Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

+63
mastoras
diagoras-paranoia
makis panaxa 3
megara4
stefgas
billbong 6
OK VERIA
1905-ΔΙΑΓΟΡΑΣ
gondola
mike66diagoras
veteranos-6-
mpampino
thanosleeds
boukoumtsa
bluered73
kokkiniotis3
$tef-Pierikos
giraios 6
zaxos4snakes
PanthraxG2
alani_g4
titormos_nikaia_g6
ilisios
aoktshs777
diagoras6
monoDOXA!!!
STIV
manos-rodos
alani
Elafoulis
Kotsos_ACAB
DiagorasRodou
Serraios-5-
psixiatros
diagoras7
Stef-Pierikos
austrianboys
Warriors-6
mauri_thiella
tasosvolos
kodeG6
kalamatianos5
mario4
voliotis-1-
eddy
thyellara-5
MAciVOL
Κρόνιος
fumangus
PASantreas
sellos
Michael
latingeo7
iason
morfi
ETHNIKOS NIKOS
πάμμαχον
alves...7
iliaskan
Pierikos1961
PasGiannina
Fredericks -5-
Betafans
67 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 22 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από zaxos4snakes Πεμ 20 Μάης 2010 - 18:29

ο ρουσεφ παντως μεγαλη παικτρουνα φιλε πανθραξ
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 42
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από diagoras6 Παρ 21 Μάης 2010 - 10:15

PanthraxG2 έγραψε:Διαγορίτες τα σέβη μου καταρχήν.
Θα ήθελα να ρωτήσω λεπτομέρειες για Σαλαμαστράκη και Ρούσεφ που φαίνεται πως είναι κοντα η ομάδα μου στην απόκτηση τους.Εντάξει..τον δεύτερο τον γνωρίζουμε όλοι ως πιο έμπειρο από την πολύπειρη θητεία του στην Σουπερκλίκα αλλά για τον πρώτο δε γνωρίζουμε κάτι εδώ πάνω.Και οι δύο φαίνονται ότι είναι επιλογές του Δερμιτζάκη.

Δώστε μου τα φώτα σας plz αν είναι εφικτό!!Thanks!

Ο Ρουσεφ μακραν ο καλυτερος παιχτης του Διαγορα.σου βγαζει κατι μπαλιες απο μακρια.καλος στις εκτελεσεις φαουλ,τριπλαδορος.πανεξυπνος,καλος στην οργανωση παιχνιδιου...ολο το πακετο.Απο την αλλη ο Σαλαμαστρακης ειναι ψυχαρα και δυνατος παιχτης.καμια σχεση με Ρουσεφ αλλα αξιοπιστη στη θεση του λυση.
diagoras6
diagoras6

Αριθμός μηνυμάτων : 334
Τόπος : ΡΟΔΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από diagoras6 Πεμ 3 Ιουν 2010 - 12:26

Περιμένει απαντήσεις

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 A-diagora-sima120Η αυριανή άφιξη στη
Ρόδο του ενός εκ των μεγαλομετόχων του Διαγόρα Κώστα Χρυσοχοϊδη,
αναμένεται να φέρει εξελίξεις στην ομάδα σε ότι αφορά τον νέο τεχνικό
που θα προσληφθεί.

Οι Κυανέρυθροι έχουν κάνει τις προτάσεις τους
σε δύο προπονητές και μέχρι αύριο το βράδυ θα περιμένουν τις απαντήσεις
τους. Εφόσον κάποιος από αυτούς πει το "ναι", τότε αυτόματα θα ξεκινήσει
και ο προγραμματισμός ενόψει της νέας χρονιάς.
Στο μεταξύ, το
τελευταίο απόκτημα της ομάδας, Μανώλης Χατζηφούντας σε δηλώσεις του
ανέφερε τα εξής: "Είμαι ιδιαίτερα ικανοποιημένος που υπέγραψα συμβόλαιο
με την ομάδα του Διαγόρα. Μου δίνεται η δυνατότητα μέσω μιας ιστορικής
ομάδας να αγωνιστώ σε επαγγελματική κατηγορία. Θα κάνω ότι μπορώ για να
δικαιώσω με την απόδοση μου αυτούς που με επέλεξαν για μια θέση στο
ρόστερ της μεγαλύτερης ποδοσφαιρικής ομάδας του νομού μας.
Με σκληρή
δουλειά θα προσπαθήσω να φανώ αντάξιος της εμπιστοσύνης με την οποία με
περιέβαλαν όλοι οι άνθρωποι της ΠΑΕ. Μία από τις πρώτες μου επιθυμίες
είναι να ταυτιστώ με την ιστορία του Διαγόρα όσο και με τον πολυπληθή
και πιστό φίλαθλο κόσμο του
diagoras6
diagoras6

Αριθμός μηνυμάτων : 334
Τόπος : ΡΟΔΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από sellos Πεμ 24 Ιουν 2010 - 16:18

Δεν πρόλαβε να βάλει την υπογραφή του ο Γιώργος Φοιρός στο νέο συμβόλαιό του με τον Διαγόρα και ήδη αποτελεί παρελθόν, αφού προέκυψε σοβαρή διάσταση απόψεων.
Σύμφωνα με πληροφορίες ο Ελληνας τεχνικός δεν δέχτηκε κάποιους από τους όρους που επρόκειτο να τεθούν σε ισχύ, ενώ από την πλευρά του διέγνωσε και μη τήρηση ορισμένων πραγμάτων που έπρεπε να είχαν ήδη γίνει από την πλευρά των διοικούντων.

DOKARI.GR

Να θυμισω πως ο Φοιρός παραιτηθηκε με τη ληξη της περιοδου απο την ομαδα του Διαγορα,
λιγες μερες μετα ήρθε να αντικαταστησει...τον εαυτο του..
και τωρα λιγες ημερες πιο μετα..ξανα φευγει..

ολο αυτο δειχνει την οργανωση που έχουν οι ομαδες μας..
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από Stef-Pierikos Πεμ 24 Ιουν 2010 - 22:11

Για γελια Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 462421 και για κλαματα... Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Icon_sad
Stef-Pierikos
Stef-Pierikos
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 3573
Τόπος : Kaτερίνη: Η μελανόλευκη πόλη !
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
GATE-5
www.sop-pierikos.gr/forum
Registration date : 19/11/2008

http://WWW.SOP-PIERIKOS.GR

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από diagoras6 Παρ 25 Ιουν 2010 - 11:34

παιζουνε κιαλλα απο πισω παλικαρια που δεν ξερετε...μιζες απο παιχτες που θελουνε...και αλλα πολλα....καλημερα
diagoras6
diagoras6

Αριθμός μηνυμάτων : 334
Τόπος : ΡΟΔΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από Pierikos1961 Σαβ 26 Ιουν 2010 - 1:14

mikriliga έγραψε:Μετά την... ξαφνική αποχώρηση του Γιώργου Φοιρού από την τεχνική ηγεσία του Διαγόρα (ο έμπειρος τεχνικός δεν... ψηνόταν ιδιαίτερα από την αρχή για να επιστρέψει στο νησι και σε συνδυασμό με το... συμβόλαιο στα λόγια που του προσέφερε η ΠΑΕ, αποφάσισε να εγκαταλείψει), οι άνθρωποι του Διαγόρα έβαλαν στο... μάτι τον Σούλη Παπαδόπουλο, ο οποίος έβγαλε πρόσφατα "διαζύγιο" με τον Πιερικό.

Οι δυο πλευρές ήρθαν σε επαφή την Παρασκευή, ο Σούλης ενημερώθηκε για τις προθέσεις της "κυανέρυθρης" ΠΑΕ και οι πληροφορίες αναφέρουν πως έχουν απομείνει τα τυπικά για την έκδοση επίσημης ανακοίνωσης, που θα σημάνει την έναρξη της συνεργασίας.

Σας ζηλεύω... Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 643161
Pierikos1961
Pierikos1961
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 6613
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : Pierikos
Registration date : 04/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από diagoras6 Σαβ 26 Ιουν 2010 - 16:12

Στη Ρόδο βρέθηκε το πρωί του Σαββάτου ο Σούλης Παπαδόπουλος, προκειμένου να συναντηθεί με τη διοίκηση του Διαγόρα και να επικυρώσει τη συμφωνία, στην οποία είχαν καταλήξει οι δυο πλευρές από το απόγευμα της Παρασκευής. Έτσι, ο πρώην τεχνικός του Πιερικού, είναι πλέον ο άνθρωπος που καλείται να καλύψει το κενό που άφησε πρόσφατα ο Γιώργος Φοιρός και να "τρέξει" άμεσα τον αγωνιστικό προγραμματισμό.

Μέρος του προγραμματισμού αυτού, είναι και οι υπογραφές που έπεσαν με τον Ρόδιο φορ Πέτρο Ζουρούδη. Ο Ζουρούδης, που έμεινε πρόσφατα ελεύθερος από τον Παναιτωλικό, έφτασε πολύ κοντά στονν Εθνικό Αστέρα, ωστόσο οι δυο πλευρές δεν κατέληξαν σε συμφωνία, κάτι που συνέβη με τους "κυανέρυθρους". Έτσι, ο παίκτης επιστρέφει στη... βάση του και αναμένεται να προσφέρει πολύτιμη βοήθεια στη γραμμή κρούσης.

Αναμένεται η επίσημη ανακοίνωση της ΠΑΕ και για τις δυο περιπτώσεις.
πηγη www.mikriliga.com
diagoras6
diagoras6

Αριθμός μηνυμάτων : 334
Τόπος : ΡΟΔΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από diagoras6 Σαβ 26 Ιουν 2010 - 17:30

Ο Σούλης Παπαδόπουλος αμέσως μετά την υπογραφή της συνεργασίας δήλωσε: «Θέλω να ευχαριστήσω την διοίκηση του Διαγόρα και ιδιαιτέρως τους κυρίους Χρυσοχοΐδη, Καμπούρη για την τιμή που έκανα. Δεν θέλω να πω πολλά λόγια. Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα φτιάξουμε ανταγωνιστική ομάδα και οι στόχοι της πιστεύω ότι οριοθετούνται από την παρουσία μου.
Θα ήθελα να ευχαριστήσω τις ομάδες και τους προέδρους τους για την τιμή που μου έκαναν να μιλήσουμε, όμως το τηλέφωνο που δέχθηκα από τον κύριο Χρυσοχοΐδη με έφερε στον Διαγόρα, γιατί πιστεύω ότι αυτά που μου είπε, με έκανε να πιστεύω ότι ταιριάζουμε στην φιλοσοφία.
Όντως ήμουνα κοντά να υπογράψω σε άλλη ομάδα, αλλά οι πληροφορίες νυν συνεργατών μου ήρθα στον Διαγόρα, γιατί με διαβεβαίωσαν ότι μπορώ να δουλέψω όπως θέλω εγώ.
Από δω και πέρα τα λόγια δεν χρειάζονται. Χρειάζεται πολλή δουλειά.
Θέλω να πω για τον κόσμο του Διαγόρα, πως αυτό που βλέπανε όταν ήμουν σε άλλες ομάδες, από σήμερα θα το βλέπουν και με τον Διαγόρα, που πλέον είναι η ομάδα μου. Είμαι χαρούμενος που με την παρουσία μου, έπαιξα ρόλο να ολοκληρωθεί και η απόκτηση Του Ζουρούδη, με τον οποίο υπάρχει αλληλοεκτίμηση».

Από την πλευρά του, ο Πέτρος Ζουρούδης είπε: «Πιστεύω πως η συνεργασία μου με τον Διαγόρα, έγινε την κατάλληλη στιγμή, για να έχουμε σημαντικά οφέλη, τόσο η ομάδα όσο κι εγώ. Με το νέο προπονητή θα συνεργαστώ πρώτη φορά, παρά το γεγονός αυτό υπάρχει χρόνια αλληλοεκτίμηση».
diagoras6
diagoras6

Αριθμός μηνυμάτων : 334
Τόπος : ΡΟΔΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ 30 Ιουν 2010 - 20:03

Εν αναμονή του Σούλη στον Διαγόρα
Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 40977 Η άφιξη του προπονητή του Διαγόρα Σούλη Παπαδόπουλου, το πρωί της Παρασκευής σηματοδοτεί εξελίξεις στον Διαγόρα σε όλα τα θέματα. Πρώτα απ' όλα το απόγευμα της Παρασκευής στο Δημοτικό στάδιο θα έχει την ευκαιρία να πάρει πρώτη γεύση από τους νέους του Διαγόρα, τους ντόπιους νεαποκτηθέντες Χατζηφούντα, Γεωργαλή, Τζαφέρη, Μαθιό και πιθανό να ανακαλύψει κάποιο μελλοντικό παίκτη της ομάδας του, από τους ταλαντούχους που θα δοκιμαστούν.

Το Σάββατο, μαζί με τους συνεργάτες του Βασίλη Αθανασίου και Πέτρο Ρουτζιέρη θα επισκεφθεί τον Προφήτη Ηλία, για να δουν τους χώρους διαμονής και προπόνησης, αφού όπως είναι γνωστό έχει προγραμματιστεί η ομάδα να συνεχίσει εκεί την προετοιμασία της στις 19 του Ιουλίου. Το πρώτο ραντεβού έχει οριστεί για την Δευτέρα 12 Ιουλίου.

Η Αθήνα είναι η πόλη που επιλέχθηκε για την διεξαγωγή των φιλικών αγώνων. Πιθανότερη ημέρα αναχώρησης είναι η 9η Αυγούστου και ανάλογα των αριθμό των φιλικών θα είναι και οι μέρες παραμονής της ομάδας στην πρωτεύουσα.

Oσο για τις μεταγραφικές κινήσεις, δεν υπάρχει ολοκλήρωση κάποιου μεταγραφικού στόχου, όμως η διοίκηση του Διαγόρα βρίσκεται ένα βήμα πριν την απόκτηση του Νίκου Χατζόπουλου, του Στάθη Προβατίδη και του Γιάννη Τακίδη. Είναι πιθανό οι μεταγραφές του να ολοκληρωθούν τις επόμενες μέρες.

www.novasports.gr

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από Serraios-5- Σαβ 3 Ιουλ 2010 - 1:47

Υπέγραψαν Χατζόπουλος, Προβατίδης

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 65142 Την απόκτηση δυο ακόμα ποδοσφαιριστών ολοκλήρωσε την Πέμπτη το βράδυ ο Διαγόρας. Πρόκειται για τον 28χρονο αμυντικό Στάθη Προβατίδη και τον 25χρονο αμυντικό μέσο Νίκο Χατζόπουλο, οι οποίοι είναι τα δυο νέα αποκτήματα του γηραιού της πόλης μας για την περίοδο που έρχεται.

Οι δυο ποδοσφαιριστές συναντήθηκαν με τον μεγαλομέτοχο Κώστα Χρυσοχοϊδη στην Αθήνα και έβαλαν τις υπογραφές τους στα νέα τους συμβόλαια.

Ο Νίκος Χατζόπουλος έρχεται στον γηραιό στα 25 του και είναι γιος του παλαιού ποδοσφαιριστή του Διαγόρα Πολύβιου Χατζόπουλου ο οποίος είχε τιμήσει τα χρώματα της ομάδας την περίοδο 1988-89 συμμετέχοντας σε 15 παιχνίδια με την φανέλα του γηραιού. Ο Νίκος Χατζόπουλος γεννήθηκε στις 3 Ιανουαρίου του 1985 και ανδρώθηκε ποδοσφαιρικά ακολουθώντας την ανοδική πορεία του Αστέρα Τρίπολης.

Συμμετείχε σε όλες τις ανόδους του Αστέρα και στην συνέχεια προκειμένου να πάρει τα απαιτούμενα παιχνίδια και να διακριθεί στις μεγάλες Κατηγορίες πήγε για 1,5 χρόνο στον Πιερικό όπου έκανε 33 συμμετοχές ενώ πέρυσι πήγε στον Παναργειακό όπου είχε 28 συμμετοχές.

Ο νεοαποκτηθείς παίκτης του Διαγόρα δήλωσε μετά την υπογραφή του: "Ηρθα στον Διαγόρα γιατί έμαθα πώς είναι από τις πιο νοικοκυρεμένες ομάδες στην Ελλάδα. Γνωρίζω πολύ καλά τον προπονητή και θα προσπαθήσω να τιμήσω τους ανθρώπους που με επέλεξαν να αγωνισθώ στην ομάδα και να δώσω τον καλύτερο μου εαυτό για να επιτευχθούν οι στόχοι του Διαγόρα".

Ο Στάθης Προβατίδης με τη σειρά του γεννήθηκε στις 7 Δεκεμβρίου του 1982 και αγωνίζεται στο δεξί άκρο της άμυνας και στην θέση του στόπερ. Οι ομάδες που έχει αγωνισθεί μέχρι τώρα είναι η Προοδευτική και ο Εθν. Αστέρας κι είναι από τους παίκτες που αναμένεται να βοηθήσουν πολύ τον Διαγόρα στο δύσκολο Πρωτάθλημα.

Στο μεταξύ, η συνάντηση του Χρυσοχοΐδη με τον Ιβάν Ρούσεφ αναμένεται να πραγματοποιηθεί τις αμέσως επόμενες μέρες και μάλιστα στο νησί. Ο μεγαλομέτοχος του Διαγόρα θα συναντηθεί με τον ποδοσφαιριστή για να πάρει την απάντηση του σε ότι αφορά την ανανέωση του συμβολαίου του. Είναι ήδη γνωστό πως έχει γίνει πρόταση για να μείνει στον Ρούσεφ ο οποίος είναι αναγκαίος στον οργανωτικό τομέα αλλά έχει δεχθεί και πλήθος προτάσεων στο διάστημα που περιμένει τον Διαγόρα.

novasports.gr
Serraios-5-
Serraios-5-
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 3131
Ομάδα : Πανσερραίκός
Registration date : 26/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από Pierikos1961 Σαβ 3 Ιουλ 2010 - 1:56

Serraios-5- έγραψε:Ο Νίκος Χατζόπουλος έρχεται στον γηραιό στα 25 του και είναι γιος του παλαιού ποδοσφαιριστή του Διαγόρα Πολύβιου Χατζόπουλου ο οποίος είχε τιμήσει τα χρώματα της ομάδας την περίοδο 1988-89 συμμετέχοντας σε 15 παιχνίδια με την φανέλα του γηραιού. Ο Νίκος Χατζόπουλος γεννήθηκε στις 3 Ιανουαρίου του 1985 και ανδρώθηκε ποδοσφαιρικά ακολουθώντας την ανοδική πορεία του Αστέρα Τρίπολης.

Συμμετείχε σε όλες τις ανόδους του Αστέρα και στην συνέχεια προκειμένου να πάρει τα απαιτούμενα παιχνίδια και να διακριθεί στις μεγάλες Κατηγορίες πήγε για 1,5 χρόνο στον Πιερικό όπου έκανε 33 συμμετοχές ενώ πέρυσι πήγε στον Παναργειακό όπου είχε 28 συμμετοχές.

Ο νεοαποκτηθείς παίκτης του Διαγόρα δήλωσε μετά την υπογραφή του: "Ηρθα στον Διαγόρα γιατί έμαθα πώς είναι από τις πιο νοικοκυρεμένες ομάδες στην Ελλάδα. Γνωρίζω πολύ καλά τον προπονητή και θα προσπαθήσω να τιμήσω τους ανθρώπους που με επέλεξαν να αγωνισθώ στην ομάδα και να δώσω τον καλύτερο μου εαυτό για να επιτευχθούν οι στόχοι του Διαγόρα".

Να τον προσέχετε τον Νικόλα. Είναι γαμάτο παιδι ! Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Icon_biggrin
Pierikos1961
Pierikos1961
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 6613
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : Pierikos
Registration date : 04/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από Serraios-5- Σαβ 3 Ιουλ 2010 - 10:09

ΤΕΤ Α ΤΕΤ ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗ –ΡΟΥΣΕΦ

Η συνάντηση αυτή αναμένεται να πραγματοποιηθεί τις αμέσως επόμενες μέρες και μάλιστα εδώ στο νησί μας . Ο μεγαλομέτοχος του Διαγόρα θα συναντηθεί με τον ποδοσφαιριστή για να πάρει την απάντηση του σε ότι αφορά την ανανέωση του συμβολαίου του . Είναι ήδη γνωστό πώς έχει γίνει πρόταση για να μείνει στον Ιβαν Ρούσεφ ο οποίος είναι αναγκαίος στον οργανωτικό τομέα αλλά έχει δεχθεί και πλήθος προτάσεων στο διάστημα που περιμένει τον Διαγόρα .

ΚΑΛΥΨΗ ΚΕΝΩΝ ΘΕΣΕΩΝ

Στο μεταξύ ένα από τα θέματα που θα επιληφθεί η Διοίκηση του Διαγόρα μετά την επιστροφή του μεγαλομετόχου Κώστα Χρυσοχοϊδη είναι η κάλυψη των κενών θέσεων στην τεχνική ηγεσία μιας και πέρα από τον Σούλη Παπαδόπουλο αλλά και τον Πέτρο Ρουτζιέρη πρέπει να προσληφθούν ο υπεύθυνος γυμναστής της ομάδας μετά την αποχώρηση του Νίκου Μαντικού αλλά και του προπονητή τερματοφυλάκων του Νίκου Αλεξανδριδη ο οποίος εξαιτίας φόρτου εργασίας δεν παραμένει στην θέση του.
Στην συνάντηση θα δοθούν επίσης και οι ημερομηνίες για τα φιλικά παιχνίδια στους Διοικούντες προκειμένου να εξασφαλισθούν και οι αντίπαλοι .
Υπενθυμίζεται πώς η προετοιμασία θα ξεκινήσει στις 12 του μήνα και μέχρι τις 18 του μήνα θα γίνει στην Ρόδο ενώ στις 19 ο Διαγόρας θα ανεβεί στον Προφήτη Ηλία για να συνεχίσει εκεί την προετοιμασία του.

diagoras.gr
Serraios-5-
Serraios-5-
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 3131
Ομάδα : Πανσερραίκός
Registration date : 26/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από Pierikos1961 Σαβ 3 Ιουλ 2010 - 20:36

Στα νέα της ημέρας, η ανανέωση του συμβολαίου του Πουλόπουλου για ένα ακόμα έτος και....

mikriliga έγραψε:Από κει και πέρα, οι ιθύνοντες τον σύλλογο ήλθαν σε προφορική συμφωνία με τον αμυντικό μέσο Ντιέγκο Μαρτίνεζ και ο παίκτης θα βρίσκεται τις επόμενες ημέρες στο νησί για να υπογράψει το νέο του συμβόλαιο. Ο 32χρονος Αργεντινός αγωνιζόταν τα τρία τελευταία χρόνια στον Πιερικό και αποτέλεσε ένα από τα βασικά εργαλεία των «μελανόλευκων» στην περσινή σεζόν.

Αν υπάρχει έστω κι ένας άνθρωπος που να με διαβάζει στο φόρουμ, θα ξέρει ήδη ότι η μεγάλη μου αδυναμία στην ομάδα ήταν ο Μαρτίνεζ.

Κανονίστε ρε σεις να πάρετε και κανέναν άλλον να σας βλέπω στην τηλεόραση και να γουστάρω... Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Icon_biggrin
Pierikos1961
Pierikos1961
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 6613
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : Pierikos
Registration date : 04/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από diagoras6 Σαβ 3 Ιουλ 2010 - 23:38

καλο παιχτακι???ο ρεγiες?
diagoras6
diagoras6

Αριθμός μηνυμάτων : 334
Τόπος : ΡΟΔΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από Pierikos1961 Κυρ 4 Ιουλ 2010 - 0:26

Παιχτάκι ο Μαρτίνεζ ; Θα σε πλακώσω... Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Icon_biggrin

Καλός μπαλαδόρος και ο Ρέγιες. Θα ήθελα να τον είχαμε κρατήσει. Αλλά μήπως κρατήσανε και κανέναν ; Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 746728
Pierikos1961
Pierikos1961
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 6613
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : Pierikos
Registration date : 04/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από Serraios-5- Κυρ 4 Ιουλ 2010 - 0:34

Και εγώ από όσο είδα Πιερικό μου άρεσε ο Μαρτίνεζ.
Serraios-5-
Serraios-5-
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 3131
Ομάδα : Πανσερραίκός
Registration date : 26/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από Pierikos1961 Κυρ 4 Ιουλ 2010 - 15:03

To 12soccer το έπιασε το νόημα...

Μία σπουδαία μεταγραφή βρίσκεται προ των πυλών για τον Διαγόρα. Μετά την αποκάλυψη του 12soccer.gr για τη συμφωνία και το υπογεγραμμένο προσύμφωνο με τον Ισπανό μεσοεπιθετικό Χοσέ Λουίς Ρέγιες Βερντέχο, όπως είναι το πλήρες όνομά του, αποκαλύπτουμε ακόμη ένα «ναι» στον γηραιό, από τον Αργεντίνο μέσο, Ντιέγκο Μαρτίνεζ.

Το «αφεντικό» της μεσαίας γραμμής του Πιερικού στην περασμένη αγωνιστική περίοδο, ντύνεται στα «κυανέρυθρα», καθώς σύμφωνα με πληροφορίες αποδέχθηκε την πρόταση του Διαγόρα και σύντομα αναμένεται να πραγματοποιήσει το ταξίδι Αργεντινή – Ελλάδα, για να οριστικοποιήσει τη συνεργασία.

Με την επικείμενη προσθήκη του 32χρονου Μαρτίνεζ, ο γηραιός αποκτά σίγουρα μεγάλη δύναμη στη νευραλγική θέση του αμυντικού μέσου, εντάσσοντας στο δυναμικό του έναν από τους ποδοσφαιριστές που ξεχώρισαν με την παρουσία τους στο περασμένο πρωτάθλημα. Καταλυτικό ρόλο και σε αυτή τη μεταγραφή, έπαιξε η παρουσία του Σούλη Παπαδόπουλου, τον οποίο και ο Αργεντινός δυναμικός μέσος, γνωρίζει καλά από την κοινή τους θητεία στην ομάδα της Κατερίνης.

Έτσι, ο Ρέγιες δεν είναι η μοναδική «δυνατή» μεταγραφή του γηραιού στα τελευταία 24ωρα. Μέχρι σήμερα, οι «κυανέρυθροι» έχουν εξασφαλίσει ακόμη τις υπηρεσίες των Ζουρούδη, Προβατίδη, Χατζόπουλου, Μαθιού, Τζαφέρη, Χατζηφούντα, Γεωργαλλή, Χριστοφιλέα και Γεωργίου.

Α ρε Ντιέγκο ! Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Icon_biggrin

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 12844_hp
Pierikos1961
Pierikos1961
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 6613
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : Pierikos
Registration date : 04/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από Pierikos1961 Κυρ 4 Ιουλ 2010 - 15:09

Και Ρέγιες προ των πυλών. Οι πρώτες δηλώσεις στο 12soccer...

Τις πρώτες του δηλώσεις μετά τη συμφωνία με τον Διαγόρα, μας παραχώρησε ο Ισπανός μεσοεπιθετικός Χοσέ Λουίς Ρέγιες. Από το Κάντιθ ή αλλιώς Κάδιθ, την πόλη της Ανδαλουσίας όπου βρίκσεται αυτές τις μέρες, ο Ρέγιες, δέχθηκε με προθυμία να πει δυο λόγια για τη συμφωνία του με τους «κυανέρυθρους» και να επιβεβαιώσει πως η δουλειά, είναι τελειωμένη:

«Είμαι πραγματικά ευχαριστημένος για την κατάληξη των διαπραγματεύσεων. Ξέρω καλά τον προπονητή, γνωρίζω πως δουλεύει την ομάδα και είναι αλήθεια πως ο κ. Σούλης έπαιξε καθοριστικό ρόλο στην επιλογή μου. Για τον Διαγόρα, είδα και άκουσα καλά πράγματα στο περασμένο πρωτάθλημα. Ξέρω πως είναι δυνατή ομάδα που βάζει πάντα στόχους. Ελπίζω να είμαστε ακόμα πιο δυνατοί φέτος».

Όσον αφορά στην άφιξή του, ο 29χρονος Ισπανός είπε: «Την Κυριακή, ή το αργότερο Δευτέρα, έρχομαι».

Αξίζει να σημειωθεί, πως εκτός από το ενδιαφέρον ομάδων της Β’ Εθνικής στη χώρα μας, για τον Ρέγιες ενδιαφέρθηκαν και ομάδες από την Σεγούντα Ντιβιζιόν της πατρίδας του. Από την όμορφη Ανδαλουσία, στην όμορφη Ρόδο λοιπόν προσεχώς ο 29χρονος ποδοσφαιριστής, ο οποίος μπορεί να έχει ακούσει καλά λόγια για τη Ρόδο, όμως τονίζει πως: «Στη Ρόδο, έρχομαι να παίξω ποδόσφαιρο και όχι να κάνω διακοπές. Φυσικά έχω ακούσει πως είναι ωραίο μέρος και έχει ωραίο τρόπο ζωής. Προτεραιότητα όμως, είναι το ποδόσφαιρο».

Αυτή, θα είναι η 5η του σεζόν στη χώρα μας. Τι τον κρατάει εδώ; «Το παν είναι να χαίρεσαι αυτό που κάνεις. Εγώ χαίρομαι το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα και γι’ αυτό μένω».

Τέλος, σχετικά με το επίθετό του, σημείωσε με αρκετή δόση χιούμορ: «Δεν έχω καμία σχέση με τον Χοσέ Αντόνιο Ρέγιες της Ατλέτικο. Ούτε καν μακρινή συγγένεια. Όλοι αυτό με ρωτάνε να πω την αλήθεια και γι’ αυτό το ξεκαθαρίζω από τώρα. Είναι απλά συνωνυμία»

Χμμμ... Άλλη φωτογραφία δεν είχανε στην συλλογή ; Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Icon_rolleyes

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 15020_hp
Pierikos1961
Pierikos1961
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 6613
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : Pierikos
Registration date : 04/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από Pierikos1961 Κυρ 4 Ιουλ 2010 - 15:15

12soccer έγραψε:Για τον προπονητή των τερματοφυλάκων υπάρχει η σκέψη -αλλά έχουν γίνει κι επαφές-να είναι άνθρωπος που γνωρίζει το αντικείμενο από τον τοπικό χώρο.

Σε διαφορετική περίπτωση την θέση αυτή μπορεί να καλύψει ένας εκ των Γιάννη Παπαμιχαήλ και Παναγιώτη Νάση (έχει συνεργασθεί μαζί του ο Σουλης Παπαδόπουλος στον Πιερικό).

Κανονίστε με κάτι τέτοιες κινήσεις να με κάνετε μόνιμο θαμώνα της ενότητας.
Όχι τίποτα άλλο αλλά μιλάω και πολύ... Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Icon_biggrin
Pierikos1961
Pierikos1961
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 6613
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : Pierikos
Registration date : 04/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από diagoras6 Πεμ 15 Ιουλ 2010 - 1:31

Την υπογραφή του 32χρονου Αργεντινού ακραίου αμυντικού Κάρλος Μασάρα απέσπασε ο Διαγόρας. Με ενθουσιασμό υποδέχθηκαν τα νέα οι φίλοι της ομάδας και το έδειξαν στην πρώτη προπόνηση της ομάδας.

Πολλά χαμόγελα επεφύλαξε η σημερινή μέρα στους φίλους του Διαγόρα. Πέραν των Χοσέ Ρέγιες, Ντιέγκο Μαρτίνεζ, Πέτρο Καμηνιώτη, Μπάμπη Ταμπάση, Νίκου Χατζόπουλου, Τάσου Χριστοφιλέα, Φώτη Γεωργίου και Μαρσέλο Γκούτμαν, που έβαλαν τις υπογραφές τους στα νέα συμβόλαια συνεργασίας με τους Ροδίτες, από τα γραφεία της ΠΑΕ πέρασε σήμερα και ο Κάρλος Αλμπέρτο Μασάρα, που είναι εδώ και λίγες ώρες ποδοσφαιριστής του Διαγόρα! Ο Αργεντινός ακραίος αμυντικός (καλύπτει την αριστερή πλευρά), που ήρθε αιφνιδιαστικά στο νησί σήμερα το πρωί, γεννήθηκε στις19 Ιουνίου του 1978 και κουβαλάει πλούσια εμπειρία από τα ελληνικά γήπεδα, καθώς αγωνίστηκε στον Ακράτητο, στην Μαρκό, στον Πανελευσινιακό, την τετραετία 2002-2006 στον Λεβαδειακό, τα επόμενα δύο χρόνια στον Αστέρα Τρίπολης και την αγωνιστική περίοδο 2008-2009 στον Ατρόμητο Αθηνών. Ο Μασάρα έχει συνολικά 226 συμμετοχές στους αγώνες των εθνικών μας πρωταθλημάτων έχοντας σημειώσει έξι γκολ, ενώ άλλες δύο φορές σκόραρε στα 25 ματς Κυπέλλου Ελλάδος που αγωνίστηκε. Συν τοις άλλοις, οι άνθρωποι του Διαγόρα περιμένουν εντός των ημερών την άφιξη από την Πολωνία του Μπάρτος Ταραχούλσκι, που διαμήνυσε πως θα υπογράψει την ανανέωση του συμβολαίου του, ενώ ποδοσφαιριστής της ομάδας παραμένει για άλλη μία χρονιά και ο Τάσος Τριανταφύλλου. Τα καλά νέα της σημερινής μέρας ενθουσίασαν τους φίλους του Διαγόρα, που συνόδευσαν με συνθήματα και βεγγαλικά την σημερινή πρώτη προπόνηση των ποδοσφαιριστών του Σούλη Παπαδόπουλου.
πηγη gazzeta.gr
diagoras6
diagoras6

Αριθμός μηνυμάτων : 334
Τόπος : ΡΟΔΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από Michael Πεμ 15 Ιουλ 2010 - 9:43

Για τον Μασάρα θα πω ότι είναι πολύ ωραίος και δυναμικός παίκτης.
Γενικά οι μεταγραφές του Διαγόρα δεν είναι τα περσινά μπαμ, μπουμ, φαίνεται να γίνονται κινήσεις ουσίας εκεί που πονάει η ομάδα.
Και αν βάλουμε και τον Σούλη που είναι εγγύηση τότε κάτι καλό θα βγεί.
Για να δούμε τον Διαγόρα που πιστεύω ότι μπορεί να είναι μια πολύ ευχάριστη έκπληξη στο πρωτάθλημα που έρχεται.
Michael
Michael
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 10995
Ηλικία : 52
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : Εθνικάρα
Registration date : 05/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από giraios 6 Πεμ 15 Ιουλ 2010 - 9:58

ΜΑΚΑΡΙ ΓΙΛΕ.ΕΥΧΗ ΟΛΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΡΑΤΑΜΕ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΑΘΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ.Ο ΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΩΣ ΒΛΕΠΩ ΓΩΝΑΚΛΑΣ.ΘΑ ΕΠΙΒΑΛΕΙ ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΕΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΠΕΙΘΑΡΧΕΙΜΕΝΗ ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΒΓΕΙ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ (ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΛΩ)...Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΗΘΕΙΑ..ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ?ΓΤ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΟΣΟ...
giraios 6
giraios 6

Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : ΡΟΔΟΣ (ΔΙΑΓΟΡΑΣ)
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ?ΜΟΝΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΕ!
Registration date : 20/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από Michael Πεμ 15 Ιουλ 2010 - 10:14

Εμείς τίποτα ακόμα, περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει φέτος.
Ας μην φύγουμε εκτός θέματος όμως, εδώ μόνο ΔΙΑΓΟΡΑΣ και μεταγραφές - σχεδιασμός.
Καλά κάνετε οι οπαδοί και είσαστε κουμπωμένοι.
Ένα πράγμα είναι σίγουρο.
Η ομάδα δεν θα είναι ξέφραγο αμπέλι, θα είναι δουλεμένη και πειθαρχημένη, λόγω Σούλη αυτό.
Όλα τα υπόλοιπα, υπομονή.
Θα φανούν στο γήπεδο.
Ακόμα Ιούλιο έχουμε, μπανάκια, τουρίστριες, ωραία πράγματα, και από τα τέλη Αυγούστου, φιλικά, να δείτε και εσείς που βρισκόσαστε, να πείτε και σε εμάς που βρισκόμαστε μακριά τι γίνεται.... Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 648970
Michael
Michael
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 10995
Ηλικία : 52
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : Εθνικάρα
Registration date : 05/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 Empty Απ: Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα]

Δημοσίευση από giraios 6 Πεμ 15 Ιουλ 2010 - 10:23

ΣΩΣΤΟ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ!ΥΠΟΜΟΝΗ...ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΑ ΚΡΙΘΟΥΝ...ΠΕΡΣΥ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝΕ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΝΟΔΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΣ ΔΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ... Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 160389 Διαγόρας - Μεταγραφές-Σχεδιασμός [καλοκαιριού - χειμώνα] - Σελίδα 9 93137
giraios 6
giraios 6

Αριθμός μηνυμάτων : 656
Τόπος : ΡΟΔΟΣ (ΔΙΑΓΟΡΑΣ)
Ομάδα : Διαγόρας
Ομάδα : ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ?ΜΟΝΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΕ!
Registration date : 20/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 22 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης