Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ντροπή των οπαδών!

+7
mauri_thiella
_KALOGREZA
eddy
pas1966
Tzes
Κρόνιος
ionikaulas3
11 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Ντροπή των οπαδών! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ντροπή των οπαδών!

Δημοσίευση από brewster Τρι 10 Φεβ 2009 - 23:14

Καλα εσυ ολο κατακρινεις φασιστες εθνικιστες ζωα κ αλλα κ τωρα σε πειραξε για τους GAY :tese:
θα τρελαθουμε τελειως?
Φιλε ο καθενας εχει την γνωμη του κ δεν σημαινει οτι η δικια σου ειναι σωστη.
Γι αυτο σταματα τα κηρυγματα!
Μαθε να ακους κ μην εχεις παρωπιδες :cyclops: pirat

Να γινει τωρα κ στην Ελλαδα ενας gay συνδεσμος!!
brewster
brewster

Αριθμός μηνυμάτων : 960
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ
Registration date : 08/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ντροπή των οπαδών! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ντροπή των οπαδών!

Δημοσίευση από PasGiannina Τρι 10 Φεβ 2009 - 23:45

brewster έγραψε:Να γινει τωρα κ στην Ελλαδα ενας gay συνδεσμος!!

Ωχ!! Ζαλίζομαι!
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ντροπή των οπαδών! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ντροπή των οπαδών!

Δημοσίευση από brewster Τρι 10 Φεβ 2009 - 23:59

Γιατι ρε φιλε PAS ζαλισεσαι?

Απο το να τσακωνομαστε οτι εμεις ειμαστε μαγκες εχουμε καλυτερη ομαδα εχουμε κοσμο κ αλλα τετοια

Καλυτερα θα ειναι να μιλαμε για πια ομαδα εχει τους ωραιοτερους παιχτες τι θα φοραμε στα γηπεδα κ τετοια.

Κ για να ξεκινησω εγω σαν τον πιο ωραιο παιχτη του ιωνικου στην ιστορια βαζω τον ΘΕΟ ΚΟΚΑΚΙΑ ΟΤΙΤΖΙ!!!!!!
ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ
ΜΑΥΡΟΣ με 3 ποδια.
brewster
brewster

Αριθμός μηνυμάτων : 960
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ
Registration date : 08/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ντροπή των οπαδών! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ντροπή των οπαδών!

Δημοσίευση από sellos Τετ 11 Φεβ 2009 - 0:16

Η αλήθεια είναι ότι όταν διαβασα για πρωτη φορα τα πρωτα σχόλια το πρωι,εξοργήστικα
αλλα λόγω δουλειας δεν μπορουσα να απαντήσω.Καθως πέρναγε η μερα σκεφτόμουνα "γιατί εξοργιζεσαι ρε μαλακα,
η πλειοψηφία της κοινωνιας την ίδια αποψη δεν έχει για τους κύναιδους (σε σκότωσα fenta,δεν μπορεις να με διορθώσεις) ,
γιατί να υπάρχει διαφορετικη εδώ μέσα". και απο τους αλλοδαπους που μας παίρνουν τις δουλειες και αναγκαζομαστε να περναμε
τον χρόνο μας στις καφετέριες,φθανουμε στους "πουστηδες" που παίρνουν τις δουλείες των ετερόφυλων..μάλιστα,νηφαλιες αντιλήψεις

για την "ΝΤΡΟΠΗ ΤΩΝ ΟΠΑΔΩΝ"
είναι λίγο ατυχής ο τίτλος του σχολίου,γιατι ακριβώς απο κάτω γραφει:
Στην εν λόγω συνάντηση λαμβάνουν μέρος ενώσεις από τη Γερμανία, την Ιρλανδία, την Αγγλία, τη Γαλλία, την Ελβετία και την Ισπανία και το μήνυμα που δίδεται είναι ότι πρέπει να ενταθεί η μάχη κατά των φαινομένων των διακρίσεων, του ρατσισμού και της ομοφοβίας.
τωρα αν η μάχη κατα των διακρισεων και του ρατσισμου είναι ντροπη,εγω είμαι απέναντι..
Και μετα για να ισχυροποιησει την γνωμη του τον σκοπο ύπαρξης των οπαδων και των συνδεσμων.ο φιλος μας αναφέρει τούτο:
να τις δω τις κυρίες σε πέσιμο, μόνο που το σκέφτομαι έπεσα κάτω απο την καρέκλα απο τα γέλια
λες και η προσφορα του ποδοσφαίρου στην κοινωνια θα πρεπει να είναι τα "πεσίματα".Γι'αυτο στην Ισπανια δεν κλείνουν συνδεσμους
αδερφε!

Προσωπικα αισθανθηκα περιφανος για άλλη μια φορα που είμαι φιλαθλος της Μπαρτσελόνας,καθως,αποδεικνύει για άλλη μια φορα πως
εκτος απο έναν συλλογο αντιπροσωπέυει και ένα συμβολο δημοκρατίας και σεβασμου των ανθρώπινων δικαιωμάτων.

Για να είμαι ειλικρινής η πλακιτσα για τις ονομασιες gay συνδεσμων ήταν το μονο ουσιαστικο αυτης της συζητησης που ανοιξε με λαθος
τροπο(κατα την γνωμη μου)

Υ.Γ θα ήθελα να παρακαλέσω τον fenta να μην διορθώνει μήνυματα χωρις ουσιαστικό λόγο,γιατι αν σε πειράξει η λεξη θα έρθει ο kronios
και θα σου γραψει την λέξη "κύναιδοι" και αν μπορεις σβηστην.Αλλωστε καλο θα είναι ο καθένας να εκθετει την γνωμη του δημόσια και ας
επιδοκιμαστει ή αποδοκιμαστει..
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ντροπή των οπαδών! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ντροπή των οπαδών!

Δημοσίευση από Κρόνιος Τετ 11 Φεβ 2009 - 1:15

Άντε, επειδή το παρασοβάρεψες να το δω και γω σοβαρά το θέμα και να σ' απαντήσω σοβαρά.
Υπάρχουν άπειρες κοινωνικές ομάδες -αφού υπάρχουν άπειροι τρόποι να ομαδοποιήσουμε ανθρώπους-, είτε αποδεκτές είτε μη αποδεκτές από την πλειονότητα και την κοινή γνώμη.
Έχουμε λοιπόν ομοφυλόφιλους, κινέζους, τριαντάχρονους, ροκάδες, φορτηγατζήδες, κοπτοραπτούδες, έγχρωμους, μπάτσους, πανύψηλους, μινοφορούσες, καπνιστές, χειμερινούς κολυμβητές, πιλοφόρους, μυταράδες, ......
Άκουσες εσύ ρε Σέλλο κάποια κοινωνική ομάδα απ' όλες αυτές να φιάχνει σύνδεσμο φιλάθλων;
Τι νόημα θα είχε;
Τι νόημα έχει;
Αν άκουγες ότι φιάχνεται σύνδεσμος φιλάθλων χειμερινών κολυμβητών λίμνης Ιωαννίνωνε ΠΑΣ, τι θα λεγες;
Αν άκουγες για σύνδεσμο φορτηγατζήδων φιλάθλων Πιερικού "οι νταλικιέρηδες", τι θα λεγες;
Δεν θα κορόϊδευες;
Θα κορόϊδευες, αλλά ρατσιστής δεν θα ήσουν, έτσι;
Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό σας...
Μπορούμε άνετα να κοροϊδεύουμε οποιαδήποτε κοινωνική ομάδα και δεν είναι ρατσισμός, ενώ αν απλώς κρίνουμε αλλοδαπούς και ομοφυλόφιλους είναι ρατσισμός...
Κρόνιος
Κρόνιος
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 4243
Ηλικία : 63
Τόπος : Καβάλα
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ντροπή των οπαδών! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ντροπή των οπαδών!

Δημοσίευση από sellos Τετ 11 Φεβ 2009 - 1:51

Δεν θα κοροιδευα (περα απο την πλακα που κάναμε και τώρα για τους ροζ ταυρους και τα ροζ αστερακια)
κα οπως είπες και μονος σου ύπαρχει η διαφορα που είναι και η ουσια του ζητηματος. οτι καποιες ομαδες είναι αποδεκτες
και άλλες όχι. θεωρω λοιπον πως δεν μπορουμε να έχουμε την ίδια αντιμετωπιση στον σύνδεσμο φιλάθλων χειμερινών κολυμβητών λίμνης Ιωαννίνων ΠΑΣ με εναν συνδεσμο gay.

Στο μόνο που συμφωνω μαζι σου είναι ότι δεν θα επρεπε να υπαρχει λογος δημιουργιας τετοιου συνδεσμου
γιατι ετσι γκετοποιούντε.δεν θα υπηρχε λογος δημιουργιας εαν δεν θεωρουνταν "προβλημα" απο την κοινωνια και είχαν ενταχθει
ομαλα.οταν δεν γίνοντε τα πραγματα ομαλα αναγκαζεται μια τετοια ομαδα να καταφύγει σε μη ορθοδοξες λύσεις.
Η σποπια απο την οποια βλεπεις το ζητημα δεν διαφέρει και πολυ απο την δική μου (αν καταλαβα σωστα),ο τροπος όμως που εθεσε το
θεμα ο φίλος μας οταν άνοιξε το post ηταν σαν τα "μυασματα" να κατελαβαν το Καμπ Νου και αυτο με ενοχλησε

αλλα ενταξει αρκετα το σοβαρεψα.. lol!
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ντροπή των οπαδών! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ντροπή των οπαδών!

Δημοσίευση από _KALOGREZA Τετ 11 Φεβ 2009 - 2:34

Συμφωνώ με τον sellos και για τον σκοπό δημιουργίας τους ότι είναι με λάθος τρόπο(αλλά αφού είναι τελείως λάθος και η συμπεριφορά της κοινωνίας
απέναντί τους τί να κάνουν?προσπαθούν με διάφορες μεθόδους να αναδείξουν το τεράστιο πρόβλημα που αντιμετωπίζουν από τους πούστηδες που τους βγάζουν όλα τους τα απωθημένα όποτε κι όπως μπορούν δημιουργώντας τους μεγάλα ψυχολογικά προβλήματα αφού τους αντιμετωπίζουν ως λάθος της φύσης...Α ρε αρχιπούσταροι-με Π κεφαλαίο- ΧΙΤΛΕΡ-ΣΤΑΛΙΝ και λοιποί δικτάτορες κάποιες αρρωστημένες ιδέες σας αν και ψοφήσατε συντηρούνται ακόμα στα μυαλά πολλών ανθρώπων...αλλά όσο ζει κανείς ελπίζει-κι όσο ελπίζει απελπίζεται προς το παρόν- No ). Φαίνεται ότι κάποιες φορές δε μπορώ να συγκρατήσω την οργή μου για τέτοια φαινόμενα και κάνω το δίκιο μου άδικο και χωρίζω τις απόψεις σε 2 στρατόπεδα που τα χωρίζει τείχος(όπως σωστά είπε ο κρόνιος)σε αντίθεση με το σελλό που διατυπώνει πιο σοβαρά και συγκροτημένα τις σκέψεις του.Παρεπιπτόντως φίλε δέν είπα ότι όποιος θαυμάζει και του αρέσει η ελληνική γλώσσα είναι ομοιδεάτης του Άδωνη και του Λιακόπουλου ή υπάνθρωπος,μάλλον δε με κατάλαβες.Επειδή άμα το αναλύσω το θέμα μπορεί να γράφω μέχρι το πρωί(τι λες beta να το δοκιμάσω όπως τις προάλλες? Αλλά άστο να πάρει και κανένας άλλος τον τίτλο του καλύτερου ποστ της εβδομάδας...αλήθεια με το θέμα αυτό τι κάνουμε? :off: ) καλύτερα να μην αρχίσω,γιατί και έχω σημαντικότερα πράγματα να κάνω αλλά και παίζει να πάει χαμένος κόπος να μοιραστώ και να γίνουν έστω κατανοητές οι απόψεις μου(κι όχι απαραίτητα να πείσω κανέναν,δεν είμαι ΚΟΜΜΑ που θέλει ψήφους... :lolll: ).Κατακριτέοι πάντως σίγουρα όσοι( αυτοί για μένα είναι οι ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ κι όχι οι καθημερινοί ομοφιλόφυλλοι)είναι στην TV και γενικά γλείφουν και στήνονται για να ανέβουν στην ιεραρχία( Α ΡΕ ΕΘΝΑΡΧΗ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΚΟΛΛΗΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΙΨΙΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ
ΚΑΛΑ...) σε επαγγελματικό επίπεδο και οικονομικό άρα.Τα λαμόγια και οι υποκριτές παντός είδος και κυρίως όσοι προσπαθούν να ξεγελάσουν το λαό ή που προδίδουν το συνεργάτη,το φίλο, ή όποιο αγαπημένο πρόσωπο,αυτοί ναι θέλουν όχι απλά χιουχάρισμα αλλά κρέμασμα μέχρι.Αλλά όπως έχει παρατηρηθεί σε όλους τους προηγμένους(πνευματικά και πολιτισμικά)πολιτσιμούς σε καμία περίπτωση δε νοείται να μη χαίρουν τον ίδιο σεβασμό με όλους τους άλλους ανθρώπους άτομα με διαφορετικές σεξουαλικές επιλογές από την πλειοψηφία με τη λογική ότι δε βλάπτουν κανέναν και ούτε την ελευθερία κανενός(όπως κάνουν οι φασίστες ή οι εθνικιστές για παράδειγμα ή οι κατά συρροή δολοφόνοι-εγκληματίες, έμποροι ναρκωτικών,παιδεραστές,σωματέμποροι κλπ).Πολύ ωραία η πλάκα ωστόσο και υγιής(αλλά με λάθος τρόπο ξεκίνησε φυσικά)και εγώ στην αρχή της σεζόν είχα ειρωνευτεί σε φόρουμ τους αιγαλεώτες όπου σκεφτόταν ο θωμάς να τους κατεβάσει με ροζ εμφανίσεις και με το σήμα κρυμμένο(τελικά έγινε μόνο το δεύτερο με τους παίκτες του ηλυσιακού)
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ντροπή των οπαδών! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ντροπή των οπαδών!

Δημοσίευση από Tzes Τετ 11 Φεβ 2009 - 12:04

FENTAGIN_KALOGREZA έγραψε:Συμφωνώ με τον sellos και για τον σκοπό δημιουργίας τους ότι είναι με λάθος τρόπο(αλλά αφού είναι τελείως λάθος και η συμπεριφορά της κοινωνίας απέναντί τους τί να κάνουν?προσπαθούν με διάφορες μεθόδους να αναδείξουν το τεράστιο πρόβλημα που αντιμετωπίζουν από τους πούστηδες που τους βγάζουν όλα τους τα απωθημένα όποτε κι όπως μπορούν δημιουργώντας τους μεγάλα ψυχολογικά προβλήματα αφού τους αντιμετωπίζουν ως λάθος της φύσης...
Εδώ διαφωνώ... Υπάρχουν άνθρωποι που τους αντιμετωπίζουν έτσι όπως λες αλλά δεν είναι τόσο πολλοί σε αριθμό πλέον ώστε να συμβαίνει κάτι τέτοιο. Είναι 100% δικό τους λάθος και ευθύνη να κάνουν τέτοιες ενέργειες, αυτοί μόνοι τους "περιθωριοποιούνται" και "απομονώνονται" με αυτές τις κινήσεις.

Πολλές φορές οι ομοφυλόφιλοι κάνουν πράγματα για να προκαλέσουν. Αυτό το πιστεύω. Να τραβήξουν την προσοχή του κόσμου. Και μη μου πεις πως αυτές οι κινήσεις δεν είναι ανακόλουθες με αυτά που λένε, περί ισότητας κτλ. Εδώ κάνουν πρωταθλήματα ποδοσφαίρου μεταξύ τους και άλλες αηδίες. Αφού όλοι είμαστε άνθρωποι και θες να σε αντιμετωπίζουν ως άνθρωπο πάλεψε να γίνεις αποδεκτός.

Τα αστεία με τους gay συνδέσμους είναι καλοπροαίρετα και ελπίζω αν τα διαβάζει κανένας ομοφυλόφιλος να μην το παρεξηγήσει.

ΥΓ FENTAGIN_KALOGREZA, κάπου ανέφερες πως το 25-30% των ανθρώπων είναι αμφιφυλόφιλοι και ομοφυλόφιλοι, ή κάτι τέτοιο. Αυτό μου φαίνεται πολύ τραβηγμένο και ενδεχομένως ύποπτο. Δεν εννοώ από σένα, από εκείνον που έκανε την έρευνα. Αν μπορείς πες που το διάβασες. Δες και τι ακούγεται στην τηλεόραση, ατάκες του στυλ: "είμαστε πλειοψηφία" κτλ Ε όχι ρε μάγκες δεν είστε... Κάντε ότι θέλετε αλλά μην λέτε ψέμματα. :karta:
Tzes
Tzes

Αριθμός μηνυμάτων : 730
Τόπος : Ιωάννινα
Ομάδα : ΠΑΣ
Ομάδα : ΠΑΣ Γιάννινα
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ντροπή των οπαδών! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ντροπή των οπαδών!

Δημοσίευση από _KALOGREZA Τετ 11 Φεβ 2009 - 12:53

[quote="Tzes"]
FENTAGIN_KALOGREZA έγραψε:Συμφωνώ με τον sellos και για τον σκοπό δημιουργίας τους ότι είναι με λάθος τρόπο(αλλά αφού είναι τελείως λάθος και η συμπεριφορά της κοινωνίας απέναντί τους τί να κάνουν?προσπαθούν με διάφορες μεθόδους να αναδείξουν το τεράστιο πρόβλημα που αντιμετωπίζουν από τους πούστηδες που τους βγάζουν όλα τους τα απωθημένα όποτε κι όπως μπορούν δημιουργώντας τους μεγάλα ψυχολογικά προβλήματα αφού τους αντιμετωπίζουν ως λάθος της φύσης...

Tzes έγραψε:Πολλές φορές οι ομοφυλόφιλοι κάνουν πράγματα για να προκαλέσουν. Αυτό το πιστεύω. Να τραβήξουν την προσοχή του κόσμου. Και μη μου πεις πως αυτές οι κινήσεις δεν είναι ανακόλουθες με αυτά που λένε, περί ισότητας κτλ. Εδώ κάνουν πρωταθλήματα ποδοσφαίρου μεταξύ τους και άλλες αηδίες. Αφού όλοι είμαστε άνθρωποι και θες να σε αντιμετωπίζουν ως άνθρωπο πάλεψε να γίνεις αποδεκτός.

Συμφωνώ σε αυτό,το ίδιο λέμε απλά επειδή δέχονται ρατσισμό με το τσουβάλι είπα ότι έχουν κάποια άλλοθι
Τα αστεία με τους gay συνδέσμους είναι καλοπροαίρετα και ελπίζω αν τα διαβάζει κανένας ομοφυλόφιλος να μην το παρεξηγήσει.

Tzes έγραψε:ΥΓ. FENTAGIN_KALOGREZA, κάπου ανέφερες πως το 25-30% των ανθρώπων είναι αμφιφυλόφιλοι και ομοφυλόφιλοι, ή κάτι τέτοιο. Αυτό μου φαίνεται πολύ τραβηγμένο και ενδεχομένως ύποπτο. Δεν εννοώ από σένα, από εκείνον που έκανε την έρευνα. Αν μπορείς πες που το διάβασες.

Νομίζω ήταν από κάποιο πολύ έγκυρο περιοδικό που δημοσιεύει διάφορες σημαντικές επιστημονικές έρευνες ή μελέτες,θα προσπαθήσω να το βρω.Πριν 6-7 μήνες αλλά μου έμεινε το ποσοστό αυτό και κουφάθηκα(εγώ περίμενα να είναι άντε 15% σε άντρες και 5-6% σε γυναίκες)και δεν είμαι σίγουρος αν το ποσοστό αναφερόταν μόνο στην ελλάδα ή σε ευρώπη.Θέλω να το βρω κάπου και αν είναι θα στο επιβεβαιώσω.

Tzes έγραψε:Δες και τι ακούγεται στην τηλεόραση, ατάκες του στυλ: "είμαστε πλειοψηφία" κτλ Ε όχι ρε μάγκες δεν είστε... Κάντε ότι θέλετε αλλά μην λέτε ψέμματα. :karta:


Είδες τώρα όμως που μιλάς επιθετικά και σα να διαχωρίζεις την κοινωνία από αυτούς?Αλλά όντως αυτοί οι αντιπρώσωποι ομοφυλόφυλλων οργανώσεων είναι κάπως υπερβολικοί και καταφέρνουν να διαχωριστούν οι ίδιοι από την κοινωνία σε σημείο κάποιες φορές να γίνονται αυτοί ρατσιστές...Ωστόσο δεν ξέρω αν σε ενδιαφέρει για το αν είναι πλειοψηφία(στην αρχαία αθήνα αλλά και σε άλλες πόλεις π.χ. ήταν αν όχι οι μισοί τουλάχιστον ένα 35-40%)εμένα πάντως με αφήνει παντελώς αδιάφορο και αντιθέτως μάλιστα στη ζωή μου σχεδόν σε όλους τους τομείς είμαι με κάποιες μειοψηφίες(και αισθάνομαι και ευτυχής και τυχερός που δεν ανήκω στην κατευθυνόμενη από το σύστημα ΜΑΖΑ) στην πολιτική,στα αθλητικά,στον τρόπο αντιμετώπισης της ζωής,σε μεταφυσικά-φιλοσοφικά ζητήματα-μυστήρια,στην μειοψηφούσα κατηγορία των εναπομείναντων ρομαντικών-συναισθηματικών ανθρώπων(στις ερωτικές σχέσεις και στις φιλικές σχέσεις),στις μουσικές προτιμήσεις και σε διάφορα άλλα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την FENTAGIN_KALOGREZA στις Τετ 11 Φεβ 2009 - 13:04, 1 φορά
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ντροπή των οπαδών! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ντροπή των οπαδών!

Δημοσίευση από Κρόνιος Τετ 11 Φεβ 2009 - 12:55

Tzes έγραψε: Δες και τι ακούγεται στην τηλεόραση, ατάκες του στυλ: "είμαστε πλειοψηφία" κτλ Ε όχι ρε μάγκες δεν είστε... Κάντε ότι θέλετε αλλά μην λέτε ψέμματα. :karta:
Ε όχι και μάγκες...
Για τους τηλεορασάκηδες μιλάω.
Κρόνιος
Κρόνιος
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 4243
Ηλικία : 63
Τόπος : Καβάλα
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ντροπή των οπαδών! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ντροπή των οπαδών!

Δημοσίευση από Κρόνιος Τετ 11 Φεβ 2009 - 13:01

FENTAGIN_KALOGREZA έγραψε:...Ωστόσο δεν ξέρω αν σε ενδιαφέρει για το αν είναι πλειοψηφία(στην αρχαία αθήνα αλλά και σε άλλες πόλεις π.χ. ήταν αν όχι οι μισοί τουλάχιστον ένα 35-40%)
Τώρα αν σου πω ότι ψάχνοντας δεν βρήκα πουθενά τέτοια στοιχεία, θα με συνταταυτίσεις πάλι με τον Άδωνι;
Αν είναι να το κάνεις αυτό, κόβω εδώ την κουβέντα.
Αν θέλεις ν' ακούσεις καλοπροαίρετα και κάποια άλλη γνώμη, εδώ είμαστε...
Κρόνιος
Κρόνιος
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 4243
Ηλικία : 63
Τόπος : Καβάλα
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ντροπή των οπαδών! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ντροπή των οπαδών!

Δημοσίευση από _KALOGREZA Τετ 11 Φεβ 2009 - 13:15

Δεν έψαξες τώρα προφανώς αλλά από όσα ξέρεις γενικά το λες(εκτός κι αν διαβάζεις με την ταχύτητα του φωτός... :P )
Όχι δεκτή η γνώμη σου εφόσον εκφράζεσαι ώριμα και σοβαρά.(πάντα ανοικτός σε τέτοιες απόψεις-γνώμες)
Όσον αφορά αυτούς της τηλεόρασης για μένα είπα προφανώς και είναι καταδικαστέα η συμπεριφορά τους και δημιουργούν οι περισσότεροι αρνητικά πρότυπα.Ελάχιστοι προοδευτικοί άνθρωποι έχουν μείνει δυστυχώς στην tv.Αλλά πολλούς γνωστούς και φοβερούς ομοφιλόφυλλους ανθρώπους και από επίπεδο και από γνώσεις,κουλτούρα κλπ θα βρεις στις τέχνες(κινηματογράφος,ποιητές και διάφορους άλλους καλλιτέχνες).Α και μιας και είπα καλλιτέχνες θυμήθηκα την άρνησή σου ότι η χούντα δίωκε ομοφιλόφυλλους και θα σου αντιπαραθέσω την θεική ατάκα του αναγνωρισμένου μεγάλου συνθέτη ΧΑΤΖΙΔΑΚΙ (που είπε από τη γαλλία τότε γιατί αν το έλεγε στην ελλάδα... :3ylo: ) "ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΟΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΙ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΙΤΕ ΑΡΙΣΤΕΡΟΙ, ΕΙΤΕ ΟΜΟΦΙΛΟΦΥΛΛΟΙ...ΕΓΩ ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ..." Μεγάλη και θαρραλέα κουβέντα από έναν συνθέτη-στιχουργό που αν και ήταν δεξιός δηλωμένος(και κοινωνικά αριστερός) ξεχώριζε με διαφορά από τους συντηρητικούς ομοιδεάτες του(όχι επειδή ήταν ομοφιλόφυλλος φυσικά αλλά με την σκέψη του εννοώ)
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ντροπή των οπαδών! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ντροπή των οπαδών!

Δημοσίευση από Κρόνιος Τετ 11 Φεβ 2009 - 13:26

Όλα σωστά εκτός από την αναφορά στην δήλωση Χατζηδάκι.
Το ότι η δήλωση έγινε στην Γαλλία, δεν αποδεικνύει ότι αν την έκανε στην Ελλάδα, θα έτρωγε ξύλο από την χούντα λόγω μόνο και μόνο ομοφυλοφιλίας.
Κρόνιος
Κρόνιος
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 4243
Ηλικία : 63
Τόπος : Καβάλα
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ντροπή των οπαδών! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ντροπή των οπαδών!

Δημοσίευση από PasGiannina Τετ 11 Φεβ 2009 - 18:17

brewster έγραψε:Γιατι ρε φιλε PAS ζαλισεσαι?

Απο το να τσακωνομαστε οτι εμεις ειμαστε μαγκες εχουμε καλυτερη ομαδα εχουμε κοσμο κ αλλα τετοια

Καλυτερα θα ειναι να μιλαμε για πια ομαδα εχει τους ωραιοτερους παιχτες τι θα φοραμε στα γηπεδα κ τετοια.

Κ για να ξεκινησω εγω σαν τον πιο ωραιο παιχτη του ιωνικου στην ιστορια βαζω τον ΘΕΟ ΚΟΚΑΚΙΑ ΟΤΙΤΖΙ!!!!!!
ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ
ΜΑΥΡΟΣ με 3 ποδια.

Σουτ!!! confused confused confused affraid affraid affraid :karta: :karta: :!@#%$: :!@#%$: :mmmmm: :mmmmm: :berdema: :berdema:




Sellos γραψε τίποτα μπας και ξεκολλίσεις απο τον διαβολικό αριθμό ποστ!(666)
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ντροπή των οπαδών! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ντροπή των οπαδών!

Δημοσίευση από sellos Τετ 11 Φεβ 2009 - 20:05

Σαν να διαολιστικα σήμερα...
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης