Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Κουτι παραπονων

+84
Mihalis Fr
Centaur
anwdynos
megara4
WolfOfRuin
xnikos00
ILIOS9_ANTI-POK
mastoras
Rossoblu
stavroilats
roni4
billbong 6
El Paso
RWXAMHS
ofi-athens
πάμμαχον
red bull
OK VERIA
rebels agia marina
giannenaras
apaixtos
κεμπαπ-δοξαρα
doxadramas4
Doxandroid
omilitissa
NOTOS
manosk
zaxos4snakes
spith
Sakis
xhris
ajax
savas-pane
palios-4
panos
Παναγιώτης
PAS
oui
EΡΕΒΟΣ
mike66diagoras
regularpaul
paranoia_trikala
gringa
zoulou
PYTHON
PASantreas
pantou diagoras
psilos
boukoumtsa
RedBlueWarriorG4
thanosleeds
Nem 4
znick
kontoblaxos
titor6
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
DIO
Fu.Po{4}
Omiloparmenos
mario4
maroussi14
monoDOXA!!!
morfi
Michael
Barbabilios
giorgos37
rodfan
ilisia 2
iason
ayuto PAS
Mitsos14
sellos
Nikaia
Serraios-5-
PasGiannina
MPS
IONIKOS
veteranos-6-
coldlife
Κρόνιος
duhan
amfithea3
titormos_nikaia_g6
TALOS
88 απαντήσεις

Σελίδα 10 από 29 Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 29  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από IONIKOS Τετ 16 Μαρ 2011 - 21:14

ΣΥΜΦΩΝΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΑΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΑΣΕ ΠΟΥ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΕ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΣΥΜΑΧΕΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΡΓΑ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΕΞΟΥΣΙΑΣ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΟΝΤΑΙ ΣΤΗΣ ΦΙΛΙΕΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΑΤΕ WARN ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΜΙΑ ΑΝΤΙΛΟΓΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΡΔΙΤΣΙΩΤΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΣ 2 ΜΕΡΙΕΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΒΕΤΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΩΝΙΚΟΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΕΣΤΟΙ
IONIKOS
IONIKOS

Αριθμός μηνυμάτων : 1216
Τόπος : NIKAIA
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 08/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από PAS Τετ 16 Μαρ 2011 - 21:22

Διαφωνώ και εγώ με την απόφαση.
PAS
PAS

Αριθμός μηνυμάτων : 2974
Ηλικία : 110
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 11/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από coldlife Τετ 16 Μαρ 2011 - 21:59

Δικαιωμα σας να διαφωνειτε.Αυτο ειναι και το νοημα της δημοκρατιας.Εγω ενοιωσα προσβεβλημενος.Ουδεποτε εχω μιλησει ετσι σε αλλο μελος.Το ΡΕ...το μετανοιωσα την ωρα που το εγραψα.Αλλα το υφος του συγκεκριμενου μελους...οταν γραφει για την ομαδα μου...ειναι μεσα στην εμπαθεια και στην ειρωνεια.Τελος παντων εγω τον αποκαλεσα...ΡΕ...αυτος ΤΟΛΜΗΣΕ επαναλαμβανω να πιασει στο στομα του τον πατερα μου.Μπορει να μην σας κανει εντυπωση αυτο που συνεβη...στα @@@ σας κιολας...Εγω εκανα αυτο που εκρινα σωστο.
coldlife
coldlife
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 9373
Ηλικία : 47
Τόπος : Νεος Κοσμος,Αθηνα
Ομάδα : Παναιτωλικός
Ομάδα : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ
Registration date : 05/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από PAS Τετ 16 Μαρ 2011 - 22:12

Το θέμα φίλε cold είναι ηθικό και όχι τυπικό.

Ο ένας ειπε "ρε",ο άλλος απάντησε "ρε να πεις στον πάτερα σου"
εντάξει δεν έχει νόημα να κάτσουμε να τα βάλουμε στην ζυγαριά να δούμε ποιος προσέβαλε περισσότερο..

Το θέμα είναι πως από την στιγμή που υπάρχει μια τέτοια αψιμαχία μεταξύ των δυο είναι άδικο από την πλευρά σου να κάνεις αυτό που έκανες.

Δέχομαι ότι μπορεί να ενοιωσες προσβεβλημένος αλλά θα έπρεπε να περιμένεις να πάρει την απόφαση κάποιος τρίτος και όχι εσύ ο ίδιος μιας κ εμπλεκόσουν σε όλο αυτό και η κρίση σου δεν θα μπορούσε να είναι αντικειμενική.
PAS
PAS

Αριθμός μηνυμάτων : 2974
Ηλικία : 110
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 11/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από IONIKOS Τετ 16 Μαρ 2011 - 22:16

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΕΙΡΩΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ BAN ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΙΣΑ ΙΣΑ ΤΑ WARN TA TΡΩΩ ΕΓΩ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ MOD ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ MOD ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΕΣΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΡΔΙΤΣΙΩΤΕΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΙ ΤA WARN ΤΕΣΠΑ ΕΤΣΙ ΚΙΑΛΛΙΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΩΝ ΦΙΛΙΚΩΝ ΟΜΑΔΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΗΣ Β ΕΘΝΙΚΗΣ
IONIKOS
IONIKOS

Αριθμός μηνυμάτων : 1216
Τόπος : NIKAIA
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 08/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από mario4 Τετ 16 Μαρ 2011 - 22:23

PAS έγραψε:
Δέχομαι ότι μπορεί να ενοιωσες προσβεβλημένος αλλά θα έπρεπε να περιμένεις να πάρει την απόφαση κάποιος τρίτος και όχι εσύ ο ίδιος μιας κ εμπλεκόσουν σε όλο αυτό και η κρίση σου δεν θα μπορούσε να είναι αντικειμενική.

ακριβώς.
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από coldlife Τετ 16 Μαρ 2011 - 22:27

Για τα warn που εφαγες φιλε του Ιωνικου ειλικρινα..δεν εχω ιδεα.Και να εισαι σιγουρος οτι οσον αφορα τουλαχιστον εμενα...καμια εμπαθεια δεν εχω σε καμια ομαδα.Φυσικα εχω συμπαθειες και αντιπαθειες.Αλλα πιστευω οτι δεν εχω αφησει να επηρεασουν την κριση μου στο παρον φορουμ.Ασφαλως δεν γινεται να ειναι ΟΛΟΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ.
coldlife
coldlife
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 9373
Ηλικία : 47
Τόπος : Νεος Κοσμος,Αθηνα
Ομάδα : Παναιτωλικός
Ομάδα : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ
Registration date : 05/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από IONIKOS Τετ 16 Μαρ 2011 - 22:35

NAI AΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ ΕΚΔΗΛΟΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟD ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣ ΠΙΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΟ ΛΕΩ ΠΡΟΣΟΠΙΚΑ ΑΦΟΥ ΜΑΛΩΝΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ BAN ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΜΟD AYTO ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΣΕΙΣ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΜΕΣΑ ΕΜΠΛΕΚΟΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΥΝΟΟΥΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΦΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ ΣΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ
IONIKOS
IONIKOS

Αριθμός μηνυμάτων : 1216
Τόπος : NIKAIA
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 08/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από coldlife Τετ 16 Μαρ 2011 - 22:41

Σεβομαι την αποψη σου φιλε του Ιωνικου.Περιμενω κι'εγω τι θα πουν οι admins.Αν θεωρησουν οτι εκανα λαθος...θα παραιτηθω και θα φυγω απο τη σελιδα αυτη.
coldlife
coldlife
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 9373
Ηλικία : 47
Τόπος : Νεος Κοσμος,Αθηνα
Ομάδα : Παναιτωλικός
Ομάδα : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ
Registration date : 05/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από IONIKOS Τετ 16 Μαρ 2011 - 22:50

ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΚΟΛΝΤ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΣΑΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΓΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΔΩΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ
IONIKOS
IONIKOS

Αριθμός μηνυμάτων : 1216
Τόπος : NIKAIA
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 08/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από regularpaul Τετ 16 Μαρ 2011 - 22:57

βρε coldlife καθε φορα που καποιος σου ασκει κριτικη
κανεις ποστ αποχωρησης, ουτε ο Μπεος να ησουν Very Happy

παρτο λιγο πιο χαλαρα το πραγμα, δεν εγινε και κατι σοβαρο
και ο Γιωργος (και ο καθε Γιωργος) θα αραξει 2 μερες χωρις beta
δεν ηρθε και η συντελεια του κοσμου
regularpaul
regularpaul

Αριθμός μηνυμάτων : 476
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ
Registration date : 20/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από coldlife Τετ 16 Μαρ 2011 - 23:10

regularpaul έγραψε:βρε coldlife καθε φορα που καποιος σου ασκει κριτικη
κανεις ποστ αποχωρησης, ουτε ο Μπεος να ησουν Very Happy

παρτο λιγο πιο χαλαρα το πραγμα, δεν εγινε και κατι σοβαρο
και ο Γιωργος (και ο καθε Γιωργος) θα αραξει 2 μερες χωρις beta
δεν ηρθε και η συντελεια του κοσμου

H κριτικη ειναι καλο να ασκειται.Post αποχωρησης εχω κανει 2 φορες μεχρι τωρα.Οταν με αμφισβητουν...οταν μου λενε οτι δεν κανω καλα τη δουλεια μου...για λογους ευθιξιας οφειλω να παραιτηθω...
coldlife
coldlife
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 9373
Ηλικία : 47
Τόπος : Νεος Κοσμος,Αθηνα
Ομάδα : Παναιτωλικός
Ομάδα : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ
Registration date : 05/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από ???????? Τετ 16 Μαρ 2011 - 23:14



Μην παρεξηγηθει κανεις..πλακα κανουμε..
Απλα επειδη η ολη υποθεση μου θυμιζει κατι τετοιο...

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ 16 Μαρ 2011 - 23:22

Don't do it Fedon,
Θα καταρρεύσω! :lolll: Exclamation

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από Omiloparmenos Τετ 16 Μαρ 2011 - 23:38

coldlife έκατσες στον άλλο ban επειδή έπιασε στο στόμα το πατέρα σου όπως λες. Σε σύγκριση με αυτό, που δεν ήταν και τίποτα βαρύ, γιατί δεν έβαλες και στον εαυτό σου κάποια warns ή ενα ban αφού εσύ το ξεκίνησες;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Omiloparmenos στις Πεμ 17 Μαρ 2011 - 0:50, 1 φορά
Omiloparmenos
Omiloparmenos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 1063
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 25/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ 16 Μαρ 2011 - 23:41

Ρε παιδιά δεν θέλω να κάνω τον δικηγόρο αλλά μην του επιτίθεστε όλοι...
Άνθρωπος είναι λάθη κάνει...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από PAS Τετ 16 Μαρ 2011 - 23:57

coldlife έκατσες στον άλλο ban επειδή έπιασε στο στόμα το πατέρα σου όπως λες. Σε σύγκριση με αυτό, που δεν ήταν και τίποτα βαρή, γιατί δεν έβαλες και στον εαυτό σου κάποια warns ή ενα ban άφου εσύ το ξεκίνησες;

lol! Δεν γίνονται αυτά ρε.
Γίνεται δηλαδή να βάλει ο άλλος warn στον εαυτό του?Τι να πει δηλαδή,λοιπόν αν το ξανακάνω με έδιωξα?
PAS
PAS

Αριθμός μηνυμάτων : 2974
Ηλικία : 110
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 11/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από coldlife Πεμ 17 Μαρ 2011 - 0:00

Omiloparmenos έγραψε:coldlife έκατσες στον άλλο ban επειδή έπιασε στο στόμα το πατέρα σου όπως λες. Σε σύγκριση με αυτό, που δεν ήταν και τίποτα βαρή, γιατί δεν έβαλες και στον εαυτό σου κάποια warns ή ενα ban άφου εσύ το ξεκίνησες;

Δεν ειμαι υποχρεωμενος να σου απαντησω...Αλλα εφοσον ...περιμενεις στη γωνια για να επιτεθεις σαν ΑΡΠΑΚΤΙΚΟ...θα σου πω το εξης...Αν διαβασες τι εχει συμβει...που δεν το νομιζω...διοτι γραφεις...ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΙΑΣΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ...ΟΠΩΣ ΛΕΣ... αρα με αποκαλεις λιγο-πολυ ψευτη....και ας εχω παραθεσει το εν λογω post...Με καλεις να αυτοτιμωρηθω διοτι απαντησα σε προκληση?Απαντησα με ενα ΡΕ...σε ενα προκλητικοτατο post...και που ως απαντηση ανακατευει την οικογενεια μου στην αντιπαραθεση μας?Και ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ...ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΑΣ ΝΑ ΑΥΤΟΤΙΜΩΡΗΘΩ...?Δεν συνεχιζω να ασχολουμαι μαζι σου...
coldlife
coldlife
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 9373
Ηλικία : 47
Τόπος : Νεος Κοσμος,Αθηνα
Ομάδα : Παναιτωλικός
Ομάδα : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ
Registration date : 05/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από Omiloparmenos Πεμ 17 Μαρ 2011 - 0:38

PAS έγραψε:
coldlife έκατσες στον άλλο ban επειδή έπιασε στο στόμα το πατέρα σου όπως λες. Σε σύγκριση με αυτό, που δεν ήταν και τίποτα βαρή, γιατί δεν έβαλες και στον εαυτό σου κάποια warns ή ενα ban άφου εσύ το ξεκίνησες;

lol! Δεν γίνονται αυτά ρε.
Γίνεται δηλαδή να βάλει ο άλλος warn στον εαυτό του?Τι να πει δηλαδή,λοιπόν αν το ξανακάνω με έδιωξα?
γιατί να μη γίνει; εδώ έβαλε ban 2 μέρες χωρίς να περιμένει άλλους admins να λάβουν θέση. Αφού λοιπόν τιμωρεί άλλο άτομο επειδή θεωρεί λάθος αυτό το οποίο γράφτηκε εναντίον του, να τιμωρούσε και τον εαυτό του...

coldlife έγραψε:Δεν ειμαι υποχρεωμενος να σου απαντησω...Αλλα εφοσον ...περιμενεις στη γωνια για να επιτεθεις σαν ΑΡΠΑΚΤΙΚΟ...θα σου πω το εξης...Αν διαβασες τι εχει συμβει...που δεν το νομιζω...διοτι γραφεις...ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΙΑΣΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ...ΟΠΩΣ ΛΕΣ...[/color] [color=yellow]αρα με αποκαλεις λιγο-πολυ ψευτη....και ας εχω παραθεσει το εν λογω post...Με καλεις να αυτοτιμωρηθω διοτι απαντησα σε προκληση?Απαντησα με ενα ΡΕ...σε ενα προκλητικοτατο post...και που ως απαντηση ανακατευει την οικογενεια μου στην αντιπαραθεση μας?Και ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ...ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΑΣ ΝΑ ΑΥΤΟΤΙΜΩΡΗΘΩ...?Δεν συνεχιζω να ασχολουμαι μαζι σου...
σαν αρπακτικό; Cool Διάβασα τα παραπάνω. Το αν είσαι ψεύτης δε με ενδιαφέρει, και δε μπορώ να το ξέρω. Μπορεί να είσαι, μπορεί και όχι. Εφόσον δεν διάβασα τη δημοσίευση του Γιώργου, αλλά μόνο τη παράθεση σου, τότε είναι "όπως λες"... Σχετικά με τη πρόκληση εσύ τη ξεκίνησες και το πήγες στο προσωπικό και στη τελική δε σου έβρισε το πατέρα σου, το μόνο που ουσιαστικά σου είπε και εννοούσε πως αυτή την οικειότητα να την έχεις με την οικογένεια σου και όχι με άτομα που δεν γνωρίζεις προσωπικά.
Omiloparmenos
Omiloparmenos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 1063
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 25/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ Πεμ 17 Μαρ 2011 - 1:00

Το εχετε κουρασει το θεμα ρε παιδες...Αυριο θα μπορει να τοποθετηθει ο ιδιος ο Γιωργος και δεν νομιζω να χρειαζεται συνηγορο...
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 5412
Ηλικία : 35
Τόπος : ΞΑΝΘΗ ΠΛΕΟΝ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΜΟΝΑΧΑ ΔΟΞΑ
Registration date : 23/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από PYTHON Πεμ 17 Μαρ 2011 - 1:01

Omiloparmenos έγραψε: Εφόσον δεν διάβασα τη δημοσίευση του Γιώργου, αλλά μόνο τη παράθεση σου, τότε είναι "όπως λες"... Σχετικά με τη πρόκληση εσύ τη ξεκίνησες και το πήγες στο προσωπικό και στη τελική δε σου έβρισε το πατέρα σου, το μόνο που ουσιαστικά σου είπε και εννοούσε πως αυτή την οικειότητα να την έχεις με την οικογένεια σου και όχι με άτομα που δεν γνωρίζεις προσωπικά.

Ακριβώς αυτό πιστεύω και εγώ. Δε νομίζω ότι ο Γιώργος σου έβρισε τον πατέρα.
Εκνευρίστηκες όμως και έπραξες βιαστικά χωρίς να το σκεφτείς καλά....
PYTHON
PYTHON

Αριθμός μηνυμάτων : 548
Ηλικία : 53
Τόπος : Ιωάννινα
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 08/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από Παναγιώτης Πεμ 17 Μαρ 2011 - 1:12

Για άλλη μια φορά θα ξαναπώ, πως αυτό δεν είναι το betafans που δημιούργησε πριν 3 χρόνια, ο betafans. Αυτό είναι το Jurassic park με ανθρώπους αντί για δεινόσαυρους ! Ο καθένας λέει ότι του καπνίσει, οι περισσότεροι ψάχνονται για το πως θα φαν την εξουσία (admins-mods) και οι 10 λογικοί που έχουν μείνει έχουν βαρεθεί να διαβάζουν τις 1002 παπαριές (να μου επιτραπεί η έκφραση) του κάθε κολλημένου που ποστάρει για να βγάλει το άχτι του και τα προβλήματα του στο forum, που κάποτε είχε φτιαχτεί για έναν σκοπό που απέχει 100% από τον σκοπό που έχει αποκτήσει σήμερα. Έτσι λοιπόν, καταλήγουμε, στο να βλέπουμε άτομα σοβαρά και με αξιοπρέπεια να αποχωρούν από το forum που δημιουργήθηκε για να δώσει βήμα στους οπαδούς εκτός Α' Εθνικής, και την θέση τους να παίρνουν οι γνωστοί σε όλους μας hooligan του πληκτρολογίου.

Δεν με ενδιαφέρουν οι κυρώσεις αυτού του ποστ. Θα μπορούσα να το κάνω στην ενότητα των admin και να μην το δει κανείς και να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Έχω κουραστεί και έχω αηδιάσει πια ! Δεν συνηθίζω να μην εκφράζω αυτά που θέλω να πω και να κάνω είτε με λόγια είτε με πράξεις. Πάντα έτσι ήμουν και δεν θα με αλλάξει κανείς σε αυτό. Μπορεί η αλήθεια να πονάει, και να επιλέγουμε τον εύκολο δρόμο της φίμωσης γιατί έτσι μας έχουν μεγαλώσει (πάρτε παράδειγμα από τους πολιτικούς που μας έχουν βάλει στο τρυπάκι τους από τη μεταπολίτευση και μετά). Προσωπικά πάντως έχω παρατηρήσει πως αυτοί που επιλέγουν τον εύκολο δρόμο τρώνε την φόλα.
Και όποιος έχει τα αρχίδια να ψάξει την αλήθεια, πολύ πιθανών μόλις την ανακαλύψει να κερδίσει. Το μόνο που μπορεί να πάθει είναι να γίνει σοφότερος, να νιώσει διαφορετικός και ευτυχισμένος που δεν ακολούθησε για άλλη μια φορά τον δρόμο της μάζας.

(Μην σβήσετε την λέξη "αρχίδια". Είναι κάτι που το 99.9% εδώ μέσα έχετε, και ντρέπεστε να το γράψετε σαν λέξη, Αλλά χρησιμοποιείται το σύμβολο @@ το οποίο σημαίνει Α Ρ Χ Ι Δ Ι Α. Που στην πραγματικότητα είναι κάτι που σας ενοχλεί γιατί έτσι σας μάθανε ! Αυτοί που προσβάλλονται, δεν προσβάλλονται από την λέξη, αλλά προσβάλλονται από τον εαυτό τους, γιατί βαθιά μέσα τους καταλαβαίνουν ότι κάνουν ότι τους έμαθαν και αυτός που τολμάει να κάνει το διαφορετικό και να εκφραστεί με τις λέξεις που του έμαθαν στους δρόμους και όχι στα σχολεία μπορεί ίσως να σκέφτεται λίγο παραπάνω από αυτούς. Συνεπώς τον φοβούνται.)

Κατάντησα κουραστικός για πολλούς, γι' αυτό σιγά σιγά θα σας καληνυχτίσω. Ελπίζω το betafans, να καταφέρει να επιστρέψει στον σκοπό του. Στην Δημόσια συζήτηση των οπαδών διαφορετικών ομάδων, στα προβλήματα που μας απασχολούν που δόξα την οικονομική κρίση δεν είναι και λίγα σήμερα, και στο όμορφο κλίμα που είχαμε, ακόμα και στις αντιπαραθέσεις μας, πριν 3 χρόνια !

Αν επιλέξουν οι admin να με διώξουν από το forum δεν θα μπορέσω να κάνω και πολλά άλλωστε. Οπότε σε αυτή την περίπτωση χάρηκα που συζήτησα με όλους σας !




Υ.Γ. Επί του θέματος με τον giorgos37, εξέφρασα την γνώμη μου στον πίνακα των admin, και πιστεύω πως έπρεπε να δοθεί ποινή. Όσο γι' αυτόν που αμφισβήτησε την ορθότητα του quote που έκανε ο coldlife, μπορώ να σου πω ότι το είδε και ο sellos το ποστ, και αυτός το έσβησε.
Παναγιώτης
Παναγιώτης
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1248
Ηλικία : 31
Τόπος : Καλλιθέα
Ομάδα : Καλλιθεα
Ομάδα : The Queen Of South Καλλιθέα
Registration date : 01/02/2009

http://www.desperados-kallithea.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από PAS Πεμ 17 Μαρ 2011 - 2:10

Μην τρελαίνεστε με όλα αυτά παίδες,και αυτό πάει κυρίως στον φίλο Παναγιώτη από πάνω.Καταρχήν ο άνθρωπος καταθέτει την αλήθειά του και δεν πιστεύω να δημιουργηθεί κανένα θέμα τιμωρίας του.

Όλα τα φόρουμ τα τραβάνε αυτά τα ζόρια και είναι λογικό.Οι παλιοί μαθαίνουν αλλιώς,οι νέοι έρχονται και λένε τα δικά τους και γενικά είναι ένας ζωντανός οργανισμός όλο αυτό και είναι λογικό να αλλάζει και να μετασχηματίζεται.

Εγώ έχω να πω πως πρέπει πάντα να λειτουργούμε με γνώμονα τον σεβασμό στην έτερη άποψή,με χαλαρότητα κάποιες φορές γιατί νταξει,άνθρωποι είμαστε και θα την πούμε κ την μαλακιά μας και γενικώς καλή καρδιά.Μια χαρά είμαστε όλοι,τα κακά παιδιά βρίσκονται στις φυλακές(που λέει ο λόγος)

Εγώ ο ίδιος απαντώ ειρωνικά πολλές φόρες εδώ αλλά νομίζω πως η ειρωνεία απο την στιγμή που είναι καλώς εννοούμενη μπορεί να μας βγάλει από δύσκολες θέσεις,από αρπάγματα κτλ.

Ας αφήσουμε κ τον cold ήσυχο να κάνει την δουλειά του τον άνθρωπο όπως αυτός ξέρει και νομίζει και νταξει ακομα και λάθος να έγινε,δεν χάλασε και ο κόσμος,μπορεί να διορθωθεί.

PAS
PAS

Αριθμός μηνυμάτων : 2974
Ηλικία : 110
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 11/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από mario4 Πεμ 17 Μαρ 2011 - 2:28

Παναγιώτης έγραψε:
και την θέση τους να παίρνουν οι γνωστοί σε όλους μας hooligan του πληκτρολογίου.

Μπορεί η αλήθεια να πονάει, και να επιλέγουμε τον εύκολο δρόμο της φίμωσης
γιατί έτσι μας έχουν μεγαλώσει

δεν καταλαβαίνω τη γενίκευση για την κατάσταση του φόρουμ φίλε. Προσωπικά σχολίασα 2 περιπτώσεις,
εκτός αυτού για το περί ου ο λόγος θέμα:
Κανείς δεν υπερασπίζεται πληκτροχούλιγκαν, το αντίθετο.
Κανείς δεν υπερθεμάτισε για αποπομπές, διώξεις, φιμώσεις κοκ, το αντίθετο.

κ πάλι νερό κ αράτσι.
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κουτι παραπονων - Σελίδα 10 Empty Απ: Κουτι παραπονων

Δημοσίευση από IONIKOS Πεμ 17 Μαρ 2011 - 16:38

ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΚΑΚΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΑΥΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝΩ ΑΛΛΟΙ ΛΟΓΟ ΟΠΑΔΙΚΗΣ ΣΥΜΠΑΘΕΙΑΣ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΑΥΤΟ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΑΥΡΩΝΟΥΝ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΕΝΩ ΑΛΛΟΙ ΤΟΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΕΝΑΣ ΑΝΤΜΙΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΕΙ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΞΑΝΑΛΕΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΥΡΙΟΙ....
IONIKOS
IONIKOS

Αριθμός μηνυμάτων : 1216
Τόπος : NIKAIA
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 08/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 10 από 29 Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 29  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης