Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Απολλων Σμύρνης - Γενικά

+30
palios
Dekatrias
boukoumtsa
Mihalis Fr
Omiloparmenos
Betafans-media
Σαντικαι4
zaxos4snakes
Centaur
akisvolos
1891
mario4
Apollonistis
iason
billbong 6
Rossoblu
roni4
agios6
red bull
Michael
palios-4
mike66diagoras
coldlife
ΝΙΚΟΣ333
monoDOXA!!!
ofi-athens
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
Barbabilios
MANOS
sellos
34 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Apollonistis Δευ 1 Ιουλ 2013 - 11:40

Τα εισιτηρια διαρκειας και τις τιμες εισιτηριων ανακοινωσε η ΠΑΕ Απολλων

http://www.fcapollon.gr/news/genika-nea/35/@1205.aspx?returnpage=%2fcms%2f1-Home-Page.aspx%3flang%3dgr%26page%3d0

Apollonistis

Αριθμός μηνυμάτων : 2706
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Ομάδα : Απόλλων
Registration date : 01/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Apollonistis Τρι 2 Ιουλ 2013 - 12:11

Δηλωσεις του Βελλη,χθες στην πρωτη προπονηση της ομαδας
Ειμαστε περηφανοι που εχουμε αυτον τον ανθρωπο στο τιμονι της ομαδας,μαζι με τον Οικονομου ειναι οι σημαντικοτεροι προεδροι που ειχε ποτε η αρχαιοτερη ομαδα στην Ελλαδα και στον Ελληνισμο γενικοτερα
Ο Απολλωνας θα φτασει ψηλα,θα ξαναγινει παλι "ελαφρα ταξιαρχια"

http://www.fcapollon.gr/news/genika-nea/35/@1206.aspx?returnpage=%2Fcms%2F1-Home-Page.aspx%3Flang%3Dgr%26page%3D0

Apollonistis

Αριθμός μηνυμάτων : 2706
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Ομάδα : Απόλλων
Registration date : 01/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Rossoblu Τετ 3 Ιουλ 2013 - 11:53

Το μήνυμα του Μανιά:
«Φεύγω απο μία πολύ μεγάλη και Ιστορική Ομάδα, τον Απόλλωνα Σμύρνης, με την ικανοποίηση οτι έβαλα κι εγω ένα πετραδάκι, στην καταπληκτική και για πολλούς ανέλπιστη, πορεία μας προς την κορυφή και την άνοδο.

Θέλω να ευχαριστήσω απο καρδιάς, τον μεγαλομέτοχο κ. Βελλή και τον Στράτη,για την αγάπη που μου έδειξαν, και που είχαν φροντίσει ώστε η μόνη μας δουλειά να ήταν να παίζουμε μπάλα, όλα τα άλλα ήταν τακτοποιημένα, τον κ. Καρούλια, τον κ. Μυροφορίδη και τον κ. Βοσνιάδη που με εμπιστεύτηκαν στην ομάδα, όλο το υπόλοιπο τεχνικό και Ιατρικό team για την συνεχή υποστήριξη, τους συμπαίκτες μου, για το τέλειο κλίμα στα αποδυτήρια και για τις πολύ ωραίες στιγμές που περάσαμε όλη την χρόνια και τέλος ΟΛΟΥΣ τους φιλάθλους που με αγκάλιασαν και με στήριξαν απο την πρώτη στιγμή.

Δε θα μπορούσα να ξεχάσω τον ένα και μοναδίκο "blue" τον "Σούπερ" Μάριο όπως επίσης και τον Θωμά. Φεύγω με τις καλύτερες αναμνήσεις και με την ευχή να καταξιωθεί ο Απόλλων εκεί που πραγματικά ανήκει.

Ακόμα, να ευχηθώ στους πρώην συμπαίκτες μου καλή πορεία να έχουν απο δώ και πέρα και στα νέα παιδιά που έρχονται ,Υγεία και να πάνε την Ομάδα ακόμα ψηλότερα.

Με εκτίμηση
Μιχάλης Μανιάς #33#».


Eλα ρε Μιχαλη Μανια 33!!
Cristiano Ronaldo 9
Michael Jordan 23

:mpravo: 
Rossoblu
Rossoblu
Μember
Μember

Αριθμός μηνυμάτων : 3023
Ηλικία : 38
Τόπος : Aθήνα
Ομάδα : Βέροια
Registration date : 29/10/2008

http://www.veria-fc.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Apollonistis Τετ 3 Ιουλ 2013 - 12:05

Την εχει δει σεντερφορακλα το παιδι αυτο,με μια καλη χρονια στην καριερα του και ειναι 23 χρονων
Το καριολακι λοιπον αυτο που λεγεται μανιας,πριν μια βδομαδα ελεγε οτι εχει διαφορετικη φιλοσοφια απο τον Απολλωνα και τωρα παει να τα γυρισει,γιατι δεν ξερεις πως τα φερνει η ζωη και δεν ειναι καλο να κλεινεις πορτες στην σημερινη εποχη
Ξερω πολλα γιατι δεν ανανεωσε και τον ρολο που επαιξε και τι ζητουσε απο τον Βελλη ο μανατζερ του,αλλα δεν ειναι καλο να τα λεμε αυτα δημοσια

Apollonistis

Αριθμός μηνυμάτων : 2706
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Ομάδα : Απόλλων
Registration date : 01/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Rossoblu Τετ 3 Ιουλ 2013 - 12:10

Δε ξερω για Μανια #33#, παντως ο Κορμπος ο κοινος θνητος χωρις νουμερα κλπ θα παρει 65.000 ευρω και ενω απερριψε την προταση του Αλ Αφουζ για 30.000 + 1.500 ευρω το παιχνιδι.
Rossoblu
Rossoblu
Μember
Μember

Αριθμός μηνυμάτων : 3023
Ηλικία : 38
Τόπος : Aθήνα
Ομάδα : Βέροια
Registration date : 29/10/2008

http://www.veria-fc.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Apollonistis Τετ 3 Ιουλ 2013 - 12:20

A τοσα πολλα λεφτα δινει ο βαζελος για να παρει παικτες,γι αυτο πηγε προετοιμασια με 17 παικτες και τους πιο πολλους απο αυτους να ειναι πιτσιρικαδες
Λετε να εχει την τυχη της αεκ?

Apollonistis

Αριθμός μηνυμάτων : 2706
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Ομάδα : Απόλλων
Registration date : 01/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από mario4 Τετ 3 Ιουλ 2013 - 12:43

μπα πιο πιθανο να χει την τυχη του Αρουλη. Δεν τις αφηνουν τις 4 ομαδες της ΠΟΚΑ να πεσουν
(παο ολυμπ παοΚ αρης)
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Apollonistis Τετ 3 Ιουλ 2013 - 13:27

Ουτε και νεφροπαθη παικτη μεταγραφη δεν μπορει να παρει ο βαζελος με το επιτελειο που εχει:lolll: :lolll: 
Γιατι δεν του δινει κανα δανεικο ο ολυμπιακος,να γελασουμε λιγο στα καφενεια

Apollonistis

Αριθμός μηνυμάτων : 2706
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Ομάδα : Απόλλων
Registration date : 01/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από mario4 Τετ 3 Ιουλ 2013 - 13:49

τωρα θα πουλησουν το μαυρια λεει κ θα παρουν 4 εκατομυρια κ θα αγορασουν το μισο απολλωνα...
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Apollonistis Τετ 3 Ιουλ 2013 - 13:53

Μπα,καποιους αλλους μπορει
Τσιμπησες βλεπωVery Happy 
ησουν και συ στο αεροδρομιο να δεις τον αρρωστο:lolll: :lolll: 

Apollonistis

Αριθμός μηνυμάτων : 2706
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Ομάδα : Απόλλων
Registration date : 01/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από mario4 Τετ 3 Ιουλ 2013 - 14:11

αν ημουν δεν θα εβλεπα τον αρρωστο αλλα τους αρρωστους (με τον ΟΦΗ) Very Happy 
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Apollonistis Τετ 3 Ιουλ 2013 - 14:19

Ετσι οπως τα λες και αν αυτοι οι αρρωστοι εξαντλησουν τα διαρκειας,καλα θα ειναι
Μονο μην τα σχιζουν στην μεση της σεζον,εχει συμβει σε καποιες ομαδεςVery Happy 

Apollonistis

Αριθμός μηνυμάτων : 2706
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Ομάδα : Απόλλων
Registration date : 01/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από monoDOXA!!! Τετ 3 Ιουλ 2013 - 15:33

65 χιλιαρικα?πολλα δεν ειναι ρε?τετοια φραγκα παιρνουν οι περισσοτεροι παικτες σας?
monoDOXA!!!
monoDOXA!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 4483
Ηλικία : 41
Τόπος : ΞΑΝΘΗ ΠΛΕΟΝ!
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 17/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Rossoblu Τετ 3 Ιουλ 2013 - 15:40

Οχι, 65.000 το χρονο ειναι φυσιολογικα χρηματα για εναν ΚΑΛΟ παικτη επιπεδου SL.
Rossoblu
Rossoblu
Μember
Μember

Αριθμός μηνυμάτων : 3023
Ηλικία : 38
Τόπος : Aθήνα
Ομάδα : Βέροια
Registration date : 29/10/2008

http://www.veria-fc.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από mario4 Τετ 3 Ιουλ 2013 - 15:53

Apollonistis έγραψε:Ετσι οπως τα λες και αν αυτοι οι αρρωστοι εξαντλησουν τα διαρκειας,καλα θα ειναι
Μονο μην τα σχιζουν στην μεση της σεζον,εχει συμβει σε καποιες ομαδεςVery Happy 
Σε μας ποτε.
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Apollonistis Δευ 22 Ιουλ 2013 - 22:17

Λιγα λογια για τον φετινο Απολλωνα
Ενα αρθρο στο οποιο συμφωνω σε πολλα,ενω το αρθρο κλεινει με τα εξης λογια:

'' Είναι από τους λίγους καλούς λόγους που έχουμε να περιμένουμε να αρχίσει η νέα σεζόν για να χαρούμε στα μεγάλα σαλόνια μια ομάδα που τόσο μας έλειψε όχι μόνο λόγω της ιστορίας της αλλά κυρίως λόγω του «άλλου» ήθους που κουβαλά. ''

http://logia-starata.blogspot.gr/2013/07/h_22.html

Apollonistis

Αριθμός μηνυμάτων : 2706
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Ομάδα : Απόλλων
Registration date : 01/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Betafans-media Πεμ 1 Αυγ 2013 - 16:54

Ζουέλα στο pamesports: «Στον Απόλλωνα θα βρω τον εαυτό μου...»

Μετά από ένα χρόνο απουσίας στην Κύπρο για τον ΑΠΟΕΛ και αρκετές δυσκολίες, αποφάσισε να επιστρέψει στη χώρα μας και να προσφέρει τις υπηρεσίες του στον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο λόγος για τον Φρανσίσκο Ζουέλα, ο οποίος μίλησε στο pamesports για την... απροσδόκητη αυτή εξέλιξη στην καριέρα του, τους λόγους που τον έκαναν να αποδεχτεί στην πρόταση του Απόλλωνα και φυσικά το νέο κεφάλαιο που ανοίγει στη ζωή του. Ο 30χρονος αμυντικός αναφέρθηκε στον Γιώργο Βαβέτση, τον άνθρωπο που ξεκίνησε το... ψηστήρι για να έρθει στην ομάδα, μίλησε για τις πρώτες του εντυπώσεις, αναφέρθηκε στο κυπριακό πρωτάθλημα, ενώ δεν παρέλειψε να κάνει μία αναδρομή στο παρελθόν και στις προηγούμενες ομάδες του εδώ στην Ελλάδα. Η αγάπη του για τη χώρα μας, το σχολείο της Ξάνθης και η οικονομική κρίση, δεν έμειναν ασχολίαστα.
Φρανσίσκο, μετά από ένα χρόνο απουσίας, επιστρέφεις στην Ελλάδα. Πως νιώθεις;
«Για να είμαι ειλικρινής δεν την περίμενα αυτή την επιστροφή. Μπορεί πάντα να έλεγα πως θέλω να γυρίσω στην Ελλάδα και να επιστρέψω στο σπίτι μου, αλλά το θεωρούσα πολύ δύσκολο. Βλέπεις η οικονομική κρίση έχει δυσκολέψει πολύ τα πράγματα και οι περισσότεροι παίκτες φεύγουν για το εξωτερικό. Ωστόσο δεν σου κρύβω πως ο γυρισμός μου ήταν η καλύτερη λύση τη δεδομένη στιγμή, αφού το τελευταίο διάστημα είχα αντιμετωπίσει και κάποια προσωπικά προβλήματα. Χαίρομαι που επέστρεψα και ξέρω πως στον Απόλλωνα θα βρω τον εαυτό μου».
Μέχρι πριν από λίγες ημέρες ανήκες στον ΑΠΟΕΛ. Πως ήταν η εμπειρία της Κύπρου;
«Ήταν μία πολύ καλή και ωραία εμπειρία, παρά τις δυσκολίες που αντιμετώπισα. Μπορεί ο ΑΠΟΕΛ να είναι η κορυφαία ομάδα στην Κύπρο και λόγω ιστορίας, λόγω διοίκησης και λόγω δυναμικής να είναι πάντα ένα βήμα μπροστά από τις άλλες ομάδες, ωστόσο το επίπεδο δεν ήταν αυτό που περίμενα. Σίγουρα το ότι βρέθηκα σε μία τόσο μεγάλη, σοβαρή και οργανωμένη ομάδα μου πρόσφερε πολλά. Ωστόσο το πρωτάθλημα το περίμενα πιο ανταγωνιστικό».
Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 ZU%204
Εδώ και ένα χρόνο που λείπεις, τα πράγματα σου φαίνονται καλύτερα ή χειρότερα τώρα που γύρισες;
«Μπορεί να έλλειπα ένα χρόνο στην Κύπρο, ωστόσο στην Ελλάδα ερχόμουν συχνά. Την αγαπώ την Ελλάδα, εδώ έχω το σπίτι μου και δεν μπορούσα να μην την επισκεφτώ. Σίγουρα η κρίση επηρέασε τη χώρα και δυστυχώς αντιμετωπίζουμε μεγάλες δυσκολίες. Ωστόσο θα το καταπολεμήσουμε και αυτό. Οι διαφορές από την ημέρα που έφυγα δεν είναι μεγάλες, αφού όπως σου είπα ερχόμουν συχνά. Αυτό που μου αρέσει όμως είναι ότι λόγω της κρίσης δόθηκαν επιτέλους ευκαιρίες σε νεαρούς Έλληνες παίκτες, προκειμένου να δείξουν το ταλέντο τους και να κάνουν μία καριέρα».
Μιλάς στον πρώτο πληθυντικό και δείχνεις να νιώθεις Έλληνας...
«Είμαι δέκα χρόνια εδώ, μιλάω ελληνικά, ακόμα και στην Κύπρο ελληνικά μιλούσα και εδώ έχω το σπίτι μου. Την αγαπάω την Ελλάδα και την πονάω.
Η επαφή με τον Απόλλωνα πότε ξεκίνησε;
«Αυτό είναι μία πολύ αστεία και ωραία ιστορία. Κάθε φορά που ερχόμουν από την Κύπρο στην Ελλάδα και κυρίως τα Χριστούγεννα, πήγαινα και γυμναζόμουν υπό την επίβλεψη του Γιώργου Βαβέτση (εργοφυσιολόγος της ΠΑΕ), ο οποίος με βοηθούσε στο πρόγραμμά μου για να προετοιμαστώ για το Copa Africa. Τα Χριστούγεννα λοιπόν που ήρθα στην Αθήνα και πήγα εκεί, ο Γιώργος άρχισε να μου μιλάει για τον Απόλλωνα και για την προσπάθεια που κάνει η ομάδα να ανέβει στη Σούπερ Λίγκα. Μου έλεγε ότι ο πρόεδρος είναι πολύ σοβαρός άνθρωπος όπως ήταν και ο Σπανός στον Ατρόμητο και πως ο Απόλλων είναι στα πρότυπα μεγάλων ομάδων. Άρχισα λοιπόν να το σκέφτομαι σιγά-σιγά και απλά να παρακολουθώ την ομάδα. Πριν από ένα μήνα ο Παύλος Μυροφορίδης ήρθε σε επικοινωνία μαζί μου και κατατέθηκε η επίσημη πρόταση. Οι άνθρωποι του Απόλλωνα ήταν οι πρώτοι που με προσέγγισαν και δεν χρειάστηκε ιδιαίτερη σκέψη για να έρθω».
Τι σε έκανε να πεις το ναι;
«Πρόκειται για ένα σοβαρό και οργανωμένο σωματείο. Πράγμα που σπάνια πλέον συναντάμε στην Ελλάδα. Ο τρόπος που με προσέγγισαν οι άνθρωποι του Απόλλωνα, αλλά και όλα όσα είδα, με έκαναν να πω το ναι. Εδώ δεν ήρθα για τα λεφτά. Στην Ελλάδα πλέον κανείς δεν μένει για τα λεφτά. Όποιος θέλει λεφτά βγαίνει έξω. Ήρθα γιατί μου έκανε πρόταση μία σοβαρή ομάδα και πιστεύω πως μαζί θα μπορέσουμε να κάνουμε όμορφα πράγματα».
Την ομάδα την ξέρεις καθόλου; Την έχεις παρακολουθήσει;
«Από τα Χριστούγεννα και μετά άρχισα να την παρακολουθώ. Είδα κάποια πράγματα που μου άρεσαν πολύ, την παρακολούθησα στο πρωτάθλημα αλλά και στο Κύπελλο και έχω μία πλήρη εικόνα του τι συμβαίνει στην ομάδα»
Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Zuela_Panionios
Προσαρμόστηκες εύκολα;
«Αν και ήρθα κατευθείαν στο βουνό, δεν είχα κανένα πρόβλημα προσαρμογής, Είναι εδώ ο Γιώργος Μπάρκογλου με τον οποίον ήμασταν χρόνια και στη Ξάνθη και έχω δει και αρκετά οικεία πρόσωπα από το ελληνικό ποδόσφαιρο. Μπορεί να παίζαμε τόσα χρόνια αντίπαλοι, δεν παύουμε όμως να είμαστε όλοι ποδοσφαιριστές».
Τις μεταγραφές που έγιναν τις είχες μάθει πριν έρθεις;
«Ναι τις είχα μάθει και από εκεί φάνηκε ότι όλοι στον Απόλλωνα θα παλέψουνε για να δημιουργήσουμε μία σοβαρή και ανταγωνιστική ομάδα».
Ποιοι είναι οι στόχοι σου με τον Απόλλωνα;
«Δεν είναι ωραίο και δεν μου αρέσει να λέω μεγάλα λόγια. Θέλω να είμαι μετρημένος. Πιστεύω όμως πολύ σε αυτή την ομάδα και στην προσπάθεια που ξεκινήσαμε και ελπίζω πως θα είμαστε αυτοί που πρέπει. Αν έχουμε την υγεία μας όλα θα πάνε καλά. Θέλω να προσφέρω όσο το δυνατόν περισσότερα».
Το να έρθεις σε μία νεοφώτιστη ομάδα είναι ρίσκο για σένα;
«Δεν βλέπω πουθενά ρίσκο. Και στον Ατρόμητο όταν είχα πάει, η ομάδα βρισκόταν στη Σούπερ Λίγκα μόνο ένα χρόνο. Και η Τρίπολη όταν ανέβηκε στη Σούπερ Λίγκα, κατάφερε λίγο καιρό μετά να βγει στην Ευρώπη. Όταν μία ομάδα ανεβαίνει στην μεγάλη κατηγορία, μόνο σαν πρόκληση μπορείς να το δεις. Ο Απόλλων είναι ένα σωματείο καθαρό και δεν βλέπω το λόγο να νιώθω ότι πήρα κάποιο ρίσκο».
Είσαι σχεδόν δέκα χρόνια στην Ελλάδα και αγωνίστηκες σε Ακράτητο, Ξάνθη, ΠΑΟΚ και Ατρόμητο. Τι θυμάσαι πιο έντονα, τι σου έχει μείνει στο μυαλό;
«Είχα την ευκαιρία να αγωνιστώ σε αρκετές ομάδες και να αποκομίσω πολλές εμπειρίες. Από κάθε ομάδα στην οποία έπαιξα πήρα και κάτι. Έζησα καλές στιγμές, όμορφες στιγμές, υπήρχαν κάποιες δυσκολίες και φυσικά υπήρχαν και απογοητεύσεις. Σίγουρα πάντως το μεγαλύτερο σχολείο για μένα ήταν η Ξάνθη».
Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Zuela_Atromitos
Που πέρασες καλύτερα και που δυσκολεύτηκες περισσότερο;
«Έζησα διαφορετικές καταστάσεις σε κάθε ομάδα. Άλλη νοοτροπία, άλλη πόλη, άλλες υποχρεώσεις... Στον Ατρόμητο θυμάμαι ότι πέρασα έναν σχετικά εύκολο χρόνο, αν σκεφτεί κανείς ότι ήμουν στο σπίτι μου και σε με μία πόλη που γνώριζα καλά. Όλα ήταν λίγο πιο εύκολα στον Ατρόμητο. Στη Ξάνθη έκανα το μεγάλο βήμα από τον Ακράτητο και ήταν η ομάδα μέσα από την οποία έπρεπε να καθιερωθώ και να μάθει ο κόσμος. Μετά τη Skoda ήρθε η πρόταση από τη Ρωσία και άνοιξε ένα νέο κεφάλαιο. Σχεδόν αμέσως ήρθε και η κλήση μου στην Εθνική για το Copa Africa. Met;a sτον ΠΑΟΚ στόχος ήταν η Ευρώπη. Αν και δεν με άφησαν να παίξω και να προσφέρω όσο θα ήθελα, νιώθω χαρούμενος που πέρασα από αυτή την ομάδα».
 
http://www.pamesports.gr/253249/zoyela-sto-pamesports-ston-apollwna-tha-vrw-ton-eayto-moy

Betafans-media

Αριθμός μηνυμάτων : 1600
Ομάδα : beta
Registration date : 25/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Betafans-media Τρι 6 Αυγ 2013 - 16:15

Απόλλων Σμύρνης: Και πάλι μεγάλος
Αναγεννήθηκε από τις στάχτες του, επέστρεψε, εντυπωσίασε στις μεταγραφές και τώρα θέλει να το κάνει και στο γήπεδο. Ο Απόλλων Σμύρνης είναι ξανά ανάμεσά μας.

http://www.sport-fm.gr/article/apollwn-smurnis-kai-pali-megalos/691684

Betafans-media

Αριθμός μηνυμάτων : 1600
Ομάδα : beta
Registration date : 25/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Apollonistis Πεμ 8 Αυγ 2013 - 16:46


Apollonistis

Αριθμός μηνυμάτων : 2706
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Ομάδα : Απόλλων
Registration date : 01/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Omiloparmenos Πεμ 8 Αυγ 2013 - 16:58

ωραία η ριγέ, αν και θα μου άρεσε πιο χοντρή ρίγα. Δυνατή όμως. Κρίμα να κάνετε εμετό πάνω της Very Happy
Omiloparmenos
Omiloparmenos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 1063
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 25/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Apollonistis Πεμ 8 Αυγ 2013 - 17:03

Εμενα μου αρεσει η γαλαζια με το μαυρο σορτσακι,καθοτι φαν της εθνικης ουρουγουαης και αργεντινης
Τι εγινε ο γκαλετι τραυματιστηκε στο 20 και αποχωρησε,γελαει ο κοσμος κοπελια:lolll: :lolll: 

Apollonistis

Αριθμός μηνυμάτων : 2706
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Ομάδα : Απόλλων
Registration date : 01/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Betafans-media Τρι 13 Αυγ 2013 - 11:56

Πετρόπουλος: «Ήθελα ηρεμία»

Μετά τις περιπετειώδεις θητείες του σε ΑΕΚ και ΠΑΟ, ο Απόλλων Σμύρνης προσφέρει ηρεμία στον Αντώνη Πετρόπουλος, όπως δήλωσε στον NovaΣΠΟΡ FM 94,6. Τι δήλωσε για τη νέα και τις παλιές ομάδες του.

http://www.sport-fm.gr/article/petropoulos-ithela-iremia/692788

Betafans-media

Αριθμός μηνυμάτων : 1600
Ομάδα : beta
Registration date : 25/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από mario4 Τρι 13 Αυγ 2013 - 12:04

η πολλη ηρεμια όπως αποκοιμίζει... Sleep 
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Mihalis Fr Τρι 13 Αυγ 2013 - 12:20

mario4 έγραψε:η πολλη ηρεμια όπως αποκοιμίζει... Sleep 
 Εχει ξεκουραστει πολυ, απο τον Μαρτιο κοιμαται! Very Happy

Mihalis Fr
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 3108
Ηλικία : 46
Τόπος : Χανιά
Ομάδα : beta
Registration date : 13/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απολλων Σμύρνης - Γενικά - Σελίδα 5 Empty Απ: Απολλων Σμύρνης - Γενικά

Δημοσίευση από Apollonistis Τρι 13 Αυγ 2013 - 14:00

Hρεμα και απλα ο τιτανοτεραστιος γκολεαδορ πετροπουλος,θα παστελωσει 15 τεμαχια φετοςCool 

Apollonistis

Αριθμός μηνυμάτων : 2706
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Ομάδα : Απόλλων
Registration date : 01/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης