Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

+19
rodos-4-
titor6
sellos
PasGiannina
Kotsos_ACAB
DIAGORAS-ULTRAS-6
Pierikos1961
mario4
zaxos4snakes
kalamatianos5
popay6
Michael
KALAMATA OLE
MovoMAYPH
Κρόνιος
IALYSOS FANS GATE 6
skorpios
blackstorm
mauri_thiella
23 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Empty Απ: [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

Δημοσίευση από blackstorm Τρι 13 Οκτ 2009 - 20:03

Ρε,τι εγινε εδω??καλα οι υπευθυνοι τι κανουν εδω??αν ειναι να παρω σβαρνα κι εγω ολα τα τοπικ και να λεω για πανηλειακους και αιγαλεωκοτες και να βγαζω τα απωθημενα μου..τι με νοιαζει εμενα τι λεει ο ροδιτης για τον διαγοριτη,ο οφιτζης και για τους δυο και ολο αυτο το πανηγυρι που εχετε στησει στο ΤΟΠΙΚ ΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ!!!!!!...ο αλλος ο δικαιος και καλα συντονιστης,κρονιος,ειχε σβησει ενα δικο μου μνμ που απαντουσε απλα σε οτι ελεγε μια κοπελιτσα απο τη ροδο,και ειπε οτι τον εσβησε και θα σβησει και ταμνμ του...αποτελεσμα ειναι να εχει σβησει το δικο μου μνμ,να αφησει του ροδιτη ακομα εκει,και αυτος να μπαινει με αλλο nick και να συνεχιζει να κανει το τοπικ μπαχαλο..που εισαι τωρα δικαιε κρονιε??για δωσε εξηγησεις γιατι γινεται ολο αυτο εδω και δν εχεις παρει ακομα θεση.....
blackstorm
blackstorm
Banned
Banned

Αριθμός μηνυμάτων : 114
Τόπος : Εκει που εχει να πατησει γυφτος 15 χρονια..
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 08/11/2008

http://www.notioi-kalamata.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Empty Απ: [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

Δημοσίευση από mauri_thiella Τρι 13 Οκτ 2009 - 22:48

εχουμε και εναν team moderator ανυπαρκτω τον τελευταιο καιρο ωστε
να κλειδωσει το θεμα και να προστατεψει την ομαδα μας...

σορρυ thiellara-5- αλλα ετσι ειναι...
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Empty Απ: [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

Δημοσίευση από diagoras6 Τρι 13 Οκτ 2009 - 22:56

εχετε δικιο απο εμενα τελος αλλα επρεπε να διευκρινιστει οτι δεν εγινε κατι στραβο με τη καλαματα.καλη συνεχεια και στην ομαδα σας
diagoras6
diagoras6

Αριθμός μηνυμάτων : 334
Τόπος : ΡΟΔΟΣ
Ομάδα : Διαγόρας
Registration date : 26/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Empty Απ: [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

Δημοσίευση από MovoMAYPH Τετ 14 Οκτ 2009 - 1:16

mauri_thiella έγραψε:εχουμε και εναν team moderator ανυπαρκτω τον τελευταιο καιρο ωστε
να κλειδωσει το θεμα και να προστατεψει την ομαδα μας...

σορρυ thiellara-5- αλλα ετσι ειναι...

Γιατί να κλειδωθεί ρε mauri_thiella, αφου πιο σημαντική είναι η κόντρα των ροδιτών από το γεγονός οτι είμαστε τελευταίοι.
Άστο να φαίνεται η κατάντια μας.

MovoMAYPH

Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 27/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Empty Απ: [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

Δημοσίευση από Κρόνιος Τετ 14 Οκτ 2009 - 1:51

blackstorm έγραψε:Ρε,τι εγινε εδω??καλα οι υπευθυνοι τι κανουν εδω??αν ειναι να παρω σβαρνα κι εγω ολα τα τοπικ και να λεω για πανηλειακους και αιγαλεωκοτες και να βγαζω τα απωθημενα μου..τι με νοιαζει εμενα τι λεει ο ροδιτης για τον διαγοριτη,ο οφιτζης και για τους δυο και ολο αυτο το πανηγυρι που εχετε στησει στο ΤΟΠΙΚ ΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ!!!!!!...ο αλλος ο δικαιος και καλα συντονιστης,κρονιος,ειχε σβησει ενα δικο μου μνμ που απαντουσε απλα σε οτι ελεγε μια κοπελιτσα απο τη ροδο,και ειπε οτι τον εσβησε και θα σβησει και ταμνμ του...αποτελεσμα ειναι να εχει σβησει το δικο μου μνμ,να αφησει του ροδιτη ακομα εκει,και αυτος να μπαινει με αλλο nick και να συνεχιζει να κανει το τοπικ μπαχαλο..που εισαι τωρα δικαιε κρονιε??για δωσε εξηγησεις γιατι γινεται ολο αυτο εδω και δν εχεις παρει ακομα θεση.....
Τι θέση να πάρω ρε μεγάλε;
Ένα ποστ ήταν που έγραφε όταν πάτε στη Ρόδο να κουνήσετε τα στρινγκάκια για να σας γνωρίσουν. Είπα να το αφήσω καμμιά ώρα για να δουν όλοι το μέγεθος της μαλακίας του γράφοντα. Όταν μπήκα για να το σβήσω μετά από ώρα με είχε προλάβει ο Σελλός. Τι δεν έχεις καταλάβει ακόμα;;;;;; Για βρες σβήστηκε όπως λέω, ή δεν σβήστηκε όπως λες. Για βρες μου, υπάρχει ακόμα το στρινγκάκι;;;;;;;;;;;;;;
Πόσες φορές πρέπει να τα πω;;;;;
Γιατί θα πρέπει να σου αποδείξω ΚΑΙ εσένα ότι δεν είμαι ελέφαντας;;;;;;;;
Αμάν πιά, μια ο ένας μια ο άλλος.......
Στην τελική, επειδή έχω σαλτάρει με την κατάσταση, ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ Σ" ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΩ!!!!!!!
Αν νομίζεις ότι δεν είμαι σωστός, δεν είμαι δίκαιος, βάλε θέμα.-----
Για οποιονδήποτε μοντ δεν γουστάρετε, πειτε το, κι ας αποφασίσει ο admin.....

Με έχετε σαλτάρει ρε μάγκες. Κάνετε σαν παιδάκια, ποιός θα κοροϊδέψει τον άλλο, ποιός θα πει την μαγκιά του, ποιός θα αποδείξει ότι είναι πιο cyberμάγκας, και μετά φταίνε οι συντονιστές γιατί δεν ζύγισαν καλά, γιατί έβαλαν στον ένα 3 warns κι όχι 4, γιατί έσβησαν 4 λέξεις στον ένα και 3 στον άλλο, γιατί. γιατί, γιατί......
Φταίει λοιπόν ο Pierikos1961, φταίει ο PasGiannina, φταίει ο Κρόνιος, φταίει κι ο Χατζηπετρής.......
Μπείτε στο πνεύμα, ή αφήστε το.
Ή αν νομίζετε ότι το πνεύμα είναι ή θα έπρεπε να είναι αυτές οι ανούσιες κοντρίτσες με ρυζόγαλα, στρινγκάκια, ανύπαρκτους, μαυρόκοτες, ασπρόκοτες, ψαροκασέλες, πουθενάδες, τρεχαλατζήδες κλπ κλπ και δεν σας αφήνουμε, κάντε τα παράπονά σας στον admin, και πείτε του να μας αλλάξει.-------------
Κρόνιος
Κρόνιος
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 4243
Ηλικία : 63
Τόπος : Καβάλα
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Empty Απ: [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

Δημοσίευση από blackstorm Τετ 14 Οκτ 2009 - 2:17

τι ειναι αυτα που λες ρε μεγαλε,σε παραληρημα βρισκεσαι???για κοιτα στην πρωτη σελιδα,εγω βλεπω ακομα 3 μνμ αυτουνου του ανυπαρκτου που υποτιθεται εσυ ο ιδιος διεγραψες,να μιλανε με αιχμες και απειλες...αφου τον διεγραψες,τι δουλεια εχουν τα μνμ του εκει??ποιο στρινγκακι μου λες,τοτε εμενα γιατι εσβησες το μνμ,ελεγα τπτ για στριγκακια εγω??απαντησα απλα σε αυτα τα 3 μνμ του γελωτοποιου ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΕΝ ΑΝΤΙΘΕΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΣΒΗΣΕΣ!!!κα ασε ρε φιλε,το καντε τα παραπονα σας και τετοια,οχι σε μενα αυτα..εχεις αναλαβει μια δουλεια,καντην σωστα η αλλιως παραιτησου..δν καταλαβα δλδ,τι νομιζεις οτι εισαι που θα μας πεις τι σε πρηξαμε κιολας??να μην σβηνεις μνμ τοτε να μη σε πρηζουμε,σου ξαναλεω δουλεια σου ειναι αυτη...και οχι ετσι εισαι και σε οποιον αρεσεις..εχεις αναλαβει καθηκοντα συντονιστη,οποτε οφειλεις να εισαι αντικειμενικος,αυτο αλλωστε ξεχωριζει τον συντονιστη απο το απλο μελος...την τρελα πουλα την αλλου,οχι σε μενα...ξαναλεω,μιλαω για τα 3 μνμ αυτου που λες οτι εσβησες,που ειναι ακρως απειλητικα και ειναι ακομα εκει.....αφου αφησες αυτα,τοτε ξαναβαλε και το δικο μου,αφου απλα απαντουσε σε αυτα τα 3 μνμ...και τελος,σου ξαναλεω,αν δν μπορεις να κανεις σωστα την δουλεια σου,αλλα νιωθεις οτι πιεζεσαι και δν μπορεις να εισαι αντικειμενικος,παραιτησου απλα...δν ειναι τιτλος τιμης μεγαλε αν αυτο νομιζεις,ουτε σε κανει ανωτερο απο ολους τους αλλους εδω μεσα,τα απλα μελη....
blackstorm
blackstorm
Banned
Banned

Αριθμός μηνυμάτων : 114
Τόπος : Εκει που εχει να πατησει γυφτος 15 χρονια..
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 08/11/2008

http://www.notioi-kalamata.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Empty Απ: [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

Δημοσίευση από PasGiannina Τετ 14 Οκτ 2009 - 5:14

blackstorm σε βλέπω επιθετικό και σε πληροφορώ πως είσαι λάθος.
Όσο για τα τρία posts του τύπου που τα έγραψε, αν προσέξεις καλά θα δεις πως ο τύπος έφαγε ban από τον Κρόνιο, οριστικό μάλιστα.
Εκτός αυτού υπήρξε και επέμβαση έτερου moderator, αν δεν το πρόσεξες κι αυτό.....
Όσον αφορά για τους moderators, μάθε πως έχουν επιλεγεί ύστερα από ψηφοφορία όλων των τότε μελών, πιθανόν να είσαι και εσύ μέσα σ`αυτούς που ψηφίσανε μιας που σε βλέπω παλιό στο forum.
Eπίσης μάθε αν δεν το ξέρεις, πως το forum κρατήθηκε στο πολύ καλό επίπεδό του χάριν των moderators και μόνο.
Αν δεν υπήρχαν, μάλλον δεν θα μιλούσαμε για forum αλλά για κάτι άλλο, τέτοιο που μάλλον εσύ επιθυμείς.
Όχι φίλε μου blackstorm, όχι με τίποτε......δεν θα το διαλύσουμε το forum επειδή εσύ και κάποιοι άλλοι αυτό θέλετε.
Αν βλέπεις αυστηρούς τους mods, η'' αν πιστεύεις πως δεν λειτουργούν σωστά μέσα στο forum, το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μην ξαναμπείς......ώστε να μην νοιώθεις αδικημένος αφού σβήνουν posts και κάνουν λάθος κινήσεις όπως λες.
Για τις παρατηρήσεις που κάνεις, τις όμορφες απειλές σου και την προτροπή σου για παραιτήσεις, τίτλους τιμής, ανωτερότητες, αντικειμενικότητες και τρέλες που ανάφερες, πάρτα πίσω.....εννοείται από αύριο τέτοια ώρα αφού θα σου επιβληθεί η ποινή του ban της μιας μέρας.
Κάτσε διάβασε ξανά όλες τις σελίδες του topic (εγώ προσωπικά τώρα το έκανα δύο φορές μάλιστα) και σκέψου τι έγραψες, καλά όμως.
Επίσης σκέψου πως ενώ εσύ μπορεί να διάβασες λίγα η'' πολλά posts εδώ μέσα, οι mods τα έχουν διαβάσει όλα και όχι μόνο.
Μάθε πως οι mods δεν είναι έμμισθοι εδώ μέσα κι αυτό που κάνουν, το κάνουν από αγάπη προς το σωστό ποδόσφαιρο και το σωστό οπαδισμό τον οποίο επιδιώκουν μέσω σωστών συζητήσεων και όχι μόνο αλλά και συναντήσεων σαν κι αυτές που έχουμε κάνει.....ώστε να έρθουμε όλοι μας κοντά ο ένας στον άλλο και όχι να τσακωνόμαστε....
Μάθε επίσης πως και οι mods είναι κι αυτοί μέλη στο forum και επιθυμούν κι αυτοί να γράψουν καμιά καλή κουβέντα η'' να πάρουν μέρος σε κάποια συζήτηση, κάτι που δεν κάνουν όμως, αφού τελικά το μόνο που προλαβαίνουν να κάνουν στις πάρα πολλές ώρες εδώ μέσα καθημερινά είναι να κυνηγάνε λαθεμένα, προσβλητικά, υβριστικά και μη σωστά posts.
Αν μπορείς να το καταλάβεις κι αυτό.....
Άσε λοιπόν τις κριτικές κατά μέρους.....αν δεν σου αρέσει, κάλλιστα μην ξαναμπαίνεις.....
Αν ξαναμπείς όμως, από αύριο εννοείται όπως προείπα, φρόντισε, αν επιθυμείς βέβαια, να πάρεις πίσω όλα αυτά τα μη σωστά που είπες, επίσης να είσαι σωστός.....

ΚΑΛΗ ΣΚΕΨΗ!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΜΕ ΣΩΣΤΑ POSTS!

ΠΟΙΝΗ: Βan 1 μέρα για απαράδεκτο post με φραστική επίθεση προς moderator του forum, λέγοντας πως ως υπεύθυνος στο forum δεν κάνει καλά την δουλειά του, προτρέποντας μάλιστα την παραίτησή του.
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Empty Απ: [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

Δημοσίευση από Κρόνιος Τετ 14 Οκτ 2009 - 10:33

blackstorm έγραψε:τι ειναι αυτα που λες ρε μεγαλε,σε παραληρημα βρισκεσαι???για κοιτα στην πρωτη σελιδα,εγω βλεπω ακομα 3 μνμ αυτουνου του ανυπαρκτου που υποτιθεται εσυ ο ιδιος διεγραψες,να μιλανε με αιχμες και απειλες...αφου τον διεγραψες,τι δουλεια εχουν τα μνμ του εκει??ποιο στρινγκακι μου λες,τοτε εμενα γιατι εσβησες το μνμ,ελεγα τπτ για στριγκακια εγω??απαντησα απλα σε αυτα τα 3 μνμ του γελωτοποιου ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΕΝ ΑΝΤΙΘΕΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΣΒΗΣΕΣ!!!κα ασε ρε φιλε,το καντε τα παραπονα σας και τετοια,οχι σε μενα αυτα..εχεις αναλαβει μια δουλεια,καντην σωστα η αλλιως παραιτησου..δν καταλαβα δλδ,τι νομιζεις οτι εισαι που θα μας πεις τι σε πρηξαμε κιολας??να μην σβηνεις μνμ τοτε να μη σε πρηζουμε,σου ξαναλεω δουλεια σου ειναι αυτη...και οχι ετσι εισαι και σε οποιον αρεσεις..εχεις αναλαβει καθηκοντα συντονιστη,οποτε οφειλεις να εισαι αντικειμενικος,αυτο αλλωστε ξεχωριζει τον συντονιστη απο το απλο μελος...την τρελα πουλα την αλλου,οχι σε μενα...ξαναλεω,μιλαω για τα 3 μνμ αυτου που λες οτι εσβησες,που ειναι ακρως απειλητικα και ειναι ακομα εκει.....αφου αφησες αυτα,τοτε ξαναβαλε και το δικο μου,αφου απλα απαντουσε σε αυτα τα 3 μνμ...και τελος,σου ξαναλεω,αν δν μπορεις να κανεις σωστα την δουλεια σου,αλλα νιωθεις οτι πιεζεσαι και δν μπορεις να εισαι αντικειμενικος,παραιτησου απλα...δν ειναι τιτλος τιμης μεγαλε αν αυτο νομιζεις,ουτε σε κανει ανωτερο απο ολους τους αλλους εδω μεσα,τα απλα μελη....
Αντικειμενικά κάνω τη δουλειά μου, και αντικειμενικά λες ασυναρτησίες.
Κατά την εκτίμησή μου 2 ποστ υπερέβησαν τα όρια και πήραν τον πούλο. Το ένα με τα στρινγκάκια που έφυγε μαζί με τον δημιουργό του, και το άλλο ήταν το δικό σου.
Στο συγκεκριμένο τόπικ δεν είμαι μόνο εγώ συντονιστής, είναι κι άλλοι έξι.
Αφού τρία μηνύματα που αναφέρεις παραμένουν, σημαίνει ότι είναι αποδεκτά ή τουλάχιστον ανεκτά από το σύνολο των συντονιστών εδώ μέσα. 'Αρα με την δικιά μου κρίση συμφωνούν όλοι οι συντονιστές, με την δικιά σου κανένας. Άρα την τρέλλα την πουλάς εσύ κι όχι εγώ. Άρα την δουλειά μου την έκανα σωστά κι εσύ επιδόθηκες σε μια προσωπική εναντίον μου επίθεση, διανθισμένη μάλιστα με ολίγη από εξυπνάδα, ολίγη από δήθεν λογική και ολίγη από προτροπές για το τι να κάνω...
Λοιπόν μεγάλε, δεν θα κάνω τίποτα από όλα αυτά που με προτρέπεις, οπότε ξεκαθάρισέ μας το τι θα κάνεις εσύ...
Κρόνιος
Κρόνιος
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 4243
Ηλικία : 63
Τόπος : Καβάλα
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Empty Απ: [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

Δημοσίευση από mario4 Τετ 14 Οκτ 2009 - 10:45

mauri_thiella έγραψε:εχουμε και εναν team moderator

σορρυ thiellara-5- αλλα ετσι ειναι...

Καλαματιανοί, συντονιστή της ενότητας της ομάδας σας ναι έχετε.
Κι εγώ όταν μπαίνω μπαίνω πρώτα στην ενότητα του ΟΦΗ
διότι μπορεί να μην το γράφει αλλά team mod κάνω εκεί.

Δεν είμαστε όμως και προγράμματα bot να ελέγχουμε 24/7
τον λίγο ελεύθερο χρόνο μας διαθέτουμε! Κατανοητό
αυτό νομίζω..
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Empty Απ: [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

Δημοσίευση από mauri_thiella Τετ 14 Οκτ 2009 - 13:53

εγω μιλησα για τον team moderator (thiellara-5-)
δεν ειναι οτι δεν βλεπει τι γινετε στο τοπικ της θυελλας
απλα δεν μπαινει καθολου...

τωρα για μενα αδικο το ban στον blackstorm δηλαδη οποιος δεν συμφωνει
με τη γνωμη των mod τρωει ban??

ΠΟΙΝΗ: Βan 1 μέρα για απαράδεκτο post με φραστική επίθεση προς moderator του forum, λέγοντας πως ως υπεύθυνος στο forum δεν κάνει καλά την δουλειά του, προτρέποντας μάλιστα την παραίτησή του.

που ειναι το κακο κατα την αποψη του δεν την εκανε σωστα την δουλεια του ο mod νιωθει αδικημενος πως να το κανουμε???
και δεν του ειπε να παραιτηθει ειπε αν δεν μπορει να παραιτηθει!
και δεν εχει αδικο... αυτο ισχυει για ολους!
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Empty Απ: [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

Δημοσίευση από mauri_thiella Τετ 14 Οκτ 2009 - 13:56

τα ποστ που λεει ο blackstorm ειναι στην πρωτη σελιδα του τοπικ...
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Empty Απ: [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

Δημοσίευση από mario4 Τετ 14 Οκτ 2009 - 14:05

ναι και αυτό είχε ως συνέπεια την οριστική διαγραφή του οπαδού του Διαγόρα
Ιαλυσός κλπ.
http://www.betafans.net/forum-f29/topic-t1901.htm#73661
mario4
mario4
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 16471
Τόπος : ΛΑΣΙΘΙ
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Stamp%20Snake%20Goddess_t
Μισή μυριάδα έτη
λατρεύουμε του ΟΦΗ την Ιδέα..
Registration date : 27/05/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Empty Απ: [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

Δημοσίευση από mauri_thiella Τετ 14 Οκτ 2009 - 14:08

ναι αλλα δεν σβηστικαν ολα τα ποστ...
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Empty Απ: [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

Δημοσίευση από Κρόνιος Τετ 14 Οκτ 2009 - 14:18

Ναι γιατί πολύ απλά δεν υπερέβησαν τα όρια.
Όπως κι εσύ δεν υπερέβης τα όρια, άσχετα αν εσύ προκάλεσες το ποστ με τα στρινγκάκια. Έτσι έκρινα, έτσι έκριναν και οι υπόλοιποι συντονιστές. Άρα ή όλοι οι συντονιστές είναι σωστοί, ή όλοι είναι λάθος.

Επειδή διεγράφη κάποιος σαν μέλος, δεν σημαίνει ότι θα διαγραφούν και όλα τα posts του. Απλό είναι.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Κρόνιος στις Τετ 14 Οκτ 2009 - 14:38, 1 φορά
Κρόνιος
Κρόνιος
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 4243
Ηλικία : 63
Τόπος : Καβάλα
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Empty Απ: [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

Δημοσίευση από Michael Τετ 14 Οκτ 2009 - 14:23

Ρε σεις σκεφτείτε λίγο.
Υπάρχει ένας χώρος και κάποιοι προσπαθούν να τον κρατήσουν καθαρό από τα σκατά.
Κάποιοι θα χέσουν όπου βρουν, κάποιοι άλλοι θα τα πετάξουν στους άλλους.
Και εσείς λέτε ότι αυτοί που καθαρίζουν έχουν ευθύνη και όχι οι σκατολάγνοι ;;;
Έλεος, δεν είναι εύκολο, μεγάλα παιδιά είμαστε, δουλεύουμε, οι περισσότεροι στα κλεφτά μπαίνουν, έχουν και άλλες έννοιες οι διαχειριστές στην τελική.
Ας Προσέξουμε μην πετάμε σκατά για να μην βρωμάει το φόρουμ.
Αλλιώς ας βάλουμε από 5 ΕΥΡΩ τον μήνα σε λογαριασμό για να μπουν 4 διαχειριστές με μισθό να μας κοπανάνε.
Και ας κάνουμε μετά παράπονα ότι δεν κάνουν σωστά την δουλειά τους...
Michael
Michael
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 10995
Ηλικία : 52
Ομάδα : Εθνικός Π.
Ομάδα : Εθνικάρα
Registration date : 05/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Empty Απ: [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

Δημοσίευση από mauri_thiella Τετ 14 Οκτ 2009 - 14:40

Κρόνιος έγραψε:Ναι γιατί πολύ απλά δεν υπερέβησαν τα όρια.
Όπως κι εσύ δεν υπερέβης τα όρια, άσχετα αν εσύ προκάλεσες το ποστ με τα στρινγκάκια.
Έτσι έκρινα, έτσι έκριναν και οι υπόλοιποι συντονιστές. Άρα ή όλοι οι συντονιστές είναι σωστοί, ή όλοι είναι λάθος.

Επειδή διεγράφη κάποιος σαν μέλος, δεν σημαίνει ότι θα διαγραφούν και όλα τα posts του. Απλό είναι.

δεν προκαλεσα τιποτα αν πας να το ξαναδεις ειπα κατι για να γελασουμε οχι να προκαλεσω ενταση!
απο εκει και περα δεν ξερω τι ανθρωπος ειναι ο καθενας εδω και πως θα το παρει το αστειο μου!
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Empty Απ: [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

Δημοσίευση από Κρόνιος Τετ 14 Οκτ 2009 - 14:43

Σωμφωνώ. Είπα τίποτα διαφορετικό; Το ΕΚΑΒ το θεώρησα ακραίο, αλλά πάνω στην γραμμή των ορίων. Τα ποστ που θέλει ο ομοϊδεάτης σου να σβηστούν είναι πολύ πιο αποδεκτά από το ΕΚΑΒ...
Κρόνιος
Κρόνιος
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 4243
Ηλικία : 63
Τόπος : Καβάλα
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Empty Απ: [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

Δημοσίευση από zaxos4snakes Τετ 14 Οκτ 2009 - 18:42

michael το οτι καποιος χεζει δεν σημαινει
οτι ειναι και σκατολαγνος [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Icon_smile
zaxos4snakes
zaxos4snakes

Αριθμός μηνυμάτων : 10963
Ηλικία : 42
Τόπος : therissos city 4 not normal fans
Ομάδα : ΟΦΗ
Ομάδα : ΟΦΗ
Registration date : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Empty Απ: [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

Δημοσίευση από PasGiannina Τετ 14 Οκτ 2009 - 19:18

Φίλοι μου ας ηρεμήσουμε επιτέλους και ας δούμε τα πράματα καλοπροαίρετα και από την καλή πλευρά.
Δημιουργήθηκε κάτι πολύ κακώς μάλιστα, και γι αυτό το κάτι ήδη στο κρυφό topic για τα μέλη πέφτει πολύ κουβέντα μεταξύ των υπευθύνων του forum.
Παρακαλούμαστε όλοι μας λοιπόν να επανέρθουμε στην σωστή κουβέντα, χωρίς κόντρες και χωρίς τσακωμούς με άσχημες κουβέντες....

Θα παρακαλέσω επίσης τον φίλο blackstorm όταν επανέλθει, να είναι σωστός και να μας πει την γνώμη του, μη επηρεασμένος από την ποινή ban της μίας μέρας.
Δεν έγινε δα και κάτι τρομερό όσον αφορά την ποινή.....
Ας το δει ο φίλος μας ως αποτροπή και διακοπή από την κουβέντα, ώστε να του δοθεί ο χρόνος να διαβάσει εκ νέου όλο το topic και αφού σκεφτεί να μας πει και την δική του άποψη.....

Και μιας που αναφέρθηκα στο κρυφό για τα μέλη topic των συντονιστών του forum και αφού το συζήτησα με κάποιους, σας παραθέτω ένα και μόνο post από εκεί για να καταλάβετε όλοι πως δεν ενεργούμε κατά το δοκούν και πως συζητάμε τα πάντα για το καλό του forum μας και του σκοπού του:
Κύριοι έχουμε φτάσει αισίως τα 913 μέλη.
Καθημερινά έχουμε περίπου 400 posts στο forum μας (ίσως και παραπάνω αφού στον Σεπτέμβριο ο Μ.Ο. ήταν 473 κάθε μέρα) , από 100 ίσως και παραπάνω μέλη κάθε 24ωρο.
Καταλαβαίνετε λοιπόν για τι μιλάμε.......
Όλα τα καθημερινά posts διαβάζονται από όλους τους mods και έτσι πρέπει, αφού θα πρέπει να γίνει έλεγχος αυτών για μη σωστές λέξεις, φράσεις κλπ κλπ οι οποίες θα δημιουργήσουν και θα φέρουν το τελικό αποτέλεσμα που όλοι μας επίσης ξέρουμε.
Επίσης έχετε καταλάβει πως από τα 400+ posts, τα πέντε να είναι μη σωστά και σε διάφορα topics, τι γίνεται.....
Συν των παραπάνω, τώρα τελευταία έχουμε και κρίσεις και κακά σχόλια για κάποιους mods.
Φίλοι μου το επίπεδο του forum το κρατήσαμε εμείς οι υπεύθυνοι σε αυτό το καλό σημείο που βρίσκεται κι αυτό χωρίς αμφισβήτηση.....
Εμείς είμαστε αυτοί που τρέχουν και κυνηγούν τα posts κάποιων μη σωστών μελών από πίσω για να διορθώσουμε τα κακώς κείμενα και για πολλές ώρες μάλιστα.
Συγκεκριμένα χθές είμουνα στο forum 13 με 14 ώρες (6 την μέρα και τις υπόλοιπες το βράδυ μέχρι το πρωί στις 07:00 ώρα), προσπαθώντας να καταλάβω τι έγινε στην Κατερίνη, τι γίνεται με τους Ροδίτες και τι έγινε στο περιβόητο topic του blackstorm της Καλαμάτας.
Στο τέλος διαβάζω και το post που για μένα μόνο post δεν ήταν, αλλά κατηγόριες, όμορφες υβριστικές φράσεις για μένα, προτροπές για
παραιτήσεις και άλλα πολλά κατά moderator και συγκεκριμένα του Κρόνιος.
Όχι φίλοι μου δεν το δέχομαι εγώ με τίποτε αυτό, είναι σαν να τα έλεγε σε μένα η'' στον admin και το ίδιο θα ένοιωθα αν τα έλεγε σε οποιονδήποτε moderator, το κάνω ξεκάθαρο αυτό.....
Δεν δέχομαι τέτοιου είδους σχόλια κατά μέλους που κράτησε μαζί με τους ελάχιστους υπόλοιπους το επίπεδο του forum στο πολύ καλό σημείο που βρίσκεται.
Με τίποτε λέμε.........
Έχει απόλυτο δίκιο ο Κρόνιος που λέει πως κάποιοι κάνουν σαν παιδάκια που ψάχνουν γιατί σβήσιμο 3 posts και όχι 4, γιατί αυτό κι όχι εκείνο,
γιατί το ένα κι όχι το άλλο κλπ κλπ........
Το κακό είναι πως ορισμένοι από τους κυρίους αυτούς δεν είναι πιτσιρικάδες, αλλά μεγαλύτεροι σε ηλικία και κάποιοι μάλιστα παλιοί στο forum......
Φίλοι μου το forum μας πρέπει να το προσέξουμε, η'' μάλλον θα πρέπει να προασπίσουμε τον σκοπό του που δεν είναι άλλος από το καλό του
οπαδισμού στην μικρή χώρα μας, από το να έρθουμε κοντά ο ένας στον άλλον ανεξαρτήτως ομάδος και χρώματος και όχι μόνο αλλά και από το να
περνάμε καλά μεταξύ μας στα γήπεδα, μέσα κι έξω από αυτά, επίσης και στις ωραίες συναντήσεις μας.
Καλώς η'' κακώς, ευτυχώς η'' δυστυχώς, κουμάντο αν μπορεί να ειπωθεί έτσι, εδώ μέσα κάνει ο admin με τους υπεύθυνους moderators.
Kαι πρέπει να το προστατέψουμε αυτό......
Έτσι γίνεται στα πάντα, στην οικογένεια, στο σχολείο, στο στρατό, στην εκκλησία, σε όλες τις υπηρεσίες, στην εκάστοτε κυβέρνηση....
κάποιοι κάνουν ''κουμάντο'' και κάποιοι είναι υπεύθυνοι κάνοντας ''κουμάντο'' τακτοποιώντας τα πάντα ώστε όλα να πάνε καλά......
Αν κάποιος στρατιώτης κατηγορήσει τον διοικητή του θα τιμωρηθεί, αν κάποιος γιος πει κακές κουβέντες για τον πατέρα του η'' την μητέρα του
θα υποστεί και τις ανάλογες συνέπειες, αν κάποιος παππάς πει κουβέντες για τον μητροπολίτη του τρώει πόδι και τέλος αν κάποιος πολιτικός πει
κακή κουβέντα για τον αρχηγό του επίσης τρώει πόδι.....
Δεν κατάλαβα, γιατί εδώ μέσα να είναι διαφορετικά ?
Δεν πρέπει κι εδώ μέσα να υπάρχει κάτι ανάλογο ?
Δεν πρέπει κι εδώ μέσα να υπάρχει ιεραρχία και πειθαρχία ?
Δεν είμαστε κι εδώ μέσα μία μεγάλη οικογένεια η'' τουλάχιστον τέτοια προσπαθούμε να γίνουμε ?
Ο φίλος blackstorm όμως δεν τα είδε έτσι και δυστυχώς δεν είναι ο μόνος......
Χθες διάβασα όλο το συγκεκριμένο topic της Καλαμάτας δύο φορές και σήμερα άλλες δύο για να καταλάβω τι και πως.....
Ε ρε παιδιά, έλεος δηλαδή....
Φουλ λάθος ο Καλαματιανός φίλος μας, μα φουλ λέμε......
Και αντί να γράψει αυτά που έγραψε στο κουτί παραπόνων η'' να στείλει pm στον admin αφού επρόκειτο για moderator, τα κότσαρε σε post με πολύ άσχημο τρόπο και λαθεμένο επίσης.
Άδικο και λάθος μεγάλο.....
Για την ποινή του (ban 1 μέρα) μιας που εγώ την επέβαλα, θα πω πως είμουν και πολύ επιεικής, δεν επιτρέπω να διασαλεύεται η αρχή του forum και να κατηγορούνται άτομα που πασχίζουν μάλιστα εδώ μέσα, προσπαθώντας για το καλύτερο και όχι μόνο αλλά και που σ`αυτούς οφείλεται το καλό επίπεδο του forum.
Έχει απόλυτο δίκιο ο φίλος Michael στην αναφορά του με τα σκατά.....
Ας τα κρατήσουν μέσα τους, ας τα πετάξουν όπου θέλουν, ας τα ρίξουν στον βόθρο....όχι πάντως στο forum, δεν είναι βόθρος......
Όχι σκατά λοιπόν εδώ μέσα.....τελεία και παύλα.
Εγώ τουλάχιστον δεν πρόκειται να τα δεχτώ.........

Για την περίπτωση του φίλου μας iason και την ποινή που επέβαλε θα πω πως όντως είναι πάρα πολύ αυστηρή, ίσως και μη επιτρεπτή.
Βέβαια κι αυτός τράβηξε πολλά τις τελευταίες μέρες προσπαθώντας για το καλό του αγώνα στην Κατερίνη και τον καταλαβαίνω απόλυτα.
Προφανώς όμως ενήργησε κάτω από τα νεύρα του γι αυτά που άκουσε, που είδε σε αντίθεση με τον αγώνα του, να μην τα δει.......
Προσωπικά του βγάζω το καπέλλο, όπως το βγάζω και σε μερικούς ακόμη, niko austriako, eddy (αν και μερικές φορές ξέφυγε - ξέρω όμως πως πάλεψε για το καλό), Κρόνιο, frate αν γράφω καλά το όνομα αλλά και σε κάποιους άλλους πολύ λίγους.
Παλέψανε για μη επεισόδια στον αγώνα και παρ`όλα αυτά γίνανε κάποια.
Πιστεύω όμως ακράδαντα πως αν δεν είχαν γίνει αυτά που έγιναν από τους παραπάνω, θα είχαμε ακόμη χειρότερες καταστάσεις στην Κατερίνη......
Αυστηρή πολύ λοιπόν η ποινή του φίλου iason και πιστεύω πως ενήργησε εν θερμώ.....
Προτείνω ο ίδιος να το διορθώσει, μειώνοντας την ποινή σε μία μέρα ban, ζητώντας μάλιστα και σε post του, συγνώμη από τον Κατερινιώτη Sopista ο οποίος σίγουρα είναι κι αυτός λάθος.......
Άνθρωποι είμαστε και λάθη κάνουμε.....
Μπορούμε όμως να τα διορθώσουμε......

Φίλε Αdmin betafans, όπως θα κατάλαβες θα πρέπει να πάρεις θέση, προασπίζοντας το forum και το καλό επίπεδό του, τον σκοπό του, καθώς
και τους υπευθύνους moderators στους οποίους οφείλεται κατά το μεγαλύτερο ποσοστό το σωστό μέχρι τώρα forum betafans....!

Αυτά τα λίγα από μένα.

Ήρεμα και όμορφα λοιπόν φίλοι μου....!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ...!
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Empty Απ: [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

Δημοσίευση από blackstorm Δευ 19 Οκτ 2009 - 16:37

PasGiannina έγραψε:blackstorm σε βλέπω επιθετικό και σε πληροφορώ πως είσαι λάθος.
Όσο για τα τρία posts του τύπου που τα έγραψε, αν προσέξεις καλά θα δεις πως ο τύπος έφαγε ban από τον Κρόνιο, οριστικό μάλιστα.
Εκτός αυτού υπήρξε και επέμβαση έτερου moderator, αν δεν το πρόσεξες κι αυτό.....
Όσον αφορά για τους moderators, μάθε πως έχουν επιλεγεί ύστερα από ψηφοφορία όλων των τότε μελών, πιθανόν να είσαι και εσύ μέσα σ`αυτούς που ψηφίσανε μιας που σε βλέπω παλιό στο forum.
Eπίσης μάθε αν δεν το ξέρεις, πως το forum κρατήθηκε στο πολύ καλό επίπεδό του χάριν των moderators και μόνο.
Αν δεν υπήρχαν, μάλλον δεν θα μιλούσαμε για forum αλλά για κάτι άλλο, τέτοιο που μάλλον εσύ επιθυμείς.
Όχι φίλε μου blackstorm, όχι με τίποτε......δεν θα το διαλύσουμε το forum επειδή εσύ και κάποιοι άλλοι αυτό θέλετε.
Αν βλέπεις αυστηρούς τους mods, η'' αν πιστεύεις πως δεν λειτουργούν σωστά μέσα στο forum, το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μην ξαναμπείς......ώστε να μην νοιώθεις αδικημένος αφού σβήνουν posts και κάνουν λάθος κινήσεις όπως λες.
Για τις παρατηρήσεις που κάνεις, τις όμορφες απειλές σου και την προτροπή σου για παραιτήσεις, τίτλους τιμής, ανωτερότητες, αντικειμενικότητες και τρέλες που ανάφερες, πάρτα πίσω.....εννοείται από αύριο τέτοια ώρα αφού θα σου επιβληθεί η ποινή του ban της μιας μέρας.
Κάτσε διάβασε ξανά όλες τις σελίδες του topic (εγώ προσωπικά τώρα το έκανα δύο φορές μάλιστα) και σκέψου τι έγραψες, καλά όμως.
Επίσης σκέψου πως ενώ εσύ μπορεί να διάβασες λίγα η'' πολλά posts εδώ μέσα, οι mods τα έχουν διαβάσει όλα και όχι μόνο.
Μάθε πως οι mods δεν είναι έμμισθοι εδώ μέσα κι αυτό που κάνουν, το κάνουν από αγάπη προς το σωστό ποδόσφαιρο και το σωστό οπαδισμό τον οποίο επιδιώκουν μέσω σωστών συζητήσεων και όχι μόνο αλλά και συναντήσεων σαν κι αυτές που έχουμε κάνει.....ώστε να έρθουμε όλοι μας κοντά ο ένας στον άλλο και όχι να τσακωνόμαστε....
Μάθε επίσης πως και οι mods είναι κι αυτοί μέλη στο forum και επιθυμούν κι αυτοί να γράψουν καμιά καλή κουβέντα η'' να πάρουν μέρος σε κάποια συζήτηση, κάτι που δεν κάνουν όμως, αφού τελικά το μόνο που προλαβαίνουν να κάνουν στις πάρα πολλές ώρες εδώ μέσα καθημερινά είναι να κυνηγάνε λαθεμένα, προσβλητικά, υβριστικά και μη σωστά posts.
Αν μπορείς να το καταλάβεις κι αυτό.....
Άσε λοιπόν τις κριτικές κατά μέρους.....αν δεν σου αρέσει, κάλλιστα μην ξαναμπαίνεις.....
Αν ξαναμπείς όμως, από αύριο εννοείται όπως προείπα, φρόντισε, αν επιθυμείς βέβαια, να πάρεις πίσω όλα αυτά τα μη σωστά που είπες, επίσης να είσαι σωστός.....

ΚΑΛΗ ΣΚΕΨΗ!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΜΕ ΣΩΣΤΑ POSTS!

ΠΟΙΝΗ: Βan 1 μέρα για απαράδεκτο post με φραστική επίθεση προς moderator του forum, λέγοντας πως ως υπεύθυνος στο forum δεν κάνει καλά την δουλειά του, προτρέποντας μάλιστα την παραίτησή του.


Και ποιος εισαι εσυ ρε φιλε που θα καθορισεις ποιος ειναι σωστος και ποιος λαθος..πως την εχετε δει εδω μεσα δλδ,ελεος...αν θα ξαναμπω η οχι φιλαρακι,ειναι δικο μου θεμα και οχι δικο σου..δλδ,αν πουμε οτι καποιος εδω μεσα δν κανει σωστα τη δουλεια του,τρωει ban...μαλιστα...βεβαια,αυτο θα συμβαινει οταν καποιοι,αποτυχημενοι στη ζωη και στην κοινωνια(δν αναφερομαι σε κανεναν συγκεκριμενο εδω μεσα,γενικα μιλαω,οποτε βαλτε τα σπαθια μεσα)αναλαμβανουν καποια προνομια σε μια αλλη κοινωνια,αυτην του ιντερνετ,και διαχειριζονται την εξουσια οπως αυτοι αναλαμβανονται..κι εγω αν ειχα συνηθισει στη φαπα στη ζωη,και μου ελεγαν μπες και κανε κουμαντο εδω,το ιδιο μαλλον θα εκανα...κοιτα γιαννιωτη,οσο υπαρχει ενοτητα Καλαματα εδω,δν θα λες ποιος θα μπαινει και τι θα γραφει...σβησε την ενοτητα,να μην ξαναμπω τοτε..αλλιως,υπαρχει κι αλλος τροπος να το λυσουμε το θεμα,με αρνητικες διαφημισεις και τετοια μια και ολοι μας εχουμε προσβασεις σε συνδεσμιακα φορουμ αλλα δν νομιζω να συμφερει κανεναν μας...το αν καποιοι εκαναν μια προσπαθεια οπως λες,δν σου δινει το δικαιωμα εσυ η ο οποιοσδηποτε αλλος,να επιτιθεσαι στον καθενα και οταν σου απανταει στο ιδιο υφος,να λες παρε ενα ban να εχεις...αυτην την εξουσια που καταχραζεσαι εσυ,κατηγορεις αλλους οταν την καταχραζονται..ειτε αυτοι ειναι μπατσοι ειτε οτιδηποτε αλλο...ασε λοιπον τα δικτατορικα κυρηγματα,και ριχτο στην τρελη,η ζωη δν αλλαζει,οσο...μαμιας να την βλεπεις εσυ η ο οποιοσδηποτε αλλος και καλα,αντικειμενικος...σβησε την ενοτητα Καλαματα,αλλιως,ασε να την χειριζεται και να αποφασιζει ποιος και τι θα διαγραφει ενας Καλαματιανος..οπως και το ιδιο θα επρεπε να γινει σε ολες τις ομαδικες ενοτητες...και τα μαθηματα σου αλλου αποκληρε,κι εσυ και ο αλλος,που στην ενοτητα,πιερικος-βολος,γινοταν πολεμος,και δν διεγραφει καποιος,η καποιο ποστ...και συμμετειχε μαλιστα και ο ιδιος στο ιντερνετοχουλιγκανιλικι,σοβαρος ανθρωπος κατα τα αλλα...και μπηκε εδω στην ενοτητα της Καλαματας,να μοιρασει φυλακες(ban) σαν αλλος στρατηγος κορομπος..η χουντα επεσε λεβεντες,οσο υπαρχει εδω ενοτητα Καλαματα,γιαννιωτες και λοιποι,στα προβατα τους.......κραζετε ολοι τους μπατσους και καλα,για καταχρηση εξουσιας και για χουντισμο,κι εσεις εδω ειστε πολυ χειροτεροι...αλλα αυτα κανει η αγραμματοσυνη,και προσοχη...λεω παλι πως δν φωτογραφιζω κανεναν εδω εγω,γενικα μιλαω...αλλα αν καποιος βλεπει τον εαυτο του σε αυτα που λεω,τοτε...δικο του προβλημα......
blackstorm
blackstorm
Banned
Banned

Αριθμός μηνυμάτων : 114
Τόπος : Εκει που εχει να πατησει γυφτος 15 χρονια..
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 08/11/2008

http://www.notioi-kalamata.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Empty Απ: [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

Δημοσίευση από thyellara-5 Δευ 19 Οκτ 2009 - 19:07

λοιπον να κλειδωσει το τοπικ , ας αποφασισετε οι moderators αν θα πεσουν ποινες και τελος ,
δε θα μπαινει ο καθενας να γραφει οπως θελει , απο οποια ομαδα κια αν ειναι
thyellara-5
thyellara-5
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1298
Τόπος : K A L A M A T A
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Registration date : 07/11/2008

http://www.grupponero.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

[4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00) - Σελίδα 5 Empty Απ: [4η] Διαγορας Ροδου - Καλαματα 2-0(11/10/09-16.00)

Δημοσίευση από Κρόνιος Δευ 19 Οκτ 2009 - 21:14

Michael έγραψε:Ρε σεις σκεφτείτε λίγο.
Υπάρχει ένας χώρος και κάποιοι προσπαθούν να τον κρατήσουν καθαρό από τα σκατά.
Κάποιοι θα χέσουν όπου βρουν, κάποιοι άλλοι θα τα πετάξουν στους άλλους.
Και εσείς λέτε ότι αυτοί που καθαρίζουν έχουν ευθύνη και όχι οι σκατολάγνοι ;;;
Έλεος, δεν είναι εύκολο, μεγάλα παιδιά είμαστε, δουλεύουμε, οι περισσότεροι στα κλεφτά μπαίνουν, έχουν και άλλες έννοιες οι διαχειριστές στην τελική.
Ας Προσέξουμε μην πετάμε σκατά για να μην βρωμάει το φόρουμ.
Δυστυχώς κάποιος συνεχίζει το πέταγμα των κοπράνων...
λεω παλι πως δν φωτογραφιζω κανεναν εδω εγω,γενικα μιλαω...αλλα αν καποιος βλεπει τον εαυτο του σε αυτα που λεω,τοτε...δικο του προβλημα......
Κρόνιος
Κρόνιος
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 4243
Ηλικία : 63
Τόπος : Καβάλα
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Registration date : 17/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης