Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αιγάλεω [διοικητικα-ανακοινωσεις]

+12
anwdynos
fotis gate12
Michael
PasGiannina
machadventure
LikeMe
gregory12
citysquad G.12
Sakis
ilisios
mike12
mario4
16 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Αιγάλεω [διοικητικα-ανακοινωσεις] - Σελίδα 2 Empty Απ: Αιγάλεω [διοικητικα-ανακοινωσεις]

Δημοσίευση από mauri_thiella Σαβ 21 Ιουν 2014 - 4:19

κουγιας στο αιγαλεω που πλεον παει για β εθνικη. με το αφμ της παναχαικης ( πατραικου). δωστε το πισω στον ηλυσιακο το παλιο  Exclamation Exclamation Exclamation 
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αιγάλεω [διοικητικα-ανακοινωσεις] - Σελίδα 2 Empty Απ: Αιγάλεω [διοικητικα-ανακοινωσεις]

Δημοσίευση από PasGiannina Σαβ 21 Ιουν 2014 - 13:49

Μόνο με το ναι του Ερασιτέχνη... (της Παναχαϊκής)
http://www.footballleaguenews.gr/teams/south/panaxaiki/item/33735-%CE%BC%CF%8C%CE%BD%CE%BF-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF-%CE%BD%CE%B1%CE%B9-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%83%CE%B9%CF%84%CE%AD%CF%87%CE%BD%CE%B7.html

Δεν νομίζω φίλε μου... απ` φαίνεται μάλλον ο Ερασιτέχνης δεν επιθυμεί τα παραπάνω γραφόμενα.  Wink 
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αιγάλεω [διοικητικα-ανακοινωσεις] - Σελίδα 2 Empty Απ: Αιγάλεω [διοικητικα-ανακοινωσεις]

Δημοσίευση από PasGiannina Σαβ 21 Ιουν 2014 - 20:49

Πρόεδρος στο Αιγάλεω ο Κούγιας!
http://www.mikriliga.com/arthra/b-ethniki-notos/p/22320/proedros-sto-aigaleo-o-kougias

Ανακοίνωση των οργανωμένων της θύρας 12 του Αιγάλεω
Η ΞΕΦΤΙΛΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ. Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑΡΗΔΕΣ ΚΑΡΒΕΛΑ, ΔΕΝΔΡΙΝΟ, ΜΑΝΔΡΑΦΛΗ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΥΣ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΟΥΣ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΙΟΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΧΑΡΤΖΙΛΙΚΙ) ΟΔΗΓΗΣΑΝ ΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕ ΒΡΩΜΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΜΑΥΡΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΟΥ. ΚΑΘΩΣ ΟΙ "ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΟΙ" ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑΝΕ ΔΗΛΩΣΕΙ ΑΡΧΙΚΑ (ΑΦΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΑΝ ΣΚΟΥΡΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ) ΕΒΓΑΛΑΝ ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΑ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΤΥΧΑΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΠΡΩΤΟ ΣΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ.
ΩΣ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΡΝΟΥΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΙΞΗ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ, ΕΧΕΙ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΕΧΕΙ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΠΡΑΒΟΥΣ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΟΠΑΔΩΝ, ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΙ ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ ΠΑΙΔΙΩΝ, ΚΑΙ Η ΛΙΣΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ! ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΤΙΘΕΤΟΙ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΥΧΓΩΝΕΥΣΗ ΘΑ ΘΕΛΗΣΟΥΝ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΟΥΝ KAI ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ!
ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΡΠΕΤΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΝΕΔΕΙΞΑΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΔΗΜΟΤΕΣ ΜΑΣ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΡΠΕΤΑ ΠΙΝΟΥΝ ΚΑΦΕ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΟΥΛΑΝΕ ΑΙΓΑΛΕΩΣΥΝΗ. Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΑΣ ΕΓΡΑΨΕ.
ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΤΙ ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ.
ΘΥΡΑ 12


Τι παίζει εκεί στο Αιγάλεω ρε παιδιά?
Σας πιάσανε κορόιδο?
Τι είναι αυτά που μαθαίνουμε.... και διαβάζουμε?
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αιγάλεω [διοικητικα-ανακοινωσεις] - Σελίδα 2 Empty Απ: Αιγάλεω [διοικητικα-ανακοινωσεις]

Δημοσίευση από mauri_thiella Σαβ 21 Ιουν 2014 - 22:21

ειχα δει ανακοινωση των αχαιων που καλουσε την ερρασιτεχνικη να δωσει το αφμ για να φυγει ο κουγιας... τωρα δεν ξερω θα δουμε. παντως η ανακοινωση των φιλων του αιγαλεω δεν με καλυπτει. και αυτοι που ηταν οταν εγινε η ΓΣ? γιατι δεν ηταν παρων να διασφαλισουν την διαδικασια? και τοτε με τον μητροπουλο και τον ηλυσιακο τα ιδια εκαναν κατα την γνωμη μου... λεμε οχι αλλα σφυριζουμε και λιγο αδιαφορα...
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αιγάλεω [διοικητικα-ανακοινωσεις] - Σελίδα 2 Empty Απ: Αιγάλεω [διοικητικα-ανακοινωσεις]

Δημοσίευση από palios Σαβ 21 Ιουν 2014 - 22:42

Ολοι αυτοι πρεπει να στηριζουν την μεγαλη ομαδα των δυτικων και να κανουν τις ομαδες τους φυτωρια του Ατρομητου.
Δεν υπαρχει αλλη προοπτικη.
palios
palios

Αριθμός μηνυμάτων : 1137
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 06/10/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αιγάλεω [διοικητικα-ανακοινωσεις] - Σελίδα 2 Empty Απ: Αιγάλεω [διοικητικα-ανακοινωσεις]

Δημοσίευση από mauri_thiella Κυρ 22 Ιουν 2014 - 0:11

palios έγραψε:Ολοι αυτοι πρεπει να στηριζουν την μεγαλη ομαδα των δυτικων και να κανουν τις ομαδες τους φυτωρια του Ατρομητου.
Δεν υπαρχει αλλη προοπτικη.

εχετε γινει προκλητικοι σε τρομερο βαθμο. εχετε ξεχασει οτι και εσεις ησασταν στην ιδια μοιρα για πολλα χρονια. και αυριο μπορει να βρεθεις παλι... το 2004 δεν ειναι τοσο μακρια για να το ξεχνας τοσο ευκολα... βρεθηκε τοτε ο σπανος σε διορισε απο την γ μπαμ μπαμ στην α κτλ κτλ. καλα κανεις και χαιρεσαι την ομαδα σου αλλα σεβασου και λιγο.. και δεν το λεω προσωπικα σε σενα μιλαω με πολλους περιστεριωτες φιλους. αλλωστε το μισο περιστερι ειναι καλαματιανοι.
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αιγάλεω [διοικητικα-ανακοινωσεις] - Σελίδα 2 Empty Απ: Αιγάλεω [διοικητικα-ανακοινωσεις]

Δημοσίευση από palios Κυρ 22 Ιουν 2014 - 0:29

Οι Περιστεριωτες καλαματιανοι ειναι Ατρομητοι.
Απο τοτε που ηρθε ο Σπανος πεσαμε και ξανανεβηκαμε αερα.
Το θεμα ειναι οτι ηρθε ο Σπανος ,τωρα τι διορισε και παραμυθια.
Αποκατασταθηκε η ταξη ,απο μια αδικια 25 χρονων,και αυτο θα ειναι για παντα.
Οσο μας σεβαστηκαν τα 25 πετρινα χρονια ,με βαρδινογιαννισμο και μετα παραγκα, ετσι θα σεβαστουμε κι εμεις τωρα.
palios
palios

Αριθμός μηνυμάτων : 1137
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 06/10/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αιγάλεω [διοικητικα-ανακοινωσεις] - Σελίδα 2 Empty Απ: Αιγάλεω [διοικητικα-ανακοινωσεις]

Δημοσίευση από mauri_thiella Κυρ 22 Ιουν 2014 - 0:44

palios έγραψε:Οι Περιστεριωτες καλαματιανοι ειναι Ατρομητοι.
Απο τοτε που ηρθε ο Σπανος πεσαμε και ξανανεβηκαμε αερα.
Το θεμα ειναι οτι ηρθε ο Σπανος ,τωρα τι διορισε και παραμυθια.
Αποκατασταθηκε η ταξη ,απο μια αδικια 25 χρονων,και αυτο θα ειναι για παντα.
Οσο μας σεβαστηκαν τα 25 πετρινα χρονια ,με βαρδινογιαννισμο και μετα παραγκα, ετσι θα σεβαστουμε κι εμεις τωρα.

μα φυσικα και ειναι ατρομητοι και απο τους πιο θανατικους ατρομητους κιολλας ξερω αρκετους. μην σου πιο ειναι και πιο ατρομητοι απο τους "original" περιστεριωτες. ενταξη ρε φιλαρακι οταν πεφτεις απο την β καρφι με 5 βαθμους?? (δεν θυμαμαι ακρηβως) και την αλλη χρονια αντι για γ εθνικη παιζεις α τι ειναι? μιν το περνεις με την κακη εννοια. οχι οτι δεν ειναι κακο..  Αιγάλεω [διοικητικα-ανακοινωσεις] - Σελίδα 2 768836745  τωρα αν θα ειναι για παντα δεν ξερω... και δεν με πιραζει κιολλας ο καθενας κοιταει τι αντεχει και τι μπορει να κανει με ολα τα μεσα. αλλα και ο σπανος τοτε θα μπορουσε να σε αναιβασει 2 κατηγοριες γ-β και να νιωθεις καλυτερα. να μπορεις να κραξεις και λιγο τους αλλους  :lolll: :lolll: :lolll: 
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αιγάλεω [διοικητικα-ανακοινωσεις] - Σελίδα 2 Empty Απ: Αιγάλεω [διοικητικα-ανακοινωσεις]

Δημοσίευση από PasGiannina Κυρ 22 Ιουν 2014 - 10:43

Νέος πρόεδρος του Αιγάλεω ο Αλέξης Κούγιας
http://www.soccerplus.gr/article/46785-neos-proedros-toy-aigaleo-aleksis-koygias
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αιγάλεω [διοικητικα-ανακοινωσεις] - Σελίδα 2 Empty Απ: Αιγάλεω [διοικητικα-ανακοινωσεις]

Δημοσίευση από PasGiannina Παρ 27 Ιουν 2014 - 22:57

PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης