Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

[7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

+11
KALAMATA OLE
Serraios-5-
pistol
Voliotis -1-
monoDOXA!!!
sellos
Michael
Pierikos1961
MAciVOL
thyellara-5
mauri_thiella
15 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

[7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Empty Απ: [7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

Δημοσίευση από KALAMATA OLE Τετ 4 Νοε 2009 - 1:15

Το εμπεδωσαμε Serraios-5- αλλη φορα οι αμυντικοι μας θα σας μαρκαρουν με τα χερια πισω απο την πλατη τους γιατι ενδεχετε απο στιγμη σε στιγμη να χρεωθουν κανενα πεναλτι.
Στο β γυρο δεν εχετε να φοβηθειτε τιποτα δεν διμιουργουμε κανενα κλιμα,ελπιζω να μην μας στειλετε να αγωνιστουμε στο μεταξυ μας ματς σε καμμια τρπολη παλι.
Και την πλακιτσα εσεις την ξεκινησατε προπερσι οταν μας κερδισατε στις σερρες στο τελος του ματς παιζαν στα μεγαφωνα το μαντηλι καλαματιανο,βεβαια στον β γυρο στην τριπολη σας κερασαμε μπουγατσα στο 92, η πλακιτσα ομως ειναι θεμιτη δεν υπαρχει προβλημα.
KALAMATA OLE
KALAMATA OLE

Αριθμός μηνυμάτων : 251
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : KALAMATA
Registration date : 12/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Empty Απ: [7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

Δημοσίευση από Serraios-5- Τετ 4 Νοε 2009 - 1:22

Α ναι εκτός από το Σεντεμέντε και τα πέναλτυ ήταν και το μαντήλι καλαματιανό από τα ηχεία.
Απλά πληροφοριακά αυτός που διαχειριζόταν τα ηχεία νόμιζε ότι βάζοντάς το θα σας άρεσε επειδή αναφέρεται στον τόπο σας, όχι ότι θα σας έκανε καζούρα ντεμέκ ότι κουνάτε μαντήλι μετά την ήττα. Θα το έβαζε ακόμα κι αν χάναμε στο ματς. Εδώ το ματς αρχίζει και μιλάνε ακόμα από τα μεγάφωνα ή λέμε σύνθημα και δεν ακούγεται καλά επειδή παίζουν τα μεγάφωνα, κι εσείς παρεξηγήσατε το μαντήλι καλαματιανό. Κατά τα άλλα δεν ψάχνετε το παραμικρό για να δημιουργηθεί κλίμα.
Όσο για τη νίκη με το γκολ στο 94 ευτυχώς που νικήσατε, γιατί και εμείς είχαμε ανεβεί ήδη και εσείς σωθήκατε και δεν έμεινε κανένα Χαϊδάρι στη Β'.
Serraios-5-
Serraios-5-
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 3131
Ομάδα : Πανσερραίκός
Registration date : 26/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Empty Απ: [7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

Δημοσίευση από KALAMATA OLE Τετ 4 Νοε 2009 - 1:31

Οταν τρως τρια μπαλακια και στο τελος του ματς σου βαζουν το μαντηλι καλαματιανο σιγουρα δεν το κανουν για να σε τιμησουν αλλα μαλλον για να σε κοροιδεψουν εμεις ετσι το εκλαβαμε αλλα δεν τρεχει μια,και η πλακιτσα εχει το γουστο της,στο κατω κατω μαντηλι εσεις μπουγατσα στο 92 εμεις.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KALAMATA OLE στις Τετ 4 Νοε 2009 - 1:37, 1 φορά
KALAMATA OLE
KALAMATA OLE

Αριθμός μηνυμάτων : 251
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : KALAMATA
Registration date : 12/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Empty Απ: [7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

Δημοσίευση από Serraios-5- Τετ 4 Νοε 2009 - 1:33

Κι εγώ αν είχα χάσει στραβά θα το έπαιρνα κατά πάσα πιθανότητα. Αλλά επειδή ξέρουμε τι παίζει τόσα χρόνια τώρα με τα μεγάφωνα και πόσο τρομπάρουνε σου υπογράφω εγώ ότι δεν το έβαλε για να σας πικάρει, αλλά έτσι του ήρθε. Καλαμάτα-καλαματιανό μαντήλι, είτε κερδίσουμε είτε όχι.
Serraios-5-
Serraios-5-
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 3131
Ομάδα : Πανσερραίκός
Registration date : 26/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Empty Απ: [7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

Δημοσίευση από thyellara-5 Τετ 4 Νοε 2009 - 1:38

φυσικά και το πήραμε στραβά όπως το πανηγυρισμό του Σεντεμέντε που πολλοί που τον συμπαθούν το δικαιολόγισαν ότι ήθελε να πικάρει το γρηγοροπουλο όπου οι δυό τους δεν τα πήγαιναν καλά ,
thyellara-5
thyellara-5
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1298
Τόπος : K A L A M A T A
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Registration date : 07/11/2008

http://www.grupponero.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Empty Απ: [7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

Δημοσίευση από thyellara-5 Τετ 4 Νοε 2009 - 1:40

σιγά σιγά ας το κλείσουμε το θέμα πάντως ,
thyellara-5
thyellara-5
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1298
Τόπος : K A L A M A T A
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Registration date : 07/11/2008

http://www.grupponero.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Empty Απ: [7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

Δημοσίευση από Serraios-5- Τετ 4 Νοε 2009 - 1:52

Τότε εφόσον υπάρχει πρόβλημα με τον μεγαφωνατζή οι απειλές ας πήγαιναν προς εκείνον. Υπάρχει πρόβλημα με το Θεοδωρίδη; Ατομικό κράξιμο. Όχι υποτιμητικά σχόλια για τον Πανσερραϊκό και γενικές απειλές που περιλαμβάνουν και αυτούς τους 20-40-50-100 δεν ξέρω πόσους που θα διασχίσουν όλη την Ηπειρωτική Ελλάδα για να δούνε ένα ματς στο 2ο γύρο. Άλλο το τι κάνουν οι πρόεδροι μεταξύ τους και άλλο οι φίλαθλοι. Και αυτός ο φίλαθλος που στο εντός έδρας θα προκαλέσει, είναι μαθηματικά βέβαιο ότι στο εκτός δε θα πάει και δε θα δει τα "αντίποινα".
Δεν επανέρχομαι στο θέμα γιατί πιστεύω ότι δεν αξίζει τόση κουβέντα. Αν το ματς του β γύρου είναι σε μέρα που βολεύει και κατέβω επανερχόμαστε.
Serraios-5-
Serraios-5-
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 3131
Ομάδα : Πανσερραίκός
Registration date : 26/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Empty Απ: [7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

Δημοσίευση από komitis Τετ 4 Νοε 2009 - 15:41

ναι ρε φιλε σερραιος αλλα η ομαδα σου λεγεται πανσερραικος και οχι οπως τον καθε προεδρο λαμογιο ισως που εχει η καθεμια.και εμενα ΚΑΛΑΜΑΤΑ λεγεται αν θες να πεις κατι δεν θα πεις γρηγοροπουλος ΚΑΛΑΜΑΤΑ θα πεις.οσο για το μεγαφωνατζη δεν υπαρχει ανθρωπος στον πλανητη που να μην παρεξηγησει κατι τετοιο...πλακα κανουμε τωρα?
komitis
komitis

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Ηλικία : 41
Τόπος : ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Registration date : 06/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Empty Απ: [7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

Δημοσίευση από mario4 Τετ 4 Νοε 2009 - 17:52

Δεν υπάρχει προσβλητικό πείραγμα, η προσβολή έχει να κάνει
με την αντίληψη του καθενός. Εμένα δεν θα με πειράζε να μου βάλεις
πεντοζάλη αμα φάω 5άρα για παράδειγμα. Αλλά κάθε άτομο
έχει διαφορετική αντίληψη..

Θα με εκνεύριζε να βρίσεις την Κρήτη όμως. Αυτό ναι θα ήταν εκνευριστικό
και δεν θα το ξεχνούσα. Smile
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : [7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Empty Απ: [7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

Δημοσίευση από mauri_thiella Τετ 4 Νοε 2009 - 18:38

δεν ξερω ποιος απο σας ειδε "ολα στη φορα" που μιλησε ο θεωδοριδης...
μιλησε και ο γρηγοροπουλος αλλα αργησε να παρει τηλ και εφυγε η θεωδορουλα....

μιλησε πολυ απαξιοτηκα για τον προεδρο αλλα και για την μαυρη θυελλα!
εμεις δεν ξεχναμε... και τον περιμενουμε...
εδω στην τριπολη στην πατρα οπου θελει αυτος!



οπως λεγαμε και τοτε... "θεωδοριδη θεωδοριδη κανε αυριο στις σερρες το παιχνιδι"
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Empty Απ: [7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

Δημοσίευση από KALAMATA OLE Πεμ 5 Νοε 2009 - 0:33

ΟΜΑΔΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ,ΘΡΑΣΟΣ ΑΛΗΤΙΚΟ,ΕΙΡΩΝΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΑΞΙΩΤΙΚΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΙ,ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΣ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ ΣΤΟ 88 ΜΕ ΚΑΛΠΙΚΟ ΠΕΝΑΛΤΙ, ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΚΙΜΑ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΣΑΣ.
ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΚΛΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ Β ΓΥΡΟ.
KALAMATA OLE
KALAMATA OLE

Αριθμός μηνυμάτων : 251
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : KALAMATA
Registration date : 12/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Empty Απ: [7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

Δημοσίευση από mauri_thiella Πεμ 5 Νοε 2009 - 15:11

«Ήταν στημένος ο διαιτητής»

ΦΟΒΕΡΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΑΛΛΗΛΟΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΠΕΤΡΟ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΚΑΙ ΓΙΩΡΓΟ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ «ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΦΟΡΑ»

Ποιος είδε (ή καλύτερα άκουσε) τους Γιώργο Γρηγορόπουλο και Πέτρο Θεοδωρίδη και δεν τους …φοβήθηκε προχθές το βράδυ στην εκπομπή «Όλα στη φόρα» στον τοπικό τηλεοπτικό σταθμό «Best» στην Καλαμάτα με φόντο τον αγώνα της περασμένης Κυριακής στις Σέρρες ανάμεσα στον Πανσερραϊκό και την Καλαμάτα.
Ο πρόεδρος της μεσσηνιακής ΠΑΕ βγήκε πραγματικά εκτός εαυτού ακούγοντας τον ομόλογό του των Σερρών να μιλά στην εν λόγω πάντα εκπομπή με απαξιωτικούς χαρακτηρισμούς για την Μαύρη Θύελλα, την ιστορία της, για τον προπονητή της αλλά και για τον ίδιο προσωπικά και να μεταφέρει παραποιημένη – κατά τον ίδιο- την πραγματικότητα και με τηλεφωνική του παρέμβαση επιτέθηκε φραστικά και αυτός ευθέως στον πρόεδρο της ομάδας του Γκιγέρμο Όγιος (στην ίδια πάντα εκπομπή).
Οι δύο άνδρες λοιπόν βγήκαν σχεδόν ταυτόχρονα στον «αέρα», ανταλλάσοντας, όπως προαναφέραμε, ουκ ολίγες …φιλοφρονήσεις. Ο Θεοδωρίδης όμως ξεκίνησε πρώτος τον χορό των προκλήσεων λέγοντας τα εξής:
«Είναι καραγκιόζης (!) ο Γρηγορόπουλος συμπεριφέρθηκε απαράδεκτα τόσο αυτός όσο και ο γιος του με τον οποίο ήταν μαζί στα γήπεδο προκαλώντας την έντονη αντίδραση του κόσμου που τους παρακολουθούσε να συμπεριφέροντε κατ’ αυτόν τον τρόπο και να προκαλούν όλους μας με τις αντιδράσεις τους», είπε χαρακτηριστικά ο πρόεδρος της ΠΑΕ Πανσερραϊκός συνεχίζοντας ως εξής:
«Ποια Καλαμάτα τώρα, υπάρχει στον Ελλληνικό ποδόσφιαρο καμία Καλαμάτα; Εγώ είδα μία ομάδα χαντ μπολ μέσα στο γήπεδο, η οποία κακοποίησε το ποδόσφαιρο επί 90 λεπτά με ένα αστείο προπονητή που έκανε και αυτός καραγκιοζιλίκια στον πάγκο. Μα τι λέμε τώρα; Η Καλαμάτα είναι σαφέστατα υποδεέστερη του Πανσερραϊκού. Δεν καταδεχόμαστε τώρα να ασχοληθούμε μαζί της μαζί της. Εμείς αποκλίσαμε κοτζάμ Ολυμπιακό για το Κύπελο, έχουμε ως στόχο την άνοδό μας στην Σούπερ Λίγκα και όχι την …σωτηρία μας στην Β’ Εθνική».
Ο Πέτρος Θεοδωρίδης επίσης «επιτέθηκε» με μειωτικούς χαρακτηρισμούς και προς τον παρουσιαστή της εκπομπής, τον Σωτήρη Γεωργούντζο, λέγοντας χαρακτηριστικά: «είσαι πολύ μικρός και …λίγος δημοσιογράφος για ν’ ασχοληθώ άλλο μαζί σου. Εγώ 30 χρόνια τώρα τα έχω βάλει με μεγαθήρια δημοσιογράφους στην ζωή μου και όχι με παιδάκια (!) από την επαρχεία» (σημειώνουμε απλά εδώ πως ο εν λόγω δημοσιογράφος έχει βραβευτεί πέρυσι από τον ΠΣΑΤ στα δημοσιογραφικά βραβεία της χρονιάς για την συγκεκριμένη εκπομπή που χθες φιλοξένησε για μία ακόμη φορά τον κύριο Θεοδωρίδη…).
Ο Γρηγορόπουλος νιώθοντας πια ότι θίγεται τόσο ο ίδιος προσωπικά όσο και η ομάδα του από τον κ. Θεοδωρίδη βγήκε αμέσως στο αέρα και επιτέθηκε ευθέως και αυτός στον πρόεδρο του Πανσερραϊκού με βαρείς χαρακτηρισμούς: «Είναι γελοίος και ψεύτης ο Θεοδωρίδης. Έχει το θράσος και μιλά ενώ έστησε (!) την διαιτησία στον αγώνα με την Καλαμάτα. Ναι το λέω ευθαρσώς να με ακούσει όλος ο κόσμος. Ο Θεοδωρίδης έστησε τον διαιτητή στις Σέρρες.
Τον ξέρω πολύ καλά αυτόν τον κύριο δέκα χρόνια τώρα Είναι ένας ξοφλημένος παράγοντα του ελληνικού ποδοσφαίρου που, που ανήκει στο παρελθόν και συνεχώς προκαλεί παρατράγουδα και κινείται στο παρασκήνιο μια ζωή στα γήπεδα»
ανέφερε μεταξύ (πολλών) άλλων ο πρόεδρος της Μαύρης Θύελλας.
Στη συνέχεια πήρε …σειρά στα πυρά του Γιώργου Γρηγορόπουλου και ο Γκμέρμο Όγιος: «Αυτός ο προπονητής αστείος που έκανε τον προπονητή με το …μες μαλλί ήταν επίσης απαράδεκτος ντροπή του για όσα έκανε στο τέλος με τον επόπτη για να υποδείξει στον διαιτητή το πέναλτι» είπε χαρακτηριστικά ενώ αντίθετα επαίνεσε την άψογη στάση του Βασίλη Αντωνιάδη στον εν λόγω αγώνα ευχαριστώντας τον για αυτό.
«Μαγκιές, καραγκιοζιλίκια και γελοιότητες σε εμένα και στην Μαύρη Θύελλα δεν περνάνε από αυτόν τον κύριο που δυστυχώς είναι ακόμη παράγοντας στον Ελληνικό ποδόσφαιρο. Ας έρθουν στον δεύτερο γύρο στην Καλαμάτα και θα δουν τι ωραία θα περάσουν. Προφανώς θυμούνται τι τους κάναμε πριν 1,5 χρόνο στην Τρίπολη και ακόμη δεν το έχουν ξεπεράσει. Να μου γράψει εάν ανέβει φέτος στην Σούπε Λίγκα», ανέφερε κατηγορώντας και πάλι τους ανθρώπους της ΠΑΕ των Σερρών για έκτροπα στον αγώνα με την Καλαμάτα: «Και όλα αυτά δύο μέτρα μπροστά από τα μάτια του κ. Θεοδωρίδη», δήλωσε ο κ. Γρηγορόπουλος ο οποίος συνέχισε ως εξής:
«Ο Πανσερραϊκός δεν πρόκειται να ανέβει πάλι στην Σούπερ Λίγκα ότι και να μηχανευτεί φέτος ο καραγκιόζης (!) αυτός πρόεδρος που μαγειρεύει τα πάντα και πως τον Ολυμπιακό τον πέρασε όπως τον πέρασε στο Κύπελλο καθώς ο Θρύλος είναι μεγάλη ομάδα και γενναιόψυχη και αποφάσισε να τον λυπηθεί αφού παρακαλούσε τον Κόκκαλη και να μην κάνει ένσταση για τις παρανομίες της ομάδας του σε αυτό το ματς. Με αυτά που είπε σήμερα πρόσβαλε πάνω απ΄ όλα την Μαύρη Θύελλα και να είστε σίγουρος κύριε Γεωργούντζο πως εγώ δεν θα το ξεχάσω ποτέ αυτό…».
Αξίζει να σημειωθεί πως ενώ μιλούσε ο Γρηγορόπουλος ο Θεοδωρίδης έκλεισε ξαφνικά το τηλέφωνο και …χάθηκε από τον «αέρα» φοβερά εκνευρισμένος, παρότι αρχικώς είχε δεχθεί να συνομιλήσει δημόσια κατά την διάρκεια της εκπομπής μαζί του! «Σιγά μην κακίσω τώρα να συνομιλήσω άλλο εγώ με τον αυτόν τον Γρηγορόπουλο. Άσε ήσυχο ρε φίλε εσύ και η εκπομπή σου εκεί κάτω...» είπε και έκλεισε απότομα την γραμμή.
• Σε ψηφοφορία που έλαβε χώρα μέσω sms (έστειλαν ΜΗΝ περίπου 200 άτομα) κατά την διάρκεια πάντα του «Όλα στη φόρα» οι τηλεθεατές της εκπομπής σε ποσοστό 87% ψήφισαν πως η Μαύρη Θύελλα αδικήθηκε από την διαιτησία την περασμένη Κυριακή στις Σέρρες από τον Πανσερραϊκό.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mauri_thiella στις Πεμ 5 Νοε 2009 - 15:16, 1 φορά
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Empty Απ: [7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

Δημοσίευση από mario4 Πεμ 5 Νοε 2009 - 15:15

πολύ ωραία πράματα!
βάλε κ ενα λινκ φίλε! Shocked
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : [7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Empty Απ: [7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

Δημοσίευση από mauri_thiella Πεμ 5 Νοε 2009 - 15:18

δεν ειναι σε λινκ...
το εχει γραψει ο Σωτηρης Γεωργουτζος
που ειναι ο παρουσιαστης της εκπομπης αυτης..

δεν ξερω αμα υπαρχει σε καποια εφημεριδα...
μπορει και να ειναι
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Empty Απ: [7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

Δημοσίευση από Serraios-5- Πεμ 5 Νοε 2009 - 15:36

O Σωτήρης Γεωργούτζος είναι εκείνος που πρόπερσι στο 94 φώναζε ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ ΝΑΙ ΡΕ ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ
ξεχνώντας ότι τον πληρώνουμε κι εμείς;
Serraios-5-
Serraios-5-
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 3131
Ομάδα : Πανσερραίκός
Registration date : 26/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Empty Απ: [7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

Δημοσίευση από zaxos4snakes Πεμ 5 Νοε 2009 - 15:42

καθώς ο Θρύλος είναι μεγάλη ομάδα και γενναιόψυχη Mad
ελεος!μιλαει ετσι για τον γκει? Shocked
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 42
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Empty Απ: [7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

Δημοσίευση από mauri_thiella Πεμ 5 Νοε 2009 - 15:44

zaxos4snakes έγραψε:καθώς ο Θρύλος είναι μεγάλη ομάδα και γενναιόψυχη Mad
ελεος!μιλαει ετσι για τον γκει? Shocked

αυτο καταλαβαις εσυ απο ολο αυτο??? Very Happy
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Empty Απ: [7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

Δημοσίευση από zaxos4snakes Πεμ 5 Νοε 2009 - 15:51

δεν μου αρεσει να ακουω λογια επαινετικα ουτε
για τον γει ουτε για το βαζελακι Mad
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 42
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Empty Απ: [7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

Δημοσίευση από KALAMATA OLE Πεμ 5 Νοε 2009 - 16:07

Οι δηλωσεις θεοδωριδη στο <<αθλητικο metropolis>> και ανακοινωση της παε πανσεραικος http://www.mikriliga.com/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=5978%3A2009-11-03-16-17-15&catid=1%3Alatest-news&lang=el
KALAMATA OLE
KALAMATA OLE

Αριθμός μηνυμάτων : 251
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : KALAMATA
Registration date : 12/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Empty Απ: [7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

Δημοσίευση από gatonegro Πεμ 5 Νοε 2009 - 18:26

το κακο ειναι οτι η προσωπικη κοντρα γρηγοροπουλου θεοδωριδη παει να γινει πεδιο αντιπαραθεσηs των οπαδων.αυτη η κοντρα κραταει απο τοτε που ο θεοδωριδηs ηταν προεδροs τηs ενωσηs.τωρα αν ακουστηκε κανα μπινελικι απο τουs οπαδουs παντου γινονται αυτα.αs μεινει εκει το θεμα.το κακο ειναι οτι η ατμοσφαιρα βαρυνε.αν οι σερρεs θελουν ποντο η ποντουs κατω τι θα γινει;
gatonegro
gatonegro

Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 07/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Empty Απ: [7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

Δημοσίευση από Serraios-5- Πεμ 5 Νοε 2009 - 22:20

Αυτό είναι που λέω κι εγώ φίλε gatonegro. Άλλο η κόντρα Θεοδωρίδη-Γρηγορόπουλου και άλλο τι κάνουν οι οπαδοί.
Serraios-5-
Serraios-5-
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 3131
Ομάδα : Πανσερραίκός
Registration date : 26/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[7η]  Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009] - Σελίδα 3 Empty Απ: [7η] Πανσερραϊκός-Καλαμάτα [Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2009]

Δημοσίευση από mauri_thiella Παρ 6 Νοε 2009 - 13:57

gatonegro έγραψε:αν οι σερρεs θελουν ποντο η ποντουs κατω τι θα γινει;

πολεμος...
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης