Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

+14
Fredericks -5-
eddy
giorgos37
Michael
brewster
regularpaul
ionikaulas3revolution
sellos
d7
Pierikos1961
DIO
PasGiannina
IONIKARA
Κρόνιος
18 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από brewster Κυρ 18 Οκτ 2009 - 22:53

Καλη συνεχεια κ σε εσας.Μονο αν γυρισει ο ψηλος ο μαυρος το σεντερ φορ κ κανετε καμμια προσθηκη τον Δεκεβρη προλαβαινετε παντως θελει υπομονη γιατι ο κατσαβακης ειναι καλος προπονητης κ
ειναι περιεργο πως εχει τετοια εικονα η ομαδα.

Εμεις να μπορεσουμε να μπουμε στα μπαραζ κ μετα μηπως κ σωθουμε.

Δεν βλεπω τα προβληματα μας να τελειωνουν απλα κ φετος να σωθουμε θα ειναι μια ελπιδα η μια αναβολη για την Γ εθνικη αναλογα τι θελει ο προεδρας.
brewster
brewster

Αριθμός μηνυμάτων : 960
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ
Registration date : 08/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από Κρόνιος Δευ 19 Οκτ 2009 - 2:22

Στην τηλεόραση πάντως φαίνεται να διώχνει μπάλλα ο αμυντικός. Δεν φαίνεται για πέναλτι.
Κι εγώ έτσι πίστευα για Κατσαβάκη, αλλά...
Ο ψηλός ο μαύρος παίρνει τον πούλο απ' ότι φαίνεται, αν τον θέλετε ας κάνει πρόταση ο Κανελάκης.
Στο ματς που σαν είδα την προηγούμενη εβδομάδα, δεν είδα ότι πάτε για μπαράζ. Πιστεύω θα σωθείτε απευθείας.
Κρόνιος
Κρόνιος
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 4243
Ηλικία : 63
Τόπος : Καβάλα
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από Michael Δευ 19 Οκτ 2009 - 2:35

Και εμένα δεν μου φάνηκε για πέναλτι.
Πήγε όμως πολύ άσχημα για την μπάλα, εάν βρήκε και πόδι μαζί ...
Θα μπορούσε και να μην το δώσει.
Το έδωσε όμως...
Δύσκολη φάση.
Michael
Michael
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 10995
Ηλικία : 52
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : Εθνικάρα
Registration date : 05/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από ???????? Δευ 19 Οκτ 2009 - 12:03

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΕΝΤΑΛΝΤΥ ΝΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ???
ΕΛΕΟΟΟΣΣΣΣ ΠΙΑ........

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από Κρόνιος Δευ 19 Οκτ 2009 - 12:18

Γίνεται φίλε, γίνεται!
Δεν θα γινόταν, αν για πρόεδρο είχαμε κανένα φαλλό με ευφωνικό "Μ" στην αρχή...
Κρόνιος
Κρόνιος
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 4243
Ηλικία : 63
Τόπος : Καβάλα
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από giorgos37 Δευ 19 Οκτ 2009 - 12:22

Δεν ξέρω, δεν πήγα γήπεδο, δεν είδα τηλεόραση. Δεν έχω ιδέα λοιπόν αν ήταν πέναλτι - οι δικοί μας λένε ότι ήταν - πάντως εγγυημένα ο κανελλάκης δεν έχει φράγκο να στήσει τον διαιτητή :lol: Απ' ότι λέγεται, δεν έδωσε και μια κόκκινη στο πρώτο ημίχρονο στον Πιερικό, επομένως ακόμα κι αν το πέναλτι ήταν μούφα, τότε έχουμε μία ακόμα περίπτωση άσχετου διαιτητή.

Το σίγουρο είναι ότι δεν ήσασταν καλοί, επομένως καλύτερα να επικεντρωθείτε στο τι φταίει και δεν τραβάτε, ενώ έχετε πολύ αξιόλογο υλικό.

Εμείς προς το παρόν παλεύουμε μόνο με το φιλότιμο των πιτσιρικάδων. Δεν νομίζω ότι θα είναι αρκετό. Δεν έχω καμιά ελπίδα για ενίσχυση τον Δεκέμβρη, αντιθέτως πολύ φοβάμαι ότι αν οι ξένοι εξακολουθήσουν να είναι καλοί, θα μοσχοπουληθούν. Θα δείξει.

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από eddy Δευ 19 Οκτ 2009 - 12:22

παλι δηλαδη ο Μπεος φταιει και γι αυτο?
ελεος ρε τι ειστε εσεις ρε?
αντε βγαλτε παλι καμμια ανακοινωση για τον κατσαβακη
και τα ξαναλεμε

Κρονιε σε εσενα το λεω
eddy
eddy

Αριθμός μηνυμάτων : 1324
Ομάδα : Ολυμπ. Βόλου
Ομάδα : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από giorgos37 Δευ 19 Οκτ 2009 - 12:30

Δεν είπε ρε φίλε ότι φταίει ο Μπέος, είπε ότι δεν θα δινόταν αν το όνομα του προέδρου του Πιερικού άρχιζε από "Μ" :lol: Δίκιο έχει. Ξέρεις κι εσύ φαντάζομαι ότι ο Μπέος δεν διαφέρει σε τίποτα από τον κανελλάκη, τον πηρούνια και τα λοιπά διαμάντια της κατηγορίας. Περαστικοί είναι όλοι αυτοί από τις ομάδες μας. Μόλις τις στύψουν σαν λεμονόκουπες, ανοίγουν τα πανιά τους γι' αλλού.

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από Κρόνιος Δευ 19 Οκτ 2009 - 12:33

Δεν είπα αυτό φίλε eddy και το ξέρεις καλά.
Ξέρω ότι το κατάλαβες αυτό που είπα, μην λοξοδρομείς.
Αν είχες την αντιμετώπισή μου, θα είχες 7 πόντους κι όχι 10.
Αν είχα την δική σου, θα είχα 9 πόντους κι όχι 5... [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Icon_wink
Αν είχαμε την ίδια, θα είχαμε ίσως διαφορά 1 πόντο κι όχι 5.

Η απάντηση βέβαια αυτή είναι για τους άλλους κι όχι για σένα. Εσύ το ξέρεις καλά ότι έχω δίκιο... [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Icon_wink
Κρόνιος
Κρόνιος
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 4243
Ηλικία : 63
Τόπος : Καβάλα
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από eddy Δευ 19 Οκτ 2009 - 12:55

οκ αλλα τι να κανω εγω τωρα
να παρω πετρες και να κυνηγαω τον Αχχιλεα?
στο κατω κατω δεν εχει τσοφλια μεσα στην ομαδα
εχει παιχτες που ανετα θα επεζαν και ευρωπη
εχει προπονητη που εχει ηθος και εχει παρει καθαρα κατηγοριες.
και δεν γινετε να ειμαστε με το πιστολι στον κροταφο συνεχεια
για το πεναλντι στο Αγρινιο ειμουν πρωτος που ειπα οτι ηταν καθαρο
για το χθεσινο ειμουν μακρια και δεν εχω ξεκαθαρη αποψη αν και κατα μεγαλο ποσοστο ηταν
αλλα δεν γινετε κιολας ελεο Μπεου να μην πιστευω στο ονειρο
μην ξεχνας φιλε κρονιε οτι εμεις και ο πανεγειαλιος χασαμε κατηγοριες για μερικες χιλαδες ευρω και οχι αγωνιστικα οταν αλλες ομαδες χρωστανε τον προυπολογισμο του κρατους
ασε με να χαρω τις δυο μεγαλες επιτυχιες της ομαδας μου.

φιλε giorgos 37 επειδη απο οτι κοβω πρεπει να ειμαστε και σειρες
και απ οτι εχω δει δεν μασας τα λογια σου πεσμου να παρω πετρες φιλε και να κυνηγαω τον Μπεο για τα περσυνα ή για αυτα που θα κανει στο μελλον?
τουλαχιστον σε ενα χρονο που εχει την ομαδα εχει κανει 10 καλα που δεν τα κανανε αλλοι αχρηστοι σε 10ετιες και την αφησαν να πεση στην Δ΄εθνικη.
επισης
θεωρω οτι το πιο δυσκολο ματς που θα δωσει η ομαδα μου ειναι αυτο το μεταξυ μας του Σαββατου.
ματς κλειδι για μενα που αν το παρει θα εδρεωθει στην κορυφη και δυσκολα θα την ξαναφησει
eddy
eddy

Αριθμός μηνυμάτων : 1324
Ομάδα : Ολυμπ. Βόλου
Ομάδα : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από Κρόνιος Δευ 19 Οκτ 2009 - 13:46

Καλέ μου φίλε, δεν είστε μόνο εσείς κι ο Παναιγιάλειος, ας τελειώσει αυτό το παραμύθι.
Θα μπορούσατε να είχατε πέσει αγωνιστικά εκείνη τη χρονιά, δεν πέσατε όμως με δανεικά κι αγύριστα. Πάμπολλες ομάδες δεν είχαν φράγκα, άφησαν τους καλούς παίκτες να φύγουν αφού δεν άντεχαν οικονομικά κι έπεσαν φυσιολογικά στη Δ'. Αυτοί ήταν μαλάκες δηλαδή, κι εσείς αδικημένοι;
Ευνοηθήκατε κι εσείς όπως και πολλοί άλλοι από τα παραθυράκια της νομοθεσίας, απορροφήσεις, ΑΦΜ και τα ρέστα.
Ναι, υπάρχουν και περισσότερο ευνοημένες ομάδες, υπάρχουν ομάδες που έσβησαν σε μια νύχτα τα χρέη τους. Αλλά το να συγκρίνεσαι μόνο με αυτές τις ομάδες κι όχι με τις άλλες που χωρίς να χρωστάνε σε κανένα πούστη, που το μόνο που χάσανε ήταν το μετοχικό τους κεφάλαιο, που έφαγαν με το κουτάλι τα χωράφια της Δ' εθνικής, που τελικά ορθοπόδησαν μετά από χρόνια, που, που, που... Ε, αυτό είναι παράλογο, δεν το καταλαβαίνεις; Άλλοι είναι οι αδικημένοι, κι όχι εσείς...
Για την ομάδα σου τα είπαμε και τηλεφωνικά. Μόνχε, Ροτζέϊρο και Ούμπεντε άνετα παίζουν Ευρώπη. Κακαράς, Κοτίτσας και Αρβανίτης, παίζουν; Μη τρελαθούμε κιόλας...
Κρόνιος
Κρόνιος
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 4243
Ηλικία : 63
Τόπος : Καβάλα
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από ???????? Δευ 19 Οκτ 2009 - 14:10

οχι φιλε κρονιε θα σου το χαλασο ....
εμεισ τα σταξαμε 500.000 δικαμασ φταλε τσεπατα πορτα πορτα επειχηριση επιχειρηση.........πονεσαμε οικονομικα και δεν μασ ευνοισε κανεισ ....μονοι μασ καναμε τα κουμαντα μασ......

ειμαστε αδικοιμενοι και χαροκαμενοι ..........εμεισ και μερικεσ ομαδεσ .....οχι οποσ χαριζουν τα χρει σε μερικεσ ομαδεσ αεκ γαυροκλπ ουτε οποσ ειναι ομαδεσ του διμοσιου αρησ παοκκλπ

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από Fredericks -5- Δευ 19 Οκτ 2009 - 14:16

ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ OFF TOPIC ΑΦΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΤΑΙ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΤΟΥ ΙΩΝΙΚΟΥ...
ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΤΟΠΙΚ...
Fredericks -5-
Fredericks -5-

Αριθμός μηνυμάτων : 3661
Τόπος : ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 245zzeo


Registration date : 13/02/2009

http://www.sop-pierikos.gr/forum/index.php

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από giorgos37 Δευ 19 Οκτ 2009 - 14:24

eddy, εννοείται ότι τώρα που πάτε φουλ προέχει η ενότητα. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι πρόεδροι σαν τον Μπέο, με τσεκαρισμένο παρελθόν πρέπει να είναι πάντοτε υπό παρακολούθηση.
Ο Μπέος τον νιόνιο τον πήρε σχεδόν διαλυμένο και τον πήγε Ευρώπη.
Από την Ευρώπη όμως, κατάφερε να τον ξαναδιαλύσει - σχεδόν.

Ο Τσιώλης είναι προπονητάρα και παιδί διαμάντι. Δώσαμε μεγάλη μάχη με τον κανελλάκη γι' αυτόν. Προσέξτε τον σαν τα μάτια σας. Είναι και θα είναι πάντα στην καρδιά μας.

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από Κρόνιος Δευ 19 Οκτ 2009 - 14:28

Άλλο είπα εγώ φίλε μου RED BULL.
Με λίγα λόγια είπα ότι οι περισσότερες ομάδες είναι παραπάνω αδικημένες από εσάς, κι αυτό γιατί δεν έψαξαν να βρουν παραθυράκια στους νόμους, γιατί δεν αγόρασαν και πούλησαν ΑΦΜ, γιατί πήγαν με το σταυρό στο χέρι, γιατί τράβηξαν κουπί μέχρι τέλους με απολύτως νόμιμα και κοινώς αποδεκτά μέσα.

Ασφαλώς και υπάρχουν κάποιες ομάδες που ευνοήθηκαν παραπάνω από εσάς, ασφαλώς και σε σύγκριση με αυτούς μπορεί να νιώθετε αδικημένοι.
Κρόνιος
Κρόνιος
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 4243
Ηλικία : 63
Τόπος : Καβάλα
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από eddy Δευ 19 Οκτ 2009 - 14:42

Κρόνιος έγραψε:Άλλο είπα εγώ φίλε μου RED BULL.
Με λίγα λόγια είπα ότι οι περισσότερες ομάδες είναι παραπάνω αδικημένες από εσάς, κι αυτό γιατί δεν έψαξαν να βρουν παραθυράκια στους νόμους, γιατί δεν αγόρασαν και πούλησαν ΑΦΜ, γιατί πήγαν με το σταυρό στο χέρι, γιατί τράβηξαν κουπί μέχρι τέλους με απολύτως νόμιμα και κοινώς αποδεκτά μέσα.

Ασφαλώς και υπάρχουν κάποιες ομάδες που ευνοήθηκαν παραπάνω από εσάς, ασφαλώς και σε σύγκριση με αυτούς μπορεί να νιώθετε αδικημένοι.

δεν ειναι ακριβως ετσι ειναι καπως ετσι
ειναι ομως μεγαλη κουβεντα και καποια στιγμη θα βρεθουμε να τα πουμε απο κοντα
γιατι την γλωσσα του πληκρολογιου δεν τη κατεχω
και οπως θα επρεπε για να δωσω να καταλαβεις τι λεω

giorgos37 απαιτηση του κοσμου ηταν ο Τσιωλης και γι αυτο τον ειχε κλειση απ τον φλεβαρη φετος
και φυσικα ξερουμε οτι ειναι διαμαντι και γι αυτο τον στηριζουμε και θα τον στηριζουμε μεχρι αηδιας
οσο για τον Αχχιλεα ειναι γνωστος σε ολους
ενα ειναι ομως το σιγουρο
εχουνε γνωση οι φύλακες
τελος παντων φετος η αισιοδοξια μας οτι το ονειρο ειναι πιο κοντα απο ποτε ειναι δεδομενη
μακαρι τον μαιο να ειναι και πραγματικοτιτα
και να μην ξυπνησουμε αποτωμα με καποιον εφιαλτη
καλη συνεχεια στον αγωνα σας και συντομα να δικαιωθητε.
eddy
eddy

Αριθμός μηνυμάτων : 1324
Ομάδα : Ολυμπ. Βόλου
Ομάδα : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από brewster Δευ 19 Οκτ 2009 - 22:14

Φιλε εντυ ο Μπεος ηταν πανιωνιος κ οι πανθηρες πανηγυριζαν οταν πηρε την ομαδα χαρες αγκαλιες αλλα μολις περασαν 3-4 χρονια εφτυναν τον κορφο τους κ μερικοι εκοψαν το γηπεδο.Οι προεδροι κοιταν μονο την τσεπη τους.
brewster
brewster

Αριθμός μηνυμάτων : 960
Ομάδα : Ιωνικός
Ομάδα : ΙΩΝΙΚΟΣ
Registration date : 08/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από tasosvolos Δευ 19 Οκτ 2009 - 23:50

Εγω ξερω οτι επι Μπεου ο πανιωνιος επαιξε με την μπαρτσελονα και τωρα παραπαιει....και ας εκανε διπλο στον Ηρακλη....οσο για εσενα Κρονιε δεν βρικαμε παραθυρακια απλα ειχαμε τα..... και μαζεψαμε 500.000 και ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ την κασσανδρα...αν μπορουσαν και αλλες ομαδες ας το εκαναν...δεν πατησαμε επι πτοματων και κανενας δεν μας εκανε χαρη..
tasosvolos
tasosvolos

Αριθμός μηνυμάτων : 34
Τόπος : Νεα δημητριαδα,ΒΟΛΟΣ
Ομάδα : Ολυμπ. Βόλου
Registration date : 30/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από palios-4 Δευ 19 Οκτ 2009 - 23:55

Αντε ετοιμαστε φουστανελες για καμπ νου.
palios-4
palios-4

Αριθμός μηνυμάτων : 3886
Ηλικία : 58
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Ομάδα : Ατρόμητος
Ομάδα : ΑΤΡΟΜΗΤΑΡΑ
Registration date : 30/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από Κρόνιος Τρι 20 Οκτ 2009 - 0:21

tasosvolos έγραψε:Εγω ξερω οτι επι Μπεου ο πανιωνιος επαιξε με την μπαρτσελονα και τωρα παραπαιει....και ας εκανε διπλο στον Ηρακλη....οσο για εσενα Κρονιε δεν βρικαμε παραθυρακια απλα ειχαμε τα..... και μαζεψαμε 500.000 και ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ την κασσανδρα...αν μπορουσαν και αλλες ομαδες ας το εκαναν...δεν πατησαμε επι πτοματων και κανενας δεν μας εκανε χαρη..
Την ίδια εποχή η Καβάλα προσπαθούσε να αγοράσει τον Ποσειδώνα Νέων Πόρων. Δεν την άφησαν επικαλούμενοι νόμο που απαγόρευε συγχωνεύσεις - απορροφήσεις - εξαγορές ομάδων, αν οι ομάδες είναι από διαφορετικό νομό. Και οι Καβαλιώτες είχαν τα τέτοια και μάζεψαν λεφτά, όμως δεν τους άφησαν. Άρα εσείς κάποιο παραθυράκι στο νόμο βρήκατε, αφού κι εσείς ίδια περίπτωση είσασταν...
Κρόνιος
Κρόνιος
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 4243
Ηλικία : 63
Τόπος : Καβάλα
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από a Τρι 20 Οκτ 2009 - 0:45

Κρόνιος έγραψε:
tasosvolos έγραψε:Εγω ξερω οτι επι Μπεου ο πανιωνιος επαιξε με την μπαρτσελονα και τωρα παραπαιει....και ας εκανε διπλο στον Ηρακλη....οσο για εσενα Κρονιε δεν βρικαμε παραθυρακια απλα ειχαμε τα..... και μαζεψαμε 500.000 και ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ την κασσανδρα...αν μπορουσαν και αλλες ομαδες ας το εκαναν...δεν πατησαμε επι πτοματων και κανενας δεν μας εκανε χαρη..
Την ίδια εποχή η Καβάλα προσπαθούσε να αγοράσει τον Ποσειδώνα Νέων Πόρων. Δεν την άφησαν επικαλούμενοι νόμο που απαγόρευε συγχωνεύσεις - απορροφήσεις - εξαγορές ομάδων, αν οι ομάδες είναι από διαφορετικό νομό. Και οι Καβαλιώτες είχαν τα τέτοια και μάζεψαν λεφτά, όμως δεν τους άφησαν. Άρα εσείς κάποιο παραθυράκι στο νόμο βρήκατε, αφού κι εσείς ίδια περίπτωση είσασταν...


Μηπως εννοεις την ομαδα που ο ιδιοκτητης της ειχε αποδειχθει οτι ειχε καταπατησει το μισο ποινικο κωδικα και για αυτο το λογο η ομαδα αυτη διαλυθηκε τελικα; Οποτε καλα εκαναν οι καβαλιωτες , και δεν ειχε να κανει με παραθυρακι στο νομο αλλα με απλη λογικη των υπευθυνων της καβαλας. Κι επειδη οι Νεοι Ποροι βρισκονται εντος των οριων του Ν. Πιεριας μαλλον κρονιε θα γνωριζεις περισσοτερα για το συγκεκριμενο ζητημα...
a
a

Αριθμός μηνυμάτων : 837
Τόπος : volos
Ομάδα : Ολυμπ. Βόλου
Ομάδα : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
Registration date : 09/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από Κρόνιος Τρι 20 Οκτ 2009 - 1:08

Γνωρίζω, και είναι όπως τα είπα, κι όχι όπως τα λες...
Δεν έκαναν πίσω οι Καβαλιώτες, δεν τους αφήσαν λόγω ισχύοντος νόμου. Καβάλα μένω και ξέρω.
Κρόνιος
Κρόνιος
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 4243
Ηλικία : 63
Τόπος : Καβάλα
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από a Τρι 20 Οκτ 2009 - 9:09

Κρόνιος έγραψε:Γνωρίζω, και είναι όπως τα είπα, κι όχι όπως τα λες...
Δεν έκαναν πίσω οι Καβαλιώτες, δεν τους αφήσαν λόγω ισχύοντος νόμου. Καβάλα μένω και ξέρω.

κι εγω μενω στο βολο και τετοιες περιεργες υποθεσεις μαλλον ποτε δεν εφταναν στην αντιληψη μου αν δεν ειμαι μεσα στα πραγματα
a
a

Αριθμός μηνυμάτων : 837
Τόπος : volos
Ομάδα : Ολυμπ. Βόλου
Ομάδα : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
Registration date : 09/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από giorgos37 Τρι 20 Οκτ 2009 - 9:15

tasosvolos έγραψε:Εγω ξερω οτι επι Μπεου ο πανιωνιος επαιξε με την μπαρτσελονα και τωρα παραπαιει....και ας εκανε διπλο στον Ηρακλη....οσο για εσενα Κρονιε δεν βρικαμε παραθυρακια απλα ειχαμε τα..... και μαζεψαμε 500.000 και ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ την κασσανδρα...αν μπορουσαν και αλλες ομαδες ας το εκαναν...δεν πατησαμε επι πτοματων και κανενας δεν μας εκανε χαρη..

Μόνο ότι έπαιξε με την μπαρτσελόνα ξέρεις ρε φίλε; Το ότι την ίδια σώθηκε από τον Ιωνικό, το άκουσες; Οτι την μεθεπόμενη σώθηκε από τον ατρόμητο, ούτε αυτό; Τα όσα έγιναν με την Δυναμό Τιφλίδας; Την αποχή των πάνθηρων για να φύγει;

giorgos37

Αριθμός μηνυμάτων : 3712
Ηλικία : 52
Τόπος : Νεάπολη
Ομάδα : Ιωνικός
Registration date : 18/11/2008

http://www.rangers.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09) - Σελίδα 2 Empty Απ: [5]ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1-1 (18/10/09)

Δημοσίευση από eddy Τρι 20 Οκτ 2009 - 9:34

αυτα που λες giorgos37 ειναι και γνωστα και αληθειες
αλλα σε ξαναρωταω
να παρουμε πετρες και να τον κυνηγαμε?
εχουμε δει και εμεις παραγοντες ανυπρκτους
ιδιοκτητες που χαντακωσανε την ομαδα
εαν δεν ερχοτανε ο Μπεος περσυ να αναλαβει την ομαδα ηταν χλωμο εαν θα κατεβενε να παιξει στο πρωτα θλημα της β΄
και στο φιναλε
με την αυξηση μετοχικου κεφαλαιου που εκανε
ενα μεγαλο μερος μετοχων εχει περασει και σε δικα μας χερια
που μπορουμε στη πορεια να τις εκμεταλευτουμε
και περα απ αυτο ειπαμε εχουνε γνωση οι φυλακες
και οσοι με γνωριζουν καταλαβενουν τι εννοω
απ την αλλη θα το ξαναπω και ας γινομε κουραστικος
εχει κανει τοσα μεσα σε ενα χρονο οσα δεν κανανε αλλοι για 10ετιες
αυτα απο μενα
και πιστευω οταν παρει την αποφαση να εγκαταληψει την ομαδα τουλαχιστον να ειμαστε και εμεις σουπερ λιγκα γιατι ο Βολος και μαγαζι γωνια ειναι και ολο και καποιος θα βρεθει να τον παρει
eddy
eddy

Αριθμός μηνυμάτων : 1324
Ομάδα : Ολυμπ. Βόλου
Ομάδα : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης