Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

+66
regularpaul
veteranos-6-
El Paso
Jimakos pasoles
billbong 6
RWXAMHS
Omiloparmenos
orestis 7
ayuto PAS
PasGiannina
rodfan
Rossoblu
Centaur
Barbabilios
xnikos00
coldlife
I
thanosleeds
gioricas
Nikaia
EΡΕΒΟΣ
mike66diagoras
ofi-athens
manos-rodos
morfi
WolfOfRuin
znick
daysleeper_trikala
roni4
wesper
1905-ΔΙΑΓΟΡΑΣ
giorgos37
leon4idas
MPS
mpampino
paranoia_trikala
Tzes
Mitsos14
rebels agia marina
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
κεμπαπ-δοξαρα
monoDOXA!!!
Pierikos1961
titormos_nikaia_g6
ILIOS9_ANTI-POK
Alkis_Rebels9
rodos-4-
aoktshs777
AOX1967
Black Eagles G4
Michael
titor6
zaxos4snakes
sellos
ederson
Κρόνιος
Serraios-5-
mauri_thiella
Gas
Dracula
alves...7
mario4
Stef-Pierikos
_KALOGREZA
PASantreas
Fredericks -5-
70 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 22 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από Fredericks -5- Τετ 23 Σεπ 2009 - 19:20

ΓΚΟΛ ΑΛΛΑ ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ,ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΘΕΟΥ... :lolll:
Fredericks -5-
Fredericks -5-

Αριθμός μηνυμάτων : 3661
Τόπος : ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 245zzeo


Registration date : 13/02/2009

http://www.sop-pierikos.gr/forum/index.php

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από Fredericks -5- Τετ 23 Σεπ 2009 - 19:29

ΜΑΣΙΜΟ ΜΠΟΥΖΑΚΑ,ΔΙΕΘΝΗΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΟΣΟΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΤΕ ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΜΑΤΣ ΝΑ ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΤΕ...
ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΑΡΑΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΜΕ ΟΡΙΣΤΙΚΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ
ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ.
ΔΕΙΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ...


ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΡΑΠΤΩΜΑ...

Κατά τη διάρκεια του αγώνα και ενώ ήταν να εκτελεστεί ένα κόρνερ, ο ευρηματικός ρέφερι αποφάσισε να "κάνει την ανάγκη" του μέσα στον αγωνιστικό χώρο, με αποτέλεσμα να γίνει "θέαμα" για τους ποδοσφαιριστές, τους ποδοσφαιρικούς παράγοντες αλλά και τις τηλεοπτικές κάμερες που κατέγραψαν το περιστατικό...

Να σημειωθεί πως στο βίντεο που ανέβηκε στο διαδίκτυο δεν φαίνεται καθαρά το πρόσωπο του διαιτητή, όμως ιταλικά σάιτ υποστηρίζουν πως είναι ο Ελβετός διεθνής ρέφερι, Μάσιμο Μπουζάκα, καθώς η ομοσπονδία του Κατάρ τον είχε καλέσει για να είναι αυτός ο "άρχοντας του αγώνα".

Η είδηση αυτή δεν έχει ακόμα επιβεβαιωθεί η διαψευστεί από επίσημα χείλη, ωστόσο το σίγουρο είναι πως σε περίπτωση που αποκαλυφθεί πως ο Μπουζάκα ήταν που "έκανε την ανάγκη του" την ώρα του ματς τότε θα έχει δεχτεί ισχυρό πλήγμα στο πρεστίζ του, με δεδομένο πως την Τρίτη τιμωρήθηκε με τρεις αγωνιστικές αποκλεισμό για άσεμνη χειρονομία σε οπαδούς της Γιουνγκ Μπόις σε ματς του ελβετικού Κυπέλλου.



ΑΥΤΑ... Shocked Shocked Shocked
Fredericks -5-
Fredericks -5-

Αριθμός μηνυμάτων : 3661
Τόπος : ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 245zzeo


Registration date : 13/02/2009

http://www.sop-pierikos.gr/forum/index.php

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από sellos Πεμ 24 Σεπ 2009 - 0:06

γκολ από οπαδό με πέναλτι στον αγώνα Σατούρν-Σπάρτακ Μόσχας.... VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 762694

https://www.youtube.com/watch?v=KcQg80Ze3ws&
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από zaxos4snakes Πεμ 24 Σεπ 2009 - 15:56

Olympiakos-Athinaikos (1990-91)part 3
γαυροι μπουκαρουν μεσα
https://www.youtube.com/watch?v=mHzPW2-Izno&feature=related
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 42
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από ederson Τρι 29 Σεπ 2009 - 13:50

ederson
ederson

Αριθμός μηνυμάτων : 988
Ηλικία : 34
Ομάδα : beta
Ομάδα : ΑΟ Κέρκυρα
Registration date : 28/02/2009

http://www.aokerkyra.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από titor6 Τετ 30 Σεπ 2009 - 19:08

ο τεν κατε σε νεες περιπετειες

τι ειναι αυτος ρεεεεεεεεεεε !!!


ΠΑΤΑ ΕΔΩ
titor6
titor6

Αριθμός μηνυμάτων : 896
Ομάδα : Παναιτωλικός
Registration date : 28/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από sellos Τετ 30 Σεπ 2009 - 19:13

Πως καταφέρνουμε και τους κάνουμε σαν τα μούτρα μας εδω στην Ελλάδα
δεν μπορω να το καταλάβω..
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από zaxos4snakes Τετ 30 Σεπ 2009 - 19:55

και μιας λεμε για τεν κατε παρτε και αυτο VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Icon_wink

Τεν Κάτε: «Δεν θέλω να με βλέπουν να καπνίζω…»
Το λόγο που οδήγησε στο επεισόδιο με έναν Ρουμάνο κάμεραμαν κατά την άφιξη του Παναθηναϊκού στο Βουκουρέστι για τον αγώνα με τη Ντιναμό για το Europa League εξήγησε ο Χενκ Τεν Κάτε. «Δεν θέλω να με βλέπουν να καπνίζω και γι’αυτό αντέδρασα», εξήγησε ο Ολλανδός προπονητής.

Όταν ρωτήθηκε αν θα είχε την ίδια συμπεριφορά απέναντι σε κάμεραμαν αν ήταν σε άλλη χώρα, όπως για παράδειγμα στην Αγγλία, είπε: «(Γέλια) Δεν ήμουν και δεν είμαι εκνευρισμένος. Προσπαθώ να κάνω τη δουλειά μου και είδα μία κάμερα να με ακολουθεί επίμονα. Έχω μία άσχημη συνήθεια να καπνίζω και δεν θέλω λόγω της θέσης μου-επειδή είμαι πρότυπο για τα νέα παιδιά-να με βλέπουν να καπνίζω. Ζήτησα από τον κάμεραμαν να μην με καταγράφει και όταν επέμεινε αυτός αντέδρασα», τόνισε και κατέληξε χαριτολογώντας με αφορμή ότι ο κάμεραμαν ήταν πολύ αδύνατος και κατά πολύ κοντύτερός του: «Είμαι βαρέων βαρών και αυτός ελαφρών βαρών».

Αξίζει να σημειωθεί πως ο Ρουμάνος κάμεραμαν ήταν παρών πριν τη συνέντευξη Τύπου του Χενκ Τεν Κάτε και μάλιστα φόρεσε μία κάσκα τάε-κβον-ντο, θέλοντας να προκαλέσει τον τεχνικό του Παναθηναϊκού ή απλώς για να τραβήξει την προσοχή. Ο κάμεραμαν λίγο πριν φτάσει στην αίθουσα ο Τεν Κάτε αποχώρησε από την αίθουσα, έπειτα από εντολή των ανθρώπων της UEFA. Η αποστολή του Παναθηναϊκού έφτασε με καθυστέρηση λόγω της μεγάλης κίνησης στο γήπεδο της Ντιναμό, αλλά παρουσιάστηκε αρκετά ευδιάθετος και δεν έδωσε συνέχεια στο θέμα.

Το περιστατικό με τον κάμεραμαν δεν σχολιάστηκε από τον Ντάριο Μπονέτι, αλλά ο παίκτης της Ντιναμό που εκπροσώπησε τους συναδέλφους του, Ζίκου, είπε με διάθεση χιούμορ «… ίσως είχε άσχημη πτήση».

Στο αγωνιστικό κομμάτι του αγώνα απέναντι στη Ντιναμό, ο Χενκ Τεν Κάτε είπε: «Δεν είναι παιχνίδι δίχως αύριο, αλλά θέλουμε τη νίκη. Εμείς πάντα για τη νίκη παίζουμε, δεν κατεβαίνουμε ποτέ με στόχο την ισοπαλία, η οποία όμως δεν θα είναι αρνητικό αποτέλεσμα», ενώ άφησε ανοικτό το ενδεχόμενο να προχωρήσει σε αλλαγές.

Μιλώντας για την αντίπαλο είπε «…είδα τη Ντιναμό στα ματς με Στεάουα και Στουρμ. Είναι καλή ομάδα, αλλά έχουμε καλές πιθανότητες να πάρουμε το αποτέλεσμα που θέλουμε», ενώ για το γεγονός ότι λόγω τιμωρίας οι Ρουμάνοι δεν θα έχουν τη στήριξη των φιλάθλων τους, ανέφερε: «Μοιάζει σουρεαλιστικό, σαν σε προπόνηση, αλλά το ματς είναι σοβαρό. Μία φορά στην καριέρα μου έχω βρεθεί σε τέτοια ατμόσφαιρα. Είναι πλεονέκτημα ότι θα απουσιάζουν οι αντίπαλοι οπαδοί, αλλά η Ντιναμό είναι έτοιμη να παίξει με αυτές τις συνθήκες».

http://www.sport-fm.gr/article/197481
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 42
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από Fredericks -5- Πεμ 1 Οκτ 2009 - 15:51

Τα διάσημα "ξεσπάσματα" του ελληνικού ποδοσφαίρου!

Λένε ότι σε μία ομάδα εκείνοι που τραβούν πάνω τους τα φώτα της δημοσιότητας είναι οι παίκτες (ειδικά όταν αυτοί είναι σταρ με "βαρύ" όνομα και παχυλό συμβόλαιο) με τον προπονητή να μένει πάντα σε δεύτερο πλάνο, όμως δεν είναι λίγες οι φορές που οι άνθρωποι που κάθονται στην άκρη του πάγκου γίνονται έστω και για μία ημέρα σταρ.

Το εντυπωσιακό όμως είναι όταν αυτό γίνεται όχι επειδή έχουν δώσει ρεσιτάλ κατά τη διάρκεια ενός κρίσιμου αγώνα αλλά επειδή έχουν προχωρήσει σε "ξέσπασμα" έξω από τις τέσσερις γραμμές του γηπέδου, το οποίο δεν συνάδει καθόλου με το αυστηρό και κουμπωμένο προφίλ που διατηρούν το υπόλοιπο διάστημα.

Ο τεχνικός του Παναθηναϊκού, Χενκ Τεν Κάτε, ήταν ο τελευταίος σε μία μακριά αλυσίδα προπονητών που ξεπέρασαν τα όρια, έχασαν τον έλεγχο και επιτέθηκαν έντονα κατά κάποιου που έτυχε να βρίσκεται στο λάθος μέρος τη λάθος στιγμή, και το SPORT 24 σας παραθέτει μερικά χαρακτηριστικά περιστατικά που έμειναν στην ιστορία με πρωταγωνιστές διάσημους προπονητές των ελληνικών γηπέδων.

Ο "ερυθρόλευκος" Ντούσαν κατά οπαδού
Φυσικά και το όνομα του Ντούσαν Μπάγεβιτς είναι το πρώτο στη λίστα, με τον Σερβοέλληνα τεχνικό να εμπλέκεται σε ένα απίθανο περιστατικό σε αεροδρόμιο (καλή ώρα όπως ο Ολλανδός προπονητής του "τριφυλλιού") τον Οκτώβριο του 1997 και να χρειάζεται η παρέμβαση των ψυχραιμοτέρων για να αποφευχθούν τα πολύ χειρότερα.

Οι νταμπλούχοι Ελλάδας είχαν περάσει νικηφόρα από την Κρήτη επικρατώντας με 3-2 του ΟΦΗ για την 4η αγωνιστική του πρώτου γύρου με ένα τέρμα του Αλέξη Αλεξανδρή στο 85' και λίγες ημέρες αργότερα έπαιζαν με τη Ρόζενμποργκ στο Τροντχάιμ για το πρώτο εκτός έδρας παιχνίδι της ιστορίας τους στο Τσάμπιονς Λιγκ και με κεκτημένη ταχύτητα από την νικηφόρα πρεμιέρα με 1-0 επί της Πόρτο στο ΟΑΚΑ.

Η απειρία και ο υπέρμετρος ενθουσιασμός έπαιξαν αρνητικό ρόλο στο συγκεκριμένο ματς, με τους "ερυθρόλευκους" να γνωρίζουν βαριά ήττα με 5-1 και να επιστρέφουν στη βάση τους με ασφαλώς πολύ άσχημη ψυχολογία και διάθεση.

Το γεγονός αυτό πάντως δεν εμπόδισε έναν οπαδό του ΟΦΗ (!) να ειρωνεύεται κατ'εξακολούθηση τον Ντούσαν Μπάγεβιτς κατά την άφιξη της αποστολής στο αεροδρόμιο (υποστηρίζοντας ότι κέρδισε τον ΟΦΗ λόγω διαιτησίας και "τιμωρήθηκε" για αυτό με την ήττα στη Νορβηγία), με τον "Ντούσκο" όχι μόνο να μην κρατιέται αλλά να επιτίθεται στον οπαδό, ο οποίος στα "γαλλικά" που ξεστόμισε έλαβε ως απάντησε μερικές γροθιές από τον προπονητή.

"Aν χρειάζεται να ζητήσω συγγνώμη από κάποιον, είναι από την οικογένεια του Ολυμπιακού", δήλωσε για το συμβάν ο Μπάγεβιτς, που αρνήθηκε να ζητήσει συγγνώμη από τον εν λόγω φίλαθλο, ονόματι Μυριανάκης.

Το ιστορικό (επαναλαμβανόμενο)... cazzo του Μαλεζάνι
Φυσικά, σκηνικό που έχει μείνει στην ιστορία και έχει να κάνει με "έκρηξη" προπονητή που ήχησε ως ατομική βόμβα ήταν και αυτό του Αλμπέρτο Μαλεζάνι το Δεκέμβριο του 2005, μετά από μία ισόπαλη αναμέτρηση (2-2) στο ΟΑΚΑ μεταξύ του Παναθηναϊκού και του Ηρακλή.

Ήταν μία εποχή που οι "πράσινοι" προέρχονταν από πολύ άσχημα αποτελέσματα σε Ελλάδα και Ευρώπη, με τους παίκτες να αποδοκιμάζονται από τους ίδιους τους οπαδούς τους στο ματς με τον "Γηραιό" (μερίδα μάλιστα της εξέδρας ζητούσε από τον Εζεκίελ Γκονζάλες να αστοχήσει σε πέναλτι που θεωρούσαν ότι δεν ήταν) με τον Ιταλό τεχνικό να δίνει... ρέστα στη συνέντευξη Τύπου με το περίφημο "cazzo".

"Γιατί πρέπει να υπάρχει πάντα ένας τρελός να πληρώνει για όλα; Δώδεκα χρόνια, 24 προπονητές! Γ... το, δεν πρέπει να την πληρώνει πάντα ο προπονητής.

Οι οπαδοί ας βοηθήσουν λίγο την ομάδα και όχι να μας αποδοκιμάζουν. Είναι νέοι παίκτες, κάναμε μία ομάδα.

Βοηθήστε, αν έχουν τα άντερα ας βοηθήσουν την ομάδα. Είμαι εκεί 24 ώρες την ημέρα! Όλη την ημέρα γ...το. Δεν είναι δυνατό αυτό. Ντροπή σας γ...το! Είναι αίσχος αυτό.

Μα που είμαστε ρε γ...το; Τι είναι τελικά το ποδόσφαιρο; Ζούγκλα; Ήρεμος είμαι. Και εσείς γελάτε. Με τι γελάτε; Με το να γράφετε τι; Γελάτε γ...το; Γιατί γελάτε; Σεβαστείτε τον κόσμο!

Σε σας πρέπει κανείς να λέει ψέματα και να ειναι ρουφιάνος! Εγώ δεν είμαι τέτοιος γ... το. Εντάξει; Κάντε μου τη χάρη γ...το! Κάντε μου τη χάρη... άντε τώρα", ήταν ένα μικρό μόνο μέρος από την "κατάθεση ψυχής" του Ιταλού τεχνικού, η οποία συζητιέται ακόμα και σήμερα όχι μόνο στην Ελλάδα αλλά και σε όλη την Ευρώπη.

Απειλή θανάτου από έναν... Άγγελο
Στην κατηγορία των οξύθυμων προπονητών ανήκει φυσικά και ο Άγγελος Αναστασιάδης, ο οποίος μπορεί να ήταν θρησκόληπτος και να επικαλούταν πάντα τη βοήθεια του Θεού πριν από κάθε παιχνίδι, ωστόσο δεν ήταν λίγες οι φορές που είχε επιθετική στάση σε συνεντεύξεις Τύπου.

Αλησμόνητη φυσικά μία από αυτές που έδωσε τη σεζόν 2000-01 όταν ήταν στον πάγκο του Παναθηναϊκού, με τον Μακεδόνα τεχνικό να ξεκαθαρίζει πως όλοι θα πρέπει να αποδεχτούν τη δικιά του φιλοσοφία στα αποδυτήρια διαφορετικά θα υπάρχει... "θάνατος".

Στην κλειστή κάστα των προπονητών που προκάλεσαν αίσθηση και δίχασαν τους φιλάθλους με κάποια συμπεριφορά τους ανήκει και από την Τετάρτη (30/9) ο Χενκ Τεν Κάτε, με τον Ολλανδό να συνηθίζει να είναι επικοινωνιακός στις συνεντεύξεις Τύπου αλλά να βλέπει στη γειτονική Ρουμανία να ξυπνάει ο άλλος -άγριος- εαυτός του.

Με βαρύ τσιγάρο σέρτικο (στη Ρουμανία)
Λίγο μετά την άφιξη της ομάδας στο Βουκουρέστι (για το ματς με τη Ντιναμό Βουκουρεστίου για τη 2η αγωνιστική του Europa League) και το αεροδρόμιο και αφού είχε μιλήσει στις κάμερες, ο Ολλανδός τεχνικός τα έβαλε με άνθρωπο του ρουμάνικου καναλιού, την ώρα που ο τελευταίος τραβούσε πλάνα και ενώ προσπαθούσε να κάνει ένα τσιγάρο (όπως ο ίδιος ο τεχνικός των "πράσινων" επικαλέστηκε στην συνέντευξη Τύπου).

Ο Τεν Κάτε πλησιάζοντας την κάμερα τον ρώτησε για τα πλάνα που τραβούσε. "Μου ζήτησες άδεια για να τραβήξεις;" ήταν η πρώτη κουβέντα του προπονητή του "τριφυλλιού", που απώθησε την κάμερα με το χέρι του!

"Δεν ήμουν και δεν είμαι εκνευρισμένος. Προσπαθώ να κάνω τη δουλειά μου και είδα μία κάμερα να με ακολουθεί επίμονα.

Έχω μία άσχημη συνήθεια να καπνίζω και δεν θέλω λόγω της θέσης μου -επειδή είμαι πρότυπο για τα νέα παιδιά- να με βλέπουν να καπνίζω.

Ζήτησα από τον κάμεραμαν να μην με καταγράφει και όταν επέμεινε αυτός αντέδρασα. Mε βλέπετε, είμαι κατηγορίας βαρέων βαρών και όχι ελαφρών για να τα βάλω μαζί του", τόνισε ο Τεν Κάτε για τον καμεραμάν, ο οποίος πάντως δεν είχε ξεχάσει καθόλου το περιστατικό αν αναλογιστεί κανείς ότι εμφανίστηκε στη συνέντευξη Τύπου φορώντας κάσκα μποξέρ!

Για να είμαστε ειλικρινείς, αυτές οι συμπεριφορές ούτε ελληνικό φαινόμενο συνιστούν ούτε είναι κάτι που δεν έχει προηγούμενο, καθώς πολλές είναι οι περιπτώσεις διάσημων ξένων τεχνικών που έχουν προκαλέσει θύελλα συζητήσεων με την επιθετική συμπεριφορά τους.

Οι Κινέζοι τα άκουσαν από τον... Μουρίνιο
Πρόσφατο παράδειγμα ένα επεισόδιο με τον Ζοσέ Μουρίνιο μετά την ήττα της Ίντερ στον τελικό του ιταλικού Σούπερ Καπ στο Πεκίνο, με Κινέζους δημοσιογράφους να τον ρωτούν αν θεωρεί ότι έχει ευθύνη για την απώλεια του τροπαίου από τη Λάτσιο (1-2) και τον "special one" να μην σέβεται και τόσο τη φιλοξενία που είχε για μία περίπου εβδομάδα στην κινεζική πρωτεύουσα η αποστολή των "νερατζούρι".

"Με τις ερωτήσεις που μου κάνετε, τώρα αρχίζω και καταλαβαίνω γιατί δεν έχετε καλό ποδόσφαιρο στην Κίνα", ήταν η ατάκα του Πορτογάλου σούπερ σταρ των πάγκων.

Αυτοί φυσικά δεν είναι οι μόνοι προπονητές που ξέχασαν για λίγο τους "καλούς τρόπους" τους και παραφέρθηκαν, καθώς μην ξεχνάμε πως το επάγγελμα αυτό έχει αφόρητη πίεση και λίγοι είναι αυτοί πετυχαίνουν να διατηρούν 100% την ψυχραιμία τους κατά τη διάρκεια της προπονητικής καριέρας τους.

Αναμφίβολα πάντως οι προαναφερθέντες θα μείνουν στην ιστορία, με τα "ξεσπάσματά" τους να αποτελούν από μόνα τους αφετηρία ατελείωτων ποδοσφαιροσυζητήσεων σε δημοσιογραφικά και όχι μόνο στέκια.

SPORT24
Fredericks -5-
Fredericks -5-

Αριθμός μηνυμάτων : 3661
Τόπος : ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 245zzeo


Registration date : 13/02/2009

http://www.sop-pierikos.gr/forum/index.php

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από Fredericks -5- Πεμ 1 Οκτ 2009 - 15:53

Το ξέσπασμα του Αλμπέρτο Μαλεζάνι:


Η ιστορική ατάκα του Άγγελου Αναστασιάδη:
Fredericks -5-
Fredericks -5-

Αριθμός μηνυμάτων : 3661
Τόπος : ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 245zzeo


Registration date : 13/02/2009

http://www.sop-pierikos.gr/forum/index.php

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από zaxos4snakes Πεμ 1 Οκτ 2009 - 18:05

A Brazilian referee faces suspension after awarding a goal scored by a ball boy to allow Santacruzense to snatch a 1-1 draw at home to Atletico Sorocaba.
πολυ απλα ο διαιτητης σε ενα ματς στη Βραζιλια,κατοχυρωνει γκοαλ
κανονικοτητα,οχι ποδοσφαιριστη αλλα ενος μπολ μποι.δηλαδη ενος παιδου που μαζευει τις μπαλες.κορυφαιο VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 762694 δειτε το


Ball boy scores goal in Brazil
https://www.youtube.com/watch?v=vQx2_KQVkpI
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 42
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από zaxos4snakes Πεμ 1 Οκτ 2009 - 18:09

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 20597 δειτε και αλλο ενα που ο φυσικοθεραπευτης
της ομαδας αποσωβει γκοαλ που θα ετρωγε η ομαδα του

Goal prevented by the physio
https://www.youtube.com/watch?v=GxF2pG48LyQ
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 42
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από Fredericks -5- Πεμ 1 Οκτ 2009 - 19:23

ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ... :xaxa:
Fredericks -5-
Fredericks -5-

Αριθμός μηνυμάτων : 3661
Τόπος : ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 245zzeo


Registration date : 13/02/2009

http://www.sop-pierikos.gr/forum/index.php

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από Michael Παρ 2 Οκτ 2009 - 15:20

Michael
Michael
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 10995
Ηλικία : 52
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : Εθνικάρα
Registration date : 05/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από Fredericks -5- Παρ 2 Οκτ 2009 - 16:55

TI AΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΙΑ... :lolll:
Fredericks -5-
Fredericks -5-

Αριθμός μηνυμάτων : 3661
Τόπος : ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 245zzeo


Registration date : 13/02/2009

http://www.sop-pierikos.gr/forum/index.php

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από mario4 Παρ 2 Οκτ 2009 - 16:58

mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από Fredericks -5- Παρ 2 Οκτ 2009 - 17:24

ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΩΝΑΣ... :lolll:
ΟΙ ΑΡΧΑΙΟΙ ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΑΙΖΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΕΘΝΙΚΗ...:sfirizo:
Fredericks -5-
Fredericks -5-

Αριθμός μηνυμάτων : 3661
Τόπος : ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 245zzeo


Registration date : 13/02/2009

http://www.sop-pierikos.gr/forum/index.php

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από Fredericks -5- Δευ 5 Οκτ 2009 - 13:07

Τάκλιν και στον κάμεραμαν


Ο Μαροκινός επιθετικός της Ναϊμέγκεν, Μοσταφά Ελ Καμπίρ αν μη τι άλλο διακρίνεται για το πάθος και την αυτοθυσία που επιδεικνύει σε κάθε περίσταση στο παιχνίδι του.

Ο 20χρονος άσος κατά την διάρκεια της αναμέτρησης με την Ουτρέχτη παρότι μία μπαλιά μάλλον έμοιαζε χαμένη, αφού η μπάλα είχε βγει εκτός αγωνιστικού χώρου δεν δίστασε να κάνει ένα θεαματικό τάκλιν.

Για κακή του τύχη δεν βρήκε την μπάλα αλλά το τρίποδο της κάμερας με συνέπεια να κινδυνεύσει να τον καταπλακώσει!

Η εικόνα διεκόπη λόγω της πτώσης της κάμερας, όμως ευτυχώς ο Ελ Καμπίρ δεν έπαθε το παραμικρό.

Δείτε το ασυνήθιστο περιστατικό.
Fredericks -5-
Fredericks -5-

Αριθμός μηνυμάτων : 3661
Τόπος : ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 245zzeo


Registration date : 13/02/2009

http://www.sop-pierikos.gr/forum/index.php

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από Gas Δευ 5 Οκτ 2009 - 13:14

χαχα καλο!!
Gas
Gas

Αριθμός μηνυμάτων : 1123
Ηλικία : 29
Τόπος : Larisa
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : Πίέ
Registration date : 24/06/2009

http://betafans.tk

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από zaxos4snakes Δευ 5 Οκτ 2009 - 16:03

και ο Αγριτης ειχε κανει τακλιν στον καμερα μαν
την προηγουμενη αγωνιστικη μες στην καλαματα VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Icon_smile
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 42
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από Fredericks -5- Τρι 6 Οκτ 2009 - 21:39

Πέρασε για μπάλα το κεφάλι αντιπάλου!


To να γίνει ένα πέναλτι και να μην υποπέσει στην αντίληψη διαιτητή και βοηθού είναι κάτι που μπορεί να συμβεί σε κάθε αγώνα, σε οποιοδήποτε μέρος του κόσμου.

Κατά τη διάρκεια όμως της πρόσφατης αναμέτρησης για το Κόπα Σουνταμερικάνα μεταξύ της Ουνιβερσιδάδ από τη Χιλή και της βραζιλιάνικης Ιντερνασιονάλ συνέβη κάτι ακόμα χειρότερο, καθώς ένας αμυντικός των Χιλιανών μπέρδεψε το κεφάλι ενός αντιπάλου που ήταν πεσμένος στο έδαφος με τη μπάλα!

Το αποτέλεσμα -όπως γίνεται αντιληπτό- ήταν πολύ άσχημο, καθώς στην προσπάθειά του να απομακρύνει τη μπάλα κλώτσησε με δύναμη τον άτυχο παίκτη, ο οποίος πάντως έμεινε για λίγα μόνο δευτερόλεπτα στο έδαφος αφού δεν έχασε τις αισθήσεις του και σηκώθηκε άμεσα.

Φυσικά πέρα από αυτό το γεγονός, αξιοσημείωτο είναι ότι ο διαιτητής δεν αντιλήφθηκε τη φάση και έτσι το παιχνίδι συνέχισε να κυλάει κανονικά, ενώ ο ζαλισμένος από το χτύπημα ποδοσφαιριστής ούτε καν μπήκε στη διαδικασία να διαμαρτυρηθεί για τη συγκεκριμένη φάση.
Fredericks -5-
Fredericks -5-

Αριθμός μηνυμάτων : 3661
Τόπος : ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 245zzeo


Registration date : 13/02/2009

http://www.sop-pierikos.gr/forum/index.php

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από Fredericks -5- Τετ 7 Οκτ 2009 - 16:42

Κατσουράνης, ο άλλος "Μάρτιν Παλέρμο"

Ο καλύτερος μαθητής στη σχολή του Μάρτιν Παλέρμο είναι ο Κώστας Κατσουράνης σύμφωνα με τον ισπανικό Τύπο.

Οι Ίβηρες εντυπωσιασμένοι από το εκπληκτικό γκολ του διεθνή άσου στην αναμέτρηση με τη Λάρισα (κεφαλιά έξω από την περιοχή) προχώρησαν σε παραλληλισμό του τέρματος του πρώην άσου της Μπενφίκα με το γκολ που πέτυχε την περασμένη Κυριακή στον αγώνα της Μπόκα Τζούνιορς με τη Βελέζ Σάρσφιλντ (3-2) ο Μάρτιν Παλέρμο.

Ο 35χρονος επιθετικός έγραψε ιστορία καθώς βρήκε δίχτυα με κεφαλιά από απόσταση τουλάχιστον 40 μέτρων.

Δείτε τα δύο γκολ και κάντε τις συγκρίσεις σας.



Fredericks -5-
Fredericks -5-

Αριθμός μηνυμάτων : 3661
Τόπος : ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 245zzeo


Registration date : 13/02/2009

http://www.sop-pierikos.gr/forum/index.php

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από Black Eagles G4 Τετ 7 Οκτ 2009 - 18:03

ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΕΦΑΛΙΑ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΜΑΡΤΙΝ ΠΑΛΕΡΜΟ , ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΥΛΟΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΑΟΣ ΤΗΣ ΜΠΟΚΑ ΟΤΑΝ ΜΠΕΝΕΙ ΤΟ ΓΚΟΛ ΠΩΣ ΚΑΤΕΒΕΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΤΩ ΣΤΑ ΚΑΚΓΕΛΑ !!!
Black Eagles G4
Black Eagles G4

Αριθμός μηνυμάτων : 119
Τόπος : ΘΥΡΑ 4
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ Η' ΤΙΠΟΤΑ
Registration date : 01/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από Fredericks -5- Τετ 7 Οκτ 2009 - 19:28

O ΛΑΟΣ ΤΗΣ ΜΠΟΚΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ ΦΗΜΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ...
EΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΦΑΝΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥΣ.
Fredericks -5-
Fredericks -5-

Αριθμός μηνυμάτων : 3661
Τόπος : ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 245zzeo


Registration date : 13/02/2009

http://www.sop-pierikos.gr/forum/index.php

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 Empty Απ: VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ...

Δημοσίευση από Fredericks -5- Πεμ 8 Οκτ 2009 - 22:28

"Γαλλικά" στον κάμεραμαν σε ζωντανή μετάδοση

Βαρύς αναμένεται να πέσει ο πέλεκυς της πειθαρχικής επιτροπής της ολλανδικής ομοσπονδίας για τον Κρίστιαν Γκρίντχαϊμ.
Ο Νορβηγός μέσος της Χέρενφεν αντικαταστάθηκε από τον Γιαν ντε Γιονγκ δέκα λεπτά πριν τη λήξη της αναμέτρησης με την Φένλο (1-1).

Εμφανώς δυσαρεστημένος ο 26χρονος διεθνής δεν συγκράτησε τα νεύρα του. Μάλιστα, τη στιγμή που αποχωρούσε έστρεψε ενοχλημένος το βλέμμα του στην κάμερα "στολίζοντας" τον δύσμοιρο εικονολήπτη.

Το ματς παρακολουθούσαν δια τηλοψίας χιλιάδες ποδοσφαρόφιλοι με αποτέλεσμα να προκληθεί αναστάτωση. "Ήμουν εκνευρισμένος και η κάμερα βρισκόταν κάτω από τη μύτη μου.

Δεν μπόρεσα να κρατήσω κλειστό το στόμα μου, όμως δεν είχα κακή πρόθεση. Είπα μία κακή κουβέντα στην τηλεόραση και νομίζω πως θα είναι υπερβολή να τιμωρηθώ γι'αυτό τον λόγο" σχολίασε ο Γκρίντχαϊμ.

Ο Σκανδιναβός ποδοσφαιριστής κινδυνεύει με τιμωρία που ξεκινάει από χρηματικό πρόστιμο και φτάνει μέχρι αποκλεισμό αγώνων αφού όπως παραδέχθηκε έχει κληθεί μετά την επιστροφή του από τη Νορβηγία (παίζει φιλικό με τη Νότιο Αφρική) σε απολογία από τη διοίκηση.

Δείτε το video με τα "γαλλικά" του Γκρίντχαϊμ στον εικονολήπτη
Fredericks -5-
Fredericks -5-

Αριθμός μηνυμάτων : 3661
Τόπος : ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : VIDEO ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ... - Σελίδα 4 245zzeo


Registration date : 13/02/2009

http://www.sop-pierikos.gr/forum/index.php

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 22 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης