Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Κύπελλο Ελλάδας 2010-2011

+20
koronios
Centaur
PasGiannina
ForzaGiraie6
mpampino
mike66diagoras
titormos_nikaia_g6
diagoras6
1905-ΔΙΑΓΟΡΑΣ
monoDOXA!!!
manos-rodos
veteranos-6-
johnyz
giraios 6
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
sellos
bluered73
Michael
rodfan
DiagorasRodou
24 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Πήγαινε κάτω

Κύπελλο Ελλάδας 2010-2011 - Σελίδα 6 Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας 2010-2011

Δημοσίευση από veteranos-6- Παρ 14 Ιαν 2011 - 1:18

ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΑΛΥΣΟ φιλε μου καλε επιστρεφουμε και ειμαστε τρελοι.
οι scorpions ειναι παντα κοντα στην ομαδα και η μικρη αυτη πολη του νησιου(20000 κατοικοι) εχουνε καταφερει ακομα να τους θυματε ολη η αθλητικη ελλαδα !!!
τυνχενει και ειμαι ΙΑΛΥΣΙΟΣ και περηφανος γιαυτο. :respect1:
veteranos-6-
veteranos-6-

Αριθμός μηνυμάτων : 3641
Ηλικία : 48
Τόπος : ΙΑΛΥΣΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : Ο Γιωργης και ο Ορεστης στον παραδεισο ειναι τωρα
και απο εκει ψηλα θα βλεπουνε Διαγορα
1905.....keep walking
Σ.Φ ΔΙΑΓΟΡΑ ΘΥΡΑ 6
ΚΑΠΝΙΣΤΕ ΔΙΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΤΕ ΔΥΝΑΤΑ ...
ΓΑΜΙΟΥΝΤΕ ΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ!
ΜΑΣΤΟΥΡΩΣΤΕ ΜΟΝΑΧΑ ΜΕ...ΔΙΑΓΟΡΑ
ΘΥΡΑ-6-
Registration date : 24/04/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κύπελλο Ελλάδας 2010-2011 - Σελίδα 6 Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας 2010-2011

Δημοσίευση από koronios Παρ 14 Ιαν 2011 - 1:37

κατανοητό έτσι κι αλλιώς από πριν αλλά χώρια ότι είναι λάθος αυτό για μένα ένα νησί με 120.000 κόσμο όπως λες να έχει 4 διαφορετικές και γνωστές ομάδες λίγο πολύ με πυρήνα οπαδών-φιλάθλων όλες. Μαγκιά ωστόσο να υποστηρίζεις μπασκετικά διαγόρα όταν ο κολοσσός διαπρέπει στα σαλόνια της α1 αλλά νομίζω ότι όλοι στη ρόδο εφόσον είναι η μόνη ομάδα που τα επόμενα 20 χρόνια θα είναι ή θα έχει περάσει επιτυχως από α1 να είστε ενωμένοι και να έχετε καυτή έδρα 2.000(τίγκα νομίζω τόσο δεν είναι) σε κάθε ματς και άλλο στην μπάλλα όπου όλοι είστε λίγο πολύ κοντά άλλος στη β', άλλος γ, άλλος δ' αλλά αλλάζουν αυτά κάθε 5-10 χρόνια οπότε...Δεν ξέρω αν μπορείς να με καταλάβεις τι εννο-ά-ω? Wink Το παράδειγμα που μου έφερες είναι άκυρο γιατί στον πειραιά ξεκάθαρα 2 είναι οι μεγάλες ομάδες ο γαύρος-θρήνος και ο εθνικός που είναι μεν η ιστορικότερη ομάδα, αλλά οι άλλοι έχουν ανέκαθεν 80 χρόνια τώρα όλο το μάρκετινγκ υπέρ τους και τα λεφτά οπότε νάσου από κοντά και τα εκατομύρια πρόβατα οπαδοί-φίλαθλοι που κατά τα άλλα πέρα από το να υποστηρίζουν μία ομάδα που "νικάει συνήθως"(και έτσι βγάζουν άλλα τους κόμπλεξ στην καθημερινότητα) όπως και ο βάζελος με δόλια ή άδολα μέσα και "σηκώνει κούπες" με τα λεφτά του κάθε μαλάκα και όχι συνήθως από παικτρόνια των ακαδημιών της(για αυτό υπάρχουν οι μεσαίες-μικρομεσαίες ομάδες)...
FUCK MODERN FOOTBALL...
koronios
koronios

Αριθμός μηνυμάτων : 786
Τόπος : ΓΗ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Ομάδα : Ατρόμητος
Ομάδα : Γ.Σ.ΠΑΡΑ (η 7η καλύτερη ομάδα ιστορικά στην α1) + ΑΤΡΟΜΗΤΑΡΑ (ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2011 ΣΕ 1 ΚΑΛΠΙΚΟ ΤΕΛΙΚΟ, 4ος το 2012, 3ος το 2013(στο γήπεδο 2ος), χαμένος τελικός κυπέλλου στο 119' από τον γαύρο και το 2ο καλύτερο ποδόσφαιρο στην ελλάδα 2012-2014-201...)!!!
Registration date : 28/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κύπελλο Ελλάδας 2010-2011 - Σελίδα 6 Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας 2010-2011

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ 20 Ιαν 2011 - 20:45

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

Ατρόμητος-Διαγόρας: 2-0 (Γήπεδο Περιστερίου - 19:00 conn-X)

(41' Περόνε σουτ, 78' Καμαρά σουτ)

Στο 9' έχασε πέναλτι ο Ταραχούλσκι, η μπάλα χτύπησε στο δοκάρι


Ατρόμητος (Γιώργος Δώνης): Μιχαηλίδης, Νάστος, Δάρλας (75' Γ. Σκόνδρας), Ολιβέιρα, Νεμπεγλέρας, Σαμπού, Περόνε (69' Αναστασάκος), Φαβάλι (69' Τάτος), Σαρμιέντο, Καμαρά, Μπρίτο.

Διαγόρας (Πέτρος Ρουτζιέρης): Ταμπάσης, Απ. Σκόνδρας, Σαλαμαστράκης, Σπάρταλης, Ζλάτκοβιτς, Γεωργίου (79' Ρέγες), Αγκιρίμπα (75' Γκούτμαν), Πλάτανος, Ταραχούλσκι, Χριστοφιλέας, Πουλόπουλος.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
ΒΟΗΘΟΙ: Θανασακούδης (Μακεδονίας), Γιαννουγλίδης (Αθηνών)
ΚΙΤΡΙΝΕΣ: Ολιβέιρα, Σαμπού, Περόνε - Αγκιρίμπα, Χριστοφιλέας, Πλάτανος
ΚΟΚΚΙΝΕΣ:

mikriliga.com

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης