Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

+12
firebreath
SouthRiseAgain
ayuto PAS
sellos
gianpan
black-storm
bulldogskalamata
boys familia
mauri_thiella
kalamatianos5
panaigialeios1927
HORHE
16 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Πήγαινε κάτω

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2 - Σελίδα 6 Empty Απ: [24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

Δημοσίευση από HORHE Τρι 26 Μαρ 2013 - 11:59

ΤΣΙΡΑΚΙΑ ΜΕ ΔΥΟ ΣΥΛΛΗΨΕΙΣ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ....ΟΣΟ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΚΑΝΑΜΕ Κ ΤΙΠΟΤΑ...Κ ΟΥΤΕ ΗΤΑΝ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ....ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΕΥΘΥΝΟΦΟΒΟΙ ΣΑΣ ΠΗΡΑΝ ΠΙΣΩ Κ ΕΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΑΤΕ,ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΟΥΒΑ Κ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΠΟΥΛΜΑΝ.ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΓΙΑ ΜΑΣ Κ ΤΟΥΣ ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ Τ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ Κ ΚΑΓΚΕΛΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ.ΟΙ ΠΟΡΤΕΣ ΚΛΕΙΔΩΝΕΝΕΣ......ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΠΟΥ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ..

HORHE

Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 27/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2 - Σελίδα 6 Empty Απ: [24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

Δημοσίευση από 1905-ΔΙΑΓΟΡΑΣ Τρι 26 Μαρ 2013 - 12:03

ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΙΓΙΟ 2 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ ΠΕΛΛΟΠΟΝΗΣΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ ΠΙΣΤΟ ΚΟΣΜΟ...
ΣΤΟΠ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΦΑΝΗΣΤΕ ΚΑΘΕ ΓΕΝΝΙΤΣΑΡΟ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΕΙΤΟΝΙΑ
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
1905-ΔΙΑΓΟΡΑΣ
1905-ΔΙΑΓΟΡΑΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 485
Ηλικία : 38
Τόπος : RHODES-ZEFYROS
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΜΑΣ...
ΑΛΛΑ ΣΕ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ
29-10-2008
ΘΥΡΑ-6- SINCE 1986

Registration date : 16/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2 - Σελίδα 6 Empty Απ: [24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

Δημοσίευση από black-storm Τρι 26 Μαρ 2013 - 12:07

Δηλαδη ενας οπαδος δινει εντολες στην αστυνομια για το τι θα κανει και αυτη τρεμει απο το φοβο της και του στεκεται προσοχη. Αυτο ειναι το νοημα.

ρε τι διαβαζουμε. Χαχαχαχαχχαχα


black-storm

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 16/09/2009

http://www.grupponero.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2 - Σελίδα 6 Empty Απ: [24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

Δημοσίευση από boys familia Τρι 26 Μαρ 2013 - 13:24

επειδή για κάποιο λόγο δεν μπορώ να απαντήσω με πμ λόγω της μικρής συμμετοχής μου στο φόρουμ, προς SouthRiseAgain συμφωνώ σε αυτά που μου γράφεις αν διαβάσεις προσεκτικά και τα προηγούμενα μηνύματά μου θα καταλάβεις πως δεν είμαστε ευθυνόφοβοι και θα δεις τι ήταν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ αυτό που μας πείραξε και σίγουρα δεν ήταν οι πέτρες, καθώς επί 45 σχεδόν λεπτά προσπαθούσαμε να βγάλουμε άκρη ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ και η μόνη λύση ήταν με συμπλοκή και συλλήψεις και γιαυτό τελικά φύγαμε... τώρα για κάποια πράγματα που δεν θέλω να τα αναλύσω σε δημόσια συζήτηση μαζί με παιδάκια και καθυστερημένα άτομα αν θες στείλε ένα mail αλλιώς ελπίζω σύντομα να μου επιτραπεί η αποστολή πμ...
δεν ήξερα για τις συλλήψεις σας καλή λευτεριά όπως και να έχει

boys familia

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 21/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2 - Σελίδα 6 Empty Απ: [24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

Δημοσίευση από sellos Τρι 26 Μαρ 2013 - 13:27

υπάρχει ενα πλαφον 10 ποστ για να επιτραπει σε καποιον η αποστολή π.μ.
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2 - Σελίδα 6 Empty Απ: [24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

Δημοσίευση από boys familia Τρι 26 Μαρ 2013 - 13:41

προς mauri_thiella όπως και εγώ μπορεί να έχω λάθος εικόνα λόγω ίντερνετ για σένα και με αυτά που γράφεις με διευκολύνεις έτσι και εσύ μη σχηματίζεις για εμάς άποψη από ίντερνετ και το τι γράφετε στο σαιτ των αθηναίων για εμάς ή για το πως προέκυψε η φιλία με τους αγρινιώτες ενώ στο πρώτο γύρο έπεφταν πέτρες.. πέρα από μένα και άλλους 2 (που δεν γράφουν εδώ) κανείς δικός μας δεν γράφει στο ίντερνετ γιατί η πραγματικότητα είναι αλλού και στο μπέταφανς μπήκα για να μην υπάρχουν λάθος εικόνες(όσο αυτό είναι δυνατόν) και μην το πας στο πολιτικό γιατί απλά δεν ισχύει όπως μου το παρουσιάζεις και φαίνεται ξεκάθαρα σε ανακοινώσεις και τη γενικότερη παρουσία μας... αν φτάσω 10 ποστ θα σου τα πω και εγώ αναλυτικά..

boys familia

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 21/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2 - Σελίδα 6 Empty Απ: [24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

Δημοσίευση από SouthRiseAgain Τρι 26 Μαρ 2013 - 14:04

boys familia έγραψε:επειδή για κάποιο λόγο δεν μπορώ να απαντήσω με πμ λόγω της μικρής συμμετοχής μου στο φόρουμ, προς SouthRiseAgain συμφωνώ σε αυτά που μου γράφεις αν διαβάσεις προσεκτικά και τα προηγούμενα μηνύματά μου θα καταλάβεις πως δεν είμαστε ευθυνόφοβοι και θα δεις τι ήταν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ αυτό που μας πείραξε και σίγουρα δεν ήταν οι πέτρες, καθώς επί 45 σχεδόν λεπτά προσπαθούσαμε να βγάλουμε άκρη ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ και η μόνη λύση ήταν με συμπλοκή και συλλήψεις και γιαυτό τελικά φύγαμε... τώρα για κάποια πράγματα που δεν θέλω να τα αναλύσω σε δημόσια συζήτηση μαζί με παιδάκια και καθυστερημένα άτομα αν θες στείλε ένα mail αλλιώς ελπίζω σύντομα να μου επιτραπεί η αποστολή πμ...
δεν ήξερα για τις συλλήψεις σας καλή λευτεριά όπως και να έχει


Βασικα,προσπαθησα να σου στειλω το email μου,σε πμ,αλλα μου εγραψε οτι τα νεα μελη δν μπορουν να αποστειλουν διευθυνσεις email..αμαν ρε μαγκες,τι κανονες ειναι αυτοι,ουτε στο fbi τοση σχολαστικοτητα πια..σου εστειλα παντως εναλακτικη μεθοδο αν θελεις,παλι καλα που μου επετρεψαν να σου στειλω και δευτερο πμ...

SouthRiseAgain

Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 25/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2 - Σελίδα 6 Empty Απ: [24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

Δημοσίευση από bulldogskalamata Τρι 26 Μαρ 2013 - 14:37

ΑΠΛΑ ΝΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΑΙΓΙΩΤΗ ΟΤΙ Ο ΜΟΥΜΙΑΣ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΤΟΝ ΜΑΓΚΩΣΑΝΕ ΚΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΕ ΔΙΚΗ....ΛΕΣ ΝΑ ΕΔΙΝΕ ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΣΤΟΥΣ ΔΙΟΙΚΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΣΥΛΛΗΦΘΗΚΕ???ΜΗΝ ΛΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.
bulldogskalamata
bulldogskalamata

Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 21/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2 - Σελίδα 6 Empty Απ: [24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

Δημοσίευση από bulldogskalamata Τρι 26 Μαρ 2013 - 14:40

ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΤΟΣΕΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΤΙΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ.ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΘΑ ΕΒΛΕΠΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΝΟΙΓΑΝΕ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ.
bulldogskalamata
bulldogskalamata

Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 21/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2 - Σελίδα 6 Empty Απ: [24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

Δημοσίευση από panaigialeios1927 Τρι 26 Μαρ 2013 - 15:03

Βασικα ολοι μας και δεν αφηνω τον εαυτο μου απεξω το ξεχειλωσαμε το θεμα.Ας το κλεισουμε εδω και μην το πολυ πλατιαζουμε.Οσοι θελετε ανταλλαξτε μεταξυ σας pm.Το φορουμ εδω εχει μια ιστορια και φιλοξενει τις αποψεις ολων μας ελευθερα.Καποιοι γραφουμε καιρο εδω.Αλλοι μπηκαν περιστασιακα.Καλο ειναι να μπαινουν και στη συνεχεια και οχι μονο για αυτο το τοπικ.Αυτα και επειδη στο θεμα συλληψεων ειμαστε ολοι αλληλεγγυοι να βγει το παιδι γρηγορα και χωρις να εχει καμια ποινη στην πλατη του.
ΑΥΤΑ τελος απο εμενα.
panaigialeios1927
panaigialeios1927
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1234
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 22/11/2010

http://www.panaigialeiosfc.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2 - Σελίδα 6 Empty Απ: [24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

Δημοσίευση από boys familia Τρι 26 Μαρ 2013 - 16:55

απλά σε τέτοιες περιπτώσεις καλό είναι να μιλάνε 1ον όσοι ήταν παρών και 2ον έχοντας μία σεβαστή εμπειρία σε τέτοια σκηνικά μπας και βγει καμία άκρη...

buldogs-kalamata το νόημα δεν είναι ΑΝ κάποιοι έδιναν εντολές ή απαιτούσαν κάτι ΑΛΛΑ ότι αύτοι οι συγκεκριμένοι "οπαδοί" (δεν αναφέρομαι σε όλους πλέον) προσπάθησαν και ΠΕΤΥΧΑΝ ΤΗΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΕΙΣΟΔΟΥ ΑΛΛΩΝ ΟΠΑΔΩΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΤΣΟΙ... και αν δεν καταλαβαίνεις τη διαφορά μας θα την καταλάβεις με τη στάση μας, όταν με το καλό ξανασυναντηθούμε και έχετε απαγόρευση μετακίνησης για το Αίγιο. Γιατί άλλο η φιλοξενία και άλλο η παρουσία, αν φτάσουμε σε σημείο να κόβουμε μεταξύ μας εκδρομές τον ήπιαμε..


boys familia

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 21/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2 - Σελίδα 6 Empty Απ: [24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

Δημοσίευση από kalamatianos5 Τρι 26 Μαρ 2013 - 23:17

Βαζουμε τα χερακια μας και βγαζουμε τα ματακια μας μεταξυ μας(οι οπαδοι ολων των ομαδων) και μετα μας φταιει η αστυνομια, ο υπουργος, που μας κοβουν τις εκδρομες. Απο την μια "ΝΑΙ ΣΤΙΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ'' ''ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΣΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ" και αλλες τετοιες μλκιες για τα ματια του κοσμου δηθεν και μετα πετρες, ντου, φαπες, ο ενας την εχει μεγαλυτερη, ο αλλος πηδηξε δεν πηδηξε τα καγκελα, ηταν δεν ηταν ανοιχτη η πορτα μας βριζανε τις μανες τον πατερα τις γυναικες, οι μεν ειναι φασιστες οι αλλοι αναρχικοι και δεν ξερω και γω τι αλλο..Η ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΠΑΕΙ ΣΥΝΝΕΦΟ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΓΚΕΣ ΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ

kalamatianos5

Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 12/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2 - Σελίδα 6 Empty Απ: [24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

Δημοσίευση από mauri_thiella Τετ 27 Μαρ 2013 - 0:32

γραφτε τα στα @@ σας τωρα... εγω κουραστηκα φετως θελω διακοπες.
να παμε σε καμια παραλια να αραξουμε να ησυχασει λιγο το κεφαλακι μας.
βγαλαμε τον καρκινο φετως!

υγ ΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΡΝΑΜΕ ΔΥΣΚΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ
ΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΧΩΡΙΑ
ΘΥΕΛΛΑΡΑ ΣΤΑ @@ ΜΑΣ ΟΛΑ
ΘΥΕΛΛΑΡΑ ΕΣΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ!
:blackfans:
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2 - Σελίδα 6 Empty Απ: [24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ 29 Μαρ 2013 - 20:02


Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2 - Σελίδα 6 Empty Απ: [24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

Δημοσίευση από mauri_thiella Παρ 29 Μαρ 2013 - 20:25

ρε abysmal τραβα απο εδω ρε φιλε. εδω φτιαχτηκαν δικογραφιες που εχουν μεσα τα ονοματα σας (παναγιωτης σπυροπουλος) και ατομα μπορει να πανε φυλακη. και μας λες τα δικα σου για εντυπωσεις. πες τωρα του παναγιωτακη να καταιβει στην καλαματα οταν θα γινει η δικη. οπιος δεν εχει μυαλο εχει ποδια. και βλεπεις εγω δεν σας λεω ρουφιανους...
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2 - Σελίδα 6 Empty Απ: [24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

Δημοσίευση από kalamatianos5 Παρ 29 Μαρ 2013 - 20:45

Ωραια πραγματα ολη η αυστηροτητα εδω στους λιγους που μας παιρνει αλλα δεν βλεπουμε την ιδια ευαισθησια απο τους εισαγγελεις και στους μεγαλους αληθεια τι γινετε με τα επεισοδια στο τελικο του μπασκετ,με οπαδους που διαλυουν επαρχιακες πολεις στις εξορμησεις τους, που κοβουν βολτες μεσα στα γηπεδα, με τα στημενα παιχνιδια, με τις κασετες, με τα λαμογια προεδρους που καταστρεφουν ομαδες ....οπως παντα "γαργαρα" γιατι εκει δεν μας παιρνει... ελληνικη δικαιοσυνη οπως παντα αμεροληπτη!
Αυτα να τα βλεπουμε ολοι μας εμεις οι μικροι που καθομαστε και τρωγομαστε μεταξυ μας για την αρρωστεια μας και ζωες καταστρεφονται ετσι απλα!!!

kalamatianos5

Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 12/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2 - Σελίδα 6 Empty Απ: [24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

Δημοσίευση από mauri_thiella Παρ 29 Μαρ 2013 - 20:49

η πλακα ειναι οτι μας κατηγορουσαν οι αιγιωτες οτι διναμε εντολες στην αστυνομια τι να κανει... και μεχρι στιγμης εχουμε οπως ακουγετε τουλαχιστον 2 συλληψεις και 7 δικογραφιες!
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2 - Σελίδα 6 Empty Απ: [24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

Δημοσίευση από kalamatianos5 Παρ 29 Μαρ 2013 - 21:06

Το θεμα ειναι τωρα να μην εχουν προβλημα τα παιδια και το τι πιστευουμε εμεις και τι τα παιδια απο το Αιγιο δεν εχει σημασια τωρα αλλωστε το τι εχουμε τραβηξει με την αστυνομια κατα καιρους στο γηπεδο μας με την γενικοτερη σταση της απεναντι στους οργανωμενους το ξερουμε εμεις και δεν ειναι υποχρεωμενοι αυτοι να τα γνωριζουν δεν ζουν στην πολη μας να ξερουν οπως δεν ξερουμε και εμεις τι μπορει να γινετε σε αλλες πολεις! Να πανε ολα καλα με τα παιδια και επιτελους ας σταματησουμε δεν βγαινει πουθενα να συνεχιζετε μια κοντρα που στην ουσια δεν υπαρχει

kalamatianos5

Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 12/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2 - Σελίδα 6 Empty Απ: [24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

Δημοσίευση από boys familia Κυρ 31 Μαρ 2013 - 16:49

στο λεξικό υπάρχει η λέξη ΑΥΤΕΠΆΓΓΕΛΤΑ και λυπάμαι που θα σας στεναχωρήσω γιατί ο παναγιωτάκης (σ.σ. 16χρόνων) έτσι όπως ΑΡΝΗΘΗΚΕ να κάνει μήνυση έτσι ΔΕΝ πρόκειται ούτε να παραστεί σε δίκη. Τώρα το πως προκύπτουν δικογραφίες δείτε τι σημαίνει η παραπάνω λέξη ποιος έχει το δικαίωμα να κάνει χρήση και ποιοι ("αστεράτοι") βρίσκονταν μπροστά σας όταν πετάγατε τις πέτρες στα κάγκελα. Τέρμα χαζή κίνηση για τον καλύτερο οπαδικό σύνδεσμο της ελλάδας που με την ανακοίνωσή του επιβεβαιώνει ότι λίγο εώς πολύ ότι έγινε ήταν προαποφασισμένο. καλά ξεμπερδέματα

boys familia

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 21/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2 - Σελίδα 6 Empty Απ: [24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

Δημοσίευση από mauri_thiella Τρι 2 Απρ 2013 - 19:04

boys familia έγραψε:στο λεξικό υπάρχει η λέξη ΑΥΤΕΠΆΓΓΕΛΤΑ και λυπάμαι που θα σας στεναχωρήσω γιατί ο παναγιωτάκης (σ.σ. 16χρόνων) έτσι όπως ΑΡΝΗΘΗΚΕ να κάνει μήνυση έτσι ΔΕΝ πρόκειται ούτε να παραστεί σε δίκη. Τώρα το πως προκύπτουν δικογραφίες δείτε τι σημαίνει η παραπάνω λέξη ποιος έχει το δικαίωμα να κάνει χρήση και ποιοι ("αστεράτοι") βρίσκονταν μπροστά σας όταν πετάγατε τις πέτρες στα κάγκελα. Τέρμα χαζή κίνηση για τον καλύτερο οπαδικό σύνδεσμο της ελλάδας που με την ανακοίνωσή του επιβεβαιώνει ότι λίγο εώς πολύ ότι έγινε ήταν προαποφασισμένο. καλά ξεμπερδέματα

γιατι εκαναν τετοιο πραγμα οι υπαλληλοι μας οι αστυνομικοι? που τους δειναμε εντωλες τι να κανουν? αυτο ελλειπε να εχει και μουτρα να ερθει στην δικη. τιποτα δεν ηταν προαποφασισμενο και φαινεται αυτο απο τις δικογραφιες που σχηματιστηκαν. κανενα απο τα παιδια αυτα δεν ηταν ενεργα μελοι καπιου συνδεσμου. οι ανακοινωσεις οι δικες σας αλλα πιο πολυ της παε σας ηταν προκλητικες ιδικα οταν ελεγε ψεμματα για επεισοδια μετα το τελος και κατα την διαρκεια του αγωνα ενω ειπανε 50 φορες ευχαρηστουμε στα παιδια που δεν ειδαν το ματς για να φυγουν αυτοι οπως ηρθαν. το καλα ξεμπερδεματα ξερω οτι δεν το λες απο την καρδια σου αλλα δεν πιραζει φιλε συνηθησμενα τα βουνα στα χιονια ολα καλα θα πανε μιν ανησυχεις!
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2 - Σελίδα 6 Empty Απ: [24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

Δημοσίευση από mauri_thiella Τρι 2 Απρ 2013 - 19:09

και συν για την ανακοινωση που λεει ο αιγιωτης για προαποφασησμενα για να βλεπουν καπιοι οτι εμεις δεν αδιαζουμε δικους μας. δεν ειμαστε εμεις και οι αλλοι!
ειμαστε ολοι καλαματα.
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2 - Σελίδα 6 Empty Απ: [24η] Καλαμάτα - Παναιγιάλειος 1-2

Δημοσίευση από boys familia Τρι 2 Απρ 2013 - 19:33

αν δεν εννοώ κάτι απλά δεν το λέω, είχα δικαστήριο και ξέρω ότι οι μαλακίες πληρώνονται

boys familia

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ομάδα : Παναιγιάλειος
Registration date : 21/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης