Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

+28
Κρόνιος
black-storm
titor6
nikos-aystriakos
BadBoyG4
aoktshs777
KALAMATA OLE
Michael
komitis
Pierikos1961
pit1918
zaxos4snakes
mario4
PasGiannina
gourou1980
animals4
kalamatianos5
Black Eagles G4
Gas
GLORY 4
burgos
SONICPUNK 4
ΔΟΞΑ Ή ΤΙΠΟΤΑ
MovoMAYPH
HORHE
thyellara-5
monoDOXA!!!
mauri_thiella
32 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από Κρόνιος Κυρ 25 Οκτ 2009 - 12:22

burgos έγραψε:στον αγωνα δεν ημουν,οποτε δεν εχω πρωσοπικη αποψη για το τι εγινε.Αλλα να μερικες σκεψεις περι οπαδισμου.Φιλοι απο καλαματα αν οι φιλοξενουμενοι στηνπολι σας ηρθαν για μανουρες σηνηθως το καταλαβενεις απο τα πρωτα λεπτα του αγωνα,και δεν περιμενεις το 80 για να μπεις στο νοημα.--Οταν καπιοι ερχοντε στην πολι σου απο πολυ μακρια και για πρωτη φορα οργανομενα σιγουρα δεν ερχοντε για μανουρα.--Οταν δεν υπηρξε ποτε αντιπαλωτητα τοτε δεν υπαρχει λογος να την ξεκινησεις ειδηκα οταν κερδιζεις 2-0--Σαν οργανομενος συνδεσμητης που σε σεβοντε στην πολι σου περνας το μηνημα στους ασχετους οτι δεν θα γινουν μανουρες χωρις λογο-μια λαοθαλλασα απο 500 ατομα δεν μπορεις να την ελενξεις τοτε μαλλον δεν εχεις οπαδικο κηνημα.τοσοι ειμαστε εμεις συνηθως στα εκτος και μια χαρα τα καταφερνουμε....Σεβομε τους οπαδους τις καλαματας μια και αυτοι τραβανα οσα τραβηξα και εγω και συνεχιζουν τον γολγοθα τους και καλι συνεχια σε σας και την ομαδα σας.Δεν σεβομε αυτους που δεν γνωριζουν ιστορια.Πειτε σε αυτους τους ελληναρες αμα τους βρειτε οτι ο Ιμπραημ πασας 1 χρονο αλωνηζε την πελλοπονησο και η καταγωγη του ηταν κοντα στην δραμα.Αμα ηταν και δοξαιος δεν το ξερω.........
Απαράδεκτα αυτά που σας φώναξαν ρε φίλε, δεν το συζητάμε.
Αλλά το να λες ότι μπορούσαν οι οργανωμένοι της Καλαμάτας να ελέγχουν όλους τους υπόλοιπους είναι άτοπο. Το είχα γράψει και μετά τον μεταξύ μας αγώνα: Και σε σας, στη Θ1 που ήμουν, ένα χοντρός μπουχέσας ηλικιωμένος μας έριχνε αναίτια μπινελίκια. Στο δοκάρι που είχατε, σηκώθηκε και μας έβριζε τις μάνες! Λες και φταίγαμε εμείς που η μπάλλα πήγε δοκάρι... Όπως δεν έριξα φταίξιμο στους Δραμινούς οργανωμένους, έτσι δεν πρέπει να ρίξεις κι εσύ. Μαλάκες παντού υπάρχουν. Και για να σε προλάβω, υπάρχουν και στην Κατερίνη.
Κρόνιος
Κρόνιος
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 4243
Ηλικία : 63
Τόπος : Καβάλα
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από black-storm Κυρ 25 Οκτ 2009 - 12:51

[b][url=http://www.betafans.net/profile.forum?mode=viewprofile&u=418]burgos[/url][/b] έγραψε:και οι βουλγαροι φιλε πηραν το πουλο.

Δε διαφωνούμε ! Δε σε είπα Βούλγαρο.

black-storm

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 16/09/2009

http://www.grupponero.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από burgos Κυρ 25 Οκτ 2009 - 12:59

δεν διαφωνο σε αυτα που γραφεις.Καταρχας δεν ξερω πως λειτουργουν οι οργανωμενοι στις αλλες πολεις,για την δικια μου ομως ξερω,και για αυτην μιλαω.Τα παιδια δινουν ρεσιταλ σε καθε αγωνα εκτος και εντος.Οχι στην οργανωση κερκιδας και τα σχετικα,αλλα αγωνα κατα τις βιας.Δεν ηταν λιγες φορες που μας προκαλεσαν,παραδειγμα στην λαμια που δεν ειμασταν 50-60 ατομα αλλα 700 και ο βασιλακακης εφαγε μπουκαλι στο κεφαλι.Κυριολεκτικα.Εκει αντι να γινει πουτανα το ματσ μεσα σε λιγο χρονο ηρεμησαν τα πραγματα.Το ιδιο και στον αγροτικο που μας στριμοξαν σαν σαρδελες στην μιση κερκιδα 1200 ατομα και μας βριζαν καμια 15 εφηβοι.Αλλες εποχες με αλλους αρχηγους θα ειχε φυγη η πορτα απο τους μεντεσεδες σε μερικα δευτερολεπτα.Δεν σου λεω οτι οι οργανωμενοι τις καλαματας φτενε σου λεω οτι αδιαφορουν.Και δινουν βωμο στους ανοητους.Στην τελικη κακο στην ομαδα τους κανουν ολοι αυτοι οι παραξενοι απολυθωματα του παρελθον.Ισως και να αδιαφορουν επειδη δεν βλεπουν προοπτηκη.η ουσια ομως ειναι μια.Αν αγαπας την ομαδα σου τοτε οφειλης να την ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙΣ.Απο μανγκες χορτασαμε τουλαχιστον εμεις οι παλιοι,και προοκοπη δεν ειδαμε.

burgos

Αριθμός μηνυμάτων : 1068
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από mauri_thiella Κυρ 25 Οκτ 2009 - 14:50

τα προβληματα της ομαδας ειναι αυτα που φερνουν και τις φασαριες...
η ομαδα δεν εχει στοχους και βαδιζουμε στο πουθενα!
αυτο εχει ως αποτελεσμα ολους να τους βλεπουνε εχθρους!

απο την στιγμη που δεν μπορουμε στον αγωνιστικο τομεα
και εχουμε γινει ο κομπαρσος της β εθνικης
η βια και η νικη σε αυτο τον τομεα αποτελει μια εξοδο
στο μυαλο του καθενως!

πολλοι εχουν ξεχασει και μας αναφαιρουν ως ανυπαρκτους ή δεν ξερω
εγω τι αλλο! αυτα που γινονται ειναι απαντηση σε ολους αυτους!

δεν ξερω ποσοι απο σας θα με καταλαβαιτε αλλα αυτος ειναι ο λογος
οπως εγω αντιλαμβανομαι τα γεγονοτα τα τελευταια χρονια!
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από MAciVOL Κυρ 25 Οκτ 2009 - 15:39

δραμινοι ηρθανε?
MAciVOL
MAciVOL
Streaming member
Streaming member

Αριθμός μηνυμάτων : 3223
Ηλικία : 36
Τόπος : volos
Ομάδα : Ολυμπ. Βόλου
Ομάδα : VOLARA VATOS LOCOS G1 ULTRAS
Registration date : 29/11/2008

http://www.volosfans.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από SONICPUNK 4 Κυρ 25 Οκτ 2009 - 17:03

ΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ?
ΕΝΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΓΕΜΑΤΟ +ΑΜΑΞΙΑ...........70 ΑΤΟΜΑ ΣΥΝΟΛΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΕ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
SONICPUNK 4
SONICPUNK 4

Αριθμός μηνυμάτων : 984
Ηλικία : 47
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ...........ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Registration date : 28/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από on tour-6 Κυρ 25 Οκτ 2009 - 18:12

Μπραβο ρε Δραμινοι

on tour-6

Αριθμός μηνυμάτων : 323
Ομάδα : Παναιτωλικός
Registration date : 02/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από MAciVOL Κυρ 25 Οκτ 2009 - 19:12

MΠΡΑΒΟ ΡΕ ΔΡΑΜΙΝΟΙ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
MAciVOL
MAciVOL
Streaming member
Streaming member

Αριθμός μηνυμάτων : 3223
Ηλικία : 36
Τόπος : volos
Ομάδα : Ολυμπ. Βόλου
Ομάδα : VOLARA VATOS LOCOS G1 ULTRAS
Registration date : 29/11/2008

http://www.volosfans.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από GLORY 4 Δευ 26 Οκτ 2009 - 9:07

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΓΩ ΕΚΕΙ.ΚΑΙ ΛΕΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ Π... ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΕΧΕΙΑ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΟΤΙ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ.ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΑΝΕΙΣ,ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΥΝΟΔΕΥΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΟΥ ΜΠΗΚΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΛΕΓΧΟ (ΕΓΩ ΣΑΝ ΟΠΑΔΟΣ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ) ΕΓΙΝΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ.ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ?
ΕΝΩ ΤΟ ΣΚΟΡ ΗΤΑΝ 2-0 ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΕΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΣΧΗΜΟ ΣΥΝΘΗΜΑ 2-3 ΜΑΓΚΑΚΙΑ ''ΕΛΛΗΝΟΠΟΥΛΑ'' ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΚΑΛΟΥΝ ΒΟΥΛΓΑΡΟΥΣ (ΑΡΧΙΚΑ,ΣΤΗΝ Β'ΦΑΣΗ ΕΠΕΙΣΟΔΙΩΝ ΤΟΥΡΚΟΣΠΟΡΟΥΣ. ΧΑ ΑΣΕ ΜΗΝ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΚΑΙ ΘΕΩΡΗΘΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΝΘΕΛΛΗΝΑΣ).ΩΣ ΓΝΩΣΤΟ ΕΜΑΣ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΙΖΕΙΣ ΤΙΣ ΜΑΝΕΣ,ΤΙΣ ΑΔΕΡΦΕΣ,ΤΙΣ ΚΟΡΕΣ ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕΙ ''ΒΟΥΛΓΑΡΟΥΣ'' ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΝΑΨΟΥΝ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ.
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΩΝ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΙ.ΔΛΔ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΤΙ ΠΑΙΧΤΗΚΕ ΟΡΜΟΥΣΑΝ ΑΠΟ 3 ΜΕΡΙΕΣ ΑΦΥΝΙΑΣΜΕΝΟΙ.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ.
ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΙΝ 10' ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΛΑΚΩΣΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΙ ΗΞΕΡΑΝ ΤΙ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΗΓΗΘΗΚΑΝ.
ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΣΕΒΑΣΤΗΚΑΝ.ΕΚΑΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕ-ΕΛΑ 1.800 ΧΛΜ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΘΕΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ,ΕΧΑΣΑ ΜΕ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ 2-0,ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ ΟΥΤΕ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΕΩΣ ΟΤΟΥ ΕΦΥΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΟΥΝ ΒΟΥΛΓΑΡΟ ΚΑΙ ΤΟΥΡΚΟΣΠΟΡΟ ΓΙΑΤΙ?
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΣ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΘΩ ΣΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ.ΕΜΕΙΣ ΑΝ ΔΟΥΜΕ (Ή ΑΝ ΒΛΕΠΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ) ΟΠΑΔΟΥΣ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΓΝΟΟΥΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΙΝΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΚΑΦΕ,ΘΑ ΤΡΩΓΑΜΕ,ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΧΑΒΑΛΕ ΣΕΒΟΜΕΝΟΙ ΤΗΝ ΠΕΛΩΡΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΔΙΑΝΟΙΣΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΟΥΣ ΟΜΑΔΑ.
ΑΥΤΑ...ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.ΣΑΝ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Ο ΣΟΝΙΚ.ΤΟΝ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΥΡΙΟ ΚΑΜΙΑ 50-55 ΜΕ ΑΣΠΡΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΑ ΠΟΥ ΜΑΛΙΣΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΦΥΛΑΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΥΡΙΟΣ.ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑ ΜΟΥ.

GLORY 4

Αριθμός μηνυμάτων : 2894
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : 9 στα 9....



Registration date : 28/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από giannis southern Δευ 26 Οκτ 2009 - 12:08

Φιλοι Δραμινοι,δε μπορω να σας καταλαβω...λες κ ειστε πρωταρηδες στα Ελληνικα γηπεδα!!κανατε την εκδρομη σας σε ενα γηπεδο εκκλησια,ειπατε τα συνθηματα σας χωρις να προκαλειτε,ομορφα κ ωραια.Απο τη στιγμη λοιπον που δεν σας προκαλεσαν με υβρεις οργανωμενα,σταθηκατε σε 3 μαλα....που οπως πολυ σωστα ειπε κ ο ''Κρονιος'' παντου υπαρχουν!!κ κανουν τη χαζη κινηση καπιοι απο εσας να τους επιτεθουν???να κανουν τι?να βαρεσουν τους 3-4 βλακες?οι υπολοιποι απο απεναντι κ οι παραπερα περιμενεις να καταλαβουν τι εχει συμβει?εχουμε φαει βρισιδι εν χωρο εκτος εδρας κ οσο μπορουμε δεν απανταμε,αν στεκομασταν κ στους 2-3 της καθε κερκιδας..χαιρετισματα.Τωρα αν εσυ φιλε απο την εκδρομη σου κρατας μονο αυτο''''ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ ΟΥΤΕ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΕΩΣ ΟΤΟΥ ΕΦΥΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΟΥΝ ΒΟΥΛΓΑΡΟ ΚΑΙ ΤΟΥΡΚΟΣΠΟΡΟ ΓΙΑΤΙ?''''τι να πω,ισως δεν εχεις εμπειρια (εκδρομων!!!).οσο για τις γηπεδικες συνθηκες,αδικο δεν εχετε αν κ στο ημιχρονο που πηγα στο κυλικειο ειδα κατι παιδια κ κανα δυο κοπελες με Δραμινα κασκολ εξω,αλλα αυτο δεν δικαιολογει την κατασταση των Ελληνικων γηπεδων σημερα.
giannis southern
giannis southern

Αριθμός μηνυμάτων : 27
Τόπος : ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 06/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από freakout Δευ 26 Οκτ 2009 - 12:25

πολλοι εχουν ξεχασει και μας αναφαιρουν ως ανυπαρκτους ή δεν ξερω
εγω τι αλλο! αυτα που γινονται ειναι απαντηση σε ολους αυτους!

αυτός τώρα νομίζει ότι ας πούμε από εκεί που τον θεωρούσαμε ανύπαρκτο μ αυτά που έκανε ανέβηκε στην εκτίμησή μας?τι να πεις καμια φορα δε καταλαβαινεις τι ακριβως σκέφτονται ορισμένοι
freakout
freakout

Αριθμός μηνυμάτων : 181
Τόπος : Κατερίνη
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ
Registration date : 04/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από mauri_thiella Δευ 26 Οκτ 2009 - 16:52

DoxaThrash έγραψε:
πολλοι εχουν ξεχασει και μας αναφαιρουν ως ανυπαρκτους ή δεν ξερω
εγω τι αλλο! αυτα που γινονται ειναι απαντηση σε ολους αυτους!

αυτός τώρα νομίζει ότι ας πούμε από εκεί που τον θεωρούσαμε ανύπαρκτο μ αυτά που έκανε ανέβηκε στην εκτίμησή μας?τι να πεις καμια φορα δε καταλαβαινεις τι ακριβως σκέφτονται ορισμένοι

διαβασε πρωτα ολο το ποστ και μιν κανεις quete ενα κομματι μονο
γιατι αλλαζει το νοημα...
δεν ειπα πως ειναι αυτο ειναι σωστο αλλα ετσι γινετε!
και θα ξανα γινει αυριο με τα γιαννενα αν υπαρχουν γιαννιωτες στο γηπεδο...
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από GLORY 4 Δευ 26 Οκτ 2009 - 17:07

ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΩΣ ΕΚΔΡΟΜΕΑΣ ΟΠΑΔΟΣ.ΠΕΡΥΣΙ ΜΟΝΟ ΕΚΑΝΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10.000 ΧΛΜ (ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ,ΖΑΚΥΝΘΟΣ,ΑΓΡΙΝΙΟ,ΒΟΛΟΣ,ΓΡΕΒΕΝΑ,ΑΜΦΙΣΣΑ,ΛΑΜΙΑ ΚΛΠ-ΑΝΕΦΕΡΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΑΚΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΡΑΜΑ).
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΝΤΙΜΟ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΚΑΦΡΙΛΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ.
ΚΑΦΡΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΛΥΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΕΘΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΙ.

GLORY 4

Αριθμός μηνυμάτων : 2894
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : 9 στα 9....



Registration date : 28/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από mauri_thiella Δευ 26 Οκτ 2009 - 17:26

δεν ειπε κανεις οτι δεν εχουμε καφρους!
αλλα μιν το παιζετε και ολοι αγιοι...
ολοι ειναι καλοι και οι καλαματιανοι οι κακοι!
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από mauri_thiella Δευ 26 Οκτ 2009 - 17:28

και το αλλο... μεχρι πριν κατι μερες εδω μας λεγανε οτι ειμαστε
φασιστες οτι βγαζουμε κελτικους και κανανε ολοκληρο θεμα!
ξαφνικα γιναμε ανθελληνες και αποκαλουμε τους δραμινους
βουλγαρους! αποφασιστε ρε παιδια Mad
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από freakout Δευ 26 Οκτ 2009 - 17:57

ρε παιδιά τίγκα στα φασιστικά σύμβολα είναι η κερκίδα σας πλάκα με κάνετε?δε λέω ότι εκφράζει τους πολλούς αλλά απλά έτσι γινεται
και για να μη λετε οτι λέω μαλακίες ορίστε
https://www.youtube.com/watch?v=yXukZPyKqGo&feature=fvw δεστε στα δευτερολεπτα 0,33 που είναι 2 φασιστικα πανο το ίδιο σύμβολο η σημαία του νοτου στο 0.48 στο 1,32 ένα πανο που λέει "γυφτοι" και από δίπλα το ίδιο ναζιστικό πανό εκείνη η νεκροκεφαλη στο 1,51
freakout
freakout

Αριθμός μηνυμάτων : 181
Τόπος : Κατερίνη
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ
Registration date : 04/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από GLORY 4 Δευ 26 Οκτ 2009 - 18:00

ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΝΟΜΙΖΩ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ.ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΑΣΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ.
ΚΑΙ ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΟΥΤΕ ΑΓΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΥΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΦΡΟΙ ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΥΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΘΙΓΕΙ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΑΛΩΘΙ.
ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΓΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑΣ Π.Χ ΞΑΝΘΙΩΤΗΣ Ή ΠΑΝΘΡΑΞ ΣΤΗΝ ΔΡΑΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΚΑΛΕΣΩ ΤΟΥΡΚΟ.ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΔΡΑΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΙ ΠΕΤΑΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΕΤΑΞΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΕΞΩ.

GLORY 4

Αριθμός μηνυμάτων : 2894
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : 9 στα 9....



Registration date : 28/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από PasGiannina Δευ 26 Οκτ 2009 - 18:25

GLORY 4 έγραψε:ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΓΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑΣ Π.Χ ΞΑΝΘΙΩΤΗΣ Ή ΠΑΝΘΡΑΞ ΣΤΗΝ ΔΡΑΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΚΑΛΕΣΩ ΤΟΥΡΚΟ.ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΔΡΑΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΙ ΠΕΤΑΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΕΤΑΞΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΕΞΩ.
Εδώ είναι όλο το ζουμί της υπόθεσης που συζητάτε, αλλά και που συζητάμε σχεδόν στους περισσότερους αγώνες.
Περιφρούρηση φίλοι μου από εμάς τους ιδίους, τους οργανωμένους.......
Εάν προς το μέρος που ήταν οι Δοξαίοι, αμέσως μετά από το κενό κομμάτι ασφαλείας, κάθονταν τρεις - τέσσερις Καλαματιανοί οργανωμένοι οπαδοί, με σκοπό να σταματήσουν τέτοιου είδους άσχημα συμβάντα, τίποτε δεν θα γινόταν και τώρα άλλα θα λέγαμε όλοι μας.....!
Η Αστυνομία η'' η σεκιούριτι δυστυχώς επεμβαίνουν μόνο όταν τα πράγματα έχουν προχωρήσει, στο ξύλο δηλαδή, έχοντας στο νου τους και καμία σύλληψη.....
Εμείς τι κάνουμε ?
Περιφρούρηση κύριοι και αυτή μπορεί να γίνει μόνο από εμάς τους οργανωμένους.
Πιστεύω πως σε αυτό το κομμάτι θα πρέπει να επικεντρωθούμε, ώστε να διαφυλάξουμε τους όποιους ανεγκέφαλους που θα προσπαθήσουν να βγάλουν την καφρίλα τους, την κερκίδα μας και την ομάδα μας από τυχόν πρόστιμα - ποινές.......
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από burgos Δευ 26 Οκτ 2009 - 21:25

δεστως και αλλιως ..Ερχωντε οι δραμινοι 1000 χιλ/ και τα σπανε στην καλαματα....αρα εμεις ημαστε μανγκες,,...Ηρεμα ρε .κανενας δεν ηρθε για φασαριες στην πολι σας.Της πραξεις του καθενως να τις κρινει η λογικη.

burgos

Αριθμός μηνυμάτων : 1068
Ομάδα : Δόξα
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από HORHE Δευ 26 Οκτ 2009 - 21:49

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΤΟ ΒΟΥΛΓΓΑΡΟΙ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟ...ΑΠΟ ΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΩΣΤΕ Ν ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ...μαγκεσ εχουμε δεχτει ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΕΣ ΠΟΥ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑ....ΘΕΩΡΩ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΥΣ Η ΠΟΡΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΗ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ...Κ ΠΙΣΤΕΨΕ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.

HORHE

Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 27/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από KALAMATA OLE Δευ 26 Οκτ 2009 - 22:22

Απο την παρασκευη συζηταμε τα ιδια πραγματα.
Ειπαμε καταδικασαμε την συμπεριφορα και τα ανθελληνικα συνθηματα των 3 οπαδων.
Εσεις τι νομιζετε οτι οταν παμε εμεις εκτος εδρας μας πετανε γαρυφαλα,εαν θελει καποιος να μην μπλεχτει σε φασαριες δεν μπλεκετε,εαν θελει ομως μπλεκετε στο πιτς φυτιλη.
Δραμινοι,καντε την δικια σας αυτοκριτικη πρωτα μαζευτε τους δικου σας γραφικους γιατι εχετε και εσεις τετοιους εκτος και αν ολοι εισαστε αγιοι στην δραμα και μετα ελατε να κριτικαρετε εμας.
KALAMATA OLE
KALAMATA OLE

Αριθμός μηνυμάτων : 251
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : KALAMATA
Registration date : 12/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από KALAMATA OLE Τρι 27 Οκτ 2009 - 13:06

mario4 έγραψε: .................................... [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Icon_twisted

ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΑΝΑΦΟΡΕΣ
ΣΕ ΒΟΥΛΓΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΡΚΙΕΣ ΓΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.
KALAMATA OLE
KALAMATA OLE

Αριθμός μηνυμάτων : 251
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : KALAMATA
Registration date : 12/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από mauri_thiella Τρι 27 Οκτ 2009 - 17:59

δεν θα τρεχουμε εμεις να μαζεψουμε τους καυλωμενους...
εγω προσωπικα αμα κρινω οτι οι "αντιπαλοι" προκαλεσαν
ειμαι μαζι και χωρις κανενα προβλημα γινομαι και εγω καφρος!
αν απο την αλλη μερικοι ή και οι πολλοι κανουν ψευτομαγκιες
απλα δεν θα παρω μερος! ετσι ειναι τα πραγματα!
αμα αυτοι που τα κανουν μετα ερχονται μαζι σε ολες αυτες τις
εδρες χαλαλι τους! οσοι καθονται σπιτι τους στα εκτως να πανε να γ****ε

καποτε στην καλαματα ερχονταν 1-2 εκδρομες το χρονο και αν!
μονο αυτοι που ειχαν τα αντερα δηλαδη!

τωρα ερχονται ολοι χωρις να αντιμετοπιζουν σοβαρα προβληματα!αμα δεν απαντησετε και σε 2 - 3 μαλακες δεν χανετε κατι!
δηλαδη αμα τους γραφατε στα @@ σας τους 2-3 θα ειχαμε να πουμε κατι
τωρα??? δεν νομιζω!
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από mauri_thiella Τρι 27 Οκτ 2009 - 18:02

οσο για το βιντεακι και τα πανο που κρεμαμε
δεν νομιζω οτι σας πεφτει λογος! ειμαστε αυτοι που ειμαστε
και γουσταρουμε! τελος με αυτο το παραμυθι
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10] - Σελίδα 4 Empty Απ: [6η] Καλαματα - Δοξα Δραμας [Παρ 23/10]

Δημοσίευση από freakout Τρι 27 Οκτ 2009 - 18:14

δεν νομιζω οτι σας πεφτει λογος! ειμαστε αυτοι που ειμαστε
φυσικά και δε μας πέφτει λόγος φιλαράκι αλλά μη μας το παίζετε τώρα ότι δεν έχετε και σχέση με φασιστοκερκίδα...
freakout
freakout

Αριθμός μηνυμάτων : 181
Τόπος : Κατερίνη
Ομάδα : Δόξα
Ομάδα : ΔΟΞΑ
Registration date : 04/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης