Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΠΑΕ [διοικητικά-ανακοινώσεις]

+16
kalamatianos5
HORHE
Akis-Pinezes
κεμπαπ-δοξαρα
Betafans
ilisios
iason
KALAMATA OLE
palios-4
πάμμαχον
mike12
mauri_thiella
monoDOXA!!!
black-storm
mario4
sellos
20 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

ΠΑΕ [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΕ [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από PasGiannina Τρι 17 Ιουν 2014 - 13:09

Μπράβο σας αλάνια!!!!!
Σωστοί!!!!!

Η Παναχαϊκή μεγάλη ομάδα με την μεγαλύτερη ίσως ιστορία στην Ελλάδα, αλλά όχι για συγχωνεύσεις - μετονομασίες κλπ..... δεν νομίζω πως οι Πατρινοί θα δεχθούν αυτό που πολύ σωστά κι εσείς Καλαματιανοί δεν δέχεστε.....

Όλες οι ομάδες έχουν τις ιστορίες των, είτε μικρές, είτε μεγάλες, πόσον δε για ομάδες όπως Παναχαϊκή και Καλαμάτα.... κανείς δεν έχει το δικαίωμα να παίζει λοιπόν με αυτές τις ομάδες, με την ιστορία τους, με τον κόσμο τους.
Πιέστε φίλοι μου γιατί τα λαμόγια δεν έχουν μπέσα..... μόνο με ''έντονες'' διαμαρτυρίες νοιώθουν και καταλαβαίνουν.
Οι Αιγαλιώτες το έκαναν και η διαμαρτυρία τους έπιασε τόπο.... ο κοντός πριν μέρες την έκανε με ελαφριά πηδηματάκια από κει.
Φίλοι μου Καλαματιανοί εύχομαι τα καλύτερα για σας!!!!
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΕ [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΕ [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από pyrgos-3- Τρι 17 Ιουν 2014 - 14:14

Μα sellos η Παναχαικη εχει ηδη συγχωνευτει..το 2005 με τον πατραικο που επαιζε β' εθνικη..εξου κ το παναχαικη 2005..τωρα παντως δεν παει για συγχωνευση η παναχαικη απ οσο εχω καταλαβει..η παναχαικη λογικα πεφτει τοπικο ή ερασιτεχνικο κ το αφμ που εχει μεινει του πατραικου το παιρνει η καλαματα..κατι τετοιο
Παντως οι Καλαματιανοι ειναι ακριβως σαν κι εμας τους Πυργιωτες..ειναι περηφανοι κ καθαροι,δεν ειναι γλυφτες ουτε προσκυνημενοι..δεν προκειται να επιτρεψουν κατι τετοιο,οπως ακριβως δεν επιτρεψαμε κ εμεις την περσινη συγχωνευση με το Πανοπουλο!!ειναι ο μοναδικος ισως λογος για τον οποιο οι μεν σεβομαστε τους δε κ το αντιστροφο..ειμαστε γνησιοι κ καθαροι!!56 χρονια εμεις κ 47 χρονια αυτοι..δεν συγκρινονται με τα 123 της παναχαικης σε ιστορια,αλλα σε γνησιοτητα,σε υπερηφανεια λαου,σε ιδανικα ειμαστε κ οι δυο πολυ μπροστα

υγ:καλαματιανοι δεν θελω να σας δω με κουγια..παρα την κοντρα μας δεν θελω να σας παρει ο κουγιας,δεν σας αξιζει..αλλα παντως με εναν νταβαρη δεν θα με χαλουσε καθολου να σας δω..Ηταν ωραια εικονα η χθεσινη στον Γκουφυ  Very Happy Exclamation
pyrgos-3-
pyrgos-3-

Αριθμός μηνυμάτων : 627
Τόπος : Πυργος
Ομάδα : Πανηλειακός
Ομάδα : ΤΑΣΟΥΛΗ ΛΕΒΕΝΤΗ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ...
Registration date : 03/05/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΕ [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΕ [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από mauri_thiella Τρι 17 Ιουν 2014 - 18:00

γκουφυ λες τον γεωργουτζο φανταζομαι.. τι ελεγε παλι αυτος? η πλακα ειναι οτι δεν τον βλεπουν οι καλαματιανοι πλεον. πιο πολυ πατρινοι-πυργιωτες και καπιοι καλαματιανοι κλασικοι φιλαρακια του.
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΕ [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΕ [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από mauri_thiella Τρι 17 Ιουν 2014 - 18:11

PasGiannina έγραψε:Μπράβο σας αλάνια!!!!!
Σωστοί!!!!!

Η Παναχαϊκή μεγάλη ομάδα με την μεγαλύτερη ίσως ιστορία στην Ελλάδα, αλλά όχι για συγχωνεύσεις - μετονομασίες κλπ..... δεν νομίζω πως οι Πατρινοί θα δεχθούν αυτό που πολύ σωστά κι εσείς Καλαματιανοί δεν δέχεστε.....

Όλες οι ομάδες έχουν τις ιστορίες των, είτε μικρές, είτε μεγάλες, πόσον δε για ομάδες όπως Παναχαϊκή και Καλαμάτα.... κανείς δεν έχει το δικαίωμα να παίζει λοιπόν με αυτές τις ομάδες, με την ιστορία τους, με τον κόσμο τους.
Πιέστε φίλοι μου γιατί τα λαμόγια δεν έχουν μπέσα..... μόνο με ''έντονες'' διαμαρτυρίες νοιώθουν και καταλαβαίνουν.
Οι Αιγαλιώτες το έκαναν και η διαμαρτυρία τους έπιασε τόπο.... ο κοντός πριν μέρες την έκανε με ελαφριά πηδηματάκια από κει.
Φίλοι μου Καλαματιανοί εύχομαι τα καλύτερα για σας!!!!

οι πατρινοι μαλλον το δεχονται γιατι τους εδωσε το brand name ας πουμε "παναχαικη" και θελουν να κανουν συνχωνευση με τον ατρομητο λαππα που λεγετε ατρομητος αχαιας φετως. και να αγωνιστουν στην α τοπικη . αλλιως πανε απο γ τοπικο (αν και εφοσον δεχτουν την προταση κουγια στην ΓΣ). βεβαια μεσα σε ολα νομιζω οτι ολο αυτο ειναι ενα παιχνιδι επικοινωνιακο του κουγια (απο τα γνωστα που κανει) και το λεω γιατι. το αφμ της παναχαικης (του πατραικου ουσιαστικα) ειναι ενα αφμ χρεωμενο συμφωνα με πολλους με αρκετα εκ ευρω. ο κουγιας βεβαια λεει οτι εχει πληρωσει ενα μερος και συμφωνα με δηλωσεις του χρωστα ακομα 1.000.000 ευρω στο ικα/εφορια και καπιο ποσο ακομα που δεν ειπε σε τριτους (ποδοσφαιριστες κτλ). απο την στιγμη που η καλαματα ειναι πλεον καθαρη χωρις χρεη δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος αν ηθελε οντως να εμπλακει να φερει και το αφμ αφου θα μπορουσε με πολυ λιγοτερα λεφτα απο αυτα που χρωσταει το συγκεκριμενο αφμ να βγει κατηγορια... και στο κατω κατω αν καποιος θελει να κανει δουλεια και να ασχοληθει σοβαρα δεν κολλαει στην β και στην γ εθνικη. ας με συνχωρεσουν οι φιλαθλοι του ατρομητου του ολυμπιακου βολου της καβαλας της ξανθης του αιγαλεω κτλ αλλα
να κανει συνχωνευσεις για εισαι 1-2 κατηγοριες κατω μεσο της πλαγιας οδου ειναι απαραδεκτο. ολα κερδιζονται στις 4 γραμμες μεσα... ειναι χωρια στην γ εθνικη? ωραια ας βγουμε πρωτοι στα χωρια για να αναιβουμε. αμα δεν μπορουμε ας κατσουμε εκει δεν καταλαβα...
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΕ [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΕ [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από kalamatianos5 Τετ 2 Ιουλ 2014 - 22:12

Αυτο να το βλεπουν καποιοι αλλοι και καλα ΘΥΕΛΛΑΡΕΣ που που ανδρωθηκαν σ'αυτη την ομαδα και οτι πετυχαν στην καριερα τους το οφειλουν σε μεγαλο βαθμο σ'αυτην την ομαδα αλλα μολις εφυγαν εριξαν μαυρη πετρα και ουτε που ρωτουν για αυτην και ουτε που σκεφτηκαν εστω και τωρα που σταματησαν να βοηθησουν με καποιο τροπο την ομαδα που τους ανεδειξε (φυσικα δεν μιλαω για ολους αλλα για καποιους συγκεκριμενα που οι καλαματιανοι ξερουμε καλα...) την στιγμη που ο μεγαλος Σωκρατης δεν φορεσε ποτε την ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΦΑΝΕΛΑ που δεν αγωνιστηκε ουτε για ενα δευτερολεπτο σ'αυτην αλλα παντα ειναι εδω ειτε οταν μπορει στην κερκιδα ειτε τωρα αν το κανει και διοιηκητικα αλλα ακομα και αν δεν το πραξει και μονο το ενδιαφερον που δειχνει παντα για την μεγαλη ομαδα του νοτου εν αντιθεση με αλλους θα του δινει παντα μια θεση στην καρδια μας...!!!!
ΠΑΝΤΑ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΠΑΠΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΣΟΥ!!!!!!



http://www.eleftheriaonline.gr/notosport/football/item/3970-papastathopoulos-mayrithiella-kalamata


kalamatianos5

Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 12/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΕ [διοικητικά-ανακοινώσεις] - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΑΕ [διοικητικά-ανακοινώσεις]

Δημοσίευση από PasGiannina Παρ 4 Ιουλ 2014 - 22:40

Ετοιμάζει διοίκηση η Καλαμάτα
http://www.mikriliga.com/arthra/g-ethniki/p/22794/etoimazei-dioikisi-i-kalamata
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης