Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

+15
zaxos4snakes
_KALOGREZA
palios-4
zografou
COOPER 14
vour
xristos 6
mario4
ilisios
dimi12
Bullet
FANAT
Michael
Spyrpoul14
sellos
19 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από ilisios Τρι 13 Οκτ 2009 - 11:13

Θεωρω τεραστιο λαθος στον εναν και μοναδικο οπαδο του ΑΙΓΑΛΕΩ που μπηκε να γραψει να πεσουμε να τον φαμε και βαζω και τον εαυτο μου μεσα......

απλα πιστευω οτι ακομα και τωρα οι αιγαλεωτες πρεπει να γυρισουν την πλατη σ αυτο το εκτρωμα

περισι πηγαμε στο ελληνικο οπου σαν ονομα και μονο επαιζε ο ηλυσιακος και στο 55 60 μαζεψαμε τα πανω και φυγαμε απο το γηπεδο....δεν ξαναπατησαμε........

Αν ερχοταν ποτε αυτη η ομαδα στου Ζωγραφου ειχαμε σκεφτει ντου και να παρουμε τα δελτια και τις εμφανισεις για να τιμωρηθει
ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ

γιατι ο θωμας δεν πηγε στη γ να παιξει μια χρονια και να ανεβει αγωνιστικα στη β

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ
οσο αγωνιζεται στο αιγαλεω εχει επιχορηγησει για το γηπεδο
εχει εσοδα απο διαφημησεις
και το βασικοτερο εχει 34 παιχνιδια στοιχηματικα(επιχορηγηση απο οπαπ) ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ

ΚΑΝΕΝΑ ΑΙΓΑΛΕΩ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑ Ο ΘΩΜΑΣ
ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΗΘΕΛΕ, ΟΝΟΜΑ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΦΘΟΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ Ο ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΡΟΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΤΙΚΩΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ..

ilisios

Αριθμός μηνυμάτων : 838
Ηλικία : 56
Τόπος : ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ομάδα : Ηλυσιακός
Ομάδα : ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Registration date : 15/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από Spyrpoul14 Τρι 13 Οκτ 2009 - 12:36

λοιπον εγω να πω πως με τον τυπο απο το αιγαλεω εγινε παρεξηγιση , καταλαβα τι ηθελε να πει και ζητω συγγνωμη που του την μπηκα.
Δεν θα σχολιασω τπτ αλλο γιατι δεν θελω να ριξω λαδι στη φωτια.
Χεραιτησματα σε ολους.
Spyrpoul14
Spyrpoul14

Αριθμός μηνυμάτων : 1059
Τόπος : ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : Εθνικοί....εκ φύσεως ανώτεροι
Registration date : 12/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από sellos Τρι 13 Οκτ 2009 - 12:44

Μπράβο ρε Spyrpoul14!
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από dimi12 Τρι 13 Οκτ 2009 - 13:34

Νομίζω ότι οι τοποθετήσεις των Michael και ilisios είναι οι πιο έγκυρες που εχω δει τον τελευταιο καιρό για την κατάσταση που επικρατεί στο Αιγάλεω.Δείχνουν ότι ξέρουν κάποια πράγματα και εκφέρουν άποψη..Έτσι ακριβώς είναι παιδιά, ακόμα και όταν η ομάδα βγήκε Ευρώπη, υπήρχε κόσμος που δεν πατούσε γήπεδο...Επίσης υπήρχαν άτομα που έβλεπες μόνο στα εκτός έδρας μόνο και μόνο για να μην αφήσουν τον όβολο τους στον Θωμά...Αυτό που προσπάθησα πάντως να πω είναι με το να δεσμεύσει ο Θωμας την ομάδα του Αιγάλεω με το σήμα μας έχει κάνει το χειρότερο εκβιασμό που θα μπορούσε....Κ δυστυχώς δεν ξέρω πως μπορεί να αλλάξει αυτό πια.

dimi12

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 03/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από Michael Τρι 13 Οκτ 2009 - 13:43

Dimi12 έχω 2 ερωτήσεις.
Ερασιτέχνικο σωματείο υπάρχει στο Αιγάλεω ;
Ποια είναι η θέση του ;;;
Και δεν μιλάω για το μπάσκετ, επειδή ασχολούμαι ξέρω κάποια πράγματα.
Μιλάω για διοίκηση ερασιτέχνη Α.Ο. Αιγάλεω.
Με άλλα αθλήματα από δίπλα, βόλει, χάντμπολ κ.τ.λ.
Και η δεύτερη ερώτηση είναι :
Ο Δήμος Αιγάλεω τι ρόλο βαράει ;;
Σε σχέση με όλα αυτά, το γήπεδο, την συγχώνευση κ.τ.λ.
Αν μπορείς να απαντήσεις γιατί έχω κενά, δεν ξέρω ακριβώς τι γίνεται τώρα.
Michael
Michael
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 10995
Ηλικία : 52
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : Εθνικάρα
Registration date : 05/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από dimi12 Τρι 13 Οκτ 2009 - 14:13

Φιλε Michael και στις 2 σου εύλογες ερωτήσεις η απάντηση είναι παρόμοια:
Δηλαδή, Δήμος: Αρκεί να σου πω ότι Δήμαρχος είναι ο Καλογερόπουλος, γνωστό λαμόγιο και παρατρεχάμενος του Θωμά από την περίοδο που τον βοήθησε να εκλεγεί..Αυτή την στιγμή είναι ο πιο μισητός άνθρωπος στο Αιγάλεω μετά τον Θωμά...Για τον λόγο αυτό έχει σταματήσει πια να πηγαίνει και γήπεδο.Όσο για την στάση που κράτησε τι να πούμε...εντολές παίρνει και αυτός.

Ερασιτέχνης: Εκεί και αν υπάρχει σαπίλα.Πρόεδρος ο γνωστός από το μπάσκετ, Ισιγώνης ήταν από τους πρώτους που έβαλαν την υπογραφή τους για την συγχώνευση...Και αν θέλουμε να κάνουμε την αυτοκριτική μας σαν οπαδοί εκεί που αμελήσαμε εγκληματικά είναι ότι δεν φροντίσαμε να πετάξουμε τα λαμόγια έξω από τον Ερασιτεχνη, και να έχουμε τουλαχιστον ένα ερασιτεχνικό σωματείο που να αντισκέται στο καθεστώς Θωμά...
Όπως είδες είχε φροντίσει ο τύπος να έχει τους κατάλληλους ανθρώπους στις κατάλληλες θέσεις.

dimi12

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 03/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από Michael Τρι 13 Οκτ 2009 - 14:21

Μάλιστα.
Η αρχή όλων λοιπόν είναι ένας δικός σας ερασιτέχνης.
Ξεκινάτε σαν μέλη και μετά από ένα χρόνο ψηφίζετε.
Και σιγά-σιγά φεύγουν κάποιοι.
Δεν είναι εύκολο, εμείς το κάναμε όμως και υπάρχει και συνέχεια.
Τώρα ο δήμος...
Εκεί δεν είναι εύκολα τα πράγματα.
Το όνομα Καλογερόπουλος το ακούω τόσα χρόνια...
Τι διάολο, ακόμα βαστάει αυτός ;;;
Εάν έχει κονέ και δεν νιώθει ότι απειλείται η θέση του τότε.....
Δεν κουνάει...
Το συμπέρασμα είναι λοιπόν ότι πέρα από τον σύνδεσμο (τα παλαιά μέλη τουλάχιστον), και κάποιες αυτόνομες κινήσεις ανθρώπων, δεν υπάρχει κάτι άλλο ώστε να γίνει κάποια κίνηση αλλαγής πλεύσεως στο ιδιοκτησιακό.
Με άλλα λόγια....... μαυρίλα.
Michael
Michael
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 10995
Ηλικία : 52
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : Εθνικάρα
Registration date : 05/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από dimi12 Τρι 13 Οκτ 2009 - 14:31

Όπως τα λες...Μαυρίλα και σαπίλα που φαίνεται πως καλά κρατεί στην διοίκηση..Και ο Καλογερόπουλος πλέον φεύγει(συπλήρωσε 8ετια) όπως και ο Ισιγώνης πολύ πιθανό(απαραίτητο να γίνουν κινήσεις να πάρουμε τον ερασιτέχνη,ποτέ δεν είναι αργά) ωστόσο αυτό που ήθελε ο Θωμάς το πέρασε....ποιος ξέρει πότε θα ξαναχρειαστεί την συνδρομή τους σε έγκλημα?
Απλά πρέπει σιγά σιγά να φτιάξουμε κάποιες ζώνες άμυνας(Δήμο- ερασιτέχνη)...ποτέ δεν ξέρεις πως τα φέρνει ο καιρός.
Αλλά γενικά η κατάσταση όπως το λες:
Μαυρίλα!

dimi12

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 03/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από Michael Τρι 13 Οκτ 2009 - 14:39

dimi12 έγραψε:Απλά πρέπει σιγά σιγά να φτιάξουμε κάποιες ζώνες άμυνας(Δήμο- ερασιτέχνη)...ποτέ δεν ξέρεις πως τα φέρνει ο καιρός.
Εγώ μένω σε αυτό γιατί είναι το πιο σημαντικό, η ουσία.
Θέλει χρόνο, κόπο, χρήμα (όχι πολύ) και κυρίως υπομονή και θέληση.
Michael
Michael
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 10995
Ηλικία : 52
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : Εθνικάρα
Registration date : 05/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από ilisios Τρι 13 Οκτ 2009 - 17:03

αυτο τον ενα χρονο εχω μαθει και το βασικοτερο εχω διαπιστωσει και τα εχω διασταυρωσει τοσο που μπορω να γραψω βιβλιο
επιγραμματικες απαντησεις που μπορει να σας λυσουν καποιες αποριες

το ονομα του καλογεροπουλου ακουγοταν και για το ψηφοδελτιο της νεας δημοκρατιας
εχει πολυ καλες σχεσεις με λουλη και αγγελου (αυτους που δεν αφηναν κατα δηλωση βουλευτη της ν.δ. να δουν τον πρωθυπουργο) ειναι κολλητος του θωμα και βγηκε με την βοηθεια του δημαρχος στο αιγαλεω.
για να μην ξευτιλιστει τελειως δεν εδινε παραχωρητηριο στην ομαδα του θωμα μεχρι να αλλαξει το ονομα
φυσικα η πορεια της ονομασιας ηταν προδιαγεγραμμενη απο τη στιγμη 6 μηνες η εεα δεν απαντουσε και πηγενε απο αναβολη σε αναβολη
φυσικα συνεδριασε 9 αυγουστου κυριακη με αναπληρωματικα μελη και παρα το γεγονος οτι εισηγητης νομικος και η τριαδα των νομικων ελεγε να αποριφθει η πενταδα αποφασισε να γινει
η εεα επισης χρονο δεν εβρισκε για να συζητησει την ανακληση αλλα οταν ο δουβης πηγε 16/9 πηρε αμεσως το χαρτι που ηθελε
τελος ο καραγκιοζης βουλευτης γ βλαχος παρα το γεγονος οτι ομοειδεατες του νεοδημοκρατες στο υπουργειο αναπυξης δεν δεχονταν να υπογραψουν υπεγραψε μονος του για τη συγχωνευση
ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΜΥΝΗΣΕΙ ΜΕ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΤΟΥΣ ΥΦΗΣΤΑΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΕΓΓΡΑΦΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΧΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΜΠΙΝΑΤΗ ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ

ΚΙ ΑΝ Ο ΘΩΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ???????

τον θωμα πριν κατι μηνες τον πλακωσανε αιγαλεωτες ακουστηκε τιποτα?
τα ιλισια καιγοντουσαν μια εβδομαδα και κλεισαμε εκτος απο την κεντρικη γρ αυξεντιου τη μιχαλακοπουλου και τη β σοφιας ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΚΑΝΕΙΣ??
στο δημαρχειο εγινε καταληψη ηρθαν καναλια και δεν παιχτηκε τιποτα στην τηλεοραση ΓΙΑΤΙ???
την προηγουμενη πεμπτη μπουκαραμε στο δημαρχειο και αναγκασαμε με την απειλη ξυλοφορτωματος να βγαλει ψημισμα ο δημος
στο youtube ilisiakos εχει εικονες απο καταληψη δημαρχειου απο πορεια ..........

Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ

ilisios

Αριθμός μηνυμάτων : 838
Ηλικία : 56
Τόπος : ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ομάδα : Ηλυσιακός
Ομάδα : ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Registration date : 15/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από Michael Τρι 13 Οκτ 2009 - 17:12

Για αυτό πρέπει να είναι όλοι στο φόρουμ και να μιλάνε.
Για να μαθαίνουμε τι γίνεται...
Πέρα από τα παιχνίδια και τον χαβαλέ υπάρχουν ένα σωρό πολύ σοβαρά θέματα.
Michael
Michael
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 10995
Ηλικία : 52
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : Εθνικάρα
Registration date : 05/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από sellos Τρι 13 Οκτ 2009 - 17:48

Michael έγραψε:Για αυτό πρέπει να είναι όλοι στο φόρουμ και να μιλάνε.
Για να μαθαίνουμε τι γίνεται...
Πέρα από τα παιχνίδια και τον χαβαλέ υπάρχουν ένα σωρό πολύ σοβαρά θέματα.

Συμφωνώ και επαυξανω.
sellos
sellos
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 25978
Ηλικία : 15
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 01/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από MovoMAYPH Τετ 14 Οκτ 2009 - 1:03

Εγώ σαν άσχετος θέλω να πω στους πραγματικούς θύρα 12 να πάνε να πάρουνε την "θύρα" τους πίσω. Και οχι να αφήνουν να ακούγονται απο κει "ειναι τρελλός ο πρόεδρος" κτλ. Την ξευτίλα που σας ανάγκασαν να υποστείτε ο μάκος και ο ρούλης δεν την εύχομαι ούτε και στον εχθρό μου (πιο κυριολεκτικά δεν γίνεται).

MovoMAYPH

Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 27/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από FANAT Τετ 14 Οκτ 2009 - 15:06

ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΗ ΑΣΧΗΜΟ ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΣ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΗΤΡΟΠΟΛΟ.ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΟ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
FANAT
FANAT

Αριθμός μηνυμάτων : 409
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΡΕΕ
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : ΕΘΝΙΚΑΡΑ ΒΕΒΑΙΑ
Registration date : 27/06/2009

http://www.ethnikos.webnode.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από Boas12 Τετ 14 Οκτ 2009 - 17:47

Καταρχήν χαιρετώ όλους στο site αυτό. Διαβάζω εδώ και 2 μερες αυτά που γράφονται...
Πότε ακουστηκε ρε μάγκες την Κυριακή το ''είναι τρελός ο προέδρος''??? Για πείτε,οι Εθνικοί που είσασταν μέσα ακούσατε κάτι τέτοιο, γιατί θα με τρελάνετε εντελώς. Δε μπορώ να καταλάβω γιατί αυτό το site του Εθνικού έγραψε αυτό το ψέμα αλλά και την ''χωλή'' που βγάζει για το Αιγάλεω και τους Αιγαλιώτες. Όσοι είσασταν την Κυριακή, βγείτε και πείτε στα ίσια, έγινε κάτι τέτοιο? Δε μπορείτε να σκεφτείτε πώς και δεν έγραψε κάποιο αθλητικό site για τέτοιο γεγονός και το έγραψε μόνο του Εθνικού?
Να ξεκαθαρίσουμε ότι ποτέ δεν φώναξε και δεν θα φωνάξει η Θύρα 12 ή οποιοσδήποτε Αιγαλιώτης για τον πρόεδρο και μάλιστα όταν αυτός είναι ο Μητρόπουλος.
Όσο για τα υπόλοιπα, να πώ ότι μόνο η άποψη του Mario4 τα λέει όλα,ειδικά εκεί που λέει για το ότι δε θα ήθελε να βρεθεί ποτέ στη θέση μας.
Κανένας Αιγαλιώτης δε χάρηκε με αυτό που έγινε, ούτε με τη διάλυση της ομάδας του Ηλυσιακού. Αλήθεια όμως πόσοι από εσάς δεν έχετε λειτουργήσει συναισθηματικά για την φανέλα και το σήμα της ομάδας που αγαπάτε? Αλήθεια, ποιοι οπαδοί ομάδας που έκανε συγχώνευση-απορρόφηση δεν ακολούθησαν μετά?
Αλήθεια, πόσα γεγονότα ''ανηθικότητας'' είχαμε τα τελευταία χρόνια στο Ελληνικό ποδόσφαιρο? Ας βγεί ένας οπαδός ομάδας που έκανε συγχώνευση-απορρόφηση να μου πεί ότι δεν ακολούθησαν την ομάδα τους...Ποιοι δεν ακολούθησαν?Οι Εθνικοί,οι Βολιώτες,οι Ατρόμητοι,οι Πατρινοί? Από τις ομάδες που αναίβηκαν κατηγορία με εξαγορά ΑΦΜ από άλλη ομάδα ή μετονομασία (π.χ. Νέος Πανιώνιος,Νέα Καβάλα) για να καλύψουν χρέη προέδρων προς το δημόσιο και να μην πέσουν κατηγορία, ποιοι οπαδοί δεν ακολούθησαν μετά τις ομάδες τους? Οι οπαδοί των ομάδων του ΠΟΚ και της Θεσσαλονίκης που έχουν γίνει τα ''όργια'' για να μην πέσουν κατηγορίες από χρέη προέδρων κλπ τα οποία πληρώνουμε ακόμα εμείς οι φορολογούμενοι πολίτες, σταμάτησαν να ακολουθούν τις ομάδες τους? Όλα αυτά δεν είναι γεγονότα ''ανηθικότητας'' στο ποδόσφαιρό μας?
Μάγκες, οπαδοί είμαστε όπως και εσείς. Μπορεί να μου την πέσετε τώρα όλοι αλλά όλα αυτά είναι αλήθειες που τα παραπάνω γεγονότα τις αποδεικνύουν.
Boas12
Boas12

Αριθμός μηνυμάτων : 195
Ηλικία : 44
Ομάδα : Αιγάλεω
Registration date : 12/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από FANAT Τετ 14 Οκτ 2009 - 18:09

ΝΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΣ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΠΡΟΕΔΡΟ.ΚΑΜΑΡΩΣΤΕ ΤΟΝ.ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΗΚΑΝ ΜΕΣΑ 20 ΑΛΗΤΙΡΙΟΙ ΚΑΙ ΠΟΥΛΟΥΣΑΝ ΜΑΓΚΙΑ.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΒΡΙΖΑΝ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΑΝΕΣ ΜΑΣ ΛΙΓΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ.ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΟΥΜΕ ΡΕ.
FANAT
FANAT

Αριθμός μηνυμάτων : 409
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΡΕΕ
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : ΕΘΝΙΚΑΡΑ ΒΕΒΑΙΑ
Registration date : 27/06/2009

http://www.ethnikos.webnode.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ 14 Τετ 14 Οκτ 2009 - 19:24

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΦΙΛΕ Boas12. ΣΕΒΑΣΤΗ Η ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ . ΑΛΛΑ ΟΣΑ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΣ ΣΩΣΤΑ. ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΜΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΑ ΒΙΩΣΑ . ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΩ ΤΑ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΑΡΧΙΣΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΘΕΣΕΣ , ΤΙΣ ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΕΙΣ . ΘΑ ΣΕ ΓΥΡΙΣΩ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟΥ 2004. Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΣΤΗΝ Δ' ΕΘΝΙΚΗ , ΕΧΕΙ ΜΟΛΙΣ ΕΝΑ ΔΕΛΤΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟ ΧΩΜΑΤΙΝΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΣΕΦ . ΣΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΝΕ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΕ Ο ΠΗΡΟΥΝΙΑΣ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΣΥΓΧΩΝΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΟ ΜΑΝΗΣ ΟΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΝΕΒΕΙ ΜΟΛΙΣ ΣΤΗΝ Γ' ΕΘΝΙΚΗ. Ο ΑΟ ΜΑΝΗΣ ΕΙΧΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΟΠΑΔΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ( ΝΑΙ ΕΙΧΕ 0 ΟΠΑΔΟΥΣ) ΚΑΙ Η ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ ΠΟΥ ΕΠΡΟΚΕΙΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟΥΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΟΠΑΔΟ ΚΑΘΩΣ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΟΝ ΑΟ ΜΑΝΗΣ ΗΤΑΝ ΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΤΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ. ΤΕΛΕΙΩΝΟΝΤΑΣ ΘΑ ΤΟΝΙΣΩ ΠΩΣ Ο ΠΗΡΟΥΝΙΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΤΩΝ ΟΠΑΔΩΝ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ . ΕΜΕΙΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΧΤΗΚΑΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ, ΕΜΕΙΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΝΙΖΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ .


ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ. ΕΣΕΙΣ Η ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΟΠΑΔΟΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΒΑΛΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΝ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΥ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ . ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΓΕΛΑΝΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΥΣΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ... ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΤΑΝ ΕΣΕΙΣ ΠΡΩΤΟΙ ΚΑΤΑΚΡΙΝΑΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΝΕΡΓΕΙΣ ΤΟΥ .


ΑΑΑ.... ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΟΥ




Υ.Γ. ΑΦΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΑ SITES ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ SITES ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ?????

ΝΙΚΟΣ 14

Αριθμός μηνυμάτων : 588
Ομάδα : Εθνικός Π.
Registration date : 14/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από Michael Τετ 14 Οκτ 2009 - 20:09

Εγώ καλωσορίζω τον ΒΟΑ που είναι από τους παλαιούς Αιγαλεώτες...
Λοιπόν.
Εγώ άκουσα το σύνθημα "Είναι τρελό, είναι τρελό το Αιγάλεω".
Μετά το έχασα το πράγμα...
Γιατί έβριζα τον διαιτητή... [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Icon_lol
Εάν κάπου μπήκε και ο πρόεδρος στο σύνθημα δεν το ξέρω, δεν το άκουσα.
Αυτός που το ξέρει, το άκουσε και το έγραψε αναλαμβάνει και την ευθύνη των γραπτών του και την άποψης του.
Και η χολή πιθανότατα να προέρχεται περισσότερο από το πεσιματάκι των πιτσιρικάδων σας παρά από οτιδήποτε άλλο.
Δεν ξέρω, δεν μπορώ να απαντήσω σε κάτι που έγραψε άλλος.
Νίκο14 για την συγχώνευση την δική μας δεν ψήφισαν οπαδοί.
Αποφάσισε ο ερασιτέχνης...
Εάν γινόταν δημοψήφισμα ίσως να είμασταν ακόμα Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ.
Οι οπαδοί ψήφισαν όταν ήρθε και μας ζήτησε για συγχώνευση ο Σπανός.
Τότε που τον πήραμε στο κυνήγι...
Και τέλος θα πω ότι η ιστορία με την συγχώνευση την δική μας είναι ένα κακό σπυρί στα αρχίδια.
Ενοχλεί, πονάει αλλά είναι κάτι πολύ μικρό...
Μπορεί όμως να εξελιχθεί σε καρκίνο και να μας σκοτώσει.
Michael
Michael
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 10995
Ηλικία : 52
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : Εθνικάρα
Registration date : 05/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ 14 Τετ 14 Οκτ 2009 - 23:08

ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΨΑ ΛΙΓΟ . ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ... ΟΥΤΕ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ . ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ... ΑΥΤΑ ΕΧΩ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΜΟΥ .

ΝΙΚΟΣ 14

Αριθμός μηνυμάτων : 588
Ομάδα : Εθνικός Π.
Registration date : 14/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από KALAMATA OLE Πεμ 15 Οκτ 2009 - 10:36

Καλως ηρθες Boas 12,διαφωνω μαζι σου στο θεμα συγχωνευσης ηλυσιακου-αιγαλεω....κατα την γνωμη μου παντα αυτο που κανατε εσεις δεν ηταν συγχωνευση ηταν απαγωγη....για αυτο και βλεπεις τετοια αντιδραση απο τους οπαδους αλλων αμαδων.....υπηρχε μια ελπιδα οτι η θυρα 12 δεν θα ακολουθουσε....εαν και κατα την γνωμη μου παντα θα περασουν πολλα χρονια για τον απλο οπαδο του αιγαλεω να υποστηριξει την ομαδα αυτη.....και δεν καταλαβαινω τον λογο που αφησατε το πραγματικο αιγαλεω που ηταν περσι στην γ εθνικη να διαλυθει.
KALAMATA OLE
KALAMATA OLE

Αριθμός μηνυμάτων : 251
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : KALAMATA
Registration date : 12/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από ilisios Πεμ 15 Οκτ 2009 - 10:56

1. ο ερασιτεχνης ηλυσιακος μηνυσε τον γ βλαχο
2. προσφευγει στο συμβουλιο επικρατιας
3. δεν δηλωνει ομαδα σε δ εθνικη η τοπικο προς το παρον
4. περιμενει να μπει νεος υφυπουργος για να ζητησει ανακληση
5. εχει αναλαβει δικηγορικο γραφειο στο λονδινο την υποθεση για προσφυγη στην ΟΥΕΦΑ

ΤΟ ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ εχει ΑΦΜ ΤΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ ΗΛΥΣΙΚΟΥ ΠΡΟΝΟΜΙΟΥΧΕΣ ΜΕΤΟΧΕΣ Ο ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΠΟΙΟΣ ΔΙΑΛΥΘΗΚΕ?????

Ο ΘΩΜΑΣ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΕΚΑΝΕ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ

ilisios

Αριθμός μηνυμάτων : 838
Ηλικία : 56
Τόπος : ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ομάδα : Ηλυσιακός
Ομάδα : ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Registration date : 15/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από ilisios Πεμ 15 Οκτ 2009 - 11:01

φιλοι του ΑΙΓΑΛΕΩ καπου τα εχετε μπερδεψει
ολες οι συγχωνευσεις εγιναν αμεσως
ΕΔΩ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΕΥΘΥΝΗ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΟΚ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΤΗ
βρεθηκε ο γ βλαχος 6 μερες πριν τις εκλογες και βολεψε το θωμα που θελει ομαδα να αγωνιζεται στο μαυροθαλασιτης για γνωστους λογους

ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΑΜΕΙΟ

ilisios

Αριθμός μηνυμάτων : 838
Ηλικία : 56
Τόπος : ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ομάδα : Ηλυσιακός
Ομάδα : ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Registration date : 15/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από Bullet Παρ 16 Οκτ 2009 - 16:41


Bullet

Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ομάδα : Ηλυσιακός
Registration date : 16/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από FANAT Παρ 16 Οκτ 2009 - 16:57

XAXAXA CITY OLE OLE. [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Icon_biggrin ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΑΛΛΟ ΕΙΔΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ.
FANAT
FANAT

Αριθμός μηνυμάτων : 409
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΡΕΕ
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : ΕΘΝΙΚΑΡΑ ΒΕΒΑΙΑ
Registration date : 27/06/2009

http://www.ethnikos.webnode.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Empty Απ: [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1

Δημοσίευση από Spyrpoul14 Παρ 16 Οκτ 2009 - 17:59

FANAT έγραψε:XAXAXA CITY OLE OLE. [4η] ΑΙΓΑΛΕΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ 1-1 - Σελίδα 3 Icon_biggrin ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΑΛΛΟ ΕΙΔΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ.
ναι δικιο εχεις, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΟ ΜΑΝΗΣ εγραφε...... κια για αυτο ξερεις ποιος ευθυνεται...
Spyrpoul14
Spyrpoul14

Αριθμός μηνυμάτων : 1059
Τόπος : ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : Εθνικοί....εκ φύσεως ανώτεροι
Registration date : 12/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης