Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

+16
giorgos37
rebels agia marina
Michael
THE KING OF CITY
PasGiannina
ratm12
IONIKARA
palios-4
kallithea12
brewster
Sakis
mike12
Boas12
ROSSICA12
aigalew gate 12
MAciVOL
20 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από Sakis Σαβ 21 Νοε 2009 - 13:25

εγώ είδα Ιωνίκός - Ηλυσιακός και ψήφισα διπλό. Την βούρτσα βάλτην εκεί που ξέρεις τώρα.... και τις απαγορεύσεις και το που θα γράφω και τι θα λέω, να τα πεις εκεί που σε πέρνει και όχι σε μένα....έρχεσαι κάθε φορά με καθυστέρηση ημερών και ωρών και με σχολιάζεις..... ξέρω οτι δεν σου αρέσουν αυτά που λέω αλλά δεν μπορείς να κάνει κάτι..... έχετε μάθει όμως σε μη δημοκρατικές διαδικασίες εσείς εκεί και ξέρετε καλά τα "αποφασίζομεν και διατάσσομεν".... σε εμένα δεν περνάνε αυτά.... οκ? Εγώ δεν σου υπαγόρευσα τι θα γράφεις και που.....άντε μπράβο τώρα γίνανε τώρα και τα @@ μου ινστρούκτορες......

Sakis

Αριθμός μηνυμάτων : 629
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 02/11/2009

http://www.ilisiakos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από ratm12 Σαβ 21 Νοε 2009 - 13:46

Δεν είμαι όλη μέρα στον υπολογιστή πιτσιρίκο,δουλεύω αρκετές ώρες,μπαίνε σε άλλα τόπικ εδώ μιλάνε Αιγαλιώτες - νικαιώτες,οι βούρτσες πηγαίντε αλλού.Μου αρέσουν αυτά που λες γελάω δεν μπορώ να πώ.Κοίτα να δείς,φιλικά πάντα,άν ήταν να ασχολούμε με τον κάθε ανθαιγαλιώτη του p.c. θα ήμουν 24ώρες τη μέρα με το πληκτρολόγιο αγκαλιά.Σαν κι εσένα υπάρχουν πολλοί που μας αντιπαθούν (στα λόγια πάντα),όταν φτάνει η στιγμή της αλήθειας τζίζ...
Σου είπαμε πέρσι δημοκρατικά να έρθεις στο σίτυ να φωνάξεις αλλά χάσατε τον δρόμο,ένας δικός σου έγραφε θα έρθετε 3(?)χιλιάδες αλλά λόγω συνεφφιάς ούτε 3άτομα δεν ήρθατε.Συνέχισε τον αγώνα απο το www.betafans.net και περίμενε να δικαιωθείς.

ratm12

Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 18/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από PasGiannina Σαβ 21 Νοε 2009 - 14:04

Σας ζήτησα κάτι σε κάποιο άλλο topic.
Παρακαλείστε να το κάνετε σεβόμενοι τον χώρο που σας φιλοξενεί........
Το forum μας δεν είναι χώρος αντιπαραθέσεων και τσακωμών.
Άλλος είναι ο σκοπός και η επιδίωξή του.....σεβαστείτε τα.....

Υ.Γ. Σίγουρα υπάρχει θέμα αναμεταξύ σας....
Τουλάχιστον συζητήστε το όμορφα, χωρίς προκλήσεις και προσβλητικές λέξεις και εκφράσεις.....
Μην συνεχίζετε πλέον αυτή την κόντρα, που στην τελική δεν βγάζει κάπου, αφού πάνω απ`όλα και απ`όλους βρίσκεται άλλος (δεν ονοματίζω, πλέον κουράστηκα να βρίζω) η'' μάλλον άλλοι, που αποφάσισαν, αποφασίζουν (πιθανόν και λαθεμένα) και μάλλον θα συνεχίσουν να αποφασίζουν.....
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από kallithea12 Σαβ 21 Νοε 2009 - 15:29

ρε παιδιά έλεος πια. όλα τα topic καταλήγουν στη συγκεκριμένη κόντρα που δεν έχει και νόημα. τι δουλειά έχει να κάνει η συγχώνευση με το πόσο πέφτουλες είναι οι οπαδοί του Αιγάλεω ή οι οπαδοί του Ηλυσιακού. Διαφωνούμε σε συγκεκριμένο θέμα και καταλήγουμε να συζητάμε άσχετα θέματα...κουράζει...
kallithea12
kallithea12

Αριθμός μηνυμάτων : 242
Ηλικία : 42
Τόπος : Καλλιθέα
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 19/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από Sakis Σαβ 21 Νοε 2009 - 15:39

πιτσιρίκο να πείς τον κολλητό σου μάγκα γιατί είμαι σίγουρος οτι σου ρίχνω καμιά 10ετία στο κεφάλι. Την καραμέλα γιατι δεν ήρθαμε στο αιγάλεω αλλού. Γιατί δεν ήρθαμε ρε μάγκα, αφού κόντρα τότε δεν είχαμε (ούτε έχουμε να πω την αλήθεια), σας φοβηθήκαμε ? Απλά είδαμε ότι μερικοί από εσάς εκεί δεν μας τα λένε καλά και είναι διπρόσωποι και τελικά αποδείχτηκε οτι είχαμε δίκιο. Εμείς κάναμε τον αγώνα μας με τα μέσα που επιλέξαμε. Και εφόσον είχαμε εμείς το αγγούρι στον κ...., ότι κάναμε το κάναμε μόνοι μας, δεν παρακαλέσαμε κανέναν, και το κάναμε στα μέρη μας. Όλοι μας ορκιστήκαμε οτι Ηλυσιακό στο Μαυροθαλασίτης δεν θα βλέπαμε ποτέ και δεν πάτησε κανείς μας, ούτε για πλάκα, ούτε απο περιέργεια. Είχαμε 2 δυνατότητες και ακολουθήσαμε την μιά. Δεν είναι ανάγκη τώρα σε εσένα να εξηγήσω γιατί θα με καλέσει κανας εισαγγελέας. Μάθε να διαβάζεις αυτά που λέω κάθε φορά και να σου επαναλάβω.
ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΧΘΡΑ ΜΕ ΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ, ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ. ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΙΓΑΛΕΩΤΕΣ. ΕΦΟΣΟΝ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΚΛΕΨΑΝΕ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΟΙ ΑΔΕΛΦΟΙ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΟΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΙΑ ΚΑΙ ΝΟΘΕΙΑ, ΟΣΟΙ ΤΟΥΣ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ, ΟΣΟΙ ΤΟΥΣ ΣΙΓΟΝΤΑΡΟΥΝ, ΟΣΟΙ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΟΥΝ ....ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΊΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΔΕΝ ΜΕ ΝΙΑΖΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΟΥΦΤΑ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΣΙΠΑ, ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΞΕΚΟΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΟΤΙΓΙΝΑΜΕ ΟΛΟΙ ΑΝΤΙΑΙΓΑΛΕΩΤΕΣ

Ξέρω οτι δεν μπορείς να καταλάβεις γιατί έχεις συνηθίσει αλλιώς τα τελευταια χρόνια, φαίνεται η νοοτροπί σας σε κάθε σας λέξη, έχετε γίνει ίδιοι ο μητρόπουλος μου φαίνεται, ταυτίζεστε με αυτόν σε όλα με αυτά που λέτε, αλλιώς δεν θα τσαντιζόσασταν όταν βρίζουμε τα τσιράκι του. Και στην σημερινή ανυπαρξία σου, ανυπόληψη σου και ντροπή, είναι αστείο να μιλάς για αντιαιγαλεωτισμό, για "όλοι σας και μόνοι μας", για μπάχαλα, για....για ....για.... δεν καταλαβαίνεις οτι γελάει ο κόσμος μαζί σου? δεν έχουν μάτια όλοι να βλέπουν ? αντί να σκύψετε το κεφάλι και να πείτε "ναι μεν...αλλά", έχετε και υφάκι οτι θα μας μαμήσετε όλους, οτι εσείς είστε και κανένας άλλος, άρχοντες στα δυτικά και λοιπές παπαριές που έχουν ξεφτίσει εδω και δεκάδες χρόνια. Δες αυτά που σου λέω και θα καταλάβεις ποιος είναι χουλιγκάνος του ιντερνετ. Σοβαρέψου σε παρακαλώ.... εσύ χάνεις από αυτά που γράφεις όχι εγώ... ΕΧΩ ΠΑΨΕΙ ΝΑ ΒΡΙΖΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΣΕΒΟΜΕΝΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΠΜ...ΕΣΥ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΘΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΩΞΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ....ΠΕΣ ΜΑΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ...ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΡΕΖΙΛΙΚΙΑ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΩ. ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΨΕΥΤΟΜΑΓΚΙΕΣ, ΒΡΙΣΙΕΣ ΚΑΙ ΦΤΗΝΕΣ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΜΕΣ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ....ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ..... ΒΓΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ.....ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ

Sakis

Αριθμός μηνυμάτων : 629
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 02/11/2009

http://www.ilisiakos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από mike12 Σαβ 21 Νοε 2009 - 16:00

ειδαμε ρε τη αξιομπεπεια εχεις που σε ενα topic εγραψες θωμα ζουμε στον ταφο να σε δουμε.......................εισαι και μεγαλος κιολας...................σκεψου μικρος τη θα ελεγες.....θα πρεπει να ντρεπεσε γι αυτο που ειπες,,πιστευω οτι θελεις γιατρο.....υπαρχουν πολλοι τροποι να τον εκδικηθεις γι αυτο που σου εκανε.....αλλα οχι να λες τετοια πραγματα......και κατι αλλο μην κρυβεσε πισω απο το δαχτυλο σου.....ολα εσυ τα ξεκηνας....η γνωμη μου ειναι να μην ξανα ασχοληθουμε μαζι σου...και εσυ το ιδιο με εμας....και στην επομενη συναντηση ελα να τα πουμε απο κοντα...και οχι πισω απο p.c................φιλικα παντα.........
mike12
mike12

Αριθμός μηνυμάτων : 822
Ηλικία : 37
Τόπος : αιγαλεω
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 17/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από Sakis Σαβ 21 Νοε 2009 - 16:05

ειδαμε ρε τη αξιομπεπεια εχεις που σε ενα topic εγραψες θωμα ζουμε στον ταφο να σε δουμε.......................εισαι και μεγαλος κιολας...................σκεψου μικρος τη θα ελεγες.....θα πρεπει να ντρεπεσε γι αυτο που ειπες,,πιστευω οτι θελεις γιατρο.....
ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ ΠΟΥ ΕΘΙΞΑ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ.....EXEIΣ ΔΙΚΙΟ, ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΠΕΙΛΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΠΙΣΩ, ΟΧΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΛΕΨΑΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΠΑΠΠΟΥΔΩΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΡΟΠΑΠΠΟΥΔΩΝ ΜΑΣ....ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΜΕΓΑΛΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ, ΑΞΙΟΣ.....ΚΑΙ.....ΝΤΡΟΠΗ ΜΟΥ !!!
η γνωμη μου ειναι να μην ξανα ασχοληθουμε μαζι σου...και εσυ το ιδιο με εμας....και στην επομενη συναντηση ελα να τα πουμε απο κοντα...και οχι πισω απο p.c................
ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΙΛΗ ? Η ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΛΑΘΟΣ ?

Sakis

Αριθμός μηνυμάτων : 629
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 02/11/2009

http://www.ilisiakos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από mike12 Σαβ 21 Νοε 2009 - 16:15

εισαι τελειος γραφικος...δεν εθιξες τον προεδρο μου...γραμμενο τον εχω και τον βριζω οσο μπορω....γενικα μιλαω....εσυ μαλλον εχεις προβλημα......

εισαι πολλυ μπαγλαμας....εχεις ποσταρει αυτο που εγραψα...και εβγαλες τις λεξεις που γραφω.........φιλικα παντα.....και με ρωτας αν ειναι απειλη;σαν κανα 15 χρονο κανεις...
mike12
mike12

Αριθμός μηνυμάτων : 822
Ηλικία : 37
Τόπος : αιγαλεω
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 17/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από Sakis Σαβ 21 Νοε 2009 - 16:20

ΈΒΓΑΛΑ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ? ΣΙΓΑ ΤΑ ΟΑ.....ΤΟ "ΦΙΛΙΚΑ¨ΦΙΛΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΙΡΩΝΙΚΟ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΙ ΕΜΜΕΣΑ......

ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ 1500 15ΧΡΟΝΟΥΣ ΜΠΑΓΛΑΜΑΔΕΣ..... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

Sakis

Αριθμός μηνυμάτων : 629
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 02/11/2009

http://www.ilisiakos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από Boas12 Σαβ 21 Νοε 2009 - 16:22

Ρε Σάκη πραγματικά δε μπορώ να σε καταλάβω ωρες ωρες...Τι σημασία έχει αν του ρίχνεις 10 χρόνια του άλλου ή σου ρίχνει αυτός? Όλοι άποψη έχουν την οποία εκφράζουν. Λες βαρέθηκες τα ίδια και τα ίδια απο μας και τις ανακρίβειες που λέμε...Οι ανακρίβειες ποιες είναι? Οτι δεν πουληθήκαμε για μια τυρόπιτα κι ένα νοικι όπως μας λέτε εδώ κι έναν χρόνο? Το ότι σου έχουν κολλήσει διάφορα στο μυαλό και τα λες όλη την ωρα,αυτό είναι το χειρότερο και προκαλείς τους υπόλοιπους...Κι αν στα έχουν πει όπως λες 2-3 δικοί μας από το τηλεφωνο,σε διαβεβαιώνω ότι αυτοί ακριβώς είναι οι πραγματικοί τσατσοι του,που εύκολα κάνουν κωλοτούμπα μολις τους δωσει χαρτζηλικάκι και λεζάντα...Ασε γιατί δεν τα ξέρεις καθόλου καλά και μη διαμορφώνεις λάθος γνώμη.
Προσπαθώ να σε νιώσω γιατί είναι τρομακτικό να ξυπνάς μια μέρα και να σου πουν η ομαδα σου δεν υπάρχει και πρέπει να ξεκινησεις παλι από το μηδεν, αλλά προσπάθησε κι εσυ να καταλάβεις ότι είμαστε οπαδοί. Δεν είμαστε περυφανοι γι αυτό που εγινε αλλά το μόνο Αιγαλεω που υπάρχει είναι αυτό. Ομάδα δε μπορείς να αλλάξεις,είμαστε οπαδοί...Και οι οπαδοί ακολουθούν τη φανέλα και το σήμα...Ε αυτή την φανέλα και το σήμα το έχει αυτή η ομάδα ''Τερατούργημα'' όπως την λες...Δεν αλλάζει κάτι,δε μπορουμε κι εμεις να ξυπνησουμε μια μερα και να πουμε ''Μια φορά κι εναν καιρό ημουν Αιγάλεω,τωρα δεν είμαι''...
Για τον Κοκκαλιάρη πες ότι θες μαζί σου,αλλά μην αποκαλείς τους οπαδούς χειροκροτητές προεδρου,μισθοφόρους,κλπ. γιατί δε μας ξερεις προσωπικα κανεναν μας και δεν γνωρίζεις πόσο μπορεί καποιοι να έχουν ματώσει οικονομικά για το Αιγάλεω,για τους Μητροπουλαίους,για τους ασφαλίτες που τους κυνηγούν παντού, για τους Ρωσους μπραβους του Θωμα που παίζαμε ξυλο μεσα στην 12 για το πόσα έχουμε περάσει κι εμείς εδώ από αυτόν...
Ο Φωτης σαν παλαίοτερος και σαν παλιός πρόεδρος της Θυρας 12 μπορεί να σου πεί περισσότερα.
Boas12
Boas12

Αριθμός μηνυμάτων : 195
Ηλικία : 44
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 12/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από ratm12 Σαβ 21 Νοε 2009 - 19:39

Αφήστε τον χούλιγκαν αδέλφια,εδώ μιλάμε για Αιγάλεω-ιωνικό.Το σίτυ θα το βλέπετε απο φώτο,αυτό επέλεξαν,αυτό έκαναν πάντα.Φόρτσα Αιγαλεάρα...Πάμε για μια καλή κερκίδα σε άλλο ένα γήπεδο.

ratm12

Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 18/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από Sakis Σαβ 21 Νοε 2009 - 19:44

o boas12 είναι σωστός εδώ....Φυσικά και δεν έχει σημασία αν του ρίχνω δέκα χρόνια. Αλλά έχει σημασία να μην με αποκαλεί ειρωνικά "πιτσιρικα".... αυτά τα περί τυρόπιτας δεν τα έχω πει εγώ εδώ. Όμως τα έχουν πει δικοί μας το ομολογώ. Εφόσον κατανοείς την πίκρα μας, κατανοείς πιστεύω και τα περι τυρόπιτας κλπ. Δεν θα κολήσουμε νομίζω εκεί. Θεώρησέ το και λάθος αν κάποιος το λέει. Και μην νομίζεις οτι δεν ξέρω τι τραβάτε, απλά έχω και την άποψη οτι είχατε μια καλή ευκαιρία να τον ξεφορτωθείτε, αλλά όπως έχουμε πει και πιο παλιά δεν είναι δυνατόν τώρα που έχετε σκορπίσει.
Σε τέτοιο επίπεδο φίλε μου μετά χαράς να συζητήσουμε νηφάλια πως φτάσαμε εδώ. Αλλά το να πετάγονται οι άλλοι και να μου απαγορεύουν να γράφω, να με βρίζουν συνεχώς και να μου λένε οτι δεν κάναμε τίποτα και ότι την μόνη αντίσταση την κάνατε εσείς καταλαβαίνεις ότι είναι για γέλια.
Επίσης αναγνωρίζω οτι πονάτε την ομάδα, την φανέλα και το σήμα σας. Και όταν μιλάω για χειροκροτητές και τσιράκια δεν αναφέρομαι απαραίτητα σε εσένα. Θυμάσαι πιστεύω ότι όταν η ομάδα στα χαρτιά λεγόταν ακόμα Ηλυσιακός κι εσείς πολύ σωστά δεν πατάγατε στο γήπεδο, υπήρχαν κάποιοι απίθανοι που πηγαίναν και χειροκροτούσαν και αποκαλούνταν από τα ΜΜΕ και από εδώ ως "αγνώστου ταυτότητος οπαδοί". Αυτοί νομίζω ότι και σήμερα πάνε στο γήπεδο μαζί με εσάς. Το να κάτσω να ξεχωρίζω έναν έναν σας είναι βλακεία. Κι έχω επαναλάβει χίλιες φορές ότι δεν έχω τίποτα με το αιγάλεω και τους φιλάθλους του. Εφόσον εσύ και κάποιοι άλλοι όπως λες έχετε τραβήξει πολλά και δεν ανήκεις στους "αγνώστου ταυτότητας" δεν θα πρέπει να σας πειράζει τι λέω εγώ, αφού δεν μιλάω για εσάς.
Τον ακατανόμαστο όμως θα τον βρίζω και θα εύχομαι να πάθει ότι έκανε στην ομάδα μου. Να εξαφανιστεί με οποιοδήποτε τρόπο. Άμα θίγεστε και με αυτό τι να πω?

Υ.Γ. - βλέπεις όταν μιλάμε ήρεμα τι ωραία που είναι και πως μπαίνουν τα πράγματα στη σειρά.

Y.Γ.2 - Ωρίστε πετάχτηκε ο άλλος πάλι να πει την λαλακία του, λες και δεν ήρθαμε την χρονιά που πέσατε στην γ'... και τι έγινε ? τίποτα. Δεν ασχοληθήκαμε με εσάς, ούτε εσείς με εμάς.... μπορεί και να μην είχε έρθει καν στο ματς αυτός τότε. Τι να του πω ? Ότι στον β' γύρω δεν είχατε έρθει Ζωγράφου? δεν με νιάζει αυτό, μακάρι να ερχόσασταν....ούτε τότε θα ασχολούνταν κανένας, γιατί απλά δεν είχαμε καμια κόντρα. Τέλος πάντων.... Ο Βοας προς τιμήν του καταλαβαίνει που βρίσκεται, κάποιοι άλλοι ....τρείς λαλούν και δυο χορεύουν...

Υ.Γ.3 - Ελπίζω τουλάχιστον να καταλαβαίνεται ότι δεν μπορεί ένας Ηλυσιακός να βλέπει αυτήν την ομάδα πια ουδέτερα. Δεν χρειάζεται να πω οτι θέλουμε να πέσει κλπ. Είναι χαζό να απολογούμαι γιαυτό και ακόμη πιο χαζό να μην το περιμένετε απο εμάς. Το ίδιο θα σκεφτόταν ο καθένας

Sakis

Αριθμός μηνυμάτων : 629
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 02/11/2009

http://www.ilisiakos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από kallithea12 Κυρ 22 Νοε 2009 - 0:55

Sakis έγραψε:Ότι στον β' γύρω δεν είχατε έρθει Ζωγράφου? δεν με νιάζει αυτό, μακάρι να ερχόσασταν....ούτε τότε θα ασχολούνταν κανένας, γιατί απλά δεν είχαμε καμια κόντρα.

Κι όμως είχαμε έρθει αλλά δε μου φαίνεται παράξενο που περάσαμε απαρατήρητοι. Τα καλά της αποχής που έλεγα παραπάνω. 6 Απριλίου 2008 Ηλυσιακός-Αιγάλεω 1-0 με γκολ στο 90φεύγα. Πολύ κρίσιμο παιχνίδι για μας για τη σωτηρία και ήρθαμε στου Ζωγράφου 15 άτομα. Τόσο πάτο είχαμε πιάσει. Ουτε ένα σύνθημα δεν είχαμε κουράγιο να φωνάξουμε. Πλάκα πλάκα αν είχε έρθει Χ εκείνο το παιχνίδι ούτε μεις θα είχαμε πέσει, ούτε ο Μητρόπουλος θα αγόραζε τον Ηλυσιακό, ούτε θα γινόταν η συγχώνευση ούτε θα βρισκόμασταν σε αυτή τη κατάσταση...

Για μένα κατανοητά αυτά που γράφει ο Sakis, απλά επειδή είναι λογικό να ερχόμαστε σε κόντρα όταν εμείς αγωνιστικά θέλουμε το καλό του Αιγάλεω ενώ εσείς το αντίθετο ας μη προκαλούμε...
kallithea12
kallithea12

Αριθμός μηνυμάτων : 242
Ηλικία : 42
Τόπος : Καλλιθέα
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 19/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από THE KING OF CITY Κυρ 22 Νοε 2009 - 4:23

παντως αδερφια ηλυσιακοι δεν ξερω εαν θα θυμαστε ετσι? που οταν βαλατε το χερι σας να μας ριξετε και πηγαμε στην γ' εθνικη για μια χρονια εσεις ολο χαρα εισασταν και τυμπανοκρουσιες.

πρωσοπικα χαρηκα που σας κατεστρεψε ο μητροπουλος διοτι δεν ειχατε τιποτα να προσφερεται στο ελληνικο ποδοσφαιρο του 2004 και εμπρος μια περιοχη της αθηνας ειστε που καλα καλα την ομαδα σας δεν την στηριζατε και μαλιστα ειχατε και μεγαλη γλωσσα που ευτηχως ο μητροπουλος σας την εκοψε.

επισης εαν υπηρχατε(οπαδικα) εν ετη 2009 θα ειχατε φρεναρει την ολη κατασταση με τον μητροπουλο
αλλα οπως ολοι ξερουμε για να υπαρξει ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ πρεπει να εχει υπαρξει ΔΡΑΣΗ

εσεις δραση ουτε κατα διανοια ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ?

υ.ς συγνωμη φιλε μου ηλυσιακε εαν σε πληγωσα αλλα δεν μου αρεσει να λες πολλα εσυ!!!! στο αιγαλεω που εχει δειξει πολλα τα τελευταια χρονια σε αντιθεση με ΕΣΕΝΑ..

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..
THE KING OF CITY
THE KING OF CITY

Αριθμός μηνυμάτων : 177
Τόπος : volos
Ομάδα : Ολυμπ. Βόλου
Ομάδα : olympiakos volou

the king of city
Registration date : 26/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από Michael Κυρ 22 Νοε 2009 - 10:17

Λάθος το νήμα, Ιωνικός - Αιγάλεω παίζουν και λέμε άλλο αντ' άλλο.
Θα σου πάντως 2 λογάκια.
Από πότε πρέπει να υπάρχει Καιάδας για ποδοσφαιρικές ομάδες ;;;
Φίλε μου αδικείς πολλούς με αυτά που λες.
Και Ηλυσιακούς και Αιγαλεώτες και πολλούς άλλους.
Εάν είναι να μιλήσεις για κάτι πρέπει πρώτα να έρθεις στην θέση αυτού που μιλάς.
Να ταυτιστείς.
Εάν δεν μπορείς να το κάνεις καλύτερα άσε τα σχόλια.
Μείνε εσύ χωρίς ομάδα, μπες στην ψυχολογία του αδικημένου, αυτού που έκανε ότι μπορούσε και τον έφαγαν και μετά πες ότι θέλεις.
Και δράσεις αλλά και αντιδράσεις υπήρχαν και υπάρχουν.
Μίλα και με Ηλυσιακούς και με Αιγαλεώτες και θα καταλάβεις.
Πέρασες και εσύ από προβλήματα διοικητικά, από συγχωνεύσεις και μαγειρέματα και πρέπει να δείχνεις κατανόηση.
Τι θέλεις να σου πούνε ;;;
Ότι δεν αντέδρασες και ότι άξιζες τόσα χρόνια να έχεις 2 ομάδες επειδή σε διέλυσαν κάποια λαμόγια ;;;
Πρέπει να καταλάβετε ότι με τις ομάδες δεν παίζουνε.
Τι 10, τι 50, τι 40.000, υπάρχουν κάποιοι που τρέχουν και αγαπάνε την ομάδα τους και αξίζουν τον σεβασμό.
Η προσφορά και η παρουσία μιας ομάδας δεν φαίνεται από τον κόσμο μόνο.
Και η Κίνα έχει δισεκατομμύρια αλλά δεν θα σηκώσει ποτέ Παγκόσμιο κύπελλο...
Ούτε καν αξιοπρεπείς παρουσίες θα έχει...
Δεν την κάνει ποδοσφαιρική δύναμη το γεγονός ότι μπορεί να γεμίσει οποιοδήποτε γήπεδο...
Ας μην απαξιώνουμε τα πάντα παιδιά.
Προσοχή.
Michael
Michael
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 10995
Ηλικία : 52
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : Εθνικάρα
Registration date : 05/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από rebels agia marina Κυρ 22 Νοε 2009 - 10:25

ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΠΕΣΑΤΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΦΙΛΕ ΒΟΛΙΩΤΗ?
rebels agia marina
rebels agia marina

Αριθμός μηνυμάτων : 2800
Ηλικία : 40
Ομάδα : Ηλιούπολη
Registration date : 02/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από giorgos37 Κυρ 22 Νοε 2009 - 10:38

Καταλαβαίνω τους Ηλυσιακούς που είναι τρελαμένοι και καμιά φορά εκφράζονται λίγο πιο έντονα κατά πάντων. Δεν είναι μικρό πράγμα να βλέπεις την ομάδα σου εξαφανισμένη με μαφιόζικες πρακτικές.
Καταλαβαίνω και τους Αιγαλεώτες. Δεν νομίζω να είναι κανένας τους υπερήφανος για τον τρόπο που είναι στην Β' Εθνική, όμως έγινε.
Το λάθος των Ηλυσιακών κατά τη γνώμη μου, ήταν ότι οι αντιδράσεις τους ξεκίνησαν μετά την πώληση της ομάδας από τον Χριστοβασίλη, όχι πριν.
Το καλοκαίρι προσπάθησε και ο κανελλάκης να δώσει τον Ιωνικό σε κάποιον Χαλκιά, που ήθελε να κάνει τον Ιωνικό... Λαμία, ακολουθώντας τα βήματα του Μητρόπουλου. Στο πρώτο ρεπορτάζ εφημερίδας σχετικά με αυτό το ενδεχόμενο δόθηκαν από τον κόσμο τα πρώτα μηνύματα. Στο δεύτερο ρεπορτάζ βγήκαν ανακοινώσεις. Στο τρίτο, έγιναν κάποια άλλα που δεν μπορώ να τα γράψω.
Η πώληση ματαιώθηκε. Πιθανότατα αν γινόταν, να τραβούσαμε τα ίδια. Ομως καταφέραμε και την μπλοκάραμε. Τα μάτια και τ' αυτιά μας είναι ορθάνοιχτα για τον επόμενο Χαλκιά. Αν δεν δοθεί η μάχη από πριν, μετά μπαίνεις σε μεγάλο λούκι.

Το άλλοτε ντέρμπι Ιωνικού - Αιγάλεω σήμερα είναι σκιά αυτού που ήταν. Ελπίζω σύντομα οι ομάδες να απαλλαχθούν από τις ανίκανες διοικήσεις τους και τότε θα βρουν το δρόμο τους.

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από Bullet Κυρ 22 Νοε 2009 - 12:05

THE KING OF CITY έγραψε:παντως αδερφια ηλυσιακοι δεν ξερω εαν θα θυμαστε ετσι? που οταν βαλατε το χερι σας να μας ριξετε και πηγαμε στην γ' εθνικη για μια χρονια εσεις ολο χαρα εισασταν και τυμπανοκρουσιες.

πρωσοπικα χαρηκα που σας κατεστρεψε ο μητροπουλος διοτι δεν ειχατε τιποτα να προσφερεται στο ελληνικο ποδοσφαιρο του 2004 και εμπρος μια περιοχη της αθηνας ειστε που καλα καλα την ομαδα σας δεν την στηριζατε και μαλιστα ειχατε και μεγαλη γλωσσα που ευτηχως ο μητροπουλος σας την εκοψε.

επισης εαν υπηρχατε(οπαδικα) εν ετη 2009 θα ειχατε φρεναρει την ολη κατασταση με τον μητροπουλο
αλλα οπως ολοι ξερουμε για να υπαρξει ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ πρεπει να εχει υπαρξει ΔΡΑΣΗ

εσεις δραση ουτε κατα διανοια ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ?

υ.ς συγνωμη φιλε μου ηλυσιακε εαν σε πληγωσα αλλα δεν μου αρεσει να λες πολλα εσυ!!!! στο αιγαλεω που εχει δειξει πολλα τα τελευταια χρονια σε αντιθεση με ΕΣΕΝΑ..

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..

αν λοιπόν χαίρεσαι για ότι έγινε τότε μην μας ξαναπείς αδέρφια γιατί δυστυχώς η λέξη θα πρέπει να σου κάνει μήνυση λόγο προσβολής. βλέπω έχεις ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗ μνήμη και καλά κάνεις γιατί έτσι σε συμφέρει.
την χρονιά που λες ΜΗΠΩΣ ξέχασες το παιχνίδι του πρώτου γύρου στο Βόλο στο οποίο ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ αρχίσατε τα μπινελίκια και το πέσιμο μετά το παιχνίδι? μήπως ΕΣΕΙΣ τα ξεκινήσατε ολα? τι ήθελες λοιπόν να κάνουμε να σας πούμε και ευχαριστώ? μήπως είχατε αρχίσει και στο site μας 2 ΜΗΝΕΣ πριν το παιχνίδι του 2ο γύρου να μας προκαλείται? αυτά είναι ιστορίες έτσι? για ψαξου λίγο για εκείνη την περίοδο γιατί 2-3 μάγκες του ιντερνετ τους τσακώσαμε και όταν τους είπαμε οτι ερχόμαστε σπίτι τους από την Εθνική οδο για να μας γαμήσουν όπως μας ειχα υποσχεθεί τότε άρχισαν τα παρακάλια και τα κλάματα.

εσύ ρε μεγάλε που υπάρχεις και οπαδικα και όπου πας γ@@@@ς και δέρνεις και μετράς απίστευτα σε όλο το πλανήτη τι έκανες για να μην σε λένε ΚΑΣΑΝΔΡΑ???? κατάφερες τίποτα??????? κανε λοιπόν εικόνισμα στον Μπεο που κατάφερε να σου αλλάξει το όνομα και άσε τα πολλά...
ασε λοιπόν το παραμυθάκι που σου έχουν πει οι άλλοι να λες και άντε πιες κανένα τσίπουρο στην παραλία.

κανένας από εμάς ΠΟΤΕ δεν είπε οτι έχουμε τις χιλιάδες του κόσμου. ΚΑΠΟΤΕ τον είχαμε.
δυστυχώς όταν έχεις το μεγαλύτερο club του βαζελου 4 στενά κάτω απο το γήπεδο σου δεν μπορείς να κάνεις και πολλά και οι λόγοι είναι προφανής τους οποίους, όποιος έχει μυαλό τους καταλαβαίνει όταν μια ομάδα δεν έχει παίξει στην Α εθνική...
Ξέρω ότι και η Νίκαια και το Αιγάλεω και το Περιστέρι έχουν πολλούς Ολυμπιακους και Βαεζους η διαφορά μας είναι οτι εσείς είχατε επι σειρα ετων παρουσία στην Α εθνικη και υπάρχει η μαγιά στον κόσμο. όμως στα δύσκολα και σε εσάς έχουν δημιουργηθεί προβλήματα και πολλοί λακισαν. ειναι λογικο. τώρα για ομάδες τις επαρχιας δεν υπάρχει σύγκριση μιας και είναι η ομάδα της πολης τους και είναι ΛΟΓΙΚΟ και απόλυτα ΣΩΣΤΟ να είναι όλοι στο γήπεδο...

Bullet

Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 16/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από ilisios Κυρ 22 Νοε 2009 - 13:26

Ενας απο ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟ ΘΑ ΣΩΝΩΤΑΝ

ΤΩΡΑ ΑΝ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΕΦΕΡΑ Χ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ 3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΑ 2-0 ΣΕ ΜΑΤΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...........

ΔΗΛΑΔΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΛΥΠΗΘΩ ΠΟΥ ΣΩΘΗΚΑ...........

ΑΣΤΟ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ......
ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΗ.......

ilisios

Αριθμός μηνυμάτων : 838
Ηλικία : 56
Τόπος : ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ομάδα : Ηλυσιακός
Ομάδα : ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Registration date : 15/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από Sakis Κυρ 22 Νοε 2009 - 13:46

ωραίος ο king of the city .... απεριόριστο κομπλεξ εξαιτίας μιας αγωνιστικής διαμάχης μια συγκεκριμένη χρονιά.
- Λυπάμαι φίλε μου που επειδή θέλαμε να σώσουμε την ομάδα μας, ρίξαμε εσάς.
- Λυπάμαι που εσείς δεν μπορέσατε να μας ρίξετε την προηγούμενη χρονιά για να μην έχετε τέτοια.
- Λυπάμαι που τότε και σε αδιάφορο για εσάς παιχνίδι και χωρίς να υπάρχει καμιά κόντρα μεταξύ μας φέρθηκατε τόσο αλήτικα και φώναζε όλο το γήπεδο "εκεί εκεί στην γ' εθνική". Απλά λοιπόν πραγματοποιήσαμε την ευχή σας την επόμενη χρονιά, γιατί εμείς οι ανύπαρκτοι δεν ξεχνάμε.
- Λυπάμαι που ενώ η διοίκηση ήθελε να δώσει το χ τότε να σωθείτε, εμείς οι ανύπαρκτοι τους είπαμε ότι αν δεν κερδίσετε θα σας γ*****. Λυπάμαι στην τελική που δεν κατσαμε να χάσουμε.
- Λυπάμαι που εμείς οι ανύπαρκτοι, που δεν στηρίζαμε την ομάδα μας, εμεις που δεν έχουμε να προσφέρουμε τίποτα στο ελληνικό ποδόσφαιρο (χαχα) καταφέραμε να σώσουμε την ομάδα μας και ενώ εσείς που είστε τόσο μεγάλοι δεν το καταφέρατε.
- Λυπάμαι που τότε δεν πηγαίνατε για α' εθνική όπως τώρα και στο γήπεδο πηγαίνατε 500 άτομα. Φαίνεται οτι το μεγαλείο σας φαίνεται επιλεκτικά. Εγώ χαίρομαι όταν ο κόσμος μου συσπειρώνεται στα δύσκολα και δεν έχω να αποδείξω τίποτα σε εσένα.

Την υπόθεση συγχώνευσης δεν την ξέρεις καθόλου, γιαυτό σε παρακαλώ μην μιλάς χωρίς να ξέρεις γιατι βαριέμαι να γραφω 3 σελίδες από τι έχει γίνει και τι πέχτηκε και με ποιους τα βάλαμε και τι κάναμε πίσω από τις εφημερίδες και τις ανακοινώσεις. Επιπλέον εσύ δεν πρέπει να μιλάς γιατί έγινες ρεντίκολο με το να έχεις μια ομάδα Ολυμπιακό Βόλου στην δ' και μια κασσάνδρα στον Βόλο. Εγώ την ομάδα μου να την λένε αλλιώς και να παίζει στο γήπεδό μου και να τρέχω να φωνάζω δεν θα το έκανα ποτέ.

ΤΕΛΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ ΟΠΑΔΙΚΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΑΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΚΑΙ Η ΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΧΕ 7000 ΚΟΣΜΟ, ΕΜΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΑ ΟΣΟ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΑΘΗΝΑΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΟBULLET, ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΕΒΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ Α'.
ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΡΙΘΜΙΣΩ ΤΑ ΜΑΤΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 3-4 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ 3000 ΚΟΣΜΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΗΓΑΜΕ 1000 ΚΑΙ 1500 ΑΤΟΜΑ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ. ΟΥΤΕ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΓΚΡΙΣΕΙΣ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΙΣ ΑΘΗΝΑΣ "ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΆ" ΟΠΑΔΙΚΑ ΤΗ ΣΗΜΕΡΟΝ ΗΜΕΡΑ. ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΕΧΕΙ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΝΟΝΤΑΣ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΑΦΑΝΕΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΧΘΕΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΗΚΜΑΣΜΕΝΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΙΧΕ 1500 ΑΤΟΜΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΤΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΠΟΝΕΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΑΡΑΦΡΟΣΥΝΗΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ.

ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΗΝ ΕΜΠΑΘΗ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΟΤΙ ΧΑΡΗΚΕΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΘΑΜΕ.... ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΙΠΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΕΣΚΥΒΕΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΑΠΟ ΝΤΡΟΠΗ. ΟΥΤΕ ΟΙ ΑΙΓΑΛΕΩΤΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΑΥΤΟ ΚΙ ΕΣΥ ΤΟ ΞΕΣΤΟΜΙΣΕΣ....ΓΙΑΤΊ ??? ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΟΝΤΡΑ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ....ΕΛΕΟΣ

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.... ΝΑΙ ΡΕ ΜΑΓΚΑ ΜΕ ΠΛΗΓΩΣΕΣ.....ΓΙΑΤΙ Η ΜΙΚΡΟΨΥΧΙΑ ΣΟΥ ....ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΟΥ ΕΧΘΡΟ.

ΕΓΩ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΘΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΧΡΟΝΙΑ, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΔΥΝΑΤΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΒΗΣΕΙ ΠΟΤΕ, ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΣΤΑ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ

Sakis

Αριθμός μηνυμάτων : 629
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 02/11/2009

http://www.ilisiakos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από Sakis Κυρ 22 Νοε 2009 - 22:03

Φίλε Γιώργο37 από Ιωνικό να σου πω μόνο οτι ο Χριστοβασίλης έλεγε συνεχώς ότι θα αφήσει την ομάδα σε καλά χέρια, όπως και ο Πηλαδάκης. Όταν η αγορα είχε ήδη γίνει όλοι έλεγαν οτι πουλήθηκε σε καλά χέρια αλλά δεν ξέραμε σε ποιά. Μάλιστα μας λέγαν ότι δεν έχουν μιλήσει με επιχειρηματία, αλλά με πληρεξούσιους δικηγόρους εύπορου επιχειρηματία. Άμα ρωτήσεις τον Χτιστοβασίλη ακόμα και σήμερα επιμένει σε αυτά. Δυστυχώς κοιμηθήκαμε και βρεθήκαμε προ τετελεσμένων. Φοβήθηκαν ακριβώς αυτό που λες.
Και δεύτερον δεν υπάρχει καμιά σύγκριση στον Χαλκιά, τον οποίον πρώτη φορά στη ζωή μου ακούω και στους Μητροπουλαίους που ειναι παγκοσμίως γνωστοί τι λαμόγια είναι

Sakis

Αριθμός μηνυμάτων : 629
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 02/11/2009

http://www.ilisiakos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από Red Pirate Δευ 23 Νοε 2009 - 16:34

..............................................


Έχει επεξεργασθεί από τον/την PasGiannina στις Δευ 23 Νοε 2009 - 16:37, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : off topic post.)

Red Pirate

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ομάδα : Ολυμπ. Βόλου
Registration date : 06/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από Sakis Δευ 23 Νοε 2009 - 22:59

Είμαι εναντίον του να σβήνονται ποστ, αλλ΄αυτό δεν είναι θέμα δικό μου καθότι δεν είναι δικό μου το φόρουμ. Θα ήθελα να δω το ποστ του φίλου Βολιώτη ότι και να λέει, οπότε άμα θέλει ας το στείλει με ένα πμ

Sakis

Αριθμός μηνυμάτων : 629
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 02/11/2009

http://www.ilisiakos.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από Bullet Τρι 24 Νοε 2009 - 9:10

έχει δοθεί σε εμένα η απάντηση πριν μπεις.
αν δεν σου αρέσει άντε γεια....
αυτή είναι η απάντηση...

Bullet

Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 16/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ - Σελίδα 2 Empty Απ: [10] IΩΝΙΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευση από zografou Τρι 24 Νοε 2009 - 17:10

ρε παιδια σταματηστε το πια αυτο!!!χαλαμε τα φορουμ των ομαδων οταν ξεκιναμε τα βρισιδια οι αιγαλεωτες με τους ηλυσιακους,τελος πια!!!!καμμια κουβεντα να μην υπαρχει μεταξυ των 2 γιατι δεν υπαρχει και κατι να πουμε αλλωστε,ουτε θα τους πεισουμε ουτε θα μας πεισουνε,απλο ειναι,αμαν πια!!!ξεσπανε ολοι πανω σε ενα πληκτρολογιο,εχουμε να πουμε κατι μεταξυ μας;το ποστ μου παει στους ηλυσιακους, ΜΗΝ ΤΟ ΤΡΑΒΑΜΕ ΑΛΛO,ειναι το thread ιωνικος-αιγαλεω και εχει 4 σελιδες,στις 3 βριζει ο ενας τον αλλον!!!!!!!
zografou
zografou

Αριθμός μηνυμάτων : 312
Ομάδα : Ηλυσιακός
Ομάδα : ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Registration date : 07/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης