Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

[4]Αιγάλεω-Κέρκυρα 2-2 16/10/09-19.00

+15
Boas12
Bullet
mario4
mike12
fotis gate12
kallithea12
monoDOXA!!!
brewster
SiDiS GATE -5-
sellos
FANAT
_KALOGREZA
Michael
ilisios
vour
19 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

[4]Αιγάλεω-Κέρκυρα 2-2 16/10/09-19.00 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4]Αιγάλεω-Κέρκυρα 2-2 16/10/09-19.00

Δημοσίευση από fotis gate12 Πεμ 22 Οκτ 2009 - 22:36

ΡΕ ΤΙ ΤΡΩΓΟΣΑΣΤΕ?ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΖΟΓΟ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΜΑΣ!ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΑ ΙΛΙΣΣΙΑ ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕ Ο ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ.ΔΕΝ ΕΣΤΗΝΑΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΚΕΙ.ΕΔΩ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΒΟΛΟ ΠΡΟΠΕΡΣΙ ΓΙΑ ΜΑΤΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΒΑΛΕ ΓΚΟΛ Ο ΚΥΒΕΛΙΔΗΣ ΤΟΝ ΕΒΡΙΖΕ ΟΛΟΣ Ο ΠΑΓΚΟΣ ΜΑΣ.ΕΤΣΙ ΕΙΧΕ ΣΥΝΦΩΝΗΣΕΙ ΛΕΕΙ Ο ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΙΝΕΙ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΙΣΩ.ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΚΛΑΙΓΑΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ.
ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΡΕΞΑΜΕ ΠΑΛΕΨΑΜΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ ΗΛΥΣΙΑΚΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΚΑΤΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΑΛΛΙΚΑΡΙΑ ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΜΙΑ ΦΑΝΕΛΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΗΜΑ ΤΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΑΣ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ!ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΜΑΓΚΕΣ(ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ}ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΛΛΙΩΣ!!

ΕΞΩ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ!

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΙΓΑΛΕΩ!!!!
ΘΥΡΑ12!!!!
fotis gate12
fotis gate12

Αριθμός μηνυμάτων : 406
Ηλικία : 56
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 18/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4]Αιγάλεω-Κέρκυρα 2-2 16/10/09-19.00 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4]Αιγάλεω-Κέρκυρα 2-2 16/10/09-19.00

Δημοσίευση από _KALOGREZA Παρ 23 Οκτ 2009 - 1:38

gregory12 έγραψε:ΚΑΤΑ ΑΡΧΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΔΩ ΔΕΝ ΑΠΑΛΛΑΧΤΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΜΟΓΙΟ ΤΟΣΕΣ ΚΗΒΕΡΝΗΣΗΣ ΘΑ ΑΠΑΛΛΑΓΩ ΕΓΩ Η ΕΣΥ?ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗ ΜΕΡΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΑΡΑΠΟΝΩΝ

Kαλά είναι δυνατόν να τα πιστεύετε αυτά ορισμένοι?Αυτό το παραμύθι του παραγκοποιού το φάγατε με το χριστοβασίλη?Για μένα αυτό είναι άλλοθι...Επιχειρηματίας είναι και έκανε σωστά που πήγε στον ΠΑΣ.Τώρα ότι άφησε στα χέρια του θωμά τον ηλυσιακό είναι άλλο θέμα, ο άνθρωπος πάντως ήθελε να φύγει, δε σας καλύπτει νομίζω ότι δεν τον ενδιέφερε το μέλλον του ηλυσιακού(εξάλλου από την άρτα είναι από που κι ως που να νοιαστεί?ενώ για τον ΠΑΣ ναι μεν δε βάζω το χέρι μου στην φωτιά αλλά περισσότερες πιθανότητες να νοιάζεται πιο πολύ...άλλο που και εκεί έχει συμφέροντα με εισητήρια, πιθανότητα κατασκευής νέου μεγάλου γηπέδου και εμπορική εκμετάλλευσή του κλπ...)
_KALOGREZA
_KALOGREZA
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2074
Τόπος : KAΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ...
Ομάδα : Ατρόμητος
Registration date : 29/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4]Αιγάλεω-Κέρκυρα 2-2 16/10/09-19.00 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4]Αιγάλεω-Κέρκυρα 2-2 16/10/09-19.00

Δημοσίευση από ratm12 Κυρ 25 Οκτ 2009 - 10:04

Ρε μάγκες μπαίνετε όλοι και την πέφτετε (απο το νετ φυσικά) σε μας τους Αιγαλιώτες,επειδή είστε ΟΛΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ και μου το παίζετε ultras,casual,antifa,acab,αλλυλεγγύη και ιστορίες και λέτε για κωλοτούμπες και δήθεν δεν θα κάτσουμε να σας πούμε για τον 30χρονο πόλεμο μας με τον παράγκα.Και βέβαια είναι ντροπή μονάχα με συνγχώνευση στην β΄εθνική,το φωνάζαμε σε κάθε αγώνα στην γ'πέρσι και το ξέρουμε ακόμα.Μας επέβαλαν δεν το δεχτήκαμε,απο κεί και πέρα πάμε απο πέρσι ύστερα απο χρόνια αποχή(όχι εγώ πρωσοπικά αλλά πολλοί άλλοι)για την πάρτη μας,για την περιοχή μας για κανένα βρωμιάρη θωμά.Δυστηχώς η αποχή μας έκανε κακό και μου έβγαινε το κάθε χωριό και το παιζε ιστορία στο σίτυ.Τέρμα αυτά πάμε στα παλιά ΩΡΑΙΑ χρόνια όσοι προκαλείτε θα πέρνετε την απάντηση σας.
ΟΙ ΑΙΓΑΛΙΩΤΕΣ ΓΥΡΙΣΑΝ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΤΟΥΣ-ΚΡΥΦΤΗΤΕ ΣΤΑ ΚΑΒΟΥΚΙΑ ΣΑΣ ΠΑΛΙ.

ratm12

Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 18/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4]Αιγάλεω-Κέρκυρα 2-2 16/10/09-19.00 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4]Αιγάλεω-Κέρκυρα 2-2 16/10/09-19.00

Δημοσίευση από Κρόνιος Κυρ 25 Οκτ 2009 - 10:55

ratm12 έγραψε:Ρε μάγκες μπαίνετε όλοι και την πέφτετε (απο το νετ φυσικά) σε μας τους Αιγαλιώτες,επειδή είστε ΟΛΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ και μου το παίζετε ultras,casual,antifa,acab,αλλυλεγγύη και ιστορίες και λέτε για κωλοτούμπες και δήθεν δεν θα κάτσουμε να σας πούμε για τον 30χρονο πόλεμο μας με τον παράγκα.Και βέβαια είναι ντροπή μονάχα με συνγχώνευση στην β΄εθνική,το φωνάζαμε σε κάθε αγώνα στην γ'πέρσι και το ξέρουμε ακόμα.Μας επέβαλαν δεν το δεχτήκαμε,απο κεί και πέρα πάμε απο πέρσι ύστερα απο χρόνια αποχή(όχι εγώ πρωσοπικά αλλά πολλοί άλλοι)για την πάρτη μας,για την περιοχή μας για κανένα βρωμιάρη θωμά.Δυστηχώς η αποχή μας έκανε κακό και μου έβγαινε το κάθε χωριό και το παιζε ιστορία στο σίτυ.Τέρμα αυτά πάμε στα παλιά ΩΡΑΙΑ χρόνια όσοι προκαλείτε θα πέρνετε την απάντηση σας.
ΟΙ ΑΙΓΑΛΙΩΤΕΣ ΓΥΡΙΣΑΝ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΤΟΥΣ-ΚΡΥΦΤΗΤΕ ΣΤΑ ΚΑΒΟΥΚΙΑ ΣΑΣ ΠΑΛΙ.
Καλά ξεκίνησες, ωραία είπες την γνώμη σου, αλλά, τα καβούκια τι τα ήθελες; Και ποιός σε προκάλεσε;Κι εσύ πως το παίζεις;
Κρόνιος
Κρόνιος
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 4243
Ηλικία : 63
Τόπος : Καβάλα
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4]Αιγάλεω-Κέρκυρα 2-2 16/10/09-19.00 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4]Αιγάλεω-Κέρκυρα 2-2 16/10/09-19.00

Δημοσίευση από ratm12 Κυρ 25 Οκτ 2009 - 12:07

Φίλε όσοι έχουν τη μύγα μυγιάζονται,δεν μιλάω για εδώ μέσα δεν θα το παίξω κάφρος απο το φόρουμ,τώρα όταν διαβάζω απ' το σαιτ του εθνικού π.χ.όλη αυτή τη χολή σε βάρους μας,για προπαγάνδα του στύλ ''200 μισθοφόροι'' και ότι φωνάζαμε ''είναι τρελός ο πρόεδρος'' απο ποιούς,αυτους που πρωτοξεκίνησαν τις συνγχωνεύσεις με την μάνη δεν προκαλούν αυτά δηλαδή?Και ξέρουμε ότι αφορμή είναι η συνγχώνευση για να βγάζετε χολή ΜΜΕ και διάφοροι οπαδοί,η ΑΛΗΘΕΙΑ είναι ότι πονάει το Αιγάλεω φίλε μου.Οι απαντήσεις στα γήπεδα,δεν μας γουστάρετε δεν γουστάρουμε ΚΑΝΕΝΑ.Χαίρε στα χουλιγκάνια απ' το αγρίνιο που κόψαν κάποτε το αυτί.Χαίρε στους ΑΣΚ ολ.βόλου,ν.καβάλα,ν.πανιώνιο,αεκ44,οσφπ κοσκωτά-κοκκαλη,παο-οφη,αρη44,παοκ(αστα να πάνε),ατρο-χαλκηδώνα,δράμα,μάνη κ.τ.λ.
ΘΩΜΑ ΑΛΗΤΗ ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΙΤΥ-Η 12 ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕ

ratm12

Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 18/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4]Αιγάλεω-Κέρκυρα 2-2 16/10/09-19.00 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4]Αιγάλεω-Κέρκυρα 2-2 16/10/09-19.00

Δημοσίευση από ratm12 Κυρ 25 Οκτ 2009 - 12:12

Και κάτι ακόμη για τα παιδιά απ' το αγρίνιο που έβγαλαν πανί για την συνγχώνευσή μας,που δίκιο έχουν,απλά να θυμούνται οτι ο πρόεδρος τους ήθελε να κάνει το ίδιο πράμα με τον θωμά αλλά το λαμόγιο τον πρόλαβε.Ελπίζω να σας κάλυψα φίλοι παναιτωλικοί.

ratm12

Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 18/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης