΙ???? rendeer = :3ylo:
veteranos-6-
veteranos-6-

Αριθμός μηνυμάτων : 3641
Ηλικία : 48
Τόπος : ΙΑΛΥΣΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : Ο Γιωργης και ο Ορεστης στον παραδεισο ειναι τωρα
και απο εκει ψηλα θα βλεπουνε Διαγορα
1905.....keep walking
Σ.Φ ΔΙΑΓΟΡΑ ΘΥΡΑ 6
ΚΑΠΝΙΣΤΕ ΔΙΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΤΕ ΔΥΝΑΤΑ ...
ΓΑΜΙΟΥΝΤΕ ΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ!
ΜΑΣΤΟΥΡΩΣΤΕ ΜΟΝΑΧΑ ΜΕ...ΔΙΑΓΟΡΑ
ΘΥΡΑ-6-
Registration date : 24/04/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από rodos-4- Παρ 7 Μάης 2010 - 23:26

Αν σε κανει Ελληνα το να υποστηριζεις γαυρο βαζελο χανουμι και ολο το ποκ στην ευρωπη ε τοτε ΟΧΙ δε θα παρω!!Ειδικα αυτοι οι 3 να πανε να γαμηθουν και μην ξαναδουν ποτε χαρα!!Ενα ευρωπαικο του κολογαυρου η του κολοβαζελου θα αυξησει και τα γεννιτσαρακια στη Ροδο!!Ε ΟΧΙ δεν το γουσταρω αυτο οποτε δε θα τους υποστηριξω ΠΟΤΕ!!!
rodos-4-
rodos-4-
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1225
Ηλικία : 37
Τόπος : ΡΟΔΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Ομάδα : Ρόδος
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από kostas4 Παρ 7 Μάης 2010 - 23:36

ΕΛΛΑΣ Η ΤΕΦΡΑ Ε ΒΕΤΕΡΑΝΕ??

Σταματη εχεις δικιο..
Η ΒΛΑΚΕΙΑ ειναι ΑΝΙΚΗΤΗ..
kostas4
kostas4

Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 31
Τόπος : Καμινια,Ηρακλειο
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : Ο.Φ.Η
Registration date : 06/08/2009

http://www.freeofi4.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από paranoia_trikala Παρ 7 Μάης 2010 - 23:41

rodos-4- έγραψε:Αν σε κανει Ελληνα το να υποστηριζεις γαυρο βαζελο χανουμι και ολο το ποκ στην ευρωπη ε τοτε ΟΧΙ δε θα παρω!!Ειδικα αυτοι οι 3 να πανε να γαμηθουν και μην ξαναδουν ποτε χαρα!!Ενα ευρωπαικο του κολογαυρου η του κολοβαζελου θα αυξησει και τα γεννιτσαρακια στη Ροδο!!Ε ΟΧΙ δεν το γουσταρω αυτο οποτε δε θα τους υποστηριξω ΠΟΤΕ!!!


Σε αυτό θα συμφωνήσω με τον φίλο rodos-4-...
Έλληνα δεν σε κάνει το γεγονός να υποστηρίζεις
γαύρο,βάζελο χανούμια ή τις άλλες του ποκ στην ευρώπη...
όσο τις αντιπαθώ στο ελληνικό πρωτάθλημα τόσο τις αντιπαθώ
και στην ευρώπη.. τώρα εάν έπαιζαν επαρχιακές ομάδες να τις γούσταρα
με 1000 !!!
paranoia_trikala
paranoia_trikala

Αριθμός μηνυμάτων : 2287
Τόπος : Trikala City
Ομάδα : Τρίκαλα
Ομάδα : ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΗ ... ΟΛΟΚΛΗΡΗ Η ΕΛΛΑΔΑ !!!
Registration date : 11/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από Elafoulis Σαβ 8 Μάης 2010 - 0:00

veteranos-6- έγραψε:ειμαι ΕΛΛΗΝΑΣ απο την μερα που γεννηθηκα και ΕΛΛΗΝΑΣ θαπαραμεινω No ειστε επιηκοσ απαραδεκτοι ετσι θα πασ μπροστα ελαφουλι στην ζωη σου οταν σε καμια δεκαρια χρονια 15 δεν ξερω ποσα θα μαθενουνε τα παιδια σου στο σχολειο αντι αγγλικα -αλβανικα οταν σου φερει η κορη σου για γαμπρο βουλγαρο οταν σε ολεσ τισ δουλειεσ οταν ψαχνεισ θα σου λενε....α ελληνασ εισαι οχι δεν θελουμε βρηκαμε...οταν,οταν θα βγαινουνε παρεεσ λεγοντασ...ρε συ σημερα παμε για ΕΛΛΗΝΕΣ τοτε θα ειναι αργα και εσυ θα ζεισ στον κοσμο σου και κριμενοσ μεσα στο σπιτη σου αλλα και παλι θα ειναι αργα!!!ειμαστε αντιπαλοι στα γηπεδα ποδοσφαιρου και μπασκετ μονο σε επιπεδο ΕΛΛΑΔΟΣ οταν μια ομαδα μασ βγαινει εκτοσ συνορων και αγωνιζετε πρεπει να εισαι ελλαδα και οχι(ολυμπιακοσ-παο-αεκ παοκ αρησ -οφη κτλ)απλα ξερετε τι εισται εδω μεσα μια μεγαλη παρεα και κανετε κουμαντο πια σχολεια θα σβησετε και πιουσ θα διαγραψετε!!!τωρα θα μου πεισ γιατι εισαι μεσα???θελω να δω οι διαχειριστεσ που σβησανε(ο ιασονασ)το ελαφια απο το τρεξιμο τα εχετε χασει τα μυαλα σασ και δεν εσβησε και στα σερβικα ο ελαφουλησ!!!!!και δεν σβηνουνε το παρτιζαν γερα γαμα τιν ελλαδα!!! στην ουσια
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΜΟΝΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ,ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΝΑΣ ΣΑΣ ΔΝ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙ ΓΑΥΡΟ ΧΑΝΟΥΜΙ ΒΑΖΕΛΟ ΚΤΛ ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΔΙΟΤΙ ΣΙΓΑ ΤΩΡΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΡΟΔΟΣ ΜΟΝΟ ΡΟΔΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝΕ ΗΤΤΑ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ(Η ΒΑΖΕΛΟΣ ΕΙΣΑΙ Η ΧΑΝΟΥΜΑ Η ΑΡΕΙΑΝΟΣ Η ΠΑΟΚΙ)ΔΗΛΩΣΕ ΤΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑ ΠΡΙΖΩ,,,,ΕΛΑΦΟΥΛΗ
ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΧΟΥΝΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΑΓΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΦΕΥΓΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΣΜΙΟΙ ΟΛΟΙ αλλα στα εθνικα θεματα απουσιαζουνε κατα συμπτωση ολοι οι υπεφθυνοι του σαιτ..........για εμενα εισαι :mlk: γροθοσ και σιγουρα οχι ελληνασ
το αληθινο σου ονομα ειναι χασαν, ιγκορ,χουσειν,η αλια????γρψτο να το ξερουμε και ασε τα ..ελαφουλισ!!
ΜΙΑ ΖΩΗ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΛΛΗΝΑΣ

Φίλε θα στο πω μια φορά μπας και καταλάβεις τι λέω...
Έπειτα δεν θα ξανασχοληθώ ειλικρινά...
Αυτά που λες για την Ελλάδα είναι οι προσωπικές σου απόψεις και είναι σεβαστά από μένα, ο καθένας έχει τις απόψεις του και οφείλουμε να τις σεβόμαστε και να τις ακούμε αλλιώς δεν γίνεται συζήτηση...
Σε αυτά που λες ούτε συμφωνώ τελείως ούτε όμως διαφωνώ και τελείως, κάπου στο ενδιάμεσο είμαι...
Πάμε λίγο να τα πάρουμε από την αρχή.
Ναι και γω γεννήθηκα Έλληνας, αυτό όμως δεν θα με κάνει να μισήσω κάποιον που γεννήθηκε Κινέζος,Γάλλος,Βούλγαρος,Τούρκος κτλ χωρίς να μου έχει κάνει κάτι... Όλοι άνθρωποι είμαστε...
Ναι είμαι περήφανος που είμαι Έλληνας λόγω του πολιτισμού και της ιστορίας που κάποτε είχαμε (δυστυχώς όμως τη σημερινή μέρα τα έχουμε ξεχάσει τελείως αυτά και έχουμε καταντήσει για γέλια).
Ναι και γω θέλω τα παιδιά μου στο σχολείο να μαθαίνουν τη μητρική τους γλώσσα τα Ελληνικά, και αγαπάω την γλώσσα μας γιατί είναι απο τις αρχαιότερες, όπως όμως αγαπάω και γενικά να μαθαίνω τις γλώσσες και πολιτισμούς άλλων χωρών και θα ήθελα τα παιδιά να μου μοιάσουν και σε αυτό.
Ναι και γω συμφωνώ ότι δυστυχώς οι Έλληνες πλέον μερικές φορές δεν βρίσκουμε δουλειά διότι οι μετανάστες δουλεύουν για λιγότερα λεφτά από μας και δεν συμφέρει τον εκάστοτε μαγαζάτορα να προσλαμβάνει Έλληνες όταν θα του κάνει τη δουλειά ο μετανάστης με λιγότερα λεφτά και χωρίς να του κολλάει και ένσημα...
Αυτό όμως δεν θα με κάνει φίλε να μισήσω τους μετανάστες, αυτοί οι άνθρωποι για να ήρθαν να "φάνε" εδώ πάει να πει ότι στις χώρες του δεν είχαν ούτε τα βασικά, το πρόβλημα είναι πιο πάνω, σε αυτούς που τους αφήσανε να έρθουν εξ αρχής, αυτοί οι άνθρωποι όμως που απλά παλεύουν για μια καλύτερη ζωή όπως όλοι μας δεν φταίνε σε τίποτα, θα μπορούσαμε κάποια στιγμή να είμαστε εμείς στη θέση τους...
Ας μην εστιάζουμε λοιπόν στο "δέντρο" αλλά στο "δάσος" και στην προκειμένη περίπτωση σε αυτούς που άφησαν να γίνουν έτσι τα πράγματα και αυτή τη στιγμή ενώ η χώρα μας δεν μπορεί να "ταίσει" εμας καλά καλά τους Έλληνες έχει και τους μετανάστες από πάνω...
Σε αυτό που διαφωνώ τελείως όμως είναι στο τι γαμπρό θα μου φέρει η κόρη μου...
Ό,τι εθνικότητας γαμπρό και να μου φέρει φίλε δεν θα έχω πρόβλημα, αλήθεια στο λέω, αρκεί να είναι πραγματικά καλό παιδί, να την αγαπάει και να την κάνει ευτυχισμένη, εμένα αυτό μου αρκέι...
Συμφωνώ ότι είμαστε αντίπαλοι ΜΟΝΟ στα γήπεδα ποδοσφαίρου και μπάσκετ όλοι οι οπαδοί ανεξάρτητα τη ομάδα υποστηριζούμε...
Διαφωνώ όμως σε αυτό που λες ότι επειδή στη συγκεκριμένη περίπτωση υποστηρίζω Παρτιζάν είμαι κατά της Ελλάδας, εδώ είσαι τελείως λάθος...
Φίλε εγώ είμαι κατα του ΠΟΚ και μόνο και ΟΧΙ κατά της Ελλάδας!!!
Είμαι Κατά του Πάο, του Οσφπ και της Άεκ λόγω του κακού που κάνουν στις ομάδες ΟΛΩΝ μας, και αντί να ασχοληθούν κάποιοι με την τοπική τους ομάδα ασχολούνται με αυτές τις 3!!!
Μην παρεξηγείς και ερμηνεύεις όπως θες αυτά που λέω...
Αν ήταν σήμερα κάποια άλλη Ελληνική ομάδα (εκτός ΠΟΚ) στη θέση του Οσφπ αλήθεια στο λέω με αυτή θα ήμουν, ειδικά αν ήταν και επαρχιακή!
Αλλά πάντα όμως θα είμαι κατά του σηχάματος που λέγεται ΠΟΚ με όποιον και αν παίζει!!!
Σήμερα φίλε η ομάδα που παίζει είναι ο Ολυμπιακός Πειραιώς όχι η Εθνική Ελλάδας, πρόσεχε στο τι λες...
Δεν με ξέρεις για να λες τέτοια πράγματα...
Έλα να δούμε αν θες μαζί το Μουντιάλ αλήθεια στο λέω, στο ίδιο νησί ζούμε, να δεις πόσο Έλληνας είμαι η όχι...
Δεν είμαι καμία ομάδα από αυτές που λες είμαι ΜΟΝΟ ΡΟΔΟΣ και επειδή αυτές οι ομάδες που λες ειδικά το ΠΟΚ κάνουν κακό στην ομάδα μου και της πέρνουν οπαδούς θα τις μισώ ΠΑΝΤΑ, γιατί αυτές οι ομάδες καταστρέφουν το ΕΛΛΗΝΙΚΟ ποδόσφαιρο!
Το αληθινό μου όνομα είναι Μπάμπης και δεν έχω να κρύψω τίποτα...
Αν θες να σηζητήσουμε πάνω σε όλα αυτά ευχαρίστως, αν παρόλα αυτά που σου είπα τώρα ακόμα δεν καταλαβαίνεις τον τρόπο σκέψης μου τι να πω...

Υ.Γ Στα Σέρβικα το σύνθημα δεν έβριζε την Ελλάδα όπως λες, ούτε καν τον Οσφπ, ένα σύνθημα της Παρτιζάν είναι και την υποστηρίζω σήμερα λόγω του ότι παίζει με έναν απο τους 3 του ΠΟΚ όπως θα έκανα αν έπαιζε και με τον Βάζελο και την Άεκ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Elafoulis στις Σαβ 8 Μάης 2010 - 1:45, 5 φορές συνολικά
Elafoulis
Elafoulis

Αριθμός μηνυμάτων : 485
Τόπος : Rodos
Ομάδα : Ρόδος
Ομάδα : Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 245zzeo
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα; - Σελίδα 28 Empty Απ: Ποιο τραγουδι σας κολλησε σημερα;

Δημοσίευση από πάμμαχον Σαβ 8 Μάης 2010 - 0:11

πάμμαχον
πάμμαχον
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 4161
Ηλικία : 44
Τόπος : πειραιας
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : ethnikos14.blogspot.gr
Registration date : 08/05/2009

http://ethnikos14.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 28 από 40 Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης