Το Forum των φιλάθλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

+14
gatonegro
Kotsos_ACAB
KALAMATA OLE
Pierikos1961
PasGiannina
komitis
Betafans
zaxos4snakes
MAciVOL
kalamatianos5
thyellara-5
sellos
Κρόνιος
mauri_thiella
18 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από KALAMATA OLE Πεμ 10 Σεπ 2009 - 12:27

Δεν παιζουμε με κανενα αιγαλεω.
Παιζουμε με τον ηλυσιακο.
KALAMATA OLE
KALAMATA OLE

Αριθμός μηνυμάτων : 251
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : KALAMATA
Registration date : 12/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από Kotsos_ACAB Πεμ 10 Σεπ 2009 - 12:44

Αν θυμαμαι καλα ειχαν πεσει και κατι ψιλες? Οταν ειχατε παει στο κοτετσι τους παιδια..
Kotsos_ACAB
Kotsos_ACAB

Αριθμός μηνυμάτων : 1076
Ηλικία : 36
Τόπος : Ροδοσ
Ομάδα : Ρόδος
Ομάδα : ΕΛΑΦΑΡΑ
Registration date : 27/08/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από kalamatianos5 Πεμ 10 Σεπ 2009 - 14:15

Οταν ομαδα εχει προεδρο το Μητροπουλο και ερχετε στην Καλαματα δεν θα περναει καλα...ειτε λεγετε Αιγαλεω ειτε λεγετε Ηλυσιακος ειτε οπως θελει να την οναμασει ο Θωμας για μενα ειναι το ιδιο
ΟΛΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!

kalamatianos5

Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 12/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από gatonegro Πεμ 10 Σεπ 2009 - 19:47

ετσι ειναι.μ αυτα τα λαμογια ειναι το προβλημα.φιλε απο τη ροδο εδω και 18 χρονια οποτε παιζουμε μ αυτουs καθε φορα ειμαστε στο αιγαλεω.αυτοι ουτε για διακοπεs το καλοκαιρι δεν εχουν κατεβει.
gatonegro
gatonegro

Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 07/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από thyellara-5 Πεμ 10 Σεπ 2009 - 20:50

αναβολη για το παιχνιδι των νεων , των δυο ομαδων , με αποφαση της ΕΠΑΕ ,
περιεργο
thyellara-5
thyellara-5
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1298
Τόπος : K A L A M A T A
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Registration date : 07/11/2008

http://www.grupponero.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από mauri_thiella Παρ 11 Σεπ 2009 - 0:58

thyellara-5 έγραψε:αναβολη για το παιχνιδι των νεων , των δυο ομαδων , με αποφαση της ΕΠΑΕ ,
περιεργο

μιν ξεχνας πως στους νεους αποφασιζει ο ερασιτεχνης ηλυσιακος... Wink
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από mauri_thiella Σαβ 12 Σεπ 2009 - 13:26

Όλοι στο Στάδιο αύριο!
Πρόεδρος: "Με ενδιαφέρει μόνο ο απλός φίλαθλος της ομάδας που δίνει τα 10 ευρώ"
Με προπόνηση στο Δημοτικό Στάδιο, εκεί που θα υποδεχτεί την ομάδα του Ηλυσιακού (Αιγάλεω) αύριο Κυριακή στις 17:00, συνέχισε την προετοιμασία της η ομάδα της Καλαμάτας. Το μεγαλύτερο μέρος της προπόνησης περιελάμβανε το οικογενειακό διπλό και το τεχνικό τημ δοκίμασε το σχήμα που προτίθεται να παρατάξει στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος. Ατομικό πρόγραμμα ακολούθησαν οι Ντεκίδης, Τσιμικλής και Ρικάρντο Βίλα και δεν υπολογίζονται.
Εκτός πλάνων αναμένεται να βρεθούν και οι Δημητρακόπουλος, Σαλγκέϊρο, Σίνκοβιτς και Παπουτσής λόγω προβλήματος με τα δελτία ή τις μπλέ κάρτες.
Η «Μαύρη Θύελλα» θα κάνει μια τελευταία χαλαρή προπόνηση σήμερα Σάββατο στις 17:00 στη Νέα είσοδο, στη συνέχεια θα ανακοινωθεί η αποστολή που θα μεταβεί σε ξενοδοχείο της πόλης.
Την Κυριακή θα ισχύσει γενική είσοδος 10 ευρώ και τα εκδοτήρια θα ανοίξουν στις 15:00.
Οι εκπρόσωποι των ΜΜΕ θα εισέλθουν με ονομαστική λίστα, σύμφωνα με την υπ΄ αριθμ. 37858/13-8-2009 απόφαση του Γενικού Γραμματέα Αθλητισμού Σταύρου Δουβή (όπως έχει αποσταλεί σχετικώς) και αναφέρει μεταξύ άλλων: α) Εβδομαδιαίες αθλητικές εφημερίδες επαρχίας, 1 δελτίο, β) Σε κάθε τηλεοπτικό σταθμό τοπικής εμβέλειας, 1 δελτίο, γ) Για τον ραδιοφωνικό σταθμό ΕΡΑ Σπορ, 3 δελτία, δ) Ημερήσιες πολιτικές εφημερίδες επαρχίας, 1 δελτίο.

http://kalamata-sports.blogspot.com/
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από Pierikos1961 Κυρ 13 Σεπ 2009 - 0:12

Η αποστολή της Καλαμάτας για το παιχνίδι

Μπαλτιμάς, Σπανός, Αθανασόπουλος, Δασκαλάκης, Ηλιόπουλος, Γ.Καλογερόπουλος, Καμινιώτης, Καλαγκάνης, Α. Κωνσταντόπουλος, Χ. Κωνσταντόπουλος, Λουί Ροντρίγκεζ, Μανιάτης, Νικητόπουλος, Πουρτουλίδης, Παπουτσής, Σκαρλάτος, Τόσκας, Τάσιτς, Χατής, Ψυχογιόπουλος
Pierikos1961
Pierikos1961
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 6613
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : Pierikos
Registration date : 04/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από mauri_thiella Κυρ 13 Σεπ 2009 - 11:44

Αντε ρε Θυελλα Κυριακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από Pierikos1961 Κυρ 13 Σεπ 2009 - 19:35

Καλαμάτα-Ηλυσιακός : 1-1

Σκόρερ : 54' Σκαρλάτος / 21' Βάσι

Σύνθεση : Μπαλτιμάς, Ψυχογιόπουλος. Αντ. Κωνσταντόπουλος, Ηλιόπουλος, Σκαρλατος, Λουιζίνιο, Τάσιτς, Μανιάτης, Καλαγκάνης, Τόσκας, Πορτουλίδης
Pierikos1961
Pierikos1961
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 6613
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : Pierikos
Registration date : 04/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από thyellara-5 Κυρ 13 Σεπ 2009 - 20:52

αλλη μια χρονια θα αρχισε , ξανα ισοπολια , κριμα και γουσταραμε πολυ να νικησουμε το Θωμαικο , ως γνωστον ο Θωμαικος ομως δε νικιεται και μην περιμενετε να δειτε τον ΗΑΟ να πεφτει

πολυ ισοπαλια βλεπω αρα μουδιασμενες φαινονται οι ομαδες μας ακομα και αυτοι που χτυπανε ανοδο
thyellara-5
thyellara-5
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1298
Τόπος : K A L A M A T A
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Registration date : 07/11/2008

http://www.grupponero.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από Pierikos1961 Κυρ 13 Σεπ 2009 - 23:49

Δηλώσεις Μπένου

Θα θυμίσω τους κινδύνους που ελλοχεύει κάθε πρεμιέρα ειδικά της δικής μας κατηγορίας. Από την αρχή ξέραμε ότι θα μας δυσκόλευε το παιχνίδι και είδαμε ότι σαφώς είχαμε πρόβλημα στον ρυθμό, αφού δεν έχουμε κάνει ούτε ένα φιλικό παινίδι. Το περιμέναμε ότι δεν θα ήμασταν καλοί στο πρώτο ημίχρονο, προσπαθήσαμε και νομίζω το καταφέραμε πολύ καλά στην επανάληψη να γυρίσουμε το παιχνίδι, και φτάσαμε στην ισοπαλία, αφού το φέραμε στα μέτρα μας, απέναντι σε μια πολύ καλή ομάδα. Μια ομάδα που έχει περισσότερα πλεονεκτήματα σε σχέση με μας την συγκεκριμένη στιγμή τόσο στην κίνηση του παιχνιδιού όσο και στον χρόνο προετοιμασίας.

Κατορθώσαμε χρόνο με το χρόνο και βρήκαμε τα πατήματα μας και οι παίκτες μας ανταποκρίθηκαν στο παιχνίδι. Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον κόσμο για τη συγκινητική προσφορά του και παρουσία, και ευχαριστώ τους συνεργάτες μου που όλη την εβδομάδα βοήθησαν πάρα πολύ και πάνω απ' όλα τους ποδοσφαιριστές που αυτοί είναι οι πραγματικοί πρωταγωνιστές. Έδωσαν τη λύση όταν έπρεπε και τα έδωσαν όλα, απέναντι σε μια εξαιρετική ομάδα.

Μέρα με τη μέρα ο χρόνος κυλάει υπέρ μας, και πιστεύω ότι η Καλαμάτα θα ανταποκριθεί και θα γίνεται ακόμα καλύτερη. Χρειάζεται επιμονή από την πλευρά μας και υπομονή από την πλευρά του κόσμου. Για τον τραυματισμό του Αθανασόπουλου θα δούμε αύριο τί έχει πάθει.

Δηλώσεις Πουρτουλίδη

Να ευχηθούμε κι εμείς οι ποδοσφαιριστές από την πλευρά μας καλή ποδοσφαιρική χρονιά σε όλες τις ομάδες, μακριά από τραυματισμούς και κάθε ομάδα να πραγματοποιήσει τους στόχους της. Ξέραμε με ποια μειονεκτήματα θα ερχόμασταν σε αυτόν τον αγώνα, επειδή εγώ και οι συμπαίκτες μου βρεθήκαμε σαν ομάδα πολύ καθυστερημένα. Εμείς δεν είμαστε ακόμα έτοιμοι, δεν έχουμε πάρει παιχνίδια στα πόδια μας και πολλοί ποδοσφαιριστές δεν έχουν φτάσει ακόμη στο επιθυμητό επίπεδο.

Μας βοήθησε πάρα πολύ ο κόσμος και εύχομαι να ξαναδώ τέτοια παρουσία και στο μέλλον. Ο χαρακτηρισμός ως «σημαία» στο πρόσωπό μου είναι άκαιρος, υπάρχουν πιο παλιοί στην ομάδα. Όλοι θέλουμε να δίνουμε τον καλύτερό μας εαυτό και εύχομαι όλοι μαζί σαν ομάδα να βρούμε το σωστό δρόμο.
Pierikos1961
Pierikos1961
Respected
Respected

Αριθμός μηνυμάτων : 6613
Ομάδα : Πιερικός
Ομάδα : Pierikos
Registration date : 04/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από mauri_thiella Δευ 14 Σεπ 2009 - 0:08

για το παιχνιδι δεν εχω να πω πολλα...
στο 1ο ημιχρονο δεν ειμασταν στο γηπεδο!
θα μπορουσαμε να χανουμε με 0-2 ή και παραπανω!
νομιζω πως εγιναν και καποια λαθη απο τον προπονητη...

στο δευτερο με το που αρχησαμε καναμε 2 αλλαγες
που νομιζω πως επρεπε να ειχαν γινει πριν ακομα η ομαδα
μπει στο γηπεδο!

ειχαμε ενα 15 λεπτο πολυ καλο βαλαμε το γκολ και χασαμε αλλες 2
πολυ μεγαλες ευκαιριες να κανουμε το 2-1!

μετα επεσε ο ρυθμος. δεν εγιναν φασεις ουτε απο την μια ουτε απο την αλλη
ομαδα! στο 93' εγινε μια μεγαλη φαση απο πλευρας ηλυσιακου!

ο κοσμος για τα δεδομενα αυτης της ομαδας λιγος...
γυρο στους 2.000-2.500. πολυ καλη κερκιδα απο τους bulldogs
που φωναζαν ολο το 90' ακομα και μετα το γκολ που δεχτηκαμε!

κοιταμε μπροστα!
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από mauri_thiella Δευ 14 Σεπ 2009 - 0:13

Δίκαιη... μοιρασιά στην Καλαμάτα

Φάση από τον αγώνα Καλαμάτα - Ηλυσιακός Δεν βρήκε νικητή η αναμέτρηση της Καλαμάτας με τον Ηλυσιακό, καθώς οι δύο ομάδες αναδείχθηκαν ισόπαλες 1-1. Το ματς είχε δύο όψεις. Οι "κιτρινόμαυροι" ήταν σαφώς ανώτεροι στο πρώτο μέρος, όμως το συγκρότημα του Γιώργου Μπένου ανέβηκε στην επανάληψη και κυριάρχησε στον αγωνιστικό χώρο.

Η ομάδα της Αθήνας κατάφερε να ανοίξει το σκορ στο 19' με κεφαλιά του Βάσι, ο οποίος αξιοποίησε τη σέντρα του Βούγιτς. Οι φιλοξενούμενοι ήταν σαφώς καλύτεροι στο πρώτο μέρος και έχασαν ευκαιρίες για να πετύχουν κι άλλο τέρμα, ωστόσο δεν τα κατάφεραν.

Και το... πλήρωσαν στην επανάληψη, αφού στο 54' η μεσσηνιακή ομάδα έφτασε στην ισοφάριση καθώς ο Πουρτουλίδης επιχείρησε σέντρα και ο Σκαρλάτος με κεφαλιά πέτυχε το 1-1. Η "μαύρη θύελλα" επέβαλε το ρυθμό της και απείλησε τον Ηλυσιακό, όμως το αποτέλεσμα δεν άλλαξε μέχρι το σφύριγμα της λέξης.


Βασίλης Βούζας: (Προπονητής Ηλυσιακού): «Εύχομαι σε όλους καλή ποδοσφαιρική χρονιά και καλή επιτυχία στην ομάδα της Καλαμάτας. Ήταν ένα παιχνίδι πρεμιέρας, ανταποκριθήκαμε καλά, στο μεγαλύτερο διάστημα του παιχνιδιού, είχαμε την τύχη και ευτυχήσαμε να πετύχουμε ένα γρήγορο γκολ με την πρώτη καλή ευκαιρία, από την άλλη δεν παραγνωρίζουμε την προσπάθεια που κατέβαλε η ομάδα της Καλαμάτας στο δεύτερο ημίχρονο, και έφερε το παιχνίδι στα μέτρα της. Νομίζω ότι η συνέχεια του πρωταθλήματος ειδικά για την ομάδα μου, θα είναι καλύτερη και περιμένω περισσότερα πράγματα και εύχομαι να γίνει ένα καλό πρωτάθλημα. Βάσει των ευκαιριών, ίσως θα έπρεπε να ζητήσουμε κάτι παραπάνω, αλλά είμαι ευχαριστημένος γιατί εδώ δεν είναι ούτε μια εύκολη έδρα, ούτε αμελητέα ποσότητα η ομάδα της Καλαμάτας και σίγουρα δεν θα είναι εύκολο να κερδίσει κανείς εδώ μέσα. Στόχος της ομάδας μου είναι κάθε Κυριακή να παίζουμε καλό ποδόσφαιρο, να προσφέρουμε όμορφο θέαμα, και στο τέλος θα κάνουμε τον λογαριασμό.»


Δηλώσεις
Γιώργος Μπένος: (Προπονητής Καλαμάτας): «Θα συμφωνήσω με τον κ.Βούζα και θα θυμίσω τους κινδύνους που ελλοχεύει κάθε πρεμιέρα ειδικά της δικής μας κατηγορίας. Από την αρχή ξέραμε ότι θα μας δυσκόλευε το παιχνίδι και είδαμε ότι σαφώς είχαμε πρόβλημα στον ρυθμό, αφού δεν έχουμε κάνει ούτε ένα φιλικό παινίδι. Το περιμέναμε ότι δεν θα ήμασταν καλοί στο πρώτο ημίχρονο, προσπαθήσαμε και νομίζω το καταφέραμε πολύ καλά στην επανάληψη να γυρίσουμε το παιχνίδι, και φτάσαμε στην ισοπαλία, αφού το φέραμε στα μέτρα μας, απέναντι σε μια πολύ καλή ομάδα. Μια ομάδα που έχει περισσότερα πλεονεκτήματα σε σχέση με μας την συγκεκριμένη στιγμή τόσο στην κίνηση του παιχνιδιού όσο και στον χρόνο προετοιμασίας. Κατορθώσαμε χρόνο με το χρόνο και βρήκαμε τα πατήματα μας και οι παίκτες μας ανταποκρίθηκαν στο παιχνίδι. Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον κόσμο για τη συγκινητική προσφορά του και παρουσία, και ευχαριστώ τους συνεργάτες μου που όλη την εβδομάδα βοήθησαν πάρα πολύ και πάνω απ' όλα τους ποδοσφαιριστές που αυτοί είναι οι πραγματικοί πρωταγωνιστές. Έδωσαν τη λύση όταν έπρεπε και τα έδωσαν όλα, απέναντι σε μια εξαιρετική ομάδα. Μέρα με τη μέρα ο χρόνος κυλάει υπέρ μας, και πιστεύω ότι η Καλαμάτα θα ανταποκριθεί και θα γίνεται ακόμα καλύτερη. Χρειάζεται επιμονή από την πλευρά μας και υπομονή από την πλευρά του κόσμου. Για τον τραυματισμό του Αθανασόπουλου θα δούμε αύριο τί έχει πάθει. Η μεταγραφική ενίσχυση της ομάδας έγινε την τελευταία εβδομάδα, πήραμε όμως τον πόντο, και επαναλαμβάνω, υπήρξαν αντικειμενικές δυσκολίες στο παιχνίδι και πιστεύω να τα καταφέρουμε και φέτος».

Δήμου Ηλίας (ΑΟΗ): «Σήμερα ήταν η πρεμιέρα του αθλήματος και ξέρουμε ότι όλα τα παιχνίδια είναι δύσκολα. Ήρθαμε στην Καλαμάτα για να πάρουμε το παιχνίδι, που είχαμε δουλέψει για να είμαστε έτοιμοι για την πρεμιέρα, καταφέραμε να προηγηθούμε στο σκορ, δεν καταφέραμε να κρατήσουμε τη νίκη αν και κάναμε κάποιες ευκαιρίες και πιστεύω ότι το αποτέλεσμα μας αδικεί. Πιστεύω ότι στη συνέχεια θα συνεχίσουμε με καλύτερο τρόπο, έτσι ώστε να μαζέψουμε τους βαθμούς που θέλουμε για να έχουμε αίσιο τέλος. Εύχομαι στην ομάδα της Καλαμάτας καλή συνέχεια».

Νίκος Πουρτουλίδης (Καλαμάτα): «Να ευχηθούμε κι εμείς οι ποδοσφαιριστές από την πλευρά μας καλή ποδοσφαιρική χρονιά σε όλες τις ομάδες, μακριά από τραυματισμούς και κάθε ομάδα να πραγματοποιήσει τους στόχους της. Ξέραμε με ποια μειονεκτήματα θα ερχόμασταν σε αυτόν τον αγώνα, επειδή εγώ και οι συμπαίκτες μου βρεθήκαμε σαν ομάδα πολύ καθυστερημένα. Χάσαμε αρκετές - τρεις τέσσερις σκέφτομαι τώρα - ευκαιρίες, και θα μπορούσαμε να είχαμε κάνει άλλο ένα γκολ, αλλά νομίζω ότι η ισοπαλία είναι ένα δίκαιο αποτέλεσμα. Εμείς δεν είμαστε ακόμα έτοιμοι, δεν έχουμε πάρει παιχνίδια στα πόδια μας και πολλοί ποδοσφαιριστές δεν έχουν φτάσει ακόμη στο επιθυμητό επίπεδο. Μας βοήθησε πάρα πολύ ο κόσμος και εύχομαι να ξαναδώ τέτοια παρουσία και στο μέλλον. Είμαι σίγουρος ότι στο μέλλον θα πάμε πολύ καλύτερα, εύχομαι να είναι η τελευταία ισοπαλία που παραχωρούμε στο γήπεδό μας. Ο χαρακτηρισμός ως «σημαία» στο πρόσωπό μου είναι άκαιρος, υπάρχουν πιο παλιοί στην ομάδα. Όλοι θέλουμε να δίνουμε τον καλύτερό μας εαυτό και εύχομαι όλοι μαζί σαν ομάδα να βρούμε το σωστό δρόμο.».

http://www.novasports.gr/soccer/bnational/default.asp?aid=188181
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από roumanos Δευ 14 Σεπ 2009 - 8:53

Εδω οπως ειδα τα ειπατε ολα γι αυτο το ματς το οποιο αφου δεν το ειδα δεν μπορω να εχω και γνωμη . Αν ομως αναλογισουμε τις συνθηκες προετοιμασιας αλλα και οργανωσης της ομαδας μας θα πρεπει να καταλαβουμε πως ο βαθμος δεν ειναι λιγος . Θελαμα να κερδισουμε βεβαια την ομαδα του μητροπουλου (γιατι δεν ξερω πλεον πως να την πω) αλλα αν το δουμε λιγακι αντικειμενικα ο βαθμος ειναι επιτυχια! Δυστυχως τα λεω αυτα για μια ομαδα σαν την Καλαματα που πρεπει να εχει στοχο παντα τη νικη .
roumanos
roumanos

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : kalamata - poli timisoara
Registration date : 09/11/2008

http://www.grupponero.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από PasGiannina Δευ 14 Σεπ 2009 - 11:06

Mε τι χρώματα έπαιξε ο Ηλυσιακός ?
Κιτρινόμαυρα ?
Είχαν οι παίκτες σήμα στο στήθος ?
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από thyellara-5 Δευ 14 Σεπ 2009 - 11:34

μαυρες με κιτρινο , χωρις σημα , αλλα ζητησαν να γραφουν στο ΦΑ ως Αιγαλεω
thyellara-5
thyellara-5
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1298
Τόπος : K A L A M A T A
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Registration date : 07/11/2008

http://www.grupponero.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από PasGiannina Δευ 14 Σεπ 2009 - 12:01

Σύμφωνα με τον (Κ.Α.Π.) ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ στο άρθρο 14 (Στολές ομάδων), υπάρχει παράβαση.
Επίσης παράβαση υπάρχει και στον διαιτητή αν δεν έχει αναγράψει την μη σωστή εμφάνιση στο φύλλο αγώνος.
Γονατίστε έστω και με πρόστιμα το αρχιλαμόγιο, ώστε να τα παρατήσει....
PasGiannina
PasGiannina
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 12603
Ηλικία : 61
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ομάδα : ΠΑΣ
Registration date : 31/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από mauri_thiella Δευ 14 Σεπ 2009 - 16:02

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Fxxsgpt1wp8i2bt12fxd

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Jhz8pqjttdfb7h8qie4v

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Rmbfcx5ecv6t47vddjfg

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 A287q3td9gf9jv2omtke

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Hev7h1y9s2en9ix6lkv8
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από mauri_thiella Δευ 14 Σεπ 2009 - 23:37

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Httpwwwnsport 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 W520
mauri_thiella
mauri_thiella

Αριθμός μηνυμάτων : 2747
Τόπος : Καλαματα
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : η ζωη μου ΜΑΥΡΗ η ψυχη μου ΘΥΕΛΛΑ
Registration date : 05/11/2008

http://www.bulldogs-kalamata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από ilisios Τρι 15 Σεπ 2009 - 2:29

ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΛΛΑ ..........

ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ Η ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΕΤΟ ΚΑΙ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΥΣ

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ

ΜΕ ΤΟ ΠΑΝΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΗ ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΣΥΜΠΑΘΕΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΤΕΛΛΟ ΑΓΡΑ!!!!!!!!!!!!!!

ilisios

Αριθμός μηνυμάτων : 838
Ηλικία : 56
Τόπος : ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ομάδα : Ηλυσιακός
Ομάδα : ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Registration date : 15/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από ilisios Τρι 15 Σεπ 2009 - 2:33

ΑΝ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΑΛΛΑΖΕ ΚΑΙ ΣΕ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

ilisios

Αριθμός μηνυμάτων : 838
Ηλικία : 56
Τόπος : ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Ομάδα : Ηλυσιακός
Ομάδα : ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Registration date : 15/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από thyellara-5 Τρι 15 Σεπ 2009 - 11:10

να σαι καλα φιλε μου , υπηρχαν και καποια συνθηματα γραμμενα στους τοιχους κατα της συγχωνευσης , κουραγιο ολη η φιλαθλη Ελλαδα ειναι μαζι σας , 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Icon_smile
thyellara-5
thyellara-5
Team Moderator
Team Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1298
Τόπος : K A L A M A T A
Ομάδα : Καλαμάτα
Ομάδα : ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Registration date : 07/11/2008

http://www.grupponero.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από blackstorm Τρι 15 Σεπ 2009 - 15:36

Φιλε ιλισιε,δν υπαρχει λογος για ευχαριστω,μια και στη δικη σας θεση θα μπορουσε να ειναι ο οποιοσδηποτε,ακομα και εμεις...σαν συνδεσμος φιλαθλων Καλαματας "ΟΙ ΝΟΤΙΟΙ" γεμισαμε τους τοιχους με συνθηματα κατα του εγκληματος αυτου,ανεβασαμε στο συνδεσμο και στο γηπεδο πανο συμπαραστασης,και ειπαμε σε ολους στην κερκιδα μας,να μην αποκαλεσει κανενας αυτην την ομαδα που παιζαμε την κυριακη,αιγαλεω....το θεμα δν ειναι πως θα την ονομασουν οι καρεκλοκενταυροι αυτην την ομαδα..αλλα πως την βλεπουμε εμεις οι οπαδοι...και για μας,αυτη η ομαδα λεγεται και θα λεγεται ηλυσιακος....
blackstorm
blackstorm
Banned
Banned

Αριθμός μηνυμάτων : 114
Τόπος : Εκει που εχει να πατησει γυφτος 15 χρονια..
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 08/11/2008

http://www.notioi-kalamata.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός - Σελίδα 2 Empty Απ: 13/9 Καλαματα - Ηλυσιακός

Δημοσίευση από kalamatianos5 Τρι 15 Σεπ 2009 - 21:37

Φιλε"ηλισιε" και πατριωτακι μην ανυσηχεις καποια στιγμη θα απαλλαγειτε απο το λαμογιο να σαι σιγουρος συνεχιστε να παλευετε και αν δεν τα καταφερετε ξεκινηστε απο την αρχη ο Ηλυ εχει ιστορια και θα βρειτε ξανα το δρομο σας!
Οσο για τον Τελλο Αγρα και εκει τα πραγματα δεν ειναι και πολυ καλα δυσκολο το βλεπω φετος να γλιτωνει...σε περιμενουμε την Κυριακη στην Καισαριανη φιλαρακι

kalamatianos5

Αριθμός μηνυμάτων : 355
Ομάδα : Καλαμάτα
Registration date : 12/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης