Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

[3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1

+15
Barbabilios
Rossoblu
PYTHON
Omiloparmenos
tsitse
Σαντικαι4
PAS
panthrax
mario4
orestis 7
Mihalis Fr
palios-4
mastoras
eddy
sellos
19 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Αποτέλεσμα..?

[3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1 - Σελίδα 3 I_vote_lcap40%[3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1 - Σελίδα 3 I_vote_rcap 40% 
[ 2 ]
[3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1 - Σελίδα 3 I_vote_lcap40%[3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1 - Σελίδα 3 I_vote_rcap 40% 
[ 2 ]
[3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1 - Σελίδα 3 I_vote_lcap20%[3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1 - Σελίδα 3 I_vote_rcap 20% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 5
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

[3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1

Δημοσίευση από palios-4 Πεμ 23 Μάης 2013 - 22:45

Αντε ρε σοβαρα;
Μαστορα κανεις κι εσυ οτι και οι αλλοι, κοιτατε την παρτη σας, και πολυ καλα κανετε Very Happy
Τις κιτρινες του Ατρομητου τις ξερεις που μας ξεκληρισε;
Κατω τα χερια απο τα ποσταρισματα του tsitse.
palios-4
palios-4

Αριθμός μηνυμάτων : 3886
Ηλικία : 58
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Ομάδα : Ατρόμητος
Ομάδα : ΑΤΡΟΜΗΤΑΡΑ
Registration date : 30/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1

Δημοσίευση από zaxos4snakes Παρ 24 Μάης 2013 - 4:01

Πάλι καλά που υπάρχει ο τσίτσε και συμφωνούμε με τον παλιο. Very Happy
Κάτω τα χέρια από τον τσίτσε.
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 42
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1

Δημοσίευση από ayuto PAS Παρ 24 Μάης 2013 - 15:56

Ο Σπαθας τα μαμησε στο πρωτο ημιχρονο....και βεβαιως δεν εννοω το αμπαλο τον Κειτα!!!

Οπως και να εχει η κερκιδα πολυ φωνη αλλα κ πολυ μεγαλη γκρινια στο δευτερο για τον Σπαθα...

Το group της Κορινθου ηταν εκει, αλλα με την τοσο μεγαλη καταναλωση αλκοολης στο αιμα μας ειχαμε καπου διακτινιστει στας Ευρωπας..

P.G δν καταφεραμε να βρεθουμε ρε πστ μου,εγινε μαλακια Very Happy
ayuto PAS
ayuto PAS

Αριθμός μηνυμάτων : 2502
Ηλικία : 40
Τόπος : korinthos
Ομάδα : ΠΑΣ
Ομάδα : PAS RE KOUFALES
Registration date : 20/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1

Δημοσίευση από PasGiannina Σαβ 25 Μάης 2013 - 0:25

ayuto PAS έγραψε:P.G δν καταφεραμε να βρεθουμε ρε πστ μου,εγινε μαλακια Very Happy
Το κατάλαβα αδερφέ!
Δεν πειράζει, εμείς να είμαστε καλά και το τσίπουρο δεν τελειώνει.....έχει όλο το χρόνο από δαύτο ! :lolll:
Εγώ Πάντος να ξέρεις πως τα ήπια τα τσιπουράκια μου, όπως και τώρα επίσης. Very Happy
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1

Δημοσίευση από tsitse Σαβ 25 Μάης 2013 - 2:57

θελω μετα απο σειρα μηνυματων που προηγηθηκαν , να απαντησω στον sello, εφ οσον μου απευθυνει προσωπικα τον λογο και εμμεσως πλην σαφως αμφισβητει την ψυχικη μου ισορροπια. ναι φιλε sellos, τα εχω παρει λοιπον πολυ χοντρα ομως , με ΓΙΑΝΝΙΩΤΕΣ που εχουν ξεχασει τα ντερμπι με τον ΠΑΥΛΟ ΜΕΛΑ, ΤΟΥΣ ΛΥΚΟΥΣ, τον θερμαικο θερμης και τους ποντιους κοζανης που παιζαμε μεχρι προσφατως. Δυστυχως η μνημη μερικων που τοτε λεγανε , αμαν θεε μου να ξεφυγουμε απο τα σκατα και τι στον κοσμο, αποδειχτηκε πολυ κοντη. Ο.Κ λοιπον φιλε. Να συμφωνησω και γω λοιπον με τους γκρινιαρηδες, με τους αλλους. ξου στον Χριστοβασιλη. ΣΚΟΥΠΡΟ ο Χριστοβασιλης. ΜΕΤΑ;;;; Υπαρχει απο καποιον μια διαδοχη κατασταση;;; Το να απορριπτουμε μια υφισταμενη κατασταση δεν ειναι κακο κατ αναγκην. Συνηθως ειναι και καλο. Κακο ειναι να μην προτεινουμε κατι διαφορετικο και να αρκουμεθα μονο σε αφορισμους και αναθεματα. Η μη υπαρξη αλλης προτασης , η συνεχης καταγγελια και η αναιμακτη κριτικη αφ υψηλου το μονο που μπορουν να πετυχουν ειναι η αμεση επιστροφη της αγαπημενης μας ομαδος σε καταστασεις που ολοι θελουμε να ξεχασουμε. ειλικρινα δεν εχω με κανενα παιδι τιποτε. αλλωστε δεν γνωριζομαστε. Ζουμε τις καλυτερες στιγμες στην ιστορια του ΠΑΣ και αντι να το γλενταμε, εχουμε πεσει σε μια ατελειωτη μιζερια. Τι να πω;;;;;;; Ας ερθει λοιπον ο μεσσιας που ονειρευομαστε ολοι ,για να παρει ο ΠΑΣ το champions league.

tsitse

Αριθμός μηνυμάτων : 157
Ηλικία : 59
Τόπος : ιωαννινα
Ομάδα : ΠΑΣ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 08/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1

Δημοσίευση από tsitse Σαβ 25 Μάης 2013 - 3:30

ΥΓ. [καλα χωρις υστερογραφο δεν γινεται.] Smile Smile Smile τρελα εχουμε βεβαιως φιλε PAS. Aγιατρευτη ομως. ευτυχως η δυστυχως ειμαστε απο αυτους που ακολουθησαμε τον ΠΑΣ μεσα -εξω, απο τα τελη της δεκαετιας του 70 μεχρι σημερα. επαναλμβανω . Κανενα προβλημα με κανεναν. Οχι αλλο καρβουνο ομως ρε μαγκες. μια ζωη στην γκρινια και στην μιζερια ειμαστε. ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ μια φορα μωρε. :bluefans: :bluefans: :bluefans:

tsitse

Αριθμός μηνυμάτων : 157
Ηλικία : 59
Τόπος : ιωαννινα
Ομάδα : ΠΑΣ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 08/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1

Δημοσίευση από sellos Σαβ 25 Μάης 2013 - 18:36

Μόνο που δεν απαντάς.
εγω ειπα πως δεν καταλαβαίνω τον λογο που λες
οτι καποιος (εγώ?) σου σβήνει τα ποστ
ενώ δεν ισχύει.

Με τις αποψέις σου δεν ηρθα σε αντιπαράθεση
σε αλλα συμφωνω, αλλα διαφωνώ
είναι απολυτα σεβαστές, αλλα μην λες πως σου πειράζω τα μηνύματα
ενώ δεν ισχύει, εμενα αυτό με πειράζει.

Τελος παντων, δεν βαριέσαι..
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1

Δημοσίευση από orestis 7 Σαβ 25 Μάης 2013 - 21:08

orestis 7
orestis 7

Αριθμός μηνυμάτων : 1978
Ηλικία : 31
Τόπος : πλεον,ΑΡΤΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 05/07/2010

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/205163_111711808911

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1

Δημοσίευση από tsitse Κυρ 26 Μάης 2013 - 22:24

σε αυτο που λες sellos , πραγματι μπορει να εχεις δικιο. δεν ειμαι γνωστης της τεχνολογιας αλλωστε. μπορει να κανω κατι λαθος και να μην δημοσιευονται τα κειμενα μου . εγω παντως παταω αποστολη. σε αυτο ομως γιγαντα που κατα την ταπεινη μου γνωμη ΔΕΝ εχεις δικιο, ειναι η συμμετοχη σου σε μια a priori καταδικη η εστω αφ υψηλου κριτικη , σε εναν ανθρωπο που ποτε δεν υποσχεθηκε σε κανεναν οτι θα μας βγαλει στην ευρωπη. ο χριστοβασιλης φιλε sellos ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ μονος του να σωσει τον ΠΑΣ. . Εμεις [ σαν τοπικη κοινωνια τι κανουμε ρε γιγαντα;;;;] . επαναλαμβανω , ο χοντρουλης θελει αλλα δεν μπορει. Που ειναι οι χουβαρνταδες της πολεως;;;; αντε να δω εναν και να πεθανω.....

tsitse

Αριθμός μηνυμάτων : 157
Ηλικία : 59
Τόπος : ιωαννινα
Ομάδα : ΠΑΣ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 08/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1

Δημοσίευση από tsitse Δευ 27 Μάης 2013 - 0:17

για τον νεαρο εξ ΑΡΤΗΣ [ που θα μπορουσε να ηταν και γιος μου ηλικιακα] δεν χρειαζεται να πω τιποτα. :bluefans: αιμα -τιμη ,ΕΑΜ-ΕΛΑΣ. :off:

tsitse

Αριθμός μηνυμάτων : 157
Ηλικία : 59
Τόπος : ιωαννινα
Ομάδα : ΠΑΣ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 08/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1

Δημοσίευση από sellos Δευ 27 Μάης 2013 - 2:17

σε αυτο που λες sellos , πραγματι μπορει να εχεις δικιο. δεν ειμαι γνωστης της τεχνολογιας αλλωστε. μπορει να κανω κατι λαθος και να μην δημοσιευονται τα κειμενα μου . εγω παντως παταω αποστολη.
οκ, τοτε..κανένα πρόβλημα, θεωρειται ληξαν
παντως εγω δεν στα σβήνω..

σε αυτο ομως γιγαντα που κατα την ταπεινη μου γνωμη ΔΕΝ εχεις δικιο, ειναι η συμμετοχη σου σε μια a priori καταδικη η εστω αφ υψηλου κριτικη , σε εναν ανθρωπο που ποτε δεν υποσχεθηκε σε κανεναν οτι θα μας βγαλει στην ευρωπη. ο χριστοβασιλης φιλε sellos ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ μονος του να σωσει τον ΠΑΣ. . Εμεις [ σαν τοπικη κοινωνια τι κανουμε ρε γιγαντα;;;;] . επαναλαμβανω , ο χοντρουλης θελει αλλα δεν μπορει. Που ειναι οι χουβαρνταδες της πολεως;;;; αντε να δω εναν και να πεθανω.....
αυτό ειναι μια αλλη συζήτηση πιο μεγαλη
δεν υπάρχει μαυρο-ασπρό
και ολες οι αποψεις εχουν κατι να προσφερουν..
και όλες εχουν τα δικια τους όταν καταγράφονται ανιδιοτελώς.


sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [3η-play off] ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-1

Δημοσίευση από tsitse Δευ 27 Μάης 2013 - 2:47

εννοειται , φιλε οτι η καθε αποψη καταγραφεται ανιδιοτελως. Δεν ειμαι δικηγορος κανενος. Ομως δεν μπορω να ξεχασω την ταλαιπωρια 30 χρονων που περασαμε σαν ομαδα. Τωρα που η ομαδα μας φαινεται οτι δοξα τω θεω ,παει να ξανα βρει τον δρομο της κουτσα -στραβα, με ολα τα προβληματα που υπαρχουν, μην τα γκρεμισουμε μονοι μας ολα οσα με πολυ κοπο κτισαμε και ξανα γυρισουμε παλι σε μονοπατια δυσβατα. Χρειαζεται υπευθυνοτητα -συνεση και καλη διαχειριση απο ολους. :chuss: :chuss: :chuss:

tsitse

Αριθμός μηνυμάτων : 157
Ηλικία : 59
Τόπος : ιωαννινα
Ομάδα : ΠΑΣ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 08/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης